Opadające powieki. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 12:01   #31
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
a dlaczego się na niego zdecydowałaś? wiesz, że nie możesz to moczyć strupki same muszą odpaść
Wiem, nie będę moczyć, a także nie maluję się. Czemu się zdecydowałam? Górne powieki mam lekko opadające, a na dolnych trochę zmarszczek i asymetrię (3 lata temu miałam lifting z usunięciem przepuklin tłuszczowych, nie do końca wyszło idealnie mimo że teoretycznie lekarz nie budził zastrzeżeń, pod jednym okiem została lekka "poduszeczka" widoczna przy uśmiechu która znika gdy pociągnę skórę do góry, przeszkadzało mi to). Liczę że ten zabieg mi pomoże, mam 33 lata więc strasznej tragedii ze zmarszczkami i obwisłością nie ma.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 12:18   #32
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Wiem, nie będę moczyć, a także nie maluję się. Czemu się zdecydowałam? Górne powieki mam lekko opadające, a na dolnych trochę zmarszczek i asymetrię (3 lata temu miałam lifting z usunięciem przepuklin tłuszczowych, nie do końca wyszło idealnie mimo że teoretycznie lekarz nie budził zastrzeżeń, pod jednym okiem została lekka "poduszeczka" widoczna przy uśmiechu która znika gdy pociągnę skórę do góry, przeszkadzało mi to). Liczę że ten zabieg mi pomoże, mam 33 lata więc strasznej tragedii ze zmarszczkami i obwisłością nie ma.

raportuj jak się skóra goi
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 12:22   #33
KaroLov
Przyczajenie
 
Avatar KaroLov
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Opadające powieki !!!!

Ale dziewczyny kusicie mega ta plasma IQ! az prawie dzien w dzien przeglądam te zdjęcia w internecie...
KaroLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-19, 14:59   #34
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
raportuj jak się skóra goi
Ok . Na razie oczy są mocno opuchnięte, robią się strupki więc ślady są mocniej widoczne niż wczoraj. Na szczęście mniej już boli, wieczorem myślałam że zwariuję.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 10:24   #35
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Ok . Na razie oczy są mocno opuchnięte, robią się strupki więc ślady są mocniej widoczne niż wczoraj. Na szczęście mniej już boli, wieczorem myślałam że zwariuję.

No to nieźle. Współczuję. A możesz brać coś przeciwbólowego, czy raczej nie powinno się. Aha i jeszcze jedno miałaś znieczulenie miejscowe kremem z lidokainą?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 12:32   #36
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No to nieźle. Współczuję. A możesz brać coś przeciwbólowego, czy raczej nie powinno się. Aha i jeszcze jedno miałaś znieczulenie miejscowe kremem z lidokainą?
Aż tak źle nie było żeby łykać leki, jednak ból, pulsowanie i opuchlizna w tak wrażliwym miejscu są uciążliwe, uczucie jest porównywalne do poparzenia. Nie wiem jaki był skład kremu, nie pytałam- czułam lekkie pieczenie po aplikacji, dodatkowo nałożono na wierzch folię. Bez znieczulenia byłoby ciężko, wiem bo pani "wykropkowała" mi jedną zmarszczkę spoza zasięgu kremu, nic przyjemnego . Ten zabieg jest tak samo "bezbolesny", jak depilacja laserowa- czyli jednak trochę boli, ale do zniesienia.
Dziś nadal utrzymuje się opuchlizna, może trochę mniejsza, strupki ciemnieją.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 13:53   #37
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Aż tak źle nie było żeby łykać leki, jednak ból, pulsowanie i opuchlizna w tak wrażliwym miejscu są uciążliwe, uczucie jest porównywalne do poparzenia. Nie wiem jaki był skład kremu, nie pytałam- czułam lekkie pieczenie po aplikacji, dodatkowo nałożono na wierzch folię. Bez znieczulenia byłoby ciężko, wiem bo pani "wykropkowała" mi jedną zmarszczkę spoza zasięgu kremu, nic przyjemnego . Ten zabieg jest tak samo "bezbolesny", jak depilacja laserowa- czyli jednak trochę boli, ale do zniesienia.
Dziś nadal utrzymuje się opuchlizna, może trochę mniejsza, strupki ciemnieją.
znam to uczucie, nic miłego ale do przetrzymania
Tia, praktycznie po każdym zabiegu można ruszać w miasto
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 14:44   #38
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
znam to uczucie, nic miłego ale do przetrzymania
Tia, praktycznie po każdym zabiegu można ruszać w miasto
Na stronie producenta piszą, że zabieg nie wyłącza z codziennej aktywności, ale dotyczy to chyba tylko bokserów, u których zapuchnięte i podbite oczy są normalką i nie wzbudzają zainteresowania . Podobnie wyglądałam po chirurgicznym liftingu dolnych powiek. Mam nadzieję, że chociaż efekty będą takie, jak obiecują
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:43   #39
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Opadające powieki !!!!

