Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 15:17   #721
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na powiece pojawiła mi się taka ciemniejsza linia/kreska tam gdzie ją nakładałam, taka przekrwiona a ja mam czerwonawe powieki i to wygląda okropnie, szkoda, bo efekty były fajne

O coś takiego jak na zdjęciu, ale u mnie to bardziej widać

o kurczaki to rzeczywiście lepiej nie używać tego. Szkoda że masz takie objawy bo tak jak mówisz odżywka super efekt daje mi na szczęście nic nie robi, ale np mojej koleżance z pracy puchły powieki po niej i też musiała odstawić
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:19   #722
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
widzę że tematy sąsiadowo - zalewaniowe sie rozkręciły mi na szczęście nie grozi zalanie przez sąsiada bo mieszkam na ostatnim piętrze. Ale grozi mi zalanie z dachu co nastąpiło jak się wprowadzaliśmy było jakieś rozszczelnienie, przychodzimy pewnego pięknego poranka (tydzień przed tym jak się mieliśmy wprowadzić) podziwiać efekty pracy naszych budowlańców a tu w sypialni odpadnięty tynk z połowy sufitu 9 ściany bo dach przeciekł podczas ulewy dobrze że deweloper nam to szybko naprawił no i że nastąpiło to przed przeprowadzką a nie po
Nie niezłe przygody

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
I teraz nie wiem czy pani ze zdjecia chwali się rzęsami czy podrażnieniem. ja w zyciu nie zdecyduje się na te odzywki.

Raz miałam rzęsy 1:1, ale coś mnie uczulalo- chyba klej? Gdy tylko dostawała mi się woda do oka - nawet kropla- to strasznie szczypalo.
Dziewczyna u ktorej robilam rzęsy twierdziła, że nie jest to możliwe i nie chciała wierzyć. Więc się tym bardziej zraziłam.
No i Pani na blogu chwali, że nie ma żadnych efektów ubocznych Że to od soczewek i zmęczonych oczu

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o kurczaki to rzeczywiście lepiej nie używać tego. Szkoda że masz takie objawy bo tak jak mówisz odżywka super efekt daje mi na szczęście nic nie robi, ale np mojej koleżance z pracy puchły powieki po niej i też musiała odstawić
No właśnie niektórym nic się nie dzieje, u mnie niestety
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:28   #723
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie niezłe przygody

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------



No i Pani na blogu chwali, że nie ma żadnych efektów ubocznych Że to od soczewek i zmęczonych oczu



No właśnie niektórym nic się nie dzieje, u mnie niestety
Ja bym nie byla taka pewna-to że nie dzieje się nic teraz nie znaczy, że skutki uboczne nie pojawią się w przyszlosci. Z oczami nie ma żartów.

Miałam laserową korekcję oczu i dwa dni po zabiegu chciałabym wymazać z pamięci ale zdecydowalabym się znów.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:31   #724
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Na powiece pojawiła mi się taka ciemniejsza linia/kreska tam gdzie ją nakładałam, taka przekrwiona a ja mam czerwonawe powieki i to wygląda okropnie, szkoda, bo efekty były fajne

