Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-03, 17:16   #3961
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To w takim razie jaka różnica czy użyjemy farby (która po pewnym czasie i tak się wypłukuje) czy szamponu kloryzującego (są przecież takie do ok 28 myć)?

Czy któreś z nich bardziej niszczy włosy czy mają podobne działanie?

Może zadaję banalne wg Was pytania ale malo się znam na koloryzacji...
Szampony koloryzujące nie wnikają głęboko do włosa, pozostają na powierzchni lub płytko we włosie, więc wypłukują się szybciej, kolor nie jest bardzo zmieniony (zawsze jest zblizony do naturalnego) i nei rozjasniają.
Co do szkodliwości trzeba popatrzeć na skład obu Bardziej "inwazyjna" dla włosa jest farba, ale czasem spłukiwalne mają gorszy syf w składzie Farby trwałe mają amoniak (substancja o odczynei zasadowym mająca właśnie rozchylić łuski w czasie farbowania , aby barwnik wniknął do włosa) i substancję potencjalnie alergenną.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:51   #3962
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
To w takim razie jaka różnica czy użyjemy farby (która po pewnym czasie i tak się wypłukuje) czy szamponu kloryzującego (są przecież takie do ok 28 myć)?

Czy któreś z nich bardziej niszczy włosy czy mają podobne działanie?

Może zadaję banalne wg Was pytania ale malo się znam na koloryzacji...
Jesli masz na mysli farby do 28 myc drogeryjne typu casting- to jest to normalna farba jedynie bez amoniaku ktora nigdy sie nie wymyje...zamiast amoniaku uzywane sa inne substancj wlasnie po to aby odchylic luske.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 17:53   #3963
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja moje włosy muszę układać codziennie. prostownica ich tak nie zniszczyła jak dzisiejsze farbowanie.

codziennie w pociągu widzę dziewczynę o włosach koloru marchewki, bez rozdwojonych końcówek, bez odrostów. jak ja jej zazdroszczę tego koloru, ah!
Następnym razem zrób Vitality's 8/44 z oksydantem 6%. Ładniej rozjaśnia odrost niż 9% Joanny. A kolor tak samo pomarańczowy i nie wysusza włosów.
Wiem, bo używałam kiedyś Joanny. Teraz tylko Vitality's. Jest super.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-03, 18:14   #3964
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Juz umylam wloski i olejowalam - kupilam w aptece olejkowa odzywke queen helene jojoba, stan wlosow o wiele lepszy...chociaz wczoraj mialam saune - ktora nic nie dala, jest odrobine jasniej...ale jutro funduje im jeszcze godzinke z waxem do blondow.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 13:34   #3965
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Dam szanse na wyplukanie sie no i bede olejowac - slyszalam ze rewelacyjny do olejowania jest arganowy 100%. Julianna ile razy olejowalas zanim sie wyplukalo?

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
mam argan i probowalam i szkoda jest swietny na skore
najlepsze co na mnie dziala to olejek rycynowy z duza iloscia miodu i nafty . przy czym jesli dasz nafte nie trzymam dluzej niz godzine, a miod, rycyna i zoltko nawet kilka godzin i od razu mam super efekt


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Jak myślicie ile dodać mixa do 30ml tonera, żeby nie wyszło za mocno

Toner mam 8/38 a mix 0/43
co to za kims i toner, ja bym kladla na glowe swoja pol na pol, blagam o nazwe i opcjonalnie linka

Cytat:
Napisane przez imogene Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że odżywka Isana Babassu została wycofana? już na którymś z kolei blogów natknęłam się na tę informację
niestety to prawda

zobaczcie co znalazlam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...asniajaca.html
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2012-11-04 o 14:22
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 15:58   #3966
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
mam argan i probowalam i szkoda jest swietny na skore
najlepsze co na mnie dziala to olejek rycynowy z duza iloscia miodu i nafty . przy czym jesli dasz nafte nie trzymam dluzej niz godzine, a miod, rycyna i zoltko nawet kilka godzin i od razu mam super efekt




co to za kims i toner, ja bym kladla na glowe swoja pol na pol, blagam o nazwe i opcjonalnie linka



