Henna brwi i rzęs, samodzielnie i u kosmetyczki- pytania, wrażenia, problemy.ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 18:21   #271
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Przepraszam...może takie pytanie już padło, ale ile może kosztować taki zabieg w salonie?? tak orientacyjnie...

Z góry dziekuję!!
W Gdansku komplet czyli henna brwi+ rzęsy i regulacja kosztuje 15-20zł
A wiecie jak samej połozyć hennę na rzęsy?
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:25   #272
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
Tym bardziej ze zrobienie henny jest tak dziecinnie proste jak 'zapazenie herbaty'.,i że ze samemu mozna zrobić to za 2 zł[koszty henny]
A jest taka opcja, że henna zostanie na powiekach?? Boje się, że się upaćkam i nie będę umiała tego zmyć i będę ludzi na ulicy straszyć.
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:29   #273
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
W Gdansku komplet czyli henna brwi+ rzęsy i regulacja kosztuje 15-20zł
A wiecie jak samej połozyć hennę na rzęsy?
wiemy
Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
A jest taka opcja, że henna zostanie na powiekach?? Boje się, że się upaćkam i nie będę umiała tego zmyć i będę ludzi na ulicy straszyć.
czasami swoją rodzicielkę też upaćkam,ale wystarczy zmyć mleczkiemschodzi.Al e najlepiej poprosić kolezankę/siostrę,to naprawde proste
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:35   #274
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Ok, jutro próbuje
Mam nadzieje, ze nie bedzie wiekszego problemu z zakupem henny.
Nigdy sie nie ogladałam za nia wiec nawet nie wiem czy w drogerii w mojej miescinie jest Ale rossman ma w swoim asortymencie henne??
A kolorki??
Jestem ciemna blondynka więc...
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:39   #275
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Mnie mama na brwi robi sama, sobie samej na brwi tez robi, a ja rzęsy nam obydwu... Ja z lustrem siedzę i wykałaczką z łyżeczki sobie na rzęski nakładam, mamie z papierem pod oczami tez wykałaczką. I ładnie jest
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 18:44   #276
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez HelenaTrojańska Pokaż wiadomość
Ok, jutro próbuje
Mam nadzieje, ze nie bedzie wiekszego problemu z zakupem henny.
Nigdy sie nie ogladałam za nia wiec nawet nie wiem czy w drogerii w mojej miescinie jest Ale rossman ma w swoim asortymencie henne??
A kolorki??
Jestem ciemna blondynka więc...
W drogeriach napewno dostaniesz, w rossmannie też.Kolory są rózne:czerń,grafit,brąz..
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:06   #277
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
wiemy
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 21:37   #278
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez jolla11 Pokaż wiadomość
napisze,napisze co i jak ale jutro dobrze,bo jestem juz strasznie zmęczooona,zaraz lece spać
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 12:50   #279
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

a czy henna tylko uczernia, czy takze wydłuża - podobnie jak tusz?:P bo w sumie ja mam czarne brwi i rzęsy, ale oczy głęboko osadzone i rzęsy wydają się być krótkie... Henna na wakacje to fajna sprawa tylko nie wiem czy mi coś pomoże?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 16:05   #280
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a czy henna tylko uczernia, czy takze wydłuża - podobnie jak tusz?:P bo w sumie ja mam czarne brwi i rzęsy, ale oczy głęboko osadzone i rzęsy wydają się być krótkie... Henna na wakacje to fajna sprawa tylko nie wiem czy mi coś pomoże?
U mnie henna nie dała efektu takiego jak po tuszu do rzęs. Jeżeli nie ma się gęstych i/lub długich rzęs, to raczej rezultat nie będzie jakiś spektakularny...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 16:22   #281
marusiaaa
Przyczajenie
 
Avatar marusiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 18
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Pare godzin temu poszłam pierwszy raz na henne rzęs. Efekt mi się bardzo podoba. Rzęsy są takie jak po pomalowaniu jedną warstwą tuszu ( przynajmniej u mnie) . Zapłaciłam za nią 7 zł.
marusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 11:00   #282
HelenaTrojańska
Rozeznanie
 