O coś takiego jak na zdjęciu, ale u mnie to bardziej widać
Też miałam taki problem i wówczas znalazłam info, żeby zamiast malować odżywką linie w tym miejscu przejechać pędzelkiem bezpośrednio po rzęsach (bez dotykania skóry), tak jakby się je malowało. Mam nadzieję, że zrozumiałe jest top co piszę. Ciemna linia po pewnym czasie mi zniknęła a rzęsy nadal ładnie długie.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:37   #725
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Też miałam taki problem i wówczas znalazłam info, żeby zamiast malować odżywką linie w tym miejscu przejechać pędzelkiem bezpośrednio po rzęsach (bez dotykania skóry), tak jakby się je malowało. Mam nadzieję, że zrozumiałe jest top co piszę. Ciemna linia po pewnym czasie mi zniknęła a rzęsy nadal ładnie długie.
Mi też już powoli znika, ale ja nie widzę sensu dalej jej stosować, bo ja z natury mam długie i gęste rzęsy i sama nie wiem czego oczekiwałam jeszcze
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:39   #726
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mi też już powoli znika, ale ja nie widzę sensu dalej jej stosować, bo ja z natury mam długie i gęste rzęsy i sama nie wiem czego oczekiwałam jeszcze
Skoro naturalne masz długie to faktycznie nie ma sensu stosować.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:45   #727
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Albo na złość będą dzieciaka nakręcać do większego szaleństwa
Weź, nie strasz...
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 15:49   #728
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Skoro naturalne masz długie to faktycznie nie ma sensu stosować.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
Chciałam je bardziej stuningować ale nie pykło
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:53   #729
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Co mnie ominęło? Nie nadążam w robocie Widziałam, że na Fb S pretensje, że poprawili jak już kod nieaktualny - chcieli dobrze, rzodkiew była 1,5 doby, wyszło jak zawsze
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:54   #730
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Paulina Aurora, nie mogę znaleźć Twojej wypowiedzi. Napiszesz mi, tutaj albo pw, jak się zgłasza takie rzeczy do wspólnoty?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chciałam je bardziej stuningować ale nie pykło
Co za dużo, to niezdrowo
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 15:54   #731
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Do Wrocławianek: czy uczęszczacie może do Sephory w Borku? Przyznam się, że ja tam chyba nigdy nie byłam, jak tam jest z paniami, próbkami itp ??
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 16:04   #732
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To prawda - zwłaszcza, jak mieszka nad nami. Na parterze pewnie by tak nie przeszkadzali. A tak to każdy ruch (i smród ) odbywa się koło nas.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------



Myślałam, że do tego dziecka krzyczysz
W sensie ono: "aaa". A Ty: "AAA"
A czasami sie zdarzyło :P

Albo jak histerię w sklepie widzę i nie mogę sie opanować to tez potrafię podejść do dzieciaka i zapytać sie "biją cie?" I zawsze ale to zawsze sie uciszaja
Zeby nie bylo ja kocham dzieci ale nie znoszę jak są bez uwagi i opieki rodziców
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:06   #733
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Disco kutango bardzo chętnie . A tak serio to mogę iść ale gdzie pójdziem?:brzyda l:.
Nie Wiem gdzie teraz warto muszę poczytać;-)

Kupiłam organizery w biedronce u mnie dużo bylo
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:11   #734
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56284153]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja nie mieszkam w bloku ale kilka osób mi opowiadalo ze dzwonisz do swojego zarządcy albo cos j im mówisz, ze chciałabyś zgłosić anonimowo ze państwo spod ... robią bardzo duzo hałasu a Ty cierpisz na migreny j nie mozesz wytrzymać we własnym domu
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:23   #735
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja nie mieszkam w bloku ale kilka osób mi opowiadalo ze dzwonisz do swojego zarządcy albo cos j im mówisz, ze chciałabyś zgłosić anonimowo ze państwo spod ... robią bardzo duzo hałasu a Ty cierpisz na migreny j nie mozesz wytrzymać we własnym domu
Idealnie! Bo ja zresztą cierpię na migreny Na pewno będziemy dzwonić, bo to już się w głowie nie mieści.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:25   #736
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zaraz sprawdzam

nie jest źle za miesiąc złapałam termin

EDIT: Ten wątek jest eksta można znaleźć porade na każdy temat
Cieszę się, że udało ci się złapać w miarę termin
Wątek jest ekstra, porady na każdy temat, niestety dziś nie nadrabiam, właśnie wychodzę do kina, buzka spamerki
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:26   #737
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A czasami sie zdarzyło :P

Albo jak histerię w sklepie widzę i nie mogę sie opanować to tez potrafię podejść do dzieciaka i zapytać sie "biją cie?" I zawsze ale to zawsze sie uciszaja
Zeby nie bylo ja kocham dzieci ale nie znoszę jak są bez uwagi i opieki rodziców
Paulina za to jak potrafisz utemperować

