Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 11:06   #3811
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Lirriel, a podasz mi kontakt do krakowskich dystrybutorek ? Maja stronke ? Która ? Będę ogromnie wdzięczna za informacje.
Pozdrawiam
Adresy stron polskich dystrybutorów są w pierwszym poście wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=410435

Po wejściu na stronę dystrybutora można sprawdzić, gdzie mieści się siedziba danej firmy.

Na wypadek, gdyby ktoś tego jeszcze nie zauważył ;)
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:26   #3812
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny podpowiecie mi jaki kolor (narazie zamowie probki) podkladu tzn pudru mineralnego powinnam dobrac jesli zazwyczaj uzywam Revlon colorstay w odcieniu natural tan teraz zima jest troche za ciemny... wiec mieszam go z photo ready w jasnym odcieniu i jest calkiem calkiem jednak ostatnio mam problemyz cera i nie chce jej dodatkowo zapychac,bo robi sie bledne koło..pielegnuje itd a makijazem zapycham,revlon jest ciezki..dobrze kryje a na tym mi zalezy bo na twarzy roi sie od przebarwien :| bylabym wdzieczna za pomoc bo podchodze by wkleic zdjecie,ale sie wstydze
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:40   #3813
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

nie wstydź sie tylko wrzucaj dziewczyny ze zdjecia z pewnościa coś ci zasugerują, bo tradycyjnej kolorówki tu raczej mało kto uzywa i cieżko byłoby tak doradzić
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 17:50   #3814
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
nie wstydź sie tylko wrzucaj dziewczyny ze zdjecia z pewnościa coś ci zasugerują, bo tradycyjnej kolorówki tu raczej mało kto uzywa i cieżko byłoby tak doradzić
Chyba sie jednak nie przełamie zeby bylo sie czym chwalic...
hmm moze zasugeruja moze w jakich tonacjach powinnam wyboru dokonac,wtedy zamowie tak czy siak pare odcieni by wybrac idealny kolor tylko wlasnie mam wielki problem,to bedzie moje 1 spotkanie z mineralami w moim zyciu <wstyd!>

1 zdj. http://img510.imageshack.us/f/domineralkow.jpg/
2 zdj. http://img511.imageshack.us/i/domineralkow2.jpg/
3 zdj.http://img525.imageshack.us/i/domineralkow3.jpg/

przepraszam,ze wycielam swoja twarz ale wstydnis ze mnie:P
__________________
less is more

Edytowane przez urodzona3maja
Czas edycji: 2011-02-21 o 18:03 Powód: a niech mnie! dodaje :D
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:07   #3815
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

To powinno pomoc
http://mineralnekosmetyki.pl/2010/01...yday-minerals/
Optuje za Buttered Tan
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 19:23   #3816
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To powinno pomoc
http://mineralnekosmetyki.pl/2010/01...yday-minerals/
Optuje za Buttered Tan
oooo rewelacja! dziekuje niezmiernie!
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-21, 20:03   #3817
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

oliwkowy (medium olive) tez wypróbuj
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 20:28   #3818
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
oliwkowy (medium olive) tez wypróbuj
takdziekuje:r oza:

(strasznie ciemne sie wydaja)
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 09:49   #3819
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Skora Cathy to Golden Light latem, (wycofany już) Fairly Light Summer zimą, wiec masz odnosnik, przejrzyj jej inne posty z makijazami i sama ocenisz o ile i jak rozni sie twoja karnacja od jej
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 13:38   #3820
trulina
Raczkowanie
 
