Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 11:45   #4501
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
Właśnie chciałam pisać żebyś została.
Nie ma czego bać, trzeba się cieszyć ze Maluch zaraz będzie z Wami
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:46   #4502
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Karola dobra decyzja
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:47   #4503
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
nie boj sie! teraz to juz poleci i lada momemt mala bedzie z wami
trzymajcie sie
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:54   #4504
Edzik_87
Zadomowienie
 
Avatar Edzik_87
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 289
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Rosi ogromne gratulacje! Nie taki malutki ten Twój synek i widzę że poród ekspresowo poszedł
Jego imiennik niestety bardziej uparty
Karoola za szybki poród! Będzie dobrze i jeszcze pewnie dziś będziesz miała swojego skarba
__________________

żonka od 10.08.2013


Aleksander 24.04.2015



Edzik_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 11:56   #4505
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
A u nas malutka ma w klinice numer 777 będzie szczęściarą 😀
Super





Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Powodzenia : kciuki:

Dzoewczyny kp czy tez tak macie ze dziecko z jednej piersi bardziej lubi pic?

nie




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Jestem opuchnięta od zęba jak chomik co Mam zrobic, zeby mi to zeszlo?! :/ do dentysty trzeba ale jak? Znieczulenie trzeba, antybiotyk pewnie a kp?

Koniecznie pokaż się dentyscie. Nieleczone stany zapalne w zębach sa niebezpieczne




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Ja mam w lewej piersi większy sutek wiec łatwiej mu zassac ale z drugim tez daje rade. Ale Wam powiem ze jeśli z nich cokolwiek leci to chyba siara wodnista bo nie widzę śladu mleka po karmieniu.







No Karoola niech już dzisiaj wychodzi Twój wymarzony byczek !



Uroki macierzyństwa!

Zapomnialam Wam się pochwalić ze dostałam od Tż złoty pierścionek z okazji tego ze bylam tak dzielna w trakcie porodu nie spodziewałam się byłam w szoku!

Wow. Jaka miła niespodzianka




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51118559]Ja tak miałam podczas nawalu tylko,teraz je gdzie jej podam


może lubi na jednym boku bardziej lezec,mozeszsprobowac innej pozycju przy 2Gim cycku,trj tzw.piłkarskiej


powodzenia! I zebys miala dobre wspomnienia z porodu


Czesto czkawki maja wasze dzieci? Bo moja od 3 dni ma kilka razy dziennie,niby czytalam ze to nie grozne czy meczace,fakt ze mloda spokojnie sobie czka,ale jakos tak... chyba za czesto. Jak jej sie odbije i zasypia,odkladam i w kolysce dostaje[/QUOTE]


Mój ma




Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ze dziś nam nie będzie towarzyszyć przy kapaniu bo wiecej przeszkadza niz pomaga a mały jak na razie nie przepada za kąpielą. Tz kapie a ona malemu rączki wklada do wody zeby sobie pochlapal :/

Nie mieszkamy z tesciowa ale w jej domu. Maja razem z tesciem dom tutaj gdzie mieszkamy i mieszkamie 150 km w moich rodzinnych okolicach. Tesciowa ma tam prace i dopiero na emerturze sie tu wprowadzi. Mieszka z nami tesciu ale teraz ma prace wyjazdowa wiec go nie ma. Ale z tesciem jest lepiej bo się nie wtraca nawet jak mu cos nie pasuje. Teraz na urlop przyjechala zeby nam pomóc, ale po weekendzie majowym pojedzie wiec zabronic przyjazdu jej nie zabiorę. Plus jest taki ze nie muszę sie przejmowac sprzataniem.i gotowaniem. Chociaż z tym jedzeniem to jest tak ze co chwilę mi chce cos wcisnąć do jedzenia lub picia. A to kawe a to ciastko itd. Chociaz jak teraz moi rodzice i rodzeństwo przyjadą to przynajmniej będzie kto mial się nimi zająć, obiad, kawa itp. Więc plusy i minusy sa





Ja przy kp nawet spokojnie nie moge na karmić bo mi zagląda jak maly je :/ rusza mu buzia a czasem nawet moim cyckiem.





U mnie maluszek tez lubi bardziej z lewej piersi

Nie do wiary. Po łapach daj teściowej




Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Aleksander ur. 21.04.2015 waga 3100 i 56 cm godz. 10.35

Gratulacje!




