Stosowanie Diacnealu - refleksje - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 21:30   #271
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
L_V, kochana jesteś
Hehe, a z Sandiją to nieprawda , przeczytaj Jej recenzję Diacnealu Też Sandijkę wysypało, ale nakładała "tonę filtrów, tonę podkładu i do ludzi" [to cytat z tejże recenzji]
Sandijko, pozdrawiam cieplutko Chyba się nie gniewasz, że o Tobie piszę?
Buziaki dla Was
Ależ Chocolatko nie ma problemu nie gniewam się absolutnie, ino jestem dumna, że się mnie cytuje
Tak było, dziewczynki, nawet mnie obsypało - i wyciągnęło takie bulwy na brodzie. No i w ogóle brzydko wyglądałam, jakieś paskudne czerwone krostki. Także się nie przejmujcie, bo to chwilę potrwało, a potem piękna cera. Na poprawę humoru, nieprzejmowanie się chwilowym pogirszeniem stanu paszczy, syfkami, łuszczeniem i ogólną tragedią , jako dowód wrzucam to zdjęcie z aviatorka (specjalnie też dla wizażanek Guia i Basia - cera wraca do normy, naprawdę. Zdjęcie nie podrasowane komputerowo, także wybaczcie rozmazaną od łez śmiechowych kredkę do oczu Toż to nie forum Moje Makijaże
Trzymajcie sie i nie załamujcie chwilowym pogorszeniem cery

Edytowane przez Sandija
Czas edycji: 2006-06-04 o 16:32 Powód: Już dość wiszenia zdjęcia;)
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 21:36   #272
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Sandijko, dziękuję za pocieszenie A Twoją recenzję czytuję, aby dodać sobie otuchy

Jesteś przepiękną kobietą

Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:03   #273
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziękuję Chocolatko

Oliwo Ty sie na nas nie obrażaj
Pytałaś, to odpowiedziałyśmy - co zrobisz, Twoja sprawa, ale znaj ryzyko
A Normaderm stosując na zmianę z Diacnealem - sama mam zamiar tak robić, też jestem w ich projekcie
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:26   #274
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dziękuję Chocolatko

Oliwo Ty sie na nas nie obrażaj
Pytałaś, to odpowiedziałyśmy - co zrobisz, Twoja sprawa, ale znaj ryzyko
A Normaderm stosując na zmianę z Diacnealem - sama mam zamiar tak robić, też jestem w ich projekcie
OFF TOPIC: Sandija, Choco, a co takiego trzeba zrobić azeby sie znaleźć w tym projekcie Vichy??? DLaczego ja nigdy nic nie wiem o takich akcjach? CHyba zmienie apteke...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:28   #275
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Nie zmieniaj apteki, tylko wejdź na link
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=106848&page=7
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 22:47   #276
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Sandija nie obraziłam się. Po prostu miałam dziś niezbyt fajny nastrój, przyjechałam do domu, a tu jeszcze na forum ktoś mi "dobrze radzi". No ale nieważne. Jest ok.
Własnie dziś dostałam paczuszkę z Vichy-5 próbek (na pełnowymiarowy krem się nie załapalam, chociaż wyslalam swoje zgłoszenie już trzeciego dnia akcji). Mam go w tej chwili na buźce (Diacneal miałam "na sobie" po południu). Jak na razie super gładka buźka, taka aksamitna, podrażnienia zniknęły.
No nic, idę spać, bo im dłużej spię tym bardziej... chce mi się spać.

Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 03:37   #277
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Sandija - piękna cera, a posiadaczka jeszcze piękniejsza (boa też oczywiście).

