Grudniowe mamusie 2014 cz. III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-11, 15:42   #4861
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Kącik dla Jana nabiera kształtówZałącznik 5811740
ładniutki

Cytat:
Napisane przez madziqqq Pokaż wiadomość
super wygląda

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

o ja pierdziu już dwie listopadówki urodziłyto jakby nie patrzec teraz kolej na nas, jedna miała termin an 23 listopada aż a już mały na świecie, cholera a ja taka niegotowa

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Najwazniejsze zeby teraz juz bylo dobrze U nas tez jest kilka "przypadkow" ktore moga sie rozpakowac wczesniej,np. Ja Dlatego Ja osobiscie ciesze z kazdego dnia nie mowiac juz o kazdym skonczonym tygodniu
no i ja... mimo że szyjka ok to jednak jest taka ewentualność, zwłaszcza że lekarz kazał mi zwiększyć dawkę kwasów DHA i postraszył sterydami.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
My z Tz do kina dziś idę się wylaszczyc
na co idziecie ?
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:50   #4862
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Hej dziewczyny podczytuje was regularnie ale cos nie mialam ostatnio weny do pisania :p za to znalazlam nowe zajecie w oczekiwaniu na Lilke zaczelam jej robić karuzelke nad łóżeczko z maskotkami z filcu które sama szyje i powiem wam ze takie dlubanie wciaga ze szok dzis z Tz idziemy na chrzciny i zrobilam dla maluszka na lozeczko imie filcowych literek co myslicie? Taki maly dodatek do prezentu :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1413039031678.jpg (45,9 KB, 43 załadowań)
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:58   #4863
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Karo czemu zwiekszyc dawke DHA ??

Trusia My sie wlasnie zastanawiamy czy nie isc na "Zaginiona Dziewczyne", a Wy na co sie wybierecie

Olcia Strasznie mi sie podobaja takie filcowe literki
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:58   #4864
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Kącik dla Jana nabiera kształtówZałącznik 5811740
ładnie

sweet olcia - fajne te literki, ja bym się ucieszyła

Właśnie mnie oświeciło, że w środę mam usg 2d już się nie mogę doczekać
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 15:58   #4865
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Linka Ty to juz wogole mnie dolujesz bo masz dla Jagody i szafe ikomode
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:03   #4866
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

SweetOlcia super prezent!
maczuma pięknie Jasio będzie miał

Wczoraj ciągnęłam męża na "Bogowie" ale nie zdążyliśmy bo późno wrócił z pracy, więc pojechaliśmy do znajomych i powiem Wam, że myślałam, że zwariuję jak widziałam, jak oni to piwo piją. Tak mi się piwa wczoraj chciało!!!!!!!!!!!!!! masakra jakaś. i taką ochotę na sushi miałam, że myślałam, że umrę

Dziś miałam super dzień. Byłam w mieście, połaziłam, pokupowałam pierdółki, kolejny większy stanik ale to co sprawiło, że buzia mi się ciągle śmieje, to to, że na olx znalazłam piękny używany kosz mojżesza za 150zł!!!! ze stelażem, materacykiem i 2kocykami pojechałam, obejrzałam i kupiłam jest piękny! na stojaku jak kołyska, więc można bujać idealnie pasuje wysokością do naszego łóżka, tak sobie przystawiłam i jest git, wystawiam rękę i mam małego praktycznie przy sobie, mogę go przykryć, bujać nie wstając z łóżka. No i nie będziemy taszczyć łóżeczka 140x70 do nas do sypialni.
O dokładnie tak on wygląda https://www.google.pl/search?q=kosz+...ml%3B500%3B500

Co do bycia wielorybem/hipopotamem czy jak tam zwał... wczoraj byliśmy u znajomych i oglądaliśmy zdjęcia z ich wesela. To było w czerwcu i nie mogłam się napatrzeć jaka byłam laska. Jezu, jak moje ciało się zmieniło... ale czego się nie robi dla miłości mojego życia

Edytowane przez karooka
Czas edycji: 2014-10-11 o 16:05
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:05   #4867
yanca1
Raczkowanie
 
