Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-22, 17:42   #3031
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiem wam ¿e uwielbiam ten w±tek i ogl±danie waszych ¶licznych rudziaków.
Przy okazji wrzucê swoje farbowane mieszanka chantala o którym pisa³am kilka stron wcze¶niej ale tym razem w innej proporcji(trochê wiêcej pomarañczy)
Na szybko robione loki dzisiaj -ok tydzieñ po farbowaniu
I wyciête z innych zdjêæ jak mnie mama z aparatem zasta³a kilka dni temu (z góry sorry za g³upie google )

1 zdjêcie w pokoju, reszta na balkonie
¦wietny kolorek intensywny, wyró¿niaj±cy siê
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:29   #3032
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 5 870
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny powiem wam ¿e uwielbiam ten w±tek i ogl±danie waszych ¶licznych rudziaków.
Przy okazji wrzucê swoje farbowane mieszanka chantala o którym pisa³am kilka stron wcze¶niej ale tym razem w innej proporcji(trochê wiêcej pomarañczy)
Na szybko robione loki dzisiaj -ok tydzieñ po farbowaniu
I wyciête z innych zdjêæ jak mnie mama z aparatem zasta³a kilka dni temu (z góry sorry za g³upie google )

1 zdjêcie w pokoju, reszta na balkonie
¦wietny kolor i ¶wietne w³osy - zdrowe i b³yszcz±ce A brwi jakie super! Idealnie dobra³a¶ ich kolor do w³osów.
__________________
Moja bi¿uteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 18:39   #3033
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziewczyny porad¼cie- czemu tak jest, ¿e mniej wiêcej od po³owy, w³osy tylko nieznacznie zmieniaj± swój kolor, gdy je farbujê...
Jak zrobiê kitka to widaæ znaczn± ró¿nicê w kolorze.

rozumiem, ze przy g³owie ³atwiej ³apie, ale ¿eby by³a a¿ taka ró¿nica:confuse d: chyba mam jaki¶ dziwny rodzaj w³osa, s± grube i do¶æ sztywne.

Co robiê ¼le? dodam ,¿e zaczê³am farbowanie od ty³u g³owy
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:18   #3034
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny porad¼cie- czemu tak jest, ¿e mniej wiêcej od po³owy, w³osy tylko nieznacznie zmieniaj± swój kolor, gdy je farbujê...
Jak zrobiê kitka to widaæ znaczn± ró¿nicê w kolorze.

rozumiem, ze przy g³owie ³atwiej ³apie, ale ¿eby by³a a¿ taka ró¿nica:confuse d: chyba mam jaki¶ dziwny rodzaj w³osa, s± grube i do¶æ sztywne.

Co robiê ¼le? dodam ,¿e zaczê³am farbowanie od ty³u g³owy


poniewaz z kazdym farbowaniem farba osadza sie we wnetrzu wlosa , gromadzi sie pigmentu coraz wiecej i coraz trudniej sie go pozbyc , takze farbujac wlosy niedy nie nalzey nakladac farby na cala g³owê od razu ( jesli masz odrost )tylko na odrosty , pozniej na konce na 10 min przed uplywem dzialania koncowego farby
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 20:54   #3035
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
poniewaz z kazdym farbowaniem farba osadza sie we wnetrzu wlosa , gromadzi sie pigmentu coraz wiecej i coraz trudniej sie go pozbyc , takze farbujac wlosy niedy nie nalzey nakladac farby na cala g³owê od razu ( jesli masz odrost )tylko na odrosty , pozniej na konce na 10 min przed uplywem dzialania koncowego farby
no tak, tyle ,¿e praktycznie w ogóle nie mia³am odrostu, tzn taki ma³y na nieca³y 1cm...
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:22   #3036
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
no tak, tyle ,¿e praktycznie w ogóle nie mia³am odrostu, tzn taki ma³y na nieca³y 1cm...

jak pisalam , osadza sie farba we wlosie czyli jak dlugosc wlosa oznacza jego "wiek" to wiadomo gdzie farby jest najwiecej .

Zalezy tez to od farby i oksydantu
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 22:39   #3037
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ chcê osi±gn±æ taki kolor i wydaje mi siê, ¿e 8.3 wyjdzie w rzeczywisto¶ci du¿o ciemniej. ¯eby nie ryzykowaæ zbyt ciemnego blondu zrobiê 9.3, maj±c nadziejê, ¿e otrzymam co¶ zbli¿onego do 8.3 w³a¶nie.
Askaou , a jaki masz kolor w³osów teraz?
Wkleisz zdjêcie po farbowaniu?Proszê;]
Ja kupi³am na allegro w³a¶nie 8.3, ale potem mi siê co¶ odmieni³o i wymieni³am na inn±, a teraz znowu bêdê musia³a kupiæ 8.3 chyba.Jestem najbardziej zmiennym cz³owiekiem na ¶wiecie;/;p
Za to ten 9.3 mnie trochê przera¿a, za jasny, ale kto wie jak wyjdzie..