Mnie effeclar też powyciągał parę rzeczy na buźkę, ale właśnie w takiej fajnej postaci (niebolesnej), że od razu nadawały się pod nóż i pod tribiotic.
Moja cera szybko się z nim zaprzyjaźniła, po początkowym ściągnięciu i pieczeniu (delikatnym) nakładam go obecnie co 2 dzień (pod filtr) i jest bardzo fajnie, żadnych dokuczliwych odczuć, a buźka super.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 08:57   #278
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Tez dzisiaj nalozylam effeclar zamiast diacnealu. Kiedys juz go mialam i nawet nic mnie nigdy nie zaszczypalo, wiec sie mocno zdziwilam kiedy nie dosc ze zaczal szczypac to po godzinie nie wytrzymalam i musialam nalozyc psysio.A dzisiaj skora sucha jak na pustyni ale za to gladziutka
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 08:58   #279
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Kate, dziękuję za komplement W imieniu boa też
A mi Paula wyciągnęła takie dwie bulwy po szczęką, tak już prawie na szyi, nie wiem, czemu tam akurat, nie widać ich za bardzo, ale bolą zaraz też je machnę Tribioticiem.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:01   #280
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

tak zachwalałyście w tym wątku redermic...
no to podpuszczona poszłam do apteki i na całe szczęście nie kupiłam całego opakowania tylko wyżebrałam próbki- na mojej twarzy zachowuje się okropnie...bleh...klei się niemiłosiernie (mam wersję dla cer mieszanych - nie wiem czy jest jeszcze inna)- po prostu jakbym się guma arabską wysmarowała zero wchłanialności, maże się na podiacnealowej skórze (sic!),
Active C XL przy nim to mercedes, wchłania się jak w gąbkę - a tak przy okazji ktoś widział reti-c w aptekach?
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:11   #281
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Mariannko, reti-c od dlugiego czasu nie ma i nie będzie - przestali produkować nie dość, że miał największą ilość wi. C, to w ogóle był najlepszy-sama przez lata używałam, aż mi go usmiercili. Mój pupilek

Spróbuj Redermica do wersji suchej - o wiele przyjemniejszy, choć wyczuwa się właśnie tę śliskość nylonu. Ja tam do wersji mieszanej zdrowia nie miałam, czułam się oblepiona,jak jakąś pajęczyną
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-11, 11:46   #282
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Mariannko, reti-c od dlugiego czasu nie ma i nie będzie - przestali produkować nie dość, że miał największą ilość wi. C, to w ogóle był najlepszy-sama przez lata używałam, aż mi go usmiercili. Mój pupilek

Spróbuj Redermica do wersji suchej - o wiele przyjemniejszy, choć wyczuwa się właśnie tę śliskość nylonu. Ja tam do wersji mieszanej zdrowia nie miałam, czułam się oblepiona,jak jakąś pajęczyną
Ach...ach...czyli jest wersja do skóry suchej
Tak jakos mi się porobiło, że moja mieszana skóra o wiele lepiej toleruje kremy do skóry suchej niż do mieszanej... (chyba się starzeję hi, hi)...albo to wszystko przez diacneal....

reti-c mój ukochany - wróć ! (a ostatnio w jakiejś internetowej aptece go wypatrzyłam - chyba jakiś niedobitek to był )

wniosek z tego - napastować panie w aptece o próbki redermica dla cery suchej...
z tego co napisałaś, to przy wersji do cery mieszanej też miałaś wrażenie oblepionej twarzy ?
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 13:15   #283
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Mariannko, reti-c od dlugiego czasu nie ma i nie będzie - przestali produkować nie dość, że miał największą ilość wi. C, to w ogóle był najlepszy-sama przez lata używałam, aż mi go usmiercili. Mój pupilek

Spróbuj Redermica do wersji suchej - o wiele przyjemniejszy, choć wyczuwa się właśnie tę śliskość nylonu. Ja tam do wersji mieszanej zdrowia nie miałam, czułam się oblepiona,jak jakąś pajęczyną
Sandija, Marianna, przykro mi ze Redermic Wam nie podpasowal, troche sie winna czuje bo to ja go tak zachwalałam . Dla mnie jest cudowny...nie zapycha, błyskawicznie sie wchłania, a ta "śliskość nylony" wg mnie sprawia aksamitne wrażenie - chyba dzieki silikonowi w składzie.