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
to nie ja go polecalam, ale tak sie sklada, ze dostalam go do mojej ukochanej szwagierki moge polecic

tylko, ze ja jakos nie mam weny na uzupelnianie tego.. moze jakas inna jestem ale mnie to nie kreci mimo, ze to fajna pamiatka, moze sie zawezme, zobaczymy ---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------


my tez cos myslimy, jasiek niespokojny, ale moze w wóziu pospi na dworku, szkoda mi go w domu kisic a i ja musze apteke odwiedzic

Też nie mam na to weny. Na razie wpisalam wagę date porodu i imie :P




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ojj piekne sa te pierwsze chwile

zeby moj szkrab tak chcial smoka ciagnac, czasem musze mu na sile wepchac i pielucha przytrzymac, dopieor jak zalapie i zacznie dydac to sie uspokoja. Jas podobno tez ma dlugie palce

U nas też smok jest wypluwany :/
Jak się ubieramy i wychodzimy to wtedy ssie




Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
Chyba chciałaś juz urodzić...
To emocje. Dasz radę!


Bylam w pzu bu załatwiłam z ubezp. Byla kolejka i ludzie mnie przepuścili bo bylam z Julciem
Zostały papiery do becikowego

Jutro ma być cieplej i tak z dnia na dzień coraz ładniej aż do 20st.i chyba bez wiatru. Na to czekam
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2015-04-21 o 11:58
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:14   #4506
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51118845]A bujanie takie niedobre dla dziecka?[/QUOTE]

Dziecku się nic nie stanie, ale ty niedługo będziesz musiała bujac 15 kilo bo się uzakezni i inaczej nie zaś nie.

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
ja swoje wywiesilam juz, kończe śniadanie i idziemy na spacer z Małą. Bo w końcu aż tak nie wieje. Połozna zamiast o 11 była o 10.30 dobrze że zdązyłam się ubrać i ogarnąć;/



szałwia zmniejsza laktacje



no to super!! Mój ciągle mówił że jest ze mnie mega dumny, ale na tym się skończyło:P



Moja też ma. Daje cyca i przechodzi a czasem tak czka aż się wyczka:P bo nie chce cycka..



teraz spoko ale jak będzie Ci ważyło 10kg to przestanie być fajne, a dziecko będzie przyzwyczajone..



No to rozumiem, nie wyrzucisz jej z własnego domu:P

Z zaglądaniem to i ja miałam problem żeby ją oduczyć tego ale ruszać Twoim cyckiem?! Ależ masz cierpliwość ja bym na kopach wywaliła. Jaka ja jestem niedobra synowa-dopiero sobie uświadomiłam,
Usta plukac mozna

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Aleksander ur. 21.04.2015 waga 3100 i 56 cm godz. 10.35
Fratulacje

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
Gratulacje.

Niezawsze, tez myslalam ze drugie szybciej pojdzie ale nie. Pierwszy mialam calkowicie wywolywany, i w dwie godz poszlo. A teraz masakra. Tylko badanie rozwarcia tak.samo bolalo.

Byla pediatra, a zaraz po niej polozna. Z mala ok, zolta jest lekko, az mi ulzylo. Polozna ma za tydzien przyjechac z waga. Pepek wyczyscila, musze to robic dokladniej.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

A czkawka.u nas tez jest. Po przewijaniu najczesciej, czyli z zimna
U nas czkawka po jedzeniu często

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
Dobra decyzja. Powodzenia
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:17   #4507
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Aleksander ur. 21.04.2015 waga 3100 i 56 cm godz. 10.35

gratulacje matko ale wrąbałaś sie w kolejkę
"ja do maja bd chodzić w ciąży" taaa.... widzimy właśnie

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość


ej, jestem ostatnia ;( chyba pójdę połazić po schodach :P hehe
Nie tylko Ty ja też czekam i juz pi.er.do.lca dostaje....
w ramach pocieszenia oglądam mój film na yt
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 12:20   #4508
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Kordelka wiem ze pkukac można, tylko myslalam (nie wiem czemu:P) ze Sylwia ma zamiar to pić. Czub ze mnie.

My wrocilysmy do domu zostawić zakupy,zjeść i jedziemy po Młodego do przedszkola busem. Bedzie miał niespodziankę
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:23   #4509
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Aleksander ur. 21.04.2015 waga 3100 i 56 cm godz. 10.35
GRATULACJE ROSI widzisz a tak sie balas ze przenosisz!





Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
Karola powodzenia! Jestes gotowa i dasz rade! Kciuki trzymam ogromnr





Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
gratulacje matko ale wrąbałaś sie w kolejkę
"ja do maja bd chodzić w ciąży" taaa.... widzimy właśnie



Nie tylko Ty ja też czekam i juz pi.er.do.lca dostaje....
w ramach pocieszenia oglądam mój film na yt
No nie, ale sie wryla a my zostajemy na koncu ehhh.. najlepiej by bylo jakbysmy wszystkie urodzily w tym samym dniu. Najsprawiedliwiej ;P
Ja tez juz chce eh !!!!
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:45   #4510
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Aleksander ur. 21.04.2015 waga 3100 i 56 cm godz. 10.35
Serdeczne gratulacje Kochana ale super
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:52   #4511
kar0ola
Rozeznanie
 
Avatar kar0ola
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 854
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Rosi to chyba szybko poszlo?!?! Gratuluje!!!!

My wlasne lezymy pod ktg, polozna zaaplikowala mi jakis zel i przeorala palcem

Wiem ze chcialam urodzic, wybaczcie mi ale to emocje po prostu!!!

Juz mi lepiej. Nie ma odwrotu

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

W ogole to jak sie Rosi wysypala przed szereg hehehe cos czuje ze zaraz wszystkie urodza. Sonia odzywala sie dzis???? Bo nie widzialam nie nadrobilam jeszcze nawet :/
kar0ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 12:57   #4512
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

ROSI poszlas jak burza! Gratki!

Pranie na strychu wisi, obiad zrobiony, salatka zrobiona, prasowanie ogarniete mala wstala pojadla i dalej spi. Odciagnelam reszte bo mi przeszkadzala i poleze chyba. Maz pojechal po starszaka do szkoly.

KAROLA Sonia nie rodzi.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 12:59   #4513
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Rosi to chyba szybko poszlo?!?! Gratuluje!!!!

My wlasne lezymy pod ktg, polozna zaaplikowala mi jakis zel i przeorala palcem

Wiem ze chcialam urodzic, wybaczcie mi ale to emocje po prostu!!!

Juz mi lepiej. Nie ma odwrotu

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

W ogole to jak sie Rosi wysypala przed szereg hehehe cos czuje ze zaraz wszystkie urodza. Sonia odzywala sie dzis???? Bo nie widzialam nie nadrobilam jeszcze nawet :/
Karola wiem co czujesz miałam dokładnie to samo,ale z perspektywy czasu wiem ze trzeba było się wcześniej decydować. Dobrze zrobiłaś zostając w szpitalu. Trzymam kciuki. Jesteś super przygotowana do porodu nic się nie martw juz wkrótce będziecie w Trojeczke :-* głowa do góry
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:06   #4514
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Rosi gratuluje a!!

Karola powodzenia!

Siempre no nie wyobrazam sobie!!! Zatluklabym jakby mi ktos cyckiem machal.

My na dzialeczce jestesmy Macius śpi ja sie chustam na chustawce. Brakuje mi kindla tylko i drugiego dziecka.
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:12   #4515
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kar0ola Pokaż wiadomość
Dziewcyny nawet nie czytam ne mam jak cala sie trzese, mam podjac decyzje czy chce zostac czy jechac do domu i np jutro wrocic... Dzisiaj by mi wywolywali porod ale lekarz mowi ze moze sie nawet dzisiaj urodzic bo dziecko bardzo nisko i mam 3 cm rozwarcia........ Jestem przerazona ;(((((

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Podjelismy decyzje ze zostajemy..... Idziemy zaraz powiedzie lekarzowi. Ale ze mnie placzka boze ale wstyd ;(((( siedze i placze ze strachu
Powodzenia!

Właśnie a gdzie Sonia?

My po spacerku piękna pogoda. Nie wiem jak ubrac młodego jak bedzie 20stopni jutro czy tam pojutrze?
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:25   #4516
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Sonia pisala Rosi gratulacje z tego co pamietam
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:27   #4517
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Pisała Sonia pisała





Dopiero 14 Chyba sie zdrzemnę. A jak tu gorąco
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:31   #4518
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Wiecie co mój starszak ostatnio powiedział?
Kocham Julka i Was (mnie i Tż) i będę kochał tego drugiego braciszka, którego mama urodzi haha

