Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 10:24   #1471
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To jestem pod wrażeniem (że Garnierowi taki deo się udał)

A co do maski, to jak długo trzymacie???
Bo na ulotce piszą, żeby do wyschnięcia....

Generalnie takie maski się trzyma minimum 10 minut. A zasycha praktycznie natychmiast, więc dobrze jest psikać Ja trzymałam 15 minut i musiałam psiknąć ze dwa razy zawsze tam, gdize akurat zasychała, bo robi to nierównomiernie, wiec psikałam punktowo.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:27   #1472
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
fakt boska
jak zamawialam dla Mileny Pat&Rub sweet do mycia to dostalam pokazna robiona probke

chyba skorzystam z VIP i kupie
Kolejna zadowolona z maskiJa to się dziwię,że ta maska tam im się udała.Szampon i odżywka z tej samej serii to wielki szitOddałam jedno i drugie

Ja też poczekam na następne vipy(na te się czasowo nie załapię) i kupię maskę albo i 2
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:31   #1473
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Generalnie takie maski się trzyma minimum 10 minut. A zasycha praktycznie natychmiast, więc dobrze jest psikać Ja trzymałam 15 minut i musiałam psiknąć ze dwa razy zawsze tam, gdize akurat zasychała, bo robi to nierównomiernie, wiec psikałam punktowo.
O a ja dłużej musiałam czekać z 15 minut co najmniej.... ale taka gęściejsza warstwa mi się nałożyła i w sumie to do końca nawet nie wszędzie udało jej się wyschnąć, nim zmyłam (przyznam się, że nienawidzę takiego bezproduktywnego czekania w łazience... dziś cała chałupa ludzi, to musiałam się zamknąć

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
[
Kolejna zadowolona z maskiJa to się dziwię,że ta maska tam im się udała.Szampon i odżywka z tej samej serii to wielki szitOddałam jedno i drugie

Ja też poczekam na następne vipy(na te się czasowo nie załapię) i kupię maskę albo i 2
Ale wiecie, ja uważam że nawet na vipach ona bardzo drogo wychodzi... nie wiem, u mnie jest strasznie niewydajna (muszę sporo na raz nakładać bo mi wsiąka we włosy) tak sobie myślę, że może powinna zgodnie z przepisem nakładać ją przed myciem tylko to mi się kłóci ze zdrowym rozsądkiem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:33   #1474
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co dziewczyny myślicie o tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=4176

Kosmetyki ( prawie wszystkie) wrzuciła Noor.

Tu można kupić:
http://www.bioarp.pl
http://www.spragnieninatury.pl

Trafiłam w necie jeszcze na te sklepy:

http://naturasyberii.pl/
http://kalina-sklep.pl/
Ma on w ofercie m.in Natura Siberica, podane składy. Strasznie kuszące ceny, co o tym myślicie To rosyjskie kosmetyki
ja mam ten balsam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ropolisie.html
jak dla mnie nic specjalnego
duży, tani i nie śmierdzi - to jego plusy
mokre włosy zaraz po myciu da się łatwo rozczesać, ale jak już wyschną to są jakoś tak dziwnie splątane, że wyrywam ich ponad miarę
poza tym z moimi włosami nie robi niczego dobrego mimo tego obiecującego składu - nadal są dzikie i układają się jak chcą
zmuszam się żeby ją zużyć, chętnie wyślę na testy
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:33   #1475
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

ja jakos nie narzekam i nakladam dosc oszczednie i malo mi wychodzi w sumie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:37   #1476
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też od kilku dni używam Garniera i jest to szokująca odmiana po Crystal Essence

Czy moge wiedzieć o jaki dezodorant chodzi ? Nie moge znaleźć.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:39   #1477
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
O a ja dłużej musiałam czekać z 15 minut co najmniej.... ale taka gęściejsza warstwa mi się nałożyła i w sumie to do końca nawet nie wszędzie udało jej się wyschnąć, nim zmyłam (przyznam się, że nienawidzę takiego bezproduktywnego czekania w łazience... dziś cała chałupa ludzi, to musiałam się zamknąć

O wow, u mnie zaschnęła w 2 minuty

Ja, jak nałożę maskę, to lubię sobie w tym czasie np zrobić peeling paznokci, albo masaż biustu, cokolwiek, nawet balsam do ciała w tym czasie nakładam, albo po prostu sprzątam, ale z reguły nie chowam się przed synem i relaksuję się z maseczką na twarzy ( niektóre maski, np te algowe wręcz tego wymagają ). Ma ze mnie niezły ubaw zwłaszcza jak maska ma brunatne kolory, od brazów przez szarości po zielenie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 10:40   #1478
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też od kilku dni używam Garniera i jest to szokująca odmiana po Crystal Essence Może ktoś mądry zerknie na skład jego??? Może to jednak jakaś ściema??? Niemożliwe, żeby naturalne deo było tak skuteczne


