Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-02, 19:05   #31
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez sylwcia83 Pokaż wiadomość


Jakbyscie mogly wrzucic jakies propozycje pasujacyhc lamp bo przejrzalam setki i jakos ciezko...


Co do fototapety raczej chyba sie nie skusze malo co mi pasuje tam jako fototapeta predzej wielki obraz od gory do dolu w grubej ramce lub zestaw obrazow/grafik w ramkach


Ahhh problemem jeszcze jest tu sofa ....czy myslicie ze czarna narozna sofa nie spowoduje tego efektu co krzesla (ciezkosci i przytloczenia) oczywiscie na sofie bylyby rozne poduszki juz w jasnych odcieniach. Jesli nie czarna to jaki inny kolor sofy w tym wypadku doradzacie? tylko prosze nie biala odrazu odpada mam juz bialy fotel w sypialnie tapicerowany oraz biale krzeslo do toaletki z ekoskorki - jedna i druga opcja bieli w obrebie siedzenia to katastrofa w urzymaniu.
Czemu chcesz zacząć od wymiany lamp, które wyglądają całkiem dobrze -ładne lampy sporo kosztują, może lepiej wydać te pieniądze na zmianę ściany (grafiki, szafka itp)- efekt będzie lepszy.
A potem dobrać najbardziej pasujące lampy do całości.

Może ciemnoszara? prawie czarna, ale niezupełnie no i zdecydowanie tkanina a nie ekoskóra - tapicerka doda przytulności.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Trochę szkoda że kanapa będzie przed stołem bo tracisz strefowanie. Naturalnie jest mieć strefę jadalni po kuchennej a potem dzienny salonowa.

przecież ma strefę jadalni naprzeciw wejścia do kuchni a dopiero potem część salonową- kanapa będzie przed stołem, ale w sensie, że jakby z przodu zdjęcia.
Tv+ kanapa, potem stół + krzesła i skręcamy w lewo do kuchni- przynajmniej tak zrozumiałam

Z pokazanych lamp ewentualnie nr 3.
Nr 2 zbyt tradycyjne, nie pasują w ogóle (zobacz, do jakich szafek kuchennych zostały dobrane).

A i tak kształt lamp, które obecnie wiszą, podoba mi się najbardziej (łagodzą kanciastość krzeseł)- ew. zmiana na takie w podobnym stylu, tylko białe/ przezroczyste z żarówkami z mlecznym szkłem.



Teraz są m.in. modne lampy jakby trochę origami ze szkła

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2016-03-02 o 19:28
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 19:51   #32
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Jadalnia jest pod stronie kuchni. Kuchnia jest odrazu na lewo od jadalni za ta szara scianka> W innym wypadku mialabym jadalnie w wejsciu do salonu..
Załaczam zdjecia lepiej obrazujace caloksztalt przestrzeni


Te białe lampy sa bardzo fajne w sumie wszystkie mi sie podobaja i cos mi sie wydaje ze te szklane bylyby najlepsze bo dodaja lekkosci.
Nie chce zmieniac tylko lamp, sciana tez wchodzi w gre ...
Obecne lampy kosztowaly mnie akurat grosze wiec nie szkod mi ich zminic poprostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7557.JPG (177,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7554.jpg (70,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7555.jpg (70,3 KB, 71 załadowań)

Edytowane przez sylwcia83
Czas edycji: 2016-03-02 o 19:56
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:25   #33
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

ok, teraz zrozumialam uklad

[1=95b84f0cb57718c1b68287b 1ccb1b977c909159a_5f79027 3693ad;56697126]Czemu chcesz zacząć od wymiany lamp, które wyglądają całkiem dobrze -ładne lampy sporo kosztują, może lepiej wydać te pieniądze na zmianę ściany (grafiki, szafka itp)- efekt będzie lepszy.
A potem dobrać najbardziej pasujące lampy do całości.

Może ciemnoszara? prawie czarna, ale niezupełnie no i zdecydowanie tkanina a nie ekoskóra - tapicerka doda przytulności.




przecież ma strefę jadalni naprzeciw wejścia do kuchni a dopiero potem część salonową- kanapa będzie przed stołem, ale w sensie, że jakby z przodu zdjęcia.
Tv+ kanapa, potem stół + krzesła i skręcamy w lewo do kuchni- przynajmniej tak zrozumiałam

Z pokazanych lamp ewentualnie nr 3.
Nr 2 zbyt tradycyjne, nie pasują w ogóle (zobacz, do jakich szafek kuchennych zostały dobrane).