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Flight - jakie plany co do Ciebie? Chyba przegapiłam
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:32   #4519
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Karola powodzenia bedzie dobrze zobaczysz, a ile mozna czekać
Rosi gratuluje mialam pisac ze kciuki trzymam przelatuje na koniec a tu juz ze urodzilaś ja dzisiaj sprzatam, gotuje naszlo mnie, korzystam póki maluszek grzeczny...a mój starszy coś ma z gardłem dostał antybiotyk i skierowanie na krew :/ nie wiem dlaczego? Mam nadzieję ze to niezaraźliwe..znowu stresy, mialam dac starszego do mamy ale tyle czasu byl bezemnie...jednak zostaje
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 13:34   #4520
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Wiecie co mój starszak ostatnio powiedział?
Kocham Julka i Was (mnie i Tż) i będę kochał tego drugiego braciszka, którego mama urodzi haha
Hehehe pewnie liczy na więcej.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:40   #4521
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Majkau mnie na razie obserwacja



Po badaniu na moje oko odchodzi mi czop
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:41   #4522
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Dziewczyny z niedoczynnościa czy tez dostalyscie że szpitala skierowanie do neonatologa? Bo my dostaliśmy właśnie z racji mojej niedoczynnosci i mamy zrobić małemu tsh, ft3 i ft4.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:52   #4523
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny z niedoczynnościa czy tez dostalyscie że szpitala skierowanie do neonatologa? Bo my dostaliśmy właśnie z racji mojej niedoczynnosci i mamy zrobić małemu tsh, ft3 i ft4.

A w szpitalu malemu nie badali tarczycy?
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:54   #4524
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Rosario gratulacje!!!
Karola do boju!

U nas ok, propozycja transfuzji nie padla. Mala sie opala nadal, jutro rano decyzja czy wychodzimy, ale szanse sa duze
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 13:54   #4525
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Rosario gratulacje!!!
Karola do boju!

U nas ok, propozycja transfuzji nie padla. Mala sie opala nadal, jutro rano decyzja czy wychodzimy, ale szanse sa duze


To kciuki za wyjście
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:00   #4526
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
A w szpitalu malemu nie badali tarczycy?
Nie właśnie.





Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Rosario gratulacje!!!
Karola do boju!

U nas ok, propozycja transfuzji nie padla. Mala sie opala nadal, jutro rano decyzja czy wychodzimy, ale szanse sa duze
Kciuki
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:01   #4527
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ojj piekne sa te pierwsze chwile

zeby moj szkrab tak chcial smoka ciagnac, czasem musze mu na sile wepchac i pielucha przytrzymac, dopieor jak zalapie i zacznie dydac to sie uspokoja. Jas podobno tez ma dlugie palce

Adzie się spodobało całkiem uff bo by ciężko było uspokoić bez smoka tą gadzinę

W końcu doczekałam się obiadu i wzięłam prysznic i taka Fresh się czuję w końcu
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:12   #4528
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Majkau mnie na razie obserwacja



Po badaniu na moje oko odchodzi mi czop
Ooo no to moze ruszy dalej





Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Rosario gratulacje!!!
Karola do boju!

U nas ok, propozycja transfuzji nie padla. Mala sie opala nadal, jutro rano decyzja czy wychodzimy, ale szanse sa duze
Super! To trzymam kciuki za wyjscie


My dzisiaj z M podejmojemy kolejna probe - przysiady haha.
M wlasnie robi krem pomidorowy, ja posprzatalam kuchnie,ogarnelam podlogi, wstawilam pranie i czekamy na "zbawienie" :P
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:16   #4529
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Adzie się spodobało całkiem uff bo by ciężko było uspokoić bez smoka tą gadzinę

W końcu doczekałam się obiadu i wzięłam prysznic i taka Fresh się czuję w końcu
Oj ja po prysznicu tez mega sie czulam ciezko bylo ale polozna powiedziała ze jak sie wykapie to bede mogła zjeść zupę i sie zmoblizowalam, a mialam czekać na tzta do popołudnia by mi pomógł.
Młody spi juz 45min chyba to ta dluzsza drzemka teraz.
Mąż juz wraca z kursu, obiad wstawiony i czekamy
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 14:32   #4530
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

ja dziś dzien ciut lepszy jak wczoraj ale nie zamierzam iśc na drzemkę może jak sie więcej zmęcze to usnę i bede spać w nocy... zobaczymy
Jutro wizyta u gina ciekawe czy mnie przyjmą i co tam będa tworzyć
a pytań czy już urodziłam nie ma końca
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 12:17:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.