czego to ludzie nie podrobią?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 15:08   #1
a9a75cf49e879ac84061fb25bea664f6b1a2907c_62d1f1723f76b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31

czego to ludzie nie podrobią??


Wygląda oryginalnie (chyba) ale cena jakoś niska. Poza tym na innych aukcjach tego sprzedawcy są Juicy Tubes na moje oko wyglądające na podróbki.
Co o tym sądzić?
http://allegro.pl/item101488457__cie...ajtaniej_.html

A co myślicie o sprzedawanych przez niego błyszczykach loreal? Wyglądają jakoś tak w miarę zgodnie z oryginałem chyba. Ale jak ma podrobione JT to chyba wszystko inne też. Prawda?
http://allegro.pl/item101492719__lor..._allegro_.html
a9a75cf49e879ac84061fb25bea664f6b1a2907c_62d1f1723f76b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:15   #2
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

cienie lancome za 11 zł muszą być podróbką Zresztą sprzedawca nie napisał, że jego produkt jest oryginalny
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:17   #3
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez kooba77
Wygląda oryginalnie (chyba) ale cena jakoś niska. Poza tym na innych aukcjach tego sprzedawcy są Juicy Tubes na moje oko wyglądające na podróbki.
Co o tym sądzić?
http://allegro.pl/item101488457__cie...ajtaniej_.html

A co myślicie o sprzedawanych przez niego błyszczykach loreal? Wyglądają jakoś tak w miarę zgodnie z oryginałem chyba. Ale jak ma podrobione JT to chyba wszystko inne też. Prawda?
http://allegro.pl/item101492719__lor..._allegro_.html

Tylko, ze w aukcji nie ma nigdzie napisane, ze produkt jest orginalny a jedynie, ze orginalnie zapakowany a to jak dla mnie spora roznica
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:22   #4
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

według mnie te loreal to też podróba. mam numer 04 i nie ma cudów, żeby tak wyszedł na zdjęciu. Zupełnie inny kolor
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 16:27   #5
Cioccolatto Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Cioccolatto Bianco
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Wydaje mi się,że kosmetyki są firmowe.
Wiem o tym,iz na Allegro bardzo czesto sprzedaje sie kosmetyki kradzione za granica. A skoro kradzione to sprzedaje sie je potem za grosze (choc nie mowie ze akurat ten sprzedawca sprzedaje kradzione kosmetyki )

Ostatnio widzialam aukcje,na ktorej facet sprzedawal tusze z Loreala za 11 zł,a które w drogerii kosztują ok.45 zł
Cioccolatto Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:00   #6
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Cioccolatto Bianco
Wydaje mi się,że kosmetyki są firmowe.
Wiem o tym,iz na Allegro bardzo czesto sprzedaje sie kosmetyki kradzione za granica. A skoro kradzione to sprzedaje sie je potem za grosze (choc nie mowie ze akurat ten sprzedawca sprzedaje kradzione kosmetyki )

Ostatnio widzialam aukcje,na ktorej facet sprzedawal tusze z Loreala za 11 zł,a które w drogerii kosztują ok.45 zł
No więc jesli kosmetyki są firmowe tylko,że kradzione to czy opłacało by się komuś sprzedać za jakieś 1/4 ceny ???? Przeciez sprzedaje się po to zeby zarobić,a nie robić komuś przyjemność że kupi coś bardzo tanio.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:14   #7
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Cioccolatto Bianco
Wydaje mi się,że kosmetyki są firmowe.
Wiem o tym,iz na Allegro bardzo czesto sprzedaje sie kosmetyki kradzione za granica. A skoro kradzione to sprzedaje sie je potem za grosze (choc nie mowie ze akurat ten sprzedawca sprzedaje kradzione kosmetyki )

Ostatnio widzialam aukcje,na ktorej facet sprzedawal tusze z Loreala za 11 zł,a które w drogerii kosztują ok.45 zł
no racja, racja....sama nieraz kupiłam na bank orginał za grosze, ale z licytacji. Ale akurat w tym przypadku? No akurat ja mam ten błyszczyk i jest inny. Poza tym napisałam do tego gościa z pytaniem skąd różnica w kolorze i nie odpowiedział. Dla mnie to oczywiste. Jeśli odpowie napiszę Wam, ale szczerze wątpię.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 18:23   #8
a9a75cf49e879ac84061fb25bea664f6b1a2907c_62d1f1723f76b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 31
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

A wracając do cieni, które były głównym tematem postu to co poza ceną wskazuje na ich nieoryginalność? Myślałem, że te czarne opakowania Lancome nie są podrabiane w taki sposób, że tego nie widać od razu.

