Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-22, 08:37   #4681
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Kryzyc ciąg dalszy... mały nie chce jeść najlepiej by spał a położne każą go wybudzac a on nie chce pozsie ze dwa razy i koniec śpi. .. boje się że spadnie na wadze i nie wyjdziemy jutro ide się zdrzemnac dopóki jest mama
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 08:38   #4682
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Miałam kryzys albo i nadal mam mały od 23:30 do 1:30 siedział na cycu i nie chciał puścić a mnie rana piekielnie paliła chciałam iść zmienić wkladke i oplulac zimna wodą a tu do tego gonilo mnie na dwojeczke i przysypialam... wkurzylam się jak zasnął przy piersi szybko do mydelniczki poplakiwal poplakiwal ale poszłam zrobiłam dwojeczke na szczescie pół wodna więc poszło szybko i latwo umylam sie i polozylam. Zarzuciła paracetamol co gowno daje mały jeszczs troche popiskuje a ja ide spać może on też kimnie... poważnie ja w jakąś depresję wpadne... jak już nie wpadlam bo ryczec mi sie chce
Rosi bedzie bolec ale dasz rade. W szpitalu najciezek bo sama jestes. W domu bedzie o niebo lepiej. Dasz rade!





Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Spokojnie Rosi, docieracie sie.... a nie mozesz zostawic malego poloznym na pierwsza noc? A u nas nawal na tapecie, maly nawet nie mogl się przyssac... w brzuchu ciagnie jak chol.era, ale widok tej kruszynki wszystko wynagradza

Prawda ten widok przebija wszystko




Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi Dziewczyny

Viola-edukuje sie, a jak obiadek pyszka miałaś! Super, ze juz do domku

Koperko-i co teraz zrobisz, będziesz podawać kropelki osobno? A mozna jedne odstawic!

Teraz podaje sama D. Muszę dziś kupić sama K i będę podawała oddzielnie. Jak nie dostanie K przez dzień czy dwa to korona jej z głowy nie spadnie




Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
A po jakim czasie od odstawienia zauważyłaś efekt? W tym czasie żadnych wit.nie dawałas? Ja ostania dawkę k+d podalam dobę temu. Wstrzymam się z kolejną. Może po prostu on tej wit.k nie toleruje

Jak dawalam rano w środę ostatnia dawkę d i k to dopiero w piatek przed poludniemsię uspokoiło na dobre. Ja podawalam d w tym czasie. Nie wiem czy to nietierancja k ale rozmawialam z pediatra i mówiła ze dzieci czasem nie przyjmują jak są dwie wit w 1 specyfiku. Kazała kulis sama wit k i dawać po 1h po podaniu D. Dziś postaram się upolować K w pompce to zobaczymy jak będzie.




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51130251]Uff, moje dziecko w nocy wtocilo do dobrych zwyczajow czyli 20 min jedzenia co 3h i zasniecie bez marudzenia,wczoraj miala atak glodomorra . Dostala wczoraj opaski od babci ktore wg niej "powinna nosic caly czas zeby uszy nie odstawaly". Słyszeliście o takiej potrzebie? Jakos mi sie nie usmiecha miec dziecko non stop w opasce, czapeczki po kąpieli Mloda nie lubi...[/QUOTE]


Super ze wróciło. Co do opasek to jak dziewczyny pisza. Mój Młody ma odstające usKo trochę i ja zakładali mu po domu opaski i NIC to nie dało:P




Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Co kazde karmienie DWIE kupy




czekam na obchód- ma być decyzja czy wychodzimy

Uu u mnie dwie tylko czasem..




Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Nasi znajomi z blizniakami twierdza ze z jednym to jest nudno :p
Ale podobno najgorsze jest max pierwsze pol roku, a potem juz tylko lepiej i tego sie trzymajmy


Co do opaski to hmm rozumiem aby uwazac jak sie zaklada czapeczke czy sie nie podwinelo, ale nie ze ciagle ma mieć ubrana
Jak dla mnie pierwszy rok. A raczej do kiedy nauczy się komunikować ze światem i wiesz czy chce pić czy jeść czy bawić się. Wtedy juz z gorki.