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-04-22 o 22:42
Perwati jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 22:45   #3038
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny porad¼cie- czemu tak jest, ¿e mniej wiêcej od po³owy, w³osy tylko nieznacznie zmieniaj± swój kolor, gdy je farbujê...
Jak zrobiê kitka to widaæ znaczn± ró¿nicê w kolorze.

rozumiem, ze przy g³owie ³atwiej ³apie, ale ¿eby by³a a¿ taka ró¿nica:confuse d: chyba mam jaki¶ dziwny rodzaj w³osa, s± grube i do¶æ sztywne.

Co robiê ¼le? dodam ,¿e zaczê³am farbowanie od ty³u g³owy
a.W³osy przy skórze g³owy szybciej siê nagrzewaj±,a ciep³o przy¶piesza proces koloryzacji.
b.dodanie od¿ywki do farby rozja¶niaj±cej (utleniacz 9%) powoduje os³abienie jego dzia³ania poja¶niaj±cego

c.Je¶li odrost masz ogólnie ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów(a tak wynika dla mnie z postu stronê wcze¶niej)- nak³adaj mieszankê najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki a na koñcu na odrost je¶li masz dostêp tylko do farby z 9% wod±
-W tym wypadku osobi¶cie na³o¿y³abym ci farbê w kolorze A na odrost z utleniaczem 6% a na d³ugo¶æ kolor A + 9% utleniacz, bo jak napisa³a¶ ¿e na d³ugo¶ci mia³a¶ "sprany ciemny rudy" wiêc wnioskuje ¿e by³ on na poziomie 6 a w³osy b³i¿ej skóry g³owy by³y bardziej wymyte - to pewnie na poziomie 7
d. inna opcja je¶li zwil¿asz w³osy przed zabiegiem- to nastêpnym razem nie rob tego, wiem ¿e wtedy wygl±da to jakby farby by³o za ma³o ale woda ¶ciekaj±c z w³osa przy jego dolnej czê¶ci rozcieñcza bardziej farbê ni¿ przy nasadzie, ju¿ lepiej zwiêksz ilo¶æ farby zamiast moczyæ w³osów + zastosowaæ podpunkt c.

Mam nadzieje ¿e chocia¿ trochê pomog³am
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:37   #3039
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
a.W³osy przy skórze g³owy szybciej siê nagrzewaj±,a ciep³o przy¶piesza proces koloryzacji.
b.dodanie od¿ywki do farby rozja¶niaj±cej (utleniacz 9%) powoduje os³abienie jego dzia³ania poja¶niaj±cego

c.Je¶li odrost masz ogólnie ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów(a tak wynika dla mnie z postu stronê wcze¶niej)- nak³adaj mieszankê najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki a na koñcu na odrost je¶li masz dostêp tylko do farby z 9% wod±
-W tym wypadku osobi¶cie na³o¿y³abym ci farbê w kolorze A na odrost z utleniaczem 6% a na d³ugo¶æ kolor A + 9% utleniacz, bo jak napisa³a¶ ¿e na d³ugo¶ci mia³a¶ "sprany ciemny rudy" wiêc wnioskuje ¿e by³ on na poziomie 6 a w³osy b³i¿ej skóry g³owy by³y bardziej wymyte - to pewnie na poziomie 7
d. inna opcja je¶li zwil¿asz w³osy przed zabiegiem- to nastêpnym razem nie rob tego, wiem ¿e wtedy wygl±da to jakby farby by³o za ma³o ale woda ¶ciekaj±c z w³osa przy jego dolnej czê¶ci rozcieñcza bardziej farbê ni¿ przy nasadzie, ju¿ lepiej zwiêksz ilo¶æ farby zamiast moczyæ w³osów + zastosowaæ podpunkt c.

