puszysta świadkowa na cywilnym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-04, 21:26   #1
agniun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 58

puszysta świadkowa na cywilnym


Witajcie moje Drogie Wizażanki

Tak sobie czytam was czasem i postanowiłam zasięgnąć waszej rady.

Jestem osobą średniego wzrostu 167cm i mam sporo ciała bo mam problemy z hormonami, ale to już inna bajka, mniejsza z tym.

w grudniu będzie ślub cywilny mojej dobrej kumpeli i jestem świadkową (tylko cywilny).

Mam sukienkę ale nie wiem czy jest ona odpowiednia. zdjęcia były robione dawno temu od tamtej pory trochę schudłam no i wygląda to trochę lepiej niż na fotkach.

Czy waszym zdaniem wypada iść w takiej sukience jako świadkowa??? Oczywiście do tego czarne szpileczki, rajstopy cieliste oraz takie czarne bolerko ze stójką przy szyi aby zakryć ramiona, bolerko jest matowe.

Czy dekolt nie jest za duży, mam dość spory biust i nie wiem czy wypada.

Doradźcie mi proszę bo nie wiem czy szukać jakieś nowej kiecki, co mi się tak średnio uśmiecha czy mogę tak iść. Czy wzór na materiale też może być??

Ja mam mieszane uczucia, ale może wy będziecie bardziej obiektywne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie023.jpg (156,6 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie020.jpg (151,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie019.jpg (136,5 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007.jpg (90,5 KB, 420 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie018.jpg (158,9 KB, 57 załadowań)
agniun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 21:39   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Cytat:
Napisane przez agniun Pokaż wiadomość
Witajcie moje Drogie Wizażanki

Tak sobie czytam was czasem i postanowiłam zasięgnąć waszej rady.

Jestem osobą średniego wzrostu 167cm i mam sporo ciała bo mam problemy z hormonami, ale to już inna bajka, mniejsza z tym.

w grudniu będzie ślub cywilny mojej dobrej kumpeli i jestem świadkową (tylko cywilny).

Mam sukienkę ale nie wiem czy jest ona odpowiednia. zdjęcia były robione dawno temu od tamtej pory trochę schudłam no i wygląda to trochę lepiej niż na fotkach.

Czy waszym zdaniem wypada iść w takiej sukience jako świadkowa??? Oczywiście do tego czarne szpileczki, rajstopy cieliste oraz takie czarne bolerko ze stójką przy szyi aby zakryć ramiona, bolerko jest matowe.

Czy dekolt nie jest za duży, mam dość spory biust i nie wiem czy wypada.

Doradźcie mi proszę bo nie wiem czy szukać jakieś nowej kiecki, co mi się tak średnio uśmiecha czy mogę tak iść. Czy wzór na materiale też może być??

Ja mam mieszane uczucia, ale może wy będziecie bardziej obiektywne.


To tak

1) Wzór mi się podoba, uważam, że pasuje
2) Dodatki takie jak mówisz tez będą się dobrze prezentować
3) Jeżeli ten dekold jest naprawdę duży ( zdjęcia z przodu nie ma więc ciężko mi ocenić) to proponuje kupić zwykły czarny/beżowy top na ramiączka i podłożyć tak żeby nie było widać ramiączek - powinno wyglądac ładnie i "grzecznie"
3) Bolerko bardzo fajny pomysł ale nie wiem czy ta stójka to takie mądre wyjście - ja bym raczej cos a'la żakiecik kupiła - takie dobrze wpływają na sylwetke a stójka to niebezpieczna jest bardziej
4) Skoro schudłaś i wygląda to lepiej niż na zdjęciach to tym lepiej ja bym poszła w tej sukience z tymi kilkoma uwagami wyżej, nie masz co szukać nowej i kasy wydawać.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 23:25   #3
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Sukienka jak najbardziej pasuej Ubralabym czarne rasjtopy, na pewno wyszczupla nogi bardziej niz cialowe.
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 02:07   #4
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Muszę przynać, że niezbyt mi się w tym podobasz.