Rozmawiałam ze swoje panią Doktor, i też zdecydowałam się na Plasme IQ, nie mam jeszcze aż tak dużego problemu z powiekami ale profilatycznie żeby na przyszłość uniknąć cięcia robię plasme!

Z tego co dr Joasia mówiła to obrzęk po zabiegu utrzymuje się ok 3 dni wiec akurat ten ostatni październikowy weekend bedzie dobry na dojście do siebie
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 19:50   #40
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Przedwczoraj i wczoraj zaczęło się swędzenie (oznaki gojenia), dziś strupki zaczynają odchodzić. Co do efektów, na razie żadnych nie widzę, może trzeba będzie poczekać do całkowitego wygojenia.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 11:25   #41
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Pokaż wiadomość
Rozmawiałam ze swoje panią Doktor, i też zdecydowałam się na Plasme IQ, nie mam jeszcze aż tak dużego problemu z powiekami ale profilatycznie żeby na przyszłość uniknąć cięcia robię plasme!

Z tego co dr Joasia mówiła to obrzęk po zabiegu utrzymuje się ok 3 dni wiec akurat ten ostatni październikowy weekend bedzie dobry na dojście do siebie

Ten zabieg nie jest do prewencji. Plasma działa na zacieśnienie błony międzykomórkowej, która jest rozluźniona tylko w zwiotczałej skórze A z tego co Ty piszesz takiej nie masz, więc tylko sfajczysz sobie skórę


Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Przedwczoraj i wczoraj zaczęło się swędzenie (oznaki gojenia), dziś strupki zaczynają odchodzić. Co do efektów, na razie żadnych nie widzę, może trzeba będzie poczekać do całkowitego wygojenia.

Jestem bardzo ciekawa efektu, bo coraz więcej jest negatywnych opinii czyli o braku efektu. I doczytałam się jeszcze o powstaniu przebarwień i podrażnień
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 13:20   #42
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cześć dziewczyny,

Bardzo mnie interesują rzeczywiste efekty działania Plasmy IQ. I jak długo się utrzymują?
U mnie bardzo dobre efekty przynosiła karboksyterapia i RF mikroigłowa, tylko dla ich utrzymania, musiałabym robić te zabiegi non stop
Rozmawiałam z lekarzami odnośnie nici ( w okolicach brwi) i w zasadzie powiedzieli mi, że to może nie dać efektu lub minimalny. Czytałam też o botoksie, że może podnieść brew, dzięki czemu oko się otworzy,ale to ostatnia opcja, którą biorę pod uwagę. Kombinuję też z makijażem permanentnym brwi (zmianą ich kształtu), ale też nie jestem przekonana.
Czy któraś z Was stosowała jakąś z tych metod?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:53   #43
jolawodzynska
Przyczajenie
 
Avatar jolawodzynska
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Opadające powieki !!!!