niestety to prawda

zobaczcie co znalazlam
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...asniajaca.html
julianna
to znaczy że na włosy nie za bardzo? powiem ci że rycynowy też na moje włosy najlepiej działa - ale nie stosuje go zbyt ciężko bo aplikacja ciężka. Ten olejek co wczoraj kupiłam też się u mnie sprawdził.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...treatment.html

używałaś może kokosowy elfavitu? jak się sprawdził?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-11-04 o 16:02 Powód: dopis.
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:03   #3967
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
julianna
to znaczy że na włosy nie za bardzo? powiem ci że rycynowy też na moje włosy najlepiej działa - ale nie stosuje go zbyt ciężko bo aplikacja ciężka. Ten olejek co wczoraj kupiłam też się u mnie sprawdził.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...treatment.html
podobno można go (olejek rycynowy) podgrzać, to wtedy ma lżejszą konsystencję. ja chyba go wymieszam z kokosowym, bo kokosowy jest strasznie wodnisty. może będzie się lepiej nakładać.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-04, 16:15   #3968
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
podobno można go (olejek rycynowy) podgrzać, to wtedy ma lżejszą konsystencję. ja chyba go wymieszam z kokosowym, bo kokosowy jest strasznie wodnisty. może będzie się lepiej nakładać.
ja to lubie takie wodniste

zastanawiam nad tym kokosowym elfavitu - bo uzywałam już 3 inne kokosowe i sie u mnie nie sprawdziły, miałam suchy puch na włosach.

chce jeszcze wypróbowac arganowy (fryzjerka mnie namawiała) i lniany.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:53   #3969
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy tego olejku nie uzywalam, ale nie przepadam za kokosem. raz po nim lepiej, raz gorzej
co do podgrzania rycynowego - super sprawa, zwlaszcza jesli chcesz sie pozbyc koloru
arganowy mialam na wlosach kilka razy i u mnie nie bylo super efektow, powiem szczerze ze srednio mi przypasowal, na twarz cudowny , ale na wlosy sredni
jak go kupowalam bylam tak zafiksowana na argan, ze kupilam do tego
serum na arganowe i mimo silikonow, chyba ono mi wlasnie bardziej na wlosy pasuje.
nie wiem jak byloby gdybym stosowala dluzszy czas, ale slyszalam, ze warto czasami wcierac w skalp bo nawet lysienie zatrzymuje wiec sprobuj, moze dla Ciebie bedzie dobry
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 17:12   #3970
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy tego olejku nie uzywalam, ale nie przepadam za kokosem. raz po nim lepiej, raz gorzej
co do podgrzania rycynowego - super sprawa, zwlaszcza jesli chcesz sie pozbyc koloru
arganowy mialam na wlosach kilka razy i u mnie nie bylo super efektow, powiem szczerze ze srednio mi przypasowal, na twarz cudowny , ale na wlosy sredni
jak go kupowalam bylam tak zafiksowana na argan, ze kupilam do tego
serum na arganowe i mimo silikonow, chyba ono mi wlasnie bardziej na wlosy pasuje.
nie wiem jak byloby gdybym stosowala dluzszy czas, ale slyszalam, ze warto czasami wcierac w skalp bo nawet lysienie zatrzymuje wiec sprobuj, moze dla Ciebie bedzie dobry
bardzo dziękuje za odpowiedź bo ten arganowy dośc drogi,
ze swojej strony polecam ten queen hellen - bardzo fajny rezultat - może gdzieś w aptece go dostaniesz - oczywiście używam podgrzany, od razu widac że włosy zregenerowane, nie puszą się - i ładnie błyszczą na drugi dzień.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 09:40   #3971
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
bardzo dziękuje za odpowiedź bo ten arganowy dośc drogi,
ze swojej strony polecam ten queen hellen - bardzo fajny rezultat - może gdzieś w aptece go dostaniesz - oczywiście używam podgrzany, od razu widac że włosy zregenerowane, nie puszą się - i ładnie błyszczą na drugi dzień.
nie ma sprawy,
poszukam bo czytalam, ze maja dobre sklady, a niestety do tej pory nic o nich nie slyszalam
a co do arganowego to niestety sa drogie, ale na twarz lubie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 12:21   #3972
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:29   #3973
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
Niektóre z nas są naturalnie rude...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 12:46   #3974
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
Jak się ma piękny swój kolor to można być naturalną, gorzej jak się go nie ma i źle się z tym czuje
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:10   #3975
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
Natura nie jest nieomylna i czasami dziewczyny wyglądają niekorzystnie w naturalnym kolorze. Zmiana koloru może wiele zdziałać a czego się nie robi żeby czuć się dobrze
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 13:23   #3976
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jak się ma piękny swój kolor to można być naturalną, gorzej jak się go nie ma i źle się z tym czuje
Niektórzy wtedy mają kompleksy i przychodza na forum i składają kondolencje tym co "muszą" ( ) farbować bo mają naturaly "brzydki" kolor. Dziwnym trafem nie wrzucają jednak swojej fotki i musimy im wierzyć na słowo, że jesteśmy brzydsze skoro musimy poprawiac naturę, a ona nie musi Oczywiscie nie myślę tego wcale o BlairM88 , że leczy tu kompleksy wszelkie podobieństwa przypadkowe

