Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-19, 13:07   #1
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37

Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini


Witajcie,
Miałam kiedyś konto pod nazwą Holyhope1920 ale niestety ktoś się włamał i nie mam dostępu do niego także stworzyłam nowe konto.
Od lat mialam nieregularne i strasznie obfite miesiączki.W maju tego roku poszłam z tym do ginekologa.Lekarz po badaniu stwierdził że mam polipa w macicy,wiec przepisał mi tabletki Vibin Mini na 3 miesiące i kazał w sierpniu wrócić.Biore te tabletki,ogólnie dobrze je znoszę.Po pierwszym opakowaniu krwawienie z odstawienia wystąpiło w 2 dniu przerwy ale krwawieniu towarzyl ból odcinka lędźwiowo-krzyzowego.Krwawienie trwało 6dni i zużylam 3 opakowania podpasek o największej chłonność.Myslalam ze może to normalne,ale teraz po drugim opakowaniu ból odcinka lędźwiowo krzyżowego wrócił a wraz z nim bóle podbrzusza i musze brać Tramal lub Ketonal bo inaczej nie da się.Lekarz mowil ze nie bede miec zadnych bolow przy braniu tebletek.Zostalo mi jedno opakowanie ale proszę powiedzcie mi czy to jest normalne czy może to mieć związek z tym polipem w macicy,bo zaczęło mnie to martwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 15:09   #2
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Cytat:
Napisane przez Dunia1920 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Miałam kiedyś konto pod nazwą Holyhope1920 ale niestety ktoś się włamał i nie mam dostępu do niego także stworzyłam nowe konto.
Od lat mialam nieregularne i strasznie obfite miesiączki.W maju tego roku poszłam z tym do ginekologa.Lekarz po badaniu stwierdził że mam polipa w macicy,wiec przepisał mi tabletki Vibin Mini na 3 miesiące i kazał w sierpniu wrócić.Biore te tabletki,ogólnie dobrze je znoszę.Po pierwszym opakowaniu krwawienie z odstawienia wystąpiło w 2 dniu przerwy ale krwawieniu towarzyl ból odcinka lędźwiowo-krzyzowego.Krwawienie trwało 6dni i zużylam 3 opakowania podpasek o największej chłonność.Myslalam ze może to normalne,ale teraz po drugim opakowaniu ból odcinka lędźwiowo krzyżowego wrócił a wraz z nim bóle podbrzusza i musze brać Tramal lub Ketonal bo inaczej nie da się.Lekarz mowil ze nie bede miec zadnych bolow przy braniu tebletek.Zostalo mi jedno opakowanie ale proszę powiedzcie mi czy to jest normalne czy może to mieć związek z tym polipem w macicy,bo zaczęło mnie to martwić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że takie krwawienie ma związek z polipem macicy. Według mnie twój lekarz wymyślł coś dziwnego z tymi tabletkami anty na polipa.
Ja też miałam 3 polipy macicy. Nagle zaczęłam krwawić w środku cyklu kilka dni, potem coraz dłużej. Miesiączki bolesne jak nie wiem i obfite. Okazało się, że wszystkiemu były winne polipy. Lekarka od razu skierowała mnie na usunięcie polipów. Problem minął.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 12:44   #3
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Oczywiście, że takie krwawienie ma związek z polipem macicy. Według mnie twój lekarz wymyślł coś dziwnego z tymi tabletkami anty na polipa.
Ja też miałam 3 polipy macicy. Nagle zaczęłam krwawić w środku cyklu kilka dni, potem coraz dłużej. Miesiączki bolesne jak nie wiem i obfite. Okazało się, że wszystkiemu były winne polipy. Lekarka od razu skierowała mnie na usunięcie polipów. Problem minął.
Dzikuje.Wtedy jak bylam na 1 wizycie to mowil ze za 3 msc jak wroce to powtorzy badanie.Bylam u lekarza teraz w środę i mówiłam mu o tym co się dzieje ze mną podczas brania tych tabletek.Ale stwierdził że to nic takiego i powiedział ze nie będzie mi zmieniał tabletek i dał mi na kolejne 6msc te same.Mowilam Mu ze zrobiła mi się jakaś infekcja.Stwierdzil ze to pewnie grzybica pochwy ale ze nie wie do końca.Jak spytałam czy będzie mnie dziś badał powiedział ze nie bo nie widzi potrzeby.Spytalam a co z tym polipem to odpowiedział ze tabletki napewno go zlaeczyly i nie będzie robił badań. A na infekcje dał mi jakieś doustne tabletki i jakieś globulki bez recepty.Ta infekcja naprawdę utrudnia Mi życie-swedzenie i pieczenie w środku...170zl bierze za wizytę tu była tylko rozmowa i recepty.Nie wiem co mam dalej zrobić,czy wrócić do lekarza u ktorego rok temu bylam po raz pierwszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 12:53   #4
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Zmień lekarza. Jak mógł cię nie zbadać... I jeszcze tyle kasy wziąć za wizytę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 12:54   #5
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Ponadto lekarz przepisujac mi pierwsze 3 opakowania w maju powiedział ze krawienia będą skąpe i potrwają max 4 dni.U mnie są tak samo bardzo obfite jak zwykła miesiaczka i trwają ponad 7dni co miesiaczka moja trwa max 5dni.Wiadomo kiedyś moja miesiaczka trwała 8-10dni potem po latach skrócił się do 5dni....A tu zaś ponad 7dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 12:56   #6
Holigula
Rozeznanie
 
Avatar Holigula
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 758
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Ja brałam te tabletki z swego czasu. Okres trwał 4-5 dni. Bez bóli, krwawienie znikome.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 24.02.2015
Zaręczyny 02.05.2017
Ślub 23.06.2018
Holigula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-24, 14:10   #7
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

U mnie dochodzą bóle brzucha i krzyza i obfite są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

To jest przy tym normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

A ta infekcja może być niebezpieczna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 09:46   #8
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Zmień lekarza! Jak widzę chodzisz prywatnie, a co on robi? Nic. Jakiś konował. Ja chodzę na nfz i nigdy takich cyrków nie było, żeby lekarka olewa moje dolegliwości.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 07:57   #9
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Chodzę prywatnie 170 zł za wizytę...W niedziele chwycił mnie taki ból w krzyżu a jestem tydzień przed krwawieniem ze 3 ketonale brałam a w nocy z łóżka ledwo wstawaalam i meczy mnie to dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-04, 07:58   #10
Dunia1920
Raczkowanie
 
Avatar Dunia1920
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki Antykoncepcyjne Vibin Mini

Chodzę prywatnie 170 zł za wizytę...W niedziele chwycił mnie taki ból w krzyżu a jestem tydzień przed krwawieniem ze 3 ketonale brałam a w nocy z łóżka ledwo wstawaalam i meczy mnie to dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dunia1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-01 10:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.