Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-08, 19:21   #3331
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ech Delia....

Jeszcze raz od początku. Jaki masz kolor obecnie a właściwie co miałaś przed tą Delią? Ile trzymałaś? I w końcu co chcesz uzyskać?

Moje włoski naturalne są w kolorze platynowego blondu przed farbowaniem delią, miałam taki średni brąz z odrostem, włosięta farbuję od około 2 lat, w zasadzie tylko na brązy, niestety próbowałam wielu farb i kolorów, żeby znaleźć najlepszą dla siebie, zawsze jest coś nie tak, z początku nie wiedziałam, jak moje włosy reagują i parę razy wybrałam brązy z połyskiem rudym, czy złotem, za każdym razem odrost wyszedł praktycznie pomarańczowy, a reszta włosów nie ruszona Delię trzymałam tylko na odrostach, bo resztę włosów mam ciemną, przez 30 minut
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:29   #3332
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ja czekam aż cynamon się wypłucze i farbuję hebanowym brązem londy,chcę mieć naturalną piękną czerńWczoraj miałam pierwsze wykłady na prawko,siedziała obok mnie taka ok 40 latnia babeczka,piękna miała długie czarne włosy,piękne rzęsy,jasną cerę nie moglam od niej wzroku oderwać.Chyba mam jakieś zboczenie na temat czarnych włosów

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-11-08 o 19:31
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 19:30   #3333
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Twoje włosy to odrosty rzadko widują



ja też A czy ty przypadkiem nie w jasną stronę zmierzałaś?
Wiedziałam że to powiesz
Otóż w wakacje miałam nawet spory odrost i akurat przyszło mi do głowy żeby poszukać siwych włosów, nie znalazlam
Ale jak mnie dopadnie to osiwieje w tydzień
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:18   #3334
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Moje włoski naturalne są w kolorze platynowego blondu przed farbowaniem delią, miałam taki średni brąz z odrostem, włosięta farbuję od około 2 lat, w zasadzie tylko na brązy, niestety próbowałam wielu farb i kolorów, żeby znaleźć najlepszą dla siebie, zawsze jest coś nie tak, z początku nie wiedziałam, jak moje włosy reagują i parę razy wybrałam brązy z połyskiem rudym, czy złotem, za każdym razem odrost wyszedł praktycznie pomarańczowy, a reszta włosów nie ruszona Delię trzymałam tylko na odrostach, bo resztę włosów mam ciemną, przez 30 minut
Czyli nie bardzo farby łapią twoje włosy bo masz bardzo jasny blond. Oj ciężko. Jakich farb do tej pory używałaś i dobrze pokrywały odrosty mimo, że wybierałaś rudawe odcienie? Palette dobrze kryje i Londa (z moich doświadczeń). Joanna na pewno zostawi ci jasny odrost, Delia już odpadła. Może warto kupić farbę profesjonalną i wodę 3% bo ta najlepiej przyciemnia. Jeśli nie chcesz się babrać w profesjonalnych to kup na allegro lub w sklepie fryzjerskim małą buteleczkę oxydantu 3%. Jak np ten: http://allegro.pl/joanna-pro-utlenia...761941072.html
Kup wybraną farbę i podmień utleniacz z dokładną ilością jaka była dołączona do farby czyli jak było 50ml to tyle ty daj tej 3%. Być może dla ciebie typowy 6% utleniacz jaki dają w farbach drogeryjnych jest za słaby.
Moja mamuśka ma bardzo siwe włosy i np nowa Palette Salon Colors pokryła jej idealnie. Wybrała odcień 5.0 ( http://www.palette.schwarzkopf.com/c...-0_280x450.png ) i wyszedł jej zamiast jasnego idealny średni brąz, bardzo naturalny i w rudy nie wpadał.


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja czekam aż cynamon się wypłucze i farbuję hebanowym brązem londy,chcę mieć naturalną piękną czerńWczoraj miałam pierwsze wykłady na prawko,siedziała obok mnie taka ok 40 latnia babeczka,piękna miała długie czarne włosy,piękne rzęsy,jasną cerę nie moglam od niej wzroku oderwać.Chyba mam jakieś zboczenie na temat czarnych włosów
Jednak ta czerń kusi
A zboczenie i ja mam aż ostatnio babka normalnie na mnie popatrzyła jak na chorą, bo wpatrywałam się w jej włosy do pasa w odcieniu czekolady jak jakaś nawiedzona:brzy dal:

