Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 22:27   #1261
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

A wyobraź sobie, ze H9- jasny beż błyszczący na lekki złoty Miałam dylemat między nim a H8
Mam nadzieję, że jutro go dostanę
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:28   #1262
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
hej, a gdzie Ty byleś, jak Cię nie było? miałeś nas tutaj ratować przed wielkim pomarańczowym, szeptanym potworem a tak nas zostawiłeś same samiusieńkie ale dałyśmy radę
Odpoczywałem sobie troche a pozatym to było pewne że dacie sobie z nim rade, tyle kobiet na jednego faceta, i tak sie dziwie że tak długo podyskutował chłopak

jedna z wizażanek ma taki podpis, pozwole sobie zacytować, może nie dokładnie ale oodam sens ''jedyną szansą mężczyzny żeby mieć ostatnie słowo, to przyznać kobiecie racje'' pasuje jak ulał
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:38   #1263
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

oj moje kochane - tempo zawrotne- ja dzis miałam ciezki dzień, mam chore zatoki i nie widze na oczy a musiałam byc w pracy i na uczelni, mimo nieprzespanej nocy....rano miałam egzamin ze słuzbistyczna wykładowczynią - która wyniki poda dopiero za 2 tyg.- zołza jedna.... padam juz ale jeszcze szczytałam urobek z dzisiaj- po powrocie z pracy zażyłam na us[pokojenie dwa duze kawałki smietanowego tortu truskawkowego i to mnie ustabilizowało psychicznie....
szkoda tylko ze omineło mnie poskramianie pomarańczowego gada - btw. wiecie moze ile kosztuje w sklepie 12 cieniowa paleta maca?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:46   #1264
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
oj moje kochane - tempo zawrotne- ja dzis miałam ciezki dzień, mam chore zatoki i nie widze na oczy a musiałam byc w pracy i na uczelni, mimo nieprzespanej nocy....rano miałam egzamin ze słuzbistyczna wykładowczynią - która wyniki poda dopiero za 2 tyg.- zołza jedna.... padam juz ale jeszcze szczytałam urobek z dzisiaj- po powrocie z pracy zażyłam na us[pokojenie dwa duze kawałki smietanowego tortu truskawkowego i to mnie ustabilizowało psychicznie....
szkoda tylko ze omineło mnie poskramianie pomarańczowego gada - btw. wiecie moze ile kosztuje w sklepie 12 cieniowa paleta maca?
to witaj w klubie, bo mnie brzuch boli

nie wiem czy o taką ci chodzi, ale MAC do samodzielnego układania ma paletki 4 i 15 kolorowe, pusta 4 kolorowa 15zł, a pusta 15 kolorowa 60zł + kazdy cień jako wkład do paletki 45zł (normalnie pojedyńczy kosztuje 60zł)

12 kolorowych nie widziałem, nigdy na oczy
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:49   #1265
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

moze to podróby ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg e574_2.JPG (10,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e4a6_2.JPG (10,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg allegro011nx5.jpg (92,3 KB, 21 załadowań)
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:51   #1266
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
moze to podróby ?
na 100%, albo jakaś bardzo bardzo stara seria, nie widziałem ich ani w polsce ani w UK
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 22:57   #1267
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a może bardzo nowa ? ale tak serio to mnie troche uspokoilo, przez moment pomyslałam że świat mi odjechał , a swoją drogą taki macowy seledynek ładny byłby..
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 23:03   #1268
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
a może bardzo nowa ? ale tak serio to mnie troche uspokoilo, przez moment pomyslałam że świat mi odjechał , a swoją drogą taki macowy seledynek ładny byłby..
a czemu ci swiat odjechał ?

ladny jest MAC'owski cien w kolorze Bio Green, cos jak ten z paletki, mam nadzieje że uda mi się go wreszcie ustrzelić na wyjeżdzie to wkleje fotki
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:06   #1269
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Witajcie kochane Truskaweczki ! Wróciłam do Was ! Jesteście niemożliwe tyle stron nastukać Dzisiaj się tylko z Wami czule witam, a jutro zabieram się do czytania (od strony 14 !!!) Udusić Was normalnie za tyle stron
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:07   #1270
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
hej, a gdzie Ty byleś, jak Cię nie było? miałeś nas tutaj ratować przed wielkim pomarańczowym, szeptanym potworem a tak nas zostawiłeś same samiusieńkie ale dałyśmy radę


Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
oj moje kochane - tempo zawrotne- ja dzis miałam ciezki dzień, mam chore zatoki i nie widze na oczy a musiałam byc w pracy i na uczelni, mimo nieprzespanej nocy....rano miałam egzamin ze słuzbistyczna wykładowczynią - która wyniki poda dopiero za 2 tyg.- zołza jedna.... padam juz ale jeszcze szczytałam urobek z dzisiaj- po powrocie z pracy zażyłam na us[pokojenie dwa duze kawałki smietanowego tortu truskawkowego i to mnie ustabilizowało psychicznie....
szkoda tylko ze omineło mnie poskramianie pomarańczowego gada - btw. wiecie moze ile kosztuje w sklepie 12 cieniowa paleta maca?
Dlatego ja się właśnie staram szybko sprawdzać i nie być zołzą. Obiecuję - nie jestem. Zdrówka Jazmine (Kamisio, Tobie też!)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:14   #1271
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Witajcie kochane Truskaweczki ! Wróciłam do Was ! Jesteście niemożliwe tyle stron nastukać Dzisiaj się tylko z Wami czule witam, a jutro zabieram się do czytania (od strony 14 !!!) Udusić Was normalnie za tyle stron
Mariola wróciłaś! gdzie Ty się podziewałaś? aha! niech pomyślę, wyjechałaś z Kamisiem na wczasy!

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Odpoczywałem sobie troche a pozatym to było pewne że dacie sobie z nim rade, tyle kobiet na jednego faceta, i tak sie dziwie że tak długo podyskutował chłopakje dna z wizażanek ma taki podpis, pozwole sobie zacytować, może nie dokładnie ale oodam sens ''jedyną szansą mężczyzny żeby mieć ostatnie słowo, to przyznać kobiecie racje'' pasuje jak ulał
bardzo pasuje i tego się trzymajmy

Kamisiu, tak btw, widziałam zestawy pędzli maca, te z e-baya na żywo w oryginale, to dopiero, nie? wygląda na to, że sieć dystrybucji u nas szwankuje.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-25, 23:21   #1272
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
A wyobraź sobie, ze H9- jasny beż błyszczący na lekki złoty Miałam dylemat między nim a H8
Mam nadzieję, że jutro go dostanę
te cienie są rewelacyjne, ale w małej ilości. nie znam innego produktu, który tak mocno rozświetlałby wewn. kąciki oka. ja wezmę zupełnie złoty, ma go moja mama, to cień z 2006/7 roku i jest cudny. to znaczy to bardzo subiektywne i wielu osobom może nie pasować, ale gdyby podpasował, to umówmy się że najwyżej po niedzieli, żeby dla mnie został bo ja chcem bardzo
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:26   #1273
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

