Clinique - kolorówka - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 21:00   #271
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jest blad w nazwie ale nie poprawie go bo szczerze nie polecam tego sklepu. Fatalna obsluga. Mialam okropne doswiadczenia.
Moze sprobuj tu:
http://pulpa.pl/?dir=produkty&act=showcategory&cid=902
Towar sprowadzaja chyba z USA. Kupowalam u nich pare razy. Sa w porzadku

Nie zauważyłam,już poprawiłam.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:00   #272
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
No właśnie, YSL blednie szarzeje, do dziś sobie pluję w brodę, że nie kupiłam Bourjois, testowo maznęłam się oboma na ręce, kupilam YSL, a jak oba wyschły, różnica na korzyść burżuja była ogromna. szkoda że pokierowała mną magia marki - wcześniej miałam fioletowy YSL i ten jest znakomity.
W kremie - tzn. ten w słoiczku Clinique?
Jeszcze tak na marginesie tylko zapytam, czy są one dostępne w naszych perfumeriach?
Wiesz co, w wiekszości sklepów usłyszysz, że juz nie, bo to była limitowanka (nie wiem czy to prawda bo na zachodzie jest on po prostu dostepny w regularnej sprzedazy). U mnie (w Rzeszowie) jest tylko w marionnaud, z tego co panie mi pwoiedziały to one go maja cały czas w ofercie. Kosztuje 88 zł. Jak sprawdzałam 3 tygodnie temu to miały kilka kolorów nawet, m.in. i czarny.
Tak, tak, ten w słoiczku
Wiesz co, mnie kusił też ten shisedo. Na truskawce ma świetna cenę i pędzelek rewelacyjny, taki ostro ścięty. wydaje mi sie, że robiłby cudne kreski. Tylko nie wiem jak z czernią i czy jest trwały ....hmmm
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 22:46   #273
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Studiuję te cienie Clinique, studiuję, ale na nieszczęście na razie tylko wirtualnie, stąd moje pytanie: czy któraś z Was widziała może w realu albo używa zestawu Ash Violets?

Ciekawi mnie, jak napigmentowane są te cienie, bo opinie na MUA nie są zachęcające pod tym względem.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 00:42   #274
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

Kurcze, czemu ten Clinique w Polsce taki drogi! Liner w sloiczku w Stanach kosztuje $14 i nawet w Irlandii €18, i tak wychodzi taniej. Dzisiaj wlasnie zakupilam Smoke Grey i jestem zachwycona odcieniem. Idealny na co dzien. W ogole wita was kolejna "klinikomaniaczka" Postaram sie jutro lub pojutrze wkleic moja kolekcje. Troche sie juz nazbieralo...
I jeszcze a propos cen - moze warto zapytac kogos znajomego z Irlandii czy UK i poprosic o przywiezienie. Zawsze to 20zl w kieszeni, ktore mozna wydac na cos milego
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 07:18   #275
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam,już poprawiłam.
Niepotrzebnie Będę ich tępić do upadłego. Nikt mnie tak lekceważąco nie potraktował jak obsługa tego "sklepu".
Jeżeli zdecydujecie się na zakup czegokolwiek to ostrzegam, że jakby co to mają straszny problem z przyjmowaniem zwrotów.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 07:51   #276
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Clinique - kolorówka