Szacun
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:29   #738
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Albo jak histerię w sklepie widzę i nie mogę sie opanować to tez potrafię podejść do dzieciaka i zapytać sie "biją cie?" I zawsze ale to zawsze sie uciszaja
Zeby nie bylo ja kocham dzieci ale nie znoszę jak są bez uwagi i opieki rodziców
Ja się zastanawiam, czy np. nie iść kiedyś na górę i nie zapytać: "Czy dziecku się krzywda nie dzieje, skoro tak wrzeszczy i wyje? Może pomóc? Tyle się słyszy w telewizji różnych historii, wie Pani..."
Może zaczęliby reagować i uciszać dziecko? Jak sądzicie?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:30   #739
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Aniyam wspolczuje Moze spisz skład tego dziadostwa, bo łatwiej pozniej ustalic który czynnik tak podrażnia. Będzie łatwiej na przyszłość wyeliminować wtopę.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 16:30   #740
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
A czasami sie zdarzyło :P

Albo jak histerię w sklepie widzę i nie mogę sie opanować to tez potrafię podejść do dzieciaka i zapytać sie "biją cie?" I zawsze ale to zawsze sie uciszaja
Zeby nie bylo ja kocham dzieci ale nie znoszę jak są bez uwagi i opieki rodziców
A w ogóle może wpadłabyś na kilka dni? Albo chociaż jedno popołudnie? Bardzo serdecznie zapraszam!!!
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:45   #741
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Cieszę się, że udało ci się złapać w miarę termin
Wątek jest ekstra, porady na każdy temat, niestety dziś nie nadrabiam, właśnie wychodzę do kina, buzka spamerki
Zazdroszcze kina. Ja czekam na "pedzie"(pediatre), bo się jakieś paskudztwo wykluwa

jak nie urok...

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Aniyam dobrze, że przestalas używać. Dlatego ja się boję tych odżywek do rzęs
nadrabiam, i widze ze u Ciebie w trakcie u mnie po uzywaniu..

za to wylinka masakryczna była.

w temacie tuszy zachwalam Amyzowego Laudera - nie wiem jak to było że wczesniej bez szału go oceniłam a teraz mam od 3mcy, 2? i stale mokra i wow. żadnego osypywania, kruszenia, sklejenia.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Myślałam, że do tego dziecka krzyczysz
W sensie ono: "aaa". A Ty: "AAA"


---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
A dorośli np. głośno klną, co mi akurat przeszkadza i jak im uwage zwracam, to są oburzeni i agresywni. Nie tylko dzieci to zuo
albo wydzierają się w miejscach publicznych przez komórę, drą te pyszczydła jakby ktoś miał ich tam usłyszeć
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:47   #742
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Juz nawet nie staram się nadrobić. Melduje się w nowym wątku.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:49   #743
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Idealnie! Bo ja zresztą cierpię na migreny Na pewno będziemy dzwonić, bo to już się w głowie nie mieści.
Ja tez cierpię dlatego moje dziecko bedzie sie calek uczyć a nie drzec ryja





Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Paulina za to jak potrafisz utemperować

Szacun



minęły czasy ze sie wstydzilam albo bałam, duże miasto to dżungla i jak każdy by tak wdarł jape..


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam, czy np. nie iść kiedyś na górę i nie zapytać: "Czy dziecku się krzywda nie dzieje, skoro tak wrzeszczy i wyje? Może pomóc? Tyle się słyszy w telewizji różnych historii, wie Pani..."
Może zaczęliby reagować i uciszać dziecko? Jak sądzicie?



ale wtedy wiadomo kto podpierdziela ale do wspólnoty możesz zgłosić ze sie martwisz
Albo do opieki społecznej


Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A w ogóle może wpadłabyś na kilka dni? Albo chociaż jedno popołudnie? Bardzo serdecznie zapraszam!!!
A gdzie mieszkasz?
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:50   #744
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Juz nawet nie staram się nadrobić. Melduje się w nowym wątku.
poison kupowałaś może kiedyś coś w S w Borku?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:54   #745
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Tak to ta. Po nałożeniu na usta wygląda jak kutas po wytrysku- usta pomarszczone . Serio nie polecam.


nie wiem czy ją chcę

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja tez cierpię dlatego moje dziecko bedzie sie calek uczyć a nie drzec ryja







Kochana odnosnie całek- tego to akurat nie mozesz byc na 100% pewna wiesz geny krążą po rodzinie

ja grzeczna, TZ ponoć tyż, a jak młoda miała kolki... to
działo się
oj działo...