BTW czy juz kiedyś nie było tu trola co podobnie pisał i wrzucał fotki rudej modelki jako swoje i ktoś to odkrył?

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-11-05 o 13:25
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 14:39   #3977
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
juz lepiej, czy chcesz jeszcze wpasc na watek o wiekszych problemach i poszczycic sie swoja doskonaloscia??

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Niektóre z nas są naturalnie rude...
i lubia wiecej ognia

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Niektórzy wtedy mają kompleksy i przychodza na forum i składają kondolencje tym co "muszą" ( ) farbować bo mają naturaly "brzydki" kolor. Dziwnym trafem nie wrzucają jednak swojej fotki i musimy im wierzyć na słowo, że jesteśmy brzydsze skoro musimy poprawiac naturę, a ona nie musi Oczywiscie nie myślę tego wcale o BlairM88 , że leczy tu kompleksy wszelkie podobieństwa przypadkowe

BTW czy juz kiedyś nie było tu trola co podobnie pisał i wrzucał fotki rudej modelki jako swoje i ktoś to odkrył?
10/10kla ski:
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:05   #3978
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Powiem prawde ze akurat nie jest moim marzeniem byc naturalnie rudą. Ja lubie poprostu zmiany- i siebie taka jaka jestem, wymyslac bawic sie kolorem. Wiekszosc naturalnych rudzielcow nie podoba mi sie.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 18:09   #3979
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
Prosimy o fote, albo pogratulujemy...albo bedziemy wspolczuc

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 18:49   #3980
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, współczuję Wam, że musicie się tak wysilać z farbami i innymi specyfikami żeby osiągnąć fajny rudy kolor... Ja jestem naturalnie ruda, kiedyś chciałam farbować włosy, ale nigdy NIGDY tego nie zrobiłam. Nie lepiej być naturalną? Włosy cierpią przez te eksperymenty
Mało jest ŁADNYCH NATURALNIE RUDYCH naturalne rude mi się najczęściej nie podobają (odcień włosów albo ogólna uroda kobiety ) ale kiedyś tam w liceum miałam znajomą, która wyglądała cudoooownie miała śliczną buzię i naprawdę piękny ognisty rudy kolorek - taki, że nie mogłam uwierzyć, że to nie farbowane tylko takim rudzikom - jednym na tysiąc, zazdroszczę
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 19:23   #3981
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dokładnie! Jakiś czas temu w pociągu widziałam dziewczynę z przepięknymi rudymi włosami, cudny kolor, a ilość i gęstość taka, że na trzy głowy by starczyło, jak się w moją stronę odwróciła........
Mi rude tak pasują, że wszyscy myślą, że jestem z natury ruda, mój Tz jak się poznaliśmy to mi powiedział, że jestem pierwszą ładną naturalną rudą jaką widział
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 20:47   #3982
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja to lubie takie wodniste

zastanawiam nad tym kokosowym elfavitu - bo uzywałam już 3 inne kokosowe i sie u mnie nie sprawdziły, miałam suchy puch na włosach.

