Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 21:03   #61
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

No to nie tak duzo :P Mnie straszyl ktos ze 150-200 zl :P A stypendium... pff dopiero 1 rok wiec poki co mozemy pomarzyc :P No nic cos sie wymysli Przynajmniej nie bedzie 2-miesiecznej kolejki :P Jelsi po kolejnym podejsciu znowu bedzie ja bolalo tak mocno albo pojawi sie krew to idziemy do gin
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 21:52   #62
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wielki problem :/

Rozumiem. 200zł za wizytę u ginekologa to przesada, ja bym zapłaciła max 80zł. Zresztą jakość usług ginekologicznych nie zależy od ceny, o tym trzeba pamiętać .
Myślę, że dolegliwość twojej partnerki nie zniknie z dnia na dzień, z tym bólem po prostu trzeba się "oswoić". Mnie nadal boli szczególnie na początku, ale potem już jest ok (EDIT: nie, nie ok - jest bosko ). Ważne żeby się nie zniechęcać tak od razu i nie przejmować się, że nie wychodzi.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:11   #63
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

No rok juz probujemy wiec chyba cierpliwi i tak jestesmy Szczegolnie nienormalne jest to u faceta w moim wieku... Ehh milosc =P
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:34   #64
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wielki problem :/

Napisze prosto z mostu ,dziewczyna zreszta ty tez zachowujecie sie jak dzieci.ona do faceta nie pojdzie ,kasy nie macie i wszytsko jest be.

moim zdaniem ona nie chce tego zrobic i tyle i kazdy wykret jest dobry .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:39   #65
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wielki problem :/

Witam
Przede wszystkim respect! Jesteś super facetem! To że tak troszczysz się o swoją dziewczynę świadczy o Tobie jak najlepiej
Jeśli miałabym polecić jakiś ,,poślizgowy" specyfik to może być jeszcze ,,Durex play gel".
Też ostatnio w niego zainwestowałam i jest naprawdę ok zwłaszcza że ma taki wygodny dozownik
Dziewczyny mają rację... mi też się wydaje że Twoja dziewczyna po takich ,,dramatycznych" początkach może po prostu mieć problem z rozluźnieniem. Może po prostu spodziewa się bólu za każdym razem i to powoduje stres i spięcie ... powstaje taka samonakręcająca się spirala.
Hmm myślę, że polecana lampka wina może zdziałać cuda
Trzymam kciuki za powodzenie misji!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 08:12   #66
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Napisze prosto z mostu ,dziewczyna zreszta ty tez zachowujecie sie jak dzieci.ona do faceta nie pojdzie ,kasy nie macie i wszytsko jest be.

moim zdaniem ona nie chce tego zrobic i tyle i kazdy wykret jest dobry .
to było niezbyt miłe. Mogło się obyć bez tego ostatniego zdania. Dlaczego sądzisz, że ona nie chce?dlatego, że się boi bólu?że ją boli?że nie chce iść do mężczyzny ginekologa?dużo dziewczyn tego nie chce.
Mnie również bolało gdy zaczynałam współżycie i to nie było oznaką tego, że nie chciałam bo było wręcz przeciwnie.
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 09:28   #67
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
to było niezbyt miłe. Mogło się obyć bez tego ostatniego zdania. Dlaczego sądzisz, że ona nie chce?dlatego, że się boi bólu?że ją boli?że nie chce iść do mężczyzny ginekologa?dużo dziewczyn tego nie chce.
Mnie również bolało gdy zaczynałam współżycie i to nie było oznaką tego, że nie chciałam bo było wręcz przeciwnie.
problemy maja juz rok a nie miesiac.
problem faceta ginekologa jest problemem dziecka a nie swiadomej kobiety ktora niby gotowa na wspolzycie nie bierze swojego zdrowia powaznie bo krepuje ja lekarz.
argument ze duzo dziewczyn tego nie chce jest slaby i lekko niedojrzaly ,szczegolne ze ma wsparcie chlopaka i moze pojsc tam z nim,ma chyba jakies kolezanki,mame?

mysl ze 90% dziewczyn odczuwa bol przy pierwszych probach,bol ,strach ale to w koncu mija ,zreszta pewnie wiecej tego bolu jest w glowie a nie pochwie.

