Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III. - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-01, 18:20   #4351
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Chętnie do was dołączę, nie farbuję włosów od czerwca 2011. Wczesniej miałam włosy długie. Niedawno ściełam wlosy na boba - pierwszy raz mam tak krótkie włosy.
pierwsze zdjęcie jest z 3 grudnia drugie natomiast 29 grudzień. Widać na nim że włosy znacznie podrosły.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3grudnia.jpg (104,0 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29,12.jpg (115,3 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez NEWTREND
Czas edycji: 2012-01-01 o 18:22
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 18:43   #4352
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja wrzucam swoje odrosty w połowie stycznia minie mi pół roku bez farby i na tą okazję idę do fryzjera na zabieg regeneracyjny i podcięcie końcówek (może sobie przy okazji wycieniuje włosy.. ).
Zdjęcie nr 1. robione przed wigilią. Włosy masakryczne (3 dzień od mycia), nigdzie wtedy nie wychodziłam, więc je przytrzymałam dzień dłużej niż normalnie. Ale dzięki temu dokładnie widać, dokąd sięga odrost
Zdjęcie nr 2. zrobione 26. grudnia po umyciu włosów
ładny odrościk rzeczywiście, jak są 'tłuste' to lepiej widać odrost
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Chętnie do was dołączę, nie farbuję włosów od czerwca 2011. Wczesniej miałam włosy długie. Niedawno ściełam wlosy na boba - pierwszy raz mam tak krótkie włosy.
pierwsze zdjęcie jest z 3 grudnia drugie natomiast 29 grudzień. Widać na nim że włosy znacznie podrosły.
witamy kolejną fankę naturalnych włosów i nie farbowania rzeczywiście widać różnicę w odrostach
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 18:50   #4353
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

przez was zamówiłam sobie jantar
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:07   #4354
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja wrzucam swoje odrosty w połowie stycznia minie mi pół roku bez farby i na tą okazję idę do fryzjera na zabieg regeneracyjny i podcięcie końcówek (może sobie przy okazji wycieniuje włosy.. ).
Zdjęcie nr 1. robione przed wigilią. Włosy masakryczne (3 dzień od mycia), nigdzie wtedy nie wychodziłam, więc je przytrzymałam dzień dłużej niż normalnie. Ale dzięki temu dokładnie widać, dokąd sięga odrost
Zdjęcie nr 2. zrobione 26. grudnia po umyciu włosów
twój kolor tez mi się bardzo podoba!!!


Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Chętnie do was dołączę, nie farbuję włosów od czerwca 2011. Wczesniej miałam włosy długie. Niedawno ściełam wlosy na boba - pierwszy raz mam tak krótkie włosy.
pierwsze zdjęcie jest z 3 grudnia drugie natomiast 29 grudzień. Widać na nim że włosy znacznie podrosły.
a to szczęściara z ciebie, szybko ci włosy rosną!!!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:08   #4355
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
przez was zamówiłam sobie jantar
toż to dobrze! jantar to cudo

jeszcze trochę i zacznę kurację od nowa
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:10   #4356
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dopiero teraz mi zaczeły szybko rosnąć. Od początku grudnia wcieram Jantar.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 19:17   #4357
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Dopiero teraz mi zaczeły szybko rosnąć. Od początku grudnia wcieram Jantar.
naprawde jest taki dobry? a nie nadaje czasami złotego połysku? bo wiesz,ja unikam wszystkiego, co żółte - nie kupuje szamponow z rumiankiem, nagietkiem, miodem itp, bo nie chce cieplego odcienia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-01, 19:37   #4358
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
naprawde jest taki dobry? a nie nadaje czasami złotego połysku? bo wiesz,ja unikam wszystkiego, co żółte - nie kupuje szamponow z rumiankiem, nagietkiem, miodem itp, bo nie chce cieplego odcienia

Wcieram go tylko w skórę głowy co drugi dzień, moje odrosty są w zimnym odcieniu nie żółkną. Jedynie włosy po nim mi się jakoś szybciej przetłuszczają.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 20:24   #4359
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

makeupnotwar nie przez nas tylko dzięki nam
A mi właśnie spowalnia przetłuszczanie
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-01, 20:30   #4360
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam wszystkie powracające i te które jeszcze się wahają w nowym roku Nowy rok to dobry "pretekst" do powrotu do naturalek.
Przesyłam Wam fotę z wczorajszych tańców sylwestrowych. Aktualnie jestem w fazie zapuszczania. Pozdrawiam z Jantarem na głowie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosięta.jpg (91,6 KB, 75 załadowań)
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 09:09   #4361
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
naprawde jest taki dobry? a nie nadaje czasami złotego połysku? bo wiesz,ja unikam wszystkiego, co żółte - nie kupuje szamponow z rumiankiem, nagietkiem, miodem itp, bo nie chce cieplego odcienia
jantar nie ma żadnych efektów ubocznych, a tym bardziej kolorystycznych.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 10:49   #4362
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny, piękne naturalki, porządnie motywujecie

