Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-29, 15:09   #2611
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Nierafinowany rzepakowy nie nadaje się do smażenia słodyczy, np pączków, eklerów czy jakiegokolwiek ciasta smażonego, naleśników, racuchów itp. Bardzo przechodzą jego smakiem i niestety ten miks kompletnie nie pasuje do siebie Natomiast przy smażeniu typowych potraw wytrawniejszych od słodyczy ładnie się komponuje i nie przeszkadza.w większości. Przynajmniej ja mam takie odczucia.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 15:55   #2612
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


mnie Yes to nie zachwyca Serum miało wysoko alkohol w składzie.

a drogerii Natura są kosmetyki naturalne Omia. Szampony w cenach ok. 23 zł.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 16:32   #2613
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a drogerii Natura są kosmetyki naturalne Omia. Szampony w cenach ok. 23 zł.
A jak ich składy?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 16:58   #2614
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nierafinowany rzepakowy nie nadaje się do smażenia słodyczy, np pączków, eklerów czy jakiegokolwiek ciasta smażonego, naleśników, racuchów itp. Bardzo przechodzą jego smakiem i niestety ten miks kompletnie nie pasuje do siebie Natomiast przy smażeniu typowych potraw wytrawniejszych od słodyczy ładnie się komponuje i nie przeszkadza.w większości. Przynajmniej ja mam takie odczucia.
Ja smaze nalesniki i zaden smak sie nie wydziela. Sam olej nie ma smaku i tez w nalesnikach go nie czuje( naly czas pisze o oleju nativ i na zimno tloczonym, bo taki uzywam). Co innego jak smaze na kokosie, to lekki posmak kokosa przechodzi, ale po rzepaku... wcale. Nawet sporbowalam sam olej, zeby miec pewnosc, ze wiem co pisze, no i kurcze, neutralny jest, bez smaku

Ja ostatnio to sie zastanawiam czy nie zaczac kupiowac Bratöl. Z tego co wyczytalam na roznych markach to mieszanka rzepakowego i slonecznikowego, poodbno najlepszy taki olej jesli chodzi o obrobke cieplna jak smazenie, a ze w pracy mam tego od zatrzesienia, to sie tak zastanawiam i zastanawiam


wy tu o tylu roznych markach piszecie, a mnie one jakos nie ciagna. Pewnie przez to, ze wiekszosc rzeczy albo ma dluuuugi sklad, albo cena duuuuza

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-05-29 o 17:00
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:01   #2615
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A jak ich składy?
http://kosodrzewina79.blogspot.com/2...-z-olejem.html

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

wy tu o tylu roznych markach piszecie, a mnie one jakos nie ciagna. Pewnie przez to, ze wiekszosc rzeczy albo ma dluuuugi sklad, albo cena duuuuza
o czymś musimy pisać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:13   #2616
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

tez racja hihihih
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:27   #2617
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
mnie Yes to nie zachwyca Serum miało wysoko alkohol w składzie.

a drogerii Natura są kosmetyki naturalne Omia. Szampony w cenach ok. 23 zł.
Nigdy nie miałam nic tej marki

Omia swojego czasu mnie mocno kusiła, głównie włosowe maski i odżywki oraz kremy do rąk. Znając życie to tylko w wybranych naturach będzie.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja smaze nalesniki i zaden smak sie nie wydziela. Sam olej nie ma smaku i tez w nalesnikach go nie czuje( naly czas pisze o oleju nativ i na zimno tloczonym, bo taki uzywam). Co innego jak smaze na kokosie, to lekki posmak kokosa przechodzi, ale po rzepaku... wcale. Nawet sporbowalam sam olej, zeby miec pewnosc, ze wiem co pisze, no i kurcze, neutralny jest, bez smaku

Ja ostatnio to sie zastanawiam czy nie zaczac kupiowac Bratöl. Z tego co wyczytalam na roznych markach to mieszanka rzepakowego i slonecznikowego, poodbno najlepszy taki olej jesli chodzi o obrobke cieplna jak smazenie, a ze w pracy mam tego od zatrzesienia, to sie tak zastanawiam i zastanawiam
To nie wiem, jaki Wy tam macie ten olej, może filtrowany jakoś, a może po prostu już jesteś przyzwyczajona, albo ten nasz jest jakiś felerny. Ja kilka razy się przejechałam na nierafinowanym. Nawet niedawno w tłusty czwartek u znajomych jedliśmy faworki (chrust) i gospodarze sami uprzedzili, że nie wyszły, bo na rzepakowym nierafinowanym zrobili. Mnie ogólnie smakowały, dało się zjeść, nie były jakieś wstrętne, ale posmak tego oleju każdy wyraźnie poczuł.