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Wiedziałam że to powiesz
Otóż w wakacje miałam nawet spory odrost i akurat przyszło mi do głowy żeby poszukać siwych włosów, nie znalazlam
Ale jak mnie dopadnie to osiwieje w tydzień
No z tobą to nic nie wiadomo Ale to chyba dobrze, że nie masz jeszcze siwych.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-11-08 o 20:23
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:20   #3335
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Czyli nie bardzo farby łapią twoje włosy bo masz bardzo jasny blond. Oj ciężko. Jakich farb do tej pory używałaś i dobrze pokrywały odrosty mimo, że wybierałaś rudawe odcienie? Palette dobrze kryje i Londa (z moich doświadczeń). Joanna na pewno zostawi ci jasny odrost, Delia już odpadła. Może warto kupić farbę profesjonalną i wodę 3% bo ta najlepiej przyciemnia. Jeśli nie chcesz się babrać w profesjonalnych to kup na allegro lub w sklepie fryzjerskim małą buteleczkę oxydantu 3%. Jak np ten: http://allegro.pl/joanna-pro-utlenia...761941072.html
Kup wybraną farbę i podmień utleniacz z dokładną ilością jaka była dołączona do farby czyli jak było 50ml to tyle ty daj tej 3%. Być może dla ciebie typowy 6% utleniacz jaki dają w farbach drogeryjnych jest za słaby.



Jednak ta czerń kusi
A zboczenie i ja mam aż ostatnio babka normalnie na mnie popatrzyła jak na chorą, bo wpatrywałam się w jej włosy do pasa w odcieniu czekolady jak jakaś nawiedzona:brzy dal:



No z tobą to nic nie wiadomo Ale to chyba dobrze, że nie masz jeszcze siwych.
hehe też mam coś takiego jak zobaczę jakąś kobietę w długich ciemnych włosach na ulicy,w autobusie...obojętnie,gap ię się jak opętana
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:25   #3336
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Czyli nie bardzo farby łapią twoje włosy bo masz bardzo jasny blond. Oj ciężko. Jakich farb do tej pory używałaś i dobrze pokrywały odrosty mimo, że wybierałaś rudawe odcienie? Palette dobrze kryje i Londa (z moich doświadczeń). Joanna na pewno zostawi ci jasny odrost, Delia już odpadła. Może warto kupić farbę profesjonalną i wodę 3% bo ta najlepiej przyciemnia. Jeśli nie chcesz się babrać w profesjonalnych to kup na allegro lub w sklepie fryzjerskim małą buteleczkę oxydantu 3%. Jak np ten: http://allegro.pl/joanna-pro-utlenia...761941072.html
Kup wybraną farbę i podmień utleniacz z dokładną ilością jaka była dołączona do farby czyli jak było 50ml to tyle ty daj tej 3%. Być może dla ciebie typowy 6% utleniacz jaki dają w farbach drogeryjnych jest za słaby.
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 20:30   #3337
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?
jasny brąz Welleton,mój ukochany odcień brązu piękny,ciemny(nie czarny) brąz.Cudo
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 20:42   #3338
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?
3% jest najłagodniejsza Im wyżej w górę tym mocniejsza.
I farby nie są drogie patrząc na ilość w tubce i nie koniecznie na Lorela czy inne drogie marki. Poza tym są o niebo lepsze od drogeryjnych i jak dla mnie mniej niszczą włosy.

Przykład farby: http://allegro.pl/kallos-kjmn-farby-...751784179.html I masz aż 100ml! Tu masz ich paletę: http://www.kallos.com/ftp/hasfestek_...ettak/kjmn.pdf Do tego woda 3% i wszystko ci przyciemni. Chociaż w przypadku profesjonalnych (lepiej kryją zazwyczaj) dobrze najpierw wypróbować z wodą 6%. Oxydantu nie musisz kupować tej samej marki i możesz go kupić w małych buteleczkach jak pisałam. Jak znajdziesz już idealny, czyli albo 3% albo 6%, wtedy warto kupić litrową butlę.

