Daylette - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 19:50   #271
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Dziewczyny mam pytanie, niestety muszę zmienić D. na inne tabletki, bo mi nie trzymają cyklu, ale mam taki problem mój gin będzie dopiero we wtorek, ja we wtorek przyjmę przedostatnią aktywną tabletkę. Prawdopodobnie przejdę na tabletki 21+7, w związku z tym moje pytanie brzmi, jak się przechodzi z tabletek 24+4 na 21+7, chodzi mi o to, czy bierze się blister do końca razem z placebo czy może po ostatniej aktywnej od razu bierze się nowe tabletki? Pytam bo nie wiem czy mam dzwonić do gina i próbować się umówić na wizytę czy przeczekać, zacząć nowe opakowanie D i pójść dopiero po nowe?
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:05   #272
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, niestety muszę zmienić D. na inne tabletki, bo mi nie trzymają cyklu, ale mam taki problem mój gin będzie dopiero we wtorek, ja we wtorek przyjmę przedostatnią aktywną tabletkę. Prawdopodobnie przejdę na tabletki 21+7, w związku z tym moje pytanie brzmi, jak się przechodzi z tabletek 24+4 na 21+7, chodzi mi o to, czy bierze się blister do końca razem z placebo czy może po ostatniej aktywnej od razu bierze się nowe tabletki? Pytam bo nie wiem czy mam dzwonić do gina i próbować się umówić na wizytę czy przeczekać, zacząć nowe opakowanie D i pójść dopiero po nowe?
Domniemam, że skoro nie trzymają Ci cyklu, to przechodzisz na mocniejsze, więc nowe możesz rozpocząć po skończeniu całego blistra, razem z placebo bądź w pierwszy dzień krwawienia
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:46   #273
tusiax55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, niestety muszę zmienić D. na inne tabletki, bo mi nie trzymają cyklu, ale mam taki problem mój gin będzie dopiero we wtorek, ja we wtorek przyjmę przedostatnią aktywną tabletkę. Prawdopodobnie przejdę na tabletki 21+7, w związku z tym moje pytanie brzmi, jak się przechodzi z tabletek 24+4 na 21+7, chodzi mi o to, czy bierze się blister do końca razem z placebo czy może po ostatniej aktywnej od razu bierze się nowe tabletki? Pytam bo nie wiem czy mam dzwonić do gina i próbować się umówić na wizytę czy przeczekać, zacząć nowe opakowanie D i pójść dopiero po nowe?
ile u Ciebie trwało krwawienie przy D ze stwierdzasz ze cyklu Ci nie trzymają? ja mam krwawienie od 1 tabletki nieaktywnej do 3 tabletki kolejnego opakowania i właśnie mnie to denerwuje to długie i obfite krwawienie ile opakowań brałaś D zanim je zmieniłaś na inne?
tusiax55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:50   #274
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez tusiax55 Pokaż wiadomość
ile u Ciebie trwało krwawienie przy D ze stwierdzasz ze cyklu Ci nie trzymają? ja mam krwawienie od 1 tabletki nieaktywnej do 3 tabletki kolejnego opakowania i właśnie mnie to denerwuje to długie i obfite krwawienie ile opakowań brałaś D zanim je zmieniłaś na inne?
To akurat normalne
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:59   #275
tusiax55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
To akurat normalne
bez pigułek miałam okres 4 dniowy i skąpy a teraz to maskara nie chcę tak poczekam jeszcze 2 opakowania i jak nadal tak będzie to zrezygnuje z D
tusiax55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:22   #276
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez tusiax55 Pokaż wiadomość
ile u Ciebie trwało krwawienie przy D ze stwierdzasz ze cyklu Ci nie trzymają? ja mam krwawienie od 1 tabletki nieaktywnej do 3 tabletki kolejnego opakowania i właśnie mnie to denerwuje to długie i obfite krwawienie ile opakowań brałaś D zanim je zmieniłaś na inne?
U mnie krwawienie z odstawienia trwa około 4 dni i to jest bardziej plamienie. A to , ze nie trzymaja mi cyklu wiem po tym , że pojawia się plamienie w trakcie brania aktywnych tabletek, mniej więcej w połowie blistra.
Troche boję sie brać mocniejsze tabletki, ale zobaczymy co gin powie.Eh
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 07:32   #277
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Lidka2603 Pokaż wiadomość
Troche boję sie brać mocniejsze tabletki, ale zobaczymy co gin powie.Eh
A co to za różnica mocniejsze czy nie? nie odczuwasz tego, nic złego Ci to nie zrobi, więc nie wiem co tu jest do bania się. Nikt Ci nie karze ich przecież zmieniać, skoro są słabe i odpowiadają Ci te plamienia to ok antykoncepcja w przypadku nie trzymania jest zachowana.
__________________

