Sklep iHerb.com (USA) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-30, 15:33   #1291
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Ale karta nie musi być kredytowa (wypukła) żeby można było nią zapłacić na iHerb .
Wystarczy zwykła podstawowa karta płatnicza wydawana do konta, tylko musi mieć ustawione odpowiednie limity na płatności przez internet.
No właśnie niestety nie wszystkie karty się nadają, z tego co przeczytałam...






ma któraś z was konto w BPH?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:01   #1292
redniczka
Raczkowanie
 
Avatar redniczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 53
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez niusia212
Zakupiłam ten krem jakiś czas temu za jakieś grosze (promocja) i jestem narazie średnio zadowolona.... narazie nie mogę nic napisać bo za krótko go używałam...... zapach nie powala :/
plus za to że po użyciu dłonie nie są tłuste
Rzeczywiście krem nie zachwyca - słabo nawilża/odżywia. niezbyt ładnie pachnie. tyle że tłustego filmu na dłoniach nie zostawia. ale był za darmo - więc zużyję (choć bez zbytniej przyjemności)
redniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 10:14   #1293
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

osobiscie jestem zachwycona odzywkami w sprayu bez splukiwania do wlosow ze sklepu iherb.....

kupilam tez kilka kosmetykow z Reviva Labs....

__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 12:38   #1294
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez viki79 Pokaż wiadomość
osobiscie jestem zachwycona odzywkami w sprayu bez splukiwania do wlosow ze sklepu iherb.....

kupilam tez kilka kosmetykow z Reviva Labs....

jakimi dokładnie ?

wczoraj zrobiłam zamówienie i załapałam się na darmową wysyłkę
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 13:04   #1295
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
jakimi dokładnie ?

wczoraj zrobiłam zamówienie i załapałam się na darmową wysyłkę
a tym:

http://www.bluehorizonstar.blogspot....ja-wlosow.html

wspaniale nawilza i zmiekcza wlosy....
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 17:35   #1296
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dziewczyny chwalcie się co jeszcze zamawiacie i z czego jesteście zadowolone, pokuście trochę bo już szykuję się do kolejnej paczuchy, a nie wiem na co się zdecydować
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 21:56   #1297
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwalcie się co jeszcze zamawiacie i z czego jesteście zadowolone, pokuście trochę bo już szykuję się do kolejnej paczuchy, a nie wiem na co się zdecydować
Dołączam się do prośby - szukam jakiegoś dobrego balsamu do ciała, który byłby lekki i nie powodował niespodzianek i zapychania
aaa - i do biustu też

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2013-11-01 o 22:17
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 00:05   #1298
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Dołączam się do prośby - szukam jakiegoś dobrego balsamu do ciała, który byłby lekki i nie powodował niespodzianek i zapychania
aaa - i do biustu też
I jeszcze żeby obłędnie pachniał
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 11:37   #1299
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
No właśnie niestety nie wszystkie karty się nadają, z tego co przeczytałam...
ja właśnie mam z tym problem. mam kartę i na pierwszy rzut oka jest identyczna jak mojej mamy, jednak ja nie mogę NIGDZIE zapłacić nią bezpośrednio przez internet :/ szukałam też na stronie czy jakiś limit ustawić mogę, ale nie ma nic w ustawieniach o transakcjach internetowych. pozostaje mi iść do banku i niech mi wyjaśnią co muszę zrobić żebym mogła płacić sama za siebie, a nie cyganić od mamy :/


