Niemcy III :) - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-10, 09:20   #2791
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

A ktore wzielas? No te calkiem przetarte w kartoniku to dla mnie sa bardzo pomidorowe, taki gesty sos dla mnie, reszty nie mialam tzn tych puszkowych

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
wlasnie trafilam na taki ser. slony jak feta, mozna pokroic ale tez i rozsmarowac. Rücker Cremas FEINER WEISSKÄSE NATURFRISCH. pychota
weekend sie skonczyl a tu cisza...
ja powoli planuje co spakowac do polski bo wyjazd tuz tuz
Ja taki jak opisujesz to kupilam Frischkäse w puszcze w Salzlake w tureckim sklepie. Pyszny tureki ser i wlasnie przypomina fete, bo z puszki wyciagam w kawalku, pokruszyc mozna, pokroic mozna i rozsmarowac na chlebie zeby sie na nim trzymal i slony jest jak feta i super smakuje z winogronem albo marmolada.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 08:38   #2792
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ktore wzielas? No te calkiem przetarte w kartoniku to dla mnie sa bardzo pomidorowe, taki gesty sos dla mnie, reszty nie mialam tzn tych puszkowych

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Ja taki jak opisujesz to kupilam Frischkäse w puszcze w Salzlake w tureckim sklepie. Pyszny tureki ser i wlasnie przypomina fete, bo z puszki wyciagam w kawalku, pokruszyc mozna, pokroic mozna i rozsmarowac na chlebie zeby sie na nim trzymal i slony jest jak feta i super smakuje z winogronem albo marmolada.
my kupowalismy chyba w normie, ale do konca pewna nie jestem. nigdy nie probowalam takiego sera z marmolada ani winogronem. trzeba poprobowac. z dziwnych polaczen to ja tylko pizze hawajska z bita smietana zajadam. palce lizac.
wiosna sie pieknie zaczela i milo na zewnatrz
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 12:26   #2793
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Niemcy III :)

Nie wzięłam gęstego sosu z kartonu, bo szukam pomidorów z puszki, w sensie kawałki pomidorów.
A o fecie tureckiej właśnie słyszałam, że podobna do PL. Ale u"moim"sklepie tureckim jest wieeeelka puszka i z rok bym ją jadła.
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 14:17   #2794
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
my kupowalismy chyba w normie, ale do konca pewna nie jestem. nigdy nie probowalam takiego sera z marmolada ani winogronem. trzeba poprobowac. z dziwnych polaczen to ja tylko pizze hawajska z bita smietana zajadam. palce lizac.
wiosna sie pieknie zaczela i milo na zewnatrz
Nie? Ja czesto czytalam widzialam zalecanie ze tego typu sery i plesniowe nalezy serwowac z czyms slodkim. Winogrono sie bardzo dobrze sprawdza, albo wlasnie jak na chleb to rozsmarowac dodatkowo slodka marmolade czy miod jak kto lubi. Slony ser i slodki owocowy smak... PYCHA , sprobuj koniecznie ;o)

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Nie wzięłam gęstego sosu z kartonu, bo szukam pomidorów z puszki, w sensie kawałki pomidorów.
A o fecie tureckiej właśnie słyszałam, że podobna do PL. Ale u"moim"sklepie tureckim jest wieeeelka puszka i z rok bym ją jadła.