sine.ira, pamiętam Twój opis problemów z tym sklepem. Mnie zniechęciłaś
Wprawdzie nie mnie tak potraktowali, ale mnie się w ogóle bardzo nie podoba takie traktowanie klientów.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 10:10   #277
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
sine.ira, pamiętam Twój opis problemów z tym sklepem. Mnie zniechęciłaś
Wprawdzie nie mnie tak potraktowali, ale mnie się w ogóle bardzo nie podoba takie traktowanie klientów.
No to jeszcze raz w ramach off topa (za który z góry przepraszam) opowiem moje złe doświadczenia z tym sklepem, żeby nie być gołosłowną i ostrzec inne wizażanki.
Otóż byłam klientką tego sklepu przez kilka lat. Łączny koszt moich zakupów w tym sklepie sięgał 6000 zl !!!! (miałam 5% zniżkę na zakupy). W ciągu tych kilku lat i prawie 40 złożonych zamówień, około 5 razy zdarzyło mi się zwrócić zamówiony towar. Pieniądze zawsze zwracano na konto ale bardzo niechętnie odnoszono się do tego typu "transakcji". W regulaminie sklepu jest punkt, który mówi, ze klient ma prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Ostatnio, po tym jak wcześniej zwróciłam do sklepu nietrafiony zakup i złożyłam nowe zamówienie, odmówiono jego realizacji bo podobno jest zbyt duże ryzyko, ze i ten towar odeślę !!! Podkreślam, ze zwrotu towaru dokonałam kilka razy w ciągu bez mała 3 lat !!! Państwo prowadzący sklep tłumaczyli się tym, ze zbyt kosztowne i pracochłonne jest dla nich odsyłanie zwrotów do sklepów współpracujących czy do dystrybutora. Szkoda, ze klient przynoszący przychód do sklepu rzędu 2000 zl rocznie, nie zasługuje na trochę więcej wysiłku i troski. Po prostu mnie zignorowano. Kompletny brak szacunku do klienta. Poza tym na realizacje niektórych zamówień w tym sklepie zdarzało mi się czekać prawie miesiąc bez słowa wytłumaczenia ze strony obsługi sklepu, dość często nie był dostępny towar umieszczony na stronie internetowej. Poza tym kilkakrotnie wciśnięto mi stare kosmetyki (rekord - róż Diora z 2004 r., który sprzedano mi w tym roku). W sumie ten sklep nie zasługuje na to, żeby być jego stałym klientem. Może zniżka, której się "dorobiłam" sprawiła, że przestałam być atrakcyjnym klientem.
Po tej ostatniej hecy z odmową przyjęcia mojego zamówienia do realizacji wystosowałam do nich mejla odpowiedniej treści , który oczywiście pozostał bez odpowiedzi.
Oczywiście wystawiłam odpowiednie recenzje temu sklepowi na stronach z opiniami.
Ostrzegam. Oni chyba jeszcze żyją w PRL-u.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 11:09   #278
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No to jeszcze raz w ramach off topa (za który z góry przepraszam) opowiem moje złe doświadczenia z tym sklepem, żeby nie być gołosłowną i ostrzec inne wizażanki.
Może i OT ale jaki pożyteczny Ja dziękuję za ostrzeżenie. Jestem strasznie wyczulona na wariactwa handlowców w PL i nie lubię zostawiac swoich pieniędzy tam, gdzie mnie nie szanują.



I w temacie:

http://www.clinique.com/whatsnew/wn_...=CATEGORY16002

CLINIQUE Holiday 2007: Happy and Bright is a sweet collection of some of our favorite releases like the Fresh Bloom Allover Colour in Peony from the Spring 2007 collection, and the Color Surge Eyeshadow Quad in Pink Chocolate from last holiday season.

Jaka szkoda, że w większości powtórki
Naprawdę, nie popisali się. Konkurencja wprowadziła tyle interesujących świątecznych limitowanek a ta kolekcja taka wtórna. Ech...

eyes
Using Colour Surge Eye Shadow Quad in Pink Truffle, sweep the second-lightest shade from lashline to brow bone as an allover colour base. Apply second-darkest shade on upper lid. Contour in crease with darkest shade. Define upper lashline, corner to corner, with a broad stroke of Brush-On Cream Liner in Smoke Grey. Lavish lashes with two coats of Naturally Glossy Mascara in Jet Black from roots to tips.

cheeks
Dust Fresh Bloom Allover Colour in Peony onto apples of cheeks, forehead, temples for a healthy, shimmering glow.

lips
Glide on Different Lipstick in Raspberry Glacé for a slip of sheer, comfortable colour. Apply Full Potential Lips Plump and Shine in Camisole over lipstick for extra shine, extra pout.
fragrance

