Proszę o głos w sprawie podziału Mzk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Pokaż wyniki sondy: Czy potrzebne sa zmiany na Mzk
Bez zmian, obecny podział jest wystarczający 11 23,91%
powinna powstać Odchowalnia - dla dzieci od 6 rż 21 45,65%
na Przewijalni powinny zostać tylko wątki rówieśnicze, problemy szczegółowe omawiamy na Mzk 11 23,91%
na Przewijalni powinny zostać tylko wątki rówieśnicze, a na porady wyodrębnić kolejne podforum 3 6,52%
inne propozycje- jakie? 0 0%
Głosujący: 46. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 08:44   #1
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Exclamation

Proszę o głos w sprawie podziału Mzk


Chciałabym zapytać Was co myslicie o innym podziale Mzk?
Obecnie mamy:
Poczekalnię- jako forum o staraniach, ciąży i porodzie
Przewijalnie- forum o naszych dzieciach
I główną Mamę z klasą na tematy dotyczące tylko rodziców i ich problemów / zdrowie, uroda, psyche, prawo itp/.

Ostatnio mamy dzieci starszych wyraziły potrzebę powstania podforum przznaczonego właśnie tylko dla nih- Pojawiłaby się wówczas Odchowalnia, jako forum o dzieciach od 6 rż. /koncepcja B w sondzie/


Inna koncepcja /C/- Na Przewijalni zostawić wątki rówieśnicze, czyli np dzieci majowe 04 itd, Tu teŻ byłoby miejsce na wątki dla mam dzieci starszych. A problemy szczegółowe dotyczące dzieci / tj, ząbkowanie, spanie, wychowanie itd/ przenieść spowrotem na Mamę z klasą /pomysł Buni/, bądź też wyodrębnić kolejne podforum przeznaczone właśnie na te problemy i je nazwać jakoś Doradzalnia? jak? /opcja D w sondzie/

Jakie macie inne propozycje?
Sonda ma charakter tylko orientacyjny, chciałabym wiedziec, czy interesują Was jakieś zmiany, jeśli tak, to jakie konkretnie.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:23   #2
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Jest godzina 19 i od rana ok. 50 wyświetleń tego wątku... Mariqo, to dużo czy mało?

Proponuję zrobić jeszcze jedną sondę: jak często zaglądasz na Mamę, od kiedy istnieje zewnętrzny skrót do Poczekalni i Przewijalni?
Ja biję się w piersi, że znacznie rzadziej.
No więc jestem za C, ale jednocześnie postuluję żeby wejście na pod-fora było możliwe tylko POPRZEZ Mamę. Żeby problemy szczegółowe były bardziej "na widoku" dla wszystkich przyszłych i "dokonanych" mam.
O ile to jest technicznie możliwe ...

A z innej beczki - czy jest możliwe zaangażowanie na Mamie eksperta?
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 18:37   #3
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Jakiego eksperta masz na myśli?
Pediatrę? położnika? Położną?

Lekarz ginekolog z odpowiednią specjalizacją jest na forum Ginekologia

Wejście przez Mamę to dobry pomysł, zanotowałam do raportu
Watko, bardzo trafne uwagi.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 10:58   #4
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Myślę, że pediatra to by było wspaniale
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 16:00   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

A co byłoby na głównym forum MzK? Na Poczekalni-ciążówki, na Przewijalni- niemowlaki , na Odchowalni-starszaki, a na głownym o czym będzie się gadać?
A jakis ekspert przydałby się oj przydał!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 16:22   #6
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Jestem za Odchowalnią
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 18:30   #7
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Ela- na głównej- uroda / np rozstepy, włosy/, prawo rodzinne, problemy dnia codziennego, wspieranie się nawzajem / depresje, wątpliwości/.
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 19:32   #8
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Ela- na głównej- uroda / np rozstepy, włosy/, prawo rodzinne, problemy dnia codziennego, wspieranie się nawzajem / depresje, wątpliwości/.
myślę że to dobry pomysł jestem za odchowalnią.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 20:41   #9
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez watka Pokaż wiadomość
A z innej beczki - czy jest możliwe zaangażowanie na Mamie eksperta?
Ja myślę, że dla starszaków-nastolatków przydałby się też psycholog
A nawiązując do sondy; oczywiście jestem za odchowalnią a na niej opieka eksperta-psychologa
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 22:04   #10
ninamamma
Raczkowanie
 
Avatar ninamamma
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 95
GG do ninamamma
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Jestem tu nowa i "zielona"i mysle ze porady ekspertow(najlepiej pediatry)sa mile widziane...
A odchowalnia to tez niezly pomysl...mialyby mamy starszakow oddzielne forum i porady skierowane specjanie do nich...
__________________
Oby kazdy dzien byl dniem wyjatkomym...
www.rozowe.pl
ninamamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:04   #11
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Mariqa ale ty sie starasz kobieto