Kate, nie martw sie , Effaclar poradzi sobie z bolącymi pryszczami, gulami i małymi niespodziankami - narzekałam początkowo na Effaclar, ale teraz oddaje mu honor. Działa jak trzeba
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:48   #284
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczyny doradzcie mi - zdecydowalam sie dolaczyc Diroseal do Diacneala ze wzgledu na moje naczynka, postanowilam stosowac je na zmiane, tylko mam pytanko czy Diroseal mozna stosowac tylko na noc ???/czy np. na dzien troszke na policzki pod filtr nie zaszkodzi???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:13   #285
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Nie martw się Choco, ja niedawno zaleczyłam swoje gule, teraz kolej na Ciebie.Czy masz moze Effaclar? Naprawde nieźle sie spisuje na takie przypadłości. Co trzeba to wyciagnie na wierxzch, oczysci zeby wszystko ładnie się zagoiło...
Nastepna bedzie Alchemiczka i Sandija [hmm...Sandiji to nic nigdy nie wyskakuje, to nie fair]
L_V mnie już wysypuje, ale lekko. Pojawiły się 2 nowe krostki, poprzednie 3 jeszcze są, ale goją się. Widze też, że oczyszczaja mi się powoli pory na nosie

Ja teraz stosuję Diacneal 5 razy w tygodniu i jest ok. Zero podrażnień. Na twarz nie nakładam dodatkowego kremu, tylko pod oczy (po odczekaniu 1 h).

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:40   #286
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Sandijko, dziękuję za pocieszenie A Twoją recenzję czytuję, aby dodać sobie otuchy

Jesteś przepiękną kobietą

Pozdrawiam
Podpisuję się, piękna z Ciebie kobieta Sandijo Powiem Ci nawet, ze pasuje Ci ten glow, naprawdę Ja także czytałam Twoją recenzję zanim zaczęłam się diacnealować i niewątpliwie zacheciła mnie do kupna. Teraz jestem zadowolona, a poza tym wiem, ze na większe efekty trzeba będzie trochę poczekać.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:22   #287
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Alchemiczko, dziękuję
Marianno, weź leć po Redermik do suchej cery. Mieszanec mnie oblepiał
L_V, nie miej do siebie pretensji, po ja już od 3 tygodni używam Redermica, do suchej, także nie Ty mnie namówiłaś. Mnie mieszaniec nie pasuje
Kenzo Diroseal używa sie na tylko na noc. Nawet, wyjątkowo, raczyli to zaznaczyć w ulotce A to dlatego, że retinaldehyd nie lubi światła słonecznego, rozpada się
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 21:35   #288
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Dziewczynki, wklejam swoją ofertę tu, bo to chyba właściwe miejsce. Chętnie wymienię nową tubę Diacnealu (mam teraz kwasy Pauli) na filtry (LRP lub Avene) lub płyn micelarny. Mogą być oczywiście używane. Diacneal jest nowy, w pudełku, nieotwierany. Chce się zamienić, bo bardziej mi etraz filtry potrzebne, a on biedulek w szafce sam leży
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 00:58   #289
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Sandija
Raspberry witaj
A jak Ci służą kwasy Pauli? (mam ten sam ) widzisz po nich jakieś efekty , ile stosujesz?
Bo może po prostu kwasy AHA Ci nie pasują i zostań wtedy przy BHA - działają wolniej, ale działają

Sandija Dziekuje za odpowiedz i przepraszam ze tak pozno odpisuje

A wiec kwas BHA stosuje od polowy grudnia i diaceal stosuje od stycznia. Szczeze powiem ze niezauwazyam zbytniej roznicy,jedynie kiedy nieuzywam BHA to niemam takich strasznych bolacych i czerwonych pryszczy . Kiedy jednak stosuje sam diaceal pryszcze sa mniejsze i niewyskakuja az tak wielkie i niebola az tak bardzo.Dodam tez , ze dopiero teraz po tak dlugim czasie zauwazylam bardzo minimalne luszczenie.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 06:44   #290
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cześć -przyłączam się do wątku

Diacneala zaczęłam używać dopiero parę dni temu, więc na razie nic się nie dzieje. Mam inne pytanie - do wizażanek używających Dirosealu-czy on działa? Mam problem z naczynkami tylko na nosie, nie smaruję się tam niczym na noc-skrzętnie go omijam przy nakładaniu Diacneala, więc pomyślałam właśnie o czymś na naczyka. Co myślicie o Dirosealu?