A im większe dziecko tym nie ubywa ani nie przybywa problemów. Moim zdaniem staja się po prostu inne
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 08:41   #4683
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Odstawie biszkopty
Wczoraj od 12 nie spał normalnie a wciąż sie wybudzal ale wieczorem jest najgorzej. Wczoraj plakal i plakal od 20. Aż wzięłam do siebie do łóżka chyba ok.22.30 i zasnal przy piersi. Wstał po 3.30. Teraz jemy
mi pediatra powiedziala, ze jak bede dluo jadla zle rzeczy to biogaia itp nie pomoze na brzuszek, bo zniszcze sluzowke brzuszka i bedzie ciezko ja odbudowac. Jak oceniasz, ze to przez diete lub cos mu szkodzi czy kolki sa to na ktore nie ma sie wplywu?

Maja miala i bol brzuszka przez pierdki kolki, bol brzuszka od pierdkow zniwelowalismy debridatem, ale kolki zniknely po 3 miesiacach dopiero, kazdego dnia przychodzila godzina 18 i zaczynal sie straszny ryk z bolu, ktory tylko moglam zlagozic gripe water

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Rozumiem. A nie boisz sie o strate pokarmu/ mniejsza ilosc jak nie ssie? Nie wypytuje zlosliwie, jestem ciekawa
ja odciagqalam 6 miesiecy dla Mai mleko, szczerze tego nienawidzilam, ale doszlam do perfekcji i 3x dziennie sciagalam mleko na caly dzien, po 6 miesiacach odpalam
[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51130251]Uff, moje dziecko w nocy wtocilo do dobrych zwyczajow czyli 20 min jedzenia co 3h i zasniecie bez marudzenia,wczoraj miala atak glodomorra . Dostala wczoraj opaski od babci ktore wg niej "powinna nosic caly czas zeby uszy nie odstawaly". Słyszeliście o takiej potrzebie? Jakos mi sie nie usmiecha miec dziecko non stop w opasce, czapeczki po kąpieli Mloda nie lubi...[/QUOTE]
slyszaam jeszcze by nie brac wlosow za ucho, bo tez sie robia odstajace uszy
Ja bym nie zakladala opasek ;P

jednak karmie w oslonkach, bo wtedy sie najada konkretie, a cycem sie bawi i mu tak nie cieknie mleko ladnie, bo sutek nie jest uformowany
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 08:42   #4684
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Kryzyc ciąg dalszy... mały nie chce jeść najlepiej by spał a położne każą go wybudzac a on nie chce pozsie ze dwa razy i koniec śpi. .. boje się że spadnie na wadze i nie wyjdziemy jutro ide się zdrzemnac dopóki jest mama
Rosi -trzymaj się tam dzielnie. Dasz rade bo silna Kobitka jesteś. Kciuki żeby Ci się polepszylo...
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 08:44   #4685
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Kryzyc ciąg dalszy... mały nie chce jeść najlepiej by spał a położne każą go wybudzac a on nie chce pozsie ze dwa razy i koniec śpi. .. boje się że spadnie na wadze i nie wyjdziemy jutro ide się zdrzemnac dopóki jest mama

Rób to co intuicja Ci podpowiada one nie muszą wiedzię co pewnych rzeczach
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:02   #4686
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Trzymaj się. Dasz radę!

Mój tez do mnie nie przyszedł. Twoj gin tez się nie pojawił u mojej współlokatorki a prowadził jej ciążę

U nas jak płacze to i bujanie i ręce nie pomagają ale damy radę bo jak nie my to kto?

No mój się namyślił i był dzisiaj, ale mało wylewny, więcej od Nowaka się diwiedziałam jak koleżance tłumaczył mam się zjawić za miesiąc jeśli wszystko będzie ok bo szwy mi położna zdejmie.

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego wtedy po całych latach cierpien, zmartwien, staran, lez pakuje się walizke i mowi sie- jestes juz dorosły, czesc.