Ja jestem bardzo zadowolona z tej Plasmy i w ogóle pani doktor zrobiła dobrą robotę. Byłam na kontroli wszystko super wygląda, myślę że dla jeszcze lepszego efektu powtórzę sobie za miesiąc zabieg, ale i tak jest dużo lepiej niż sie spodziewałam.
jolawodzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:58   #44
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Z powiek górnych zeszły mi już całkowicie strupki i nie widzę zupełnie żadnego efektu, na dolnych strupki jeszcze są ale również nie wygląda na to żeby coś się miało poprawić . Minęło dopiero 6 dni od zabiegu jednak spodziewałam się lepszych efektów, producent deklaruje że 70% widać od razu... Nie wiem co zrobię jeżeli nie będzie żadnej poprawy, 1600zł piechotą nie chodzi
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 22:47   #45
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Kurcze, robiłyście ten sam zabieg i zupełnie inne efekty? Może to zależy od stopnia zaawansowania "opadu"? Wiem, że w przyszłości czeka mnie plastyka, ale wszyscy lekarze, z którymi to konsultowałam, powiedzieli, że przed 40 takich zabiegów się nie zaleca i zresztą też bym się teraz na to nie zdecydowała.
Na ile czasu zabieg wyłącza z funkcjonowania?
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 00:50   #46
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Z powiek górnych zeszły mi już całkowicie strupki i nie widzę zupełnie żadnego efektu, na dolnych strupki jeszcze są ale również nie wygląda na to żeby coś się miało poprawić . Minęło dopiero 6 dni od zabiegu jednak spodziewałam się lepszych efektów, producent deklaruje że 70% widać od razu... Nie wiem co zrobię jeżeli nie będzie żadnej poprawy, 1600zł piechotą nie chodzi
Zaczekaj może jeszcze. To, co producent deklaruje, ma średni związek z rzeczywistością Na moim przykładzie: robiłam RF mikroigłową na uda, bo mi skóra zjechała po tym, jak mi odeszły wody - byłam spuchnięta w związku z problemami hormonalnymi, jak ustawiłam hormony, wróciłam do swojej wagi i pojawiły się obwisy tu i ówdzie. Trochę pomogło, ale na krótko. Za to na rozstępy docelowo, a nie z myślą o nich to robiłam. Podobie na twarz - tu redukcja porów (utrzymuje się od roku), powieki owszem - do 3 miesięcy po zabiegu.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 13:53   #47
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Na ile czasu zabieg wyłącza z funkcjonowania?
To zależy, dla mnie najgorsze były pierwsze 3 dni (duża opuchlizna, zaczerwienienie, człowiek wygląda jak po pobiciu), teraz zostało już tylko trochę małych strupków i dla mnie to jest do przyjęcia, bo i tak nie maluję się aktualnie. Po chirurgicznej korekcie powiek minimum to 2 tygodnie wyłączenia z życia, potem da się jakoś ukryć sińce.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 14:01   #48
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Zaczekaj może jeszcze. To, co producent deklaruje, ma średni związek z rzeczywistością Na moim przykładzie: robiłam RF mikroigłową na uda, bo mi skóra zjechała po tym, jak mi odeszły wody - byłam spuchnięta w związku z problemami hormonalnymi, jak ustawiłam hormony, wróciłam do swojej wagi i pojawiły się obwisy tu i ówdzie. Trochę pomogło, ale na krótko. Za to na rozstępy docelowo, a nie z myślą o nich to robiłam. Podobie na twarz - tu redukcja porów (utrzymuje się od roku), powieki owszem - do 3 miesięcy po zabiegu.
No tak, ale u mnie nie widać totalnie nic i nigdzie! A na przykład na załączonym zdjęciu (nie ze strony producenta), ponoć też po jednym zabiegu, różnica jest diametralna . Jeśli nic się nie poprawi to naprawdę się wkurzę, bo dołożyłabym 2,5 raza tyle i miałabym Fraxel Repair na całą twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 14522770_914831985328578_3860217689940745256_n.png (186,8 KB, 133 załadowań)
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 18:48   #49
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
No tak, ale u mnie nie widać totalnie nic i nigdzie! A na przykład na załączonym zdjęciu (nie ze strony producenta), ponoć też po jednym zabiegu, różnica jest diametralna . Jeśli nic się nie poprawi to naprawdę się wkurzę, bo dołożyłabym 2,5 raza tyle i miałabym Fraxel Repair na całą twarz
A masz swoje zdjęcie sprzed? Mogłabyś spróbować zareklamować. Chyba, że Ci od razu powiedzieli, że potrzebnych jest więcej zabiegów.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 10:52   #50
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
A masz swoje zdjęcie sprzed? Mogłabyś spróbować zareklamować. Chyba, że Ci od razu powiedzieli, że potrzebnych jest więcej zabiegów.
Zdjęcia robiła mi pani przed zabiegiem. Mówiła, że u mnie raz wystarczy bo jestem młoda, inaczej nie decydowałabym się bo za 4000 (cenę dwóch zabiegów Plasma) można zrobić np operację albo jakiś zabieg o pewnej renomie.
Jolawodzynska, po jakim czasie zobaczyłaś efekty? Może powinnam jeszcze poczekać, ale jakoś ciężko mi uwierzyć że coś się zmieni skoro nic nie widać.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 14:02   #51
nietoperek83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 221
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Bardzo mnie interesują rzeczywiste efekty działania Plasmy IQ. I jak długo się utrzymują?
U mnie bardzo dobre efekty przynosiła karboksyterapia i RF mikroigłowa, tylko dla ich utrzymania, musiałabym robić te zabiegi non stop
Rozmawiałam z lekarzami odnośnie nici ( w okolicach brwi) i w zasadzie powiedzieli mi, że to może nie dać efektu lub minimalny. Czytałam też o botoksie, że może podnieść brew, dzięki czemu oko się otworzy,ale to ostatnia opcja, którą biorę pod uwagę. Kombinuję też z makijażem permanentnym brwi (zmianą ich kształtu), ale też nie jestem przekonana.
Czy któraś z Was stosowała jakąś z tych metod?

