Krwotok przy pigułkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 07:56   #1
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Unhappy

Krwotok przy pigułkach


Witam... piszę dziewczyny do was bo jestem załamana. Od prawie 1,5 roku biore pigułki, początkowo Cilest teraz Novynette. Zanim zaczęłam brać pigułki to miesiączki miałam dosyc obfite i bolesne, jednak przy pigułkach jak ręką odjął wszysko mineło. Mój okres trawa 2-3 dni i nawet nie czułam że go mam. Jednak od kilku dni dzieje się ze mna chyba coś niedobrego. W czwartek kończył mi się ten "okres z odstawienia", i nagle zacząłam straszni krwawić, z początrku myślałam , że to nić złego , że poprostu na koniec tak. Ale to się już ciągnie 4. dzień i nigdy w życiu tak mocno nie krwawiłam, praktycznie po 2 godzinach przecieka mi najwiekszy możliwy tampon. Może nie powinnam takich szczegółów umieszczać, ale razem z krwią "wypadaja" takie ogromne kawałki śluzówki. Jestem przerażona. Pani w ptece poleciła mi Hemorigen na zmniejszenie krwawienia. ale mam wrazenie , że potem jest jeszcze gorzej. Czy któraś z was też tak miała? prosze napiszczcie mi. Do lekarza ide dopiero jutro a poprostu umieram z niecierpliwiości
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:10   #2
zuzanna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Krwotok przy pigułkach

czesto mam tak przy okresie ze najwiekrzy tampon przecieka w ciagu godziny moze poprostu przez stres dluzszy okres masz albo jakas chorobe? przeziebienie? moze brak jakis witamin? mi zdarza sie czasami tak ze chociaz 7dnia wezme tabletke i to juz 3-4dzien okresu to jeszcze przez 2-3dni mam krwawienie fakt najgorsze sa dni dopuki tabletki nie zazyje wtedy okres powoli zanika i wraca wszystko do normy chodz ostatnio dziwne krwawienia przed miesiaczkowe mam hmm najlepiej do lekarza on poradzi;] tez bede musiala sie wybrac a nie lubie czuje sie niekomportowo
zuzanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:13   #3
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Dot.: Krwotok przy pigułkach

najgorsze jest to ,że właśnie od czwartku, odkąd zaczęłam krwawić biorę nową paczkę pigułek i na razie nic nie zapowiada poprawy
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 08:18   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Krwotok przy pigułkach

idź do lekarza.
doraźnie możesz do hemorigenu dołożyc np. cyclo3fort.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:13   #5
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Dot.: Krwotok przy pigułkach

Lekarz powiedział ,że być może to jest poronienie wysłał mnie do szpitala na badania i powiedział ,że powinnam miec zrobione czyszczenie, ale jako, że jeszcze nie rodziłam to jest ostatecznośc....
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:09   #6
zuzanna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Krwotok przy pigułkach

chociaz ze bierzesz anty? to co cos sie u ciebie w organizmie chcialo wykluc ale tabletki zwalczyly i poronienie? to jest dziwne bo wiesz ja od 1,5roku nie mialam tez czegos takiego a chociaz biore tabletki i jestem tydzien przed okresem to juz tydzien mam dziwne krwawienia raz bylo mocno czerwone raz brazowe a raz az dziwne brazowe i nie wiem co jest bo 1raz takie cos mam
zuzanna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 20:36   #7
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Dot.: Krwotok przy pigułkach

no lekarz u którego byłam powiedział , że może to być poronienie, ale nie miał możliwości zrobienia USG wiec wysłał mnie do tego szpitala. Na miejscu zrobili mi badania: USG gin. no i podstawowe badanie krwi i EKG. Na czas tego krwawienie mam brać po 2 pigułki, a pozatym dostałam: Hemorigen wapno, rutinoscorbin i exacyl w kroplówce. musz te leki brac nadal po wyjsciu ze szpitala. Dziwno dla mnie troche ze trzymali tam mnie az 4 doby, bo leżałam z dfziwczyną , która poroniła i miała łyżeczkowanie i wyszła w drugiej dobie. a po tej kroplowce to praktycznie tylko tak plamie, już tak mocno nie krwawie. Lekarz poowiedział mi, żemoże wziełam tabsa o złej porze albo coś. Szczerze pwoiem , że czasem mi sie zdarza zażyć pare godzin pozniej niz powinnam;/. Przy ostatniej paczce nie zrobiłam też przerwy bo czytałam ,że raz na jakiś czas przerwe na krwawienie można ominąć.
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 21:09   #8
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Krwotok przy pigułkach

Bamboos, czyli wlasciwie nie dowiedzialas się, co się stalo? Taki ogromne krwawienie, a oni nic nie mowia?
Nie przesadzajmy z tym spoznianiem sie z tabletka, jest 12 h tolerancji i kilka godzin to nie jest zaden problem. To krwawienie nie powinno byc tez z powodu polaczenia opakowan - mozna laczyc do trzech opakowan i moga byc plamienia, ale nie krwotok. Niepokojaca sprawa.
Zdrowka zycze.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:58   #9
bamboos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 84
Dot.: Krwotok przy pigułkach

no ,że tak powiem polska służba zdrowia... ale grunt ,że już jest dobrz. Aczkolwiek boję się co będzie przy następnym okresie;]
bamboos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.