Od psiapsiolki turki dostalam kilka razy ten ser i pochlanialam w try miga, az bylismy razem w miescie na Rath-cie i na przeciwko tego centrum ze sklepami byl turecki sklepik, a ze ona turka to i robi w takim sklepie zakupy i zaprowadzila mnie do lodowki z serami i pokazala ten co mi dawala. Mialam wziasc mniejsza puszke, ale wzielam duza bo sie bardziej oplacala. niecale 6€ placilam i wzielam jeszcze wersje z mleka koziego, ale juz mniejsza puszke. W tej mniejszej sa 3 albo 4 kawalki sera a w tej duze oczywiscie podwojna ilosc. Jak uwielbiam pleniowy ser z mleka koziego z Aldika, tam ten Frischkäse nie za bardzo mi podszedl, wiec tym bardzij bylam happy jak sie skonczyl i wzielam sie za puszcze wersji z krowiego mleka. W ciagu miesiaca bylam gotowa z ta duza puszka hihihihi. Niestety moje chlopaki sera nie rusza, nawet nie spojrza w jego strone i chodz przekonywalam zeby sprobowali, to bylo nie, igit itp, ale fakt stwierdzilam ze chodz duza puszka bardziej sie oplaca to jednak dla mnie samej bylo za duzo. Pierwszy kawalek polknelam, drugim sie juz delektowalam, ale ilez mozna ciagle jest to samo? Po dwoch takich wielkich kawalkach bylam nasycona tym serem i mnie tak juz nie ciagnelo, bo wiedzialam ze wielka puchy w lodowce stoi. ostatni kawalek to juz jadlam z musu, nie jakos mocno, ale troche tak.
I swietny ten ser jest tez do salatki z salata pomidorami, rzodkiewka, czy rzezucha. Pare kropek octu jablkowego i oliwy z oliwke, swiezo zmielony pieprz i sol mozna sobie darowac. Dolozylam jeszcze kilka winogron przykrojonych na pol i jakies orzechy i zarlam jak glupia, a moje chlopaki nie umieli na mnie patrzec, a jak patrzyli to z przerazeniem, ze takie cos mozna jesc.
Kurcze jak bede kiedys w tymtych jenonych to musze wstapic do tego sklepu i sobie mala puszke kupic. A ta moja turka pokazala mi tez ser z sloiku tzw Nomadenkäse i tez ma byc smaczny, ale cholera on dwa razy taki drogi jest jak ten poprzedni, a zawartosc duzo mniejsza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 15:51   #2795
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Od psiapsiolki turki dostalam kilka razy ten ser i pochlanialam w try miga, az bylismy razem w miescie na Rath-cie i na przeciwko tego centrum ze sklepami byl turecki sklepik, a ze ona turka to i robi w takim sklepie zakupy i zaprowadzila mnie do lodowki z serami i pokazala ten co mi dawala. Mialam wziasc mniejsza puszke, ale wzielam duza bo sie bardziej oplacala. niecale 6€ placilam i wzielam jeszcze wersje z mleka koziego, ale juz mniejsza puszke. W tej mniejszej sa 3 albo 4 kawalki sera a w tej duze oczywiscie podwojna ilosc. Jak uwielbiam pleniowy ser z mleka koziego z Aldika, tam ten Frischkäse nie za bardzo mi podszedl, wiec tym bardzij bylam happy jak sie skonczyl i wzielam sie za puszcze wersji z krowiego mleka. W ciagu miesiaca bylam gotowa z ta duza puszka hihihihi. Niestety moje chlopaki sera nie rusza, nawet nie spojrza w jego strone i chodz przekonywalam zeby sprobowali, to bylo nie, igit itp, ale fakt stwierdzilam ze chodz duza puszka bardziej sie oplaca to jednak dla mnie samej bylo za duzo. Pierwszy kawalek polknelam, drugim sie juz delektowalam, ale ilez mozna ciagle jest to samo? Po dwoch takich wielkich kawalkach bylam nasycona tym serem i mnie tak juz nie ciagnelo, bo wiedzialam ze wielka puchy w lodowce stoi. ostatni kawalek to juz jadlam z musu, nie jakos mocno, ale troche tak.
I swietny ten ser jest tez do salatki z salata pomidorami, rzodkiewka, czy rzezucha. Pare kropek octu jablkowego i oliwy z oliwke, swiezo zmielony pieprz i sol mozna sobie darowac. Dolozylam jeszcze kilka winogron przykrojonych na pol i jakies orzechy i zarlam jak glupia, a moje chlopaki nie umieli na mnie patrzec, a jak patrzyli to z przerazeniem, ze takie cos mozna jesc.
Kurcze jak bede kiedys w tymtych jenonych to musze wstapic do tego sklepu i sobie mala puszke kupic. A ta moja turka pokazala mi tez ser z sloiku tzw Nomadenkäse i tez ma byc smaczny, ale cholera on dwa razy taki drogi jest jak ten poprzedni, a zawartosc duzo mniejsza.
MOni,taki ser w salzlake w duzej puszcze dostaniesz tez w aldi chociaz z lidla smakuje mi lepiej i jest moim ulubionym serem ja lubie ten ser z pomidorem i frühlingszwiebel (zielona czescia) -pychotka!
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:13   #2796
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

