Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 18:11   #3961
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
ehh... mozna sie bylo tego spodziewac po ori... czy oni kiedykolwiek dobrze odwzorowali jakis kolor w katalogu ?
jeśli chodzi o pomadki "cieliste" to chyba nigdy
Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
ale powiem ci ze mimo ze nie sa to typowe cielaki to bardzo ladnie wygladaja na twoich ustach
dziękuję
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:41   #3962
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
W jednym z filmików na YT pewna dziewczyna pokazała szminkę Gosh Darling (o ile się nie mylę z nazwą). U niej na ustach wychodziły bardzo ładne usta nude. Może warto byłoby spróbować

Wybaczcie, jeśli już tą szminkę ktoś polecał, ale nie czytałam całego wątku-i tak na bieżąco piszę jak mi się coś przypomni.
ja mam tą szminkę i jest bardzo fajna, jednak nie jest beżowa tylko różowa, (ja mam ciepły typ cery i gdybym znalazła taką jak ten Gosh, tylko w beżu to moje poszukiwania zakończyłyby się) Podobna jest do Inglotowych , tylko nie wysusza ust tak jak one.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:05   #3963
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
ja mam tą szminkę i jest bardzo fajna, jednak nie jest beżowa tylko różowa, (ja mam ciepły typ cery i gdybym znalazła taką jak ten Gosh, tylko w beżu to moje poszukiwania zakończyłyby się) Podobna jest do Inglotowych , tylko nie wysusza ust tak jak one.
Ja grzebiąc w necie znalazłam coś takiego- 2 szminki Gosh Darling z tym samym numerkiem ale kolory mają różne Why?

http://dollymix184.blogspot.com/sear...Gosh%20Darling
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:05   #3964
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Nelkaa Pokaż wiadomość
ja mam tą szminkę i jest bardzo fajna, jednak nie jest beżowa tylko różowa, (ja mam ciepły typ cery i gdybym znalazła taką jak ten Gosh, tylko w beżu to moje poszukiwania zakończyłyby się) Podobna jest do Inglotowych , tylko nie wysusza ust tak jak one.
Dziękuję za odpowiedź Właśnie w filmiku wyglądała na cielistą, ale jeśli jest różowa to w sumie może też by mi odpowiadała (bo swój KWC jeśli chodzi o cieliste pomadki już znalazłam )-zawsze to jakaś miła odmiana.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:32   #3965
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Właśnie w filmiku wyglądała na cielistą, ale jeśli jest różowa to w sumie może też by mi odpowiadała (bo swój KWC jeśli chodzi o cieliste pomadki już znalazłam )-zawsze to jakaś miła odmiana.
Zdradź co jest Twoim KWC
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 17:42   #3966
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja grzebiąc w necie znalazłam coś takiego- 2 szminki Gosh Darling z tym samym numerkiem ale kolory mają różne Why?

http://dollymix184.blogspot.com/sear...Gosh%20Darling

Bo jedna z nich nie jest szminką GOSH, dziewczyna podejrzewa że to jest jakaś podróbka ... Ta po lewej to fake a po prawej prawdziwa szminka GOSH

A skoro napisałam już pokażę Wam moją kolekcję cielistych szminek, imponująca może nie jest

I tak od lewej:
1) Nyx Round Lipstick - rea, u mnie efekt ust topielicy
2)Nyx Round Lipstick - honey, ładny beż, ale wpada minimalnie w pomarańcz
3)Manhattan Mineral Lipstick - 29N, w wakacje była idealna teraz jakoś mniej ją lubię
4)Nyx Round Lipstick - circe, fajna, minimalnie wpada w róż
5)Rimmel Renew Lipstick - nude delight, mało cielista, ale i tak ją lubię
6)Avon Colour Rich - sparkling nude, oczywiście z 'nude' ma bardzo mało wspólnego, to raczej jasny brąz, ma mnóstwo drobinek, które rozłażą się wokół twarzy
7)Szminka bez nazwy i bez numeru (może 17?), kupiona gdzieś na bazarku, ale daje bardzo fajny efekt
8)Nyx Round LipGloss - whipped, Bardziej różowy, ale jest super
9)Vipera Sweet&Wet - nr 8, zdecydowanie najlepszy błyszczyk, też jest bardziej różowy, ale na pewno kupię jeszcze jakiś beż bo jest w takich kolorach
10)Wibo Lip Effect with Marine Colagen - bez numeru,błyskawicznie znika z ust i trochę je rozjaśnia, ale można nałożyć go na szminkę i jest ok
11)Bell Milky Shake - nr 06, beznadziejny, wg nie daje koloru, ciągnie się i wg bleee...
__________________
Ty masz taki czar