Spray Clinique Happy into air, then walk into the mist to diffuse evenly over body.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wn_happytrend1.jpg (41,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gtl_happytend_img.jpg (30,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cliniquehappyandbright.jpg (49,9 KB, 96 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-10-11 o 11:58
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 12:42   #279
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No to jeszcze raz w ramach off topa (za który z góry przepraszam) opowiem moje złe doświadczenia z tym sklepem, żeby nie być gołosłowną i ostrzec inne wizażanki.
Otóż byłam klientką tego sklepu przez kilka lat. Łączny koszt moich zakupów w tym sklepie sięgał 6000 zl !!!! (miałam 5% zniżkę na zakupy). W ciągu tych kilku lat i prawie 40 złożonych zamówień, około 5 razy zdarzyło mi się zwrócić zamówiony towar. Pieniądze zawsze zwracano na konto ale bardzo niechętnie odnoszono się do tego typu "transakcji". W regulaminie sklepu jest punkt, który mówi, ze klient ma prawo zwrócić zamówiony towar w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Ostatnio, po tym jak wcześniej zwróciłam do sklepu nietrafiony zakup i złożyłam nowe zamówienie, odmówiono jego realizacji bo podobno jest zbyt duże ryzyko, ze i ten towar odeślę !!! Podkreślam, ze zwrotu towaru dokonałam kilka razy w ciągu bez mała 3 lat !!! Państwo prowadzący sklep tłumaczyli się tym, ze zbyt kosztowne i pracochłonne jest dla nich odsyłanie zwrotów do sklepów współpracujących czy do dystrybutora. Szkoda, ze klient przynoszący przychód do sklepu rzędu 2000 zl rocznie, nie zasługuje na trochę więcej wysiłku i troski. Po prostu mnie zignorowano. Kompletny brak szacunku do klienta. Poza tym na realizacje niektórych zamówień w tym sklepie zdarzało mi się czekać prawie miesiąc bez słowa wytłumaczenia ze strony obsługi sklepu, dość często nie był dostępny towar umieszczony na stronie internetowej. Poza tym kilkakrotnie wciśnięto mi stare kosmetyki (rekord - róż Diora z 2004 r., który sprzedano mi w tym roku). W sumie ten sklep nie zasługuje na to, żeby być jego stałym klientem. Może zniżka, której się "dorobiłam" sprawiła, że przestałam być atrakcyjnym klientem.
Po tej ostatniej hecy z odmową przyjęcia mojego zamówienia do realizacji wystosowałam do nich mejla odpowiedniej treści , który oczywiście pozostał bez odpowiedzi.
Oczywiście wystawiłam odpowiednie recenzje temu sklepowi na stronach z opiniami.
Ostrzegam. Oni chyba jeszcze żyją w PRL-u.

No to faktycznie nieciekawie.Ja jeszcze tam nic nie kupowałam,ale miałam zamiar nabyć tam sypkie softy.Teraz to już raczej pozostanie mi jeździć po Wrocławiu w poszukiwaniu tego pudru,co nie bardzo mnie cieszy.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 14:48   #280
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Jest blad w nazwie ale nie poprawie go bo szczerze nie polecam tego sklepu. Fatalna obsluga. Mialam okropne doswiadczenia.
Moze sprobuj tu:
http://pulpa.pl/?dir=produkty&act=showcategory&cid=902
Towar sprowadzaja chyba z USA. Kupowalam u nich pare razy. Sa w porzadku
Na moje oko to sprowadzają z Truskawki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-11, 15:28   #281
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na moje oko to sprowadzają z Truskawki
No, no. Ale oko!
Faktycznie tak to wygląda.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 18:53   #282
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Na moje oko to sprowadzają z Truskawki
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No, no. Ale oko!
Faktycznie tak to wygląda.
Bardzo mozliwe. Ale sa naprawde spoko
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:39   #283
201701020941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 214
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Asiu, witam A gdzież to w Warszawie tyle gratisów dodają?

Ach, tomamo, zapomniałabym - tak, miałam na myśli kompakt, z którym również zawarłaś znajomość. Niestety uczulił mnie, co ogólnie mnie dziwi, gdyż normalnie nic z Clinique nigdy mnie nie uczuliło; taki np. kompakt Perfectly Real CM wspominam bardzo miło, nie wiem, czemu ten tak dziwnie na mnie zadziałał.
Dziś w Warszawie identyczny zestaw miniatur dostałam za zakup powyżej 230 zł w Galerii Mokotów
Pzdr
201701020941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:08   #284
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

Siegnelam w koncu po aparat i porobilam fotki. Troche sie tego nazbieralo.