Mnie do smażenia najbardziej pasuje słonecznikowy, ale zdarza się mi kupić rafinowany rzepakowy.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-05-29 o 18:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 18:36   #2618
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam nic tej marki

Omia swojego czasu mnie mocno kusiła, głównie włosowe maski i odżywki oraz kremy do rąk. Znając życie to tylko w wybranych naturach będzie.
miałam szampon z makadamia Omia i nie dla mnie Na inne szampony się do dziś nie odważyłam. Jednak maski czy odżywki wyglądają kusząco. Kremów do rąk nie widziałam.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:42   #2619
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://kosodrzewina79.blogspot.com/2...-z-olejem.html

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------



o czymś musimy pisać
Eh, chyba bez rewelacji... Dzięki


Moniko a jakie marki kosmetyków najbardziej lubisz?


Musze Wam powiedzieć, że jestem wręcz zachwycona różowym rozswietlaczem z 100% pure. Wytrzymały niesamowicie, efekt przepiękny, świetny, po prostu świetny.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:45   #2620
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To nie wiem, jaki Wy tam macie ten olej, może filtrowany jakoś, a może po prostu już jesteś przyzwyczajona, albo ten nasz jest jakiś felerny.
Ja wczesniej uzywalam slonecznikowy, ale jak wyczytalam ze rzepakowy lepszy to ten zaczelam kupowac i nie czulam roznicy, wiec nie mialam jak sie przyzwyczaic, ale ja kupuje w spozywczaku ten olej, wiec moze on nie do konca dobrej jakosc jest. nastepnym razem kupie u mnie w pracy bio i takze nativ i zimnotloczony. Zobaczymy czy roznica w smaku bedzie.
Druga sprawa w TV rozni dietetycy a takze kucharze i w tych wszystkich zdrowych gazetka tez mowia/pisza, ze on neutralny jest dlatego polecany do potraw, ktore maja miec wlasny smak, a nie oleju.
Kupie kolejny w bio sklepie, bedzie drozej, ale napewno jakosc bedzie lepsza i moze cos z tym smakiem jednak na rzeczy bedzie Dam znac niedlugo
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 18:51   #2621
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Eh, chyba bez rewelacji... Dzięki
szampony bez rewelacji, ale ich maski do włosów ponoć super.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 19:16   #2622
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Moniko a jakie marki kosmetyków najbardziej lubisz?
.
Ja w tej chwili w domu z natury mam kosmetyki marek
- Weleda
- Dr. Hauschka pare probek i resztki toniku, nie planuje wiecej zakupow tej marki
- Khadi miniaturka oleju rozanego i poki co nie planuje wiecej uzywac tej marki
- Logona Lavaerde i jeszcze glinki innych marek, ale to ta sama marokanska glinka. Dostalam odsypki od wizazanek
- Wolkenseifen dwa mini dea w kremie i pasujace do tego pudry cielesne i perfumy w roll-onie plus olejek do pazurkow i jedno mydlo solne
-Dudu Oson czy jak mu tam ale tylko jedmo mydlo
- Zhenobya
- jeszcze jedno mydlo od pflegeseifen mi sie ostalo
- Alterra nie mam duzo, ale pare produktow regularnie kupuje
- Alverde nie przepadam, ale czasami cos kupie obecnie mam olej do pazurow i olej do rak plus odzywki do rzes i brwi i juz daaawno kupione cienie
- Chrimaluxe
- Andrea Biedermann jeden liner i pare probek
- Lily Lolo
- Everyday Minerals
- czekam na Alienor brazer i probki podkladow
- Zoeva ok nie naturalna ale brazer ma naturalny sklad mineralny
- Lavera tylko maskara do brwi
- nie do konca naturalna Börlind tylko maskara do rzes
- Martina Gebhardt wykanczam tonik i mleczko Shea i jeszcze pare probek plus resztki kremu do stop. Powaznie rozmyslam o ponownym zakupie tego kremu
- Burt´s Bees wykanczam miniaturki, ale cos ciezko mi to idzie jednak zostaly jeszcze masci do rak, resztki balasmu na skorki i sztyfty jeden z granatapfel ( moze byc ale to nie moj ideal) i klasyk z mieta i rozmyslam komu ten sztyft wcisnac. Chetnych nie ma, nickt nie lubi miety na ustach
- Dr. Bronners w tej chwili nieperfumowany sztyft do ust, jakos go nie lubie. Stoi przy kompie i uzywam jak tutaj siedze
- Primavera ale tylko cztery mieszanki eteryczne zadne kosmetyki do pielegnacji
- Aubrey Organics tylko aloe vera gel
- Benecos tylko jeden lakier , zmywacz do paznokci i cielista kredka do oczu, ktorej od dluzszego czasu nie uzywam
- Sheswai tylko jeden lakier
- Soapwalla resztki deocreme i narazie nie bedzie ponownego zakupu
- Badger 3 produkty , jeden to balsam na przeziebienie cos jak wick i dwa balsamy na lepsze zasypianie, a ze to ledwo co mi olejkami pachnie to jeden zaczelam zuzywac jako krem do stop. Balsam na przeziebienie to czasmi uzyje jako balsam do rak.Pewnie juz nie zakupie, a w torebce mam ichni balsam do rak, ten nawet nawet, chodz zapach pewnie nie dla kazdego
- Eco Cosmetics filtr nieperfumowany SPF 30. nie podoba mi sie wiec ciezko mi idzie, bo i na cialo jakos zadko uzywam
- KImberly Sayer SPF 30, polowa opakowania i nie zakupie juz, cena stala sie za wysoka. Szukam zastepnika. Juz mam cos na oku, ale poki co wstrzymuje sie jak wykocnze KImberly to bede myslec dalej.
- Bee Natural, sztyft do ust z granatapfel, tez go nie lubie, dla mnie gorszy od Burt´s Bees. lezy na polce pod lawa i jak ogladam TV to smarne usta i nie umiem go zuzyc. Nie przewiduje zakupu innych rodzaji. To nie moja pielegnacja
- jeszcze przypomnialo mi sie ze mam po probce jakis kremow od Dr. Scheller i cos od Lavera z nagietkiem chyba

