Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 21:03   #541
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo współczuję z powodu śmierci pieska
Mój ukochany piesiul odszedł ponad 3 lata temu, a ja i mąż ciągle nie możemy się z tym pogodzić i odczuwamy jego brak, ale to był wyjątkowo wyjątkowy pies.

Zestaw drBrandta też wtedy wzięłam, i jeszcze Rexaline . Zaczęłam od tego pierwszego i krem na dzień taki średni - mało nawilża. Lepsze było to jakieś serum na noc, ale mało go było.

Daj znać jak B&B.
Dziękuję
Tobie również współczucia,wiem jak ciężko ja jeszcze mam jej rzeczy,wszystko trzymam,a odeszła 3ego w nocy

Jeszcze nie kupiłam tych włosowych specyfików,czekam na wypłatę
Wzięłam dwa zestawy Algenista i na tym skończyłam.
ja Brandta jeszcze nie otwierałam,ale Rexaline używam od paru lat i bardzo lubię,fajna też jest ta maseczka nawilżająca

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuje ślicznie
Oj z tym wiekiem to u mnie tak, że mam 23 lata a czuję się na 43.. czas chyba coś z tym zrobić
PROSZĘ CIĘ

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Perfumy odpowiednio przechowywane pieknie pachna przez wiele, wiele lat. I nic sie im nie dzieje Oczywiście to wyklucza ich ekspozycję na półkach, ale mi nie zależy na tym, żeby ktos je oglądał, mają cieszyc mnie

Mam m.in. Poison z roku chyba 1986/1987 (to chyba najstarsze jakie mam) , Dune z roku premiery zapachu, czyli 1991 i wiele innych (równiez tych nowszych). I wszystkie pięknie pachną, niezależnie od roku produkcji .

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------



Ja stres zajadam, więc jak sie stresuje to tyłek rośnie
Ja też swoje mam pochowane w komodzie i w kartonikach w sypialni
Kurcze to wiekowe te zapachy,niektóre starsze od właścicielki

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45084361]Gdzie tam



Wspolczuje z powodu psiaka .



Ludzie to sa naiwni .



Jak sie miewasz? Podjelas juz jakas decyzje.

Pamietaj, ze jestesmy z Toba. Damon tez .



Mi cos kup. Adres masz. W koncu walentynki ida .[/QUOTE]
Dziękuję

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Organique...
Ja jeszcze nic z niej nie miałam,może warto w końcu spróbować
No,ale oszzcędzać miałyśmy

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ddiano





Ja testuje 01 i jutro/pojutrze coś skrobnę na jego temat
Napiszę tylko, że jestem bliska zakupu pełnowymiarowego opakowania co u mnie zakrawa niemalże na cud





MAC, Bobbi Brown, Shu Uemura, Nars.

Edit.: widzę, że napisałam to samo co dziewczyny powyżej

Nie kusić proszęwątek zmienia się w oszczędnościowy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:04   #542
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