Zyta, ile miałaś zabiegów karboksyterapii? Czy są po tym widoczne slady po wkłuciach? Jak długo utrzymują się efekty? Zastanawiam się nad karboksyterapią przed jakąs ważną imprezą, np 3 zabiegi co tydzień - myślisz, ze jest sens wydawać kasę?
nietoperek83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-28, 15:55   #52
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez nietoperek83 Pokaż wiadomość
Zyta, ile miałaś zabiegów karboksyterapii? Czy są po tym widoczne slady po wkłuciach? Jak długo utrzymują się efekty? Zastanawiam się nad karboksyterapią przed jakąs ważną imprezą, np 3 zabiegi co tydzień - myślisz, ze jest sens wydawać kasę?
Ja nie miałam śladów po wkłuciach, ale 2 razy siniaki (w okolicach oczu właśnie) i opuchnięcia. Tak było po pierwszym i drugim zabiegu (nota bene u lekarza). Potem robiłam u kosmetyczki - zero śladów. Po ok. 2 godzinnym zaczerwienieniu twarzy - jakbym wyszła na mróz albo z sauny - od razu było ślicznie, ale to chyba kwestia indywidualna + umiejętność podania. Co do efektu, to po serii 6 zabiegów, był przez ok. rok. Potem jeszcze powtarzałam, łącząc z innymi zabiegami. Z imprezą (np. w takiej opcji jak napisałaś), możesz przetestować. U mnie dokładnie tak to zadziałało przed sylwestrem: zrobiłam kwasy, potem karbo, a potem mezoterapię igłową i rzeczywiście wyglądałam świetnie...tyle, że krótko
Mam podejrzenie, że jakbym robiła ciągle karbo (co miesiąc), to byłabym zadowolona, ale żeby seria zadziałała na forever to nie powiem
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 11:38   #53
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Oglądałam dziś program na TVN style, było o zabiegach plazmą z tym że Plexr, nadal nie wiem czy to to samo. U kobitki która miała to robione nie widać było żadnej poprawy, nawet sama stwierdziła że spodziewała się więcej ale miała "wygórowane wymagania"- trudno takich nie mieć gdy się czyta peany i ogląda zdjęcia "efektów". Gdybym to wszystko wcześniej widziała nie zdecydowałabym się, trudno mi uwierzyć że na kogoś to zadziałało skoro u mnie tak niewiele było do poprawy, a efekt zerowy. Chyba dałam się nabić w butelkę ;(
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 15:27   #54
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś program na TVN style, było o zabiegach plazmą z tym że Plexr, nadal nie wiem czy to to samo. U kobitki która miała to robione nie widać było żadnej poprawy, nawet sama stwierdziła że spodziewała się więcej ale miała "wygórowane wymagania"- trudno takich nie mieć gdy się czyta peany i ogląda zdjęcia "efektów". Gdybym to wszystko wcześniej widziała nie zdecydowałabym się, trudno mi uwierzyć że na kogoś to zadziałało skoro u mnie tak niewiele było do poprawy, a efekt zerowy. Chyba dałam się nabić w butelkę ;(
Tak na logikę: wszystkie lasery działają tak, że zagęszczają skórę, ujędrniają, podnoszą ją, ponoć przebudowują strukturę, tylko pytanie: w jakim wieku w jakim stopniu da się tę skórę przebudować? Mogą to być mikrozmiany. Np. jeśli przyczyną jest obrzęk - powinno zadziałać, jeśli powieki zjeżdżają, bo zjeżdża czoło, trzeba działać na całość, jeśli to wynika z budowy anatomicznej, to raczej nic się nie da zrobić laserem. Zobacz sobie zdjęcia Rozenek bez korekty. Mam wrażenie, że to co ona zrobiła, to jedyne skuteczne rozwiązanie, ale na pewno inwazyjne.
Może spróbuj jeszcze RF mikroigłowej (na całą twarz)? Widziałam efekty i są niezłe, choć niespektakularne.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 19:27   #55
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Tak na logikę: wszystkie lasery działają tak, że zagęszczają skórę, ujędrniają, podnoszą ją, ponoć przebudowują strukturę, tylko pytanie: w jakim wieku w jakim stopniu da się tę skórę przebudować? Mogą to być mikrozmiany. Np. jeśli przyczyną jest obrzęk - powinno zadziałać, jeśli powieki zjeżdżają, bo zjeżdża czoło, trzeba działać na całość, jeśli to wynika z budowy anatomicznej, to raczej nic się nie da zrobić laserem. Zobacz sobie zdjęcia Rozenek bez korekty. Mam wrażenie, że to co ona zrobiła, to jedyne skuteczne rozwiązanie, ale na pewno inwazyjne.