A i tak kształt lamp, które obecnie wiszą, podoba mi się najbardziej (łagodzą kanciastość krzeseł)- ew. zmiana na takie w podobnym stylu, tylko białe/ przezroczyste z żarówkami z mlecznym szkłem.

Teraz są m.in. modne lampy jakby trochę origami ze szkła [/QUOTE]

w tych potrojnych chodzilo mi o pokazanie zestawu nlamp na jednej ramie, ja wiem ze one nie sa ideal;nie dobrane.

podoba mi sie ta origami, nie wiem tylko czy nie jest zbyt "pelna"

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

co do kanapy to moze takie obicie (nie mowie o ksztalcie)



ewentualnie tu masz zestaw kolorystyczny pomieszczenia podobny do twojego tylko jasniejszy
http://jenjemji.xyz/small-living-roo...eplace-and-tv/

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-02 o 20:28
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:44   #34
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Naprawdę nie możesz tych krzeseł sprzedać i kupić jakichś innych? Bo wg mnie, to żadne wazon ani obraz nie zmieni tego wrażenie o sali konferencyjnej jeśli te krzesła zostaną. To będzie wyglądać jak sala konferencyjna, którą ktoś chciał trochę oswoić.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:50   #35
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Naprawdę nie możesz tych krzeseł sprzedać i kupić jakichś innych? Bo wg mnie, to żadne wazon ani obraz nie zmieni tego wrażenie o sali konferencyjnej jeśli te krzesła zostaną. To będzie wyglądać jak sala konferencyjna, którą ktoś chciał trochę oswoić.
No niestety...
Gdybym mogla je sprzedac pewnie nie musialabym ich rownie dobrze kupowac Tak jak pisaisalam wyzej - niepodwazalny wybor meża jemu ta konferencyjnosc wlasnie odpowiada
Swoja droga tak czysto teoretycznie jakie krzesla proponoawlibyscie do tego stolu (pomijajac twarde bo na takie sama bym sie nie zdecydowala)
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:55   #36
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Naprawdę nie możesz tych krzeseł sprzedać i kupić jakichś innych? Bo wg mnie, to żadne wazon ani obraz nie zmieni tego wrażenie o sali konferencyjnej jeśli te krzesła zostaną. To będzie wyglądać jak sala konferencyjna, którą ktoś chciał trochę oswoić.
Zgadzam się. Jeśli nie chcesz/nie możesz sprzedać, uszyj pokrowce, dodaj jakiś fotel tapicerowany i będzie zupełnie inaczej. I jeśli już myszą być te ledy pod sufitem to wymieniłabym je na ciepłą barwę. Dałabym jeszcze cegłę na ścianę i jakaś stylizowaną komodę.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 20:58   #37
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez sylwcia83 Pokaż wiadomość
No niestety...
Gdybym mogla je sprzedac pewnie nie musialabym ich rownie dobrze kupowac Tak jak pisaisalam wyzej - niepodwazalny wybor meża jemu ta konferencyjnosc wlasnie odpowiada
Swoja droga tak czysto teoretycznie jakie krzesla proponoawlibyscie do tego stolu (pomijajac twarde bo na takie sama bym sie nie zdecydowala)
Nie wiem jakie krzesła dokładnie, ale na normalnych czterech nogach, może z siedziskiem w jakimś żywym kolorze, żeby przełamać tą salę konferencyjną skrzyżowaną z gabinetem zabiegowym. Ten stół to jest dla mnie jak operacyjny.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 21:03   #38
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 020
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez sylwcia83 Pokaż wiadomość
Swoja droga tak czysto teoretycznie jakie krzesla proponoawlibyscie do tego stolu (pomijajac twarde bo na takie sama bym sie nie zdecydowala)
Moim zdaniem kolor krzeseł jest ok, przeszkadzają tylko nóżki i to one nadają im biurowego wyrazu, poza tym są moim zdaniem mega niepraktyczne bo będa zbierać paprochy/okruchy/kłaki między nózkami i pewnie są dosyć ciężkie więc niewygodnie będzie nimi manipulować przy sprzątaniu czy ogólnie przy korzystaniu ze stołu.