Mam nadzieje ¿e chocia¿ trochê pomog³am
Ja od siebie dodam zniszone wlosy jak schodzilam z czarnych do rudych , po rozjasnianiu, farbach z mocna woda etc. wiadomo konce mialam oslabione i slabsze niz wlosy wyzej na glowie wiec.. farba lapala mi gore ladnie od polowy w dol inaczej , albo byly jasniejsze - farba slabiej je lapala ( szybciej sie wyplukiwala z koncow) albo w zaleznosci od koloru kladzionego lapala mi konce ciemniejsze ,a gora byla jasniejsza ..
mi pomoglo podciecie, nawilzanie wlosow, olejki i odpowiednia pielegnacja - ot po kilku ladnych tygodniach i 4 farbach na wlosach w koncu odzywilam je na tyle ze pokrylo mi ladnie , rownomiernie calosc wlosow

Nerla kolor super
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-04-22 o 23:39
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:31   #3040
bluefeather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

sliczne te Wasze rude

Dziewczyny, a pamieta ktoras z Was, w jakim miejscu na forum byly umieszczone w³osy bodajze Moee?

nie wiem czy dobrze pamietam.
takie baaardzo pomaranczowe, ale wlascicielka nie byla z nich zadowolona

i jakim garnierem byly farbowane?
zlocisto-miedziany blond czy jasna intensywna miedz?

i w ogole jaka jest roznica w tych kolorach. oswieccie

Edytowane przez bluefeather
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:34
bluefeather jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:50   #3041
fantynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ratunku!

Jaki¶ czas temu zafarbowa³am w³osy szamponem Garnier color& shine, który powinien siê zmyæ po 24 myciach. Czy jest szansa, ze zmyje siê kiedykolwiek? Mam ju¿ dwucentymetrowe odrosty i chcia³abym wreszcie poeksperymentowaæ z henna albo innymi szamponami ale odrosty barwia sie na inny kolor niz reszta w³osów.
Jak przyspieszyæ wyp³ukiwanie szamponu?
fantynaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 09:43   #3042
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Perwati, wklejam zdjêcia moich w³osów w stanie obecnym a jest to per³owy blond Castinga. Te¿ siê bojê, ¿e 9.3 mo¿e wyj¶æ u mnie za jasno, ale je¶li masz br±zowe w³osy to mo¿na przypuszczaæ, ¿e 8.3 nada tylko z³otawy odcieñ. Zreszt±, nigdy nie farbowa³am tymi farbami ale dziewczyny mówi±, ¿e majirel wychodzi ciemniej ni¿ na próbniku. W ka¿dym razie wklejê zdjêcie po farbowaniu, ale pocieszê Ciê, ¿e ja te¿ jestem zmienna i kto wie czy nie walnê np. 8.34
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:18   #3043
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li masz br±zowe w³osy to mo¿na przypuszczaæ, ¿e 8.3 nada tylko z³otawy odcieñ.
Mam nadziejê, ¿e nie.W sumie to moje w³osy s± podatne na farbowanie i z ¿adnej farby nie wyszed³ mi tylko "odcieñ";]

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
W ka¿dym razie wklejê zdjêcie po farbowaniu, ale pocieszê Ciê, ¿e ja te¿ jestem zmienna i kto wie czy nie walnê np. 8.34
Bêdê czekaæ niecierpliwie8.34 te¿ mi siê podoba, ale jednak wola³abym bardziej naturalny kolor, a w nim za du¿o miedzi.Za to 9.3 za bardzo blond i nie wyobra¿am sobie, ¿eby wyszed³ z niego mój wymarzony z³ocisty rudy;]

Poza tym... teraz masz bardzo ³adny kolor w³osów!
Masz zdecydowanie ja¶niejsze w³osy ode mnie, jednak moje te¿ nie s± bardzo ciemne, a farby Majirel podobno s± mocniejsze, ni¿ sklepowe, wiêc liczê na to, ¿e co¶ wyjdzie... ;p
Perwati jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 10:28   #3044
askaou
Raczkowanie
 
Avatar askaou
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziêkujê Poniewa¿ te¿ bojê siê ¿eby nie mieæ w³osów jasny blond to chyba jednak zrobiê 8.3 . Mam nadziejê, ¿e ju¿ za tydzieñ bo 3 tygodnie temu nak³ada³am Casting wiêc odczekam jeszcze troszkê. Pozdrawiam !
askaou jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:11   #3045
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
a.W³osy przy skórze g³owy szybciej siê nagrzewaj±,a ciep³o przy¶piesza proces koloryzacji.
b.dodanie od¿ywki do farby rozja¶niaj±cej (utleniacz 9%) powoduje os³abienie jego dzia³ania poja¶niaj±cego