no nieeee znow tyle postow nowych
ja tylko melduje ze przylecial Dior Rouge de Gloss a moze Creme de Gloss, kolor super, data produkcji 9 mcy temu, w niecale 5 dni przyszlo
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:28   #1274
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Kamisiu, tak btw, widziałam zestawy pędzli maca, te z e-baya na żywo w oryginale, to dopiero, nie? wygląda na to, że sieć dystrybucji u nas szwankuje.
Nie złapałem sensu, napisz łopatologicznie prosze
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:37   #1275
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
te cienie są rewelacyjne, ale w małej ilości. nie znam innego produktu, który tak mocno rozświetlałby wewn. kąciki oka. ja wezmę zupełnie złoty, ma go moja mama, to cień z 2006/7 roku i jest cudny. to znaczy to bardzo subiektywne i wielu osobom może nie pasować, ale gdyby podpasował, to umówmy się że najwyżej po niedzieli, żeby dla mnie został bo ja chcem bardzo
Oh widziałam go i testowałam CHOLERNIE złoty.. jak cygański łańuch
mam nadzieje, że upolujesz go Ja na H8/9 dybałam już od hooohooo
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:37   #1276
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Nie złapałem sensu, napisz łopatologicznie prosze
pamiętasz, kiedyś rozmawialiśmy o zestawach pędzli maca. mówiłam Ci, że znalazłam taki na e-bayu sześciopak zawiązywany. sądziliśmy jednak wtedy, że mac nie produkuje żadnych zestawów pędzli. ostatnio jednak na wojażach znalazłam identyczne zestawy w oryginalnym sklepie maca. czyli znaczy to, że u nas, a może nawet w uk nie ma wszystkich produktów maca, jakie są gdzie indziej może zatem, chociaż nie musi, być tak, że te 12 cieni są oryginalne, chociażby nie było ich na stronie maca. no zwariowałam to przez szemraka
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:44   #1277
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
pamiętasz, kiedyś rozmawialiśmy o zestawach pędzli maca. mówiłam Ci, że znalazłam taki na e-bayu sześciopak zawiązywany. sądziliśmy jednak wtedy, że mac nie produkuje żadnych zestawów pędzli. ostatnio jednak na wojażach znalazłam identyczne zestawy w oryginalnym sklepie maca. czyli znaczy to, że u nas, a może nawet w uk nie ma wszystkich produktów maca, jakie są gdzie indziej może zatem, chociaż nie musi, być tak, że te 12 cieni są oryginalne, chociażby nie było ich na stronie maca. no zwariowałam to przez szemraka
no tak ale z reguły sa to pędzle z krótszymi trzonkami, takie gadzetowe, te klasyczne są zawsze solo a co do paletek, to nawet zastawienie kolorów nie wyglada MAC'owsko
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:49   #1278
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
no tak ale z reguły sa to pędzle z krótszymi trzonkami, takie gadzetowe, te klasyczne są zawsze solo a co do paletek, to nawet zastawienie kolorów nie wyglada MAC'owsko
klasyczne są solo i nieprzyzwoicie drogie. chyba sama złapię jakąś kozę i wiewiórkę i ukręcę sobie pędzel.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-25, 23:56   #1279
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
klasyczne są solo i nieprzyzwoicie drogie. chyba sama złapię jakąś kozę i wiewiórkę i ukręcę sobie pędzel.
wiewióry pod ochroną są ale koze możesz podstrzyc troche to ukręć i dla mnie pare sztuk
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 00:09   #1280
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
wiewióry pod ochroną są ale koze możesz podstrzyc troche to ukręć i dla mnie pare sztuk
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 00:10   #1281
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
klasyczne są solo i nieprzyzwoicie drogie. chyba sama złapię jakąś kozę i wiewiórkę i ukręcę sobie pędzel.
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 00:10   #1282
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
A ja właśnie skorzystałam z porady Guarany i zamówiłam sobie ten 06 Auburn. Nie mogę się już doczekać
Giga, jak juz go dostaniesz i przetestujesz to prosze o opinie i fotki kolorku i oczywiscie date produkcji

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
To na spacerek, kochana!
A Soft Matt juz dla Ciebie przygotowny do wysyłki




Tutaj wszyscy zawsze są chętni do pomocy
to prawda i bardzo dziekuje jeszcze raz za Twoja pomoc Guarana jak dostaniesz podkladziki to koniecznie daj znac jak pozostale kolorki, fotka tez mile widziana

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Ja byłam dzisiaj cały dzień na świeżym powietrzu. Wróciłam z Ogrodu Japońskiego (jednego z dwóch w Polsce, ale nie tego najbardziej znanego - wrocławskiego).
Nacieszyłam oczy. Cudowności.
Pozwolę sobie wkleić fotki. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie.
Asienko, cudowny ten ogrod japonski!!! gdy bede w tych okolicach to koniecznie musze go odwiedzic!!

no i sliczny nowy avatarek

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość


Dla mnie niestety wszystkie barwione są za ciemne. Te, które zakupiłam, mieszałam z ich bezbarwnym odpowiednikiem.
ja uzywalam z koloryzujacych Bioderme - bardzo bylam zadowolona z kolorku (ale na lato, bo jest taki "opalony") i z dzialania

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
no strasznie szkoda
ale jestem teraz podekscytowana tymi filtrami, wszyscy właśnie piszą, że po mocnym nawilżaniu, kwasowaniu i filtrowaniu buzia przestanie się świecić, ach marzę o tym apteko - nadchodzę
tylko kiepska sprawa, pewnie mnie wygonicie z Tru ;-)
Layla, na pewno nie wygonimy Cie z Tru - Twoje rady sa bezcenne!!!