Do biura takie meble są ok bo tam sie tak nie brudzi jak w domu i styl wnętrz jest inny, w mieszkaniu bym się na takie nie zdecydowała, ale pewnie gdybym miała takie narzucone to jakoś bym sie przyzwyczaiła.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:04   #39
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

hahaha nawet znalazlam gdzies taki zestaw stol - krzesla jak twoj


ale kurcze nawet te krzesla w bieli robia roznice
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:09   #40
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

A mnie się to w miarę podoba
http://forestor.pl/wp-content/upload...Vetro-Bali.jpg
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:18   #41
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

gdym miala wybierac krzesla to poszlabym w cos takiego


lub cos takiego (ale bez tego stolu)


---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

a w ogole bym sie zastanowila na twoim miejscu czy by nie dodac jakis akcent kolorystyczny, dodatkowy kolor, cos jak jasna zielen lub swiezy pomarancz lub moze magenta?

ogolnie niestety te krzesla sa ciezkie, a stol ma dodatkowo ciezka baze i to troche siedzi takim klocem wizualnym w tym nie tak duzym wnetrzu

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-02 o 21:26
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-02, 21:19   #42
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

nie żebym była wścibska...no może trochę ale skoro Twój facet uparł się na te krzesła to może ma wizję jak umeblować całość?
nie sztuką jest kupić jedną rzecz ni z gruchy, ale co potem ?
jak widać na załączonym obrazku ty teraz masz zgryz żeby to 'udomowić' i 'uprzytulnić'
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:23   #43
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Tak dokladnie biale wygladaja o niebo lepiej tyle ze biale byly wogole wykluczone, mamy juz takie biale ekoskorkowe fotele w sypialni i to jest istny koszmar po roku dwoch uzytkowania maja wszelkie odcienie w sobie i z biela niewiele maja wspolnejgo, raczej z poszarzalym kremem wytartym w miejscu siedzenia na jakis bury bez :P
Co do uzytkowania - fakt sa ciezkie, jesli chodzi o podnoszenie, ale kto podnosi krzesla? jesli chodzi o odsuwanie na podlodze maja specjalne silikonowe takie jakby stopki wiec jest wygodnie, a ze sprzataniem nie ma akurat problemu bo sprzata u nas irobot i on sobie z nimi doskonale radzi wsstarczy delikatnie odsunac od stolu na czas jego pracy.
Ale coz musza byc Ktos zaproponowal kolorowe - nie nie mieszkanie cale jst utrzymane w tonacjach czerni bieli z dodatkiem drewna, dodawanie kolorow tu tymbardziej w kwesti krzesel to juz totanie nie moj styl

a tak poza tematem pracuje w biurze i tam sie jednak bardziej brudzi niz w domu sprzatanie codzienne jest niezbedne bo ludzie przychodza w butach

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
nie żebym była wścibska...no może trochę ale skoro Twój facet uparł się na te krzesła to może ma wizję jak umeblować całość?
nie sztuką jest kupić jedną rzecz ni z gruchy, ale co potem ?
jak widać na załączonym obrazku ty teraz masz zgryz żeby to 'udomowić' i 'uprzytulnić'
ehh no tak to z tymi facetami jest ))
dla niego to wogle wystarcza to co jest plus kanapa i tv i wogle nic by wiecej nie dodawal ma byc jak najmniej wszystkiego a dodatki to wogle jest dla niego rzecz zbedna
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:23   #44
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

To chociaż krzesła z drewnianymi nogami, tak jak favianna sugerowała. Może faktycznie jakiś odcień szarości byłby fajny na tych krzesłach.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:26   #45
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
no tak ksztalt rodzaj krzesel mi tez taki odpowiada no tylk nie biale
a czarne pewnie zrobilyby ten sam efekt ktory jest...
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:28   #46
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

rozważ popiel/szarość. Nie jest to biel, a nie jest tak przytłaczające jak czerń.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:31   #47
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

[QUOTE=favianna;56706701]gdym miala wybierac krzesla to poszlabym w cos takiego


lub cos takiego (ale bez tego stolu)