NEWTREND, ale Ci genialnie włosy urosły

Ja od wczoraj zaczęłam wcierać Jantar, w ogóle tym razem mam go w przezroczystej buteleczce i nie jest tak lepki i gęsty jak moje poprzednie Jantary z którymi miałam do czynienia No ale o wiele lepiej się go rozprowadza i nie skleja aż tak włosów, liczę na porządne efekty
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 10:56   #4363
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa!! Już nie mogę się doczekać, aż będę miała całą grzywkę naturalną, wtedy będzie już z górki dla mnie Myślę, że do maja - czerwca zetnę farbowańce już z grzywki i będzie git
Ej, a co tak mało z nas wrzuciło zdjęcia?? już pokazywać odrosty!! (nawet te ledwo widoczne)

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie powracające i te które jeszcze się wahają w nowym roku Nowy rok to dobry "pretekst" do powrotu do naturalek.
Przesyłam Wam fotę z wczorajszych tańców sylwestrowych. Aktualnie jestem w fazie zapuszczania. Pozdrawiam z Jantarem na głowie!
Piękne!!
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 11:16   #4364
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piękne naturalki, porządnie motywujecie

NEWTREND, ale Ci genialnie włosy urosły

Ja od wczoraj zaczęłam wcierać Jantar, w ogóle tym razem mam go w przezroczystej buteleczce i nie jest tak lepki i gęsty jak moje poprzednie Jantary z którymi miałam do czynienia No ale o wiele lepiej się go rozprowadza i nie skleja aż tak włosów, liczę na porządne efekty
Też od wczoraj zaczełam z jantarem plus masa orzechów plus skrzyp plus pokrzywa i cynk walcze teraz o długość do sierpnia do wesela siostry mojego narzeczonego pierwsze tak wielkie spotkanie z jego rodziną mnie czeka <boisię>
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny za miłe słowa!! Już nie mogę się doczekać, aż będę miała całą grzywkę naturalną, wtedy będzie już z górki dla mnie Myślę, że do maja - czerwca zetnę farbowańce już z grzywki i będzie git
Ej, a co tak mało z nas wrzuciło zdjęcia?? już pokazywać odrosty!! (nawet te ledwo widoczne)

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------



Piękne!!

Dziękuje !!
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 13:12   #4365
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Mrs. Potter's jest super! Zamierzasz używać jej do mycia czy odżywiania?
Póki co do ożywiania. Pierwsze użycie było dzisiaj rano i włosy są okey i lekkie końce a nie strąki
Butla duża bo 500ml więc będę "męczyć i męczyć". Fajny prosty skład, co prawda z dimeticone ale mi to nie przeszkadza. Zapłaciłam jakieś 6-7 zł więc sądzę, że warto. Ciekawe jakie efekty będą pod koniec buteleczki, postanowiłam używać go obowiązkowo raz w tyg jako odżywkę na ok 5-10min.

Cytat:
Napisane przez kama_ziom Pokaż wiadomość
A ja na koniec roku przedstawie moje odrosty-- maja bez tygodnia- 3 miesiące.... wolno cos rosną i kolor się zaczyna znacznie odcinać... ale muszę wytrzymać!!! Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku!!! Tak jak mówi anngeli - udanego roczku bez farb!! zdrowych ,pieknych naturalnych włosów...!! Wam i sobie życzę
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jutro mijają mi 4 miesiące od farbowania, nadal walczę o baby hair na czubku głowy i kupię do tego jantar. Również zaczęłam sobie radzić z moimi prostymi po farbowaniu włosami - spinam je klamrą gdy mają w sobie już minimalnie wilgoci i, jako że nadal są podatne to się skręcają
Załącznik 4414687 Załącznik 4414688
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
u mnie również, równo 4 miesiące!
sliczny kolor masz!