Edytowane przez Frutti
Czas edycji: 2012-03-29 o 07:33
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 09:26   #278
kisiunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

Hej!
Ja biore pierwsza paczke jestem przy 11 tabletce i nadal krwawie i nie pokoi mnie to ...kilka lat temu bralam tabletki i nie mialam czegos takiego Novynette fakt mialam rozne odpaly po tych tabletkach ,psycha mi wariowala,tylam i rozne takie. Tu jest spokoj jak narazie , nie tyje a (chociaz bym mogla bo chudzielec ze mnie),a wrecz przeciwnie,fakt cera mi sie poprawia bo mialam problemy ostatnio z nia,ale wkurzaja mnie te krwawienia jak narazie gin przepisala mi 2 paczki. Powiedzizala mi ze przy pierwszej paczce bede miala te plamienia ale one mi przypominaja bardziej taki bardzo skapy okres...i nic nie wskazuje na to ze sie w koncu to skoczny...yhh . Nie wiem co robic czy wziac te 2 paczki poczekac zobaczyc co bedzie dalej czy to ustapi ,czy isc odrazu do innego ginekologa? Bo do tamtego nie pojde juz bo sporo kasy bierze za wizyte nie wyplace sie chce isc znowu do swojej straej ginekoloszki za ktora nie place i bylam z niej zadowolona tylko te kolejki.....
kisiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 11:29   #279
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
A co to za różnica mocniejsze czy nie? nie odczuwasz tego, nic złego Ci to nie zrobi, więc nie wiem co tu jest do bania się. Nikt Ci nie karze ich przecież zmieniać, skoro są słabe i odpowiadają Ci te plamienia to ok antykoncepcja w przypadku nie trzymania jest zachowana.
Wydaje mi się , że jest jednak zasadnicza różnica między słabszymi i mocniejszymi tabletkami, to chyba normalne, że mocniejsze bardziej ingerują w organizm i mogą spowodować więcej skutków ubocznych. Ja przy obecnych tabletkach czułam się bardzo dobrze i gdyby nie plamienia-które mi nie odpowiadają- to bym z nich nie rezygnowałaChyba nie jest to aż takie dziwne, że się martwię troszkę.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kisiunia Pokaż wiadomość
Hej!
Ja biore pierwsza paczke jestem przy 11 tabletce i nadal krwawie i nie pokoi mnie to ...kilka lat temu bralam tabletki i nie mialam czegos takiego Novynette fakt mialam rozne odpaly po tych tabletkach ,psycha mi wariowala,tylam i rozne takie. Tu jest spokoj jak narazie , nie tyje a (chociaz bym mogla bo chudzielec ze mnie),a wrecz przeciwnie,fakt cera mi sie poprawia bo mialam problemy ostatnio z nia,ale wkurzaja mnie te krwawienia jak narazie gin przepisala mi 2 paczki. Powiedzizala mi ze przy pierwszej paczce bede miala te plamienia ale one mi przypominaja bardziej taki bardzo skapy okres...i nic nie wskazuje na to ze sie w koncu to skoczny...yhh . Nie wiem co robic czy wziac te 2 paczki poczekac zobaczyc co bedzie dalej czy to ustapi ,czy isc odrazu do innego ginekologa? Bo do tamtego nie pojde juz bo sporo kasy bierze za wizyte nie wyplace sie chce isc znowu do swojej straej ginekoloszki za ktora nie place i bylam z niej zadowolona tylko te kolejki.....
Spokojnie, plamienia mogą być nawet do 3 opakowania. Ja miałam tak samo przy Yazie-ten sam skład co D. Przy pierwszym opakowaniu plamienia były dosyć intensywne, ale przeszło. Nie martw się i przeczekaj