Avatar yanca1
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Tubtin
Wiadomości: 149
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuje was regularnie ale cos nie mialam ostatnio weny do pisania :p za to znalazlam nowe zajecie w oczekiwaniu na Lilke zaczelam jej robić karuzelke nad łóżeczko z maskotkami z filcu które sama szyje i powiem wam ze takie dlubanie wciaga ze szok dzis z Tz idziemy na chrzciny i zrobilam dla maluszka na lozeczko imie filcowych literek co myslicie? Taki maly dodatek do prezentu :p
Wpadłam też na ten pomysł, zeby szyć maskotki z filcu, dlatego kupiłam sobie maszynę do szycia (w Lidlu). Czaiłam się na maszynę kilka lat i wreszcie kupiłam - bardzo fajna, ale jako, że ze mnie pierdoła nie z tej ziemi, nawlekając nitkę zgubiłam śrubkę od bębenka Przykręcałam ją , a ona hop i nie ma, przeczesałam dywan i okolice i ni hu hu W poniedziałek musze pójść do serwisu maszyn i kupić nową śrubkę.

A co do depresji poporodowej, może raczej baby blues ale mnie dopadło. W szpitalu ryczałam, bo nie czułam kopania i nie pocieszało mnie, że Felek leży obok. W domu ryczałam bo doszłam do wniosku, że wszystko się zmieniło. A dodatkowo przez kilka dobrych tygodni jak mówiłam o czymś z przed porodu mówiłam, a częściej na szczęście tylko myślałam nie: przed porodem, ale... przed śmiercią. Dziwne to było.
Kilka dni temu wylicytowałam wózek i z ulga pomyślałam, że mam prawie wszystko co potrzeba i mogę spokojnie... umierać. Wiem jak to koszmarnie brzmi bo chodzi mi o poród, pewnie psycholog jakiś nieźle by się ubawił gdyby ze mną pogadał.


Dodatkowo dzisiaj Felek o rana gorączkuje, miał 39,2, ale żadnych innych objawów. Teraz 37,5 więc nie panikuję, ale oczywiście boję się żeby to nie było nic powaznego i żebym się nie zaraziła.
__________________
3II2011
20 XII 2014

http://jamaska.pl

Edytowane przez yanca1
Czas edycji: 2014-10-11 o 16:09
yanca1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 16:34   #4868
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Karo czemu zwiekszyc dawke DHA ??

Trusia My sie wlasnie zastanawiamy czy nie isc na "Zaginiona Dziewczyne", a Wy na co sie wybierecie

Olcia Strasznie mi sie podobaja takie filcowe literki
nie wiem, domniemam że chodzi o zadbanie o rozwój dziecka, to raz, a dwa , wyczytałam że obecność kwasów dha w diecie jest niezbędne ze względu również na zmniejszenie ryzyka wczesnego porodu.
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:37   #4869
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Bogowie
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:43   #4870
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Sweet Olcia, nie uwierzysz, wczoraj zaczęłam szyć taką karuzele dla Janka z maskotkami z filcu! tylko, że ja nastawiam się na zwierzątka, może same ptaszki. Szukam jakiegoś stelażu do tej karuzeli, żeby jakoś przymocować te ptaszki
A czym wypychasz literki/maskotki? Może być wata?
__________________
Jan 20.12.14

Edytowane przez maczuma
Czas edycji: 2014-10-11 o 17:02
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:45   #4871
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Hej no jakoś nie miałam do Was dziś jak zajrzeć. W nocy praktycznie nie spałam, brzuch i kręgosłup mnie bolał normalnie jak do porodu, ale jak by to były bóle do porodu to by mnie nie bolało całą noc. Taki hamak mam z łóżka i przez to.
Dzisiaj dostałam kolejną dawkę celestonu, ale wczoraj dali mi w jednym zastrzyku a dzisiaj dwa mniejsze w oba pośladki, ale to piekło.... normalnie rozpiera tkanki od środka.
O 13 ucięłam komara i spałam do 15.20 sama w szoku byłam. Do domu w poniedziałek. Miał tż jutro z dziećmi przyjechać i kazałam żeby nie, bo Basia za mną płacze dzisiaj i nie wiem jak by było w szpitalu.
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 16:45   #4872
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Hej..
Ja dzis caly dzien na nogach czuje strasznie szyjke.. jakby mi pessar przeszkadzal. Co do porodow, to ja mysle ze sie pierwsza rozpakuje na tych grudnipwkach :p takich jak ja problemow chyba na szczescie zadna nie ma .
Roksi ja tez dostawalam celeston..mozna sie bylo zesra* tak mi dupe i noge rozrywalo ;D.