Wejscie do podfora poprzez mamę ? jak dla mnie niekoniecznie. Bo jesli juz jest taki podział typu przewijalnia, poczekalnia, to własnie chyba po to, ze jak ktoś chce wejsc akurat tam to dlatego, ze znajduje się tam coś co go interesuje. Wiec co da wejscie tylko poprzez mamę ? (no chyba, że ja coś zle zrozumiałam)
Ja naprzykład wchodze na forum przewijalnia bo są tam watki, które mnie interesują, jakby zainteresował mnie wątek na stronie głownej to i tak tam wejde.
A tak wchodzenie tylko poprzez mamę, to dla mnie dłuższe przechodzenie do tego, do czego chce sie dostac, tym bardziej jak Wizaz przeciązony.

Pomysł z odchowalnią bardzo dobry
I pomysł z pediatrą wręcz świetny

A jesli bedzie pediatra to gdzie ? na przewijalni, a np. psycholog na odchowalni ? czy na stronie głownej MzK ?
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 15:43   #12
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez Alien Pokaż wiadomość
Mariqa ale ty sie starasz kobieto
No właśnie
Adres swojego wątku czy nawet Przewijalni zawsze można wstawić do "ulubionych" w przeglądarce internetowej i wchodzić sobie prosto tam. A chodzi chyba o to żeby była jakaś wspólna przestrzeń którą wszyscy nawiedzają - Mama - a na niej ekspert wspólny (zwłaszcza psycholog przyda się wszędzie), "włosy" w końcu też ma się te same "w ciąży" i "po ciąży", "zakupy dla dziecka" są te same, porady prawne, problemy dnia codziennego, wspieranie się nawzajem..., itp. itd - ci co już wiedzą radzą tym, co jeszcze nie wiedzą, a Mariqa przestanie sobie przy każdym wątku łamać głowę czy on pasuje bardziej tu czy tam, bo rozumiem że stąd się wzięła ta sonda, że robi się zupa
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 17:15   #13
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez watka Pokaż wiadomość
No właśnie
Adres swojego wątku czy nawet Przewijalni zawsze można wstawić do "ulubionych" w przeglądarce internetowej i wchodzić sobie prosto tam. A chodzi chyba o to żeby była jakaś wspólna przestrzeń którą wszyscy nawiedzają - Mama - a na niej ekspert wspólny (zwłaszcza psycholog przyda się wszędzie), "włosy" w końcu też ma się te same "w ciąży" i "po ciąży", "zakupy dla dziecka" są te same, porady prawne, problemy dnia codziennego, wspieranie się nawzajem..., itp. itd - ci co już wiedzą radzą tym, co jeszcze nie wiedzą, a Mariqa przestanie sobie przy każdym wątku łamać głowę czy on pasuje bardziej tu czy tam, bo rozumiem że stąd się wzięła ta sonda, że robi się zupa
No właśnie, zupa i jeszcze na dodatek za słona Dla mnie podział jak dotąd wydawał się jasny, ale już Bunia słusznie przewidziała, może nie być jasny dla wszystkich. W każdym razie potrzeba miejsca dla mam dzieci starszych, to jest pewne, Forum ruszyło bardzo dynamicznie od jakiegoś roku, dzieci nam rosną - Odchowalnia jest perspektywiczna...

