Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-23, 13:23   #61
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Gossip ja to dziś poważnie " mam tak samo jak Ty " :P haha
Ale teraz tapetuję twarz, na lody TZet chce iść ( mam nadzieję, że te same lody mamy na myśli )
hahah albo będą lody albo będzie "gwołt" ???

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość

Gossip ja nie lubie tego serialku;(
Mój Tż też nie lubi i mówi na to dwie z.j.e.b.a.n.e dziewczyny
A ja mu za to na ranczo mówię sranczo, akurat on to lubi a ja nie


Ruszyłam dupsko hahah wstawiłam pranie i ogarnęłam szafę w przedpokoju, kurze starłam i wyszukuję sobie roboty dalej
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:35   #62
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Ja zimowke popralam jeszcze z brzuchem wiec mam z glowy

Cieplo fajnie tylko zawiewa nie milo czasem.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:43   #63
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Violka my nie stosujemy niedrapek w ogóle, w szpitalu odradzili, ponoć dziecko ma się dotykać, stymulować... Od razu uprzedzę pytanie, nie nie drapie się pazurki już jej przycinałam

Hi ja się boję obcinać narazie hi ona tak śmiesznie te pazurki wygina paznokcie u rąk ma po mnie uff za to u stop po mężu.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:45   #64
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
Kordelka myślałam o tym, aby przenieść się z małą do innego pokoju, ale muszę się zmobilizować i jednak przenieść starszą do osobnego pokoju. Ma już 16 miesięcy a myślę, że im później, tym trudniej będzie. Muszę trochę przepękać i dobrze będzie. Dziś w nocy dla odmiany imprezowały 3 godziny.

Młodsza ma taki problem z kupką, że bardzo ją brzuszek boli i mi się w nocy co godzinę wybudza... Od 3 dni w ruch poszły rurki windi. Po zaaplikowaniu idą takie pierdki, że się zastanawiam gdzie to w tym brzuszku się mieści

A tak w ogóle to bardzo chcę kp, ale jak ona mi się tak wije z bólu przy tym cycku, to mam różne myśli. Przy starszej córce też takie cyrki były i przez to z kp zrezygnowałam. Niestety podanie mm nie przyniosło poprawy, dlatego teraz nie chcę się tak łatwo poddać. Młoda ma na dodatek żóltaczkę, bo jeszcze jej nie zeszła i mam taką presję aby dostawiać ją jak najczęściej aby to świństwo zeszło... Nie ma lekko niestety. To sobie pomarudziłam trochę
A probowalas odstawic nabiał? Może skaza. Jak nietolerancją laktozy i delicol nie pomógł to nie mam pomysłu.są mleka z obniżona zawartoscia laktozy i hipoakerficznym białkiem ale to już przekreśla KP i nie wiadomo czy pomoze
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 13:58   #65
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

U nas nic nie wyszło ze spaceru. Zadzwonili z przedszkola że synek ma gorączkę. Na szczęście było to przed wizytą u lekarza i jego też wzięłam. Wirusowe gardło. Ma tez katar. Coś grypowego generalnie. Tż też łamie :/
Co do brzuszka to muszę wyeliminować jajka hmmm tylko min.ilosci np.do pulpetow moga byc. Soki mogą powodować strzeliste kupki wiecctez odstawiam. Pediatra nie potwierdza wersji co do witamin ale kupam oddzielnie k a właściwie dostałam w aptece gratis bo termin 05.2015.
Jutro kończymy 4 tyg. Synek waży 4200g czyli od wagi urodzeniowej mamy kg na plus. Lekarka powiedziała że to b.dobrze.
Mam receptę na szczepionki 5w1 i rota
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:10   #66
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

My po spacerku, dziś godzinka a jutro jedziemy na działkę na kilka h mąż pojechał po zakupy a na 16:20 jedziemy do pediatry, zapisałam sobie listę pytań

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Hej meldujemy ze wychodzimy do domku czekamy na wypis ale dziś piękna pogoda oby tak było jak najdłużej bo chce na spacerek wyjść za kilka dni.
super podobno od poniedziałku ma się ochładzać, w niedzielę już deszcz

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
no to super!!!
no ma teraz być co raz ładniej OBY



na spacer a nie na forum siedzieć!!