Chyba wszystko z tak zwanej natury, ale w wiekszosci to jakies malutkie miniaturki, ktore mi sie ciezko zuzywa, bo produkt okazal sie nie moj. Probki tez czekaja na swoj czas, cos zuzylam w zimowa pore, a reszta czeka na cieple lato. nawiecej produktow mam od Weleda i codziennie uzywam plus oczywiscie produkty do makijazu.
Reszta to od czasu do czasu wedle potrzeb, a inne wlasnie tak jak z tymi sztyftami do ust, stoja, co bym nie musiala tylka ruszac jak juz w danym miejscu siedzie. Gdybym wiedziala ze mi sie one nie spodobaja, to bym nakupila Alterre i porozkladala po calym domu, a mnie sie zachcialo czegos nowego i sie z nimi mecze

edit.
zapomnialam ze mam jeszcze
- Logodent Mundwasser, ciezko mi z nia idzie, nie uzywam codziennie jaki kiedys wykoncze to chyba wroce do Weleda, albo trafie na jakas inna i chetna bede wyporbowac
- alva bb creme
- od lavera mam jeszcze cc creme z tych dwoch mam lepiej przetestowany alva, ale to jeszcze nie koniec moich bb/cc kremowych testow. Czekam na inna pogode.

poza tym moje dziecie uzywa pasty lavera i kiedys uzywam zel do wlosow, resztki stoja w jego lazience i maz ma jeszcze szampon przeciwlupiezony Yalia, Weleda na lupiez czaka jak ten zostanie wykonczony

edit 2.
chcialam sie umyc i widze stoi jeszcze lakier do wlosow sante, za ktorym tez nie przepadam. lavera i farfala byla lepsza

