Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 18:23   #4831
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ja moj szorowalam przez wiele miesiecy i nic mu nie bylo
tak wiem, a mojemu 'cos' jest - mowi sie trudno
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:33   #4832
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
tak wiem, a mojemu 'cos' jest - mowi sie trudno
brutalna ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:38   #4833
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny gdzie jest gazetka z rossmanna? Bo nie ogarniam jeszcze niemieckich stron gdzie co jest? Czy gazetka z Kloppenburga się pokrywa z ross?
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:42   #4834
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie jest gazetka z rossmanna? Bo nie ogarniam jeszcze niemieckich stron gdzie co jest? Czy gazetka z Kloppenburga się pokrywa z ross?
Na stronie http://www.rossmann.de/presse/broschueren/angebote.html ale w tym tygodniu nie ma,dopiero w przyszlym
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2012-01-09 o 10:45
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:43   #4835
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

kupilam sobie cien essence holgraphic Nr.42- bardzo ladny

Edytowane przez emenyx
Czas edycji: 2012-01-12 o 09:47
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 14:00   #4836
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

a jaki on jest? Mieni sie na rozne kolory?

edit. na stronce nie widze tego cienia 42 to mystic purple

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:02
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 10:26   #4837
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a jaki on jest? Mieni sie na rozne kolory?

edit. na stronce nie widze tego cienia 42 to mystic purple
tak wlasnie sie nazywa.

Na pierqwszy rzut oka jest bialy/szary a po aplikacji mieni sie w lekki fiolet. Kupilam z ciekawosci
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 16:19   #4838
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

takie duochrome mnie bardzo urody dodaja. marzy mi sie granat mieniacy sie na zielono... jak by gdzies ktoras takie cos dostrzegla, to odrazu pisac ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:36   #4839
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

w The body shop jest aktualnie Sale.
Balsamy do ust przecenione z 5€ na 3€, zele pod prysznic na 4€.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:13   #4840
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Essence sporo rzeczy wycofuje, wiec jak ktos ma swoje ulubione rzeczy u nich to robic zapasy dziewczyny.
tutaj co jest wycofywane
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...produktow.html

niemki wykupuja cien nr 43 bo jest idealny jako rozswietlacz i rzeczywiscie macalam go dzis, swietny pod tym wzgledem. A ja polecam kupic cien 44 jesli ktos szuka arbuzowego rozu do policzkow. Idealny ten cien zeby go w ten sposob wykorzystac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 20:36   #4841
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hej dziewczynki

chcialam tylko napisac, ze w Kiko w tym tygodniu obnizki sa jeszcze wieksze niz w zeszlym...np. kulki z zimowej LE byly po 9,60 a teraz kosztuja 6,90...


I jesli ktoras czai sie na wiosenna kolekcje Guerlain (Cruel Gardenia ) to juz sie pojawila wystawka a produktow jest bardzo malo...np.rozswietlacza dostali u nas cale 4 sztuki... Mam nadzieje, ze w wiekszych miastach bedzie lepiej...


Aha i co do wycofywania produktow to Catrice tez bedzie wycofywal i to sporo lakierow i cieni...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-18, 20:56   #4842
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dzieki Karenina za info o Kiko Jutro sie tam wybieram

Jakby ktoras z Was przypadkiem zobaczyla promocje na kosmetyki do blond wlosow John Frieda, to prosze o info Bo moje zapasy sie powoli koncza
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 21:01   #4843
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jolus, ja zawsze poluje na przeceny John Frieda, i dlatego zagladam regularnie do Rossmanna. Jesli cos zauwaze, to dam Ci znac. Z tym, ze ja nie do blond wlosow (mimo, ze mam blond ) - wole inne ichnie odzywki. Jakbys Ty cos zauwazyla, to daj tez, prosze, znac!

Karenina, dzieki za info! Dobrze wiedziec.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-19, 08:12   #4844
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ciesze sie, ze inf sie przydaly


A wiecie, co wczoraj zobaczylam w Kiko?
Chyba nie chcieli zostac w tyle i wypuscili swoj bb cream... KLIK



__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-20, 18:01   #4845
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ich hasse Zoeva, ich hasse Zoeva , ich hasse Zoeva ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:04   #4846
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

troche juz testuje ten balsam do ust z The Body shop i powiem wam, ze NIE ROBI NIC.
Zwykla pomadka z Rossmanna za 0,99€ potrafi wiecej.
Kolejny raz sie przekonuje, ze nie warto kupowac markowych produktow....
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 09:25   #4847
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

o jakim balsamie piszesz?