Edytowane przez Lidka2603
Czas edycji: 2012-03-29 o 11:30
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:53   #280
majjjjlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Daylette

[QUOTE=kasia06666;33119492]to może mniej zdenerwowania ?
a nie wiecie może jak to jest z receptami? jeśli dane są wypisane innym kolorem i charakterem pisma niż nazwa leku to wydadzą mi go w aptece?
+ pytam bo tego w Ulotce mi NIE napisali[/QUO


dzosiaj miałam sytuacje w ktorej mimo że był ten sam charakter pisma widac było że jeden lekarz wypisał recepte, musiałam wybrac który z leków kupić po refundacji a który nie bo w trakcie wypisywania recepty gin zmienił nabój w piórze co niby jest podstawą to unieważnienia recepty -.- nie wiem jakim cudem, ale jak kto woli wybrałam mniejsze zło i z kwaśną miną zapisałam znowu do lekarza -.-
majjjjlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 14:14   #281
Martinela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

Cześć Dziewczyny/ Witam Panie.
Przyznam się, że czytuję sobie to forum codziennie, ponieważ jestem od kilkunastu dni na tychże tabletkach. Po przeczytaniu Waszych wpisów przyznam, że byłam pełna obaw, szczególnie, że to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Muszę jednak powiedzieć, że byłam mile zaskoczona, co prawda okres a raczej końcowe plamienia trwały o jakieś dwa dni dłużej niż miało to miejsce dotychczas, chce mi się trochę więcej pić, faktycznie nie zatrzymują wody. Piersi stały się twardsze, ale nie obolałe. Co do plamień aktualnie ich nie mam, dziś zażyję 13 tabletkę więc jestem w połowie, może wystąpią później. Poza tym nie mam zwiększonego łaknienia, humor jakby lepszy. Same pozytywne odczucia. Mam nadzieję, że naprawdę działają. )
Pozdrawiam Was serdecznie )
Martinela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-30, 14:18   #282
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez Martinela Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny/ Witam Panie.
Przyznam się, że czytuję sobie to forum codziennie, ponieważ jestem od kilkunastu dni na tychże tabletkach. Po przeczytaniu Waszych wpisów przyznam, że byłam pełna obaw, szczególnie, że to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Muszę jednak powiedzieć, że byłam mile zaskoczona, co prawda okres a raczej końcowe plamienia trwały o jakieś dwa dni dłużej niż miało to miejsce dotychczas, chce mi się trochę więcej pić, faktycznie nie zatrzymują wody. Piersi stały się twardsze, ale nie obolałe. Co do plamień aktualnie ich nie mam, dziś zażyję 13 tabletkę więc jestem w połowie, może wystąpią później. Poza tym nie mam zwiększonego łaknienia, humor jakby lepszy. Same pozytywne odczucia. Mam nadzieję, że naprawdę działają. )
Pozdrawiam Was serdecznie )
To super w razie pytań-pytaj
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:52   #283
teofano91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Daylette

Witam Drogie Forumowiczki,

otóż mam pytanie do wszystkich kobiet biorących już powyżej jednego opakowania Daylette. Na początku występowały u mnie plamienia mniej lub bardziej intensywne. Jednak od jakichś 3 dni te plamienia przeistoczyły się w jakby delikatne krwawienie (bynajmniej z mojej perspektywy tak to wygląda). Czy którakolwiek z Was miała ten sam problem? Dziś wzięłam 19 tabletkę.
Zastanawia mnie przede wszystkim to, czy powinnam zgłosić się z tym do ginekologa, czy też przeczekać, jak wiele z Was radziło.