a oto moje
Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
To i ja wstawię w nowym roku swoje włosy. Co prawda są już całe naturalne, ale nadal podczytuję wątek, bo tak jakoś nie umiem się z Wami rozstać Za 18 dni minie półtora roku jak nie farbuję, a za 20 dni rok odkąd mam już całe włoski swoje. I powiem Wam, że warto było skończyć z farbowaniem. Włosy są w o niebo lepszej kondycji, na dobrą sprawę nie muszę nawet używać odżywki jak mi się nie chcę i są ok. Fotki niestety średniej jakości ze względu na sprzęt i moje umiejętności wykonania zdjęcia własnych włosów z tyłu
Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
To i ja wrzucam swoje odrosty w połowie stycznia minie mi pół roku bez farby i na tą okazję idę do fryzjera na zabieg regeneracyjny i podcięcie końcówek (może sobie przy okazji wycieniuje włosy.. ).
Zdjęcie nr 1. robione przed wigilią. Włosy masakryczne (3 dzień od mycia), nigdzie wtedy nie wychodziłam, więc je przytrzymałam dzień dłużej niż normalnie. Ale dzięki temu dokładnie widać, dokąd sięga odrost
Zdjęcie nr 2. zrobione 26. grudnia po umyciu włosów
Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Chętnie do was dołączę, nie farbuję włosów od czerwca 2011. Wczesniej miałam włosy długie. Niedawno ściełam wlosy na boba - pierwszy raz mam tak krótkie włosy.
pierwsze zdjęcie jest z 3 grudnia drugie natomiast 29 grudzień. Widać na nim że włosy znacznie podrosły.
Cytat:
Napisane przez JustCassie Pokaż wiadomość
Witam wszystkie powracające i te które jeszcze się wahają w nowym roku Nowy rok to dobry "pretekst" do powrotu do naturalek.
Przesyłam Wam fotę z wczorajszych tańców sylwestrowych. Aktualnie jestem w fazie zapuszczania. Pozdrawiam z Jantarem na głowie!
Wszystkie piękne, błyszczące i motywują jak najbardziej. Czy to maleńki odrost czy duży zbliża nas do natury

A ja jadę w góry jeszcze nocą środową czyli z 3/4 stycznia z bratem i narzeczonym a jeszcze zatrzymamy się w Częstochowie na postój w jednej galerii i auchanie, jako włosomaniaczka może znów coś wyhacze.
I się oscypków najemy a zaraz do mamy na obiadek idziemy
Chciałabym pokazać swoje odrosty, ale słabo je widać wg mnie... niby to plus niby minus ale widzę, że włosy ogólnie urosły więc oby do przodu.
Do zagadania
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:45   #4366
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Śliczne macie te naturalki a te moje to z pół cm dopiero
ale dziś kupiłam Vitapil i herbatę z pokrzywy -zaczynam swoją misję pod koniec stycznia pójdę do fryzjerki i zrobię sobie jakiś kolor zbliżony do mojego naturalnego -i pewnie dopiero wtedy zacznie się walka
Pozdrawiam dziewczyny!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Hej, a jak często powinno się pić herbatę z pokrzywy? Nie chciałabym przedobrzyć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:55   #4367
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat123, ja piję raz dziennie przez trzy miesiące, a potem robię miesiąc przerwy i od nowa.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 16:59   #4368
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
kat123, ja piję raz dziennie przez trzy miesiące, a potem robię miesiąc przerwy i od nowa.
a widzisz jakieś efekty?
ja już kiedyś piłam pokrzywę na cerę. Ale po jednym opakowaniu dałam sobie spokój, już nie pamiętam dlaczego... w sumie może pomoże, a na pewno nie zaszkodzi
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 17:43   #4369
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Odzywam się po jakiejś dwumiesięcznej przerwie oczywiście nie od samego wątku tylko pisaniu jakichkolwiek wiadomości dziewczyny gratuluje wytrwałości w starym roku i życzę jej jeszcze więcej w nowym otóż dalej zapuszczam naturalki, póki co nie poddaje się chociaż różnica w kolorze wraz z większym odrostem jest coraz bardziej męcząca.. Obecnie mam 6 cm odrotu Wstawiam zdjęcie jakoś sprzed 3 dni oraz moja krótką włosową historie bo w związku z chęcią jak najszybszego powrotu do naturalnych włosków walczę z szybszym porostem co niestety jak widać nie wychodzi bo po pól rocznej intensywnej pielęgnacji dalej jest 1 cm na miesiąc no cóż... ale zamówiłam 3 buteleczki jantaru, może on mi pomoże
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0018.jpg (137,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwh male.jpg (63,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0016.jpg (122,3 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Olasi
Czas edycji: 2012-01-02 o 17:44
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 17:53   #4370
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Odzywam się po jakiejś dwumiesięcznej przerwie oczywiście nie od samego wątku tylko pisaniu jakichkolwiek wiadomości dziewczyny gratuluje wytrwałości w starym roku i życzę jej jeszcze więcej w nowym otóż dalej zapuszczam naturalki, póki co nie poddaje się chociaż różnica w kolorze wraz z większym odrostem jest coraz bardziej męcząca.. Obecnie mam 6 cm odrotu Wstawiam zdjęcie jakoś sprzed 3 dni oraz moja krótką włosową historie bo w związku z chęcią jak najszybszego powrotu do naturalnych włosków walczę z szybszym porostem co niestety jak widać nie wychodzi bo po pól rocznej intensywnej pielęgnacji dalej jest 1 cm na miesiąc no cóż... ale zamówiłam 3 buteleczki jantaru, może on mi pomoże
jak Ty to robisz, że tak ładnie zaciera się różnica? W sensie, że masz takie fajne przejście między odrostem a blondem -samo tak?