Wybierasz naturalne odcienie czyli z zerem po przecinku lub popielate z jedynką po przecinku aby nie było rudości. Np 6,1 lub 5,0. Na opakowaniu farby masz zazwyczaj podane w jakich proporcjach rozrabiać ale tu chyba 1:1,5 czyli np 50ml farby i 75ml oxydantu. A to daje gotowej mieszanki 125ml, więc spokojnie starcza na odrosty i nie tylko Potem zakręcasz tube i do następnego farbowania Proste? Mieszasz w miseczce i nakładasz pędzelkiem i wsio

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet?
Poszukaj nawet w google maps hurtowni fryzjerskiej koło siebie, sklepu fryzjerskiego. A allegro nie jest takie złe i ceny często ma o 50% niższe
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2012-11-09 o 10:24
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-08, 22:53   #3339
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Chcę takie włosy


ja też!! cudowne



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
ja czekam aż cynamon się wypłucze i farbuję hebanowym brązem londy,chcę mieć naturalną piękną czerńWczoraj miałam pierwsze wykłady na prawko,siedziała obok mnie taka ok 40 latnia babeczka,piękna miała długie czarne włosy,piękne rzęsy,jasną cerę nie moglam od niej wzroku oderwać.Chyba mam jakieś zboczenie na temat czarnych włosów



Ja czekam jeszcze z tydzień i zobaczę raczej będę kombinować nad farbowaniem
Chyba jednak wolę odrobinę ciemniejsze włosy te coraz bardziej się wypłukują...
Chociaż nie mówię bo źle nie wyglądają :P


Polecacie może jakąś farbkę ?



Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
hehe też mam coś takiego jak zobaczę jakąś kobietę w długich ciemnych włosach na ulicy,w autobusie...obojętnie,gap ię się jak opętana

ja też to jakieś zboczenie już





Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?


Mi strasznie podrażniała skórę głowy, śmierdziała i była dość mocna...


Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
jasny brąz Welleton,mój ukochany odcień brązu piękny,ciemny(nie czarny) brąz.Cudo


U mnie nie wyszło to za ciekawie widać było sporą różnicę między odrostem a resztą...







Odnośnie szminek moja ukochana to rimmel renew w odcieniu 600 soft coral
W ogóle dosyć sporo mam szminek w takich odcieniach uwielbiam korale, róże, brzoskwinie... Nudziaków też mam kilka ale jakoś mdło wyglądam w nich

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2012-11-08 o 23:07
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 07:17   #3340
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Chyba jedyną farbą, po której moje włosy wyglądają normalnie, jest Wellaton w kolorze "jasny brąz", ale troszkę podrażnia mi skórę głowy, więc chciałam zmienić na coś innego Chętnie kupiłabym farbę profesjonalną, ale one sa przeważnie drogie, prawda? I chyba jedyną możliwością zakupu jest internet? A czy ta 3% woda nie wykończy mi włosków?
są też tanie profeski
a woda 3% jest najdelikatniejsza wiec nie ma czego się bać
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 07:53   #3341
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Siuniaaa chodzi Ci o polecenie ciemnych brązów?ja używałam szatynów Garniera,i w sumie z tego byłam najbadziej zadowolona ale ich już niema:/ co do ciemnych brązów to zawsze używałam Wellatonu,wychodziła czerń ale potem się wypłukiwała niestety u mnie zbyt szybko.Ja mam problem z tym,że u mnie bardzo szybko się farby wypłukują,najbardziej na górze,a doł zawsze pozostaje czarny.Jedynie londa jest dla mnie trwała,dlatego zależy mi żeby sprawdzić ten hebanowy brąz.Słyszałam też,że pięknie i naturalnie wychodzi lukrecja,i mroźna mokka Castinga,ale farby drogie,i szybko się wypłukują przynajmniej u mnie.
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 09:07   #3342
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Wybierasz naturalne odcienie czyli z zerem po przecinku lub popielate z jedynką po przecinku aby nie było rudości. Np 6,1 lub 5,0. Na opakowaniu farby masz zazwyczaj podane w jakich proporcjach rozrabiać ale tu chyba 1:1 czyli np 50ml farby i 50ml oxydantu. A to daje gotowej mieszanki 100ml, więc spokojnie starcza na odrosty i nie tylko Potem zakręcasz tube i do następnego farbowania Proste? Mieszasz w miseczce i nakładasz pędzelkiem i wsio
w Kallosie jest 1:1,5
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 10:22   #3343
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
w Kallosie jest 1:1,5
Zaraz poprawię
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:03   #3344
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
Siuniaaa chodzi Ci o polecenie ciemnych brązów?ja używałam szatynów Garniera,i w sumie z tego byłam najbadziej zadowolona ale ich już niema:/ co do ciemnych brązów to zawsze używałam Wellatonu,wychodziła czerń ale potem się wypłukiwała niestety u mnie zbyt szybko.Ja mam problem z tym,że u mnie bardzo szybko się farby wypłukują,najbardziej na górze,a doł zawsze pozostaje czarny.Jedynie londa jest dla mnie trwała,dlatego zależy mi żeby sprawdzić ten hebanowy brąz.Słyszałam też,że pięknie i naturalnie wychodzi lukrecja,i mroźna mokka Castinga,ale farby drogie,i szybko się wypłukują przynajmniej u mnie.


