Co mogę w sobie zmienić.....? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 21:09   #1
OlCiAaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9

Co mogę w sobie zmienić.....?


Witam,
Ostatnio trochę schudłam, zaczęłam nosić krótkie spódniczki itd. Stałam się odważniejsza. Tylko cały czas zastanawiam się czy można coś zmienić w moim ubiorze i nie tylko. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, radę piszcie. Pozdrawiam
Oto moje zdjęcia
OlCiAaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:18   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Widziałabym Cię w brązie i zaczęłabym się mocniej malować i podkreślać swoje walory
Jakie kolory cieni używasz?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:59   #3
Anulia
Raczkowanie
 
Avatar Anulia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Też jestem za brązem. I może do tego gruba, długa grzywka na całe czoło? I oczywiście mocniej podkreślone oczy- ciemniejszy cień i pogrubiająco- wydłużająca mascara.
Anulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 22:08   #4
OlCiAaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Jeśli chodzi o cienie to używam: koloru szarego, granatowego, fioletu ciemnego i błękitu. Czasami użyje tylko kredki koloru złotego. Wydaje mi się iż odkąd jestem z narzeczonym który mówi, że nie muszę się malować i po co to robię to przestałam to robić i tutaj zadziełało także lenistwo :P. Ogólnie to nigdy nie malowałam się mocno a teraz od 4 lat prawie wogole się nie maluje (jedyni od święta).
Hm... podkreślać swoje walory! To jest trudne, ponieważ mimo to, że zaczęłam chodzić w krótkich spódniczkach cały czas patrząc na siebie w lusterku i patrząc w dół cały czas widzę ze mam grube nogi i ze są fałdki (np. latem w krótkiej spódniczce nie wyjdę w miejsce publiczne bo w rajstopach skóra jest opięta i boga jest szczuplejsza a takto maje nogi to takie dwa "flaki"). To jest właśnie moje zdanie o sobie samej (na pewno wiele osób pomyśli, że mam niską samoocenę i się nie pomylą).
Dziękuje za radę.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Dodam, że moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond a ta jest efekt drugiego farbowania.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Dodam, że moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond a to jest efekt drugiego farbowania.
OlCiAaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 23:19   #5
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Nogi: Spódniczki są fajne, ale ubrałabym Cię w nieco dłuższą -chociaż dalej mini - i bardziej dopasowaną (ta jest sztywna, szeroka i wg mnie nieco za krótka)
Fioletowa propozycja najmniej chyba udana, tak sobie próbowałam.
(Jeśli łączysz bluzkę z rajstopami w tym samym kolorze, to lepiej będzie wyglądać ciemniejsza spódnica, czarna, albo w kolorze neutralnego granatowego dżinsu .. yyy to się chyba indygo nazywa? )

Nogi masz bardzo ładne, długie, proste, szczupłe, zgrabne - możesz spokojnie pozbyć się kompleksów na ich punkcie
Ewentualnie możesz jeździć na rowerze, biegać lub spacerować, żeby wyglądały równie dobrze bez rajstop

Buzia: brwi do regulacji, zmiana koloru włosów. Na chłodniejszy odcień jasnego brązu, ciemnego blondu... jaki jest twój naturalny odcień?
Włosy do odżywienia i nawilżenia, możesz też wycieniować, dla odświeżenia fryzury na wiosnę. Może skrócić o 5 cm?
To takie propozycje, bo nie wiem, jaką masz wizję i jak dużo chcesz zmienić.
Koniecznie tusz do rzęs, do podkreślenia oka.
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 05:46   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
masz jakieś zdjęcie z naturalnym kolorem wlosów? myślę, że obecny kolor to ogromny niewypał i byłoby naprawde dobrze gdybys wrocila do blondu.
moim zdaniem strasznie mi się kłóci odcień twojej skóry, z tym rudym kolorem włosów, niebieskimi oczami i mega czarnymi brwiami.
czy te brwi są twoje naturalne-czarne, czy farbowalas henną?