W temacie Organique'a trochę pokuszę- glinka Ghassoul jest boska Jak mi się już zechce ją ukręcić to zawsze jestem zachwycona po zmyciu i jeszcze jakieś kilka dni po. Chyba jedyna maseczka z prawdziwym, długim efektem.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:04   #543
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak w ogołe to wpieniłam się dzisiaj w S. nieźle Miałam odłożne kulki nowe 03 do 14.02 ide dzisiaj je wreszcie odebrac i co? I Pan mi mówi, ze JUZ ich nie ma. Ja, ze jak to, obiecały Panie, ze będa na mnie czekac do piątku. Ale nie, sprzedały mimo kartki rezerwacyjnej, no uj bombki S. i jej obługę stzrelił! Przycleciała kierowniczka zaalarmowana, zaczeła sie tłumaczyc pokretnie, w sumie niczym sensownym, ale tym ze schodziły to i "moje"sprzedały....:torba : Ale obiecała ze jutro dostawa i w piatek bede miala odłozone, ciekawe bardzo! Nie omieszkam pojechać, jak nie bedzie, to sie wypne na nich.
A i jeszcze chcialamw wziac problę podkłądu nowego Lancoma Air coś tam, nie dostałam, bo nie ma sloiczków, zaproponowano mi umalowanie nim na miejscu, serdecznie podziękowałam
No to sie poużalalam
Też dziś w SCC chciałam próbkę podkładu, tylko TM akurat, pierwszy raz widziałam tester 005. Nie lubię kupować w ciemno, ale pani z S to nie obeszło i wymigała się brakiem słoiczków. Jak zapytałam czy mogę przyjść ze swoim pojemniczkiem, to jej oczy wyszły na wierzch, ale trwała przy swoim Jakoś mi przeszła sympatia do S. Promocji skąpią, próbek nie robią, kryzys widać, hah.
Za to pani w dougim sama z siebie zaproponowała mi próbkę Luminous Silk, może mnie rozświetli, bo ostatnio mam strasznie szarą cerę i bobbik mi nie służy.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:08   #544
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też dziś w SCC chciałam próbkę podkładu, tylko TM akurat, pierwszy raz widziałam tester 005. Nie lubię kupować w ciemno, ale pani z S to nie obeszło i wymigała się brakiem słoiczków. Jak zapytałam czy mogę przyjść ze swoim pojemniczkiem, to jej oczy wyszły na wierzch, ale trwała przy swoim Jakoś mi przeszła sympatia do S. Promocji skąpią, próbek nie robią, kryzys widać, hah.
Za to pani w dougim sama z siebie zaproponowała mi próbkę Luminous Silk, może mnie rozświetli, bo ostatnio mam strasznie szarą cerę i bobbik mi nie służy.
Ha ha, ten sam kolor z Lancoma mi podpasował Pojade tam w piatek z wlasnym sloiczkiem, ciekawe czy zrobia probke
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:15   #545
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4509209 6]A ja od miesiąca obżeram się kabanosami od Tarczyńskiego, przez ciebie (podczytuję wątek od dawna i tak je kiedyś chwaliłaś, że kupiłam na spróbowanie i przepadłam). Dzięki, wiesz
Dzisiaj sobie dokupię nową porcyjkę

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Seredcznie współczuję, przechodziłam kiedyś podobną stratę od tamtej pory nie mam i nie planuję już mieć żadnego zwierzaka
Ból po stracie był ciężki do zniesienia.

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------



Kurde, to niedobrze.
Ze stresu się nie tyle chudnie, co...obumiera.

Też reaguję na stres niejedzeniem, mam potworne problemy ze zdrowiem przez to (z hormonami głównie). Dlatego mimo, że się nie chce, mimo, że odrzuca i to ostatnia rzecz jaką się człowiek chce zajmować, to trzeba jeść 'przez głowę' - jak mówiła moja babcia. Staram się w sobie to przewalczać.

Siły życzę [/QUOTE]
No,jak mąż rzuciła hasło,że nowego to w pierwszej chwili się wydarłam,że nie już nigdy.Jednak teraz nie wiem,może kiedyś.jednak trochę czasu potrzeba.

Też mam tak przy stresie jak Ty i Damon,odrzuca mnie jedzenie.Jestem dosyć emocjonalną osobą i stres to moja siostra rodzona
mam chory żołądek na tle nerwowym.
- - - - - - - -- - - - -- - -- - - - - - - - - - -- - - - - -- - - - - - - -- - -- - - -
Damon spokoju i pozytywnego załatwienia sprawy tak ważnej w Waszym życiu życzę

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4509264 2]Moje sposoby na niekupowanie tony niepotrzebnych chciejstw:

* otworzyłam rachunek oszczędnościowy - w dzień wypłaty jak mi poschodzą stałe opłaty, rachunki itd, odliczam kasę na jedzenie, chemię + jakaś kwota na niezapowiedziane wydatki i koniec. No, jak planuję w danym miesiącu większe wydatki np. na ciuchy jak się kończy sezon i są wyprzedaże, to też uwzględniam to w budżecie.
Resztę przelewam na oszczędnościowe. Nie mam kasy, nie wydaję,
* zlikwidowałam karty kredytowe,
* staram się krytycznie podchodzić do tego, czego mi się akurat zachciało - idzie mi coraz lepiej (np. w kosmetykach uważnie czytam składy, patrzę czy nie mam już czegoś podobnego)
* jak już stwierdzę, że muszę coś kupić, to kupuję tylko ze zniżką, a jak to kosmetyk pielęgnacyjny, to zawsze staram się go wypróbować przed zakupem.