P.S. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź

Edytowane przez teofano91
Czas edycji: 2012-03-30 o 17:53
teofano91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 18:30   #284
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez teofano91 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Forumowiczki,

otóż mam pytanie do wszystkich kobiet biorących już powyżej jednego opakowania Daylette. Na początku występowały u mnie plamienia mniej lub bardziej intensywne. Jednak od jakichś 3 dni te plamienia przeistoczyły się w jakby delikatne krwawienie (bynajmniej z mojej perspektywy tak to wygląda). Czy którakolwiek z Was miała ten sam problem? Dziś wzięłam 19 tabletkę.
Zastanawia mnie przede wszystkim to, czy powinnam zgłosić się z tym do ginekologa, czy też przeczekać, jak wiele z Was radziło.

P.S. Są to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź
Masz ulotkę? To czytaj.
W pierwszych 2-3 miesiacach to norma. Jeśli się zdarzy przy 3-4 opakowaniu to oznacza, że masz za słabe tabletki i nie dotrzymują Ci cyklu, trzeba zmienić. Nawet jak nie trzymają to antykoncepcja jest zachowana.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 19:09   #285
teofano91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Daylette

Czytałam wielokrotnie, ale prawdopodobnie też przechodziłaś przez ten okres, kiedy to po raz pierwszy zdecydowałaś się na taką formę antykoncepcji, stąd wiele wątpliwości (: Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź

Powiedz mi tylko, czy osobiście jesteś zadowolona z Daylette, o ile je przyjmujesz?
teofano91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 22:32   #286
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez teofano91 Pokaż wiadomość
Czytałam wielokrotnie, ale prawdopodobnie też przechodziłaś przez ten okres, kiedy to po raz pierwszy zdecydowałaś się na taką formę antykoncepcji, stąd wiele wątpliwości (: Aczkolwiek dziękuję za odpowiedź

Powiedz mi tylko, czy osobiście jesteś zadowolona z Daylette, o ile je przyjmujesz?
Rozumiem doskonale
Biorę, póki co jestem zadowolona, żadnych skutków nie mam, też plamiłam na początku, tyle że zmieniałam, to nie moje pierwsze tabletki.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 10:12   #287
teofano91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Daylette

Niebawem zaczynam brać drugie opakowanie, jeśli mi się nie polepszy, to chyba wybiorę się do lekarza, gdyż dokuczają mi też silne bóle głowy. Jednak jestem ciśnieniowcem, więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to przez pogodę i być może przesilenie wiosenne.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie
teofano91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 12:51   #288
moiko
Zakorzenienie
 
Avatar moiko
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rz.
Wiadomości: 4 561
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez teofano91 Pokaż wiadomość
Niebawem zaczynam brać drugie opakowanie, jeśli mi się nie polepszy, to chyba wybiorę się do lekarza, gdyż dokuczają mi też silne bóle głowy. Jednak jestem ciśnieniowcem, więc jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to przez pogodę i być może przesilenie wiosenne.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie

przy pierwszym opakowaniu tez często bolała mnie głowa, ale przeszło przy drugim.
moiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 15:19   #289
tusiax55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Daylette

Jestem przy 9 tabletce 2 opakowania i pojawiło się plamienie podczas 1 opakowania plamienie pojawiło się przy ostatniej aktywnej tabletce piersi bardziej mnie bolą niż podczas 1 opakowania urosły o 1 rozmiar masakra tyle tygodni mnie bolą staje się to irytujące przez ile opakowań was bolały piersi ?
tusiax55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-01, 16:50   #290
malammo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Daylette

Ja nie robiłam przerwy od razu zaczęłam brać 2 opakowanie. Dzisiaj będę brała 3 tab. z 2 opakowania i do bólu piersi dołączył okropny ból nóg. Ale bolą mnie okropnie. Boję się dalej łykać te tabsy ale z drugiej strony nie chce dostać okresu z odstawienia przez 2 tyg, jeszcze ( 13 mąż wyjeżdża to chciałbym nie mieć okresu w czasie jego pobytu). Nie wiem chyba przeczekam teraz ale 3 opakowania już nie chcę.
malammo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:05   #291
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Daylette