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-05-29 o 19:41
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:09   #2623
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Ja w tej chwili w domu z natury mam kosmetyki marek
- Logona Lavaerde i jeszcze glinki innych marek, ale to ta sama marokanska glinka. Dostalam odsypki od wizazanek
-Dudu Oson czy jak mu tam ale tylko jedmo mydlo
- Alterra nie mam duzo, ale pare produktow regularnie kupuje
- Alverde
- Lily Lolo
- Everyday Minerals
- Lavera
- nie do konca naturalna Börlind
- Martina Gebhardt wykanczam tonik i mleczko Shea i jeszcze pare probek plus resztki kremu do stop. Powaznie rozmyslam o ponownym zakupie tego kremu
- Aubrey Organics
- jeszcze przypomnialo mi sie ze mam po probce jakis kremow od Dr. Scheller i cos od Lavera z nagietkiem chyba
Miałam te produkty lub inne tych marek.
Z Logony Lavaerde miałam obydwie, wolę białą z lotosem, dużo różnych sypkich glinek innych firm, ale najbardziej lubię białą
Z Alterry mam stałych ulubieńców włosowych, no i serum z orchideą.
Z Alverde miałam więcej bubli niż dobrych kosmetyków, uwielbiam ich balsam do ciała mango z Q10 i szampon aloes-hibiskus.
Lily lolo testowałam
EDM też
Lavera głównie próbki, koniecznie muszę mieć ich szampon z mleczkiem różanym, bardzo mi się próbka podobała.
Z Borlind miałam chyba z 5 rzeczy, lotion rose dew i tonik w żelu LL Regeneration, tonik Purifying i koncentrat dwufazowy pomarańcozwy (ten ostatni, to nie moja bajka), obecnie wykańczam dwufazówkę różaną (o wiele lepsza od pomarańczowej)
Z Aubrey miałam mnóstwo kosmetyków, ale stare wycofane serie. (podobno ich filtry są niezłe)
Martinę muszę rozgryźć koniecznie, podoba mi się to, że każdy kosmetyk który testowałam działa inaczej, a nie, że cały skład taki sam, tylko 2 ekstrakty inne. Stawiam na tonik shea i serię Salvia póki co.
Dr Schellera niezbyt lubię, miałam ich balsam do ciała, drogi, a do doopy.
Dudu osun
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-05-29 o 21:10
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:26   #2624
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Spoko, tak tylko informuję, bo nie wszyscy może wiedzą w jakich warunkach olej lniany zachowuje wartości Dla smaku to na nim i smażyć moźna, ja smażę tak na rzepakowym - nie dla wartości zdrowotnych, a dla smaku i temperatury dymienia.

Takie siemie ma właściwości ochronne żoładka i jelit (też zaleca się na zatwardzenia, na "poślizg" ), omega-3 z glutka się nie wyciągnie, bo całe nasiona przelatują przez człowieka w całości. Po to mielimy. Albo dokładnie rozgryzamy nasionka.

Rozgryzam jak najbardziej, ale wiadomo, ze czesc przeleci, wiec mam dwa w jednym chociaz gdzie siemie tam i olej, wiec jakby co to omega mam z niego a smażę chyba najcześciej na tym z pestek winogron, czasem na kokosie
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 21:40   #2625
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Monika bardzo Ci dziękuję, wczytam się w Twojego posta, dużo informacji. Jak oceniasz maskary Börlind i Lavery? Dają radę czy bez porównania do maskar nienaturalnych jeśli chodzi o efekt?
(jeśli chodzi o makijaż to używam tego co naturalne na całą twarz: krem / baza, minerały, róż) ale makijaż oka to chemia Nie próbowałam naturalnych maskar, bo mówi sie, że efekt jaki dają jest jednak niewielki. A ja muszę mieć ten makijaż oka jednak

Beeets i Anula macie świetne blogi!



Dziewczyny jakich kosmetyków używają Wasze dzieci?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 07:56   #2626
sylwunia1984_08
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia1984_08
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 166
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Wczoraj przyszły moje mydełka ze sklepu CosmoSpa. Cudeńka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150529_175052.jpg (89,0 KB, 15 załadowań)
__________________
http://kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
08.08.2016 Avon nowości z katalogu 11/2016 Szminka Moc Blasku, Avon Sport Centre Action, Szampon i odżywka 2w1 Avon Man
07.08.2016 Wakacyjny konkurs z Zadbaną Mamą.
sylwunia1984_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 08:59   #2627
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Monika bardzo Ci dziękuję, wczytam się w Twojego posta, dużo informacji. Jak oceniasz maskary Börlind i Lavery? Dają radę czy bez porównania do maskar nienaturalnych jeśli chodzi o efekt?
(jeśli chodzi o makijaż to używam tego co naturalne na całą twarz: krem / baza, minerały, róż) ale makijaż oka to chemia Nie próbowałam naturalnych maskar, bo mówi sie, że efekt jaki dają jest jednak niewielki. A ja muszę mieć ten makijaż oka jednak

Beeets i Anula macie świetne blogi!