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------



Sielanka to mogła byc w ciazy i to jeszcze nie na poczatku i nie na koncu, same wiecie. I te Wyobrażenia jakis to dziecko bedzie cichutkie i grzeczniutkie a zycie wszystko weryfikuje ale nie oddalabym tych chwil za nic w swiecie. Jak patrze na ta mordke z dwoma brodami robiaca dziwne miny, pojawiajace sie usmiechy i te bystre oczka, serce rosnie

Ja narazie bez uroków marudnych nocy więc same te słodkści widzę Kocham tą malusią mordeczkę, minki są boskie, i wszystko takie malusie kochane w tym ciałku, dzisiaj dopiero tak dokładnie ją obejrzę bo ciągle w kokonie jest, nie przebierałam ani razu mojego żabiaka
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2015-04-22 o 09:04
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:05   #4687
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Moje chlopaki maja uszka odstajace, starszak nawet bardziej ale taka ich uroda i nie wpadlam nawet na taki "madry" pomysl aby opaski zakladac. Dla malej mam ale dekoracyjne do sukienek.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:16   #4688
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Karola-trzymaj sie, dasz radę jesteśmy z Tobą

Rosi-głowa do góry, bedzie lepiej

Koparko-dzięki, w takim razie kupie na wszelki wypadek osobno D i k

Goczek-opaski sa słodkie, a uszko możesz w domu podklejac plasterkiem, mi tak mama podklejala jakiś czas jedno bo miałam ciut odstające, noworodki chyba maja te chrząstki jeszcze miękkie i łatwo mozna je uformować, u mnie przynajmniej sie udało i mam ładne

Sonia-kciuki za ktg

Bird-a ile bedą Cie trzymać do podania oxy?

Ja od rana aktywnie, głowa umyta, dwa prania wstawione, zmywarka chodzi. mieszkanko ogarnięte z grubsza, jeszcze odkurzyć muszę i mopem przelecieć potem sie przejdę, bo pogoda extra sie zapowiada

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Moje chlopaki maja uszka odstajace, starszak nawet bardziej ale taka ich uroda i nie wpadlam nawet na taki "madry" pomysl aby opaski zakladac. Dla malej mam ale dekoracyjne do sukienek.

Chłopaki z odstającymi to spoko ale dziewczynki moim zdaniem juz średnio, potem musza cudowac z fryzurami i spiętych głosów nie mogą nosić albo wpadaja kompleksy i o korektach myślą
Lepiej za młodu o to zadbać i po kłopocie
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:20   #4689
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Karola dasz radę jaka dalsza decyzja?

Rosario współczuję. Przypomniało mi sié jak przyszła lekarka na obchød, pyt sié czy potrzebne. czopki przwciqbõlowe, my obie po cc i mówimy, że tak bo rana boli a ona że było trzeba rodzič normalnie jakby po porodzie sn nic nie bolało, dobre....
co to za tekst, w zartach chociaz powiedziala?

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Co kazde karmienie DWIE kupy




czekam na obchód- ma być decyzja czy wychodzimy
ja wymieklam i kupilam te zielone pampersy, a nie premiumy, bo taki srajtek jest, ze nam na ok. tygodnia starczaly...

Kciuki za wyjscie
Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Kurcze sie cieszylam ze dzis moze do domu a wlasnie uslyszalam ze maly musi miec powtorzone badanie moczu... dlaczego dowiem sie na obchodzie od pediatry ehh
buuuuuu

my sobie z Mackiem wlaczylismy: https://www.youtube.com/watch?v=1Cn6nRXMjl4, on juz odlecial, ja jeszcze walcze
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:22   #4690
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

matko ja zaś mozarty wale śmierdzące tak że wstyd iśc do gina
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:23   #4691
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Wiesz, jak wisi na cycu pół dnia to te 6h w nocy krzywdy mu nie zrobi :-P tym bardziej ze waga rośnie. Spokojnie jadł po tej przerwie, na początku sie dossal mocno
A to fajnie Moja po dluzszej przerwie wlasnie niespokojnie bodla cyca i sie wkurzala.

Mamusie miesieczniakow, wasze maluszki glowki same czasem trzymaja prosto?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:26   #4692
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Kryzyc ciąg dalszy... mały nie chce jeść najlepiej by spał a położne każą go wybudzac a on nie chce pozsie ze dwa razy i koniec śpi. .. boje się że spadnie na wadze i nie wyjdziemy jutro ide się zdrzemnac dopóki jest mama

Rosi nie możesz tak nakręcać, musisz myślec pozytywnie zdrzemnij się odpocznij. Moja wczoraj 2900 ważyła, 230 g mniej także w normie.
Myślałam że mi nic nie leci ale chyba coś jest bo buźkę ma taką białą po cyckowaniu
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:31   #4693
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
mi pediatra powiedziala, ze jak bede dluo jadla zle rzeczy to biogaia itp nie pomoze na brzuszek, bo zniszcze sluzowke brzuszka i bedzie ciezko ja odbudowac. Jak oceniasz, ze to przez diete lub cos mu szkodzi czy kolki sa to na ktore nie ma sie wplywu?