Jakoś z wiekiem staję się bardziej racjonalnym konsumentem, kiedyś rzucałam się łapczywie na co tylko mi przyszła chęć.

'Kurację' prowadzę już od prawie dwóch lat, zaoszczędziłam naprawdę sporo kaski i zużyłam wszystkie zapasy.

Chyba nie mam czego szukać na tym wątku Chociaż kabanosom uległam haha[/QUOTE]
No,właśnie ta karta kredytowa
Jakoś do mnie to nie bardzo przemawia,mnie się pieniądze nie trzymają

Gratulację za takie poświęcenie,ale tak jak piszesz do tego trzeba dojrzeć,a u mnie już za późno,ja stara i głupia

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez filozofka888 Pokaż wiadomość
chyba trzeba odsubskrybować wątek:d
:d
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:15   #546
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Nie ma sprawy .
I dziękuję za zrozumienie
A tak w ogole, to ja bardzo dużo kupuję dla siostry, np. w ramach ostatnich zakupów dostała ode mnie w prezencie błyszczyk Guerlain i róż MAC'a. Lubię obdarowywać bliskich, zresztą nie tylko. Chyba zagłuszam tym swoje wyrzuty sumienia z powodu trwonienia kasy na pierdoły .
Troche juz stara jestem, ale dobrze miec duza rodzine
Nie ma za co Tu Cie zawsze ktos pocieszy

Tez lubie swoje dziewczyny obdarowywac, choc same radza sobie calkiem niezle
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:32   #547
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na kabanosy mam ochotę od wielkiego dzwonu, podobnie jak na salami. Jak mnie już mocno najdzie, to zwykle wybieram cienkie Tarczyńskiego (chilli) albo jakieś włoskie, bodajże z Sokołowa.

Co do odwyku, który jak nic by mi się przydał - zrobiłam właśnie małe podsumowanie ostatnich (z okresu ok. miesiąca) kosmetycznych zakupów w Sephorze, Douglasie, MAC'u online, dolce.pl i jeszcze z House of Fraser (przy pomocy koleżanki ). Wyszło mi ponad 1300 zł . Załamałam się trochę, więcej nie robię takich podsumowań . Pocieszające jest tylko to, że nie mam karty kredytowej ani debetu, więc dla zakupoholizmu przynajmniej się nie zadłużam.
Myślałam,że tak dużych zakupów

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Ian Własnie jestem w trakcie powtarzania dotychczasowych sezonów "Pamietników"
Ddiana strasznie wspołczuje, pamietam jak płakałam jak mi samochód potracił moja suczke
A co do odwyku, to ja sie chyba skutecznie wyleczyłam z zakupocholizmu kosmetyków od niedzieli szukam czegos dla siebie na walentynki (maz nie ma czasu zeby pochodzic po sklepach) i na nic nie mam ochoty. Chyba dla swietego spokoju wezme perfumy Amor Amor forbidden kiss, bo sa w dobrej cenie (15euro za 50ml). Miała ktoras z Was?
Izuś
Mój już wie,że ma być bon do Pandory
Jednak wraca dopiero na urodziny Helenki 21marca.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
W temacie Organique'a trochę pokuszę- glinka Ghassoul jest boska Jak mi się już zechce ją ukręcić to zawsze jestem zachwycona po zmyciu i jeszcze jakieś kilka dni po. Chyba jedyna maseczka z prawdziwym, długim efektem.
No ja to zbyt leniwa jestem na robienie.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Czy w Rossmanie są jakieś promocje?
Damon podkusiła tym Shollem i tak sobie myślę,że chętnie bym przygarnęła te cudo,ale drogo trochę.No,chyba,że Ola mi podaruje,tak lubi prezenty robić tylko,że ja urodziny to w grudniu miałam i teraz jakoś okazji brak
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki

Edytowane przez ddiana
Czas edycji: 2014-02-11 o 21:25
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 21:46   #548
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość

Tez lubie swoje dziewczyny obdarowywac (...)
To czekam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 21:50   #549
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45105603]To czekam .[/QUOTE]

To zem sie wkopala
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 22:15   #550
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Tak ci sie tylko wydaje. Na tych zdjęciach licho wyglada. Ale w realu jest genialna


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
nie prowokuj zresztą mi w ogóle jakoś z zarą nie po drodzę, myślę że już mój Tżet ma więcej ubrań z tego sklepu niż ja

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
W temacie Organique'a trochę pokuszę- glinka Ghassoul jest boska Jak mi się już zechce ją ukręcić to zawsze jestem zachwycona po zmyciu i jeszcze jakieś kilka dni po. Chyba jedyna maseczka z prawdziwym, długim efektem.
a mi w ogóle nie podeszła, więcej z tym zachodu niż efektu. Wolę tę z synesis.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 22:17   #551
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
a mi w ogóle nie podeszła, więcej z tym zachodu niż efektu. Wolę tę z synesis.
A gdzie tą Synesis można kupić?

edit: już znalazłam. Niestety stacjonarnie jest tylko w Warszawie, a jakoś wolę kupować na miejscu niż w internecie...

Edytowane przez szmyglo
Czas edycji: 2014-02-11 o 22:21
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 23:14   #552
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Gaggy Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Czy któraś z was mogłaby mi polecić jakąś pomarańczową szminkę? Chodzi mi o intensywny pomarańcz. Oglądałam różne swatche, bardzo podoba mi się Chanel Rouge Alleure Incandescente 97, którą ma na swoim ostatnim filmie Lisa Eldridge (choć na swatchach jest ona bardziej pomidorowa niż na filmie Lisy), ale że nie jestem pewna, czy będę dobrze wyglądać w takim pomarańczu, to chciałabym znaleźć jakąś nieco tańszą alternatywę. Będę wdzięczna za wszystkie rady
Ja polecam Morange MACa, prawie neonowa pomarańczka!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 23:39   #553
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45101459]

Bede trzymac kciuki .

Elena dalej mi nieprzerwanie na nerwy dziala .

Jeszcze Klaus jest fajny i Wilkolak .

To ta. Wstawialam ja juz chyba tutaj po swoim zakupie. O tej wlasnie Damon mowi.[/QUOTE]
Ahh . Wilkołak jest najlepszy.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 01:06   #554
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
W temacie Organique'a trochę pokuszę- glinka Ghassoul jest boska Jak mi się już zechce ją ukręcić to zawsze jestem zachwycona po zmyciu i jeszcze jakieś kilka dni po. Chyba jedyna maseczka z prawdziwym, długim efektem.
A ja uwielbiam peelingi do ciała Organique
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 06:43   #555
Kasandra56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Żywiecczyzna
Wiadomości: 25
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

OLOR]Czy w Rossmanie są jakieś promocje?
Damon podkusiła tym Shollem i tak sobie myślę,że chętnie bym przygarnęła te cudo,ale drogo trochę.No,chyba,że Ola mi podaruje,tak lubi prezenty robić tylko,że ja urodziny to w grudniu miałam i teraz jakoś okazji brak[/QUOTE]

Przeglądam ten wątek z ogromną ciekawością jestem tu nowa
Dziewczyny,postanowiłam zwrócić Waszą uwagę na wyprzedaż w Mango - w kontekście zakupu tarki scholla. Mianowicie ja za namową koleżanki zakupiłam sobie ten o to masażer http://www.mango.pl/mega_wyprzedaz/m...ymi_nakladkami
WIiem,wiem,Mango,ale słuchajcie ta maszynka jest niesamowita.Codziennie gnębię nią swe uda i poślady,co by przygotować je na letnią odsłonę ale to nic.Końcówka tarka-pumeks,poprostu zdziałała cuda.Po żadnych peelingach,tarkach,pumeks ach nie miałam tak gładziutkich stópek jak teraz-jak lustro,jak pupcia niemowlaka. Bajka.
Dodam,że pozostałymi końcówkami można też masować brzuchol,łydki,ramiona,pl ecy...
Cena wyprzedażowa 20,70zł (ze stu paru-faktycznie taka była).Za te śmieszne pieniądze warto się skusić.Ostatnio dokupiłam końcówki,szczególnie zależało mi na tych do stóp-komplet 7,80.Sklep prowadzi sprzedaż wysyłkową. Przy platności z góry,przesyłka pocztą 14,50. Ja jestem mega zadowolona