Bylam na Bogowie, super!!!! Moja kolezanka pracuje w tej klinice
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2014-10-11 o 16:49
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:00   #4873
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
SweetOlcia super prezent!
maczuma pięknie Jasio będzie miał

Wczoraj ciągnęłam męża na "Bogowie" ale nie zdążyliśmy bo późno wrócił z pracy, więc pojechaliśmy do znajomych i powiem Wam, że myślałam, że zwariuję jak widziałam, jak oni to piwo piją. Tak mi się piwa wczoraj chciało!!!!!!!!!!!!!! masakra jakaś. i taką ochotę na sushi miałam, że myślałam, że umrę

Dziś miałam super dzień. Byłam w mieście, połaziłam, pokupowałam pierdółki, kolejny większy stanik ale to co sprawiło, że buzia mi się ciągle śmieje, to to, że na olx znalazłam piękny używany kosz mojżesza za 150zł!!!! ze stelażem, materacykiem i 2kocykami pojechałam, obejrzałam i kupiłam jest piękny! na stojaku jak kołyska, więc można bujać idealnie pasuje wysokością do naszego łóżka, tak sobie przystawiłam i jest git, wystawiam rękę i mam małego praktycznie przy sobie, mogę go przykryć, bujać nie wstając z łóżka. No i nie będziemy taszczyć łóżeczka 140x70 do nas do sypialni.
O dokładnie tak on wygląda https://www.google.pl/search?q=kosz+...ml%3B500%3B500
ja nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak kosz Mojżesza - cudo
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:07   #4874
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez maczuma Pokaż wiadomość
Kącik dla Jana nabiera kształtówZałącznik 5811740

Śliczne
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:14   #4875
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

doloresd mi się długo marzył, ale bałam się, że to jakaś moja fanaberia ale jak zobaczyłam w takiej cenie to od razu wzięłam na żywo jeszcze piękniejszy! i myślę, że maluchowi dużo przytulniej niż w takim wielkim łóżeczku. Kosz jest wyjmowany i można dziecię wszędzie ze sobą zabrać. Jedyny minus - posłuży do 4-5miesiąca, potem będzie za mały. Ale liczę, że odsprzedam go dalej
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:25   #4876
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30282442/ tą kupił kiedyś Tż bo mu się podobała
a tą co ostatnio kupiłam nie ma na stronie ale pykne fote jak dokończe gotować
Pościel śliczna, jak byłam w ikei to jej nie widziałam.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
ciężko jest zrobić zdjęcie szafy dla młodej a nie chce mi sie drzwi wymontowywac
Kurczę jak patrzę na twoją szafę to Ci zazdroszczę, nie mogę się jakoś zmobilizować aby to wszystko ogarnąć, a Ty już wszystko na ostatni guzik dopinasz.
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:28   #4877
grey cat
Raczkowanie
 
Avatar grey cat
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 196
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

karooka - super ten kosz, będzie Ci wygodnie

Wczoraj miałam atak paniki, że jeszcze mi tyle rzeczy brakuje. Wózek i łóżeczko dostanę używane od koleżanki dopiero pod koniec miesiąca, brakuje mi materaca, wanienki, ciepłego kocyka do wózka/czy śpiworka, ochraniacza, rożka, przewijaka, prześcieradełek, wszystkich rzeczy aptecznych, kosmetyków (mam jeden 3-pak chusteczek), pieluch, termometru elektronicznego..

Nie mogę się zdecydować czy kupić śpiworek czy kołderkę czy kocyk.
grey cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:38   #4878
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez Sweet Olcia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny podczytuje was regularnie ale cos nie mialam ostatnio weny do pisania :p za to znalazlam nowe zajecie w oczekiwaniu na Lilke zaczelam jej robić karuzelke nad łóżeczko z maskotkami z filcu które sama szyje i powiem wam ze takie dlubanie wciaga ze szok dzis z Tz idziemy na chrzciny i zrobilam dla maluszka na lozeczko imie filcowych literek co myslicie? Taki maly dodatek do prezentu :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piękne Mi się wydaje że takie robione prezenty są najładniejsze i wiadomo że od serca

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
SweetOlcia super prezent!
maczuma pięknie Jasio będzie miał

Wczoraj ciągnęłam męża na "Bogowie" ale nie zdążyliśmy bo późno wrócił z pracy, więc pojechaliśmy do znajomych i powiem Wam, że myślałam, że zwariuję jak widziałam, jak oni to piwo piją. Tak mi się piwa wczoraj chciało!!!!!!!!!!!!!! masakra jakaś. i taką ochotę na sushi miałam, że myślałam, że umrę