Maja miala i bol brzuszka przez pierdki kolki, bol brzuszka od pierdkow zniwelowalismy debridatem, ale kolki zniknely po 3 miesiacach dopiero, kazdego dnia przychodzila godzina 18 i zaczynal sie straszny ryk z bolu, ktory tylko moglam zlagozic gripe water


ja odciagqalam 6 miesiecy dla Mai mleko, szczerze tego nienawidzilam, ale doszlam do perfekcji i 3x dziennie sciagalam mleko na caly dzien, po 6 miesiacach odpalam

slyszaam jeszcze by nie brac wlosow za ucho, bo tez sie robia odstajace uszy
Ja bym nie zakladala opasek ;P

jednak karmie w oslonkach, bo wtedy sie najada konkretie, a cycem sie bawi i mu tak nie cieknie mleko ladnie, bo sutek nie jest uformowany
a nie je Ci wtedy dłużej? Moja właśnie w osłonkach się denerwowała i jadła 1,5h:/ Na początku jak się na gołą przerzuciłam to musiałam troche powalczyc by była niezadowolona ale jest już ok.

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Rób to co intuicja Ci podpowiada one nie muszą wiedzię co pewnych rzeczach
o to to. dokłdanie. mojej tez nie budzilam co 3h ale polozne znaly inna historie

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Karola-trzymaj sie, dasz radę jesteśmy z Tobą

Rosi-głowa do góry, bedzie lepiej

Koparko-dzięki, w takim razie kupie na wszelki wypadek osobno D i k

Goczek-opaski sa słodkie, a uszko możesz w domu podklejac plasterkiem, mi tak mama podklejala jakiś czas jedno bo miałam ciut odstające, noworodki chyba maja te chrząstki jeszcze miękkie i łatwo mozna je uformować, u mnie przynajmniej sie udało i mam ładne

Sonia-kciuki za ktg

Bird-a ile bedą Cie trzymać do podania oxy?

Ja od rana aktywnie, głowa umyta, dwa prania wstawione, zmywarka chodzi. mieszkanko ogarnięte z grubsza, jeszcze odkurzyć muszę i mopem przelecieć potem sie przejdę, bo pogoda extra sie zapowiada

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------




Chłopaki z odstającymi to spoko ale dziewczynki moim zdaniem juz średnio, potem musza cudowac z fryzurami i spiętych głosów nie mogą nosić albo wpadaja kompleksy i o korektach myślą
Lepiej za młodu o to zadbać i po kłopocie
pogoda sliczna. Ja Mała ubralam, w wózek i wlasnie od 30min w ogrodku sie natlenia A ja jem śniadanie
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:36   #4694
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Chłopaki z odstającymi to spoko ale dziewczynki moim zdaniem juz średnio, potem musza cudowac z fryzurami i spiętych głosów nie mogą nosić albo wpadaja kompleksy i o korektach myślą
Lepiej za młodu o to zadbać i po kłopocie

Też tak uważam, u chłopców jest ok, ale dziewczynki już niekoniecznie fajnie wyglądają a ta opaska nie jest takim złem. Ja mam kompleks z uszami bo mam odstające trochę, mąż tak samo, więc córeczka też ma duże szanse, będę próbowała korygować

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

U nas crp ujemne, żółtaczki niema bilirubina 4,5 także chyba nas ominie, o 14 wypadamy stàd
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:41   #4695
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
co to za tekst, w zartach chociaz powiedziala?


ja wymieklam i kupilam te zielone pampersy, a nie premiumy, bo taki srajtek jest, ze nam na ok. tygodnia starczaly...

Kciuki za wyjscie

buuuuuu

my sobie z Mackiem wlaczylismy: https://www.youtube.com/watch?v=1Cn6nRXMjl4, on juz odlecial, ja jeszcze walcze
miałam głośniki na maxa włączone.... Mało zawału nie dostałam!!!