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Sorki, z tym cytowaniem mi nie wyszło,ale uczę się dopiero
Kasandra56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 07:36   #556
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Ja też swoje mam pochowane w komodzie i w kartonikach w sypialni
Kurcze to wiekowe te zapachy,niektóre starsze od właścicielki
Niee, wszystkie młodsze Ja jestem z '83

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ha ha, ten sam kolor z Lancoma mi podpasował Pojade tam w piatek z wlasnym sloiczkiem, ciekawe czy zrobia probke
Tym razem będzie mało testera

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja polecam Morange MACa, prawie neonowa pomarańczka!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

o tym samym pomyslałam
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:13   #557
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziękuję
Tobie również współczucia,wiem jak ciężko ja jeszcze mam jej rzeczy,wszystko trzymam,a odeszła 3ego w nocy
Dziękuję
Ja nadal mam parę rzeczy po swoim piesiulku, choć w maju minie 4 lata, jak go z nami nie ma.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jeszcze nie kupiłam tych włosowych specyfików,czekam na wypłatę
Wzięłam dwa zestawy Algenista i na tym skończyłam.
ja Brandta jeszcze nie otwierałam,ale Rexaline używam od paru lat i bardzo lubię,fajna też jest ta maseczka nawilżająca
To widzę chomikujesz pielęgnację nawet bardziej niż ja . Ja zbieractwo uskuteczniam bardziej w dziedzinie kolorówki.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Troche juz stara jestem, ale dobrze miec duza rodzine
Nie ma za co Tu Cie zawsze ktos pocieszy

Tez lubie swoje dziewczyny obdarowywac, choc same radza sobie calkiem niezle
Dlatego jestem tu tak częstym gościem . U męża takiego zrozumienia nie mogę znaleźć .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Myślałam,że tak dużych zakupów
Tylko podsumowania wydatków mnie dołują, zakupy nie .
Poza tym jestem realistką - po co mam sobie szlabany stawiać, jak wiem, że i tak to nic nie da. Unikam rozczarowań swoim brakiem silnej woli
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Czy w Rossmanie są jakieś promocje?
Damon podkusiła tym Shollem i tak sobie myślę,że chętnie bym przygarnęła te cudo,ale drogo trochę.No,chyba,że Ola mi podaruje,tak lubi prezenty robić tylko,że ja urodziny to w grudniu miałam i teraz jakoś okazji brak
Uff, dobrze, że urodziny już miałaś
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:19   #558
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki za info, faktycznie dużo no ale co zrobić
Chyba nie tak dużo, zważywszy, że pedicure kosztuje około 100 zł.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:36   #559
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).




Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


he he Ja jak byłam mała tez mialam szał na kabanosy,z tym, ze u mnie mi on został

Ja mam zazwyczaj ciągi na jedną konkretną rzecz, która po pewnym czasie przejada mi się i sporadycznie do niej wracam
No, ale wiadomo kobieta zmienna jest


Corii, macałaś już CC Mac'a, te w tubkach ?



Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Nie kusić proszęwątek zmienia się w oszczędnościowy

Chyba tak cudownie nie będzie bo chyba Miracle Air mnie uczula Wczoraj po demakijażu paszczy miałam czerwoną pokrzywkę na twarzy
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 08:39   #560
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

pomyłka

Edytowane przez Gaggy
Czas edycji: 2014-02-12 o 08:42
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:41   #561
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Niee, wszystkie młodsze Ja jestem z '83



Tym razem będzie mało testera

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------




o tym samym pomyslałam
No,ale niewiele
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:41   #562
Gaggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 88
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Ja polecam Morange MACa, prawie neonowa pomarańczka!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki Kochana, właśnie ona mi się podobała na swatchach I jeszcze MUFE 40.
Gaggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:51   #563
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja nadal mam parę rzeczy po swoim piesiulku, choć w maju minie 4 lata, jak go z nami nie ma.