Ja bym zakładała niedrapki. Moja sie akurat nie drapie bo obcinam pazury, ale nie miałabym wątpliwości jeśli byłaby cała w sznytach.

A pazury obciełam już w tej dobie co się urodziła bo miała takie długaśne więc wiesz...wszystko na chłopski rozum i nie panikować i nie przesadzać
Głowa do góry będzie dobrze.

Idę na spacer bo Mała w końcu się budzi - u mnie słońce i 17C w cieniu!!
Poćwiczyłam i od razu mi lepiej na duchu. Pomierzyłam się dziś dokładnie, zważyłam i zobaczymy czy beda efekty. Myślałam że moje mięśnie brzucha będą w opłakanym stanie a tu wcale nie jest tak źle. Jednak to ćwiczenie w ciąży duużo daje. Narazie 8kg za mną i 7 przede mną
a Ty co ćwiczysz?

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś rano u lekarza. Dostaliśmy maść z antybiotykiem. No i mamy zmienić pieluchy (testujemy babydream), jak najwięcej wietrzyć. Lekarka powiedziała że dobrze by było żeby ewentualnie przejść na jakiś czas na tetrę ale to mam nadzieję nie będzie konieczne bo mnie przeraża...
Trzymajcie kciuki żeby w końcu przeszło
kciuki aby maść pomogła

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas nic nie wyszło ze spaceru. Zadzwonili z przedszkola że synek ma gorączkę. Na szczęście było to przed wizytą u lekarza i jego też wzięłam. Wirusowe gardło. Ma tez katar. Coś grypowego generalnie. Tż też łamie :/
Co do brzuszka to muszę wyeliminować jajka hmmm tylko min.ilosci np.do pulpetow moga byc. Soki mogą powodować strzeliste kupki wiecctez odstawiam. Pediatra nie potwierdza wersji co do witamin ale kupam oddzielnie k a właściwie dostałam w aptece gratis bo termin 05.2015.
Jutro kończymy 4 tyg. Synek waży 4200g czyli od wagi urodzeniowej mamy kg na plus. Lekarka powiedziała że to b.dobrze.
Mam receptę na szczepionki 5w1 i rota
no to oby pomogła ta eliminacja i zdrówka dla synka
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:19   #67
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Ja piję herbatkę z Herbapol niby gazy mam ale coraz mniej.

Ja mojemu zakładałam niedrapki jedne zrzucał a drugie nie. Paznokci mu jeszcze nie obcinałam ale chyba dziś mu skrócę bo mu zadziorki się robi ale się nie drapie ma mięciutkie paznokcie

Ja porządki w szafie zrobię w przyszłym tygodniu, muszę bardziej letnie rzeczy powyciągać z worów a pochować zimowe i ciążowe. Jakieś bluzki do karmienia muszę znaleźć bo z większości nie mam jak cycka wyciągnąć.

Ważyłam sie dziś i jest 55 kg tylko że waga oszukuje i pewnie trzeba dodać z 2 kg ale to i tak nieźle bo 64 zeszło. Postaram wieczorem fote zrobić brzucha

Młody dostał smoka i spi dalej ale mnie znowu głowa zaczyna boleć
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 14:30   #68
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Oby!!

Niedługo do domu?







Dzięki!



Violka to chyba zależy od niedrapek czy zrzuca. Ja kupiłam w Bambino dwie pary no name i są super, jeszcze mu zakładam i ani razu ich nie zrzucił





Czekam aż się młody obudzi, potem cyca i lecimy na spacer

U nas też położna zalecała obcinać po 2 tygodniach... Ja narazie i tak w taki kokonie ją zawijam i tam łapki schowane, chociaż ona taka sprytna że się wije i wyciąga jedną gołą już

Położna wykąpała nam szkraba, dużo potlumaczyła wychwaliła że tak pięknie ssie Sporo mam pokarmu a na te grudy pod pachami to tak jak mówiłam karmienie spod pachy wskazane teraz i mamy się karmić jak najczęściej.
Może jakoś potem nadrobię Wasze fotki i naszą wstawię.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:32   #69
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

nie bylam jeszcze u gina na kontroli.