Ja uwielbiam maskę Pat&Rub, mocno regeneruje ale jest dość droga i do tego niewydajna
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
fakt boska
jak zamawialam dla Mileny Pat&Rub sweet do mycia to dostalam pokazna robiona probke

chyba skorzystam z VIP i kupie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
[
Kolejna zadowolona z maskiJa to się dziwię,że ta maska tam im się udała.Szampon i odżywka z tej samej serii to wielki szitOddałam jedno i drugie

Ja też poczekam na następne vipy(na te się czasowo nie załapię) i kupię maskę albo i 2
oj kusicie dziewczyny kusicie rozumiem, ze chodzi o te maske tak ?? http://www.patandrub.pl/pl/sklep/mas...3.produkt.html chyba cos mi jeszcze zostalo na karcie upominkowej to podjade zobaczyc co to za cudo Ile mniej wiecej ona kosztuje w sephorze??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:41   #1479
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pędzę chwalić korektor Lily Lolo w odcieniu Nude. Cudo Korektor Pixie chowa się, teraz nie dałabym za niego 5zł. LL tak ładnie chowa niedoskonalości, a cienie znikają, marzenie. Mało, że mam cienie pod oczami to jeszcze worki i Pixie tylko to podkreślał i zbierał się w załamaniach skóry. LL świetnie wyrównuje cały obszar pod okiem. Oczy wyglądają na wypoczęte i zdrowe. Świetny jest!
czy moge prosic o linka do koretktora?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:42   #1480
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Czy moge wiedzieć o jaki dezodorant chodzi ? Nie moge znaleźć.
Są trzy wersje zapachowe, kokos, róża i migdał, na opakowaniu pieczątka certyfikatu cosmebio "bio". Opakowania identyczne, jeśli chodzi o pozostałe roll-ony Garnier mineral.

http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...roll-on,115366
http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...n-50-ml,115365
http://www.rossnet.pl/Produkt/Garnie...roll-on,115367

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-22 o 10:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:45   #1481
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy moge prosic o linka do koretktora?
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...ktor_lily_lolo
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 10:47   #1482
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Boska

Cloche dla Ciebie info: umyłam wczoraj włosy joachimowym szamponem (specjalnie dla Ciebie i powiem tak: zmył oleje bardzo ładnie (spałam z mieszanką jojoba+krokosz+coś jeszcze, nie pamiętam
Ja muszę przyznać, że nie mam tak rozbudowanych obserwacji szamponowych jak Anula dla mnie ważne, żeby szampon mył włosy - ten umył
Dało się rozczesać??? Dało bez odżywki (spieszyłam się na spotkanie)
Włosy były ok - sypkie, "z życiem" (znam takie szampony, po których były o wiele gorsze wrażenia estetyczne)
W użyciu też spoko - nie śmierdzi jak Aleppo, pieni się, dużo lać na łeb nie trzeba.

Także jak dla mnie ok.
Ale zaznaczam: ja nie mam wygórowanych wymagań co do szamponu.