Taaak bo nie jestem do końca pewna czy znów użyć Joanny
Ja też używałam szatynów Graniera fajne były, szkoda że wycofali;/
Wellaton mi nie pasuje nie chwytał odrostów...
No właśnie tak jak u Ciebie farby szczególnie na górze szybko się wypłukują...
No Londa u mnie się nawet długo trzymała
Castinga musiała bym mieć ze dwa opakowania co za tym idzie drożej wyjdzie a szkoda bo kolory są cudne
Sama już nie wiem co robić z tymi włosami, odwieczny problem
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:35   #3345
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Trochę koloru na jesienne bure dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18606_472697552783118_1621550530_n.jpg (53,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 528540_454806001238940_460620039_n.jpg (32,9 KB, 16 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:36   #3346
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Przymierzam sie do farbowania wlosów, teraz mam zrobione w domu ombre hair- i chce na to polozyc mieszanke miodowego blondu i miodowego brazu z palette color creme myslicie ze mi pokryja i te rozjasnione ombre i wyjdzie taki jasny braz ?
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 12:59   #3347
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Trochę koloru na jesienne bure dni
drugi kolor aż bije po oczach
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 13:53   #3348
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Zaraz poprawię
spoko, spoko teraz jak będę farbować to też będzie Kallos, albo Orzechowy brąz Joanna Naturia

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
Przymierzam sie do farbowania wlosów, teraz mam zrobione w domu ombre hair- i chce na to polozyc mieszanke miodowego blondu i miodowego brazu z palette color creme myslicie ze mi pokryja i te rozjasnione ombre i wyjdzie taki jasny braz ?
na tych rozjaśnionych może wyjść coś takiego, taki jasny brąz, a nawet jeśli wyjdzie ciemniej to na pewno się wypłucze do takiego
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 16:37   #3349
Patrysia007
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia007
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 331
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Trochę koloru na jesienne bure dni

Ten drugi fajny
chyba nie miałabym tyle odwagi, ale podoba mi się u kogoś
__________________
Włosy:
50>56>65


Waga:
71>65>52
Patrysia007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-09, 17:54   #3350
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Trochę koloru na jesienne bure dni
do odwaznych swiat nalezy
a tak serio trzeba miec mega odwage na taki kolor i przede wszystkim dobrze sie w nim czuc


po tygodniówce z jantarem (w każdy dzień go stosowałam) stwierdzam ze kocham ta odzywko-wcierke efekty stosowania po myciu :
* włoski u nasady miękkie po wysuszeniu
* zmniejszone przetłuszczanie w ogóle nie obciążone ,swieze, lekkie
* przy myciu ,rozczesywaniu wypada o wiele wiele mniej włosów,
*zauważyłam wiecej babyhair przy skroniach
* nie pojawiły sie żądne podrażnienia ,
* brak efektu przesuszenia , łupieżu itp
* mozna sie przyzwyczaic do zapachu , po wysuszeniu włosów zanika zostały jeszcze 2 tygodnie i kolejne buteleczki zakupione



a teraz z innej beczki wczoraj przyszły mi lakiery do domowego manicure hybrydowego ... kolor nude ze sklepu internetowego u mojej kosmetyczki taki zabieg ok 45-50zł ja nabyłam lakier za 39zł /base&finish tez za 39 zł lampe i przystąpiłam do dzieła ... mam nadzieje ze 2 tygodnie wytrzyma na pazurkach bez odprysków itp bo ja troszke laik w takiej aplikacji z lampa UV
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07487.jpg (63,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07319.jpg (15,5 KB, 24 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-11-09 o 18:04
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-09, 20:50   #3351
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
do odwaznych swiat nalezy
a tak serio trzeba miec mega odwage na taki kolor i przede wszystkim dobrze sie w nim czuc