Kamilove idzie sie od razu na poczatku o pediatry by poznal dziecko, by opowiedzial o szczepionkach itp., wiec nie martw sie, ze za wczesnie.

Juz sie nie moge doczekac az Maciek bedzie sie juz tak bardziej swiadomie usmiechal, uwielbiam jego usmiech jak sie naje i nic go nie boli teraz juz nie tylko przez sen sie usmiecha
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:36   #70
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Witaminy kazała brać po dwoch tygodniach, żeby jej się wpierw trawienie unormowało i chyba posłucham, jak tak słucham o Waszych problemach brzuszkowych.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:37   #71
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas nic nie wyszło ze spaceru. Zadzwonili z przedszkola że synek ma gorączkę. Na szczęście było to przed wizytą u lekarza i jego też wzięłam. Wirusowe gardło. Ma tez katar. Coś grypowego generalnie. Tż też łamie :/
Co do brzuszka to muszę wyeliminować jajka hmmm tylko min.ilosci np.do pulpetow moga byc. Soki mogą powodować strzeliste kupki wiecctez odstawiam. Pediatra nie potwierdza wersji co do witamin ale kupam oddzielnie k a właściwie dostałam w aptece gratis bo termin 05.2015.
Jutro kończymy 4 tyg. Synek waży 4200g czyli od wagi urodzeniowej mamy kg na plus. Lekarka powiedziała że to b.dobrze.
Mam receptę na szczepionki 5w1 i rota
oby pomoglo!
A jajka jadlas? czy tylko w potrawach?
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 14:37   #72
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

My tez po spacerku godzinnym obiad zjedzony i teraz sie karmimy. Pranie nastawione i mam w planie ogarnac to co suche na strychu.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:42   #73
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Ja po wizycie-ktg wzorcowe, patrzac na nie lekarz uznał, ze mała w brzuszku żyje sobie w dobrobycie mam sie nie stresować bo jak zapis jest super to znaczy, ze jest wszystko ok. No to sie nie stresuje skurcze bez szału, miernoty, tylko jeden był do 52%. Co do szyjki to mam jeszcze 1cm ale miękka i podobno jestem fizjologicznie doskonale przygotowana do porodu, taa zobaczymy aa i dotknął główki małej
Teraz w sb i pn znowu ktg i badanie, we wtorek zrobią usg a jak nie urodzę do czw to oxy
Hehe i mowię mu, ze ciekawa jestem ile mała wazy a on 'no jak to ile? Widać z brzuszka-3200-3400 '
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:48   #74
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

My nareszcie w domku!!
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:49   #75
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

U mnie się chyba skok zaczyna. Najedzoba przewinieta, brzuch ja nie boli, ai tak leży i się drze bez powodu. Dobrze ze prawie weekend, tylko niech minie do poniedziałku
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 14:53   #76
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

KOPERCO - maz mi kupil ten femaltiker i powiem szczerze że pyszny jest w smaku ja ponad pół roku nie jadłam nic o zabarwieniu słodkim a to smakuje jak taki mleczny napój o smaku tofii. Pycha..
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:17   #77
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Majka oj wspolczuje..:/

Kamilove ale zazdroszcze
I nie strasz,bo jak moze bede mialajuz synka ma padac?

Gosia ale fajnie

Madzix no tp super wiesci

Lekka super!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:17   #78
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Mala Ty juz na pewno wazysz tyle ile przed ciaza

Gossip ja nie lubie tego serialku;(

Black ale najs z chudnieciem..

Gosia drzemki sa cudowne

Koperco kochana ja mam ponad 20 do zrzutu.

Pavlinecka haha smacznego!..