Zdjecie 1:
Eye Definining Duo - Cashew i Vintage Wine
Nowiutka poczworna paletka - Pink Chocolate (juz ja kocham )
Brow Shaper - Wheat (niestety nie moj kolor )
I dwa cienie GWP - Frosted Blossom i Victorian Pink

Zdjecie 2:
Brush On Cream Liner - po lewej Black Honey, po prawej Smoke Grey (pierwszy - nie trafilam z kolorkiem, drugi kupilam przedwczoraj i jest super!)
Mascary GWP (aktualnie uzywam High Impact i jestem calkiem zadowolona)

Zdjecie 3:
Pomadki - GWP to Long Lasting w odcieniu Pink Bamboo i Butter Shine w odcieniu Berry Blush, pelnowymiarowka to Butter Shine-Adore U (tez nowe nabytki)
Roze GWP - Smoldering Plum i po prawej Iced Lotus
Probki Soft Finish - soft cream i soft beige (za ciemne )
Superfit Makeup - Petal (konsystencja fajna, ale odcien okazal sie jednak za ciemny)

Mam jeszcze mini Uplighting Liquid Illuminator, ale sie zawieruszyla do zdjecia.

Na razie jestem chyba "nasycona" klinikowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1593.JPG (102,8 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1595.JPG (97,7 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1596.JPG (90,1 KB, 105 załadowań)
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:17   #285
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Siegnelam w koncu po aparat i porobilam fotki. Troche sie tego nazbieralo.

Zdjecie 1:
Eye Definining Duo - Cashew i Vintage Wine
Nowiutka poczworna paletka - Pink Chocolate (juz ja kocham )
Brow Shaper - Wheat (niestety nie moj kolor )
I dwa cienie GWP - Frosted Blossom i Victorian Pink

Zdjecie 2:
Brush On Cream Liner - po lewej Black Honey, po prawej Smoke Grey (pierwszy - nie trafilam z kolorkiem, drugi kupilam przedwczoraj i jest super!)
Mascary GWP (aktualnie uzywam High Impact i jestem calkiem zadowolona)

Zdjecie 3:
Pomadki - GWP to Long Lasting w odcieniu Pink Bamboo i Butter Shine w odcieniu Berry Blush, pelnowymiarowka to Butter Shine-Adore U (tez nowe nabytki)
Roze GWP - Smoldering Plum i po prawej Iced Lotus
Probki Soft Finish - soft cream i soft beige (za ciemne )
Superfit Makeup - Petal (konsystencja fajna, ale odcien okazal sie jednak za ciemny)

Mam jeszcze mini Uplighting Liquid Illuminator, ale sie zawieruszyla do zdjecia.

Na razie jestem chyba "nasycona" klinikowo
Spadasz mi z nieba

Czy cienie GWP, te w zielonych opakowaniach, są takiej samej jakości (napigmentowanie, trwałość etc.) jak te pełnowymiarowe...?

Na zdjęciu oba te róże wyglądają bardzo podobnie - mam Iced Lotus i ciekawam tego drugiego - czy on też jest w zimnoróżowej tonacji?

ps świetne te Twoje klinikowe zbiory
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:36   #286
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