Moze czestotliwosc prob jest za duza ,moze trzeba poczekac na spontanicza chec,moze odrobina wiecej gry wstepnej,moze lamka wina(argument o oslabianiu pigulek tez jak u 13 latki)wdg. mnie dziewczyna jest niegotowa i tyle.Potrzebe fizyczna sexu odczuwaja i 15 ale czy sa na to psychicznie gotowe ? nie ,bo potrzeba do tego gotowej glowy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 09:41   #68
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
problemy maja juz rok a nie miesiac.
problem faceta ginekologa jest problemem dziecka a nie swiadomej kobiety ktora niby gotowa na wspolzycie nie bierze swojego zdrowia powaznie bo krepuje ja lekarz.
argument ze duzo dziewczyn tego nie chce jest slaby i lekko niedojrzaly ,szczegolne ze ma wsparcie chlopaka i moze pojsc tam z nim,ma chyba jakies kolezanki,mame?

mysl ze 90% dziewczyn odczuwa bol przy pierwszych probach,bol ,strach ale to w koncu mija ,zreszta pewnie wiecej tego bolu jest w glowie a nie pochwie.

Moze czestotliwosc prob jest za duza ,moze trzeba poczekac na spontanicza chec,moze odrobina wiecej gry wstepnej,moze lamka wina(argument o oslabianiu pigulek tez jak u 13 latki)wdg. mnie dziewczyna jest niegotowa i tyle.Potrzebe fizyczna sexu odczuwaja i 15 ale czy sa na to psychicznie gotowe ? nie ,bo potrzeba do tego gotowej glowy.
z tym ginekologiem facetem to zgodzę się z Tobą, że zazwyczaj strach przed nim mają zazwyczaj młode dziewczyny, choć moje niektóre koleżanki z pracy (lat około 50) też ich nie lubią w przeciwnieństwie do mnie bo ja wolę facetów

Z tym, że się nie zgadzam z Tobą chodziło mi tylko o to ostatnie, że pewnie ona nie chce.
Ja podejrzewam, że ten ból to jest wynikiem też tego, że ona ma jakąś blokadę w głowie, że pewnie ją będzie bolało i sama mimowolnie się "zaciska" co powoduje u niej ten ból. Dlatego właśnie radziłabym coś na rozluźnienie

być mjoże ona bardzo tego chce ale ma tam jakieś obawy związane z bólem
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 10:00   #69
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Wielki problem :/

tak jak juz [isalam w tym watku JA TEZ TAK MIALAM. po prostu juz na wstepie mialam w glowie jedna mysl---- BEDZIE BOLEC, NA PEWNO SIE NIE UDA, BEDZIE KREW. Moj narzeczony byl bardzo cierpliwy... ale w koncu doszlam do wniosku, ze musze sama sie przemoc, bo inaczej bedziemy tak w nieskoczonosc. to chodzi o dziewczyne i jej nastawienie, i psychike. jak ma silna to sie uda. trzeba zacisnac zeby i po krzyku. wiem z doswiadczenia i teraz ciesze sie zaje***** seksem
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 13:59   #70
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

Paula78 - dlaczego uwazasz ze nie chce? Probujemy rok ale bardzo malo intensywnie (kilka razy dostad) i to ona zwykle proponuje (ja nie chce nalegac) wiec mysle ze nie masz racji... Co do ginekologa i alkoholu to sie zgadzam i tez jej to mowie... No ale coz juz taka jest i taka ja kocham przeciez jej za to nie zostawie... Z reszta z tym alkoholem juz zrozumiala - myslala ze to tak dziala bo gdzies tak przeczytala... A ogolnie to zostalem chyba opatrznie zrozumiany. Kwestia nie jest bol ktory juz sie wlasciwie udaje zwalczyc (boli tylko przez chwile na poczatku) ale jak to ona nazwala "dziwne uczucie rozrywania" ktore nie pozwala jej sie skupic. A krew ktora pojawia sie po tak dlugim czasie wydala nam sie mocno nienormalna i to glownie o te 2 kwestie chodzilo a nie o bol.
Reszcie dziekuje za zrozumienie i cieple slowa