Wiecie czy moge gdzies obejrzec/ sciagnac odcinek GZSZ? za free? oposcilam odcinek wczorajszy...:/
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:24   #2797
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
MOni,taki ser w salzlake w duzej puszcze dostaniesz tez w aldi chociaz z lidla smakuje mi lepiej i jest moim ulubionym serem ja lubie ten ser z pomidorem i frühlingszwiebel (zielona czescia) -pychotka!
W Aldi Süd nie ma serow w puszce, a juz napewno tureckich. U mnie nie ma zadnego sera w puszce w aldiku

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Wiecie czy moge gdzies obejrzec/ sciagnac odcinek GZSZ? za free? oposcilam odcinek wczorajszy...:/

Kiedys byly te wszystkie seriale na stronce od RTL, a czy teraz mozna sobie obejrzec to nie wiem?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 17:39   #2798
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
W Aldi Süd nie ma serow w puszce, a juz napewno tureckich. U mnie nie ma zadnego sera w puszce w aldiku
u mnie w aldi jest nie wiem czy typowo turecki,ale z mleka krowiego zrobie Ci zdjecie nastepnym razem
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:51   #2799
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Niemcy III :)

Dziękuję:roza :

Następnym razem wstąpię. Akurat ja puszką podzielę się z mamą, bo cała moja rodzina kocha ser Feta, a mój TŻ najbardziej sos z czarnymi oliwkami jak robiłam jeszcze w PL
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 21:29   #2800
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

Monika jest dalej ale z oplata na rtl, przynajmniej ten serial bo wiem ze Alles was zalt jest za free
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 15:53   #2801
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

witam sobotnio
dzisiaj rece mi opadly do samej ziemi. mialam ja plan dzisiaj jechac do wiekszego miasta na zakupy bo wszystkie spodnie wisza na mnie jak diabli. poszlam do jednego sklepu a tam najmniejszy rozmiar to 36 przymierzalam i guzik, wisialy wszystkie na mnie. ekspedientka stwierdzila by sie wybrac do dzialu dzieciecego. w C&A znalazlam jedyne jeginsy w moim rozmiarze. czy wszedzie jest taki problem z malymi rozmiarami? bo te wielgachne to wszedzie i jaki wybor. w polsce nie mialam takiego problemu
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 17:25   #2802
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

wiele sklepow ma tez 34 w rozmiarze.Patrzylas w Pimki i w Orsay?
a dzial dzieciecy to tez nie takie glupi pomysl, zwlaszcza z ubran dla nastolatek. Mialam kolezanka ktora byla malusia i szczuplusia i na dziale dzieciecym kupowala swietne bluzki na 150-160cm
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 18:16   #2803
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
wiele sklepow ma tez 34 w rozmiarze.Patrzylas w Pimki i w Orsay?
a dzial dzieciecy to tez nie takie glupi pomysl, zwlaszcza z ubran dla nastolatek. Mialam kolezanka ktora byla malusia i szczuplusia i na dziale dzieciecym kupowala swietne bluzki na 150-160cm
no tylko szkoda ze ani u nas ani w miescie obok nie ma za wielkiego wyboru sklepowego. kilka na krzyz. ja podobnych gabarytow jestem jak twoja kolezanka ale na dzieciecym dziale raczej nic nie kupie jak to wszystko na jedno kopyto szyte, krzykliwe to i ogolnie nie moj styl.

a i widzialam dzis cudenka. 3D laser foto, szkoda tylko ze to takie drogie. za takie rodzinne zdjecie to bysmy musieli zaplacic 149euro, wiec pewnie zdecydujemy sie tylko dzieciakom zrobic to
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:59   #2804
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

a to moze poszukaj online. zajrzyj tez do Bon Prix mozna u nich fajne ciuchy znalesc. H&M tez ma od 34 . Czesto jest tak ze w normalnym sklepie juz wykupione a online jest. jak bys chciala to dostalam maila na 10% do H&M ale gutschein do dzis, wiec musialabys dzis jeszcze zamowic. ja czesto jestem miedzy rozmiarami wiec kupuje oba i 42 i 44 w domu na spokojnie przymierzam i co nie pasuje na ich koszt( jest w paczce Returnschein ) odsylam nazad. Czesto sa promocje , ktorych w normalnym sklepie nie ma. jak by co to pisz mi PW a dam ci ten Gutschein