---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

tez mi sie podobaja te krzesla w kwesti ksztaltu ...bo biel odpada...jest jedno ale w ogolnodostepnych sklepach nigdzie podobnych nie widzialam wiec nie wiem cy tak latwo bylby je dostac no i jeszze w jakiej w miare akceptowalnej cenie
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:32   #48
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

O, a te są super według mnie
http://spplthumb.blob.core.windows.n...-221194687.jpg
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:34   #49
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
rozważ popiel/szarość. Nie jest to biel, a nie jest tak przytłaczające jak czerń.
No tak ale teraz w kwesti krzesel nie mam juz co rozwazac zmiany bo nie jest mozliwa, musialabym zmieniac tapicerke bo nie wiem jak mialby wygladac pokrowce na takie krzesła....
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 11:33   #50
ewaborys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 67
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Czesc
duzo rad juz tu padlo..ja Ci powiem moje pierwsze wrazenie..ogolnie wg mnie jest za chlodno, wiem ze teraz jets taka moda ze wszystko ma byc takie "sterylne" czarne biale szare itp Ja bym zostawila i krzesla i lampy ktore juz masz. Nie kupowalabym jednak tej czarnej kanapy o ktorej piszesz..znow bedzie mrocznie i chlodno. Kup jakas szara kanape i idz w wzornictwo..aby ocieplic to pomieszczeni...np jakies poduszki fajne, byc moze pomaluj sciane, tam gdzie ma wisiec telewizor na jakis kolor albo daj tapete. Wg mnie to wcale nie tandetne, ktos Ci tu tak sugerowal...tez mozesz dac jakies polki na scianie i tam polozyc jakies dodatki.
piekne kwiatny na stole, dodadza mu uroku. moze jakies zdjecia wasze na scianie aby troche spersonalizowac to pomieszczenie? Ja sama za 3 miesiace odbieram nowiutke mieszkanie i teraz sledze na biezaco homebook wiem ze to ciezkie aby zgrac wszystko, zwlaszcza ze na obrazku zazwyczaj wszystko sie lepeij prezentuje niz w rzeczywistosci napewno ja pojde w stonowane kolory jak szary, biel ale przelamie to jakis kolorem innym plus wlasnie fajne wzornictwo-poduszki, lampy itp i obrazy
ewaborys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 12:18   #51
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Cytat:
Napisane przez ewaborys Pokaż wiadomość
Czesc
duzo rad juz tu padlo..ja Ci powiem moje pierwsze wrazenie..ogolnie wg mnie jest za chlodno, wiem ze teraz jets taka moda ze wszystko ma byc takie "sterylne" czarne biale szare itp Ja bym zostawila i krzesla i lampy ktore juz masz. Nie kupowalabym jednak tej czarnej kanapy o ktorej piszesz..znow bedzie mrocznie i chlodno. Kup jakas szara kanape i idz w wzornictwo..aby ocieplic to pomieszczeni...np jakies poduszki fajne, byc moze pomaluj sciane, tam gdzie ma wisiec telewizor na jakis kolor albo daj tapete. Wg mnie to wcale nie tandetne, ktos Ci tu tak sugerowal...tez mozesz dac jakies polki na scianie i tam polozyc jakies dodatki.
piekne kwiatny na stole, dodadza mu uroku. moze jakies zdjecia wasze na scianie aby troche spersonalizowac to pomieszczenie? Ja sama za 3 miesiace odbieram nowiutke mieszkanie i teraz sledze na biezaco homebook wiem ze to ciezkie aby zgrac wszystko, zwlaszcza ze na obrazku zazwyczaj wszystko sie lepeij prezentuje niz w rzeczywistosci napewno ja pojde w stonowane kolory jak szary, biel ale przelamie to jakis kolorem innym plus wlasnie fajne wzornictwo-poduszki, lampy itp i obrazy
Masz racje ciekzko zgrac i zachowaac funcjonalnosc i uzytecznosc.
Ja tez ciagle sledze homebook'a ale takie realizacje a rzeczywistosc uzytkowania to jednak dwie rozne bajki ...jak chociazby kwestia przytoczonych przezemnie wyzej bialych tapicerek na krzeslach. Urzadzajac mieszkane niestety trrzeba kierowacsie tez stylem zycia i uzytkoaniem na codzien a nie tylko wizualnym efektem, pozatym druga sprawa to dostepnosc tego co widzimy w realnym odniesieniu do cen i asortymentu sklepow, dopasowania do danego pomieszczenia. Pozatym np. biały jest wbrew pozorom dosc ciezkim kolorem jesli mamy kilka bialych elementow typu sciany listwy niedaleko jakis mebel czy drzwi kazde z nich moze nam wypasc w zupelnie innym odcieniu bieli. W ten soosb cheilismy biale meble i mamy biale listwy a okazuje sie ze mebel obok listwy wydaje sie zolty co jest jak dla mnie razace w oczy. I trzeba kombinowac a i tak czasem duzo zdzialac sie nie da. A na zdjeciu jest idelanie.