Co mnie w nim urzeka to fakt, że moje dziecko ma trudne włosy: to,że się szybko przetłuszczają to mały problem - większy, że pierwszy dzień po myciu oznacza gniazdo rozczapierzonych włosów na głowie, jakby w nim nocowała rodzina wiewiórek
Po tym szamponie ma bardzo ładną fryzurę już pierwszego dnia (oczywiście pod warunkiem, że nie położy się spać z mokrymi...)
No i spokojnie o dzień-dwa przedłuża świeżość
dziekuje Malgosiu slicznie czuje sie skuszona bo ja tez nie oczekuje, zeby szampon odwalil za mnie cala robote, ale ma byc dobrze myjacym i niedrazniacym pomocnikiem
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 10:48   #1483
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez joaa12 Pokaż wiadomość
Czy moge wiedzieć o jaki dezodorant chodzi ? Nie moge znaleźć.
Deo w "kulce" Garnier Mineral (aktualnie na promo w Rossmanie)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj kusicie dziewczyny kusicie rozumiem, ze chodzi o te maske tak ?? http://www.patandrub.pl/pl/sklep/mas...3.produkt.html chyba cos mi jeszcze zostalo na karcie upominkowej to podjade zobaczyc co to za cudo Ile mniej wiecej ona kosztuje w sephorze??
około 89pln jak pamiętam na vipach wychodzi koło 7 dych
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:03   #1484
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale wiecie, ja uważam że nawet na vipach ona bardzo drogo wychodzi... nie wiem, u mnie jest strasznie niewydajna (muszę sporo na raz nakładać bo mi wsiąka we włosy) tak sobie myślę, że może powinna zgodnie z przepisem nakładać ją przed myciem tylko to mi się kłóci ze zdrowym rozsądkiem
Ja ją nakładam zawsze przed myciemWaxa też tak używałam.Resztę masek używam po umyciu włosów.
Mi też właśnie wsiąka we włosyI w ogóle ona taka dziwna jest.Jeszcze się nigdy z taką konsystencją kosmetyku nie spotkałamJednak to nie jest ważne,bo jest świetna.Teraz z 20 cm ciachnęłam włosów to maska będzie bardziej wydajna,chociaż mi włosy rosną tak szybko,że zanim trafię na vipy to długość będzie taka sama jak wtedy kiedy maskę miałam

Tak o niej gadamy,że chyba ją na p&r zamówię(tak tęsknie za nią) i żeby dobić do darmowej wysyłki kupię coś dziecku,bo jeszcze z tej nowej serii dla dzieci nic nie miałyśmy
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Deo w "kulce" Garnier Mineral (aktualnie na promo w Rossmanie)

około 89pln jak pamiętam na vipach wychodzi koło 7 dych
Drogo bardzo w seph wychodzi.
Parę tygodni temu na merlin można ją było kupić tylko za 60zł.Durna byłam,że nie kupiłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:04   #1485
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Deo w "kulce" Garnier Mineral (aktualnie na promo w Rossmanie)

około 89pln jak pamiętam na vipach wychodzi koło 7 dych
oj to rzeczywiscie niemalo drozej niz na stronie pat&rub no nic i tak pojade rozeznac temat
Klulki garniera do 25 kwietnia na promocji
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:09   #1486
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

pomyłka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:09   #1487
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 767
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Deo w "kulce" Garnier Mineral (aktualnie na promo w Rossmanie)
Aha. Dzieki. Myślałam, ze wyszła jakaś nowość, nowa seria.
Akurat mam je ale w sprayu (niestety nie z kokosem). Myślę, że następnym razem skusze się na te w kulce.
joaa12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:11   #1488
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:20   #1489
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystkie są naturalne, ale niektóre zawierają po prostu dodatki śmieciowe pod postacią pojedyńczych substancji. Nie ma co się obawiać w każdym razie, że kupujesz bezwartościową zbitkę szkodliwej chemii. Na pewno tych dodatków nie zawiera maska ghassoul, niebieska i diamentowa.

Ja jeszcze nie wiem, którą polecam, hialuronowa jest na pewno godna uwagi. Ostatnio ją testowałam i wypadła całkiem nieźle w stosunku do innych, także do diamentowej. Niedługo będę testować tą z placentą roślinną, na pewno dam znać
Co do Ghassoul, to osobiście uważam, że jest jedną z gorszych masek Bielendy, zła nie jest, ale glinkę to ja jednak wolę nakładać oddzielnie czystą i jest 100 razy lepszy efekt.
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
P4w - maska cytrusowa jest warta uwagi, moja ulubiona.
dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No to już trzeba rozruszać tamten wątek, chociaż z własnego doświadczenia wiem, że trudno rozdzielać te wszystkie informacje....na przeciwzmarszczkowe i inne
Dla mnie 100% pielęgnacji to pielęgnacja przeciwzmarczkowa
Ale udzielam się też w dziecięcej (Milena) i może powinnam w przeciwtrądzikowej (Joachim)
Co za szerokie spektrum,nie?