ja z ta moja kolezanka to bylam w Wollwort i kupila tam sobie sukienke w bialorozowa albo bialo niebieska karatke. taka sama ale mniejsza kupila swojej chrzesnicy. Jak ona swietnie wygladala w niej, na lato idealna, a potem jak wrocila do Pl to chrzescica w niebo wzieta bo ma taka sama sukienke jak ciocia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:43   #2805
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
a to moze poszukaj online. zajrzyj tez do Bon Prix mozna u nich fajne ciuchy znalesc. H&M tez ma od 34 . Czesto jest tak ze w normalnym sklepie juz wykupione a online jest. jak bys chciala to dostalam maila na 10% do H&M ale gutschein do dzis, wiec musialabys dzis jeszcze zamowic. ja czesto jestem miedzy rozmiarami wiec kupuje oba i 42 i 44 w domu na spokojnie przymierzam i co nie pasuje na ich koszt( jest w paczce Returnschein ) odsylam nazad. Czesto sa promocje , ktorych w normalnym sklepie nie ma. jak by co to pisz mi PW a dam ci ten Gutschein

ja z ta moja kolezanka to bylam w Wollwort i kupila tam sobie sukienke w bialorozowa albo bialo niebieska karatke. taka sama ale mniejsza kupila swojej chrzesnicy. Jak ona swietnie wygladala w niej, na lato idealna, a potem jak wrocila do Pl to chrzescica w niebo wzieta bo ma taka sama sukienke jak ciocia.
dziekuje ale ja lubie macnac sobie material. dzis wygrzebalam swoje stare ubrania przedpotopowe i znalazlam kilka par idealnie pasujacych. dobrze ze jestem chomikiem . a juz pod koniec miesiaca jade do polski to troche odswieze garderobe.
a z ta kolezanka to niezle.
serio zazdrosze troche ludziom co mieszkaja w wiekszych miastach, a nie tak jak ja na zadupiu gdzie nic praktycznie nie ma
u nas dzis pieknie, slonecznie i wreszcie zaliczylismy lodziarnie, pierwszy raz w tym roku
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 18:13   #2806
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

No, to tez ja sobie macalam jak paczka przychodzi hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 22:36   #2807
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

dziewczyny znacie moze jakies blokery przeciwko poceniu sie pod pachami tu w De?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:32   #2808
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomości: 874
Dot.: Niemcy III :)

Dzień dobry Dziewczyny

wracam do Was jak syn marnotrawny

Gratuluję Sambie i Sofii, niech wasze fasolki rosną duże i zdrowe. Macie już jakieś imiona wymyślone?

Gdzie podziały się: Słomka, Tonia, Romantyczka uciekły stąd?

U mnie jakoś leci. Jeszcze nie dostałam posady moich marzeń, no ale tu na mojej wiosce to raczej ciężko będzie. Miałam kilka krótkich prac , ale niestety nic ambitnego. Łudzę się jeszcze,że jednak uda mi się coś znaleźć w tym rejonie, bo nie uśmiecha mi się dojeżdżanie więcej niż 30 minut do pracy. Poza tym mam zajęte weekendy, a to ogranicza moją dyspozycyjność.
Byłam w Arbeitsamcie, i babka mi powiedziała,że nie mam mieć za dużych wymagań i nie powinnam marzyć o zbyt wielu rzeczach na raz. no więc zrezygnowałam z rejestracji....

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze jakies blokery przeciwko poceniu sie pod pachami tu w De?
też jestem zainteresowana tym tematem... miałam z Polski antidral, który zawiera Aluminii chloridium. Byłam zadowolona. Tzn. trochę piekło po posmarowani, ale zmniejszył potliwość. Z tego co na szybko udało mi się wyszukać ten składnik mają:

EUCERIN
Sweat stop




Chciałam się Was jeszcze coś podpytać, głównie tych co są w KK. W ciągu miesiąca musimy iść do księdza w celu uzyskania licencji na ślub w innym kościele i spisania protokołu. Zastanawiam się ile powinnam dać na ofiarę. Czy tutaj w ogóle daję się co łaska czy są już ustalone stawki? W Pl dałabym 100-150 zł(bo tak dają inni), ale tutaj to nie wiem ile i czy w ogóle dawać?Macie jakieś doświadczenie?Coś, ktoś wie lub słyszał?
__________________
'Nauczyć się czegoś można wszędzie. Dlaczego więc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2013-04-19 o 14:35
alcon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:47   #2809
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze jakies blokery przeciwko poceniu sie pod pachami tu w De?
pelno tego ( 10 lat temu bylo gorzej)
Perspirex to w PL ... ten no jak mu tam nie Antidral, ten drugi etiaxil, czy jak mu tam.
Poza tym w drogerii masz w kremie Dove i rexone one sa duzo mocniejsze i na mnie dzialaja. Masz Hidro( albo Hydro nie pamietam dokladnie pisowni) Fugal Forte. Widzialam cos z Dry w nazwie, krotki sklad typowo taki leczniczo perspiracyjny jak Etiaxil i Antidral. Kulka jest w kartoniku. I jesli sie nie myle to jeszcze cos poza tym w Rossmannie widzialam co by wskazywalo ze to taki mocny antyperspirant.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 18:58   #2810
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy III :)

bry...

...

w ogole przegapilam, ze jest kolejna czesc... bo jakby nie bylo od czasu do czasu podgladam ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:00   #2811
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

no ja wlasnie bym chciala cos z rodziny Antidrala w Pl- nie uzywalam ale pelo pochwal na jego temat
chyba wiec sprobuje Eucerin bo wiem ze w aptekach jest
dzieki za odp
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 19:07   #2812
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
dziewczyny znacie moze jakies blokery przeciwko poceniu sie pod pachami tu w De?
ja od wielu lat uzywam tej firmy -> http://www.amazon.de/AHC20-sensitive.../dp/B001CIIE20

nie jest tani ale wydajny... skuteczny i nie robi mi kuku... jedynym minusem jest brak kulki ale nauczylam sie z nim obchodzic i najwazniejsze, ze dziala

tu masz koeljny -> http://shop.perspirex.de/Roll-on/cat919581_824728.aspx

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2013-04-19 o 19:09
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 23:23   #2813
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

Dzieki Desti! zamawiasz je online czy sa do dostania gdzies ?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:44   #2814
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Dzieki Desti! zamawiasz je online czy sa do dostania gdzies ?
online tak mi jest najlatwiej...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:49   #2815
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Niemcy III :)

Dziewczyny, ile kosztują u Was w sklepach Schoko Bons, jajka niespodzianki, kinder bueno?
Nie musi być oczywiście dokładna cena



EDIT: pytanie nieauktualne, odpowiedź już dostałam

Edytowane przez taka_sobie_jedna
Czas edycji: 2013-04-22 o 19:00
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:27   #2816
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Niemcy III :)

Orientujecie się może, czy

MUNSTER, Hbf - Ostseite (tak jest w trasie autokaru)
MUNSTER,(West) Hbf (tak pokazuje mapsgoogle)

to jedno i to samo miejsce?

Próbuje załatwić sobie transport do Polski, ale niestety odjazdy autokaru są z większych miast, mnie interesuje MUNSTER, trochę boje się zamawiać bilet nie wiedząc tak naprawdę gdzie mam wsiąść. Obawiam się po prostu, że nie trafię do autokaru
__________________
20.09.2014r.
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 22:01   #2817
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

hej

wrocilam bylo suuuper i cieplo!!!!

normalnie w szoku jestem jak tu zimno..wczoraj rano zalowalam ze nie wzielam czapki ze soba jak odprowadzalam dzieci do przedszkola

Najadlam sie przepysznych rzeczy, w szczegolnosci warzyw i owocow..Wypilam hektolitry herbaty zielonej z swieza mieta i cukrem, narobilismy kilometrow autem i na pieszo..Bylam 2x w Hammam i u fryzjera z siostra A. Dzieciaki zachwycone kuzynostwem, bylismy na plazy prawie codziennie, Rania siedziala tylko w wodzie, Amin bawil sie piachem, Abdel siedzial pod parasolem a ja czytalam i sie opalalam...Rodzina super, duzo latwiej mi bylo z nimi sie komunikowac niz ostatnim razem i bylo wesolo, nawet jak A. wychodzil wieczorami do brata albo kolegow to ja siedzialam z siostra jego i sobie "gadalysmy" Dostalismy super prezenty, przywiozlam sobie troche rzeczy, ale bylismy ograniczeni kasowo, wiec tak skromnie