stopery i stoperan
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:56   #746
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Witam się po przerwie spowodowanej odcięciem internetu przez wredne handlary a tak naprawdę to dopadł mnie wirus Zika (czyt: Kac ) o

Promocje:
1. W S wchodziła rzodkiewa TF ale już nie wchodzi
2. W D full promocji, aż nie wiem od czego zacząć.... gratisy do wszystkiego od minimalnej kwoty, rabaty, miniatury, boxy... żartowałam


Offtop
Dzisiaj dzień zaczął się bardzo, bardzo poważnie. Z okazji nowego wątku postanowiłyśmy porozmawiać jak dorośli ludzie i porozmawiałyśmy o tarczycy, TSH, lekarzach, biopsjach, terminach itp. Jak widzicie było bardzo poważnie, zupełnie jak nie na tym wątku ale potem nam przeszło.......

- dzisiaj świętujemy podwójnie - urodziny mają bowiem zarówno Pingwintastas (osiemnaste) Escapism (także osiemnaste) - W imieniu całej naszej wspólnoty wyznaniowej Wielkiego Brokuła życzę Wam brokułów dorodnych, rzodkiewek soczystych, jędrnych bakłażanów (lub anakond ), warzywniaków otwartych na zawołanie i środków na wizyty w nich STO LAT dziewczyny!!!

- AnulaQa dostała mega -hiper-full-wypas zamówienie z D. Okazuje się że magazynierzy i pakowacze z D kochają ją równie mocno jak my i Misiek i jako próbkę niespodziankę dostała sensowny gratis - krem Orchideowy Guerlaina. Doceniają Cię tam - powiedz jak to robisz
IrminaR zapytowuje szanowne grono o ortografię - czy tż uwierzy że bronzer to nie to samo co brązer? czy ta argumentacja pozwoli mu uwierzyć że potrzebujemy obu produktów? Obstawiam że tak oba są niezbędne - jeden służy do bron(z)xowania (odmiana amerykańskiego rapu) a drugi do brązowienia (czyli farbowania na brązowo). Potrzebujesz zatem jeszcze jednego produktu - brąnzera co by wreszcie było czym makijaż zrobić

Senną popołudniową porą zrobiło się sentymentalnie przez Maarthusię która wykopała z czeluści wizazowych archiwów informację że nasz cud miód malina wątek niedługo skończy 2 lata i będzie mógł iść do przedszkola powspominałyśmy kto kiedy zaczął spamowanie a kto był spamerem od początku (tak tak Aniyam , Escapism, to o Was między innymi mowa )
- zastanawiałyśmy się także co można zrobić z Perwersyjną kredką UD. Never - nadal czekamy na Twoje wskazówki w tej sprawie
- Michalina_86 prosi o opinię, czy zaklejenie taśmą ust rozwrzeszczanego syna sąsiadów zostanie bardzo źle przyjęte przez ich rodziców - nie martw się, jak będzie miał zaklejoną twarz to nie powie kto to zrobił więc działaj śmiało
Baletnica_Natasza będzie za to robić długo odkładany remont łazienki dzięki wsparciu i pomocy sklerotycznej sąsiadki z góry która zapomina zakręcać kran

na tym muszę zakończyć bo idę do sklepu

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!



Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-02-24 o 17:31
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:56   #747
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
poison kupowałaś może kiedyś coś w S w Borku?
W borku nie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:56   #748
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Ja tez cierpię dlatego moje dziecko bedzie sie calek uczyć a nie drzec ryja

ale wtedy wiadomo kto podpierdziela ale do wspólnoty możesz zgłosić ze sie martwisz
Albo do opieki społecznej


A gdzie mieszkasz?

klask i: za całki!

TŻ też powiedział o opiece społecznej Bardzo blisko jest ośrodek

w Łodzi
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 16:59   #749
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Może jak będą wyższe temperatury, to zaczną wychodzić

Szczerze mówiąc, jakby ktoś do mnie przyszedł z poradami, co mam z dzieckiem robić, to kazałabym mu wypier...lać.

