gdy właśnie urodziłam- jakie ćiwczenia od kiedy??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 16:53   #1
itajasmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1

gdy właśnie urodziłam- jakie ćiwczenia od kiedy???


Cześć dziewczyny! Właśnie 10 dni temu urodziłam córeczkę, przytyłam w ciąży 25 kg. To moja druga ciąża i po pierwszej wróciłam do swojej wagi bez większego wysiłku z mojej strony ( choć też przytyłam w niej tyle) ale skóra juz nie ta: brzuszek został okrąglutki i mięśni raczej też zero (np.plecy totalnie słabe). Chciałabym teraz to wszystko nadrobić i zacząć ćwiczyć. Doradźcie mi od kiedy zacząć, jakie ćwiczenia wykonywać i jak z intensywnością - nigdy nie wiem czy mam je wykonywać wolno czy szybko i ile powtarzać. Pozdrawiam wszystkich i czekam na Wasze rady
itajasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-17, 17:41   #2
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: gdy właśnie urodziłam- jakie ćiwczenia od kiedy???

Witam i spieszę się z gratulacjami! Wszystkiego dobrego dla "świeżej" mamy i jej zapewne ślicznej córeczki.

A co do pytania - niestety nie mogę odpowiedzieć z autopsji, bo te wydarzenia, czyli narodziny są jeszcze przede mną (pewnie z parę latek), ale mogę powiedzieć, że spotkałam się z kasetą Cindy Crawford, na której pokazywała ona ćwiczenia właśnie dla kobiet, które niedawno urodziły dzieci (bo sama była po urodzeniu dziecka). Był to pół godzinny film z treningiem, sprzedawany z jakąś gazetką dla pań - niestety teraz nie przypomnę sobie jak się nazywała gazetka, ale może jeszcze gdzieś trafisz na ten film.

Z tego co pamiętam, były tam przede wszystkim ćwiczenia na brzuch, plecy i biodra, a w zasadzie miednicę, która - jak mówili - była przez 9 miesięcy unieruchomiona.

Wszystkie ćwiczenia powtarza się 16 razy. Najpierw rozgrzewka, oddychanie, potem tzw. "koci grzbiet" , a potem własnie ćwiczenia na brzusio i miednicę. Nie wiem czy będę Ci w stanie je prawidłowo i w miarę jasno opisać, bo po primo - musiałabym to robić z pamięci, gdyż nie jestem już w posiadaniu tej kasety, a po drugie nie jest zbyt łatwo to uczynić tylko za pomocą słów (a nie obrazków).

Może Ci się uda znaleźć tą kasetę albo odpowie któraś z Dziewczyn, która w niedalekiej przeszłości urodziła dziecko i borykała się z podobnym problemem. W każym bądź razie życzę powodzenia i wytrwałości. I jeszcze raz gratulacje !!
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.