1. wzór jest ok - wystarczająco świąteczny i elegancki
2. model sukienki pasuje do okazji.

ale IMHO absolutnie nie jest to sukienka na Twoją figurę.

3. odcięcie pod biustem - IMHO dobrze wyglądają w tym tylko dziewczyny bardzo szczupłe i panie w ciąży. Już osoba o przeciętnej tuszy też wygląda jak w ciąży mimo braku stanu błogosławionego. Jeśli Twoja talia nie przypomina talii osy, to tym bardziej zadbaj o nią i podkreśl, a nie ukrywaj pod luźnym materiałem.

4. długość - IMHO ta sukienka jest na Ciebie za krótka i niepotrzebnie dzieli Ci nogi w poziomie . W sukience do kostek będziesz wyglądała szczuplej.

5. odkryte ramiona - IMHO nawet jeśli trochę schudłaś, masz za grube ręce, żeby je eksponować. Okryte materiałem (czy to w normalnej sukience czy w bolerku) będą wyglądać lepiej.

6. Biust . Wielkość dekoltu cięzko ocenić na zdjęciu z boku, ale IMHO sukienka jest za mała w biuście, a stanik nie podtrzymuje dobrze Twoich piersi. Wyraźnie zresztą widać fragment biustu (tzw. bułeczka), który wychodzi z przodu przed ramieniem.
Wybierz się na Lobby Biuściastych i dobierz sobie stanik w odpowiednim rozmiarze http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 07:17   #5
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Hmm sukienka jak i sam wzor ladny. Wg mnie pasuje na taka okazje. Ale kroj sukienki niestety nie jest dla Ciebie. Bolerko super sprawa Wielkosc dekoltu ciezko mi ocenic, poniewaz dobrze go nie widac. Nie chce niczego narzucac ale na Twoim miejscu kupilabym nowa sukienke, ale nie za droga. Pozdrawiam
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 15:22   #6
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Sukienka jest śliczna, jak najbardziej możesz w niej iść, tylko załóż bolerko/żakiet.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 15:55   #7
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Mnie się ta sukienka zupelnie nie podoba. Jest taka pospolita i bezkształtna i chyba nie najlepsza przy Twojej figurze- myślę, że inny dekolt byłby lepszym rozwiązaniem. Ponadto sukienka w jednolitym kolorze na pewno optycznie by Cię wysmukliła, a także dodała elegancji i klasy.
Titane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 15:59   #8
Nelciaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Sukienka jest bardzo ładna;] wydaje mi się że pasuję na taka okazje, tymbardziej że założysz żakiecik i buty na obcasie, no i rajstopy. Odcięcie pod biustem? wydaje mi się dobry rozwiązaniem, obcisła sukienka na pewno prezentowałaby sie gorzej. Jeśli jednak masz wątpliwości lub zle się w niej czujesz warto zainwestować w nową w końcu nie codziennie zdarza się taka okazja a "świadkowanie" jest wystarczająco stresującym wydarzeniem zebys jeszcze musiała przejmowac sie czy dobrze wyglądasz, najważniejsze żebys czuła się swobodnie
Nelciaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 06:42   #9
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