Wychodzi na to, że forum potrzebuje aż dwóch ekspertów- pediatrę i psychologa
Jeśli Admin wyraziłby zgodę, to uprzedzam, ze znaleźć kogoś takiego, co zapała ochotą pracy społecznej na naszym forum, nie będzie łatwo
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 07:09   #14
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Jakie małe zainteresowanie wątkiem
Chyba jest to potwierdzenie że po podziale mało mam wchodzi na główne forum.
Proponuję przewijalnię zostawić jako forum dla dzieci bez względu na wiek. Zostawić tutaj tylko wątki tematyczne: podział na wiek dzieci. Podobnie na przechowalni tylko ciężarówki ze swoimi pogaduchami. Wszelkie wątki problemowe niech będą na głównym forum. Więcej osób będzie mogło się wypowiedzieć bo teraz jesteśmy bardzo podzielone na pod-fora i moim zdaniem mało kto zagląda na główne.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 22:52   #15
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez Joasiaa Pokaż wiadomość
Jakie małe zainteresowanie wątkiem
Chyba jest to potwierdzenie że po podziale mało mam wchodzi na główne forum.
Proponuję przewijalnię zostawić jako forum dla dzieci bez względu na wiek. Zostawić tutaj tylko wątki tematyczne: podział na wiek dzieci. Podobnie na przechowalni tylko ciężarówki ze swoimi pogaduchami. Wszelkie wątki problemowe niech będą na głównym forum. Więcej osób będzie mogło się wypowiedzieć bo teraz jesteśmy bardzo podzielone na pod-fora i moim zdaniem mało kto zagląda na główne.
To może w takim razie zmienić tylko nazwę podfora z "Przewijalnia" na "Odchowalnia", będzie się bardziej kojarzyło z wychowywaniem w ogóle dzieci w różnym wieku, a nie tylko z niemowlętami?
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 07:37   #16
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
To może w takim razie zmienić tylko nazwę podfora z "Przewijalnia" na "Odchowalnia", będzie się bardziej kojarzyło z wychowywaniem w ogóle dzieci w różnym wieku, a nie tylko z niemowlętami?
To całkiem dobry pomysł będzie to podforum z wątkami o dzieciach i tyle.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 12:04   #17
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez bergamia Pokaż wiadomość
To może w takim razie zmienić tylko nazwę podfora z "Przewijalnia" na "Odchowalnia", będzie się bardziej kojarzyło z wychowywaniem w ogóle dzieci w różnym wieku, a nie tylko z niemowlętami?
To są takie fajne specyficzne "wizażowe" nazwy, że byłoby szkoda... A może krakowskim targiem Przewijalnia-Odchowalnia...?

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Dla mnie podział jak dotąd wydawał się jasny, ale już Bunia słusznie przewidziała, może nie być jasny dla wszystkich.
...
Wychodzi na to, że forum potrzebuje aż dwóch ekspertów- pediatrę i psychologa
Jeśli Admin wyraziłby zgodę, to uprzedzam, ze znaleźć kogoś takiego, co zapała ochotą pracy społecznej na naszym forum, nie będzie łatwo
Dla mnie ten podział nie jest jasny, bo na głównym forum wciąż trafiają się takie tematy jak ciąża i... leki, czy dywagacje nad płcią i imionami specyficzne dla Poczekalni; albo szczepienia i karmienie piersią - problemy Przewijalniane, czy ząbki czy oczki dzieci starszych.

Ponieważ z sądy nie wynika żeby jakaś rewolucja w układzie forum była pożądana, to może tak:
- Poczekalnia bez zmian, bo zagadnienia ciążowe są ewidentne. Ale pod opieką ginekologa-położnika - upominam się w imieniu ciężarówek Może pan doktor z ginekologii tutaj rzucałby okiem na pytania związane z ciążą i Nienarodzonymi?
- na Przewijalni-Odchowalni tylko przybywające z każdym miesiącem (!) wątki rówieśnicze
- (Doradzalnia) osobne podforum z propozycji Mariqi miałoby wtedy rację bytu z opieką eksperta (pediatry z zacięciem psychologicznym) - wszystkie ważne i poważne zagadnienia związane ze zdrowiem dzieci
- na głównym poziomie cała reszta - prawo, uroda, psychologia, opinie.
Jak dla mnie mogłoby być jeszcze podforum poświęcone rzeczom (coś jak Zakupy), gdzie byłyby archiwizowane wszystkie "utonięte" wątki poświęcone wózkom, zabawkom, ciuszkom i kosmetykom itp., bo wyszukiwarka to jedno, ale przyjemnie byłoby móc rzucić okiem na to co sie kupuje i co sie przydaje, może nawet przerzucić tam polecamy-odradzamy, oddam-szukam, odsyłacz do targowiska itp., ale prawdę mówiąc nie starcza mi wyobraźni żeby przewidziec jak by to wyglądało. Ale pogdybac można, prawda?
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:58   #18
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Przeniosłam dziś wątki szczegółowe na główną.
Zrobiłam tak dlatego, że jedynym prostym wnioskiem jaki do mnie dotarł z Waszych nielicznych niestety wypowiedzi, jest fakt, ze podział jest jednak niejasny, nie wiecie co jest na głównej, rzadko na nią zaglądacie.
Z moich obserwacji wynika też, że "stare" stażem wizażanki na Mzk skupiły się w wątki "rówieśnicze", tam dyskutują w swoim gronie i nie odnoszą się do problemów ogólnych. Sporadycznie /naprawdę wyjątki/ założą topik odnośnie jakiegoś problemu- w istocie dopytują, proszą o porady w wybranym wątku rówieśniczym.
Do wątków szczegółowych zazwyczaj zaglądają nowe mamy, łatwiej więc im będzie znaleźć na głównej potrzebny temat. Zresztą mam nadzieję, że i stałe bywalczynie przestaną chować się po swoich małych "klikach" i chętniej zajrzą na mzk. Przecież po to jest forum by dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą

