jak przytyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-12, 12:56   #1
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Unhappy

jak przytyc?


wiem, ze to moze wydac sie smieszne, ale nie moge przytyc!!!mam 162cm i moja waga od 5 lat to 44kg.mam 23 lata. nie wygladam jak anorektyczka, ale wygladam szczuplo.mam chude nogi, plaski tylek,plaski brzuch i moj biust nie chce sie "powiekszyc"(skacze od miseczki A do B) ;(. nie odmawiam sobie niczego w jedzeniu, wrecz opycham sie slodyczami. moze moja przemiana materii jest zbyt szybka? jem przed snem, nie stosuje zadnej diety. moze jakies pigulki mi pomoga??? nie ukrywam, ze mam tez problem z zakupem ubran kiedys lekarz powiedzial mi, mam "konska lydke" - szczupla i dluga. juz nie wiem co robic. pozmozcie
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 16:37   #2
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Exclamation Dot.: jak przytyc?

Hej ja mam 24 lata 163 cm wzrostu i waze 48 i uwazam ze to za mało chcę przytyc ale nie wiem jak bo jem za dwoch a nie udaje mi sie prytyc.Dziewczyny ratujcie
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-12, 17:31   #3
Julietka
Przyczajenie
 
Avatar Julietka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lubycza Królewska
Wiadomości: 6
GG do Julietka
Dot.: jak przytyc?

No głupio trochę coś takiego Wam mówić,ale ja mam 166cm i jestem 15-latką.Ważę 46 kg i kazdy mi mówi ze to mało,a wtabelach to po prostu mam niedowagę,ale ja się mega cieszę,bo jem ile chcę,moja przemianka materii jes szybciutka,bo cały czas wyglądam szczupło ,ale nie chudo.W rok to moze tyję 1 kg!I'm happy !juppi,Jednak ggoraa gdybym miała tyle lat co ty i wazyła jak 13letnia dziewczynka to poszłabym do lekarza,bo to nie fajnie.Mogłabyś być modelką,ale modelki muszą być szczupłe.Niektóre dziewczyny dały by wszystko zeby jeść ile się chce!Jednak ja Wam współczuję,szczerze to nie słyszałam o żadnym sposobie aby przytyć,ale na pewno taki istnieje.Nie radzę sie obzerac ,bo zamiast anoreksji to bulimia bedzie.Pozdroofka
Julietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 10:15   #4
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: jak przytyc?

zapomnialam wam dodac, ze w mojej rodzinie wszyscy sa szczupli.moze to wrodzone???ale ja chce byc "okraglejsza" (tylko nie na twarzy, bo mam okragla ).... jakies witaminki...dieta cud...pigulki? juz sama nie wiem...
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-13, 17:55   #5
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Talking Dot.: jak przytyc?

Ja mam mame bardzo szczupla pewnie to po niej a i buzke tez mam okragla
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.