Siatkarskie Ciacha ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-23, 08:51   #91
promiseYOU
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

Przeczytałam sobie Waszą konwersację (dla dziewczynek z innego wątku podpowiedź, konwersacja=rozmowa) i uśmiałam się do łez. Rzeczywiście, nazywając Was "hotkami" Koleżanki z Ciach popełniły ogromny błąd. Dziewczyny, to jest obraza dla wszystkich "hotek"! Przecież osobniki typu Dramatique, olivia86, czy wreszcie moja osobista faworytka arkadia1616 są kimś więcej. Chyba nie ma jeszcze określenia na tak dziecinne i głupie zachowanie, możemy urządzić sobie konkurs na nazwę, wątek się rozkręci! ;-D Arkadio, tak, historie o Was krążą po całym Internecie, chciałyśmy być takie jak Wy, za życiowy cel postawiłyśmy sobie ośmieszanie się przed wszystkimi dookoła ze szczególnym naciskiem na reprezentację siatkarzy. ;-) I jeszcze jedno - gdzie Ty dziewczyno zatrudnienie znalazłaś ze swoim poziomem inteligencji? To w KFC można w czasie pracy korzystać z komputera? ;| W Twojej wspaniałej wypowiedzi (piękna składnia, jakże poprawna interpunkcja ) każde kolejne zdanie przeczy poprzedniemu. Koleżanka ze Zbyszkiem w avatarze niestety nie ma u owego siatkarza szans, za to Ty masz przeogromne! Layla, mogłaś się bardziej postarać, nie widzisz, jakie zdjęcie wybrała Arkadia? Przecież wiadomo, że Zbyszek od razu wybierze ją. ;/ Zawiodłam się na Tobie, zraniłaś mnie na wskroś.

Bardzo miłe z Was dziewczyny, a moje koleżanki proszę jeszcze raz, żeby nie nazywały Was "hotkami", bo to naprawdę źle dobrane słowo i jeszcze sobie narobimy wrogów wśród prawdziwych hotek. ;-)
promiseYOU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:17   #92
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

dziewczyny,
przyznam Wam rację, może niepotrzebnie weszłyśmy na Wasz wątek, ja przynajmniej tego żałuję, bo przysporzyło to tylko problemów i rozpętało III Wojnę Wizażową wręcz.
ale nie znając nas mogłybyście sobie odpuścić te marne wyzwiska i oblegi. na naszym wątku, w naszym gronie, gdzie większość zna się osobiście, bo spotykałyśmy się chociażby na Meczu Gwiazd, LŚ czy meczach ligowych nasze rozmowy traktujemy z dość dużym przymrużeniem oka. mamy żarty i zwroty, które rozumiemy niestety tylko my, które są śmieszne jedynie dla nas, dla naszego kręgu.
rozumiem, że dla postronnego osobnika możemy być uważane za hotki, ale zapewniam, że mija się to z prawdą. interesujemy się siatkówką, kochamy ten sport. jeśli myślicie, że oglądamy mecze, żeby tylko poślinić się na zawodników to jesteście w błędzie. oczywiście obraz przystojnego faceta, grającego w siatkówkę to baaaaardzo przyjemny widok, ale nie tylko to się liczy.
więc mogłybyście zaprzestać już wyzywania nas od hotek czy osób niespełna rozumu, to nam ubliża.

pozdrawiam, MissD .


ps. pozdrówcie Kasię .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:27   #93
Aliassy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa!
Wiadomości: 6
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

tu się robi lepiej niż w brazylijskiej telenoweli. albo Modzie na sukces.. chociaż kto tam wie, co się tam dzieje ?

a wracając do ekhm, 'hotek' PromiseYOU, ok, zaprzestaję użycia zwrotu 'hotka' w oto temacie, na tym forum, gdyż jak sama uważasz, to jest gardzące prawdziwym 'hotkom' .

ah, jeszcze jedno do tych z innego wątku. nie czytałam tego co pisałyście i mam nadzieję, że nie skuszę się na tę 'lekturę', ale pragnę zauważyć, że na Was panowie nie spojrzą, chyba, żeby tylko się pośmiać. z takim ilorazem inteligencji jaki Wy prezentujecie .. z czym do ludzi, z czym do ludzi ?

cya!
__________________
jestem wredna i mściwa i śmieję się z Ciebie
Aliassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:28   #94
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