Ale pospalam ponad godzinke
Wstaje ugotowac ryz do obiadku
ale czesc zostawisz na porodówce

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas nic nie wyszło ze spaceru. Zadzwonili z przedszkola że synek ma gorączkę. Na szczęście było to przed wizytą u lekarza i jego też wzięłam. Wirusowe gardło. Ma tez katar. Coś grypowego generalnie. Tż też łamie :/
Co do brzuszka to muszę wyeliminować jajka hmmm tylko min.ilosci np.do pulpetow moga byc. Soki mogą powodować strzeliste kupki wiecctez odstawiam. Pediatra nie potwierdza wersji co do witamin ale kupam oddzielnie k a właściwie dostałam w aptece gratis bo termin 05.2015.
Jutro kończymy 4 tyg. Synek waży 4200g czyli od wagi urodzeniowej mamy kg na plus. Lekarka powiedziała że to b.dobrze.
Mam receptę na szczepionki 5w1 i rota
kurcze to co Ty będziesz jadła?!

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
My po spacerku, dziś godzinka a jutro jedziemy na działkę na kilka h mąż pojechał po zakupy a na 16:20 jedziemy do pediatry, zapisałam sobie listę pytań



super podobno od poniedziałku ma się ochładzać, w niedzielę już deszcz



a Ty co ćwiczysz?



kciuki aby maść pomogła



no to oby pomogła ta eliminacja i zdrówka dla synka
ja te co podałaś
chodakowska - płaski brzuch
i to Cichopkowej, bo są fajne ćwiczenia: http://www. fit .pl/cwiczeniadlacieb...e,246,1,0.html (skasuj spacje)

Edytowane przez Koperco
Czas edycji: 2015-04-23 o 16:08
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:25   #79
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

a ja już p.i.e.r.d.o.l.c.a dostaję z nudów... juz nie mam pomysłu co robić,
zwariuje do jutra do wizyty
obiadu jeszcze nie jadłam bo ochoty nie mam, niby pierogi ale wcale na nie nie mam ochoty bo wiem że zgagę bd mieć po nich,
więc chyba sobie zrobie jajko sadzone, a mężowi pierogi....
pobiadolę trochę, nic innego mi nie pozostaje...
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-23, 15:34   #80
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

ja po spacerze, nakupiłam badziewia i będę ryczeć wieczorem, że mam zgagę ;P Mam colę, krówki, takie fajne gazowane napoje w kolorowych puszkach, serek, słodką bułkę, arbuza straszne ;]

Doszliśmy z TŻetem do wniosku, że mała może jednak się urodzić we wtorek rano, bo on później ma wolne i dłużej mógłby posiedzieć w domu z nami
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:37   #81
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Hej
Mogę do Was dołączyć?
Jestem mamą dwóch chłopców
Kamilka urodziłam 7 kwietnia

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Podczytuje Was od dłuższego czasu,ale nie odzywalam się w czasie ciąży bo tempo mialyscie zawrotne,a ja biegalam za starszym
Wiem że jest tu sporo podwójnych mam z podobna różnicą wieku jak u moich dzieci tj 1,5 roku ( u nas dokładnie 1,5 roku i 1 dzien )
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:40   #82
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
Kordelka myślałam o tym, aby przenieść się z małą do innego pokoju, ale muszę się zmobilizować i jednak przenieść starszą do osobnego pokoju. Ma już 16 miesięcy a myślę, że im później, tym trudniej będzie. Muszę trochę przepękać i dobrze będzie. Dziś w nocy dla odmiany imprezowały 3 godziny.