c.Je¶li odrost masz ogólnie ja¶niejszy ni¿ reszta w³osów(a tak wynika dla mnie z postu stronê wcze¶niej)- nak³adaj mieszankê najpierw na d³ugo¶æ i koñcówki a na koñcu na odrost je¶li masz dostêp tylko do farby z 9% wod±
-W tym wypadku osobi¶cie na³o¿y³abym ci farbê w kolorze A na odrost z utleniaczem 6% a na d³ugo¶æ kolor A + 9% utleniacz, bo jak napisa³a¶ ¿e na d³ugo¶ci mia³a¶ "sprany ciemny rudy" wiêc wnioskuje ¿e by³ on na poziomie 6 a w³osy b³i¿ej skóry g³owy by³y bardziej wymyte - to pewnie na poziomie 7
d. inna opcja je¶li zwil¿asz w³osy przed zabiegiem- to nastêpnym razem nie rob tego, wiem ¿e wtedy wygl±da to jakby farby by³o za ma³o ale woda ¶ciekaj±c z w³osa przy jego dolnej czê¶ci rozcieñcza bardziej farbê ni¿ przy nasadzie, ju¿ lepiej zwiêksz ilo¶æ farby zamiast moczyæ w³osów + zastosowaæ podpunkt c.

Mam nadzieje ¿e chocia¿ trochê pomog³am
Dziêkujê ! nastêpnym razem zastosujê podane wskazówki
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 11:27   #3046
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez bluefeather Poka¿ wiadomo¶æ
sliczne te Wasze rude

Dziewczyny, a pamieta ktoras z Was, w jakim miejscu na forum byly umieszczone w³osy bodajze Moee?

nie wiem czy dobrze pamietam.
takie baaardzo pomaranczowe, ale wlascicielka nie byla z nich zadowolona

i jakim garnierem byly farbowane?
zlocisto-miedziany blond czy jasna intensywna miedz?

i w ogole jaka jest roznica w tych kolorach. oswieccie
o to chodzilo ?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2572


zlocisto- miedziany blond u mnie wychodzi rudy ze zlotymi nitkami jasniejszymi i do slonca jest bardziej wlasnie zloty , jasna intensywna miedz- pomaranczka na moich wlosach , tym sie roznia te farby u mnie na glowie
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-04-23 o 11:30
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:19   #3047
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mo¿e mia³a która¶ z Was do czynienia z lorealem Casting kolor bursztyn? bo na opakowaniu jest fajny, w rzeczywisto¶ci zapewne wychodzi ciemniejszy... ale czekam na opinie

Ps. jak na opakowaniu jest napisane ,¿e nak³adaæ na mokre w³osy, to czy mo¿na farbê na³o¿yæ na suche, ¿eby by³ lepszy efekt farbowania?

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-04-23 o 14:13 Powód: literówka:P
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:14   #3048
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Veronic na jaki kolor kladlas iskre?? zastanawiam siê nad ni±...
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:16   #3049
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez askaou Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Poniewa¿ te¿ bojê siê ¿eby nie mieæ w³osów jasny blond to chyba jednak zrobiê 8.3 . Mam nadziejê, ¿e ju¿ za tydzieñ bo 3 tygodnie temu nak³ada³am Casting wiêc odczekam jeszcze troszkê. Pozdrawiam !
Jeszcze zapomnia³am dodaæ, ¿e gdybym mia³a tak jasne w³osy jak Twoje to nie waha³abym siê i farbowa³a 8.3. Ja zastanawiam siê jeszcze nad t± farb±(w za³±czniku), ale podejrzewam, ¿e po kilku myciach w³osy mog³yby siê zrobiæ po prostu pomarañczowe.Jest trochê podobna do 9.3, co¶ mi siê wydaje...

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-04-23 o 14:18
Perwati jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 14:24   #3050
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
Veronic na jaki kolor kladlas iskre?? zastanawiam siê nad ni±...
K³ad³am na dosyæ sprany, rudo- br±z z dodatkiem ciemnego blondu:P (niezbyt równomierny) ciê¿ko okre¶liæ, a na ka¿dym zdjêciu wygl±da inaczej.
Jak siê teraz dowiadujê, to ¼le zrobi³am ,¿e doda³am troszkê od¿ywki do mieszanki, no i ¿e na³o¿y³am na mokre w³osy... no có¿ widocznie nie mia³am mieæ ja¶niejszych w³osów

Jeszcze raz apelujê- jak kto¶ wie jak wychodzi Bursztyn to niech pisze please
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:34   #3051
bluefeather
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 253
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez moee Poka¿ wiadomo¶æ
o to chodzilo ?