po tygodniówce z jantarem (w każdy dzień go stosowałam) stwierdzam ze kocham ta odzywko-wcierke efekty stosowania po myciu :
* włoski u nasady miękkie po wysuszeniu
* zmniejszone przetłuszczanie w ogóle nie obciążone ,swieze, lekkie
* przy myciu ,rozczesywaniu wypada o wiele wiele mniej włosów,
*zauważyłam wiecej babyhair przy skroniach
* nie pojawiły sie żądne podrażnienia ,
* brak efektu przesuszenia , łupieżu itp
* mozna sie przyzwyczaic do zapachu , po wysuszeniu włosów zanika zostały jeszcze 2 tygodnie i kolejne buteleczki zakupione



a teraz z innej beczki wczoraj przyszły mi lakiery do domowego manicure hybrydowego ... kolor nude ze sklepu internetowego u mojej kosmetyczki taki zabieg ok 45-50zł ja nabyłam lakier za 39zł /base&finish tez za 39 zł lampe i przystąpiłam do dzieła ... mam nadzieje ze 2 tygodnie wytrzyma na pazurkach bez odprysków itp bo ja troszke laik w takiej aplikacji z lampa UV
Ładny nude Jantar jest naprawdę fajny i nie wiem co wy z tym zapachem, mi się podoba.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 00:31   #3352
Vicodin_89
Raczkowanie
 
Avatar Vicodin_89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 179
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Hej Wam dziewczyny Ja tez brazowowlosa farbowana po dramatycznym przejsciu z czarnego Aktualnie na czekolade palette z tej serii w piance. W pomieszczeniu kolor raczej ciemny braz, ale w słoncu prawdziwa taka czekoladowa ciepla czekoladka Chociaz kusi mnie znowu ciemny braz czasem... hehe jestem z tych co ciagle cos kombinowac musza z wlosami Daje fotki mojego aktualnego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-07-14 11.31.38.jpg (52,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10072012043.jpg (102,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10072012045.jpg (117,0 KB, 35 załadowań)
Vicodin_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 08:07   #3353
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Hej Wam dziewczyny Ja tez brazowowlosa farbowana po dramatycznym przejsciu z czarnego Aktualnie na czekolade palette z tej serii w piance. W pomieszczeniu kolor raczej ciemny braz, ale w słoncu prawdziwa taka czekoladowa ciepla czekoladka Chociaz kusi mnie znowu ciemny braz czasem... hehe jestem z tych co ciagle cos kombinowac musza z wlosami Daje fotki mojego aktualnego koloru.
Na pierwszej fotce kolor wymiata Super ci złapało
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 09:18   #3354
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ładny nude Jantar jest naprawdę fajny i nie wiem co wy z tym zapachem, mi się podoba.
Mi też się podoba, jest taki męski

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicodin_89 Pokaż wiadomość
Hej Wam dziewczyny Ja tez brazowowlosa farbowana po dramatycznym przejsciu z czarnego Aktualnie na czekolade palette z tej serii w piance. W pomieszczeniu kolor raczej ciemny braz, ale w słoncu prawdziwa taka czekoladowa ciepla czekoladka Chociaz kusi mnie znowu ciemny braz czasem... hehe jestem z tych co ciagle cos kombinowac musza z wlosami Daje fotki mojego aktualnego koloru.
Ale za☠☠☠iaszczy ten kolor
Piękny

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

A jak schodzilas z czarnego ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 13:34   #3355
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Mi też się podoba, jest taki męski
Bo my takie męskie jesteśmy
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 15:01   #3356
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Bo my takie męskie jesteśmy
tak, tylko wąsów brak

wstawiam obiecaną fotkę moich włosów
troche to trwało
przyznaje bez bicia że są po delikatnej kapieli
przytłaczała mnie ta płaska czerń
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1083.jpg (84,6 KB, 90 załadowań)
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-11-10 o 16:37
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 17:12   #3357
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
wstawiam obiecaną fotkę moich włosów
troche to trwało
przyznaje bez bicia że są po delikatnej kapieli
przytłaczała mnie ta płaska czerń
kolor!!!!!
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 17:19   #3358
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kolor!!!!!
dziekuję
naprawdę Ci sie tak podoba??
taki kolor powstał po ściągnięciu czerni
nie nakładałam żadnej farby
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:40   #3359
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Metaxa, ale się odmłodziłaś

Mój kolor włosów po czerni też był ładny, ale tylko do pierwszej kąpieli. Po drugiej to była masakra
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-10, 18:46   #3360
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Metaxa, ale się odmłodziłaś
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Mój kolor włosów po czerni też był ładny, ale tylko do pierwszej kąpieli. Po drugiej to była masakra
eeee nie kumam aluzji
to znaczy ze staro czy jak?

drugiej kapieli nie zamierzam robić
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.