ponawiam (obiecuje, ze po raz ostatni!! dzisiaj sie juz na cos zdecyduje ) pytanko o tonik dla cery mieszanej, 24latka i zeby nie przesuszal propozycje do tej pory to Lancome Pure Focus i Clinique 2. moze jeszcze jest cos godnego wyprobowania??
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 00:23   #1283
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ponawiam (obiecuje, ze po raz ostatni!! dzisiaj sie juz na cos zdecyduje ) pytanko o tonik dla cery mieszanej, 24latka i zeby nie przesuszal propozycje do tej pory to Lancome Pure Focus i Clinique 2. moze jeszcze jest cos godnego wyprobowania??
Clarins, taki zielony do cer tłustej i mieszanej, bez alkoholu, zmiekcza, nawilża, miałem wrażenie że działa kojąco i pieknie pachnie.
Dobre opinie na KWC z tego co pamietam.

http://eu.strawberrynet.com/productD...21486&goChar=C
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 05:48   #1284
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Aaaleście się rozpisali przez te dni - nie ma szans tego wszystkiego przeczytać

I od razu z pytankiem - po raz kolejny szukam podkładu Właśnie wykańczam kolejną próbkę Mat Lumiere Chanel i stwierdzam, że chyba nie dla mnie W sumie wszystko fajnie, ale jednak zbytnio podkreśla mi pory na twarzy. Więc albo je będę minimalizowac (tu chyba EL będzie najlepszy z tego co pamiętam), albo zaopatrzę się w podkład, który nie będzie ich podkreślać.

Pożądane cechy: raczej matujący, średnio kryjący, nie rozświetlający, no i kryjący te pory....

Pamiętam, że były tu długie dyskusje na temat przeróżnych podkładów, tylko nie pamiętam, jak się skończyły

Help
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:08   #1285
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Dzień dobry Dziewczęta i Kamisio.
Zaczynamy nowy tydzień a wraz z nim nowe polowania na Truskawce.
Pogoda zapowiada się ładnie - wiadomo, weekend się skończył.

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Słiczny avatar Dobrze działaja na Ciebie azjatyckie klimaty....chyba to wpływ Truskawki
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dobranoc Asieńko
I dzień dobry Lip

Ewuniu (Jazmine), Kamisio - zdrówka życzę.

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Asienko, cudowny ten ogrod japonski!!! gdy bede w tych okolicach to koniecznie musze go odwiedzic!!

no i sliczny nowy avatarek
Nulko, dziękuję. To jak będziesz w moich stronach, to daj znać. Zapraszam do siebie, pojedziemy razem do Ogrodu Japońskiego w Jarkowie.

Wszystkim miłego dnia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:09   #1286
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

życze milej "łapanki " na truskawce
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:13   #1287
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
życze milej "łapanki " na truskawce
Neonko,
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 07:20   #1288
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dzień dobry wszystkim ! Masz Asieko rację weekend się skaczył pogoda przepiękna! jak zawsze!!!
ale cóz wczoraj kliknełam JT struszka skamieniałego wrazie czego pójdzie na prezent
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 08:30   #1289
Koko19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 573
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

co kupujecie mamie na jej dzien????bo ja nie mam pomyslu...mysle o jakims zestawie do kapieli relaksujacym??
Koko19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 08:39   #1290
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

I dzień dobry Lip

Dzień dobry Asiaku i wszystkim innym Truskawkowcom!

U mnie piękna pogoda , wreszcie słoneczko




Testuję dziś ten podkład Smashboxowy:

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=7969#7969



Mam tylko próbkę i oczywiście kolor, którego nie ma na Truskawie
Pierwsze wrażenia - bardzo łatwo sie rozprowadza, nie podkreśla suchych skórek, ale jest baaardzo delikatny - zaraz po nałożeniu wyglądałam, jakbym miała na buzi tlyko krem tonujący i to kiepski Jakieś 10 minut po aplikacji wygląda lepiej, kolor buzi sie wyrównuje. Ale zachwycona nie jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 07384696802.jpg (14,1 KB, 3 załadowań)
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.