Mam pytanko.przyjmuje tabletki rano jednak po 2 godzinach wystapila biegunka. Wiec zażyłam następną białą tabletkie, bo jest możliwość że tamta sie nie wchłonełla.
I jestem jedną białą tabletke do tyłu z blistra. Co w tym wypadku? Zrobić jutro przerwę? brać dalej, kupic zastępcze opakowanie i dobrać z niego tą tabletkę>???
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:10   #292
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
Mam pytanko.przyjmuje tabletki rano jednak po 2 godzinach wystapila biegunka. Wiec zażyłam następną białą tabletkie, bo jest możliwość że tamta sie nie wchłonełla.
I jestem jedną białą tabletke do tyłu z blistra. Co w tym wypadku? Zrobić jutro przerwę? brać dalej, kupic zastępcze opakowanie i dobrać z niego tą tabletkę>???
normalnie, jedna biala mniej i placebo
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 20:31   #293
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Daylette

ok, wtedy przesuną mi sie dni przyjmowania kolejnych białych z nowego opakowania.
A co z dodatkowym zabezpieczeniem?? Bede chroniona pomimo tego że wziełam o jedną mniej??
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 21:16   #294
teofano91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 14
Dot.: Daylette

Mnie wciąż martwią plamienia, które w chwili obecnej ciężko już nazwać w ten sposób. Wzięłam 21 tabletkę, a wygląda to na typową dla mnie słabo obfitą miesiączkę.
teofano91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 06:37   #295
Lidka2603
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 40
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez teofano91 Pokaż wiadomość
Mnie wciąż martwią plamienia, które w chwili obecnej ciężko już nazwać w ten sposób. Wzięłam 21 tabletkę, a wygląda to na typową dla mnie słabo obfitą miesiączkę.
Ja bym poczekała jeszcze trochę, ale jak masz wątpliwości to idź do ginekologa
Lidka2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 08:14   #296
tunjah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 13
Dot.: Daylette

Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
ok, wtedy przesuną mi sie dni przyjmowania kolejnych białych z nowego opakowania.
A co z dodatkowym zabezpieczeniem?? Bede chroniona pomimo tego że wziełam o jedną mniej??
Tak.
tunjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 14:53   #297
AnyHoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 8
Dot.: Daylette

Cena Daylette jest różna ze względu na marżę jaką sobie narzucają apteki. Ja płace za nie stałe 26 zł . Trzeba szukać jak najtańszych aptek. Moje tabletki kupuje we Wrocławiu na ul. Joannitów.
AnyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 17:59   #298
Paulina20l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

Od niedawna rowniez stosuje tabletki dayette i czesto zagladam na to forum zeby dowiedziec sie wiecej i aby sie troche pocieszyc Mi zostaly przypisane tabletki ze wzgledu na tradzik, zastanawiam sie czy ktorejs z Was wyraznie poprawila sie cera? jesli tak to przy ktorej tabletce tak mniej wiecej widac pierwsze efekty? Ja jestem przy 11 tabletce 1 opakowania i na razie nie widze pozytywnych efektow...;/ mam nadzieje ze mi pomoga bo pozostana mi jedynie Retynoidy ktorych wolalabym uniknac...dziekuje za odpowiedz
Paulina20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:09   #299
Paulina20l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Daylette

hej od niedawno stosuje tabletki Daylette poniewaz zostaly mi one przypisane na tradzik. Czesto zagladam tutaj na forum zeby dowiedziec sie czegos nowego i byc moze sie nieco pocieszyc Czy ktoras z Was zauwazyla poprawe stanu cery podczas stosowania tych tabletek? jesli tak to mniej wiecej przy ktorej tabletce byla widoczna poprawa? jestem obecnie na 11 tabletce 1 opokawania a efektow nie widze...;/ bardzo chcialabym zeby mi one pomogly bo zostana mi tylko Retynoidy ktorych chcialabym jednak uniknac... dziekuje za odpowiedz
Paulina20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-03, 12:57   #300
lila2603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13
Dot.: Daylette

Dziewczyny, na której tabletce placebo dostajecie okres? Czy możliwe jest, że pomimo brania tabletek nie pojawi się?
lila2603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.