ja uwielbiam pomadke pielegnacyjna Alterra. zadna inna nie jest taka dobra dla moich ust jak ta. No dobra z naturalnej serii z Aldu Süd tez byla super, ale wycofali, przy ostatnim rzucie naturalnych kosmetyko juz tych pomadek nie bylo. Blütezeit z Netto tez ok, chodz jednak wole Alterra
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 11:56   #4848
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ja sobie wzielam balsam w malej puszecce o smaku wanili - ze tej swiatecznej kolekcji.
Na YT wszyscy wychwalaja the body shop, a to nic takiego.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:08   #4849
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Sylwia*** Pokaż wiadomość
Jolus, ja zawsze poluje na przeceny John Frieda, i dlatego zagladam regularnie do Rossmanna. Jesli cos zauwaze, to dam Ci znac. Z tym, ze ja nie do blond wlosow (mimo, ze mam blond ) - wole inne ichnie odzywki. Jakbys Ty cos zauwazyla, to daj tez, prosze, znac!
Sylwek - cos mi sie pomieszalo Tez kupuje produkty nie te typowo do wlosow blond Chyba dlatego mi sie pomylilo, bo w ten dzien bylam w Rossmannie i byla promocja na produkty do ciemnych wlosow

W dm dostaniesz produkty John Frieda taniej... Wiekszosc po 5,95 €

Jak juz Karenina pisala, w Kiko wyprzedaz... Bylam tam jakies 2 tygodnie temu.
Majek - te pudry, ktore my mamy tez sa po 6,90 €. Rozswietlajace pudry, roze, lakiery, cienie, blyszczyki... Wszystko za max. 50% ceny
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:53   #4850
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
No i w tym roku troche eksperymentuje, na psiocze juz tak na oleje mineralne to chcialam wyporbowac Labello, wkoncu to to samo co pomadki NIvea w PL. Na stronce NIvea w ich online shopie odkrylam wersje ktorej w normalniej sprzedazy nie ma z rumienkiem i nagietkiem i kupilam 2 szt. NIby ok, ale slaba byla, szybko mi sie z usta zjadala, usta coraz suchsze, az mi kaciki pekly. wyleczylam naturalna pomadka i znow wzielam sie za testy Labello i to samo. NO trudno moje suta zle reaguja na oleje mineralne, wola naturalne pomadki.

Niestety Nivea kilka lat temu zmieniła składy pomadek i mocno się pogorszyła jak dla mnie. Kiedyś moją ulubioną pomadką była truskawkowa i przy którymś z kolei opakowaniu nagle zauważyłam, że nie działa już tak dobrze jak kiedyś - nawilża na chwilę, nie odżywia. Przyjrzałam się składom i dojrzałam parafinę, której kiedyś tam nie było. Też nie lubię parafinowych.

Nie wiem czy testowałaś pomadkę Balea - ja zeszłej zimy miałam niebieską (chyba Basic?) - bez parafiny, fajny skład, lekka tłusta warstewka ochronna zostaje - polecam

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2012-02-05 o 20:54
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:07   #4851
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ineso, kupe lat ;o) gdzie sie podziewalas?

A nie probowalam. Wczoraj bylam w miescie i kupilam dla jednej wizazanki wlasnie pomadke Balea i mocznikowy balsam( mialam go chyba pod koniec zeszlej zimy). Sobie nic nie bralam bo mam resztki rumiankowej Alterry w torebce, w lazience w uzyciu nowa Alterra limitowana Sensitive, do tego druga( pakowana byla po 2 szt) czeka w szafie w zapasach. Do tego w kieszeni u plaszcza pomadka od Dr. Ricaud. Mam jeszcze znany miodzik od Oriflame i w zapasach od Avonu. Avon jeszcze nie ruszony. Oba te kremiki na olejach mineralnych, ale ogolem mam sentyment do Oriflame i nawet taki zly nie jest, cos chroni przed mrozem, chodz na dworze uzywam pomadki naturalnej, wygodniej sztyftem jechac po ustach nie musze rekawiczek zdejmowac. Avonu jeszcze nie probowalam, bo mam tyle rzeczy napoczetych to niech przynajmiej jedna zuzyje, zanim zaczne kolejna.
No i Balea to ja musze kupic w dm, czyli wyprawa do miasta, a skoro Alterra tak mi pasuje juz od chyba 6 lat to zostaje przy niej, tanie i w Rossmannie niedaleko mnie.

A ty cos fajnego moze ostatnio kupilas? Pochwal sie.

Ja wczoraj kupilam puszcze Nivea Creme poj. 75ml limitowanka na walentynki. A wczesniej kupilam nowa oliwke ujerdniajaca z Q10 i moj ukochany rozowy tonik , wszystko z Nivea i wyslalam rachunek do Nivea i czekam na moja Wärmeflasche "Knudel mich".
Wczotaj jak bylam w miescie weszlam do Galeria ( szlam kupic prezent na urodziny dla kolegi mojego synka) i weszlam do Nivea Shop, a tam pani mnie zaczepila i jeszcze dala dwie male puszeczki Nivea Creme kazda o poj. 10ml. One sa takie süss... szkoda ze ich normalnie kupic nie mozna.
A jeszcze bym zapomniala, wczoraj jak bylam w Rossmannie to kupilam tez olejek do wlosow tez od koncernu Beiersdorf. Dzis uzylam dwie krople po umyciu na koncowki wlosow i nienarzekam. Olejek lekki na bazie parafiny. Ma kilka skladinikow, ale nie duzo, jest lekki, chodz patrzac na sklad i widzac na pierwszej pozycji parafine to mozna miec wrazenie ze bedzie ciezki, a nie jest. Wlosy mam takie jakbym nalozyla na konce odzywke z silikonami czy preperat na koncowki, ktory to tez sklada sie z nasych silikonow, chodz mam wrazenie ze po tym olejku jednak wlosy sa lekkie, a konce sie poprostu nie puszcza, nie sa suche jak siano, sa ladnie wygladzone. Czyli to czego oczekiwalam i to wszystko bez obciezenia ;o)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 18:14   #4852
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
[cut] One sa takie süss... [cut]
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 21:02   #4853
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