a w ogóle super włosy...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 18:13   #4371
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak Ty to robisz, że tak ładnie zaciera się różnica? W sensie, że masz takie fajne przejście między odrostem a blondem -samo tak?

a w ogóle super włosy...
dziękuję za miłe słowaa co do płynnego przejścia to właśnie go nie ma:p może na zdjęciach z tyłu to tak wygląda, ale niestety póki co mam tylko takie jak zrobię zdjęcie przedziałka to zauważysz,że wcale tak ładnie to nie wygląda chciałam spróbować maseczki z miodem bo czytałam, że różnica właśnie może stać się mniej wyraźna ale trochę boję się ocieplenia kolorku;/
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 18:26   #4372
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
dziękuję za miłe słowaa co do płynnego przejścia to właśnie go nie ma:p może na zdjęciach z tyłu to tak wygląda, ale niestety póki co mam tylko takie jak zrobię zdjęcie przedziałka to zauważysz,że wcale tak ładnie to nie wygląda chciałam spróbować maseczki z miodem bo czytałam, że różnica właśnie może stać się mniej wyraźna ale trochę boję się ocieplenia kolorku;/
a nie myślałaś, żeby poszukać fryzjera, który zrobiłby Ci kolor zbliżony do naturalnego? Ale tak, by nie ruszać odrostu? (np. na folię)
Ja się wybieram pod koniec miesiąca farbować, a potem rok odpoczynku planuję (co najmniej! )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 18:36   #4373
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat123 Pokrzywę piję już ładnych parę lat i w sumie teraz to robię to już bardziej z przyzwyczajenia i dlatego, że mi smakuje. Zaczęłam ją pić ze względu na włosy. Miałam nadzieję, że po niej przyspieszą, ale jakiś spektakularnych efektów nie zauważyłam. Myślę jednak, że w kwestii wzmocnienia jednak coś robi, bo jak jeszcze katowałam moje włosy farbami, a potrafiłam to robić nawet co 2 tygodnie, to włosy trzymały się na głowie i nie wyłysiałam. Wydaję mi się, że to w dużej mierze właśnie zasługa pokrzywy, no i pewnie po części Seboradinu i olejku rycynowego, które też namiętnie stosowałam. Co do stanu cery to u siebie zmian nie zauważyłam. Nie było ani gorzej, ani lepiej.

A tak na marginesie to u mnie szybszy przyrost zauważyłam właśnie podczas stosowania olejku rycynowego i lotionu Seboradinu.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:03   #4374
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Oj to chyba pochodzę za tym Seboradinem... Gdzie go dostanę? W aptekach?Łatwo dostępny, czy trzeba przez Internet zamawiać?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:21   #4375
Olasi
Rozeznanie
 
Avatar Olasi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 721
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a nie myślałaś, żeby poszukać fryzjera, który zrobiłby Ci kolor zbliżony do naturalnego? Ale tak, by nie ruszać odrostu? (np. na folię)
Ja się wybieram pod koniec miesiąca farbować, a potem rok odpoczynku planuję (co najmniej! )
Cały czas szukam odpowiedniego fryzjera bo rok temu jak też wracałam do naturalnych pomalował mnie na odcień zbliżony do ciemnego brązu mówiąc, że się wypłucze;] oczywiście się wypłukał, ale na zielony wyglądałam jak mały trol i przez to zniszczyłam swój odrost... Jak polecisz mi jakiegoś dobrego w Warszawie to będę szczęśliwa a co do Seboradinu, też używam, porostu nie widać ale są geste i wcale nie wypadają a dostać można w każdej aptece polecam promocje w Superpharmie, wtedy można go najtaniej dostać
Olasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 19:29   #4376
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Cały czas szukam odpowiedniego fryzjera bo rok temu jak też wracałam do naturalnych pomalował mnie na odcień zbliżony do ciemnego brązu mówiąc, że się wypłucze;] oczywiście się wypłukał, ale na zielony wyglądałam jak mały trol i przez to zniszczyłam swój odrost... Jak polecisz mi jakiegoś dobrego w Warszawie to będę szczęśliwa a co do Seboradinu, też używam, porostu nie widać ale są geste i wcale nie wypadają a dostać można w każdej aptece polecam promocje w Superpharmie, wtedy można go najtaniej dostać
Niestety nie doradzę, bo sama mieszkam na drugim końcu Polski Moja fryzjerka ostatnio zrobiła mi dokładnie taki kolor jak chciałam (zdjęcie u mnie w galerii), więc może zaryzykuję kolejną wizytę...
Oj to w przyszłym tygodniu Seboradinu poszukam koniecznie Mi lecą okropnie włosy...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:09   #4377
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