Avatar trulina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

hej.uzywam od 2 lat kosmetykow EDM kupowanych bezposrednio na amerykanskiej stronie w zestawach po 12 sztuk razem z innymi i wychodzilo ok 20 zl za podklad ze wszystkimi kosztami.
teraz,jak widze,polskie sklepy zablokowaly nam mozliwosc tanich zakupow..czy sa jakies inne mineralne podklady(mocno kryjace jak edm intensive), ktore bylyby tansze niz 40 zl za sztuke razem z wysylka?biorac pod uwage wszelkie mozliwe zakupy w duzych zestawach czy inne promocje.
trulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 14:31   #3821
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Skora Cathy to Golden Light latem, (wycofany już) Fairly Light Summer zimą, wiec masz odnosnik, przejrzyj jej inne posty z makijazami i sama ocenisz o ile i jak rozni sie twoja karnacja od jej
dziekuje za pomoc
jednak jestem chyba nieogarnieta w tych sprawach i nie wiem jak wyszukac Jej makijazy... pomozesz?
Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
hej.uzywam od 2 lat kosmetykow EDM kupowanych bezposrednio na amerykanskiej stronie w zestawach po 12 sztuk razem z innymi i wychodzilo ok 20 zl za podklad ze wszystkimi kosztami.
teraz,jak widze,polskie sklepy zablokowaly nam mozliwosc tanich zakupow..czy sa jakies inne mineralne podklady(mocno kryjace jak edm intensive), ktore bylyby tansze niz 40 zl za sztuke razem z wysylka?biorac pod uwage wszelkie mozliwe zakupy w duzych zestawach czy inne promocje.
Osobiscie sie nie znam,ale tutaj jest watek o EDM...widzialam wiele watkow mineralnych poszperaj
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:58   #3822
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Po prawej stronie jest alfabetyczny spis kategorii, klikasz w makijaze.
http://mineralnekosmetyki.pl/category/makijaze/
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 17:34   #3823
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Po prawej stronie jest alfabetyczny spis kategorii, klikasz w makijaze.
http://mineralnekosmetyki.pl/category/makijaze/
dziekuje!
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:08   #3824
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dziewczyny, mam takie pytanie - czy jest jakiś róż w ofercie edm, który ma chłodny, różowy odcień i na skórze nie ociepla się w kierunku brzoskwini? Domyślam się , że na każdej skórze kolor może się trochę inaczej układać, ale mimo wszystko chyba można pokusić się o jakieś uogólnienie, więc zwracam się do Was o pomoc. Po długim kombinowaniu, okazało się że z podkładów chyba najbliższy mojemu naturalnemu kolorowi jest fair neutral (choć na testach całościowych dobrze lęży też fair i golden fair), jestem więc raczej bladzioszkiem. No i teraz rozgladam się za jakimś fajnym różem, najlepiej nie za ciemnym i zdecydowanie chłodnym. Dotychczas udało mi się wypróbować soco, salon fun, i pink ribbon. Niestety, wszystkie po nałożeniu na skórę robią się mniej lub bardziej brzoskwiniowe Zastanawiam się, czy jest jakiś odcień z EDM, który byłby lepszy?
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:11   #3825
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie - czy jest jakiś róż w ofercie edm, który ma chłodny, różowy odcień i na skórze nie ociepla się w kierunku brzoskwini? Domyślam się , że na każdej skórze kolor może się trochę inaczej układać, ale mimo wszystko chyba można pokusić się o jakieś uogólnienie, więc zwracam się do Was o pomoc. Po długim kombinowaniu, okazało się że z podkładów chyba najbliższy mojemu naturalnemu kolorowi jest fair neutral (choć na testach całościowych dobrze lęży też fair i golden fair), jestem więc raczej bladzioszkiem. No i teraz rozgladam się za jakimś fajnym różem, najlepiej nie za ciemnym i zdecydowanie chłodnym. Dotychczas udało mi się wypróbować soco, salon fun, i pink ribbon. Niestety, wszystkie po nałożeniu na skórę robią się mniej lub bardziej brzoskwiniowe Zastanawiam się, czy jest jakiś odcień z EDM, który byłby lepszy?
skoro jestes blada to może light pink?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:15   #3826
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Light pink, to jest rozświetlacz prawda? Zastanawiałam się nad nim, jest jaśniutki, więc można go więcej nałożyć, może przez to byłby trwalszy Bo te róze które miałam dotychczas, znikały błyskawicznie Ale czy on nie jest jednak taki bardziej ciepły?
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:42   #3827
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