Z wychowaniem dzieci jest jak z piłką nożną. Siedzisz przed tv i dokładnie wiesz, co piłkarze mają robić, jak grać i strzelać gole. W praktyce nic nie wiesz. Stajesz naprzeciw dziecka, które jest przede wszystkim tak samo pełnoprawnym człowiekiem jak ty. I należy mu się szacunek i nietykalność cielesna, jak każdemu innemu człowiekowi.
wydrukowac, wkeic w ramki i powiesic.

podpisuje sie obiema rękami
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-24, 17:01   #750
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ALLO ALLO !!! TU NOCNY JASTRZĄB!!!
Słuchajcie uważnie bo nie będę powtarzać !!!!!

Witam się po przerwie spowodowanej odcięciem internetu przez wredne handlary a tak naprawdę to dopadł mnie wirus Zika (czyt: Kac ) o

Promocje:
1. W S wchodziła rzodkiewa TF ale już nie wchodzi
2. W D full promocji, aż nie wiem od czego zacząć.... gratisy do wszystkiego od minimalnej kwoty, rabaty, miniatury, boxy... żartowałam


Offtop
Dzisiaj dzień zaczął się bardzo, bardzo poważnie. Z okazji nowego wątku postanowiłyśmy porozmawiać jak dorośli ludzie i porozmawiałyśmy o tarczycy, TSH, lekarzach, biopsjach, terminach itp. Jak widzicie było bardzo poważnie, zupełnie jak nie na tym wątku ale potem nam przeszło.......

- dzisiaj świętujemy podwójnie - urodziny mają bowiem zarówno Pingwintastas (osiemnaste) Escapism (także osiemnaste) - W imieniu całej naszej wspólnoty wyznaniowej Wielkiego Brokuła życzę Wam brokułów dorodnych, rzodkiewek soczystych, jędrnych bakłażanów (lub anakond ), warzywniaków otwartych na zawołanie i środków na wizyty w nich STO LAT dziewczyny!!!

- AnulaQa dostała mega -hiper-full-wypas zamówienie z D. Okazuje się że magazynierzy i pakowacze z D kochają ją równie mocno jak my i Misiej i jako próbkę niespodziankę dostała sensowny gratis - krem Orchideowy Guerlaina. Doceniają Cię tam - powiedz jak to robisz
IrminaR zapytowuje szanowne grono o ortografię - czy tż uwierzy że bronzer to nie to samo cobrązer? czy ta argumentacja pozwoli mu uwierzyć że potrzebujemy obu produktów? Obstawiam że tak oba są niezbędne - jeden służy do bron(z)xowania (odmiana amerykańskiego rapu) a drugi do brązowienia (czyli farbowania na brązowo). Potrzebujesz zatem jeszcze jednego produktu - brąnzera co by wreszcie było czym makijaż zrobić

Senną popołudniową porą zrobiło się sentymentalnie przez Maarthusię która wykopała z czeluści wizazowych archiwów informację że nasz cud miód malina wątek niedługo skończy 2 lata i będzie mógł iść do przedszkola powspominałyśmy kto kiedy zaczął spamowanie a kto był spamerem od początku (tak tak Aniyam , Escapism, to o Was między innymi mowa )
- zastanawiałyśmy się także co można zrobić z Perwersyjną kredką UD. Never - nadal czekamy na Twoje wskazówki w tej sprawie
- Michalina_86 prosi o opinię, czy zaklejenie taśmą ust rozwrzeszczanego syna sąsiadów zostanie bardzo źle przyjęte przez ich rodziców - nie martw się, jak będzie miał zaklejoną twarz to nie powie kto to zrobił więc działaj śmiało
Baletnica_Natasza będzie za to robić długo odkładany remont łazienki dzięki wsparciu i pomocy sklerotycznej sąsiadki z góry która zapomina zakręcać kran

na tym muszę zakończyć bo idę do sklepu

ALLO ALLO !!! BEZ ODBIORU !!!


SO GREAT!!!
I jak miło zostać wspomnianym - to już chyba drugi czy trzeci raz
Wszelkie rady na temat wrzeszczących dzieci i niereagujących rodziców mile widziane. Można je zgłaszać 24 h na dobę. I pamiętajcie, w domu człowiek musi mieć spokój
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.