Może spróbuj jeszcze RF mikroigłowej (na całą twarz)? Widziałam efekty i są niezłe, choć niespektakularne.
Mnie chodzi wyłącznie o to, że zapewniano mnie o spektakularnym efekcie po 1 zabiegu, uwierzyłam bo jest on raczej drogi- 1000zł za powieki górne i drugi za dolne to nie jest pierdółka typu mikrodermabrazja albo jakieś maseczki. U mnie wcale źle nie jest, mam zadbaną skórę, do tego jestem po chirurgicznym liftingu dolnych powiek. Liczyłam na skorygowanie lekkiej asymetrii (skóry, nie mięśnia) z którą ten zabieg teoretycznie powinien sobie doskonale poradzić, chociaż widząc zdjęcia dużo gorszych przypadków to tak naprawdę spodziewałam się rewelacji. Brawo ja. Gdybym wcześniej obejrzała ten program w TVN na pewno bym nie poszła na żadną plazmę, aż dziwię się że to pokazali (wyraźne niezadowolenie i irytację kobiety oraz stwierdzenie, że spodziewała się więcej). Okrutnie się wkurzyłam, bo na kasie nie śpię i jeżeli już ją wydaję, to oczekuję że będzie warto. Co do Rozenek to pomijając że nie śledzę jej historii nie mam nic do metod inwazyjnych, uważam je za najskuteczniejsze w wielu przypadkach, popieram je i sama taką miałam (szkoda tylko że chirurg trochę zawiódł). Ale jeśli chodzi o twarz to u mnie raczej jest za wcześnie na operacyjny lift, jak naciągam buzię o 1cm w kierunku ucha to mi się usta robią jak u jokera, a czoło mam naprawdę bardzo napięte, nie mam żadnych obrzęków ani strasznej utraty jędrności, problemem są linie mimiczne i ta nieszczęsna asymetria pod jednym okiem. Porażka z plazmą skłania mnie ku mojemu wymarzonemu laserowi CO2 ablacyjnemu, na cała twarz oczywiście.
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 02:57   #56
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Mnie chodzi wyłącznie o to, że zapewniano mnie o spektakularnym efekcie po 1 zabiegu, uwierzyłam bo jest on raczej drogi- 1000zł za powieki górne i drugi za dolne to nie jest pierdółka typu mikrodermabrazja albo jakieś maseczki. U mnie wcale źle nie jest, mam zadbaną skórę, do tego jestem po chirurgicznym liftingu dolnych powiek. Liczyłam na skorygowanie lekkiej asymetrii (skóry, nie mięśnia) z którą ten zabieg teoretycznie powinien sobie doskonale poradzić, chociaż widząc zdjęcia dużo gorszych przypadków to tak naprawdę spodziewałam się rewelacji. Brawo ja. Gdybym wcześniej obejrzała ten program w TVN na pewno bym nie poszła na żadną plazmę, aż dziwię się że to pokazali (wyraźne niezadowolenie i irytację kobiety oraz stwierdzenie, że spodziewała się więcej). Okrutnie się wkurzyłam, bo na kasie nie śpię i jeżeli już ją wydaję, to oczekuję że będzie warto. Co do Rozenek to pomijając że nie śledzę jej historii nie mam nic do metod inwazyjnych, uważam je za najskuteczniejsze w wielu przypadkach, popieram je i sama taką miałam (szkoda tylko że chirurg trochę zawiódł). Ale jeśli chodzi o twarz to u mnie raczej jest za wcześnie na operacyjny lift, jak naciągam buzię o 1cm w kierunku ucha to mi się usta robią jak u jokera, a czoło mam naprawdę bardzo napięte, nie mam żadnych obrzęków ani strasznej utraty jędrności, problemem są linie mimiczne i ta nieszczęsna asymetria pod jednym okiem. Porażka z plazmą skłania mnie ku mojemu wymarzonemu laserowi CO2 ablacyjnemu, na cała twarz oczywiście.
Też nie śledzę Rozenek Wyguglałam ją niechcący w temacie opadającej powieki i porównałam sobie zdjęcia. Efekt jest oszałamiający!
Nie wiem, jak wyglądasz. Napisałam na podstawie siebie, mojej mamy, moich koleżanek i obserwacji U niektórych zadziałał botoks w czoło na otwarcie oka (ja nie próbowałam). Mi bardzo dobre, choć niestety nietrwałe efekty daje karboksyterapia. Mama robiła RF mikroigłową i moim zdaniem efekt jest widoczny. Ja mam gładkie czoło, ale taką fałdkę (nie zmarszczkę) nad zewnętrznym kącikiem brwi i jak sobie palcami podnoszę do góry ten obszar (przy czole) to oko mi się otwiera. Co do opuchnięć to miałam przy okazji tarczycy i tendencje w II połowie cyklu.
Ciekawa jestem Twoich refleksji po CO2, bo też się do tego przymierzam
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 22:32   #57
TNL
Raczkowanie
 