dziś zrobiłam pierwsze zamówienie na iherb i mam nadzieję, ze będę zadowolona z pędzelka ^^ dopiero jak mi dojdzie, to będę zastanawiać się co dalej kupić
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 12:06   #1300
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ja właśnie mam z tym problem. mam kartę i na pierwszy rzut oka jest identyczna jak mojej mamy, jednak ja nie mogę NIGDZIE zapłacić nią bezpośrednio przez internet :/ szukałam też na stronie czy jakiś limit ustawić mogę, ale nie ma nic w ustawieniach o transakcjach internetowych. pozostaje mi iść do banku i niech mi wyjaśnią co muszę zrobić żebym mogła płacić sama za siebie, a nie cyganić od mamy :/
Zapytaj bezpośrednio w banku, któraś wizażanka tylko w ten sposób dowiedziała się, że jej konto nie nadaje się do takich transakcji, niezależnie od rodzaju karty czy limitów
Możesz też wklepać nazwę banku i rodzaj karty i przeszukać pod kątem opinii innych osób zamawiających na iHerbie, dużo jest w internecie poradników ze zdjęciami, jak krok po kroku zamawiać z użyciem różnych kart, może tam dowiesz się co jest nie tak, co zmienić lub czy może twoje konto/karta nie daje w ogóle takiej możliwości
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 13:36   #1301
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zapytaj bezpośrednio w banku, któraś wizażanka tylko w ten sposób dowiedziała się, że jej konto nie nadaje się do takich transakcji, niezależnie od rodzaju karty czy limitów
Możesz też wklepać nazwę banku i rodzaj karty i przeszukać pod kątem opinii innych osób zamawiających na iHerbie, dużo jest w internecie poradników ze zdjęciami, jak krok po kroku zamawiać z użyciem różnych kart, może tam dowiesz się co jest nie tak, co zmienić lub czy może twoje konto/karta nie daje w ogóle takiej możliwości
nic nie da się zmienić, bo wpisałam wszystko na stronie jak trzeba, w ustawieniach karty na koncie też nic nie mogę zrobić. myślałam po prostu że mam starą kartę, kiedy tamta mi się skończyła dostałam nową i sądziłam że teraz będzie ok, jednak ciągle nic takiego nie działa, dlatego bardzo żałuję że iherb nie mam paypala :/
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-02, 14:06   #1302
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
nic nie da się zmienić, bo wpisałam wszystko na stronie jak trzeba, w ustawieniach karty na koncie też nic nie mogę zrobić. myślałam po prostu że mam starą kartę, kiedy tamta mi się skończyła dostałam nową i sądziłam że teraz będzie ok, jednak ciągle nic takiego nie działa, dlatego bardzo żałuję że iherb nie mam paypala :/
Chodziło mi raczej ogólnie, żebyś przeszukała wyniki wyszukiwarki pod względem nazwy swojej karty i konta przy płatnościach na iherb, jeśli już nic innego nie da się zmienić w ustawieniach, może znajdziesz czyjąś wypowiedź, że faktycznie dana karta nie obsługuje takich płatności. Może nie trzeba będzie wtedy wędrować do banku
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 14:56   #1303
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej ogólnie, żebyś przeszukała wyniki wyszukiwarki pod względem nazwy swojej karty i konta przy płatnościach na iherb, jeśli już nic innego nie da się zmienić w ustawieniach, może znajdziesz czyjąś wypowiedź, że faktycznie dana karta nie obsługuje takich płatności. Może nie trzeba będzie wtedy wędrować do banku
do banku mam blisko więc to żaden problem, a i tak wolę dowiedzieć się bezpośrednio ze źródła niż czytać, bo gdyby coś załatwię sprawę od razu
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 15:17   #1304
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
do banku mam blisko więc to żaden problem, a i tak wolę dowiedzieć się bezpośrednio ze źródła niż czytać, bo gdyby coś załatwię sprawę od razu
Pewnie, że tak Daj później znać, może komuś się przyda
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 15:24   #1305
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
do banku mam blisko więc to żaden problem, a i tak wolę dowiedzieć się bezpośrednio ze źródła niż czytać, bo gdyby coś załatwię sprawę od razu
Karty, np. ING nie nadają się do płacenia w internecie ani podpięcia pod paypal. Trzeba założyć ich kartę wirtualną.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 18:33   #1306
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Pewnie, że tak Daj później znać, może komuś się przyda
dam znać
Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Karty, np. ING nie nadają się do płacenia w internecie ani podpięcia pod paypal. Trzeba założyć ich kartę wirtualną.
mam kartę visa z PKO, podpięłam konto które do niej należy do paypala bez problemu, jednak bezpośrednie płacenie odpada
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 18:54   #1307
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Uff, dokopałam się do wiadomości dziewczyn, które nie mogły kupować na iherbie przez rodzaj konta, które posiadają. Tak więc osoby z kontem w banku PKO BP mogą, chociaż nie muszą, mieć problemy z płatnościami. Trzeba pytać w banku.