Następna sprawa: "odchowalnia" - spójrzcie teraz na listę wątków na poczekalni- hm, raptem dwa-trzy topiki możnaby odseparować na starsze dzieci. Nie wiem... pomysł podoba mi się bardzo, ale czy to jakoś rozwiąże sprawę tego, co jest "dziś"? Hm, boję się, że będzie odwiedzane raz na tydzień

I sprawa ostatnia-- sobie pozwolę swoje zdanie jeszcze zaprezentować- uważam, że dzielenie forum należącego do wizaz.pl na tysiąc i jeden mniejszych for, a te jeszcze rozrabnianie na tysiąc i jeden "potforów" nie jest dobrym pomysłem. I to zarówno ze względu na zacieranie tej łatwości poruszania się po całym portalu, konieczności wykorzystania wyjątkowej techniki itp, ale też ze względu na burzenie tej nazwijmy to "koncepcji głównej".
Dlatego powstanie nowego podforum na Mzk nalezy bardzo dobrze rozważyć, bo może konieczne bardziej jest odseparowanie podforum nt zdrowia dziecka, a nie koejneo rówiesniczego?
Nie wiem... na razie jestem pod wrażeniem liczby głosów w sondzie i liczby wypowiedzi
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 10:38   #19
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Mi się podoba, uważam że bardzo fajnie to wyszło
PS. a jeszcze Ssanie paluszka zostało na Przewijalni?
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 16:08   #20
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

dzięki watko, zaraz naprawię
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 11:26   #21
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Mariqa przeczytalam twojego ostatniego posta i zgadzam się z twoimi argumentami w 100 %

Faktycznie teraz forum jest przejżyste i czytelne, robienie mnostwa małych podforuf to dzielenie się na grupki i takie jakby zamykanie.
Ja głosowalam za odchowalnią ale jesli przyjmiemy podział: poczekalnia - wątku przyszlych mam i sprawy ciązowe, przewijalnia jako wątki o dzieciach typu "mamusie styczniowe, lutowe" itd to faktycznie odchowalnia traci rację bytu.
Reszta na forum głównym MzK.

Szkoda, ze zainteresowanie tym watkiem takie małe.
ciekawe czy uda się zaangazować jakiegos specjalistę? Choc to pewno bedzie nie łatwe zadanie, żeby ktoś chcial sie zgodzić.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 22:15   #22
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez Mariqa Pokaż wiadomość
Przeniosłam dziś wątki szczegółowe na główną.

I sprawa ostatnia-- sobie pozwolę swoje zdanie jeszcze zaprezentować- uważam, że dzielenie forum należącego do wizaz.pl na tysiąc i jeden mniejszych for, a te jeszcze rozrabnianie na tysiąc i jeden "potforów" nie jest dobrym pomysłem.
No tak się ostatnio właśnie zdziwiłam widząc wszystko na głównym forum ponownie

Ad rem: podtrzmuję swoje niegdysiejsze zdanie, że glownym i podstawowym miejscem spotkań powinna być Mama z Klasą. Dzisiejsze ciążówki za chwilę będą mamami roczniaków, a mamy rozniaków mamami przedszkolaków, więc tematyka forum głównego zawsze będzie aktualna. Ja z przyjemnością podczytuję wątki na wyrost, o przedszkolakach i uczniach

Podfora powinny być dwa: Poczekalnia i Odchowalnia - czyli dla mam przyszłych i dla już posiadających dzieci. Na obu forach powinny być wyłącznie wątki rówieśnicze, zaś porady ewentualnych specjalistów na forum głównym - to ono m zachęcać nowe i stare użytkowniczki do wizyt
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 22:51   #23
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: Proszę o głos w sprawie podziału Mzk

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax Pokaż wiadomość
Podfora powinny być dwa: Poczekalnia i Odchowalnia - czyli dla mam przyszłych i dla już posiadających dzieci. Na obu forach powinny być wyłącznie wątki rówieśnicze, zaś porady ewentualnych specjalistów na forum głównym - to ono m zachęcać nowe i stare użytkowniczki do wizyt
Podpisuję się obiema rękami, zamiast przewijalni- która kojarzy się przecież jednoznacznie z maluszkami- odchowalnia, przecież ochowywanie dziecka to też przewijanie, ale przewijanie to niekoniecznie wychowywanie (ale filozofia )nie wiem czy nie zamotałam za bardzo, ale ogólnie lepszą nazwą drugiego pofora byłaby odchowalnia Tak uważam ja
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.