Edytowane przez Xtase
Czas edycji: 2010-02-16 o 18:19
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:21   #3967
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Bo jedna z nich nie jest szminką GOSH, dziewczyna podejrzewa że to jest jakaś podróbka ... Ta po lewej to fake a po prawej prawdziwa szminka GOSH
Ona sobie może podejrzewać ,ale nawet w tym wątku kiedyś pisało się że istnieją 2 szminki Darling Gosh 134, kupione często w tej samej drogerii-więc raczej to nie podróbka,tylko co ? te szminki zmieniały w pewnym momencie opakowanie i kolor,stare wycofano, wprowadzono nowe?czy oni istnieją równolegle? i można kupić i beżową i różową?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 18:44   #3968
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
ale nawet w tym wątku kiedyś pisało się że istnieją 2 szminki Darling Gosh 134, kupione często w tej samej drogerii-więc raczej to nie podróbka,tylko co ? te szminki zmieniały w pewnym momencie opakowanie i kolor,stare wycofano, wprowadzono nowe?czy oni istnieją równolegle? i można kupić i beżową i różową?
Z tego co ja czytałam starsza wersja była różowa, potem po zmianie opakowania pomadka o tej samej nazwie zyskała beżowy kolor.
Chciałam kiedyś kupić tego Gosha na Allegro i zapytałam sprzedawcę który odcień ma i odpisał że ma starszą wersję, różową.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:16   #3969
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Z tego co ja czytałam starsza wersja była różowa, potem po zmianie opakowania pomadka o tej samej nazwie zyskała beżowy kolor.
Chciałam kiedyś kupić tego Gosha na Allegro i zapytałam sprzedawcę który odcień ma i odpisał że ma starszą wersję, różową.
to w takim razie muszę się rozejrzeć, bo ja mam właśnie różową, a kupiłam ją jakieś pół roku temu, super by było gdyby była też beżowa
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:21   #3970
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Cieliste usta

Ja też wypróbowałam już pomadkę Oriflame Beauty Smoky Collection, odcień Nude i potwierdzam, że nie daje efektu cielistch ust. Raczej delikatny beż. Tym niemniej wygląda bardzo ładnie i lekko powiększa usta.
Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:10   #3971
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Ja też wypróbowałam już pomadkę Oriflame Beauty Smoky Collection, odcień Nude i potwierdzam, że nie daje efektu cielistch ust. Raczej delikatny beż. Tym niemniej wygląda bardzo ładnie i lekko powiększa usta.
mi sie Nude z Oriflame tez bardzo spodobałam, jak zobaczyłam ja na zdjeciu Czarnego Słonka, lecz niestety nie mam zadnej znajomej konsultantki
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 13:42   #3972
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Hej Kobietki. Dawno się tu nie udzielałam, ale napiszę o paru cielaczkach. Czarne Słonko ma rację. Te pomadki Gosha są w wersji s tarej - z odcieniem różu i nowej (całe czarne opakowanie) - beż. Z tym, że ten Darling beżowy ma kolor bardzo podobny do Manhattan 29N. Ja natomiast bardzo długo czekałam na prawdziwego cielaczka, bo wydaje mi się, że takim jest pomadka Revlon Matte Nude attiudde. W końcu doczekałam się by znaleźć go w Polsce - zleciałam Dauglasa, Sephore, Nature i nic. Dopiero w necie go znalazłam, więc od razu zamówiłam. Jak do mnie dotrze zrobię fotki, żeby Wam pokazać, bo ze zdjęć w necie wygląda idealnie. Przesyłam Wam fotki napotkane gdzieś w necie.
1 fotka od lewej: w środku Revlon Nude Attiude, na dole Gosh Darling
2 fotka: Ravlonik na usteczkach
Kolejne fotki to już chyba jasne.
To są na razie fotki z neta, ale jak do mnie przyjdzie ta pomadeczka to napiszę relację
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:36   #3973
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
mi sie Nude z Oriflame tez bardzo spodobałam, jak zobaczyłam ja na zdjeciu Czarnego Słonka, lecz niestety nie mam zadnej znajomej konsultantki
Ja też nie mam konsultantki, kupiłam na Allegro