light pink daje kolor, szczególnie na jasnej cerze powinien wg mnie on nie jest ciepły
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 16:08   #3828
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Light pink faktycznie ma srebrne drobinki i nie jest ciepły, ale w moim odczuciu daje mało koloru.
A może Come What May? On w moim odczuciu nie jest ciepły również. Tak samo DVR Saturday, ale on nie jest jasny, tylko ma ciemny kolor.
Ogólnie jak dla mnie cały problem z różami EDM polega na tym, że po roztarciu robią się do siebie bardzo podobne. :/

Tu swatch Cathy, bo oryginalny kolor CWM jest inny niż wygląda na stronie producenta...:
http://mineralne.files.wordpress.com...may-edm-22.jpg

a tu dvr ze strony dystrybutora:
http://kosmetyki-mineralne.com/dvr-saturday-p990.html

Chociaż z tym 'mocnym' różem bym nie przesadzała, o tyle, że łatwo stopniować natężenie koloru, i delikatnie nałożony absolutnie nie da mocnego efektu.

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2011-02-27 o 16:12
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 16:14   #3829
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

light pink daje kolor na jasnych cerach, CWM jest trochę ciemniejszy i też chłodnawy, ale ma więcej drobinek
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-27, 21:33   #3830
kajolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

u mnie CWM wyglada raczej ciepło,nie nazwałabym go chłodnym.
co do rozświetlaczy używanych jako róże to polecam też jestem bladzioszkiem(olive fair) i u mnie Vicky Radiant spisuje się jako róż,bardzo go lubię zresztą.i nie ma opcji,że się nim skrzywdzę.
http://everydaycosmetics.pl/cienie-r...share-598.html ten wygląda chłodno,ale nie wiem jak u niego z jasnością,trzeba by swatchy poszukać.
____________
a jeszcze przypomniałam sobie,że podobno lavender położony pod róż zapobiega ocieplaniu się.z tym,że ja nie testowałam więc trudno mi powiedzieć czy to prawda.

Edytowane przez kajolka
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:39 Powód: skleroza ;)
kajolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 22:34   #3831
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kajolka Pokaż wiadomość
u mnie CWM wyglada raczej ciepło,nie nazwałabym go chłodnym.
co do rozświetlaczy używanych jako róże to polecam też jestem bladzioszkiem(olive fair) i u mnie Vicky Radiant spisuje się jako róż,bardzo go lubię zresztą.i nie ma opcji,że się nim skrzywdzę.
http://everydaycosmetics.pl/cienie-r...share-598.html ten wygląda chłodno,ale nie wiem jak u niego z jasnością,trzeba by swatchy poszukać.
a jeszcze przypomniałam sobie,że podobno lavender położony pod róż zapobiega ocieplaniu się.z tym,że ja nie testowałam więc trudno mi powiedzieć czy to prawda.
Come What May wg mnie ma ciepłą bazę (choć patrząc na niego samodzielnie wydaje się być chłodnym, pastelowym odcieniem różu, ale już w kontraście z naprawdę chłodnym odcieniem wyraźnie widać, że skłania się bardziej w kierunku ciepłego odcienia), natomiast przez srebrne drobinki może być postrzegany jako chłodny odcień. Niestety, u mnie mimo iż nie dawał koloru (ale na jaśniejszej skórze z pewnością będzie widoczny), to ocieplał się i po jakimś czasie na policzku widoczna była smuga w odcieniu ciepłej brzoskwini. TU wklejałam jakieś zdjęcia
(a swoją drogą, postrzeganie kolorów to bardzo indywidualna sprawa )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:05   #3832
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