Klinęłam 3 ciuchy z tego sklepu internetowego Od razu mi lepiej:P
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:45   #4696
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;51132466]A to fajnie Moja po dluzszej przerwie wlasnie niespokojnie bodla cyca i sie wkurzala.

Mamusie miesieczniakow, wasze maluszki glowki same czasem trzymaja prosto?[/QUOTE]

Moj czasem ladnie trzyma glowke. Ale on jakos szybko tak mial. Moj maly silacz




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, u chłopców jest ok, ale dziewczynki już niekoniecznie fajnie wyglądają a ta opaska nie jest takim złem. Ja mam kompleks z uszami bo mam odstające trochę, mąż tak samo, więc córeczka też ma duże szanse, będę próbowała korygować

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

U nas crp ujemne, żółtaczki niema bilirubina 4,5 także chyba nas ominie, o 14 wypadamy stàd
super ze idziecie do domu
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:48   #4697
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Violka gratki
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:49   #4698
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, u chłopców jest ok, ale dziewczynki już niekoniecznie fajnie wyglądają a ta opaska nie jest takim złem. Ja mam kompleks z uszami bo mam odstające trochę, mąż tak samo, więc córeczka też ma duże szanse, będę próbowała korygować

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

U nas crp ujemne, żółtaczki niema bilirubina 4,5 także chyba nas ominie, o 14 wypadamy stàd

Superancko
A ja właśnie robię zakupy w Tesco online i moczę stopy bo mam spuchnięte jak u shreka! Dopiero tak mnie od kilku dni wzięło, plus dłonie i twarzą..oby to zwiastowało rychły poród na wkładce cd czopa
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:52   #4699
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Dziewczyny czy Wasze maluszki tez robia czasem zielonkawe kupy?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-22, 09:54   #4700
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Powiem Wam że mi tu bardzo dobrze mogłabym zostać jeszcze jedną noc, ale jakby nas zostawili tzn że coś nie tak więc dobrze że jedziemy
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:57   #4701
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

A ja zasnęłam i dopiero wstałam ;p hehe ale mi fajnie widzę, ze chwilowo nikt nie rodzi? Ide sie ubrać bo czekam na listonosza z lalka Emilly dla Dzidzimorry i dalej bede lezec a co trzeba odpoczywać przed porodem ;p poza tym śmieszna sprawa- wierzycie w sny? Ostatnio śniła mi sie dwa razy prababcia po której chce nazwać córę a TZet sie nie zgadza i chciała czegoś ale nie mogła powiedzieć ( pewnie, zebym TZeta słuchała, ona miała takie fazy) a teraz chyba 15 raz złoty pierścionek odkąd jestem w ciazy. Tylko dzis tak duzo ich mi sie śniło i takie ładne były hmm

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Powiem Wam że mi tu bardzo dobrze mogłabym zostać jeszcze jedną noc, ale jakby nas zostawili tzn że coś nie tak więc dobrze że jedziemy

Moja koleżanka z pracy gdzies obok pewnie lezy hehe, ta, co mi w kolejkę weszła, bo miała w maju córcię rodzic. Teraz pewnie ja do maja dobije ;p
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:02   #4702
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Powiem Wam że mi tu bardzo dobrze mogłabym zostać jeszcze jedną noc, ale jakby nas zostawili tzn że coś nie tak więc dobrze że jedziemy

Hehe spodobało sie A córa Ci ładnie w nocy śpi?
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:04   #4703
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Dziewczyny dopinguję mocno! już tak mało bezdzietnych zostało
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:04   #4704
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Rosi bedzie bolec ale dasz rade. W szpitalu najciezek bo sama jestes. W domu bedzie o niebo lepiej. Dasz rade!








Prawda ten widok przebija wszystko







Teraz podaje sama D. Muszę dziś kupić sama K i będę podawała oddzielnie. Jak nie dostanie K przez dzień czy dwa to korona jej z głowy nie spadnie







Jak dawalam rano w środę ostatnia dawkę d i k to dopiero w piatek przed poludniemsię uspokoiło na dobre. Ja podawalam d w tym czasie. Nie wiem czy to nietierancja k ale rozmawialam z pediatra i mówiła ze dzieci czasem nie przyjmują jak są dwie wit w 1 specyfiku. Kazała kulis sama wit k i dawać po 1h po podaniu D. Dziś postaram się upolować K w pompce to zobaczymy jak będzie.