Edytowane przez sylwcia83
Czas edycji: 2016-03-04 o 12:19
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 11:06   #52
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Jeśli krzesła są nie do ruszenia, to może zmienić stół?
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 14:58   #53
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

I tak będzie źle, nijak te krzesła nie pasują.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 15:08   #54
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Bo te krzesła wyglądają jak biurowe, a nie domowe. Zepsują pewnie każdy pokój.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 16:06   #55
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Mnie się ten stół podoba jeszcze mniej niż krzesła, prawdę mówiąc
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 18:18   #56
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Sprzedajcie te krzesła w cholerę, psują cały pokój i sprawiają, ze jest nie do uratowania.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 19:00   #57
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;56856986]Mnie się ten stół podoba jeszcze mniej niż krzesła, prawdę mówiąc [/QUOTE]

Stół też niezbyt piękny, fakt.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:46   #58
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Mi akurat stol sie podoba wiec wymieniac go nie chce. Tymbardziej ze stol to nie koszt stu zlotych wiec nie polece i nie wydam calej wyplaty na nowy stół. Innego stolu niz bialy tu nie widze na tle drewnianych zaluzji i takiego samego koloru podlogi stol w kolorze podobnym zlałby sie w jedna calosc z podloga i swoim tlem; wchodzil w gre czarny i bialy. Czarny mi nie odpowiada totalnie bo wymagalby bialych krzesel dla kontrastu, a to odpada. Wiec to jedyna opcja.

Znlazlam zdjecie z podobnymi krzeslami fakt do innego stolu ale gdybym tam postawila taki sam jak moj dalej wyglada to fajnie, tyle ze tu jest urzadzone juz wszystko i jest mnostwo dodatkow.I mysle ze w tym kierunku musze isc a nie mysec nad wymiane tego co uz jest i nie kosztuje groszy.

http://www.homebook.pl/inspiracje/sa...tyl-nowoczesny

Klika osob odradzalo kanape ciemna/czarna bo bedzie za ciezko za mroczno... na na tym zdjeciu mamy nie dosc ze ciemna kanape to jeszcze zaslony i klika innych elementow i jak dla mnie nie jest ciezko...jest calkiem fajnie.
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:09   #59
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

Zgadzam się z tym, co napisałaś.
Aranżacja, którą pokazałaś - jestem za , o czymś takim myślałam: grafitowa kanapa i jaśniejszy szary dywan + rozjaśniające całość biało-czarne i szare poduszki o różnych wzorach/ fakturach.

Uważam, że te krzesła pasują do stołu, a całość bardzo "ociepla" drewniana podłoga i żaluzje.
Wyłamię się , ale sądzę, że zestaw biały stół + białe krzesła wygląda o wiele zimniej.
Tak samo- nie pasują krzesła z dużymi drewnianymi elementami- te, które pokazała Favianna nie współgrają z minimalistycznym stylem stołu; swoją drogą są piękne i pasują do wnętrz w stylu lat 60-tych, sama będę szukać czegoś podobnego do mojego salonu w takim właśnie stylu.

Podobna kolorystycznie aranżacja- niezły pomysł z rośliną w wysokiej doniczce, elegancko wygląda i dodaje przytulności, może być każda roślina doniczkowa o białych kwiatach


Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2016-03-05 o 21:39
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 21:54   #60
sylwcia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 108
Dot.: Brak pomysłów na dalsze urzadzenie salonu

O to zdjecie ktore pokazalas to wlasnie mniej wiecej moj styl, ta duza donica ze storczykiem tez super.
sylwcia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 14:26:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.