joasiak1 - zrobilam zblizenie tych rozy dla ciebie. Wedlug mnie Smoldering Plum jest tez raczej chlodnawy, ale cieplejszy od Iced Lotus, tak jakby do Iced Lotus dodano troszke brazera. Niestety, oba dostalam dopiero przedwczoraj, razem z moja paletka, wiec nie mialam kiedy ich testowac. Maznelam sie tylko raz na probe Iced Lotus.
Co do cieni - ta dwojke dostalam przedwczoraj, kiedy kupowalam liner i pomadke, wiec nie mialam kiedy jej sprawdzic. Nie wiem tez czy mi kolor podpasuje, moze je na cos wymienie.
GWP Frosted Blossom uzylam pare razy i jak dla mnie jest troche za blyszczacy (ale ja lubie matowe cienie raczej). Kolor jest jednak intensywny. Na tyle, ze moge go uzywac w minimalnych tylko ilosciach, inaczej bardzo jest blyszczacy. Mysle, ze na wyjscia czy imprezy bylby fajny.
Nie mialam jeszcze pelnowymiarowek cieni, tylko te Duo shadow&liner i wydaje mi sie, ze nie ma roznicy miedzy nimi a GWP. Moze jak troche pouzywam paletki bede sie mogla wypowiedziec wiecej.
Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1597.JPG (79,2 KB, 40 załadowań)
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 18:47   #287
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
joasiak1 - zrobilam zblizenie tych rozy dla ciebie. Wedlug mnie Smoldering Plum jest tez raczej chlodnawy, ale cieplejszy od Iced Lotus, tak jakby do Iced Lotus dodano troszke brazera. Niestety, oba dostalam dopiero przedwczoraj, razem z moja paletka, wiec nie mialam kiedy ich testowac. Maznelam sie tylko raz na probe Iced Lotus.
Co do cieni - ta dwojke dostalam przedwczoraj, kiedy kupowalam liner i pomadke, wiec nie mialam kiedy jej sprawdzic. Nie wiem tez czy mi kolor podpasuje, moze je na cos wymienie.
GWP Frosted Blossom uzylam pare razy i jak dla mnie jest troche za blyszczacy (ale ja lubie matowe cienie raczej). Kolor jest jednak intensywny. Na tyle, ze moge go uzywac w minimalnych tylko ilosciach, inaczej bardzo jest blyszczacy. Mysle, ze na wyjscia czy imprezy bylby fajny.
Nie mialam jeszcze pelnowymiarowek cieni, tylko te Duo shadow&liner i wydaje mi sie, ze nie ma roznicy miedzy nimi a GWP. Moze jak troche pouzywam paletki bede sie mogla wypowiedziec wiecej.
Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam.
Bardzo pomogłaś

Faktycznie ten odcień Smoldering Plum jest cieplejszy, widać to na zbliżeniu i już wiem, że w związku z tym nie dla mnie on

A co do cienia Frosted Blossom, to on w wersji pełnowymiarowej też jest taki błyszczący (testowany na dłoni) - więcej niestety jest tego błysku niż różu.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 19:34   #288
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Ananke Witaj Klinikomaniaczko Piekny zbior
Tos mi pierwszym zdjeciem dokopala kobieto. Jak mi juz prawie przyschnela obsesja odnosnie Brow Shaper - Wheat (cudny kolor - dla mnie) i druga paletka Eye Defining, to znowu mnie smagnelo jak batem. Ehh...
Mam pytanie odnosnie paletki Vintage Wine - mialas moze porownanie z paleta tej samej serii o nazwie Double Plum? Na zdjeciach z neta wydaja sie bardzo podobne? Ciekawi mnie, ktora jest bardziej rozowa, a ktora bordowa, jezeli w ogole mozna je tak podzielic. Aha, czy liner odbija ci sie w zalamaniu powieki? I czy masz aplikatory do linerow, bo ich nie widze w obu paletkach.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 20:18   #289
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril,
No wiec Vintage Wine to zdecydowanie roz, taki brudny, a liner ma raczej bordowy, bardziej kolor wina niz fioletu. Ja obie te paletki i brow shaper kupilam na ebay. Paletki byly troszke uzywane i mam jeden tylko aplikator do linerow, ale nie przepadam za nim, za miekka ta gabeczka jak dla mnie. Co do linera, to nie, nic mi sie nie odbija, jednakze nie polecam malowac nim dolnej powieki (chodzi mi o Vintage Wine). Wygladam jakbym miala zapalenie spojowek wtedy . Dlatego uzywam go raczej jako ciemnego cienia do kreski i w zalamaniu powieki gornej. Ale rozowy kolorek jest bardzo fajny. Nie za bardzo blyszczacy, taki jaki lubie.
Co do Wheat Brow Shaper... Moge sie z checia na cos wymienic. On jest prawie nowy, minimalnie testowany, ale mam tylko ten jeden pedzelek do niego (chyba powinny byc dwa). Moge zrobic jutro zblizenie, nie ma prawie sladu ani zadrapania nawet na nim.
Pomysl o tej wymianie, bo mi normalnie go szkoda jak tak na niego patrze Nie zmuszam oczywiscie, ale jak cie kusi...
A powiedz mi jeszcze, czy te Brow Shaper sa dostepne w normalnej sprzedazy w Polsce? Tu nie ma, na stronach internetowych UK i USA tez nie ma. :-( A mysle o innym odcieniu, a nie mam nawet gdzie ich zobaczyc. Ja jestem taka szaro-brazowawa ciemna mysia blondynka i Wheat jest troche za cieply i za jasny. Cos jak liner Smoke Grey byloby idealne. Myslalam o Taupe, ale boje sie, ze bedzie za czarny. No nie wiem... Na razie uzywam cienia do powiek L'Oreal, bo ma idealny odcien, ale kusi mnie profesjonalny cien do brwi.
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-12, 23:03   #290
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Dzieki ananke ale ja nie mam nic na wymiane - na pewno jednak znajdziesz amatorow na forum wymiankowym lub na All, bardzo rzadko sie tam pojawiaja, chyba ostatni raz widzialam je pol roku temu
W Polsce na pewno sa dostepne, bo dziewczyny kupowaly, ale osobiscie za nim nigdy nie patrzylam, bo i tak zakladam zakup na necie. Polskie ceny Clinique sa dla mnie nie do przyjecia - uwielbiam firme i jej kosmetyki ale za zlotowki kupowac nie bede, az tak rozrzutna nie jestem.
Co do koloru dla ciebie, to nie Shaping Taupe, bo to najciemniejszy i prawie czarny odcien. Pomysl raczej o Soft Brown - ciemniejszy, chlodny braz lub Charcoaled ciemny, bury grafit.
Tutaj sa odcienie na oficjalnej stronie Clinique -
http://www.clinique.com/templates/pr...UCT_ID=PROD679
A tutaj zdjecia real photo z postu Psychy -
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=155
Szkoda, ze nie masz w zestawie cieni aplikatora do linera, jest sztywny i ostro zaostrzony, wychodza nim cieniutkie kreski.
Zapomnialm cie zapytac o szminki. sa bardzo kryjace? Ja mam kilka odcieni w paletce podroznej i jak dla mnie to czysty pigment - nakladam minimalna warstwe, ktora siedzi jak przylepiona, w dodatku nie widac, ze to szminka tylko jakby moje usta mialy tak intensywny kolor. Musze je zawsze "zmiekczac" blyszczykiem, zwlaszcza, ze sa ciemne i raczej matowe, a moje usta z nimi wygladaja na wysuszone.
Jeszcze raz gratuluje kolekcji
Aha, masz cos z pielegnacji