Dziś miałam super dzień. Byłam w mieście, połaziłam, pokupowałam pierdółki, kolejny większy stanik ale to co sprawiło, że buzia mi się ciągle śmieje, to to, że na olx znalazłam piękny używany kosz mojżesza za 150zł!!!! ze stelażem, materacykiem i 2kocykami pojechałam, obejrzałam i kupiłam jest piękny! na stojaku jak kołyska, więc można bujać idealnie pasuje wysokością do naszego łóżka, tak sobie przystawiłam i jest git, wystawiam rękę i mam małego praktycznie przy sobie, mogę go przykryć, bujać nie wstając z łóżka. No i nie będziemy taszczyć łóżeczka 140x70 do nas do sypialni.
O dokładnie tak on wygląda https://www.google.pl/search?q=kosz+...ml%3B500%3B500

Co do bycia wielorybem/hipopotamem czy jak tam zwał... wczoraj byliśmy u znajomych i oglądaliśmy zdjęcia z ich wesela. To było w czerwcu i nie mogłam się napatrzeć jaka byłam laska. Jezu, jak moje ciało się zmieniło... ale czego się nie robi dla miłości mojego życia
Gratuluje udanego zakupu
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:39   #4879
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
doloresd mi się długo marzył, ale bałam się, że to jakaś moja fanaberia ale jak zobaczyłam w takiej cenie to od razu wzięłam na żywo jeszcze piękniejszy! i myślę, że maluchowi dużo przytulniej niż w takim wielkim łóżeczku. Kosz jest wyjmowany i można dziecię wszędzie ze sobą zabrać. Jedyny minus - posłuży do 4-5miesiąca, potem będzie za mały. Ale liczę, że odsprzedam go dalej
ja chciałam właśnie kołyskę kupić, ale TŻ uważa to za fanaberię, więc jakbym wyskoczyła z koszem, to pewnie by mnie z domu wypędził ale zazdroszczę, bo naprawdę jest słoodki
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 17:42   #4880
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

doloresd zerknij na olx w Twojej miejscowości, czasami prawie za darmo są wtedy mąż wybaczy
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:52   #4881
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Lolcia a Ja nie jestem pewna czy będziesz pierwsza niestety Misia przecież jest juz w szpitalu i właśnie się dowiedzialam ze zostanie tam juz do porodu, także moje drogie zbiorowe kciuki za nią i jej maluszka

Ja osobiście dogadalam się z Mila ze po 10 listopada niech robi co chce ale do tego czasu nie rodze i koniec kropka !!

Karooka śliczny koszyk

Dziewczyny jutro zaloze nową cześć wątku wiec bardzo Was Proszę o wysyłanie wszelkich danych u tych z Was które jeszcze nie podały
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:14   #4882
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Lolcia a Ja nie jestem pewna czy będziesz pierwsza niestety Misia przecież jest juz w szpitalu i właśnie się dowiedzialam ze zostanie tam juz do porodu, także moje drogie zbiorowe kciuki za nią i jej maluszka
Pierwsza to miejmy nadzieje całkiem niedawno rozpakowała się papirka, w czasie o którym miała .
A jakie są prognozy dla misi ? właśnie ciągle zerkam czy coś tutaj skrobie .
Ja jestem szczęśliwa, bo kuzynka z Niemiec mi wysłała dużo rzeczy mam już: łóżeczko turystyczne, kocyki, bujaczek, wyparzacz, komodę, przewijak jest na łóżeczku .
Nie mam rożka, materacyka, ciuszków, wanienki..kosmetyków i innych pieluch wózka i nosidełka, ale to zostawiam na sam koniec.. no i rzeczy do mnie do szpitala co z tym zus-em

Ja teraz odliczam do końca 32tc. (mam 31+1) potem będę do 34..a dopiero potem do 36
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2014-10-11 o 18:16
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:21   #4883
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
To ja trzymam kciuki za Misię może w szpitalu donosi do bezpiecznego terminu. U nas wczoraj była dziewczyna na porodówce w 31/32 tc i wyszła dzień przed moim przyjściem, bo dziewczyny z sali ją pamiętają, odeszły jej wody i dostała skierowanie, powieźli ją do innego szpitala karetką, bo tam jest sprzęt dla wcześniaków i będzie od razu przy maluszku
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:25   #4884
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Dziewczyny witam się w 34 tygodniu, a ty samym stwierdzam, że jeszcze tylko 31 dni i ujrzę moją maluszkę Dokładnie za miesiąc Nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Jakby nie było u nas też za równy miesiąc Hasiap będzie juz miała malutką przy sobie
Otóż to Aczkolwiek jeśli, któraś ma ochotę może rozpakować się przede mną