Cytat:
Napisane przez promiseYOU Pokaż wiadomość
Przeczytałam sobie Waszą konwersację (dla dziewczynek z innego wątku podpowiedź, konwersacja=rozmowa) i uśmiałam się do łez. Rzeczywiście, nazywając Was "hotkami" Koleżanki z Ciach popełniły ogromny błąd. Dziewczyny, to jest obraza dla wszystkich "hotek"! Przecież osobniki typu Dramatique, olivia86, czy wreszcie moja osobista faworytka arkadia1616 są kimś więcej. Chyba nie ma jeszcze określenia na tak dziecinne i głupie zachowanie, możemy urządzić sobie konkurs na nazwę, wątek się rozkręci! ;-D Arkadio, tak, historie o Was krążą po całym Internecie, chciałyśmy być takie jak Wy, za życiowy cel postawiłyśmy sobie ośmieszanie się przed wszystkimi dookoła ze szczególnym naciskiem na reprezentację siatkarzy. ;-) I jeszcze jedno - gdzie Ty dziewczyno zatrudnienie znalazłaś ze swoim poziomem inteligencji? To w KFC można w czasie pracy korzystać z komputera? ;| W Twojej wspaniałej wypowiedzi (piękna składnia, jakże poprawna interpunkcja ) każde kolejne zdanie przeczy poprzedniemu. Koleżanka ze Zbyszkiem w avatarze niestety nie ma u owego siatkarza szans, za to Ty masz przeogromne! Layla, mogłaś się bardziej postarać, nie widzisz, jakie zdjęcie wybrała Arkadia? Przecież wiadomo, że Zbyszek od razu wybierze ją. ;/ Zawiodłam się na Tobie, zraniłaś mnie na wskroś.

Bardzo miłe z Was dziewczyny, a moje koleżanki proszę jeszcze raz, żeby nie nazywały Was "hotkami", bo to naprawdę źle dobrane słowo i jeszcze sobie narobimy wrogów wśród prawdziwych hotek. ;-)
Polecam kurs czytania ze zrozumieniem
Pomijając już, że obrażasz osoby pracujące w KFC, to widac jak niski poziom kultury osobistej ty prezentujesz. Skoro tak dobrze było wam na Ciachach to trzeba było tam zostać.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 13:44   #95
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

Cytat:
Napisane przez Aliassy Pokaż wiadomość
tu się robi lepiej niż w brazylijskiej telenoweli. albo Modzie na sukces.. chociaż kto tam wie, co się tam dzieje ?

a wracając do ekhm, 'hotek' PromiseYOU, ok, zaprzestaję użycia zwrotu 'hotka' w oto temacie, na tym forum, gdyż jak sama uważasz, to jest gardzące prawdziwym 'hotkom' .

ah, jeszcze jedno do tych z innego wątku. nie czytałam tego co pisałyście i mam nadzieję, że nie skuszę się na tę 'lekturę', ale pragnę zauważyć, że na Was panowie nie spojrzą, chyba, żeby tylko się pośmiać. z takim ilorazem inteligencji jaki Wy prezentujecie .. z czym do ludzi, z czym do ludzi ?

cya!

nie pisz już nic więcej, proszę
zte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 10:28   #96
bedlamite
Pojawiam się i znikam >.<
 
Avatar bedlamite
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 704
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

Przeczytałam, pośmiałam się i spadam z powrotem do swojej piaskownicy

Hotki
__________________
2020: 65
filmy: 2020/8


Miałem ochotę przestać istnieć. Nie, nie popełnić
samobójstwo, nie umrzeć ale przestać istnieć.
Zamienić się w nic.

Jarosław Borszewicz - "Mroki"
bedlamite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 14:49   #97
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Siatkarskie Ciacha ;)

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Sami swoi widzę


No bez kitu! Girl! I Ty tutaj!



Generalnie witamy na wizażu. Ja jako jedna ze starych wyjadaczek z Naszych "Łonafajtowskich pał" ostrzegam że roszczenie sobie praw do co poniektórych siatkarzy jest mało opłacalne Nie polecam ślinotoków do Bartmana bo ponieważ gdyż iż Arki jak wróci to Wam zaserwuje małe piekiełko

Nikt tu Was nie straszy. Po prostu mówimy jak jest

I ręce precz od Kurka!!!! jasne!?!?!?!

Pozdrawiam i wracam do siebie Reszta moich owieczek- za mną!
Ja też uwielbiam Kurka!
Nie żebym oglądała mecze wyłacznie dla niego, ale jest on sympatycznym dodatkiem.
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.