Avatar HelenaTrojańska
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 688
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Henna zrobiona!
Jestem nawet zadowolona.
Co prawda nie są takie jak po pomalowaniu tuszem,
ale są ciemniejsze i wyglądają na dłuższe
(miałam bardzo jasne końce przez to wyglądały na dużo krótsze)

Jest OK
HelenaTrojańska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:05   #283
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

a ile ona sie trzyma? przeciez po codziennym zmywaniem mleczkiem to pewnie szybko schodzi?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:22   #284
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a ile ona sie trzyma? przeciez po codziennym zmywaniem mleczkiem to pewnie szybko schodzi?
Napewno schodzi szybciej Ja przynajmniej robię sobie hennę, żeby nie używać/ograniczyć do minimum tusz do rzęs, a tym samym paćkanie oczu mleczkiem

Ale ile się trzyma? To właśnie zależy od częstotliwości nakładania tuszu - zmywania oczu mleczkiem itp., oraz ogólnych predyspozycji... U mnie henna trzyma się ok. 2 miesięcy przy sporadycznym malowaniu się tuszem
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:37   #285
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

a jesli ktos maluje rzesy codziennie to pewnie bedzie sie ona trzymala okolo tygodnia? hmm ale i tak zrobie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:55   #286
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Robię sobie hennę od wielu lat już. I henna mi mocno ułatwia życie.
Mam jasne włosy i niemal białe rzęsy i brwi. Ponieważ naturalnie są tak jasne, to u mnie henna robi dużą różnicę, ale muszę ją powtarzać co jakieś 3 tygodnie, jeśli rzęsy i brwi mają być nadal ciemne. Zadażało mi się robić na brwi w domu, ale z rzęsami chyba bym sobie nie poradziła. Więc chodzę do kosmetyczki. U mnie rzęsy + brwi + regulacja pęsetą kosztuje 22 pln. Jeśli się chce depilację woskiem, to do tego jeszcze 15 pln. Wiem, że zdzierstwo. Henna w drogerii kosztuje 2 pln.
Nie zauważyłam żadnego nadmiernego wypadania rzęs czy brwi, zadnego kruszenia. O one i tak są jasne, więc bardziej się już chyba nie odbarwią
Robię na rzęsy czarną, na brwi brązową.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 16:46   #287
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a ile ona sie trzyma? przeciez po codziennym zmywaniem mleczkiem to pewnie szybko schodzi?
ok 2- 3 tygodni, podobno czarna dłużej się zmywa...
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 10:47   #288
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

uzywam na noc oleku rycynowego na rzesy. myslicie ze to nie rozpusci henny?? a czy po pomalowaniu tuszem efekt jest jakis wiekszy czy nie??
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 11:07   #289
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
uzywam na noc oleku rycynowego na rzesy. myslicie ze to nie rozpusci henny?? a czy po pomalowaniu tuszem efekt jest jakis wiekszy czy nie??
Na pewno na początku wystarczy już jedna warstwa tuszu żeby rzęsy były bardziej podkreślone.
A z rozpuszczaniem - naprawdę nie wiem, wydaje mi się, że nie, tak samo jak nakładasz odżywkę na farbowane włosy to kolor sie od niej nie rozpuszcza (chyba, że odżywka beznadziejna)
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 11:19   #290
Rosalena
Raczkowanie
 
Avatar Rosalena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Woda utleniona 3% za krótko leży na rzęsach w czasie zabiegu ich przyciemniania, by powodowała ich rozjaśnienie, ale faktycznie moze miec to miejsce, gdy farbuje sie za często- zamiast co 3 tyg, to co tydzień.
Choc jest to często subiektywne wrazenie- przyzwyczajamy sie do ciemniejszej barwy rzes i gdy blakną, mam wrażenie ze zjaśniały.
Ponadto henna jest dokładnie zmywana wraz z woda utlenioną, wiec po zabiegu, proces wysuszajacy nie jest w stanie postępowac.
Dodam, ze rzesy ulegaja regularnej wymianie co 3 miesiace. Szybko wiec wracamy do "swojego koloru".

sama zaś henna odżywia włos, pokrywajac go cienką warstewką- nie dochodzi tu do wymiany barwnika jak w farbach do włosów. Włoski staja sie lśniące i miękkie.

