Powiedzieć mu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 19:16   #1
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160

Powiedzieć mu??


Mam dylemat i proszę was o radę. Mam 22 lata i nadal jestem dziwicą. Od niedawna jest szczęsliwie zakochana ze wzajemnościa i seks to tylko kwastia czasu. I naprawdę nie wiem czy mu powiedziec czy nie? Glupio mi troche po pierwsze ze wzgledu na wiek (on jest niewiele starszy, ale zdecydowanie bardzej doswiadczony), chociaz nigdy nie odgrywałam przed nim demona seksu i pewnie domysla się, że jestem mało doświadczona, ale .. hmm sama nie wiem. Boję sie, że wyjdę na idiotkę, gdy przypomni sobie te wszystkie rozmowy, w których fantazjowalismy sobie (wyobraznie mam) i ja probowalam udawac, ze mam o tym wieksze pojecie niz mam.
No a ewentualnie, jesli mu nie powiem, latwo bedzie mu sie zorientowac? Blony dziewiczej jak sadze mam znikome resztki a skoro wie, ze jestem niesmiala, wyjdzie naturalnie, ze oddam mu prowadzenie.

No sama nie wiem co robic Poradzcie prosze.
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:25   #2
PomylonaKsiezniczka
Wtajemniczenie
 
Avatar PomylonaKsiezniczka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: za siedmioma gorami, za siedmioma rzekami...
Wiadomości: 2 534
Dot.: Powiedzieć mu??

Powiedz... Jesli jest w porzadku na pewno nie bedzie mial nic przeciwko i jakos pewnie daruje Ci to Twoje "przemilczenie"A Ty przynajmniej nie bedziesz sie stresowac czy to sie wyda czy nie- moze sie okazac, ze w czasie stosunku jednak sie polapie i co wtedy?? Naprawde jesli to normalny facet bedzie ok, a jesli odstraszy go to w jakis sposob to tylko zle o nim bedzie swiadczylo i lepiej przekonac sie o tym jak najszybciej
PomylonaKsiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:29   #3
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Powiedzieć mu??

mysle ze jesli on Cie naprawde kocha to bedzie bardzo szczesliwy i dumny ze akurat on bedzie Tym Pierwszym(moze i ostatnim)... Dlaczego miałabyś sie wstydzić dziewictwa? Według mnie to dobrze o Tobie znaczy...
a co do fantazji to były tylko fantazje , przecierz nie mowilas ze juz to robilas wiec w czym problem?
Udawać ze to już robilaś? Stanowczo odradzam... jezeli on bedzie myslal ze jestes juz doswiadczona moze go za bardzo poniesc.. a Tobie to moze sprawic wielki bol zamiast przyjemnosci...

W każdym razie życze powodzenia
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:35   #4
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: Powiedzieć mu??

Nie wiem czemu ale czytając Twój post wynika ,że się wstydzisz dziewictwa ;| a to teraz takie nie modne ? . ale jeśli sie tak bardzo tym przejmujesz to nie powinnaś tego ukrywać zwi ązek powinno się budować na zufaniu, przed drugą połówką nie powinno być tajemnic jeśli cię kocha to dla niego pewnie to żadna różnica czy jestes czy nie
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:43   #5
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu ale czytając Twój post wynika ,że się wstydzisz dziewictwa ;| a to teraz takie nie modne ? . ale jeśli sie tak bardzo tym przejmujesz to nie powinnaś tego ukrywać zwi ązek powinno się budować na zufaniu, przed drugą połówką nie powinno być tajemnic jeśli cię kocha to dla niego pewnie to żadna różnica czy jestes czy nie
Nie tyle się wstydzi, co jest jej głupio, bo fantazjowała na temat seksu, a nie ma doświadczenia i boi się, że jej chłopak źle to odbierze.
Oczywiście nie ma co tego ukrywać
Wyczuj moment i porozmawiaj z nim o tym
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:07   #6
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160
Dot.: Powiedzieć mu??

Ech, moze rzeczywiscie powiem.. W sumie on raz powiedzial, jaka to szkoda, ze nie stracilismy dziewictwa razem.. ( a ja powiedzialam 'Noo' ) wiec moze rzeczywiscie sie ucieszy.

A to rzeczywisvie mogloby duzo bardziej bolec, jakby nie wiedzial? fizycznie mam na mysli, nie psychicznie
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:23   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Powiedzieć mu??