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Alekaz mnie nie stresujesz tym ze zdajesz relacje z listopadowych sama sobie je podczytuje i trzymam kciuki A ten chlopczyk przeeeslodki Teraz tak sie zaczelam zastanawiac czy rzeczywiscie Hasiap bedzie u nas pierwsza
j.w. oddaję prawo pierwszeństwa każdej Z tym, że ja z początku byłam na listopadowych, bo termin z om mam na 29.11 i coś czułam że przeciągnę, więc zaczęłam udzielać się bardziej na tym wątku, a na listopadowym ucichłam. A później okazało się, że mam datę na 11.11 Z czego też się cieszę

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
a wiecie że dzieci urodzone przed 37 tc mają za darmo szczepienia na rota i pneumokoki, ja się dowiedziałam dopiero na sr
Tak koleżanka synka szczepiła za darmo właśnie 3 tyg przed terminem urodziła

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
A dzis jeszcze skapnełam, ze wszystkie pajace mam w rozmiarze 62 wiec musze dokupic mniejsze, zeby nie wyglądała jak jakaś bidula w za duzych ubraniach
Ja z kolei coś tam wybrałam już na poród dla dziecka, ale same rozmiary 50-56. Więc zdziwię się jak dziecko będzie większe i się nie zmieści w te najmniejsze Chyba w razie co uszykuję tez ciuszki w rozmiarze 62, które na biegu mąż dowiezie, gdyby mała okazała się duża

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
doloresd zerknij na olx w Twojej miejscowości, czasami prawie za darmo są wtedy mąż wybaczy
Aż z ciekawości też popatrzę sobie, chociaż ja to teraz biedna będę :p

Któraś pisała, że wylicytowała wózek. Ja właśnie jestem w trakcie licytacji, a do końca jeszcze parę dni więc jajo zniosę

Maczuma piękny kącik

Sweet Olcia literki też przesłodkie, sama sobie bym zrobiła, tylko mam tak ciekawskiego psa, który z pewnością będzie mi co chwilę zaglądał do łóżeczka i zrywał te literki więc szkoda mi mojej roboty Uwielbiam prezenty "robione"

W nocy jak już doczytałyście mało co śpię, ale to dzień, a raczej noc jak noc... A jak o 7 się położyłam to brzuch mnie bolał i tak mi było ciężko Śniadanie zjadłam o 7 i dopiero po 17 zjadłam kubek zupy (bardziej tej wody mi się chciało) i niedawno suchą bułkę, nie wiem czemu tak ale zgaga mnie męczy dodatkowo
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 18:29   #4885
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Lolcia a Ja nie jestem pewna czy będziesz pierwsza niestety Misia przecież jest juz w szpitalu i właśnie się dowiedzialam ze zostanie tam juz do porodu, także moje drogie zbiorowe kciuki za nią i jej maluszka

Ja osobiście dogadalam się z Mila ze po 10 listopada niech robi co chce ale do tego czasu nie rodze i koniec kropka !!

Karooka śliczny koszyk

Dziewczyny jutro zaloze nową cześć wątku wiec bardzo Was Proszę o wysyłanie wszelkich danych u tych z Was które jeszcze nie podały
Dołączam do trzymania kciuków Misia trzymaj się Będzie dobrze
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:04   #4886
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Karooka śliczny ten kosz. Nawet dwóch minut bym się nie wahała, gdybym znalazła używany. Sama też mam duże łóżeczko 140x70 i zdaje sobie sprawę, jak taki maluszek będzie wyglądał i czuł się w takim łożu
__________________
Czytam
Piszę
I dobrze się przy tym bawię
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:07   #4887
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Inka to ja zgłaszam, że na 1 str przy mnie jest zła data tp. ma być 14.12 syn Tymoteusz
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:19   #4888
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Dobra Kobiety czyli zostajemy przy nazwie "Grudniowe Mamusie 2014 cz.IV" ? Bo zauważyłam że większość z Was była za tym
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:22   #4889
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

ja byłam za rymowanką nie wiem jak się kształtują proporcje
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:23   #4890
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

U mnie tez linka tp na 19,11 bo tam pomylka
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 22:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.