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2572


zlocisto- miedziany blond u mnie wychodzi rudy ze zlotymi nitkami jasniejszymi i do slonca jest bardziej wlasnie zloty , jasna intensywna miedz- pomaranczka na moich wlosach , tym sie roznia te farby u mnie na glowie
Mhm! przeboski
najgorsze,ze nigdzie tego garniera nie mogê znale¼æ. miedziana czerwieñ to i owszem, ale tej nie chcê.
pokuszê siê o stwierdzenie, ¿e w moim ma³ym mie¶cie niegdzie jej nie ma

a ja pokocha³am kolor po p³omiennej iskrze, po jednym myciu jest super
az nie moge uwierzyc
bluefeather jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 16:33   #3052
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Jeszcze nie za bardzo orientujê siê w tym farbowaniu- wiêc pytam, kto wie niech odpowie:
Je¶li mam na g³owie ja¶niejszy rudy bli¿ej nasady, a od po³owy a¿ po koñce ciemniejszy rudy, a odrosty ciemny blond, i chcê zafarbowaæ czym¶ ciemniejszym , to od jakiej partii w³osów zacz±æ farbowanko ?

Trochê to zagmatwane, sorry
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 17:45   #3053
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 1 191
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

jak czym¶ ciemniejszym to najpierw na ja¶niejsze partie a dopiero potem na resztê.
__________________
Niemo¿liwe jest mo¿liwe
nerla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 18:06   #3054
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka¿ wiadomo¶æ
jak czym¶ ciemniejszym to najpierw na ja¶niejsze partie a dopiero potem na resztê.
Ok dziêki wielkie ! zbieram informacje tak na przysz³o¶æ
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:46   #3055
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
K³ad³am na dosyæ sprany, rudo- br±z z dodatkiem ciemnego blondu:P (niezbyt równomierny) ciê¿ko okre¶liæ, a na ka¿dym zdjêciu wygl±da inaczej.
Jak siê teraz dowiadujê, to ¼le zrobi³am ,¿e doda³am troszkê od¿ywki do mieszanki, no i ¿e na³o¿y³am na mokre w³osy... no có¿ widocznie nie mia³am mieæ ja¶niejszych w³osów

Jeszcze raz apelujê- jak kto¶ wie jak wychodzi Bursztyn to niech pisze please
bursztyn na moich wlosach to masakra! mam naturalne srednio braz i wyszedl braz do lampy z odblaskiem rudego, nigdy wiecej...
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:09   #3056
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

hmm to ciekawe jakby wyszed³ na moich farbowanych (wcze¶niej wstawia³am fotkê), domy¶lam siê, ¿e by przyciemni³ trochê w³osy
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-23, 23:02   #3057
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

nerla - piêkny kolorek zdrowe i d³ugie w³oski
Farbowa³as chantalem, mozesz przypomniec jakimi kolorkami i z jakim oksydantem?

I jeszcze pytanie do Ciebie: farbowalas kiedys Mango? Jak Ci wychodzil? Jesli moge zapytaæ to czemu przerzucilas sie na Chantala?

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:04   #3058
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
hmm to ciekawe jakby wyszed³ na moich farbowanych (wcze¶niej wstawia³am fotkê), domy¶lam siê, ¿e by przyciemni³ trochê w³osy
na twoich rudych by wyszedl chyba okej, ktos wstawial gdzies tu w watkach o rudych fotke po nim, ja sie zasegurowalam tym ze znalazlam jakas dziewczynie ktorej na brazie wyszedl ladny rudy po bursztynie i kupilam i masakra, efekt uzyskalam praktycznie taki sam jak po pure paprika, tak jak pisalam... minelo 2tygodnie od farbowania i nie ma sladu po chociaz odblasku rudosci...
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-24, 11:06   #3059
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Czy jedno opakowanie P³omiennej Iskry wystarczy na w³osy siêgaj±ce do ³opatek?
Dodam, ¿e pierwszy raz bêdê farbowaæ w³osy trwa³± farb± na rudy. Zastanawiam siê, czy jedno opakowani pokryje mi ca³e w³osy.
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamiêci legnie rok
Serce mnie nie boli, rêce ci±gle zdolne do po¶wiêceñ s±
Oczy trochê senne, wszystkie moje drogi wiod± w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-24, 12:36   #3060
rudzielec92
Rozeznanie
 
Avatar rudzielec92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 585
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka¿ wiadomo¶æ
Czy jedno opakowanie P³omiennej Iskry wystarczy na w³osy siêgaj±ce do ³opatek?
Dodam, ¿e pierwszy raz bêdê farbowaæ w³osy trwa³± farb± na rudy. Zastanawiam siê, czy jedno opakowani pokryje mi ca³e w³osy.
nie s±dzê. 1,5 opakowania na pewno, mo¿e wiêcej pójdzie. zale¿y od grubo¶ci w³osów i ile ich masz
rudzielec92 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.