Jedynym minusem henny jest to, ze może uczulac. Dlatego polecam wtedy Refectocil. Daje podobne efekty.
Unikajmy tez kiepskiej jakosci henny, ktora po dwoch dniach wyplukuje sie do zieleni czy fioletu. Jeśli proszek jest świeży, ma niemal biała barwę.
__________________
Biec przed siebie spacerując..
Rosalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 10:24   #291
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Czy ktoś miły mógłby opisać jak nakładać hennę samodzielnie? Tzn tak, żeby przyciemnić oko a nie całą łazienkę i pół twarzy? Może ktoś ma sprawdzoną technikę?
Bo u mnie podnieśli ceny henny i za pełną chcą 37 zł. Henna w drogerii kosztuje 2-3 zł, coś się we mnie buntuje jak mam zapłacić 37 zł za to.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:23   #292
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Smile Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Rosalena Pokaż wiadomość
Woda utleniona 3% za krótko leży na rzęsach w czasie zabiegu ich przyciemniania, by powodowała ich rozjaśnienie, ale faktycznie moze miec to miejsce, gdy farbuje sie za często- zamiast co 3 tyg, to co tydzień.
Choc jest to często subiektywne wrazenie- przyzwyczajamy sie do ciemniejszej barwy rzes i gdy blakną, mam wrażenie ze zjaśniały.
Ponadto henna jest dokładnie zmywana wraz z woda utlenioną, wiec po zabiegu, proces wysuszajacy nie jest w stanie postępowac.
Dodam, ze rzesy ulegaja regularnej wymianie co 3 miesiace. Szybko wiec wracamy do "swojego koloru".

sama zaś henna odżywia włos, pokrywajac go cienką warstewką- nie dochodzi tu do wymiany barwnika jak w farbach do włosów. Włoski staja sie lśniące i miękkie.

Jedynym minusem henny jest to, ze może uczulac. Dlatego polecam wtedy Refectocil. Daje podobne efekty.
Unikajmy tez kiepskiej jakosci henny, ktora po dwoch dniach wyplukuje sie do zieleni czy fioletu. Jeśli proszek jest świeży, ma niemal biała barwę.
Fajnie wiedzieć Dzięki
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 12:54   #293
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

O tak tak! Powiedzcie jak łatwo, sprawnie i efektywnie zrobić sobie hennę na rzęskach. Ja mam naprawdę dwie lewe ręce i chyba jestem za bardzo roztrzepana . Przez tyle lat nie nauczyłam się nawet używać tuszu - 80% prób kończy się tym, że jestem "pobazgrana" na twarzy, ubraniach... nie raz lustro ucierpiało. Ale to pewnie też wina tego, że ciągle zasypiam i zawsze jestem spóźniona. Kiedyś po nakładaniu farby na włosy mojej mamie kobitka nie odzywała się do mnie chyba tydzień... tak pięknie ją urządziłam...
W moim dziwnym mieście wszystko drogo... a henna u kosmetyczki kosztuje min. 30 zł... szkoda troszkę pieniążków...
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:00   #294
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
napisze,napisze co i jak ale jutro dobrze,bo jestem juz strasznie zmęczooona,zaraz lece spać
Moobi, masz już nieco czasu żeby nam napisać?
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 21:15   #295
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Czy ktoś miły mógłby opisać jak nakładać hennę samodzielnie? Tzn tak, żeby przyciemnić oko a nie całą łazienkę i pół twarzy? Może ktoś ma sprawdzoną technikę?
Bo u mnie podnieśli ceny henny i za pełną chcą 37 zł. Henna w drogerii kosztuje 2-3 zł, coś się we mnie buntuje jak mam zapłacić 37 zł za to.
też dzisiaj o tym myślałam
Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Moobi, masz już nieco czasu żeby nam napisać?
czekamy z niecierpliwością
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 10:08   #296
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

ZARYZYKOWAŁAM sama. U mnie efekt naprawdę fajny na dolnych rzęsach - widać że są znacznie dłuższe bez tych jasnych końcówek.