To widzę chomikujesz pielęgnację nawet bardziej niż ja . Ja zbieractwo uskuteczniam bardziej w dziedzinie kolorówki.


Dlatego jestem tu tak częstym gościem . U męża takiego zrozumienia nie mogę znaleźć .


Tylko podsumowania wydatków mnie dołują, zakupy nie .
Poza tym jestem realistką - po co mam sobie szlabany stawiać, jak wiem, że i tak to nic nie da. Unikam rozczarowań swoim brakiem silnej woli

Uff, dobrze, że urodziny już miałaś
Pielęgnację tak,boje się wyglądu pomarszczonej pomarańczki
Kolorówki nie mam zbyt wiele,no podkładów parę i tuszów do rzęs,a tak reszta to po 2-3sztuki.Kupuje głownie w grudniu na -30% lub promocje(Vipy) -20%
zaczynam oszczędzać,zdecydowałam
mam silną wolę,tylko muszę ją w sobie obudzić,kiedyś paliłam sporo fajek,a nie palę grubo ponad 10 lat,więc jak jestem silna?jasne,że jestem

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość






Ja mam zazwyczaj ciągi na jedną konkretną rzecz, która po pewnym czasie przejada mi się i sporadycznie do niej wracam
No, ale wiadomo kobieta zmienna jest


Corii, macałaś już CC Mac'a, te w tubkach ?






Chyba tak cudownie nie będzie bo chyba Miracle Air mnie uczula Wczoraj po demakijażu paszczy miałam czerwoną pokrzywkę na twarzy
WspółczujeMyślisz ,że to po podkładzie?
leć po olejek Algenista,niech Ci babeczki próbkę zrobią,albo nanobaze z apteki,ta druga mi zawsze pomagała w trudnych sytuacjach
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 08:58   #564
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość

WspółczujeMyślisz ,że to po podkładzie?
leć po olejek Algenista,niech Ci babeczki próbkę zrobią,albo nanobaze z apteki,ta druga mi zawsze pomagała w trudnych sytuacjach

Tak mi się wydaje może jeszcze chusteczki do demakijażu Alterry, które są z aloesem, a on często uczula - co prawda mnie nigdy i jest to już co najmniej 4 paczka chusteczek. A tak nic nowego poza podkładem nie używam. Testuję go od soboty i mam jeszcze na jedno użycie. Dzisiaj zmyję skórę tak jak zawsze, czyli też z chusteczkami i zobaczę co i jak. Zrobię przerwę i podejdę po drugą próbkę Miracel Air i zrobię ponowną próbę. Nie ma to jak testy na żywym ogrganizmie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:21   #565
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje może jeszcze chusteczki do demakijażu Alterry, które są z aloesem, a on często uczula - co prawda mnie nigdy i jest to już co najmniej 4 paczka chusteczek. A tak nic nowego poza podkładem nie używam. Testuję go od soboty i mam jeszcze na jedno użycie. Dzisiaj zmyję skórę tak jak zawsze, czyli też z chusteczkami i zobaczę co i jak. Zrobię przerwę i podejdę po drugą próbkę Miracel Air i zrobię ponowną próbę. Nie ma to jak testy na żywym ogrganizmie
Dobrze,że nic innego z nowości nie wprowadzałaś.
Może jak weźmiesz kolejną próbkę podkładu,to zmywaj jakimś micelem/mleczkiem czymś sprawdzonym,odstawiając chusteczki i wtedy sprawdź.Kurcze szkoda,bo już tak blisko byłaś ideału.
Ja wciąż szukam idealnego podkładu,mam Armaniusza polecanego przez James,jest fajny,ale u mnie podkreśla suche skórki.Poza tym jest super wytrzymały,dobrze kryje,kolor też dopasowany,ale zawsze znajdzie się to coś
Teraz po próbkach Perfectionista z Guerlaina jestem na tak,odcień 02 pasuję na zimę,ale latem będzie za jasny.Będę musiała się głębiej zastanowić nad pełną flaszką.Tylko te oszczędzanie