kat123 dokładnie,na wypadanie też pomaga i dostaniesz go raczej w każdej aptece. Tylko z cenami różnie.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:29   #4378
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Odzywam się po jakiejś dwumiesięcznej przerwie oczywiście nie od samego wątku tylko pisaniu jakichkolwiek wiadomości dziewczyny gratuluje wytrwałości w starym roku i życzę jej jeszcze więcej w nowym otóż dalej zapuszczam naturalki, póki co nie poddaje się chociaż różnica w kolorze wraz z większym odrostem jest coraz bardziej męcząca.. Obecnie mam 6 cm odrotu Wstawiam zdjęcie jakoś sprzed 3 dni oraz moja krótką włosową historie bo w związku z chęcią jak najszybszego powrotu do naturalnych włosków walczę z szybszym porostem co niestety jak widać nie wychodzi bo po pól rocznej intensywnej pielęgnacji dalej jest 1 cm na miesiąc no cóż... ale zamówiłam 3 buteleczki jantaru, może on mi pomoże
ładny odrościk i ważne, że włosy rosną

a ten seboradin wmasowujecie w skórę głowy?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 20:44   #4379
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Śliczne macie te naturalki a te moje to z pół cm dopiero
ale dziś kupiłam Vitapil i herbatę z pokrzywy -zaczynam swoją misję pod koniec stycznia pójdę do fryzjerki i zrobię sobie jakiś kolor zbliżony do mojego naturalnego -i pewnie dopiero wtedy zacznie się walka
Pozdrawiam dziewczyny!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Hej, a jak często powinno się pić herbatę z pokrzywy? Nie chciałabym przedobrzyć
Ja pije codziennie bo po prostu lubię a że przynosi dodatkowe efekty urodowe to super. Dziewczyny piszą że robią jakieś przerwy bo wypłukuje witamine B czy coś takiego. Ja muszę robić co 1,5 miesiąca pełne wyniki i nic złego się nie dzieje, może dlaatego że mam ogólnie zdrową urodową bogatą w witaminy dietę ?

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Odzywam się po jakiejś dwumiesięcznej przerwie oczywiście nie od samego wątku tylko pisaniu jakichkolwiek wiadomości dziewczyny gratuluje wytrwałości w starym roku i życzę jej jeszcze więcej w nowym otóż dalej zapuszczam naturalki, póki co nie poddaje się chociaż różnica w kolorze wraz z większym odrostem jest coraz bardziej męcząca.. Obecnie mam 6 cm odrotu Wstawiam zdjęcie jakoś sprzed 3 dni oraz moja krótką włosową historie bo w związku z chęcią jak najszybszego powrotu do naturalnych włosków walczę z szybszym porostem co niestety jak widać nie wychodzi bo po pól rocznej intensywnej pielęgnacji dalej jest 1 cm na miesiąc no cóż... ale zamówiłam 3 buteleczki jantaru, może on mi pomoże
Bardzo ładne kłaczęta! Oby tak dalej a będzie jeszcze lepiej
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-02, 23:12   #4380
MikiCziki
Raczkowanie
 
Avatar MikiCziki
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Dziewczyny Moje Drogie!!!

Samych cudowności w Nowym Roku! Aby włosy nam rosły w TURBO TEMPIE- tego Wam i sobie życzę

PS Wrzucam foty- żeby nie było

Jak Wam się podoba moja sylwkowa fryzurka? Skatowałam włosy lokówką- no niestety mam nadzieje, że odżywka to odpokutuje...

A odrost... same napiszcie co o tym myślicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0458.jpg (31,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0484.jpg (14,6 KB, 50 załadowań)
__________________
Nie farbuję od 16.10.2010 amen
Mój ukochany mężczyzna urządza dla nas gniazdko!
Już za rok oświadczy mi się- brunet o błękitnym spojrzeniu,mój jedyny boski,młody, silny, wierny, o sercu złotym ... mój M
MikiCziki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.