Monika pamietasz..pokazywalas mi to:
http://www.ebay.de/itm/ANGEBOT-2-x-5...item2321dd5a14

przywiozlam sobie dwie paczki i jestem super zachwycona..Robilam jako maske przed myciem na wlosy i potem je normalnie umyla..wlosy miekkie, jakby zwiekszyly objetosc..a wieczorkiem zrobilam sobie z resztki maseczke na twarz i dlonie i rewelacja...I na pewno jest wydajne, bo tego malutko trzebna zeby rozrobic z woda..Rani tez juz wlosy tym robilam

Oleju arganowego nie przywiozlam..tylko dostalam od siostry A. troche..Ten orginalny byl dosyc drogi..a na bazarze nie chcielismy kupywac, bo nie wiedzielismy czy orginalny...

i przywiozlam sobie torebke skorzana

ech...szkoda ze musielismy wracac..od razu rachunki nam sie rzucily w oczy..zepsul nam sie wozek pierwszego dnia przedszkola...dzisiaj zatkal nam zlew w lazience...codziennosc..

teraz walcze z praniem..niby tam pralismy, ale jakos mam glupi zwyczaj wszystko zawsze prac po powrocie z podrozy, nawet rzeczy nieuzywane wiec juz szaleje z tym praniem od niedzieli i konca nie widac... szczegolnie ze dzieci produkuja brudy na biezaco jeszcze

doczytalam Was..nie pisalyscie za duzo
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 07:01   #2818
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Niemcy III :)

Cześć dziewczyny
Ja juz dwa tyg temu wróciłam z Polski.
Byłam tylko 5 dni. Było fajnie zrobiłam fajne zakupy trochę kosmetyków .... Ubrania no i oczywiście duża ilośc polskich przypraw które są niezastapione w mojej kuchni. I oczywiście duzo gazet. Jeszcze trochę leków bez recepty... NeoMag przemeczenie zobaczymy czy pomoże. Mamy juz piękna wiosnę. Pozdrawiam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 09:02   #2819
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

ogorek, super wlasnie o tobie myslalam!

Mowisz glinka super? I co jest zielona czy jednak taka bezowoszara?
A probowalas myc nia wlosy zamiast szamponu?
Maseczke z niej juz robilas, to jak bys potrzebowala to jeszcze mozesz ja zadsza zrobic i sie wypelingowac.

Normalnie ci zazdroszcze tych lupow? A na targu bylas? Kupilas sobie jakies fajne haremki lub cos w ten desen?

I jak bylo w lazni i jak bylo u fryzjera? Marokanczycy maja inne wlosy, grube i czesto geste. nie mial fryzjer problemu z twoimi europejskimi piorkami? Na innym forum czytalam jak jedna dziewczyna narzeka na algielskich fryzjerow, bo angielki maja przewaznie grube strzeche, a ona cieniutkie i mieciutka kudelki i jest problem z podcinaniem. Ciagle chca ja degazowkami traktowac co w konsekwencji daje wrazenie ze ma jeszcze mniej wlosow na glowie.

O matko o matko, jak nie tutaj to ja prosze o szczegoly na PW, a najlepiej na maila ze zdjeciami. Aaaaaa ogorek przez ciebie spac nie bede hihihi. Zapomnialam o tej glince i mi przypomnialas.