chce jeszcze wypróbowac arganowy (fryzjerka mnie namawiała) i lniany.
Siemka!!! sto lat mnie już tu nie było...:/
Ja miałam kokosowy efavitu, u mnie po nim też był puch, więc skończył jako dodatek do codziennej owsianki Rycynowy to mój ulubiony, kolor rzeczywiście po nim mocno schodzi, dlatego używam, gdy efekt farbowania wychodzi zbyt ciemno lub dwa razy przed kolejnym farbowaniem gdy już nie ma co schodzić
Ostatnimi czasy trochę eksperymentowałam. Porzuciłam na jakiś czas hennę, gdyż stwierdziłam, że robią mi się po niej dredy. W międzyczasie użyłam tonera Loreal dialight, bodajże 7.43 i byłam zadowolona-włosy błyszczały, były w dobrej kondycji a ciemny odcień, który wyszedł dość szybko się zmył. Ostatnią, którą użyłam była artego one60nine 7.4 z oksydantem 6%, wyszło bardzo ciemno, ale bardzo ładnie, tak kasztanowo, poza tym dość szybko się zmyło i teraz będę mieszać 8.34 z 7.4 Mam tylko wrażenie, że włosy mi się przesuszyły:/ Pozdrawiam Forumowiczki!
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-05, 21:06   #3983
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jak się ma piękny swój kolor to można być naturalną, gorzej jak się go nie ma i źle się z tym czuje
Albo jak się ma siwki...

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
Mało jest ŁADNYCH NATURALNIE RUDYCH naturalne rude mi się najczęściej nie podobają (odcień włosów albo ogólna uroda kobiety ) ale kiedyś tam w liceum miałam znajomą, która wyglądała cudoooownie miała śliczną buzię i naprawdę piękny ognisty rudy kolorek - taki, że nie mogłam uwierzyć, że to nie farbowane tylko takim rudzikom - jednym na tysiąc, zazdroszczę
Też tak uważam. Od każdej reguły są wyjątki.
Mi się podobają naturalne rude z intensywną urodą (np. ciemne orzechowe oczy albo zielone) i raczej ciemniejszy kolor włosów, cera złocista z piegami - np. Julianne Moore czy Cinthia Dicker
Ale te z jasnorudym, z wodnistymi oczkami i białą cerą z piegami -niet
Miałam koleżankę z pracy, która była naturalnie ruda (taki piękny, intensywny złoto-kasztanowy, nie jakaś marchewka), miała gęste falujące włosy. Naprawdę ładna dziewczyna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JulianneMoore2.jpg (31,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sports+Illustrated+Launches+2009+Swimsuit+CwDaA1cU2kJl.jpg (38,4 KB, 21 załadowań)
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2012-11-05 o 21:12
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:21   #3984
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

biegałam ostatnio po Rossmanach w poszukiwaniu Isany z babasu i ups.. nigdzie nie ma No i przyleciałam tu i sie okazuje, że to prawda. Oj szkoda bardzo. Bez sensu czemu oni tak robią????

A mi się coś w głowie poprzestawiało i stwierdziłamz epodoba mi się tkai wypłukany Vitaltys i zafarbowałam ostanio bez pure tylko 8/44 + 9/34. no i wyszło fajnie. Rudo - pomarańczowo ale jaśniej i nie intensywnie. Tylko ciekawe jak długo mnie zadowoli ten kolor
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 08:58   #3985
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Prosimy o fote, albo pogratulujemy...albo bedziemy wspolczuc

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
Kompleksy z powodu rudych włosów to miałam jak byłam małym rudzielcem i dzieci za mną nie przepadały. A teraz nie mam zamiaru się farbować.
Nie jestem też trolem ( na forum jest kilka wątków które poruszałam i tam również jest informacja o kolorze moich włosów i cerze), jak to któraś z Was napisała, po prostu zobaczyłam wątek i mówię co myślę, jestem naturalnie ruda i nie będę tego zmieniać żadnymi specyfikami, a moja wiadomość była tylko przesłaniem.
Moje włosy zmieniają kolor w zależności od pory roku i słoneczności. A Wasze oburzenie z powodu mojej wiadomości wynika chyba tylko z kompleksów

Także sorry, że w ogóle napisałam, ale od tego w końcu jest forum - aby wypowiadać swoje myśli. Pozdrowienia dla wszystkich naturalnych rudzielców, które SĄ naturalne bez przerwy.