No jasne, że mu powiedz Jeśli Cie kocha to sie ucieszy, że czekałaś tyle czasu na tego właściwego
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 20:30   #8
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Powiedzieć mu??

Oczywiście, że powiedzieć, jeżeli masz nadzieje na fajny związek i miłość. Seks to nie popis umiejętności ani konkurencja sportowa. Jeżeli chcecie kochać sie w poczuciu oddania, miłości i bliskości to nie wyobrażam sobie nie mówić mu o tak ważnym fakcie. A najgorsza opcja to bawienie sie w łóżku aktorstwo i kreowanie na doświadczoną seksbombę (mam na myśli pierwszy raz). On chce sie kochać z Tobą a nie kimś kogo miałabyś udawać.
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:34   #9
sweet peach
Raczkowanie
 
Avatar sweet peach
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Powiedzieć mu??

Ja byłam kiedyś w podobnej sytuacji i też ciężko mi było przyznać sie do tego że jestem dziewicą.Ku mojemu zaskoczeniu wiadomość ta go ucieszyła że żaden inny nie miał mnie i mogę mu dać coś wyjątkowego.
Moja rada powiedz Mu jeżeli Cie wyśmieje to znaczy ze jest palantem i nie jest Ciebie wart.
sweet peach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:44   #10
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Powiedzieć mu??

myślę, że to nie będzie żaden wstyd, jeśli mu powiesz.
Ucieszy się z dwóch powodów:
1) że jesteś z nim szczera i otwarta
2) że może być Twoim pierwszym kochankiem, jeśli Cię kocha i szanuje, doceni to
Głowa do góry! Każda z nas miała kiedyś taki dylemat.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:42   #11
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Ech, moze rzeczywiscie powiem.. W sumie on raz powiedzial, jaka to szkoda, ze nie stracilismy dziewictwa razem.. ( a ja powiedzialam 'Noo' ) wiec moze rzeczywiscie sie ucieszy.

A to rzeczywisvie mogloby duzo bardziej bolec, jakby nie wiedzial? fizycznie mam na mysli, nie psychicznie

no wiesz wiele dziewczyn ten pierwszy raz boli niektore bardziej , niektore mniej...
i mysle ze facet powinien byc wtedy czuly i delikatny a jezeli Twoj nie mialby tej swiadomosci..heh rozumiesz moze byc zbyt namietnie ze tak to ujme ... no i watpie zebys po takim przezyciu chciala to powtarzac i znowu problem wroci...;/
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 21:43   #12
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Powiedzieć mu??

a propos moj TZ byl bardzo szczesliwy gdy poinformowalam go o swoim NIEDOSWIADCZENIU
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:11   #13
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Mam dylemat i proszę was o radę. Mam 22 lata i nadal jestem dziwicą. Od niedawna jest szczęsliwie zakochana ze wzajemnościa i seks to tylko kwastia czasu. I naprawdę nie wiem czy mu powiedziec czy nie? Glupio mi troche po pierwsze ze wzgledu na wiek (on jest niewiele starszy, ale zdecydowanie bardzej doswiadczony), chociaz nigdy nie odgrywałam przed nim demona seksu i pewnie domysla się, że jestem mało doświadczona, ale .. hmm sama nie wiem. Boję sie, że wyjdę na idiotkę, gdy przypomni sobie te wszystkie rozmowy, w których fantazjowalismy sobie (wyobraznie mam) i ja probowalam udawac, ze mam o tym wieksze pojecie niz mam.
No a ewentualnie, jesli mu nie powiem, latwo bedzie mu sie zorientowac? Blony dziewiczej jak sadze mam znikome resztki a skoro wie, ze jestem niesmiala, wyjdzie naturalnie, ze oddam mu prowadzenie.

No sama nie wiem co robic Poradzcie prosze.
Ależ absolutnie nie! Przecież najlepiej zaczynać związek od kłamstwa, czyż nie?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:30   #14
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Powiedzieć mu??

ja miałam 26 lat i powiedziałam - wcale nie uważam żeby to był powód do wstydu, nigdy wcześniej nie spotkałam nikogo z kim chciałabym to zrobić... jak się okazało w naszej parze nie tylko ja...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 08:36   #15
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Powiedzieć mu??

Powiedzieć.

Ja nie powiedziałam. Miałam taki sam dylemat jak Ty. I bardzo tego żałowałam.

Teraz żałuje, że w ogóle poszłam z nim do łóżka....
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:30   #16
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Powiedzieć mu??