Edytowane przez Zatroskany
Czas edycji: 2007-10-10 o 22:22
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 11:16   #71
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Wielki problem :/

Co do alkoholu to przeczytała to zapewne w ulotce do tabletek anty wiec ja jej się wcale nie dziwię, tylko że tam nie jest napisane że w małych ilościach nie szkodzi. Co do nawilżenia to proponuję durex play niebieski. A co do stresu może sposobem TŻta którejś z dziewczyn spróbuj długiej gry wstępnej (żel jako urozmaicenie) i po prostu efekt zaskoczenia może zadziała.
Próbujcie częściej troszkę i powinno być oki trzymam kciuki


PS. Dobrze że mój TŻ też jest bardzo cierpliwy i delikatny
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 15:58   #72
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wielki problem :/

Alkohol nie ma wpływu na tabletki, nieważne w jakiej ilości. Nie ma o tym słowa w ulotce, no chyba że o czymś nie wiem - swoją znam na pamięć.

Dziwne uczucie rozerwania - za bardzo nie wiem o co chodzi, ale może to zależy też od pozycji. Z tego co pamiętam w niektórych mnie bolało bardziej, w innych prawie w ogóle.

Jeśli chodzi o krew, to jeśli wcześniej nie było, a pojawiła się nagle, to może mieć to związek z tabletkami anty - miała tak moja znajoma, więc proponuję konsultację z lekarzem gin., ale o tym już pisałam.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 21:53   #73
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

Dzieki wszystkim za pomoc Od jutra probujemy znowu i zobaczymy jak to bedzie A na nast raz kupie juz zel (chyba durex niebieski). Trzymajcie za nas kciuki
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 08:26   #74
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Wielki problem :/

A ma mojej było normalnie wołami napisane, że alkohol może osłabic działanie tabletek ale ja jakoś specjalnie się tym nie przejmowałam
Zatroskany pisz co u Was
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 19:48   #75
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

No i po wielkiej probie W sumie dobrze bylo Ani troche ja nie bolalo nawet na poczatku a to dziwne uczucie pod koniec zniknelo :P Niestety poki co nie mam szans w ten sposob sprawic zeby jej bylo dobrze ale mysle ze to przyjdzie z czasem Ogolnie pozytywnie =P
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 20:24   #76
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Wielki problem :/

no to gratulacje to dobrze ze rady się przydały nie takie to straszne w końcu :P
a teraz tylko trening czyni mistrza i bedzie jeszcze lepiej grunt to sie wyluzowac
pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 21:18   #77
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Wielki problem :/

Zatroskany czytam Twoj watek od poczatku i powim Ci cos, co uslyszalo odemnie tylko kilku facetow. Na prawde dobry z Ciebie chlopak. Ba! Mezczyzna Twoja dziwczyna jest wielka szczesciara. Tylko jej gratulowac takiego TZa!

Dobrze, ze zglosiles sie po pomoc do doswidczonych kobiet, a nie do kolegow, ktorzy pewnie maja male pojecie o prawdziwej milosci cielesnej.