Młodsza ma taki problem z kupką, że bardzo ją brzuszek boli i mi się w nocy co godzinę wybudza... Od 3 dni w ruch poszły rurki windi. Po zaaplikowaniu idą takie pierdki, że się zastanawiam gdzie to w tym brzuszku się mieści

A tak w ogóle to bardzo chcę kp, ale jak ona mi się tak wije z bólu przy tym cycku, to mam różne myśli. Przy starszej córce też takie cyrki były i przez to z kp zrezygnowałam. Niestety podanie mm nie przyniosło poprawy, dlatego teraz nie chcę się tak łatwo poddać. Młoda ma na dodatek żóltaczkę, bo jeszcze jej nie zeszła i mam taką presję aby dostawiać ją jak najczęściej aby to świństwo zeszło... Nie ma lekko niestety. To sobie pomarudziłam trochę
Powodzenia u mnie duuuuupa ale chociaż mm smakuje i bóli nie powoduje, tak mi smutno jak myślę sobie że moglam cycem karmić

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Mala Ty juz na pewno wazysz tyle ile przed ciaza

Gossip ja nie lubie tego serialku;(

Black ale najs z chudnieciem..

Gosia drzemki sa cudowne

Koperco kochana ja mam ponad 20 do zrzutu.

Pavlinecka haha smacznego!..

Ale pospalam ponad godzinke
Wstaje ugotowac ryz do obiadku
Ja też z tyle ale motywacja jeszcze jest tylko chyba zacząć można od 6 tyg
Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas nic nie wyszło ze spaceru. Zadzwonili z przedszkola że synek ma gorączkę. Na szczęście było to przed wizytą u lekarza i jego też wzięłam. Wirusowe gardło. Ma tez katar. Coś grypowego generalnie. Tż też łamie :/
Co do brzuszka to muszę wyeliminować jajka hmmm tylko min.ilosci np.do pulpetow moga byc. Soki mogą powodować strzeliste kupki wiecctez odstawiam. Pediatra nie potwierdza wersji co do witamin ale kupam oddzielnie k a właściwie dostałam w aptece gratis bo termin 05.2015.
Jutro kończymy 4 tyg. Synek waży 4200g czyli od wagi urodzeniowej mamy kg na plus. Lekarka powiedziała że to b.dobrze.
Mam receptę na szczepionki 5w1 i rota
Mój tez cos mial z gardlem az ma skierowanie ba krew, ale nie umialam go odparować szkoda mi bylo dawac go do mamy
Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
My nareszcie w domku!!
Suuuuper w końcu a co z tą krwią u Ciebie?

Pytanie czy szczepicie na rota i pneumo...ja mam mętlik
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:45   #83
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Hej
Mogę do Was dołączyć?
Jestem mamą dwóch chłopców
Kamilka urodziłam 7 kwietnia

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Podczytuje Was od dłuższego czasu,ale nie odzywalam się w czasie ciąży bo tempo mialyscie zawrotne,a ja biegalam za starszym
Wiem że jest tu sporo podwójnych mam z podobna różnicą wieku jak u moich dzieci tj 1,5 roku ( u nas dokładnie 1,5 roku i 1 dzien )
Witaj. Ja mam taka różnice wieku 1,5 roku i 6 dni.wrzesień 2013 i marzec 2015

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Powodzenia u mnie duuuuupa ale chociaż mm smakuje i bóli nie powoduje, tak mi smutno jak myślę sobie że moglam cycem karmić



Ja też z tyle ale motywacja jeszcze jest tylko chyba zacząć można od 6 tyg

Mój tez cos mial z gardlem az ma skierowanie ba krew, ale nie umialam go odparować szkoda mi bylo dawac go do mamy

Suuuuper w końcu a co z tą krwią u Ciebie?

Pytanie czy szczepicie na rota i pneumo...ja mam mętlik
Pneumo tak, rota chyba nie
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:49   #84
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Hej
Mogę do Was dołączyć?
Jestem mamą dwóch chłopców
Kamilka urodziłam 7 kwietnia

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Podczytuje Was od dłuższego czasu,ale nie odzywalam się w czasie ciąży bo tempo mialyscie zawrotne,a ja biegalam za starszym
Wiem że jest tu sporo podwójnych mam z podobna różnicą wieku jak u moich dzieci tj 1,5 roku ( u nas dokładnie 1,5 roku i 1 dzien )
Hej witamy u nas jasne ze mozesz dolaczyc



Emek gotuje obiad, ja wlasnie z psiurem na polku, jest taka fantastyczna pogoda
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 15:58   #85
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