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------
----------------------------------------------------------------------
Dziewczyny skuszone błyszczykami Loreal,w Hebe 14 lutego będzie -40% na makijaż
http://www.drogeriahebe.pl/makijaz-40
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:23   #566
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje może jeszcze chusteczki do demakijażu Alterry, które są z aloesem, a on często uczula - co prawda mnie nigdy i jest to już co najmniej 4 paczka chusteczek. A tak nic nowego poza podkładem nie używam. Testuję go od soboty i mam jeszcze na jedno użycie. Dzisiaj zmyję skórę tak jak zawsze, czyli też z chusteczkami i zobaczę co i jak. Zrobię przerwę i podejdę po drugą próbkę Miracel Air i zrobię ponowną próbę. Nie ma to jak testy na żywym ogrganizmie

Te chusteczki to moj koszmar. Po użyciu mialam twarz czerwoną jak burak i palila mnie niemilosiernie. Potem przeszlo, ale kilka godzin wyglądałam jak poparzona. Probowałam 2x i nigdy więcej
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:30   #567
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

sms z PAT & RUB
"Stwórz zestaw Walentynkowy!Do 17 lutego mamy rabat -15% na hasło:MOJWALENTY na wszystkie kosmetyki + Czerwony worek GRATIS[do zamówień powyżej 150zł].
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:33   #568
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dobrze,że nic innego z nowości nie wprowadzałaś.
Może jak weźmiesz kolejną próbkę podkładu,to zmywaj jakimś micelem/mleczkiem czymś sprawdzonym,odstawiając chusteczki i wtedy sprawdź.Kurcze szkoda,bo już tak blisko byłaś ideału.
Ja wciąż szukam idealnego podkładu,mam Armaniusza polecanego przez James,jest fajny,ale u mnie podkreśla suche skórki.Poza tym jest super wytrzymały,dobrze kryje,kolor też dopasowany,ale zawsze znajdzie się to coś
Teraz po próbkach Perfectionista z Guerlaina jestem na tak,odcień 02 pasuję na zimę,ale latem będzie za jasny.Będę musiała się głębiej zastanowić nad pełną flaszką.Tylko te oszczędzanie

będę bacznie obserwować co się dzieje

Moje próbki LS Armaniego jeszcze czekają na testy

Tenue de Perfecion chyba jednak jest dla mnie za ciężki - cera tuż po jego nałożeniu wygląda super hiper ale w miarę upływu czasu robi się nieestetycznie. Ale to norma przy takich ciężkawych teksturach. Generalnie TdP jest wg mnie najlepszym tego typu podkładem i warto go mieć na specjalne okazje czyli wtedy kiedy skóra wymaga większego krycia

A ja pewnie w lecie i tak wrócę do minerałków

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2014-02-12 o 09:35
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:44   #569
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ddiana - jak rzuciłaś palenie, to znaczy silną wolę masz. Wróżę zatem sukces w odwyku kosmetycznym
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 09:48   #570
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Muszę się Wam wyżalić.... u mnie w Sephorze jest nowa obsługa i jak byłam wczoraj to poprosiłam o próbkę fluidu z Lancome, pani z wielką ochotą rzuciła się w moją stronę aby pomóc mi dobrać właściwy kolor (chwała jej za przyjacielskie nastawienie do klienta) ,ale jak zaczęła od tych najciemniejszych testerów to ,aż ręce mi opadły. Ja jestem w Macowym kolorze NC 25 i już k*&*a nie rozumiem tego trendu na hebanowe buzie.
Dodam jeszcze ,że jak zwerbalizowałam moje potrzeby,że chcę fluid typu long lasting, ale nie Double Wear to pani trochę mina zrzedła.....czy w Sephorze tylko jeden fluid mają w sprzedaży?????
Pocieszcie mnie czy to w Kielcach taka lipa jest czy w całej Polsce?
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.