Moni spokojnie, spokojnie, ogorek sie nad toba zlituje i ci napewno wszystko dokladnie opowie...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 10:08   #2820
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

Monika hehehe

Glinka jest szarawa..ja mozna kupic tez na kilogramy w Marokko, wiec mialam porownanie..jest taka sama i naprawde polecam..Na razie wlosow nia nie mylam..Zrobilam tak: zamoczylam wlosy i na wilgotne polozylam normalnie jak maseczke, nalozylam worek foliowy i czapke bo musialam jeszcze kilka rzeczy w domu zrobic i nie wiedzialam czy bedzie kapac i jak po 15minutach zdjelam to byla taka maz i ta maz sie pienila lekko jak pod prysznicem dodalas wody..ja ja zmylam ale jeszcze nalozylam szampon i odzywke...W nastepnym tygodniu chce sprobowac umyc nia wlosy..Ale ogolnie po splukaniu wloski byly bardzo tepe

I pillingu chce tez sprobowac jeszcze czytalam ze do samej glinki mozna dodawac miod jajko olejki i moga bc rozne maseczki z tego bede probowac

a w lazini..hehehe...po pierwszm razie bylam w szoku byly trzy pomieszczenia, ktore roznily sie temperatura, ale w sumie we wszystkich trzech bylo bardzo goraco...Staly takie wiadra, ale my przynioslsmy tez swoje..nawlewasz sobie do nich wode i najpierw polewasz sie takim specjalnym nabieraczkiem cala ta woda..potem smarujesz czarnym mydlem a na wlosy nakladasz ghassoul glinke, ale ta siostra Abdela miala czerwona...no i ona zamowila pania ktora mnie specjalna rekawica Kassa-Handschuh tarla..Ile brudu ze mnie wszlo to bylam w szoku od czasu do czasu polewala mnie woda i dodawala mydla i od nowa tarcie...trwalo to ok 20 minut moze dluzej bo na pewno kazda czesc ciala tak tarla po tym znowu oblanie sie woda i mycie calego ciala..i mycie wlosow..i one wlasnie tak robia ze splukuja ta glinke a potem szamponem i jak szampon jest na wlosach to one je szczoteczka czesza ..i na koniec normalne splukiwanie...I potem one z tymi wlosami nic nie robia i szok jakie piekne maja No one sie jeszcze tam golily ale mi to bylo juz za intymnie Cora byla ze mna i tez wszystko to przeszla a drugim razem byl tez synek i wszyscy razem sie wyczyslismy na maksa

Skora po tym zabiegu byla suuuper!!! Normalnie czulam ze oddcha cale cialo!!! Za to wlosy masakra!!! Niestety one nie uzywaja odzywki a ja nie pomyslalam zeby ze soba wziasc a po drugie maja wode lekko chlorowana i moim wlosom to w ogole nie odpowiada, o nawet jak za drugim razem mialam odzywke to bylo tylko troche lepiej

Za to u fryzjera zrobily mi super wloski..nawet pasemka sobie zrobilam podcielam, ladnie mnie uczesaly i powiem Wam ze super pracowaly... A taki malutki salon to byl a ludzi...kobiet ... od groma... Najczesciej kobiety przchodzily juz w mokrych wlosach a one im je sluszyly i ...prostowaly..poniewaz wiekszosc ma krecone, falowane wlosy, wiec chca proste...A depilowanie brwi robily nie pinceta a takim malm nozykiem
Przy okazji widzialam jak byla szykowana dziewczyna do slubu i z ladnej dziewczn zrobily strasznie wymalowana kobiete..no ale tam taki zwczaj jest ze duzo makijazu robia na takie spcjalne Swieta..jej kolezanke wmalowaly tak subtelnie wygladala przepieknie..a panna mloda jak dla mnie masakra ale Rani sie podobala

No wlasnie spodenek sobie nie kupilam i innch rzeczy tez, bo chcialam lampe do nas do spialni i przez to jestem zla na A. bo jak bylismy na bazarze to mowil ze mam sobie popatrzec co chce i przyjedziemy nastepnym razem i wszystko kupimy..i oczwiscie nigdy nie bylo czasu i w ostatnim dniu jak jechalismy to tak wszystko szybko kupowane bylo, ze o tm zapomnialam

I pamietasz pokazwalas mi to Aker Fassi...normalnie o to tez jestem zla bo chcialam w calosci, ale nie bylo czasu szukac i tylko siostra A. kupila mi takie sproszkowane z drobinkami zlota..strasznie drogie..miesza sie z kremem albo olejkiem rozanym i mozna jako pomadki albo rozu do policzkow uzywac..Dostalam malutko, wiec czeka na specjalne okazje

To sie rozpisalam, al enapisalam tu bo mysle ze to dla wszystkich ciekawe jest, no ale jakby cos to dajcie znac ze Wam przeszkadza...!!
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 09:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.