CWM to cieplejszy róż, ale lekko ochładzają go srebrne drobinki, light pink jest wg mnie zimniejszy od CWM
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 19:14   #3833
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Tez uzywam podkladu Fair Neutral i na mnie kazdy roz mineralny chwile po roztarciu zmienia sie w cieply odcien, chocby nie wiem jak zimnym odcieniem byl sam w sobie. Troche pomaga nalozenie pod roz liliowego korektora ale wtedy trzeba uwazac zeby nie zrobic kilkoma warstwami pudrowych plackow na polikach. Polecam tez nakladac roz stemplujac luznym pedzlem, a rozcierac jedynie granice - zauwazylam, ze im dluzej sie cackam z roztarciem rozu mineralnego na polikach tym cieplejszy odcien sie z niego wydobywa. Podejrzewam, ze pigmenty z rozu i podkladu sie mieszaja i wychodzi to co wychodzi. W jasnych rozach z EDM nie znalazlam takiego, ktory by sie nie ocieplal, a mam chyba wiekszosc. Polecam wybrac cos z ciemniejszych odcieni, w ktorych zdarzaja sie juz wybitne maliny i inne chlodne odcienie i mieszac je z jasnym rozswietlaczem, typu Light Pink, liliowym\rozowym korektorem lub bialymi mikami (np. z Kolorowki) i nakladac pedzlem, ktory nie ma zwartego wlosia, wtedy nie zrobi sie krzywdy nawet tymi ciemniejszymi kolorami. Wiecej z tym zabawy ale coz, taka karma bladolicych
A co do rozy w brzoskwiniowych odcieniach to prosze sie nie zrazac, ja sie ich dlugo balam, bo myslam, ze taki kolor do porcelanowej cery nie pasuje, a guzik prawda - brzoskwinia bardzo odswieza i obecnie wale ja sobie wszedzie, i na oczy i na poliki i na usta

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-02-28 o 19:17
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 21:04   #3834
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzięki dziewczyny, jesteście nieocenione Popróbuje z tym light pinkiem i lawendowym korektorem W ogóle ciągle (już od dłuższego czasu, no cóż widać jestem żółwik) jestem w fazie testów z minerałami i dopiero powolutku sprawdzam co i jak. Z podkładem też nie wiem na 100% .Niby na testach paskowych najlepiej się wtapia fair neutral, ale na całej buzi mam wrażenie, że lepiej jednak leży golden fair. Zresztą wrzucę fotki to może coś doradzicie? To z maziajami i na twarzy i na szyi wyszło trochę kiepsko, w rzeczywistości fair i golen fair się bardziej odcinały. I jeszcze fotka, jak te róże układają się u mnie na nadgarstku (też niestety kiepskawa, ale oddaje o co chodzi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1buzia.jpg (110,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2szyja.jpg (57,3 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3róże.jpg (31,9 KB, 68 załadowań)
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 00:21   #3835
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

W Golden Fair raczej nie idź, zdecydowanie nie masz żółtawej karnacji... może jak się troszkę opalisz? Ale ten Fair Neutral naprawdę ładnie się wtapia, ja bym się tego trzymała. Dziwnie jest z tymi kolorami, naprawdę. Ja sama mam neutrala i light olive, light olive nałożony paskiem wydaje się strasznie ciemny, a rozprowadzony pędzlem na twarzy wtapia się idealnie, więc te paseczki jednak nie są takie miarodajne... a szkoda...
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 10:39   #3836
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

W testach paskowych zazwyczaj naklada sie grubsza warstwe w jednym miejscu i dlatego inaczej to wyglada niz podklad nalozony cienko na cala twarz. Ten test sluzy raczej zorientowaniu sie, w ktora strone odcieni isc, by znalezc odpowiedni kolor.

Mglista noc jesli czujesz sie lepiej w Golden Fair, to uzywaj go, nie baczac na test paskowy albo zmieszaj oba podklady, moze wtedy wyjdzie wlasnie twoj ideal.