Kiedyś kupiłem błyszczyk L'oreala za ca. 15 zł i po porównaniu w drogerii okazał się być oryginałem (w opakowaniu po lekkich przejściach ale jednak).
Czy cos poza kolorem budzi Wasze podejrzenia?
a9a75cf49e879ac84061fb25bea664f6b1a2907c_62d1f1723f76b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 18:24   #9
Cioccolatto Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Cioccolatto Bianco
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez satine
No więc jesli kosmetyki są firmowe tylko,że kradzione to czy opłacało by się komuś sprzedać za jakieś 1/4 ceny ???? Przeciez sprzedaje się po to zeby zarobić,a nie robić komuś przyjemność że kupi coś bardzo tanio.
Satine, to bardzo proste.
Jesli kosmetyk jest kradziony,to w tym wypadku cale 11 zł jest dla niego.
Im taniej sprzedajesz,tym wiecej towaru schodzi,co przynosi szybki zysk.
W tym wypadku facet byl bezkonkurencyjny,a tusze z cala pewnoscia byly oryginalne.
To tak jak ze sprzedaza telefonow komorkowych na allegro,bez ladowarek,bez pudelek... Rowniez mozna kupic drogi model za grosze...

Chociaz jesli wiem,ze cos jest kradzione,to nie kupuje.
Cioccolatto Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 20:40   #10
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Chociaz jesli wiem,ze cos jest kradzione,to nie kupuje.
A skąd to wiesz?

Cytat:
Napisane przez kooba77
Myślałem, że te czarne opakowania Lancome nie są podrabiane w taki sposób, że tego nie widać od razu.
Tak nie są podrabiana jak błyszczyki JT Lancome.

Podrabiają prawie wszystko i NIE MA co się łudzić, że kupi się oryginalne, firmowe, wyspokopółkowe cienie za 10,o zł. Zwłaszcza jak sprzedawca ma tego nieskończoną ilość kosmetyku(ów).

Ostatnio czytałam [nie pamiętam gdzie] o tym jak zlikwidowano nielegalną "fabryczkę" na ogródkach działkowych, która podrabiała kosmetyki firmy Eveline.
Mieszali wszystko w jakiś okropnych betoniarkach i wpychali do tubek ten sam "produkt", tylko opakowania się różniły.
CHyba nie muszę nikomu przypominać o tym, że kosmetyki Eveline nie są bardzo drogimi, średnia cena za oryginalny produkt to 10,o zł. A mimo to podrabiali taką firmę... To samo Nivea.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:33   #11
Cioccolatto Bianco
Przyczajenie
 
Avatar Cioccolatto Bianco
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 18
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A skąd to wiesz?
.
Czasami znajomi znajomych oferują dziwnie tanie produkty.
Ostatnio w sklepie z odzieza sprzedawca proponowal mi okazyjnie tanie kosmetyki firm takich jak Olay czy Pupa.
Stąd wiem.
Cioccolatto Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 22:40   #12
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

trzeba dodac ze nie zawsze, bo znajoma np sprowadza kosmetyki L'Oreala z Paryza.
sa tansze srednio o 10-15 zl
podejzewam ze to ten 22% watu na kosmetyki
w kazdym razie mysle ze jak jest troche taniej, to wcale nie znaczy,ze sa podrabiane
w fakt, ze nawet Eveline podrabiaja to :shock:
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:58   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Zgadzam się, że to co tańsze, a firmowe niekoniecznie musi być podrobione, ale w większości jest podróbą. Nie ma co się łudzić...
Teraz na allegro widzę zalew podrobionych błyszczyków Chanela... po ok. 20,o zł sztuka.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 23:26   #14
Etiuda
Raczkowanie
 
Avatar Etiuda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 465
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Przeglądanie allegro wywołuje u mnie poprostu niesmak. Masa podróbek a jeszcze więcej staroci, zabytkowej kolorówki w przedpotopowych opakowaniach. Tu--> http://allegro.pl/item101972804_l_or...szczyk_09.html jest na przykład Rogue Pulp. Przecież go od dawna nie sprzedają...Czy to możliwe w ogóle żeby nie był przeterminowany? Ble. Pozatym zdaje mi się, że w w wątku Nieśmiała Propozycja widziałam podrobione Trio Effet Lumiere Bourjois:/.
__________________

Etiuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 11:19   #15
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez kooba77
Wygląda oryginalnie (chyba) ale cena jakoś niska. Poza tym na innych aukcjach tego sprzedawcy są Juicy Tubes na moje oko wyglądające na podróbki.
Co o tym sądzić?
http://allegro.pl/item101488457__cie...ajtaniej_.html