Pozdrawiam wszystkie kwasomaniaczki
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 08:56   #291
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Sandija Dziekuje za odpowiedz i przepraszam ze tak pozno odpisuje

A wiec kwas BHA stosuje od polowy grudnia i diaceal stosuje od stycznia. Szczeze powiem ze niezauwazyam zbytniej roznicy,jedynie kiedy nieuzywam BHA to niemam takich strasznych bolacych i czerwonych pryszczy . Kiedy jednak stosuje sam diaceal pryszcze sa mniejsze i niewyskakuja az tak wielkie i niebola az tak bardzo.Dodam tez , ze dopiero teraz po tak dlugim czasie zauwazylam bardzo minimalne luszczenie.
Rasperberry, to bardzo cenny post - dla mnie. To znaczy ze łuszczenie moze mnie jeszcze dopasc. ja sie kwasze od 20 marca, czyli juz blisko miesiac i nic mi sie jeszcze nie złuszczyło. A uzywam AHA i BHA
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:14   #292
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez angy
Cześć -przyłączam się do wątku

Diacneala zaczęłam używać dopiero parę dni temu, więc na razie nic się nie dzieje. Mam inne pytanie - do wizażanek używających Dirosealu-czy on działa? Mam problem z naczynkami tylko na nosie, nie smaruję się tam niczym na noc-skrzętnie go omijam przy nakładaniu Diacneala, więc pomyślałam właśnie o czymś na naczyka. Co myślicie o Dirosealu?


Pozdrawiam wszystkie kwasomaniaczki
Angy, Ja nie jestem naczynkowcewm, ale 1) Sandija bardzo sobie chwali ten kremik 2) miałam przyjemność zuzyc kilka próbek - ze wzgledu na retinal i kto wie, moze go sobie kupie na sezon letni
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:25   #293
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Czesc,

podczytuje od dawna Wasze refleksje i by the way sie diacnealuje.

ciagle pierwsza tuba, drugi miesiac. luszczenia w sumie nie bylo - tylko jednego dnia (tak po 4 tyg.uzywania) cos tam zaczelo schodzic, uzylam serum Clarinsa (dla mnie swiety graal w temacie nawilzanie, w dwa dni uporal sie z po-lysanelowska wysuszona skora!) i znowu wszystko jest ok. cera jest naprawde fajna, pory jakby mniejsze, zaskornikow tez niet. pryszcze na twarzy zniknely, tylko jeszcze na zuchwie jakies resztki.
na dzien uzywam serum c-e, na to filtry vichy.
Ta kombinacja to rzeczywiscie prosta, tania i skuteczna metoda na piekna cere!

pozdrawiam
Angie
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:38   #294
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Tak mnie wczoraj naszło przy wieczornym obrządku przy lustrze ....
nie mam żadnych pryszczy ....normalnie szok....przecież ja zawsze odkąd sięgam pamięcią walczyłam z gulami, które pojawiały się jak w zegarku ...a tu nic...normalnie z wrażenia omal nie padłam..(hi, hi)
Jak to człek szybko się przyzwyczaja do lepszego nawet nie wiem jak dużo czasu upłynęło od ostatniej niespodzianki na twarzy :/
.....czyli....to....dział a ...mimo, że nic anic się nie łuszczyłam....