Super ze wróciło. Co do opasek to jak dziewczyny pisza. Mój Młody ma odstające usKo trochę i ja zakładali mu po domu opaski i NIC to nie dało:P







Uu u mnie dwie tylko czasem..






Jak dla mnie pierwszy rok. A raczej do kiedy nauczy się komunikować ze światem i wiesz czy chce pić czy jeść czy bawić się. Wtedy juz z gorki.

A im większe dziecko tym nie ubywa ani nie przybywa problemów. Moim zdaniem staja się po prostu inne
A co sie działo jak dawałas razem wit.k+d? U nas to ewidentnie brzuch ale dziś tez nie dam




Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
mi pediatra powiedziala, ze jak bede dluo jadla zle rzeczy to biogaia itp nie pomoze na brzuszek, bo zniszcze sluzowke brzuszka i bedzie ciezko ja odbudowac. Jak oceniasz, ze to przez diete lub cos mu szkodzi czy kolki sa to na ktore nie ma sie wplywu?

Maja miala i bol brzuszka przez pierdki kolki, bol brzuszka od pierdkow zniwelowalismy debridatem, ale kolki zniknely po 3 miesiacach dopiero, kazdego dnia przychodzila godzina 18 i zaczynal sie straszny ryk z bolu, ktory tylko moglam zlagozic gripe water


ja odciagqalam 6 miesiecy dla Mai mleko, szczerze tego nienawidzilam, ale doszlam do perfekcji i 3x dziennie sciagalam mleko na caly dzien, po 6 miesiacach odpalam

slyszaam jeszcze by nie brac wlosow za ucho, bo tez sie robia odstajace uszy
Ja bym nie zakladala opasek ;P

jednak karmie w oslonkach, bo wtedy sie najada konkretie, a cycem sie bawi i mu tak nie cieknie mleko ladnie, bo sutek nie jest uformowany

Ja mało co jem i dozwolone rzeczy.
Dzis sie tak prężyl i stekal przy piersi i w końcu zrobił kupe z wystrzalem pełna śluzu. Jutro idziemy do pediatry i zapisałam nas do neonatologa prywatnie ale aż za miesiąc takie kolejki




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, u chłopców jest ok, ale dziewczynki już niekoniecznie fajnie wyglądają a ta opaska nie jest takim złem. Ja mam kompleks z uszami bo mam odstające trochę, mąż tak samo, więc córeczka też ma duże szanse, będę próbowała korygować

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

U nas crp ujemne, żółtaczki niema bilirubina 4,5 także chyba nas ominie, o 14 wypadamy stàd

Nie chcę straszyć itp.ale zoltaczka zazwyczaj rozwija się później. Trzeba obserwować




Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluszki tez robia czasem zielonkawe kupy?
Wczoraj Julian zrobił zielona :/
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2015-04-22 o 10:06
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:22   #4705
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
A ja zasnęłam i dopiero wstałam ;p hehe ale mi fajnie widzę, ze chwilowo nikt nie rodzi? Ide sie ubrać bo czekam na listonosza z lalka Emilly dla Dzidzimorry i dalej bede lezec a co trzeba odpoczywać przed porodem ;p poza tym śmieszna sprawa- wierzycie w sny? Ostatnio śniła mi sie dwa razy prababcia po której chce nazwać córę a TZet sie nie zgadza i chciała czegoś ale nie mogła powiedzieć ( pewnie, zebym TZeta słuchała, ona miała takie fazy) a teraz chyba 15 raz złoty pierścionek odkąd jestem w ciazy. Tylko dzis tak duzo ich mi sie śniło i takie ładne były hmm

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------




Moja koleżanka z pracy gdzies obok pewnie lezy hehe, ta, co mi w kolejkę weszła, bo miała w maju córcię rodzic. Teraz pewnie ja do maja dobije ;p

To nie na mojej sali ja w sali numer 8 i dziewczyna na 26 termin miała.