A propos przeciwtrądzikowej: mam maskę Anuli ( Mel dzięki raz jeszcze przetestowałam na własnej skórze przed chwilą - po peelingu enzymatycznym Phenome Ściąga twarz hardkorowo, ale zmywa się dobrze i nie podrażnia. Spektakularnych efektów nie zaobserwowałam, ale umówmy się - nie jestem targetem wieczorem pomęczę syneczka

Jeszcze jeden pean na temat Oleju Wspaniałego: zaobserwowałam, że nieco zbladła mi blizna po usunięciu tarczycy Blizna z 2000 roku, o którą nigdy jakoś specjalnie nie dbałam, żeby zniknęła - więc jestem pod wrażeniem
hehe, ja jeszcze ostatnio zaangażowałam się w środki czystości - dzięki za polecenie kilku firm
ostatnio wszystkim!!! rozgłaszam jakie to cudowne środki (po kilku tygodniach używania nowych preparatów nie mogłam umyć okien normalnym płynem bo mi za bardzo śmierdział a przecież nie wyrzucę - tylko to co mi się kończy kupuję już właściwych firm), a płyn z kwasem winogronowym Frosh jest po prostu cudowny ja używam do wszystkiego nie tylko do kabiny jakie jest jego przeznaczenie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-22, 11:20   #1490
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ranka a w czym oni dali próbkę maski p&r?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:33   #1491
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A propos przeciwtrądzikowej: mam maskę Anuli ( Mel dzięki raz jeszcze przetestowałam na własnej skórze przed chwilą - po peelingu enzymatycznym Phenome Ściąga twarz hardkorowo, ale zmywa się dobrze i nie podrażnia. Spektakularnych efektów nie zaobserwowałam, ale umówmy się - nie jestem targetem wieczorem pomęczę syneczka

Jeszcze jeden pean na temat Oleju Wspaniałego: zaobserwowałam, że nieco zbladła mi blizna po usunięciu tarczycy Blizna z 2000 roku, o którą nigdy jakoś specjalnie nie dbałam, żeby zniknęła - więc jestem pod wrażeniem
Jeszcze raz nie ma za co. Chyba jako jedna z niewielu nie kupiłam tej maski, choć ją dystrybuowałam.

O, ja też jestem "beztarczycowcem". A raczej został mi niewielki strzępek.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja, jak nałożę maskę, to lubię sobie w tym czasie np zrobić peeling paznokci, albo masaż biustu, cokolwiek, nawet balsam do ciała w tym czasie nakładam, albo po prostu sprzątam, ale z reguły nie chowam się przed synem i relaksuję się z maseczką na twarzy ( niektóre maski, np te algowe wręcz tego wymagają ). Ma ze mnie niezły ubaw zwłaszcza jak maska ma brunatne kolory, od brazów przez szarości po zielenie.
Ja też normalnie łażę w masce, a TŻ się ze mnie śmieje, że kręcę kolejną część Shreka.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-22 o 11:35
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:38   #1492
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pędzę chwalić korektor Lily Lolo w odcieniu Nude. Cudo Korektor Pixie chowa się, teraz nie dałabym za niego 5zł. LL tak ładnie chowa niedoskonalości, a cienie znikają, marzenie. Mało, że mam cienie pod oczami to jeszcze worki i Pixie tylko to podkreślał i zbierał się w załamaniach skóry. LL świetnie wyrównuje cały obszar pod okiem. Oczy wyglądają na wypoczęte i zdrowe. Świetny jest!
Ojej, ale kusisz. Korektorów pod oczy używam tonami
A da się gdzieś kupić jego próbki ? *.*

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co dziewczyny myślicie o tym:

https://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=4176

Kosmetyki ( prawie wszystkie) wrzuciła Noor.

Tu można kupić:
http://www.bioarp.pl
http://www.spragnieninatury.pl
Yeee, rosyjskie kosmetyki, to mnie nie ominie Kurczę, ta maska drożdzowa ma taką fajną recenzję na kwc, chyba po maturze muszę się skusić *.* I na Organique, tak długo już o niej piszecie, że nie wytrzymam dłużej

Swoją drogą chyba jestem jedyną, na której deo garniera nie zrobił aż takiego wrażenia o.o Jak dla mnie kulka CE była o wiele fajniejsza Po Garnierze wcale nie czuję się tak świeżo, i długo schnie..