P.S.
diacnealuję się od początku stycznia, najpierw dwa razy w tygodniu, potem codziennie, teraz co drugi dzień, właśnie skonczyła mi się pierwsza tubka...no i chyba wypada zakupić następną...
a może coś słabszego teraz? ystheal (wiem , ze może zapychać) - eluage trochę za drogi niestety
diorseal? wiem, że do naczynek, ale mimo nie-naczynkowatej skóry chyba można ...bo interesuje mnie tylko działanie retinaldehydu (kwasiorek też w diorsealu jest?)
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:41   #295
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Sandija, Marianna, przykro mi ze Redermic Wam nie podpasowal, troche sie winna czuje bo to ja go tak zachwalałam . Dla mnie jest cudowny...nie zapycha, błyskawicznie sie wchłania, a ta "śliskość nylony" wg mnie sprawia aksamitne wrażenie - chyba dzieki silikonowi w składzie.


Kate, nie martw sie , Effaclar poradzi sobie z bolącymi pryszczami, gulami i małymi niespodziankami - narzekałam początkowo na Effaclar, ale teraz oddaje mu honor. Działa jak trzeba
hej L_V - ależ nie ma powodu, żeby było Ci przykro... nam nie podpasowała wersja redermica dla cery mieszanej...a Ty (wnioskuję z treści postu) używasz kremu dla cery suchej - a ten Sandiji też odpowiada, ja natomiast udam się na poszukiwania próbek tegoż specyfiku...
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:43   #296
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Marianno, Elouage tak samo jak Ystheal zawiera capric/caprylic gliceryde, wiec tez moze pozapychac...inaczej juz bym go miała!!! Ale cena no i ten skłądnik mnie odstraszają skutecznie. Na Diroseal myślę ze mozesz zmienic...ale dlaczego nie Diacneal?

I co do Redermicu - uzywam obu wersji na zmiane...mam probki i poki co nie moge sie zdecydowac ktora mi bardziej odpowiada...ale chyba ta do suchych
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:06   #297
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

dlaczego słabszą? - bo tak sobie wymyśliłam na lato, że to niby więcej tego słońca a w diacnealu jak by nie patrzeć te 6% AHA jest....jestem w błędzie?...te wartości AHA i retinaldehydu są akceptowalne przy letnim nasłonecznieniu?
(chociaż patrząc za okno to coraz bardziej w nasłonecznienie powątpiewam )
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:12   #298
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez marianna
dlaczego słabszą? - bo tak sobie wymyśliłam na lato, że to niby więcej tego słońca a w diacnealu jak by nie patrzeć te 6% AHA jest....jestem w błędzie?...te wartości AHA i retinaldehydu są akceptowalne przy letnim nasłonecznieniu?
(chociaż patrząc za okno to coraz bardziej w nasłonecznienie powątpiewam )

Wszystko się zgadza:
Diacneal - 6% glikolowego, 0,1% retinalu
Diroseal - 0,05% retinalu

I jeszcze:

Elouage - krem:0,05% retinalu i 0,5% kwasu hialuronowego
Elouage - serum: 0,05% retinalu i 1% kwasu hialuronowego
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:21   #299
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez L_V
Wszystko się zgadza:
Diacneal - 6% glikolowego, 0,1% retinal
Diroseal - 0,05% retinalu
czyli w diorsealu nie ma kwasiorka?

a co z tym diacnealem przy letnim słoneczku - można czy lepiej nie?
dziewczyny ja muszę coś kupić...bo przy taaakich efektach nie odpuszczę
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:29   #300
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Marianno, ja będę wystawiać na Targowisku 2/3 czy 3/4 (nie wiem, jak ocenić) Dirosealu właśnie, jakbyś była zainteresowana.
I jeszcze Ziemię Słonczeną Lavertu, jakby ktoś chciał

Diroseal nie ma kwasiorka, ma retinaldehyd, działa więc przeciwzmarszczkowo i zwęża pory.

Ja na słoneczko odstawiam Diacneal - filtruję się same wiecie jak ale wolę nie ryzykować z przebarwieniami. Na lato zostaje przy BHA.
Poza tym, Diacnealu używam od stycznia - wypada zrobić przerwę, pamiętajcie, że AHA działają z czasem słabiej.
Ale Diroseal używam cały rok non-stop.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.