Przecież jesteście razem, a to zobowiązuje. Jak przed ukochaną osobą możesz ukrywać coś tak ważnego?
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:38   #17
Paweł 2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 19
Dot.: Powiedzieć mu??

Powiedz mu to koniecznie
Paweł 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:26   #18
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Powiedzieć mu??

powiedz mu, a wtedy twoj pierwszy raz będzie napewno lepszy i niezapomniany
nie masz sie czego obawiac, napewno nie wybuchnie smiechem gdy mu o tym powiesz. Poczuje sie kims wyjatkowym, ze to wlasnie on bedzie tym pierwszym:P
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:57   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Powiedzieć mu??

obowiązkowo musisz mu powiedzieć.inaczej się traktuje kobiety -dziewice.
jeśli facet ma już doświadczenie z dziewicami ,to bedzie wiedział co robić.jeśli nie to poczytajcie o pierwszym razie.

to nie musi boleć,trzeba wiedzieć co i jak.ja nawet nie wiedziałam kiedy pękłam
super sprawa.pierwszy raz zostaje do końca życia
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 18:00   #20
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Powiedzieć mu??

Powiedzieć, a fantazje ma każdy czy to dziwcia czy prawiczek.

A fantazje jedynie świadcza o tym,że jesteś zdrowa kobieta
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:05   #21
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Mam dylemat i proszę was o radę. Mam 22 lata i nadal jestem dziwicą. Od niedawna jest szczęsliwie zakochana ze wzajemnościa i seks to tylko kwastia czasu. I naprawdę nie wiem czy mu powiedziec czy nie? Glupio mi troche po pierwsze ze wzgledu na wiek (on jest niewiele starszy, ale zdecydowanie bardzej doswiadczony), chociaz nigdy nie odgrywałam przed nim demona seksu i pewnie domysla się, że jestem mało doświadczona, ale .. hmm sama nie wiem. Boję sie, że wyjdę na idiotkę, gdy przypomni sobie te wszystkie rozmowy, w których fantazjowalismy sobie (wyobraznie mam) i ja probowalam udawac, ze mam o tym wieksze pojecie niz mam.
No a ewentualnie, jesli mu nie powiem, latwo bedzie mu sie zorientowac? Blony dziewiczej jak sadze mam znikome resztki a skoro wie, ze jestem niesmiala, wyjdzie naturalnie, ze oddam mu prowadzenie.

No sama nie wiem co robic Poradzcie prosze.
Doświadczenia nie masz - no problem. Dziewicą jesteś - większość kobiet powie że to powód do dumy a dla facetów będziesz łakomym kąskiem. I jak sama mówisz mimo tego ze nie masz doświadczenia masz wyobraźnię to już pełen sukces.

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Ech, moze rzeczywiscie powiem.. W sumie on raz powiedzial, jaka to szkoda, ze nie stracilismy dziewictwa razem.. ( a ja powiedzialam 'Noo' ) wiec moze rzeczywiscie sie ucieszy.

A to rzeczywisvie mogloby duzo bardziej bolec, jakby nie wiedzial? fizycznie mam na mysli, nie psychicznie
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;7357586]Ależ absolutnie nie! Przecież najlepiej zaczynać związek od kłamstwa, czyż nie?[/quote]

Kłamstwo już było więc teraz czas na szczerość.

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Powiedzieć.

Ja nie powiedziałam. Miałam taki sam dylemat jak Ty. I bardzo tego żałowałam.

Teraz żałuje, że w ogóle poszłam z nim do łóżka....
Ach my kobiety zawsze znajdzie sie coś czego będziemy żałować.
Najpierw żałujemy, ze tego nie zrobiłyśmy.
Potem, że nie powiedziałyśmy o tym.
A na koniec że to sie stało akurat z tym.
Wreszcie żałujemy, ze stało sie to tak późno (i straciłyśmy tyle czasu na żałowanie).
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:41   #22
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160
Dot.: Powiedzieć mu??