mi sie wydaje ze ta sukienka odslania za duzo czyli nie na ta okazje na twoim miejscu kupilabym cos bardziej eleganckiego. bo wiesz jak to wesele wszyscy sie patrza i obgaduja a potem smieja sie ogladajac zdjecia. nieznosze tego
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:19   #10
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Question Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Sukienka bardzo ładna (ciekawy wzór), ale zastanawiam się czy odpowiednia na taką okazje. Po pierwsze odsłania ciało (sama wspomniałaś o biuście), a to tak troszkę nie wypada moim zdaniem, bo wszyscy mają w końcu mieć wzrok skierowanny na Pannę Młodą (ewentualnie Pana Młodego), a nie na Twoje walory. Nie twierdzę, że nie warto bardziej uwydatnić dekold, ale bez przesady (pamiętajmy o wszystkich konserwatywnych babciach i ciociach). Warto też zainwestować w dobrą bieliznę, która nie będzie uciskała ciała (przez co jak już ktoś wyżej wspomniał, nie będzie "bułeczek").
Poza tym ten wzór na sukience chyba jest czarny, prawda? Taki kolor troszkę nie za bardzo na ślub (chociaż z tego co zaobserwowałam to zaczyna się coś zmieniać). Ja na Twoim miejscu zainweatowałabym w np. granatową klasyczną sukienkę, czarne rajstopy + czarne buty (co optycznie wydłuży i wyszczupli sylwetkę) oraz czarny żakiet (nie bolerko!; nie dość, że lepsze od bolerka to jeszcze bardziej praktyczniejsze, gdyż możesz go w przyszłości wykorzystać jako element stroju np. codziennego).
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:25   #11
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

moim zdaniem sukienka nie jest dopasowana do twojej figury. za duzo odslania i rzeczywiscie, za duzy dekolt. polecam zakup nowej sukienki
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 19:34   #12
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Sukienka sama w sobie jest ok, ale jak dla mnie nie pasuje do twojej figury. Podcięcie pod biustem zaznaczy wyraźniej twoj brzuszek. Długosc jest zła. Ta dlugosc cie skraca albo do kostek albo do kolana powinna być. Jeśli się na nią zdecydujesz to broń wszystko nie zakładaj szpilek z długim czubem a przestępstwem byłoby załżenie szpilek z paseczkiem na kostkę. Takie buty bardzooo skracają i wygląda się jak kaczka. Proponuje z zaokrąglonym czubkiem lub peo toe(nie wiem jak to się pisze) Nie zakładaj bolerka. Do twojej figury bolerko to kategoryczny błąd. Gdyż skraca cię i uwydatnie brzuszek i ramiona, ale żakiecik jak najbardziej. No to chyba tyle mi przyszło na myśl. Robiłam spostrzeżenia takie jak te dwie panie z pewnego brytyjskiego programu Trinity i Suzana.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:44   #13
agniun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 58
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Dzięki wielkie za wszystkie uwagi i rady jeśli chodzi o ślub to będzie on bardzo skromny, gości około 15-20 osób, tylko znajomi. Sytuacja tak sie ułożyła, że na ślubie nie będzie rodziców pary młodej niestety.Ale to już inna kwestia nie na ten temat

Co do sukienki to w weekend pewnie pojade i czegoś poszukam albo coś uszyję.

Jeśli chodzi o krój sukienki to jeszcze nie wiem, ale na pewno uwzględnię niektóre uwagi! jednakże obcisła sukienka przy moim ciele wygląda jeszcze gorzej, przymierzałam i szukałam kilka ładnych tygodni i niestety wyglądało to jeszcze gorzej, jakbym była związana sznurkiem i przedzielona na pół, hehe...

mam dość dziwny brzuszek, taki przedzielony na dwie części i obcisłe stroje wyglądają jeszcze gorzej, więc wolę wyglądać jakbym była lekko w ciąży

no zobacyzmy co z tego wyjdzie, poszukam czegoś nowego, może w kolorze fioletu ciemnego, brązu albo beżu.

Jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez agniun
Czas edycji: 2008-11-06 o 19:46
agniun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 07:19   #14
Magdalaena
Raczkowanie
 
Avatar Magdalaena
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Cytat:
Napisane przez agniun Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krój sukienki to jeszcze nie wiem, ale na pewno uwzględnię niektóre uwagi! jednakże obcisła sukienka przy moim ciele wygląda jeszcze gorzej, przymierzałam i szukałam kilka ładnych tygodni i niestety wyglądało to jeszcze gorzej, jakbym była związana sznurkiem i przedzielona na pół, hehe...
Może spróbuj czegoś, co nie jest elastyczne i obcisłe, tylko jest uszyte ze sztywniejszego materiału z miejscem na talię ?
__________________
Magdalaena