Widzieliscie, ze do oferty wrocil Angled Blush Brush?
http://www.everydayminerals.com/stor...ush-brush.html
Ja akurat za nim nie przepadalam, bo chociaz nakladal ladnie roz, to jednak scieral mi przy oakzji warstwe korektora z polikow, wiec pozbylam sie go na samym poczatku, ale pamietam, ze ten pedzel mial grono wielbicieli
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 16:06   #3837
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Takie zmieszanie to mógłby być niegłupi pomysł A co do pasków, to faktycznie są grubo nałożone, cienkie warstwy lub mniej kryjąca formuła dają trochę inny efekt. A właśnie zauważyłyście jakieś różnice w kolorach podkładu edm w zależności od formuły? Bo ja mam wrażenie, że o-glow, lub semi -matt są jakby jaśniejsze od intensive, ale nie wiem czy to nie jest tylko złudzenie spowodowane słabszym kryciem?
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 17:16   #3838
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Pojawiły się też kulki do kąpieli. Ja nie wiem, czemu mi ten newsletter wysyłają, skoro nawet kurierem nie mogę zamówić
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 19:14   #3839
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Si, kolory podkladow roznia sie nieznacznie (ale jednak) miedzy formulami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 22:34   #3840
_MidianOna_
Raczkowanie
 
Avatar _MidianOna_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez mglista_noc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanie - czy jest jakiś róż w ofercie edm, który ma chłodny, różowy odcień i na skórze nie ociepla się w kierunku brzoskwini? Domyślam się , że na każdej skórze kolor może się trochę inaczej układać, ale mimo wszystko chyba można pokusić się o jakieś uogólnienie, więc zwracam się do Was o pomoc. Po długim kombinowaniu, okazało się że z podkładów chyba najbliższy mojemu naturalnemu kolorowi jest fair neutral (choć na testach całościowych dobrze lęży też fair i golden fair), jestem więc raczej bladzioszkiem. No i teraz rozgladam się za jakimś fajnym różem, najlepiej nie za ciemnym i zdecydowanie chłodnym. Dotychczas udało mi się wypróbować soco, salon fun, i pink ribbon. Niestety, wszystkie po nałożeniu na skórę robią się mniej lub bardziej brzoskwiniowe Zastanawiam się, czy jest jakiś odcień z EDM, który byłby lepszy?
Również mam bladą cerę, jeśli chodzi o podkład stosuję fair. Z róży najbardziej podpasowały mi soft touch (delikatny, chłodny, idealny na codzień) i dvr saturday (nie słyszałam jeszcze opini od nikogo, żeby się ocieplał czy coś, tylko tyle że jest dość ciemny i przy jasnej cerze trzeba naprawdę uważać, żeby nie przesadzić - dla mnie na większe wyjścia)

Eh. Niedawno doznałam szoku. Chce zamówić minerałki, a tu nie wysyłają do polski.. Ale nas wkopali :|

U dystrybutora za podkład, korektor, róż, pędzel i 2 próbki dałam 200zł Gdy pierwszy raz zamawiałam minerały za 6 produktów pełnometrażowych dałam chyba 160zł z tego co pamiętam. Oczywiście już z przesyłką. I w dodatku brak darmowych próbek, brak zestawów (6/12) jestem ZŁA ZŁA ZŁA

A dziewczyny, może mogłybyście mi polecić tak na szybkiego coś na utrwalenie minerałów? Niestety nie mam czasu przeglądać tych wszystkich tysięcy stron - studia, praca. Niestety u mnie po paru godzinach z makijażu mineralnego jest już klapa.. dlatego do pracy (muszę mieć nienaganny wygląd) zaczęłam stosować normalnego podkładu, wybór padł na revlona, ale zapycha mnie jak każdy normalny podkład. Po każdym weekendzie skóra jest przesuszona i w ogóle w tragicznym stanie. Cała moja mineralno-naturalna pielęgnacja spełza do niczego. Bardzo proszę o jakąś radę, bo myśl o następnym weekendzie mnie przeraża.
Dodam ze próbowałam różnych sposobów nakładania minerałów - na mokro, sucho itd. Używałam też różnych baz z edm, pudru bambusowego - podobno niektórym to pomaga, mi niestety nie.

Edytowane przez _MidianOna_
Czas edycji: 2011-03-01 o 22:54
_MidianOna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.