A właśnie jak to z tymi szczepieniami jest? zamierzacie szczepić na wszystko łacznie z rota i pneumo czy tylko podstawowe?
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:02   #86
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
A właśnie jak to z tymi szczepieniami jest? zamierzacie szczepić na wszystko łacznie z rota i pneumo czy tylko podstawowe?
Ja jeszcze nie mam pojecia
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:04   #87
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie mam pojecia

dlatego najwyższa pora sie dowiedzieć
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:07   #88
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

U nas tez pięknie, byliśmy w Selgrosie a tam promocja grilla i byla degustacja, wzięłam podwójna porcje grillowanego kurczaka i karkowki, a co, w ciąży mi wolno
Teraz doprawilam makaronem i swiderkiem ahh błogo mi, walnelam sie z książka na kanapie i mam zamiar sie relaksować, max tydzień luzu będę mieć jeszcze

Ja będę szczepic tylko na podstawowe
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:10   #89
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

hej
ja tu cała w stresie, czemu nie moge cytowac wiadomości, bo chcialam sie powymądrzać a tu wątek zamknięty juz! i dlatego

Dziewczyny, ale fajnie sie prowadzi auto bez brzucha! dzis mieliśmy pierwszy oficjalny spacer, ciepło na dworze jak wmaju, kwiecie pachnie, zieloniutko, no pięęęęęknie na zewnątrz, czuje sie jakby mnie z więzienia wypuścili Młoda przespała te pól godzinki,ale sie niestety zgrzała, bo tuz po wejściu do domu nerw no i jak sie do cyca dossała to szał nogi miala gorące aż no i karczek też. za ciepło tatuś ubrał, bo w rożek wpakował dla wygody wkładania do wózka
Cytat:
Ale głodna jestem burczy mi już z godzinę w brzuchu, odkładam pijawkę i coś wciągnę
Malutka już drugi raz przy przebieraniu miała czkawkę- to z zimna? Mamy 25 stopni w jej pokoju to chyba nie za mało- chociaż nie czuję tych 25 tutaj.
tez mam mega głoda po karmieniu rano, po nocy wyssana taka jestem
Violka, pytałam sie położnej naszej o te czkawki i mówiła,ze u noworodków bardzo częste zjawisko, niegroźne i od zmiany temperatur bywają, od zmiany pieluchy, po karmieniu.
25 stopni to ciepło dla maluszka, chyba na golasa Ci nie lezy, nie?
jak tam pierwszy dzień z córcią w ogole?

Cytat:
Za całkowicie bezpieczne do spożywania warzywa podczas karmienia piersią (oprócz tych już wymienionych, czyli marchewki, ogórków, buraków i ziemniaków) uznaje się także kapustę pekińską, kukurydzę, pietruszkę, koperek, soję, szpinak, młodą fasolkę szparagową, dynię, kabaczek, cukinię i wszystkie rodzaje sałat.
o proszę, a ja czytałam zę kukurydza z puszki jest fuj przy kp
ja pomidory na razie jem.

Sonia, życze Ci zebys sie nie denerwowała przede wszystkim, przecież wiesz, że urodzisz kiedyś a póki co korzystaj z pieknej wiosny no! <klepie po plecach>

Cytat:
haha no albo ono płacze stoisz nad nim sie sama siebie pytasz
"co jest Kufa?!" "co sie dzieje" hahah tak podejrzewam
bardziej niż sie stoi to sie cos próbuje robić, wtyka cyca, przewija, głaszcze, tuli, buja, śpiewa, przemawia do rozsądku, pyta dziecka oo co biega (a nóz odpowie :P) próbuje je "odbić", masuje brzusio, oddaje tacie do ponoszenia itp. nie ma opierdalania przy dziecku (w sensie stania )

Edytowane przez 71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Czas edycji: 2015-04-23 o 16:11
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 16:20   #90
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Ja właśnie mialam rota ale dowiedzialam sie zr jest pare odmian rota a to szczepienie tylko na jedno jest
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 13:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.