Z wlasnego doswiadczenia moge Ci powiedziec, ze za pierwszym razem mnie bolalo i troszke krwawilam. Za drugim bolalo, ale krwawienia nie bylo. Za trzecim nie bolalo nic, ale krwawilam obficie. Czemu? Nie wiem. Ale warto bylo, bo od 5 lat jestem z tym samym facetem i z czasem moze byc tylko lepiej

Zycze Wam powodzenia i trzymam kciuki

Ps. Durex feel to super zel
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 00:24   #78
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

Dzieki Kiniu za te mile slowa Do kolegow nie mam sie co zwracac bo sami mnie pytaja o rade... Zobaczymy jak nam bedzie szlo dalej bede co pewien czas pisac Niestety razem nie mieszkamy wiec okazja trafia sie co 2-3 dni =/ Ale bedzie dobrze A na durexa juz sie zdecydowalismy tylko trzeba szybka rundke do apteki wykonac i na nast raz juz bedzie =D
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 20:07   #79
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Wielki problem :/

Zatroskany fajnie, że idzie w dobrą stronę, tak trzymać
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 15:17   #80
Zatroskany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 59
Dot.: Wielki problem :/

Mialem tu sie co pewien czas odzywac wiec tak robie Mysle ze jest coraz lepiej i niedlugo juz bedzie perfect W czwartek podjelismy kolejna probe i wreszcie ja nie bolalo I pozbyla sie tego dziwnego uczucia Poki co jeszcze nie doszla ale mowila ze na poczatku sprawialo jej to spora przyjemnosc a potem przestalo... Mysle ze z czasem nauczy sie czerpac z tego pelna przyjemnosc Jutro kolejna proba =D Zel juz kupiony ale jak sie w czwartek okazalo bez niego jest dobrze wiec jeszcze troche poczekamy z jego uzyciem (Durex Green)
Zatroskany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 17:35   #81
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Wielki problem :/

ja to postrzagam tak.... musisz byc wartosciowym facetem! nie sadze,by inny mimo takich problemow i perypetii postepowal w podobny sposob jak Ty! ja mam dopiero przed soba swoj pierwszy raz,ale znalazlam osobe,z ktora czuje sie szczesliwa i wiem,ze moj TŻ bedzie wobec mnie wyrozumialy,dla niego to tez bedzie przezycie! wczoraj dopiero wybralam sie po tabletki,a moj Skarb wspieral mnie niesamowicie...pokazal swoje zainteresowanie i to mi sie podobalo! Twoja dziewczyna ma wielkie szczecie,ze Cie znalazla! super:j upi:
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 23:07   #82
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wielki problem :/

Witam.

No super! Cieszę się ,że wszystko zmierza w dobrym kierunku Trening czyni mistrza - pamiętajcie oboje
Pozdrawiam i życzę wielu udanych treningów

PS: Zatroskany, wiesz co... może nie powinnam być tak bezpośrednia ale co tam ... jeśli możesz skorzystać z naszych doświadczeń w tej sferze to w sumie dlaczego nie ... szczerze mówiąc i bez owijania w bawełnę - osiągnięcie orgazmu przez samą tylko penetrację u wielu kobiet jest rzadkością (wynika to z moich rozmów z przyjaciółkami oraz z autopsji) więc się za bardzo nie przejmuj jeśli nie doprowadzisz swej wybranki do bram raju bez dodatkowej stymulacji...
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 10:18   #83
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: Wielki problem :/