Poznaj swój prawdziwy rozmiar stanika na Lobby Biuściastych
!
Magdalaena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 08:51   #15
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Magdaleena mylisz się twierdząć że sukienka odcinana pod biustem wygląda super na szczy0łych paniach [ ] i na kobietach w ciąży. Ktoś kto ma figurę okrąglejszą w niektórych miejscach będzie wyglądał super w takich sukienkach i ciuchah w ogóle. Trzeba tylko umiejętnie dobrać kolor i dodatki.
Ja bym widziała do tej sukienki bolerko - ale musiałabym zoabczyć wersję z bolerkiem na tobie. Nie wiemy też czy masz szyje długą czy krótką. Bo to też jest istotne przy dobieraniu ubrań.
Najlepiej idź do sklepu w którym są kompetentne panie sprzedające i doradzą lub dobiorą coś.
A jesli już się zdecydujesz na żakiet - to będzie pasował krótki, z wcięciem, z rękawkiem 3/4, zapinany na jeden guzik.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 09:19   #16
kale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oca
Wiadomości: 629
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Cytat:
Napisane przez agniun Pokaż wiadomość
no zobacyzmy co z tego wyjdzie, poszukam czegoś nowego, może w kolorze fioletu ciemnego, brązu albo beżu.

Jeszcze raz dzięki.
Raczej beżu unikałabym, biały beż, ecru, crem itd. To raczej kolory zarezerwowane dla panny młodej. to jeszcze moim zdaniem troszkę dodaja ciała
kale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 10:03   #17
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Poniezej strona Ashley Stewart
( puszysta Pani, ktora szyje piekne rzeczy dla puszystych )

http://www.ashleystewart.com/ashleys...ort=%2Bordinal

wsrod sukienek sporo inspiracji na taka okazje jak slub

jesli bedziesz cos szyc, moze sie przyda,
sa proste w kroju, a jednak eleganckie



pozdrawiam
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 10:21   #18
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

http://allegro.pl/item474477675_dla_...kienka_46.html

myslę, że ta sukieneczka byłaby odpowiednia, oczywiście w kolorze dla Ciebie odpowiednim, moze morski( o ile pasuje do karnacji, włosów, oczu

ta kiecka powinna ukryć niechciane krągłości, ale moze niech będzie nieco krótsza, tak do kolanka, patrząc na Twoje łydki-wydają się szczupłe i zgrabne, szkoda ze nie masz zdjecia na wprost
a sukienka którą zaprezentowałaś, jako ze to będie skromna uroczystość, myślę ze moze byc takze, ale dekolt faktyczni emoże byc za duzy, jak na taką okazję.
ale wzór bardzo ładny, z zakiecikiem pod kolor i dodatkami też może byc niezle
jak coś wybierzesz pokaż tutaj niech będzie to wskazówka dla innych osób w tym rozmiarze
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 10:23   #19
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

Agnim, sukienka jest śliczna, ale faktycznie przy Twojej figurze raczej unikałabym takiego kroju. Sukienka wcale nie musi być obcisła, ale podkreslajaca Twoje atuty. Nie podoba mi się długośc tej sukienki. Zakryłabym też ramiona. Bolekro super pomysł, ale może lepiej żakiecik z wcięciem w talii? Z tej stronki co podała Nasturcja-Pospolita bardzo podoba mi się ten komplecik ze spodniami, tylko kolor bluzeczki bym zmieniła, zeby nie wyglądało jak na pogrzebie + oczywiście żakiecik. Ta ostatnia sukienka też fajna. Wiem, że duzo osób mówi, że spodnie to nie na ślub, ale nawet w nich w taki dzień mozna wyglądać uroczyście. Do tego jakieś fajne dodatki i napewno super byś wyglądała
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-26, 19:08   #20
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: puszysta świadkowa na cywilnym

agniun i zdecydowałaś się na cos? Jakaś decyzja podjęta lub co lepsza kreacja kupiona? Dodatki dobrane? Pytam, bo grudzień coraz to bliżej i mniej czasu Ci pozostaje.
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.