A co myślicie o sprzedawanych przez niego błyszczykach loreal? Wyglądają jakoś tak w miarę zgodnie z oryginałem chyba. Ale jak ma podrobione JT to chyba wszystko inne też. Prawda?
http://allegro.pl/item101492719__lor..._allegro_.html
Wszystkie rzeczy u tego faceta to 100% podróby, dam sobie uciąć głowę.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:51   #16
borki
Przyczajenie
 
Avatar borki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

ja nie wiem..nie znam sie na senach kosmetykow na allegro, jakos nie jestem przkonana do tej formy robienia zakupow!

ale..moja kumpela kupila sobie tusz l'oreal double extension..chyba za 16,99 i byla to strata pieniedzy!
praktycznie po 2-3 tyg tusz byl do wyrzucenia! tak jakby..nie dalo sie go przeniesc ze szczoteczki na rzesy!!
probowalysmy wszystkiego, ale i tak nic sie nie dalo z tym zrobic!
__________________
...nothing is beyond our reach...
borki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:14   #17
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez borki
ja nie wiem..nie znam sie na senach kosmetykow na allegro, jakos nie jestem przkonana do tej formy robienia zakupow!

ale..moja kumpela kupila sobie tusz l'oreal double extension..chyba za 16,99 i byla to strata pieniedzy!
praktycznie po 2-3 tyg tusz byl do wyrzucenia! tak jakby..nie dalo sie go przeniesc ze szczoteczki na rzesy!!
probowalysmy wszystkiego, ale i tak nic sie nie dalo z tym zrobic!

No bo to zupełnie bez sensu kupować za tyle. Potem aż żal patrzeć jak podróba aż w oczy kole i rząd naiwnych na liście licytacji. Przecież maskary L'Oreala kosztują w sklepie około 50zł, pewnie koszt produkcji to tyle co ta cena. A gdzie zarobek? Jakby mieli oryginały to chyba bardziej opłacałoby się im sprzedawać po normalnej cenie?

Ale to nie znaczy, że na Allegro nie można kupić oryginału. MOżna, tylko w jakiejś sensownej cenie powiedzmy 25-30zł. I tak się bardzo opłaca.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:07   #18
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Trzeba uważać, to fakt, ale jeśli umie sie kupowac na allegro to nie natrafi się na podróby. To oczywiste, że jeśli tusz np. Loreal Volume Shocking za 18 zl jest tylko tania podróbką, jednak za 32 zł można kupić oryginał. Często różnica ta wynika, że w Polsce najwięcej zarabiają pośrednicy i to oni nakładają wysokie marże na kosmetyki. Za granicą kosmetyki ze średniej półki często są tanśze niż u nas, bo tam ci skubańcy mają niższą marżę, no ale u nas to zaraz muszą zarobić 300 % na kosmetyku Jeżeli chodzi o wyższą półkę to także jest taniej, dlatego choćby z tego względu warto kupowac na allegro bo nieraz towar naprawdę pochodzi z hurtowni. Ostatnio np. kupiłam tusz YSL za 70 zł cena sklepowa 114, więc się opłacało. A tusz jest cudny, świeży pachnący, zapakowany w kartonik i na pewno oryginalny. Słowem - można kupić taniej, ale o 20, 30 %, więcej to z reguły wielkie śmiemy.
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 16:31   #19
borki
Przyczajenie
 
Avatar borki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

a w takim razie moze znaciejakis uzytkownikow, ktorzy maja dobre, sprawdzone kosmetyki?
w sumie 30zl w porownaniu do 50 zl robi roznice
__________________
...nothing is beyond our reach...
borki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-05, 17:11   #20
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez borki
a w takim razie moze znaciejakis uzytkownikow, ktorzy maja dobre, sprawdzone kosmetyki?
w sumie 30zl w porownaniu do 50 zl robi roznice
Mi także to robi różnice
Kiedyś kupowałam u pani o nicku Senigal kolorówke Loreala, Maylbelline i Nivei, 100% że są świeże i oryginalne. Revlon u pani o nicku evunia ( czy coś takiego ) w zeszłym tygodniu ma ona za 28 zl paletę Revlona itp. Tych sprzedawców mogę polecić bo kupowałam u nich kilka razy
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 18:29   #21
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, na którym są JT. Przecież na końcu i na początku błyszczyka jest jakaś przezroczysta konsystencja, jakby ten błyszczyk był zepsuty! :/
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 19:52   #22
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