moni - ja się podziewam w Krakowie ostatnio z niemieckimi sklepami nie mam do czynienia ani osobiście ani przez pośredników, więc się nie odzywałam tutaj aczkolwiek czasem do was zaglądam i podczytuję bo tu tak intymnie i konkretnie i na temat jest
Avonowy balsam do ust (mówisz o tym w słoiczku?) też mam, ale ogólnie nie jestem fanką tak pakowanych balsamów. Leży koło łóżka i zazwyczaj na noc nim smaruję. Najwięcej uzywam kredek Biocury, których kupiłam dość sporo i mam poupychane po różnych kątach.

A w PL w rossmanach coraz więcej alterry, ale niewiele testuję. Jedynie krem tonujący mi podszedł i używam już drugiej tubki. Jest fajniejszy od tego alverde pod względem koloru, wykończenia matowego i łatwości w rozprowadzaniu. Ale gorzej pachnie
Dla tż kupiłam ostatnio też nowość u nas - Isana Men dla wrażliwej skóry (takie białe opakowanie, zcarne napisy) - żel pod prysznic i krem do twarzy o bardzo fajnym składzie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:12   #4854
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
[...]
i czekam na moja Wärmeflasche "Knudel mich"
[...] One sa takie süss...


Hihihi!

Moni a mi sie wydaje, ze te male Nivea mozna kupic. Np. w dm sa chyba takie Reisegrößen.

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Sylwek - cos mi sie pomieszalo Tez kupuje produkty nie te typowo do wlosow blond Chyba dlatego mi sie pomylilo, bo w ten dzien bylam w Rossmannie i byla promocja na produkty do ciemnych wlosow


Jolus, na mnie te ich blond-produkty nie dzialaja. Po prostu sa przecietne...
Teraz uzywam od nich czerwonej odzywki w tubce Full Repair. Jest naprawde super.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 09:47   #4855
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sylwia te male pusczki Nivea 10ml? Nie wiedzialam, ja w koszykasz widuje tylko te 30ml.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 11:42   #4856
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Czesc Dziewczyny


Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Majek - te pudry, ktore my mamy tez sa po 6,90 €. Rozswietlajace pudry, roze, lakiery, cienie, blyszczyki... Wszystko za max. 50% ceny
Jolus
ktore pudry masz na mysli?te rozswietlajace,czy zwykle do wykonczenia makijazu?jesli rozswietlajace,to juz je mam
Kuruj sie kochana
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:07   #4857
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jolus
ktore pudry masz na mysli?te rozswietlajace,czy zwykle do wykonczenia makijazu?jesli rozswietlajace,to juz je mam
Kuruj sie kochana


Mam na mysli Silky Touch Bronzer i Silky Touch Powder - Ty mialas ten jasniejszy, ja ciemniejszy Wszystkie sa rozswietlajace Sliczne Obkupilam sie we wszystkie Bronzer, puder i roz

Kuruje sie... Przynajmniej mam czas, zeby na Wizazu posiedziec
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:21   #4858
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość


Mam na mysli Silky Touch Bronzer i Silky Touch Powder - Ty mialas ten jasniejszy, ja ciemniejszy Wszystkie sa rozswietlajace Sliczne Obkupilam sie we wszystkie Bronzer, puder i roz

Kuruje sie... Przynajmniej mam czas, zeby na Wizazu posiedziec
Aaa,to te dwa zabunkrowalam juz jakis czas temu,w poromocyjnej cenie wlasnie

Nie ma tego zlego... w taka mrozna pogode,to fajnie jest,jak z domu nie trzeba wychodzic
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:29   #4859
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Aaa,to te dwa zabunkrowalam juz jakis czas temu,w poromocyjnej cenie wlasnie

Nie ma tego zlego... w taka mrozna pogode,to fajnie jest,jak z domu nie trzeba wychodzic
He he Ja ten pierwszy kupilam w normalnej cenie, reszte na wyprzedazy Wprawdzie nie wiem, czy do konca zycia uda mi sie moje wszystkie zapasy zuzyc, ale co tam... Miec to podstawa

Tez prawda Moge nadrobic w koncu zaleglosci A wyjsc niestety musialam... do lekarza i apteki. Chyba z 15 minut zajelo mi odmrazanie auta
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 12:39   #4860
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dokladnie-miec to podstawa-wtedy mozna przynajmniej spac spokojnie

ja chyba zaraz pojade do Düss zrobic rundke po sklepach,moze uda mi sie jeszcze kupic cos z przeceny
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.