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

poza tym jeśli możesz wrzuć zdjęcie z zaczesanymi do tyłu włosami twarzą na wprost obiektywu. stań przynajmniej 1.5 metra od aparatu

zdjecie

...

mysle, ze rozjasnienie brwi do brązu, oraz nadanie im łagodnego a nie kanciastego kształtu może duzo zmienić.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-03-16 o 07:44 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 09:55   #7
OlCiAaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Kolor brwi i rzęs jest moim naturalnym kolorem. Każdy się dziwi, że blondynka ma taką oprawę oczu.
Przesyłam zdjęcie z moim naturalnym kolorem włosów, choć są lekki pasemka jaśniejsze ale to na studniówkę były robione i tylko na wierzchu.
OlCiAaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 11:13   #8
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Oj zdarzają się takie platyny z czarnymi, krzaczastymi brwiami...
Fryzura powinna sprawiać wrażenie, jakbyś siedziała nad nią 2h, kiedy Ty siedziałaś 10min. Prosta zasada: jak najmniej kosmyków odstających, nieułożonych pasm itd. Myj włosy rano, po czym je susz przeczesując od czasu do czasu. Nie kładź się z mokrymi. Używaj odżywki.
Co do koloru, zgadzam się z dziewczynami - ze względu na oprawę oczu, pasuje Ci brąz. Taki ciepły, mleczna czekolada z głębszymi refleksami.
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Hosz/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]Nie używaj szarych, bladych, jasnych cieni, one spłaszczają. Spróbuj wydobyć trójwymiar z oka, stanie się wtedy błyszczące. Proponuję Ci cienie, które lekko połyskują (ale coś jak brokat, a nie perła). Wtedy nałożyłabym jaśniejsze bliżej kącików wewnętrznych, a ciemniejsze dalej. Podkreśl mocno linię rzęs, głównie górną. Masz cienkie rzęsy, więc proponuję eyeliner, np. ciemnobrązowy, bardzo cienki.
I podkład wyrównujący koloryt cery i maskujący drobne niedoskonałości. Masz ładną buzię, ale podbródek sprawia wrażenie szarego przynajmniej na zdjęciu.
Zilustrowałam makijaż ;P
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 11:16   #9
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Zastanawia mnie też, dlaczego nie ma możliwości edycji posta, nieraz zrobi się literówkę, albo nie wiem jakim cudem wklei ścieżkę ze swojego komputera którą ktoś mógłby wykorzystać; / i nie można tego wymazać..
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 16:59   #10
nicki86
Zadomowienie
 
Avatar nicki86
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 1 713
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

wow Hosz kawał dobrej roboty jakby ktoś pokazał że mogę tak świetnie wyglądać po wizycie u kosmetyczki i regulacji brwi to bym do niej leciała jak na skrzydłach
nicki86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 18:12   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Cytat:
Napisane przez Hosz Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie też, dlaczego nie ma możliwości edycji posta, nieraz zrobi się literówkę, albo nie wiem jakim cudem wklei ścieżkę ze swojego komputera którą ktoś mógłby wykorzystać; / i nie można tego wymazać..

W Regulaminie na forum ,,Metamorfozy,,masz opisane dlaczego zostala wyläczona edycja postu.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:58   #12
Corno0
Rozeznanie
 
Avatar Corno0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 783
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Zilustrowałam makijaż ;P[/QUOTE]

Super robota
OlCiAaa90, ja rowniez sądze, ze ładniej byłoby Ci w brazowych włoskach Gdybyś podreśliła bardziej swoje oczy i zrobila czarne kreski pod oczami oraz wytuszowała rzęsy było by fajniej
Fajne porady zresztą dała Ci wredna baba
__________________
+Dbam o siebie...
+Zapuszczam włoski...
+Olejek rycynowy...
+Mgiełka radical...
+Dobre kosmetyki...
-Alkohol...
-Papierosy...
[P.!]
Corno0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:07   #13
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

zmień kolor włosów, myślałam o brązie, ale jak zobaczyłam Cię w blond to sama nie wiem -bo w obu CI dobrze, włosy natomiast, skróciłabym o jakieś 10-15 cm bo przepraszam ,ale nie wyglądają zdrowo, no i grzywka, prosta na całe czoło, regulacja brwi-koniecznie) i tyle
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 21:38   #14
Hosz
Raczkowanie
 
Avatar Hosz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 187
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

Dzięki nicki86 i kaska222.

Co do tych czarnych kresek to bym też uważała. Jeśli się nigdy nie malowałaś, spróbuj najpierw z ciemnym brązem - łatwiej będzie Ci się oswoić z makijażem i nie poczujesz się nadto przytłoczona.
Warto też zwrócić uwagę na to, aby kreskami oko podnieść: najlepiej wyciągać kreski z górnej powieki lekko w górę przy końcu.

Koniecznie daj znać jak Ci idzie!
__________________
Zapraszam na hoszi.blogspot.com - zdjęcia, grafika, sztuka, projektowanie graficzne
Hosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 14:22   #15
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Co mogę w sobie zmienić.....?

W blondzie wyglądałaś najkorzystniej .

Uważam, że pierwszą rzeczą, po którą powinnaś biec do drogerii jest korektor .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.