Ja to już na innym Twoim wątku mówiłam że jesteś super facet.. a co do wątku to też miałam taką sytuację, ale nie na początku (choć też zdarzały się problemy) ale po roku czasu! nagła blokada przez długi czas, ból, dyskomfort, suchość, przyjemność znikała po kilku sekundach..byłam sfrustrowana, drażliwa, płakałam nieraz po nieudanej próbie..dlaczego nagle? po roku czasu udanego współżycia?? przecież pigułki były dobre, nie było skutków ubocznych..wszystko mnie rozpraszało...ale mój tż był cierpliwy,wyrozumiały, delikatny..przekonywał że nie jest najważniejszy orgazm, tylko to że jesteśmy blisko siebie, razem..nie chciał dochodzić beze mnie, ale go o to prosiłam, by nie cierpiał razem ze mną..to że wytrwał wtedy ze mn ą to należy mu isę medal za cierpliwość na szczęście blokada po jakimś czasie przeszła, i teraz jest ok.. Mój tż zawsze chce żebym szczytowała przed nim, choć udaje nam się nieraz szczytowac razem co jest super doznaniem ale dodam że praktycznie jest to wynik stymulacji łechtaczki i pochwy, bynajmniej nie samej tej ostatniej..
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 18:19   #84
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez Zatroskany Pokaż wiadomość
Mialem tu sie co pewien czas odzywac wiec tak robie Mysle ze jest coraz lepiej i niedlugo juz bedzie perfect W czwartek podjelismy kolejna probe i wreszcie ja nie bolalo I pozbyla sie tego dziwnego uczucia Poki co jeszcze nie doszla ale mowila ze na poczatku sprawialo jej to spora przyjemnosc a potem przestalo... Mysle ze z czasem nauczy sie czerpac z tego pelna przyjemnosc Jutro kolejna proba =D Zel juz kupiony ale jak sie w czwartek okazalo bez niego jest dobrze wiec jeszcze troche poczekamy z jego uzyciem (Durex Green)
Wcześniej pisałeś, że próbujecie od roku i nic... A teraz wychodzi na to, że udało wam się pokonać ból i wszelkie uciążliwości zaledwie w tydzień. I to bez żelu. Trochę trudno mi w to uwierzyć, że ten ból tak nagle zniknął... Musiałeś być bardzo przekonujący Bo w takim razie wychodzi na to, że ból był bardziej "w głowie" niż wynikający z anatomii.
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:22   #85
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Wielki problem :/

to ja po raz ostatni w kwestii alkohol + tabletki (bo któraś - pardon, że nie ad personam - napisała, że nie szkodzi w żadnych ilościach). ogólnie idea jest taka, że każdy lek z alkoholem stanowi ekstra obciążenie dla wątroby, taki sobie zmasowany atak. osłabienie działania, które nas interesuje, może wystąpić jako skutek wymiotów, gdy tabletka nie zdąży się wchłonąć.

@zatroskany
skoro pierwsze koty za płoty, to przy jakiejś następnej sposobności daj jej okazje pokierować tym, co się dzieje między wami. współpracuj z nią oczywiście, ale niech ona podejmuje decyzje, w którym momencie kończy się gra wstępna, w którym momencie dochodzi do penetracji. to pozwoli jej przygotować się na to i wyczuć tą chwilę, a tobie dostrzec, co jej sprawia więcej, a co mniej przyjemności.
a orgazmy przyjdą wierz mi, że same :P
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-14, 11:03   #86
LoveU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez Zatroskany Pokaż wiadomość
Witam. Pisze w imieniu swojej dziewczyny (lat19) (za jej zgoda =P) jako ze mam wiecej czasu i na biezaco siedze w internecie. Nasz problem wyglada tak:
Jakis (dluzszy) czas temu zaczelismy wspolzycie i poczatki byly tragiczne... Pierwszy raz w ogole nie udalo mi sie w nia wejsc bo sie cofala z bolu wiec dalismy sobie spokoj. Kolejny raz "przebilem" ja ale ze sie tego wystraszyla znowu przerwalismy... Po okolo 2-3 tyg zaczelismy ponownie liczac ze sie ladnie zagoilo ale ledwie w nia wszedlem pojawila sie krew. Wkrotce udala sie do ginekologa ale uznal ze wszystko jest dobrze. Niedlugo pozniej znowu spobowalismy ale znowu sie wystraszyla bo zaczelo bolec i znowu nici z seksu... Tak probowalismy kilka razy co pewien czas i z czasem nie bylo co prawda lepiej ale bardziej zaciskala zeby a ja nie moglem patrzec jak cierpi =/ Kolejna wizyta u ginekologa ktory znowu stwierdzil po dokladnym przegladzie ze wszystko ok. Postanowilismy znowu probowac i w koncu 3 dni temu udalo mi sie wejsc do konca jednak z jej relacji wiem ze na poczatku bardzo bolalo a potem przestala, jednak jak to nazwala "dziwne uczucie rozszerzania" nie pozwalalo sie na niczym skupic i bylo bardzo nieprzyjemne. Mowi ze jej sie rozszerzalo cos tam w glebi i czula sie jak by sie cos rozrywalo. Troche "pocwiczylismy" (ze 20 min...) i uznalismy ze starczy. Dzisiaj znowu sprobowalismy i poczatek troche szybszy acz podobny, znowu dziwne uczucie ale dzisiaj wchodzilem w nia szybciej. Przy zmianie pozycji okazalo sie ze poleciala jej krew - sporo. Znowu podlamanie i przerwa na jakis czas =/
No to seria pytan:
Czy ktos wie co moglo to spowodowac? Czy wy tez macie/mialyscie takie dziwne uczucie jak moja dziewczyna? I czy to z czasem minie? Przyzwyczai sie albo rozszerzy na dobre? Czy to moze byc wina ze jest na mnie za ciasna (slyszalem ze to niemozliwe ale moze jednak...)? W ogole co mozecie nam doradzic?