dla sprzedajacych to nie problem nawinac kupujacemu kosmetyk przeterminowany kupiony na wyprzedazy - wiekszosc z nich nie ma daty przydatnosci,a jesli taka data pojawi sie na opakowaniu-te opakowanie zostaje wyrzucane :/
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 23:30   #23
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Luna83
Trzeba uważać, to fakt, ale jeśli umie sie kupowac na allegro to nie natrafi się na podróby. To oczywiste, że jeśli tusz np. Loreal Volume Shocking za 18 zl jest tylko tania podróbką, jednak za 32 zł można kupić oryginał. Często różnica ta wynika, że w Polsce najwięcej zarabiają pośrednicy i to oni nakładają wysokie marże na kosmetyki. Za granicą kosmetyki ze średniej półki często są tanśze niż u nas, bo tam ci skubańcy mają niższą marżę, no ale u nas to zaraz muszą zarobić 300 % na kosmetyku Jeżeli chodzi o wyższą półkę to także jest taniej, dlatego choćby z tego względu warto kupowac na allegro bo nieraz towar naprawdę pochodzi z hurtowni. Ostatnio np. kupiłam tusz YSL za 70 zł cena sklepowa 114, więc się opłacało. A tusz jest cudny, świeży pachnący, zapakowany w kartonik i na pewno oryginalny. Słowem - można kupić taniej, ale o 20, 30 %, więcej to z reguły wielkie śmiemy.
Pewniej niz na allegro można kupic kosmetyki z górnej półki na www.strawberrynet.com
(tylko czasem mogą na granicy doliczyć cło)
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:22   #24
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

To na bank podroby.
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 11:23   #25
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez borki
ja nie wiem..nie znam sie na senach kosmetykow na allegro, jakos nie jestem przkonana do tej formy robienia zakupow!

ale..moja kumpela kupila sobie tusz l'oreal double extension..chyba za 16,99 i byla to strata pieniedzy!
praktycznie po 2-3 tyg tusz byl do wyrzucenia! tak jakby..nie dalo sie go przeniesc ze szczoteczki na rzesy!!
probowalysmy wszystkiego, ale i tak nic sie nie dalo z tym zrobic!
bo to nie sa tusze tylko pasty do butow. znam osobe ktora sprowadza podrobki z rosji i kiedys sie wygadala ze w opakowaniach sa pasty do butow i tym podobne rzeczy.
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:27   #26
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Ciekawe jak jest z tym?
http://www.allegro.pl/item102075242_...ka_gratis.html
NIby to błysczyki więc jak ktos się zna to odrózni kolor, naprawde cięzko jest podrobić kolor szminki, błyszczyku.
Moze podróbki, kradzione, przeterminowane, albo op. promocyjne.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:31   #27
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez Magdalena_
Ciekawe jak jest z tym?
http://www.allegro.pl/item102075242_...ka_gratis.html
NIby to błysczyki więc jak ktos się zna to odrózni kolor, naprawde cięzko jest podrobić kolor szminki, błyszczyku.

taaaa wysyłka gratis - 5zł, czyli faktyczna cena błyszczyka to 14zł, z tego 10zł pewnie zarobek i błyszczyk za 4zł - oryginalny Chanel
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:35   #28
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Cytat:
Napisane przez rumiana
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, na którym są JT. Przecież na końcu i na początku błyszczyka jest jakaś przezroczysta konsystencja, jakby ten błyszczyk był zepsuty! :/
Wydaje mi sie że to jest poprostu powietrze które się zebrało w tym miejscu, ale tez dziwne bo błysczyk elzy czyli powietrze powinno isc do góry
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:42   #29
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

Moim zdaniem zupełnie bezsensowne jest próbowanie odróżnić podróbki po zdjęciu. Przecież nie po to się ci ludzie znają na tym fachu (wciskanie naiwnym podróbek) żeby nie umieć zrobić dobrego zdjęciu. Może to być nawet inny produkt niż sprzedawany.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:45   #30
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: czego to ludzie nie podrobią??

A jak myslicie...to moga byc podróbki?
http://www.allegro.pl/item101059917_...irmy_pupa.html
http://www.allegro.pl/item101063916_...irmy_pupa.html
Albo to, testery czy co to ejst i czy to może byc podrabiane?
http://www.allegro.pl/item100054272_...lded_pink.html


Cytat:
Napisane przez margitta
Moim zdaniem zupełnie bezsensowne jest próbowanie odróżnić podróbki po zdjęciu. Przecież nie po to się ci ludzie znają na tym fachu (wciskanie naiwnym podróbek) żeby nie umieć zrobić dobrego zdjęciu. Może to być nawet inny produkt niż sprzedawany.
uwazam ze mozna je odróznic, nawet kiedys ktos na allegro pokazal w aukcji ze przez osoby sprzedające podróbki on traci klientów bo ludzie wolą zapłacić mniej.
Pokazal w aukci dwa opakowania tuszy i rózniły sie od siebie. Aczkowliek na pierwszy rzut oka wyglądały jak ten sam produkt.
To juz nie czasy "adidosów" aczkowliek więksozsc podróbek sprawnym okiem mozna odróznić.
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.