Niestety nie obeszło się bez ubrudzonych paluchów więc polecam jakieś rękawiczki.
Górną powiekę i pod oczami (uważając żeby nie zahaczyć o rzęsy) posmarowałam kremem bambino, żeby farba mogła się "ślizgać". Rozbabrałam hennę na spodeczku z wodą utlenioną i nakładałam na rzęsy takim zwykłym patyczkiem kosmetycznym. Poczekałam ok 10 min i gotowe...
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:55   #297
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

dziewczyny przepraszam że tak długo nie odpisywałam,ale przez pomyłkę ten wątek odsubskrybowałam(nie wiem jak to sie pisze)i zapomniałam.Trzeba było już wcześniej napisac do mnie pw,odrazu bym tu przyszła


Musze przypomnieć ze ja robie swojej mamie,samemu zrobienie henny bedzie troche trudniejsze.Najlepiej poprosić kolezanke,mame.

Więc tak,trzeba przygotować jakiś mały pojemniczek i rozrobić w nim hennę.(Mam w domu 2 rodzaje henny.Pierwsza ma wodę utlenioną w postaci tabletki i henne jako biały proszek w ampułce.Druga jest o wiele lepsza,ponieważ henna jest już rozrobiona w postaci kremu w tubce,woda utleniona w małej buteleczce,ba jest nawet jeszcze specjalna szpatułka do rzęs.Dla zainteresowanych jest to henna firmy Laboratorium Delia Cosmetics,starcza na 10 razy.Wygląda tak->fotka w załączniku
Tutaj mozna kupić,ja znalazłam w osiedlowej drogerii.
http://esentia.pl/Delia_sklep_kosmet...zes_p28523.htm
Bardzo wydajna i nie trzeba się męczyć z rozrabianiem i proszkiem.
Link dp KWC:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=166983

Póżniej smarujemy kremem(obojętnie jakim) pod oczami i przykładamy 'półksiężyce'(waciki kosmetyczne wycięte w taki rogal, wszystkie rzęsy muszą się znaleśc na waciku).Zamykamy oczy i tak manipulujemy wacikami zeby wszystkie rzęsy były na nim.Potem bierzemy do ręki rozrobioną hennę i szpatułką/patyczekiem kosmetycznym i smarujemy wszystkie rzęsy,starając się za bardzo nie ubrudzić górnej powieki.Po 10 minutach zdejmujemy półksiężyce(zazwyczaj jest tak ze ściągam waciki z całą henną ,wiec nie ma obawy ze cos sie ubrudzi)biezemy nowy wacik,i zmywamy oczy tak robimy demakijaz .(moze być mleczko,moze byc woda z mydlem)Sprzątam i gotowe.
Mam nadzieje że wszystko logicznie wytłumaczyłam,ale na wszystkie pytania z chęcią odpowiem

Na początku zdarzało się ze ubrudziłam policzek,nie dodałam wody utlenionej,albo nalałam za duzo etc ,ale praktyka czyni mistrza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Delia_Henna_w_kremie_do_brwi_i_rzes_p28523.jpg (8,8 KB, 7 załadowań)
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:35   #298
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

Dzięki Moobi - czyli robisz jak każda szanująca się kosmetyczka
Czy jest tu ktoś, kto może napisać jak sobie radzi sam z robieniem sobie własnoręcznie henny? Mam w podorędziu tylko siebie samą
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 15:51   #299
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

dziękuję Moobi

Słyszałam, że samemu najłatwiej robi się hennę najpierw na jednym oku, zmywa się ją, potem tak samo na drugim. Muszę wypróbować w końcu ten sposób
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 22:18   #300
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: henna na rzęsy- pomaga czy szkodzi???

dawno nie pisalyscie a ja mam pytanie

mam jasne rzęsy i mam zamiar isc na hennę... jedna na codzień maluję rzęsy ...ale tylko górne rzęsy... dolnych nie bo wydaje mi sie ze wtedy wyglądam jak lala... jednak gdy pojde na hennę to będe miała ciemne i te górne i te dolne.... obawiam sie ze przezyje szok

czy jest mozliwosc aby te dolne wyszły jakos jaśniejsze? czy niestety nie mozna?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.