Ps. Po 1 nieudanej probie w prezerwatywie miala umowione spotkanie u ginekologa (bez badania) i od tamtego czasu bierze pigulki.

Prosimy was drogie panie o pomoc =/

Witaj Zatroskany.
Ja też mam taki sam problem jak Twoja dziewczyna,mój chłopak jest bardzo podobny do Ciebie jeśli chodzi o tą zaistniałą sytuację.Nie wiem już co mam robić...Gdy próbujemy i znowu nam nie wychodzi ja się rozklejam,bo czuję że jestem beznadziejna.Bardzo chciałabym to zrobić w końcu.Biorę pigułki.Ale fakt faktem boję się próbować,bo znowu coś nie wyjdzie,że znowu poczuję ten okropny ból...Nie wiem co robić.Chyba skorzystam z waszych rad i kupię żel nawilżający.Może on coś da,choć wiem że całkowicie nie wykluczy bólu.
Pozdr.
LoveU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 00:21   #87
hard_style_she
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Wielki problem :/

A mi lekarz powiedział, że takie krwawienia mogą być spowodowane krwawieniami błony dziewiczej. Podczas pierwszego stosunku błona pęka w jednym miejscu, a później może pękać w innych miejscach i powodować krwawienie. Błonę całkowicie traci się podczas porodu naturalnego.

Zmieńcie lekarza (choć o dobrego gina jest bardzo trudno) Krwawienia mogą być także spowodowane np.chorobą (np.nadżerką) lub stanem zapalnym.
hard_style_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-26, 22:58   #88
zan20
Przyczajenie
 
Avatar zan20
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 28
GG do zan20
Smile Dot.: Wielki problem :/

a ja po moim doswiadczeniu z ginekologami powiem tak ze moim zdaniem najlepszym ginekologiem jest facet bo kazda kobiete traktuje indywidualnie sz oczywiscie wyjatki jak w kazdym przypadku ale ja np nie zdecyduje sie przynajmniej nie musze na wizyte u kobiety ginekolog bo z tego co slyszalam kazda kobiete traktuje tak samo ale to kwestia bariery i przelamani kiedys tes myslalam ze tylko do kobiety ale moj tż mi wytlumaczyl ze to normalne ze facet gin to nic zlego i ze dziennie ma kilka pacjentek i nie ma sie czego wstydzic
zan20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 07:49   #89
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez zan20 Pokaż wiadomość
a ja po moim doswiadczeniu z ginekologami powiem tak ze moim zdaniem najlepszym ginekologiem jest facet bo kazda kobiete traktuje indywidualnie
Straszne uogólnienie - wiesz, wiedza medyczna i fachowość nie zależy w ogóle od płci. Dobry ginekolog (niezależnie od płci) powinien traktować pacjentkę indywidualnie (inaczej się nie da?- każda przecież przychodzi z innym problemem).
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-27, 22:22   #90
iryda
Raczkowanie
 
Avatar iryda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
GG do iryda
Dot.: Wielki problem :/

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
moi znajomi mieli podobna historie, a w dodatku zaczeli sie kochac dopiero po slubie! .
a generalnie co ma ślub do tego? :/
iryda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.