Julianna-p pierwsza podstawowa zasada korzystania z forum: naucz się czytać nie powiedziałam, że jestem doskonałością.

No to miłego eksperymentowania!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01931.jpg (110,7 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0671.jpg (65,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (54,3 KB, 61 załadowań)
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:03   #3986
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

To są moje zdjęcia. Nie mam nic do ukrycia Trzymajcie się!
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 09:54   #3987
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Kompleksy z powodu rudych włosów to miałam jak byłam małym rudzielcem i dzieci za mną nie przepadały. A teraz nie mam zamiaru się farbować.
Nie jestem też trolem ( na forum jest kilka wątków które poruszałam i tam również jest informacja o kolorze moich włosów i cerze), jak to któraś z Was napisała, po prostu zobaczyłam wątek i mówię co myślę, jestem naturalnie ruda i nie będę tego zmieniać żadnymi specyfikami, a moja wiadomość była tylko przesłaniem.
Moje włosy zmieniają kolor w zależności od pory roku i słoneczności. A Wasze oburzenie z powodu mojej wiadomości wynika chyba tylko z kompleksów

Także sorry, że w ogóle napisałam, ale od tego w końcu jest forum - aby wypowiadać swoje myśli. Pozdrowienia dla wszystkich naturalnych rudzielców, które SĄ naturalne bez przerwy.

Julianna-p pierwsza podstawowa zasada korzystania z forum: naucz się czytać nie powiedziałam, że jestem doskonałością.

No to miłego eksperymentowania!
podstawowa zasada inteligentnych rozmow- umiejetnosc czytania miedzy wierszami, potrenuj

i blagam nie potwierdzaj, ze naturalne rude to wredne, ja i moje rodzenstwo potem sluchamy dzieki takim wypowiedziom

a co do kompleksow, pokaz swoja wypowiedz psychologowi, bedzie mial cos do powiedzenia, ja to zrobilam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:17   #3988
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez BlairM88 Pokaż wiadomość
Kompleksy z powodu rudych włosów to miałam jak byłam małym rudzielcem i dzieci za mną nie przepadały. A teraz nie mam zamiaru się farbować.
Nie jestem też trolem ( na forum jest kilka wątków które poruszałam i tam również jest informacja o kolorze moich włosów i cerze), jak to któraś z Was napisała, po prostu zobaczyłam wątek i mówię co myślę, jestem naturalnie ruda i nie będę tego zmieniać żadnymi specyfikami, a moja wiadomość była tylko przesłaniem.
Moje włosy zmieniają kolor w zależności od pory roku i słoneczności. A Wasze oburzenie z powodu mojej wiadomości wynika chyba tylko z kompleksów

Także sorry, że w ogóle napisałam, ale od tego w końcu jest forum - aby wypowiadać swoje myśli. Pozdrowienia dla wszystkich naturalnych rudzielców, które SĄ naturalne bez przerwy.

Julianna-p pierwsza podstawowa zasada korzystania z forum: naucz się czytać nie powiedziałam, że jestem doskonałością.

No to miłego eksperymentowania!
mi nie podoba się Twój odcień, zawsze dążę do tego, by moje włosy miały bardzo marchewkowy kolor, ale kto wie, może za jakiś czas rudy kolor mi się znudzi i będę celować w blond/brąz. z tym, że mój typ urody pozwala na takie eksperymentowanie, a nie każdej rudej jest dobrze w innym kolorze. dlatego współczujmy, ale rudym, a nie farbowanym
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:26   #3989
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
mi nie podoba się Twój odcień, zawsze dążę do tego, by moje włosy miały bardzo marchewkowy kolor, ale kto wie, może za jakiś czas rudy kolor mi się znudzi i będę celować w blond/brąz. z tym, że mój typ urody pozwala na takie eksperymentowanie, a nie każdej rudej jest dobrze w innym kolorze. dlatego współczujmy, ale rudym, a nie farbowanym
wypraszam sobie, ja mam swoj zgaszony rudy i tez kocham marchewy, ale zeby tak oficjalnie mi wspolczuc

chociaz w sumie zawsze sa pozytywy- wlasnie docenilam moja ciemna oprawe oczu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 10:28   #3990
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:33
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.