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Ja mam zwykłą w PKO BP i nie mogłam zapłacić, może to zależy od banku lub rodzaju konta
sorry jeśli w błąd wprowadziłam, ale to nieświadomie; jeśli komuś przejdzie zwykłą to powienien się cieszyć, że udało mu się bez kredytówki
Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
no więc moją zwykłą kartą z PKO nie mogę zapłacić, byłam w banku i dowiedziałam się że z mojego konta się nie da, musiałabym zmienić konto i kartę a to kosztowałoby ok 50zł, więc dla jednych zakupów z iherb mi się nie opłaca, szkoda bo myślałam że uda mi się kupić parę pędzelków taniej. No nic pozostaje mi kupić na allegro drożej niestety ;-(
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 18:57   #1308
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

i tak miałam zmienić bank, a przynajmniej się zastanowić więc może będzie okazja

ech teraz ta weryfikacja karty nieszczęsna. do wyboru mam kwotę którą mi pobrali, ale jeszcze mi nie zniknęła z konta, więc nie wiem ile mam wpisać, a poza tym jeśli zniknie no to będzie w zł a nie $, a sama sobie mogę przeliczyć ale nie mam gwarancji że to będzie ich kursem walut znów =='
a druga opcja z jakimś numerem karty też nie mogę załatwić na miejscu, a że płaciłam mamy kartą to muszę ją ciągnąć do banku bo mi nic nie powiedzą po co robią mi problem... kiedy oni na litość boską wprowadzą płacenie paypalem
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi




Edytowane przez em_ka90
Czas edycji: 2013-11-03 o 09:32
em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 14:38   #1309
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Chciałam tylko napisać, że UC puścił mi paczkę bez pobrania opłat chwała mu za to
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-03, 15:04   #1310
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisać, że UC puścił mi paczkę bez pobrania opłat chwała mu za to
To super
Zastanawiam się czy mi przepuszczą bo czekam teraz na pakę za 50 $, zobaczymy.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 17:12   #1311
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Chciałam tylko napisać, że UC puścił mi paczkę bez pobrania opłat chwała mu za to
o to super jakich argumentow uzylas?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 19:49   #1312
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Chyba byłam smutna przez telefon (bo najpierw tam dzwoniłam) a że odebrała miła, młoda ( tak sądzę) pani to może się zlitowała nad inną kobietą i jej kosmetykami.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 10:53   #1313
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Przychodzę się pochwalić, moja paczucha dotarła dzisiaj rano, równe 2 tyg. po złożeniu zamówienia Na pudełku widnieje kwota po obniżkach, więc wnioskuję, że niektórym osobom, zamawiającym na wyższe kwoty w ten sposób starają się pomóc w uniknięciu cła, moje wcześniejsze paczki na mniejszą kwotę zawsze podawane były bez discountów

Szkoda mi tylko szamponu, który został w jakiś dziwny sposób zgnieciony, mimo dokładnego zaklejenia i dodatkowego woreczka ochronnego zalał pół paczki. Jak dobrze, że nie zamawiałam szklanego zaparzacza do herbaty, bo pewnie zostałyby z niego tylko kawałki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08066 (800x536).jpg (51,2 KB, 70 załadowań)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 12:45   #1314
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Przychodzę się pochwalić, moja paczucha dotarła dzisiaj rano, równe 2 tyg. po złożeniu zamówienia Na pudełku widnieje kwota po obniżkach, więc wnioskuję, że niektórym osobom, zamawiającym na wyższe kwoty w ten sposób starają się pomóc w uniknięciu cła, moje wcześniejsze paczki na mniejszą kwotę zawsze podawane były bez discountów

Szkoda mi tylko szamponu, który został w jakiś dziwny sposób zgnieciony, mimo dokładnego zaklejenia i dodatkowego woreczka ochronnego zalał pół paczki. Jak dobrze, że nie zamawiałam szklanego zaparzacza do herbaty, bo pewnie zostałyby z niego tylko kawałki
dobrze, że tak się skończyło na celnym...
daj znać jak sprawuje się filtr, żel aloesowy (też zamówiłam) i reszta kosmetyków
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 14:08   #1315
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Przychodzę się pochwalić, moja paczucha dotarła dzisiaj rano, równe 2 tyg. po złożeniu zamówienia Na pudełku widnieje kwota po obniżkach, więc wnioskuję, że niektórym osobom, zamawiającym na wyższe kwoty w ten sposób starają się pomóc w uniknięciu cła, moje wcześniejsze paczki na mniejszą kwotę zawsze podawane były bez discountów