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2007-10-13 o 14:39
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 22:48   #291
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Clinique - kolorówka

Nie wiecie gdzie można zamówić przez internet liner w słoiczku Cliniqua (ale w Polsce)? napaliłam się na niego a u mnie w mieście wcale nie ma tej marki.W perfumeriach tylko Chanele diory i Givenchy.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 18:09   #292
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Clinique - kolorówka

vril, ze szminek na razie najczesciej uzywam Long Lasting w odcieniu Bamboo Pink i rzeczywiscie dluugo sie trzyma. Ma kolor zblizony do koloru moich ust i daje lekki polysk. Nawet jak cos zjem, to sciera sie tak jakby wierzchnia warstwa, a pigment pozostaje. Bardzo ja lubie. Te pomadki buttershine na razie tylko raz czy dwa mialam na ustach i sa baaardzo mieciutkie i nawilzajace, ladnie lsnia po nich usta, ale chyba sa troszeczke mniej trwale. Wypowiem sie wiecej na ich temat, jak ich troche pouzywam.
Z pielegnacji mam Total Turnaround maseczke i serum i troche roznych miniaturek, jeszcze nie rozpoczetych. Z maseczki jestem srednio zadowolona. Bardzo ciezko sie ja sciera i moja cera byla bardzo podrazniona po tym zabiegu. Dam jej jeszcze jedna szanse, naloze tylko na strefe T. Serum czeka na otwarcie, musze zuzyc zapasy.
Pomysle o forum wymiankowym, musze troche je przejrzec, zeby zobaczyc jak to wszystko sie odbywa.
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-16, 20:01   #293
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Nawet jak cos zjem, to sciera sie tak jakby wierzchnia warstwa, a pigment pozostaje. Bardzo ja lubie.
Dla pożeraczy pomadek (jak ja) to całkiem fajna własciwość!
Odkryłam ją dzięki błyszczykom Loreala i jestem strasznie zadowolna z efektu. Wreszcie coś trzyma się moich ust dłużej niż 10 minut. Będę musiała koniecznie wypróbować te pomadki
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:50   #294
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Clinique Holiday 2007 - Touches of Golden Elixir