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Ja natomiast bardzo długo czekałam na prawdziwego cielaczka, bo wydaje mi się, że takim jest pomadka Revlon Matte Nude attiudde. W końcu doczekałam się by znaleźć go w Polsce - zleciałam Dauglasa, Sephore, Nature i nic. Dopiero w necie go znalazłam, więc od razu zamówiłam. Jak do mnie dotrze zrobię fotki, żeby Wam pokazać, bo ze zdjęć w necie wygląda idealnie. Przesyłam Wam fotki napotkane gdzieś w necie.
To są na razie fotki z neta, ale jak do mnie przyjdzie ta pomadeczka to napiszę relację
A gdzie kupiłaś? bo ja na nią poluję od dawna.
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:42   #3974
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Mam nadzieję, że nie będzie to uznane za reklamę Podaje zatem link do sklepu: http://www.kremoteka.pl/product-pol-...ka-do-ust.html Czytałam w necie opinie o sklepie i mają dobre więc zaryzykowałam Już się nie mogę doczekać mojego cielaczka
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 15:45   #3975
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będzie to uznane za reklamę Podaje zatem link do sklepu: http://www.kremoteka.pl/product-pol-...ka-do-ust.html Czytałam w necie opinie o sklepie i mają dobre więc zaryzykowałam Już się nie mogę doczekać mojego cielaczka
Dziękuję Dziękuję Dziękuję:cmok :
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:49   #3976
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Cieliste usta

a wicie moze jak osiagnąć taki efekt??
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:52   #3977
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

jak dojdzie to wklej koniecznie fotki
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:07   #3978
Lavenda_
Zadomowienie
 
Avatar Lavenda_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 019
Dot.: ..Cieliste usta..

Mam właśnie taką "nude" z Manhattanu , niestety numerek mi się już starł;/
Lavenda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:35   #3979
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Super Girl Pokaż wiadomość
Zdradź co jest Twoim KWC
Szminka Catrice nr 110 Gentle Beige
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 21:55   #3980
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Wkleje foteczki na pewno jak dojdzie pomadeczka Revlona. Zamówiłam wcześniej jeszcze pomadkę Smashbox kolor Elegant, na zdjęciu też wygląda bardzo cieliście. Na razie czekamy

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Effect a mogłabyś wkleić nam foteczki jak wygląda to cudo KWC na skórze i usteczkach? Będę Ci bardzo wdzięczna Szukamy ideału "cielaczka", ale myślę, że już jesteśmy bliziutko takowego znalezienia
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 23:40   #3981
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Champs Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam do Was taką prośbę Baaardzo spodobał mi sie kolor ust dziewczyny na zdjęciu poniżej.Pomóżcie mi proszę znaleźć pomadkę/błyszczyk aby móc uzyskać taki efekt koloru jak na zdjęciu
To może i ja się przypomnę

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
a wicie moze jak osiagnąć taki efekt??
Widziałam to drugie zdjęcie ...i podpinam sie pod pytanko obiema rączkami
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 23:44   #3982
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Cieliste usta