Avatar TNL
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 49
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem Twoich refleksji po CO2, bo też się do tego przymierzam
Naszły mnie obawy czy się na to decydować skoro taki pechowiec jestem
TNL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 14:54   #58
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Naszły mnie obawy czy się na to decydować skoro taki pechowiec jestem
Ja różne zabiegi robię na czuja i testuję, ale czytam też opinie. Zastanawiałam się kiedyś nad CO2. Poczytałam, zresztą tutaj na forum, o efektach i wyciągnęłam wniosek, że zabieg sprawdza się dobrze w przypadku młodych dziewczyn i blizn potrądzikowych i do pewnego stopnia rozstępów. Masz też efekt zombie po To jest kolejny zabieg z serii przebudowa struktury skóry. I teraz pytanie: w jakim wieku skóra może się na ile przebudować? Chyba przeszłabym się na Twoim miejscu na konsultacje do różnych lekarzy (też są darmowe) i sprawdziła co będą doradzać. Najlepiej do takich, którzy mają w swojej ofercie różne rozwiązania. Bo jeśli ktoś będzie miał tylko laser CO2, to doradzi laser.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:34   #59
Jula1280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Opadające powieki !!!!

Witam.
Myślę że efekt zależy od stopnia opadania. Jeśli opada dużo to żaden zabieg plasmy czy fraxela tego nie zmieni. Szczególnie jeśli dochodzą przepukliny tłuszczowe ( przecież to nie działa tak głęboko ). Moja mama miała podobny problem i schemat leczenia był taki że najpierw była blepharoplastyka , potem kilka miesiący przerwy i fraxel na powieki aby zmniejszyć blizny i "dociągnąć" napięcie powiek ( dr Tomasz Łuczak ). Wygląda ze 20 lat młodziej
Z tego co czytałam plasma działa podobnie do fraxela choć to ciut inna technologia, ale wygląda to fajnie i bezpiecznie. Przy drobnym opadaniu myślę że zdecydowałabym się szybciej na plasmę niż na chirurgię.
Powodzenia
Jula1280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 12:01   #60
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Opadające powieki !!!!