Colour Surge Eye Shadow Quad
in Allspice (limited edition) $25
Naturally Glossy Mascara in Jet Black $14
Brush-On Cream Liner in Bronze $14.50
Fresh Bloom Allover Colour in Almond Blossom $29.50
Different Lipstick in Surprise $14
Long Last Lipstick in Twilight Nude and Rock Violet $14
Colour Surge Lipstick in Pure Posh and Platinum Plum (limited edition) $14
Full Potential Lips Plump and Shine in Glamour-full, Beach Bunny, Cream Soda, Braisin and Budding Bronze (limited edition) $17.50
Eye Liner Brush $16.50
Powder Brush $30
AROMATICS ELIXIR Perfume Spray $50
AROMATICS ELIXIR Perfume Atomizer (limited edition) $60
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clinique_holiday_golden_eli.jpg (67,0 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aromatics-trend-model-9-1-08.jpg (103,0 KB, 26 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 22:50   #295
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Powiem tylko tyle - za każdym razem, kiedy używam tego hmm........ tatałajstwa ('eyelinera' chyba brzmi zbyt dumnie), to wychodzi mi makijaż a'la miś panda, bądź klaun - wielkie, grube krechy wokół oczu.

Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałam problemów ani z kredkami do oczu, ani z innymi linerami, którymi się faflunię dzień w dzień od dobrych paru lat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clinique, Brush-on cream liner.jpg (9,1 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2007-10-22 o 09:41 Powód: post po poście!
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 09:39   #296
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Na forum istnieje wątek dot. kosmetyków Clinique. Tam też dokleję Twój post, gdyż dziewczyny używają tego Eyelinera i na pewno pomogą Ci w jego okiełznaniu

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:19   #297
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
Powiem tylko tyle - za każdym razem, kiedy używam tego hmm........ tatałajstwa ('eyelinera' chyba brzmi zbyt dumnie), to wychodzi mi makijaż a'la miś panda, bądź klaun - wielkie, grube krechy wokół oczu.

Dodam tylko, że nigdy wcześniej nie miałam problemów ani z kredkami do oczu, ani z innymi linerami, którymi się faflunię dzień w dzień od dobrych paru lat.
moze to wina pedzelka? Jest dosc gruby ..
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 17:49   #298
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique, Brush-on cream liner - nie umiem go używać

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Siegnelam w koncu po aparat i porobilam fotki. Troche sie tego nazbieralo.

Zdjecie 1:
Eye Definining Duo - Cashew i Vintage Wine
Nowiutka poczworna paletka - Pink Chocolate (juz ja kocham )
Brow Shaper - Wheat (niestety nie moj kolor )
I dwa cienie GWP - Frosted Blossom i Victorian Pink
Super są te podwójne cienie Eye Defining duo - podoba mi się i kolorystyka i estetyka opakowania.(dlaczego ich nie ma na stronie Clinique?)
Paletka Pink Chocolate jest nieziemska
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 18:06   #299
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Paletki Eye Defining Duo zostaly wycofane ponad rok temu, jak nie wiecej Do zdobycia jedynie niedobitki na aukcjach internetowych, bo w sklepach to juz dawno sladu po nich nie ma. Widzialam niedawo na All zielone Sage Shimmer ale podarowalam sobie ze wzgledu na niepewna sprzedajaca.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 18:12   #300
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Paletki Eye Defining Duo zostaly wycofane ponad rok temu, jak nie wiecej Do zdobycia jedynie niedobitki na aukcjach internetowych, bo w sklepach to juz dawno sladu po nich nie ma. Widzialam niedawo na All zielone Sage Shimmer ale podarowalam sobie ze wzgledu na niepewna sprzedajaca.
Aaa... i teraz wszystko jasne. Zachwycałam się Twoim granatem i błękito-szarym i kilka dni temu w perfumerii oglądałam stoisko Clinique ale ani widu ani słych tych cieni( ale pomyślałam, że może jakieś właśnie nie do końca zaopatrzone jest to stoisko i odpuściłam).
Szkoda - bo prezentują sie naprawdę super a opinie na KWC tez mają rewelacyjne.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.