Dzieki wszystkim za wsparcie. Przekonałyscie mnie Powiem jak tylko nadazy sie odpowiedni moment. Jak tak czytam te wszystkie komentarza to az nie wiem gdzie ja widzialam tu taki problem. Dzieki
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 18:51   #23
MartaGCrawley
Przyczajenie
 
Avatar MartaGCrawley
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z piekła :)
Wiadomości: 13
GG do MartaGCrawley Send a message via Skype™ to MartaGCrawley
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Mam dylemat i proszę was o radę. Mam 22 lata i nadal jestem dziwicą. Od niedawna jest szczęsliwie zakochana ze wzajemnościa i seks to tylko kwastia czasu. I naprawdę nie wiem czy mu powiedziec czy nie? Glupio mi troche po pierwsze ze wzgledu na wiek (on jest niewiele starszy, ale zdecydowanie bardzej doswiadczony), chociaz nigdy nie odgrywałam przed nim demona seksu i pewnie domysla się, że jestem mało doświadczona, ale .. hmm sama nie wiem. Boję sie, że wyjdę na idiotkę, gdy przypomni sobie te wszystkie rozmowy, w których fantazjowalismy sobie (wyobraznie mam) i ja probowalam udawac, ze mam o tym wieksze pojecie niz mam.
No a ewentualnie, jesli mu nie powiem, latwo bedzie mu sie zorientowac? Blony dziewiczej jak sadze mam znikome resztki a skoro wie, ze jestem niesmiala, wyjdzie naturalnie, ze oddam mu prowadzenie.

No sama nie wiem co robic Poradzcie prosze.
Hmmm...Jaskółeczko,jeśli jestes zakochana z wzajemnością, to facet powinien docenic skarb, ktory dla niego "trzymalas". Ponadto, nie widze potrzeby panikowania, że nie uprawiałas seksu. Lepsze to, niż kłamstwo czy seks z każdym, kto się napatoczy. Wiek inicjacji seksualnej nie jest wazny-pomysl, co to ma do rzeczy??? Dlatego, że TŻ jest bardziej doświadczony? I co z tego? Ponadto fantazjowac każdy może-rzecz ludzka. I fantazjujemy o róznych rzeczach, o ktorych nie mamy pojęcia,a jednak nikt nikomu wyrzutów nie robi . Trzymam kciuku, powiedz mu
MartaGCrawley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:15   #24
sweet peach
Raczkowanie
 
Avatar sweet peach
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 66
Dot.: Powiedzieć mu??

Napisz jaka była Jego reakcja czy słusznie się denerwowałaś czy też nie. Powodzenia
sweet peach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 12:54   #25
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Powiedzieć mu??

Cytat:
Napisane przez jaskółka_ Pokaż wiadomość
Dzieki wszystkim za wsparcie. Przekonałyscie mnie Powiem jak tylko nadazy sie odpowiedni moment. Jak tak czytam te wszystkie komentarza to az nie wiem gdzie ja widzialam tu taki problem. Dzieki
Najważniejsze to chcieć w ogóle zmienić nastawienia
Powodzenia
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:31   #26
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: Powiedzieć mu??

Jasne że powiedz!!! ależ bedzie szcześliwy twój TŻ gdy dowie sie ze to właśnie on a nikt inny jest tym szcześliwym wybrankiem któremu oddajesz swoją cnote.... echhh ja reakcji mojego TŻ nigdy niezapomnę... "kochanie uszczypnij mnie bo chyba jestem w niebie" mmmm aż się rozmarzyłam
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:51   #27
jaskółka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 160
Dot.: Powiedzieć mu??

Och to mnie podbudowalas
jaskółka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:13   #28
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Powiedzieć mu??

Bez dwóch zdan powiedz mu to !! moja TŻ tez była i ja tez byłem (a byłe przekonana że jestem super doświadczony) . TO jest cos wspaniałego ! będzie sie cieszył zobaczysz !! do dzieła tylko z głową
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 21:04   #29
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Powiedzieć mu??

ja też uważam, że powinnaś mu powiedzieć. skoro mówisz, że się kochacie i chcecie być ze sobą, to moim zdaniem to tylko atut i chłopak napewno doceni to, że chcesz oddać się właśnie jemu.

a co do tej wypowiedzi:
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to nie musi boleć,trzeba wiedzieć co i jak.ja nawet nie wiedziałam kiedy pękłam
super sprawa.pierwszy raz zostaje do końca życia
to zgadzam się w 100%
te wspomnienia..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:22   #30
agneswski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Powiedzieć mu??

Kiedyś komuś powiedziałam bo myślałam że z nim będzie ten pierwszy raz, ucieszył sie ale gdy mieliśmy okazje to zrobić wymigał sie a na drugi dzień zerwał ze mną, potem już nikomu nie mówiłam o tym. Teraz jestem zaręczona a mój narzeczony nadal nie wie że był moi pierwszym. Czasami chciałabym mu powiedzieć prawdę ale chyba już za póżno, zreszto to nic nie zmieni między nami i tak sie bardzo kochamy
agneswski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.