Szkoda mi tylko szamponu, który został w jakiś dziwny sposób zgnieciony, mimo dokładnego zaklejenia i dodatkowego woreczka ochronnego zalał pół paczki. Jak dobrze, że nie zamawiałam szklanego zaparzacza do herbaty, bo pewnie zostałyby z niego tylko kawałki
Ja mam ten żel aloesowy. Fajny jest. A szamponu szkoda. Mi ostatnio wyciekła odżywka. Na szczęście nie dużo i co dziwne też była dobrze zabezpieczona a paczka nie była pognieciona. Myślę, że za dużo jest wstrząsów po drodze.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 14:26   #1316
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Przychodzę się pochwalić, moja paczucha dotarła dzisiaj rano, równe 2 tyg. po złożeniu zamówienia Na pudełku widnieje kwota po obniżkach, więc wnioskuję, że niektórym osobom, zamawiającym na wyższe kwoty w ten sposób starają się pomóc w uniknięciu cła, moje wcześniejsze paczki na mniejszą kwotę zawsze podawane były bez discountów

Szkoda mi tylko szamponu, który został w jakiś dziwny sposób zgnieciony, mimo dokładnego zaklejenia i dodatkowego woreczka ochronnego zalał pół paczki. Jak dobrze, że nie zamawiałam szklanego zaparzacza do herbaty, bo pewnie zostałyby z niego tylko kawałki
Jedno zamówienie do mnie ma przyjść na dniach, drugie wysłali mi 30.10 więc pewnie po 15stym mam nadzieję że będzie (oby!)
Żel aloesowy jest fajny, ma dobre opinie.
Daj znać jak sprawdzi się filtr, ja skusiłam się na polecany kiss my face 30. Czekam też na żel jasona aloesowy i szampony i odżywki giovanni i pędzle rt. i doczekać się nie mogę....

A co to za cudo to malinowe?
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 14:49   #1317
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Mi ostatnio wyciekła odżywka. Na szczęście nie dużo i co dziwne też była dobrze zabezpieczona a paczka nie była pognieciona. Myślę, że za dużo jest wstrząsów po drodze.
U mnie dokładnie to samo, wszystko ładnie zabezpieczone i niepogniecione, wylało się tylko trochę, a wszystko brudne jakby co najmniej pół butelki poszło


Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
Jedno zamówienie do mnie ma przyjść na dniach, drugie wysłali mi 30.10 więc pewnie po 15stym mam nadzieję że będzie (oby!)
Żel aloesowy jest fajny, ma dobre opinie.
Daj znać jak sprawdzi się filtr, ja skusiłam się na polecany kiss my face 30. Czekam też na żel jasona aloesowy i szampony i odżywki giovanni i pędzle rt. i doczekać się nie mogę....

A co to za cudo to malinowe?
Wybrałam albę, bo jest tańsza i ma wyższy filtr, mam nadzieję, że się sprawdzi, chociaż na kiss my face chyba też się skuszę

Które odżywki Giovanni kupiłaś?

Malinowe cudo to odżywka do włosów Desert Essence, miała być kokosowa, ale wyczytałam dużo opinii, że ma chemiczny zapach, niech więc będzie malinka :P :
http://www.iherb.com/Desert-Essence-...z-237-ml/12686
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:52   #1318
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

miałam dać znać jak się czegoś dowiem jeśli chodzi o odrzucenie karty.
otóż jestem po ciężkiej godzinie stania w banku w kolejce, ale okazało się że zakładając konto nie miałam w ogóle zaznaczonej opcji transakcji internetowych i limitów. nie mogłam tego zmienić sobie sama w domu, bo po prostu nie miałam tego w ustawieniach, dopiero pani w banku i dodała taką opcję i teraz powinno być ok, ale w dalszym ciągu nie mogę przejść weryfikacji na iherb ponieważ potrzebny jest kod transakcji którego bank mi dać nie może bo to z księgowości, a też iherb nie chce mi pobrać tych 1-2$ żebym mogła im wpisać w rubrykę ile ode mnie pobrali, więc tak czy siak nie mogę zrobić zakupów bo jako nowy klient nie mogę przejść procesu weryfikacji :/ normalnie żal ściska. czy ktoś też musiał przejść weryfikację? i jak sobie z tym poradził?
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 17:55   #1319
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

2 strony wcześniej, któraś dziewczyna miała problem z weryfikacją karty, nie wiem czy chodzi o taką samą weryfikację jak w Twoim przypadku, ale warto sprawdzić.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:11   #1320
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
2 strony wcześniej, któraś dziewczyna miała problem z weryfikacją karty, nie wiem czy chodzi o taką samą weryfikację jak w Twoim przypadku, ale warto sprawdzić.
to już czytałam i kontaktowałam się z dziewczyną , ale jej udało się zamówić ponownie i nie dostała pytania o weryfikację, a ja już zamawiam 3 raz... poprzednie dwa zamówienia anulowałam myśląc że coś to pomoże, jednak dalej ten sam problem :/
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-06 07:26:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.