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-04-22 o 11:40
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:47   #1493
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swoją drogą chyba jestem jedyną, na której deo garniera nie zrobił aż takiego wrażenia o.o Jak dla mnie kulka CE była o wiele fajniejsza Po Garnierze wcale nie czuję się tak świeżo, i długo schnie..
Nie jesteś jedyna. Mam takie same wrażenia. Ale przecież nie da się każdemu dogodzić. Jeszcze pod pachą zrobiła mi się jakaś krostka i mam nadzieję, że to nie od niego...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:54   #1494
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ranka a w czym oni dali próbkę maski p&r?
takim zakrecanym pudeleczku. jak kupujesz ze sklepu internetowego to masz do wyboru 3 probki, ale dostalam ta maske w pudeleczku i chyba z 6 probek eko ampulki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:02   #1495
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
takim zakrecanym pudeleczku. jak kupujesz ze sklepu internetowego to masz do wyboru 3 probki, ale dostalam ta maske w pudeleczku i chyba z 6 probek eko ampulki
Naprawdę?ale to chyba od niedawna,co?
Ja robiłam już 5 razy zamówienie z ich sklepu internetowego(ostatnie w grudniu)i nic takiego nie było.
Pierwsze słyszę.
Chociaż do każdego zamówienia dostawałam kilka próbek,ale zawsze to były żele do ciała,balsamy do rąk/ciała i męska linia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:30   #1496
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
czy moge prosic o linka do koretktora?
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...ktor_lily_lolo
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ojej, ale kusisz. Korektorów pod oczy używam tonami
A da się gdzieś kupić jego próbki ? *.*
Na allegro po 3-4.5zł. Jutro zamawiam pełnowymiarowy produkt, jestem bardzo zadowolona
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:36   #1497
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja też normalnie łażę w masce, a TŻ się ze mnie śmieje, że kręcę kolejną część Shreka.


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Swoją drogą chyba jestem jedyną, na której deo garniera nie zrobił aż takiego wrażenia o.o Jak dla mnie kulka CE była o wiele fajniejsza Po Garnierze wcale nie czuję się tak świeżo, i długo schnie..
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie jesteś jedyna. Mam takie same wrażenia. Ale przecież nie da się każdemu dogodzić. Jeszcze pod pachą zrobiła mi się jakaś krostka i mam nadzieję, że to nie od niego...
Aż mi sie wierzyć nie chce, dla mnie CE to dno kompletne, zalety posiada, nie ukrywam, że łagodzi podrażnienia, nawilża skórę i ładnie pachnie, ale krótko, a po 2 godzinach po prostu śmierdzę. Garnier też nawilża, ale pomiędzy nim a CE to dla mnie niebo a ziemia, przepaść. A dodam, że nigdy nie potrzebowałam nie wiadomo jakich antyperspirantów, nigdy się nadmiernie nie pociłam, a z CE niestety zaczęłam, ale widzę, że z Garnierem wszystko wraca do porządku. Aż mniemam przypuszczać, że to wcale nie chodzi o to, czy używamy antyperspirantów czy naturalnych dezodorantów, tylko po prostu o jakość, o skuteczny skład. No, ale dla każdego co innego, na pewno jeden kosmetyk nie jest w stanie zaspokoić wszystkich. Co dla jednych dobre, dla innych okazuje sie porażką, ale normalnie jak Was czytam, to mi się wydaje, jakbyśmy rozmawiały o dwóch zupełnie różnych kosmetykach jeśli chodzi o CE.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 12:47   #1498
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Aż mi sie wierzyć nie chce, dla mnie CE to dno kompletne, zalety posiada, nie ukrywam, że łagodzi podrażnienia, nawilża skórę i ładnie pachnie, ale krótko, a po 2 godzinach po prostu śmierdzę. Garnier też nawilża, ale pomiędzy nim a CE to dla mnie niebo a ziemia, przepaść. A dodam, że nigdy nie potrzebowałam nie wiadomo jakich antyperspirantów, nigdy się nadmiernie nie pociłam, a z CE niestety zaczęłam, ale widzę, że z Garnierem wszystko wraca do porządku. Aż mniemam przypuszczać, że to wcale nie chodzi o to, czy używamy antyperspirantów czy naturalnych dezodorantów, tylko po prostu o jakość, o skuteczny skład. No, ale dla każdego co innego, na pewno jeden kosmetyk nie jest w stanie zaspokoić wszystkich. Co dla jednych dobre, dla innych okazuje sie porażką, ale normalnie jak Was czytam, to mi się wydaje, jakbyśmy rozmawiały o dwóch zupełnie różnych kosmetykach jeśli chodzi o CE.
Żeby było jasne - ja wcale nie jestem zachwycona Crystalem. Mam okresy, kiedy się potwornie pocę, a wtedy żaden dezodorant czy antyperspirant nie daje rady, tylko bloker. Ale kiedy pocę się mniej (jak teraz), to mam wrażenie, że z tych dwóch jednak z CE czuję się świeżej. Mimo wszystko dam jeszcze szansę Garnierowi, może coś się zmieni.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-04-22 o 12:49
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:13   #1499
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

z dezodorantów i kulek używam tylko Alterry,
ale może skuszę się latem na Ałun
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 13:29   #1500
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
za zakupy
dzięki
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.