Dziewczyny jakich kosmetyków używają Wasze dzieci?
Bardzo Ci dziękuję

moje skromne, nowe nabytki
- kończy mi się primer 100% pure, więc kupiłam kolejny
- żel shea moisture do mycia twarzy
- serum rozświetlające andalou naturals
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 102_3926.jpg (136,7 KB, 39 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 09:40   #2628
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny, jak tak się znacie w naturalnym leczeniu powiedzcie mi o oleju konopnym w leczeniu raka. Gdzieś się natknęłam na informację, że jest skuteczny, ale wydaje mi się to za proste.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:09   #2629
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tak się znacie w naturalnym leczeniu powiedzcie mi o oleju konopnym w leczeniu raka. Gdzieś się natknęłam na informację, że jest skuteczny, ale wydaje mi się to za proste.
Duzo sie w tej chwili mowi o oleju z konopii w leczeniu nowotworow i ich dzialaniu p.bolowym. Ponoc dziala lepiej niz morfina, a nie otumania az tak bardzo. Niestety w Pl jeszcze dlugo, dlugo nie bedzie legalny.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-05-30 o 10:10 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 10:25   #2630
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Duzo sie w tej chwili mowi o oleju z konopii w leczeniu nowotworow i ich dzialaniu p.bolowym. Ponoc dziala lepiej niz morfina, a nie otumania az tak bardzo. Niestety w Pl jeszcze dlugo, dlugo nie bedzie legalny.
Olej konopny nielegalny? http://www.vegekoszyk.pl/produkty/so...io-health-link
Sama mam w domu nasiona konopi, robię z nich mleko. Konopie spożywcze są pozbawione THC.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:28   #2631
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakich kosmetyków używają Wasze dzieci?
Synowi pasują kosmetyki Alphanova Bebe, Fajny też jest Topfer. A kolejną marką którą chcemy sprawdzić jest Sylveco i ich nowa linia dla dzieci z sówkami Tyle że moje dziecię, to już duże chłopisko, prawie 8 lat , ale alergik.

Cytat:
Napisane przez sylwunia1984_08 Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszły moje mydełka ze sklepu CosmoSpa. Cudeńka

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tak się znacie w naturalnym leczeniu powiedzcie mi o oleju konopnym w leczeniu raka. Gdzieś się natknęłam na informację, że jest skuteczny, ale wydaje mi się to za proste.
Nie zgłębiałam tematu, ale słyszałam, że palenie maryśki pomaga przy różnych schorzeniach neurologicznych, ale też działa przeciwbólowo.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:39   #2632
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie zgłębiałam tematu, ale słyszałam, że palenie maryśki pomaga przy różnych schorzeniach neurologicznych, ale też działa przeciwbólowo.
Palenie pomaga jako terapia wspomagająca - łagodzi objawy. Wspomaga apetyt, zmniejsza ból, lżej się żyje.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 10:58   #2633
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Olej konopny nielegalny? http://www.vegekoszyk.pl/produkty/so...io-health-link
Sama mam w domu nasiona konopi, robię z nich mleko. Konopie spożywcze są pozbawione THC.
W leczeniu nie chodzi o takie konopie. Sa rozne odmiany konopii: takie, ktore od lat byly u nas uprawiane na wloka i takie, ktore uprawia sie dla kwiatow
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:27   #2634
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez kretka666 Pokaż wiadomość
palenie pomaga jako terapia wspomagająca - łagodzi objawy. Wspomaga apetyt, zmniejsza ból, lżej się żyje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:30   #2635
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba źle to zabrzmiało
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 11:36   #2636
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

W ogóle to chciałabym ogromnie pochwalić samorobne serum do włosów z honeyquatem i fitokeratyną. Na lawendowym hydrolacie zrobiłam. W końcu nie elektryzują mi się od byle pociągnięcia szczotką włosy Są miękkie i gładkie, lepiej się układają Zakładam, że to zasługa honeyquatu, po to go wzięłam, miał właśnie przeciwdziałać elektryzowaniu.

Z małą modelką w tle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-05-30 12.34.27.jpg (80,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-05-30 12.34.33.jpg (83,6 KB, 13 załadowań)
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 14:02   #2637
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Beeets i Anula macie świetne blogi!
bardzo ci dziękuję

Czym golicie nogi z naturalek?

I jakie pasty do zebów naturalne polecacie, a jakie odradzacie?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 14:12   #2638
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czym golicie nogi z naturalek?
Na mydeło
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 14:44   #2639
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Duzo sie w tej chwili mowi o oleju z konopii w leczeniu nowotworow i ich dzialaniu p.bolowym. Ponoc dziala lepiej niz morfina, a nie otumania az tak bardzo. Niestety w Pl jeszcze dlugo, dlugo nie bedzie legalny.
Widziałam w kilku sklepach olej konopny, tylko zastanawiałam się, czy taki do celów kosmetycznych może być do ssania (bo jego się właściwie ma ssać, moja babcia tez tak podobno robiła). Myślałam, że ma jakieś inne działanie niż przeciwbólowe.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 15:50   #2640
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Na mydeło
nie dla mnie

myślę o tej piance http://organeo.pl/product-pol-2101-S...lenia-nog.html
ale info, że tylko na 15 razy wystarcza mnie zniechęca.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.