Cytat:
Napisane przez TNL Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś program na TVN style, było o zabiegach plazmą z tym że Plexr, nadal nie wiem czy to to samo. U kobitki która miała to robione nie widać było żadnej poprawy, nawet sama stwierdziła że spodziewała się więcej ale miała "wygórowane wymagania"- trudno takich nie mieć gdy się czyta peany i ogląda zdjęcia "efektów". Gdybym to wszystko wcześniej widziała nie zdecydowałabym się, trudno mi uwierzyć że na kogoś to zadziałało skoro u mnie tak niewiele było do poprawy, a efekt zerowy. Chyba dałam się nabić w butelkę ;(

Też widziałam ten program i efekt jak dla mnie był zerowy. Dla lepszego efektu wizualnego trochę pokombinowali makijażem i światłem

Plexr i Plasma IQ to to samo. Plexr to włoski pierwowzór, bez regulacji mocy. Plasma IQ ma regulację i jest zdaje się czeska. Ostatnio jest taka nagonka bo plexr, bo dostał Perłę Estetyki 2016 i trzeba się trochę podreklamować.

Na innym forum tylko jedna dziewczyna była zadowolona. Inne już mniej - zero efektów, długie podrażnienie skóry i przebarwienia.


Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Tak na logikę: wszystkie lasery działają tak, że zagęszczają skórę, ujędrniają, podnoszą ją, ponoć przebudowują strukturę, tylko pytanie: w jakim wieku w jakim stopniu da się tę skórę przebudować? Mogą to być mikrozmiany. Np. jeśli przyczyną jest obrzęk - powinno zadziałać, jeśli powieki zjeżdżają, bo zjeżdża czoło, trzeba działać na całość, jeśli to wynika z budowy anatomicznej, to raczej nic się nie da zrobić laserem. Zobacz sobie zdjęcia Rozenek bez korekty. Mam wrażenie, że to co ona zrobiła, to jedyne skuteczne rozwiązanie, ale na pewno inwazyjne.
Może spróbuj jeszcze RF mikroigłowej (na całą twarz)? Widziałam efekty i są niezłe, choć niespektakularne.
Lasery dodatkowo jeszcze w gratisie ścieńczają skórę i powodują utratę tkanki tłuszczowej. Co w przypadku twarzy nie jest fajne. No i wiadomo powodują jeszcze szybszą wchłanianie wypełniaczy
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 16:22:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.