Niezłe sny, a jak babcia miała na imię? O poerscionku mężowi opowiedz to może się sprawdzi sen hehe

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hehe spodobało sie A córa Ci ładnie w nocy śpi?
A pewnie córę zabierają na noc pierwszej nocy grzeczna była to noc luźna i nie dokarmiali, a teraz obudzili mnie 2 razy i przystawialam do cycka, bo chciałam pod ich opieką rozkręcić cycki ale jakbym niechciała to by butlą dolarmili.


A u mnie lekko podbarwione wody były i młoda zaraz po urodzeniu smółkę oddała, u koleżanki wczoraj dopiero. Także jestem zadowolona bo to chyba znak że cc w porę było, nie za wcześnie
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2015-04-22 o 10:27
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:25   #4706
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Mala ma normalne uszka u nas wiec luz.
Maz poszedl po akty i mamy wsio tak wiec do domu bo mi cycki pekna.
Pogoda piekna wiec chyba z wozkiem po chlopakow pojdziemy

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

CASH u mnie zolte ladne caly czas.

Witaminy mam osobno z pompka
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:29   #4707
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

U Ady też narazie uszy ładniutkie

Ale śmieszą mnie jej minki jak daję jej cycka, który wcześniej był wysmarowany mustelą Tak się krzywi śmiesznie
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:30   #4708
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Nic takiego nie jem. Zero nabiału, z owoców jablko pieczone. Z warzyw cukinia marchew burak ziemniak, kasze makaron, biszkopty wafle ryżowe. Sok porzeczka i marchew :/

U nas przysnal przy piersi. W łózeczku ryk, potem chwila snu przy dźwięku suszarki przerywana placzem. Nie wiem co mu jest. Daję sabsimplex, kupy robil. Nigdy ze starszym takich akcji nie było ech
Mojemu ewidentnie szkodzily tez biszkopty i herbatniki, a wit jeszcze nie dawalam polece dzisiaj do apteki, ale np moja siostra wcale nie dawala bo jej dzieci nie tolerowaly i pediatra kazala odstawić
Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Miałam kryzys albo i nadal mam mały od 23:30 do 1:30 siedział na cycu i nie chciał puścić a mnie rana piekielnie paliła chciałam iść zmienić wkladke i oplulac zimna wodą a tu do tego gonilo mnie na dwojeczke i przysypialam... wkurzylam się jak zasnął przy piersi szybko do mydelniczki poplakiwal poplakiwal ale poszłam zrobiłam dwojeczke na szczescie pół wodna więc poszło szybko i latwo umylam sie i polozylam. Zarzuciła paracetamol co gowno daje mały jeszczs troche popiskuje a ja ide spać może on też kimnie... poważnie ja w jakąś depresję wpadne... jak już nie wpadlam bo ryczec mi sie chce
Dasz rade na początku tak jest ja pierwsze 3 doby tak mialam :/ a z mlekiem dupka a i mój mały wyobraźcie sobie chyba z 8 kup smółki zrobił to pewnie od tego wtedy sie odwodnil
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:30   #4709
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wasze maluszki tez robia czasem zielonkawe kupy?
Narazie nie





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
A co sie działo jak dawałas razem wit.k+d? U nas to ewidentnie brzuch ale dziś tez nie dam
Prezyla się, kup nie robila.problem z bakami. Dopiero jak wymasowalam i puscila w końcu albo zrobiła kupkę to zasypiala (czasem i 1h masowalam bo stekala i się meczyla). Przez sen się prezyla i stekala bo nie mogła zrobic
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 10:32   #4710
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
A co sie działo jak dawałas razem wit.k+d? U nas to ewidentnie brzuch ale dziś tez nie dam







Ja mało co jem i dozwolone rzeczy.
Dzis sie tak prężyl i stekal przy piersi i w końcu zrobił kupe z wystrzalem pełna śluzu. Jutro idziemy do pediatry i zapisałam nas do neonatologa prywatnie ale aż za miesiąc takie kolejki







Nie chcę straszyć itp.ale zoltaczka zazwyczaj rozwija się później. Trzeba obserwować






Wczoraj Julian zrobił zielona :/
Daj znać co lekarz powiedział. a gdzie chodzicie do pediatry?

mój co jakiś czas robi zielone kupy, nie wiem czy mam się tym martwić.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 12:17:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.