Wydaje mi się ze podkład nałożony jest na usta i przypudrowany
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:59   #3983
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Szminka Catrice nr 110 Gentle Beige
w naturze kupilas Catrice? u mnie nie maaa nigdzie ;((
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:01   #3984
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Cieliste usta

ciekawe czemu jak ja naloze podklad na usta to nic tylko mi wyuszsza mi usta i podkresla suche skorki...
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:44   #3985
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Szminka Catrice nr 110 Gentle Beige
Moja przyszla "bratowa" ja sobie kupila w koncu i kolor jest super. Ale niestety dosc mocno wysusza. Nie tak jak Manhattan, ale nie obejdzie sie bez posilkowania sie czym nawilzajacym.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:31   #3986
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Effect a mogłabyś wkleić nam foteczki jak wygląda to cudo KWC na skórze i usteczkach? Będę Ci bardzo wdzięczna Szukamy ideału "cielaczka", ale myślę, że już jesteśmy bliziutko takowego znalezienia
Jasne, fotki w załączniku Wybacz, za te "kropki" na ustach-zupełnie nie wiem od czego są Na ręku pomadka wychodzi hmm taka pomarańczowa powiedziałabym, ale na ustach jest super. Mam jasną cerę. 2 pierwsze zdjęcia są z pomadką, kolejne bez niczego, a ostatnie pomadka na ręku.
Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
w naturze kupilas Catrice? u mnie nie maaa nigdzie ;((
Taaak w Naturze
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Moja przyszla "bratowa" ja sobie kupila w koncu i kolor jest super. Ale niestety dosc mocno wysusza. Nie tak jak Manhattan, ale nie obejdzie sie bez posilkowania sie czym nawilzajacym.
Wiesz co, moich ust zupełnie nie wysusza. Naprawdę nic a nic. Przy czym ja np. nakładam sobie na noc na usta krem Nivea, smaruję je też pomadką od czasu do czasu więc są nawilżone
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.

Edytowane przez effectt
Czas edycji: 2010-02-18 o 11:36
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:53   #3987
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Wiesz co, moich ust zupełnie nie wysusza. Naprawdę nic a nic. Przy czym ja np. nakładam sobie na noc na usta krem Nivea, smaruję je też pomadką od czasu do czasu więc są nawilżone
Moje wysuszyla, wlascicielce niestety tez . Po okolo godzinie pojawia sie uczucie nieprzyjemnego sciagniecia.
Mi Nivea nic nie daje. Uzywam Tisane i Carmexu. Widocznie moje usta postrzebuja wiekszej pielegnacji.
U nas wygladala zupelnie inaczej na zdjeciu, ale pewnei to wina aparatu, bo on nigdy nie chce oddac efekty cielakow na ustach ;/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:01   #3988
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Cieliste usta

musze sie jutro przejsc do natury, ale jak nie bedzie Catrice nigdzie to bede chyba zmuszona prosic kogos o przysluge
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:15   #3989
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Effectt ładna ta pomadeczka. Dziękujemy za fotki Dziś dostałam wiadomość, że wysłano do mnie mojego cielaczka Revlona Jutro lub w poniedziałek pewnie dojdzie to Wam fotki wkleję. Szminki cieliste generalnie dzielą się na 2 typy: chłodny - pasujący moim zdaniem bardziej blodynkom - taki cielak w odcieniu nieco wchodzącym w róż i drugi typ - ciepły idealny dla brunetek, wchodzący nieco w pomarańcz. U brunetek taki cielak wchodzący w róż może powodować efekt trupich ust, przynajmniej tak to zauważyłam z doświadczenia. Mam parę cielaków na zbyciu i jeśli komuś zależy to oddam za friko, bo u mnie one i tak leżą nieużywane. Już tyle się ich nazbierało w nadziei na znalezienie idealnego cielaczka, że i tak nie jestem w stanie wszystkich zużyć, ale też kolorystycznie nie odpowiadają mojemu typowi urody. Mam też ciemniejsze cielaczki. Postaram się wszystkie zebrać, cyknę fotkę i napiszcie mi jeśli któraś będzie miała ochotę na te pomadki, bo szkoda mi ich wyrzucać, a prędzej czy później to będę musiała uczynić ;p
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:35   #3990
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Cieliste usta

effectt bardzo ładny odcień, mnie się podoba
szmyrgotka już czekam niecierpliwie na relacje
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.