Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 14:52   #391
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Sonia i Gossip ogromne kcuki

Widzialam, ze byl temat opatrunku po cc - mi juz jutro sciagaja zeby wietrzyc rane

To ja honorowo ściągnę razem z Tobą do wtorki do zdjecia szwów niech się powietrzy
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:53   #392
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

GOCZEK, DOMINA kiedy rozbicie krzywa cukrową?
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:55   #393
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
To faktycznie szybciutko poszło. Ale ja bylam rano i tez narzekać nie moge bo koło 2 h nam to wszystko zajęło. A to godzinne ktg to chyba u nich standard. Też myslalam, ze zwariuje tam. Jeszcze mi kazala trzymac ta glowice zeby sie nie zsunela w dół wiec nawet telefonem nie moglam sie pobawić :p

To kiedy nastepna wizyta? W poniedziałek?
Taa, mnie tez sie tak zdarzylo ze musialam to trzymac i strasznie nie wygodnie mi bylo.
A nastepne ktg w poniedzialek
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:55   #394
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Z wielką chęcią przyłącze sie do narzekań Jeszcze tż tak mnie dzisiaj wkurza, zaraz sam wyladuje w szpitalu Znawca porodow sie znalazł

Hihi przywal mu

Widzę że wszystkie oczekukące dziś na w☠☠☠☠ie- jeszcze trochę dziewczynki, głowy do gory
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:56   #395
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
GOCZEK, DOMINA kiedy rozbicie krzywa cukrową?
Ja jak miałam termin na 11 kwietnia to w szpitalu na krzywa cukrowa dostałam skierowanie na któregoś tam czerwca. -na początku. Chyba ok8 tygodni po porodzie. Wiec wtedy się tam dopiero zjawie. A Ty? A pilnujesz sobie jeszcze cukru?
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:59   #396
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Kurde nie wiem co to za fenomen-bliscy znajomi czekają kulturalnie na wizyte u nas, głupio im pytać czy juz można a osoby z którymi widzę sie raz w roku juz by sie wepchaly ... I truja mi dupe czy mogą wpaść. Pisze ze za miesiac gosci przyjmujemy. Masakra.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 14:59   #397
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
No powiem Ci ze dziwna akcja z tymi twoimi badaniami... a lekarz prowadzący nie nadal Cie co wizytę? Kurde ja od 32 tyg to miałam w chol.ere badań. ..
Nie, skierowanie na jakiś mocz, krew itp były owszem, a badań żadnych, ostatnią wizytę miałam 16 i mówił, że to już ostatnia. Pf.
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 14:59   #398
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hihi przywal mu

Widzę że wszystkie oczekukące dziś na w☠☠☠☠ie- jeszcze trochę dziewczynki, głowy do gory
He he ja juz nie oczekująca ale wku.rw mnie trzyma nie wiem czemu. ... ogólnie masz mi gra na nerwach strasznie. Tylko jakieś polecenia wydaje-znawca noworodków... eh.. juz mu powiedziałam ze zaraz doprowadzi do tego ze będę marzyła o dniu kiedy wróci do pracy....
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:00   #399
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Zjadlem z prawego cycka ale się cieszę jakos sam wyciagnal brodawke ale brodawki nawet po okpadach z masci piekielnie bolą eh... idę się przespać.
Kochana smaruj Twoim mlekiem i czekaj aż zaschnie. dla mnie super sposób oprócz maści.


Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
My byliśmy w klinice tylko 2 dni a zoltaczka później wychodzi. Jezdzilismy spr.poziom bilirubiny. Ostatni raz jak mały miał 2 tyg. Jak racdki i nóżki sa różowe to nie hest źle bo zoltaczka schodzi od dołu do góry wiec z buźki na końcu. Jak budzi sie
na jedzenie to też ok







dzis będzie kasa







ja mam pojemniki babyono.
Nie przewijam w trakcie snu chyba że sie wierci i widzę że przeszkadza






W wypisie dziecka ze szpitala jest jaki był najwyższy poziom bilirubiny podczas pobytu w szpitalu


Bylam w rosku. Ktoś przede mną zabrał kolor cc cream z bourjois kyity chciałam buuuuu
Mam cc cream z Maybeline, korektor loreal lumi, zielona bazę pod makijaż kryjąca zaczerwienienia Bell

Dzięki sprawdziłam jest w normie ale to był poziom z 20 kwietnia. Jak tak piszecie to się uspokoiłam bo on ma rączki i nóżki różowe. Poza tym byliśmy u położnej i to samo mówiła co piszecie. W poniedziałek będzie pierwsza wizyta patronazowa bardzo fajna wydaje się być ta babka!




Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Info od SONI
" Mialam kolejny masaz szyjki,doktor wyczul glowke .narazie mamy czekac z kroplowka bo ladne skurcze sie pisza na ktg i chca zeby samo poszlo."
Sonia kciuki oby się ruszylo!!!!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:02   #400
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Nie, skierowanie na jakiś mocz, krew itp były owszem, a badań żadnych, ostatnią wizytę miałam 16 i mówił, że to już ostatnia. Pf.
Naprawdę dziwne. To skąd wiedza jakie jest ułożenie dziecka? Jak jest wysoko czy nisko? Jaki stan jest szyjki? Itd itp. Ja bym chyba poszła prywatnie skoro tak to wygląda. Ja co dwa tyg ( bo tak na końcu miałam l4) miałam i usg i badanie ginekologiczne. Zresztą przed terminem to w ogóle z tym masażem miałam ze 3 czy 4 wizyty. .
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:05   #401
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
He he ja juz nie oczekująca ale wku.rw mnie trzyma nie wiem czemu. ... ogólnie masz mi gra na nerwach strasznie. Tylko jakieś polecenia wydaje-znawca noworodków... eh.. juz mu powiedziałam ze zaraz doprowadzi do tego ze będę marzyła o dniu kiedy wróci do pracy....

Hehe mój tez mnie dzis podirytował ale to chwilowo tylko. Jutro robi pępkówkę grilla to ogarnia trochę, na szczęscie zarcie mu zrobi taka kucharka, tylko napoje alko i miejscówkę musi ogarnąć ale poza domem sporoprzebywa dziś, dobrze ze mam mamę chętna to juz mi popomagala, obiad przyniosła :P Tylko ja w koszuli ciągle he zaraz małż wróci ze spaceru z psem to się ogarnę w końcu.
No i mała znowu rzadziaka zrobiła, juz milion razy dzisiaj, u Was też tak na początku było? Czy coś jej może szkodzić?
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2015-04-24 o 15:08
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 15:07   #402
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość
Flight, gratuluje


Ja wczoraj mialam kryzys, mam dosc juz. Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej...

U mnie mgla, chmury, brrrr...

Milego.dnia
A u mnie teraz się rozpogodziło- słońce, wiatr ustał i 17C

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Sylwia-no to super wieści, możesz być dumna


Wklejam co kupiłam dla mojej królewny tiulowa spódniczka jest przesłodka coruniu wychodź!!!Załącznik 5967549
słodka, widziałam ją

poćwiczone, obiad zrobiony, czekam na chłopaków żeby zjeść
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:10   #403
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Nic nie przygotowałam sie do zakupów i za dużo wszystkiego miałam przed oczami jutro pójdę jeszcze raz a i chce jeszcze do jednego pojechać gdzie jest szafa Revlonu
Zazdroszcze szafy revlonu,u mnie jeden rossek i nie ma,a uwielbiam ich podklad





Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
dupa dupa dupa! wrócili nas do domu
wód jest mniej faktycznie ale nie jest to wskazanie do rozpoczęcie akcji bo nie jest ich na tyle mało..... ze względów medycznych nie ma po co zaczynać akcji, bo może samo sie zacznie....
więc mamy sie zgłosić jutro między 8-9 rano...
za☠☠☠iście jeden nastraszy drugi uspokoi i weź tu badź mądry....
zła jestem jak osa! bo z torbą sie wracaliśmy i w ogóle dzwoń zaś do wszystkich że to jednak nie dziś....

luuuuz,łap pozytywy
Wyspisz się w swoim łóżku
Zjedz coś ulubionego ostatni raz np zamow pizze lub zrob duza porcje frytek,popij cola
Jutro już będziesz miała same mile smsy




Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
jestem już 3 dzien bez nabiału, jajek, drobiu i generalnie nie zostało mi za wiele do jedzenia przetrzymam tą dietę tak z 2-3 tygodnie i zobaczę czy będą efekty


a jakie mięso jadasz? mi ostatnio pediatra powiedziała że drób też może powodować kolki.

Co do żóltaczki, to myślałam, że wystawianie bezpośrednio na słońce może pomóc. Nie wiedziałam, że przez zamknięte okno też można naświetlać. Będę musiała zastosować to u małej

Powiem wam, że kocham te moje córy najmocniej na świecie Ze starszą ta miłość nie przyszła tak od razu. Dla mnie chyba to było zderzenie z rzeczywistością i jakoś nie umiałam jej pokochać od razu... Za to dziś życie bym za obie oddała

Cieszę się, że są wątki tylko miesięczne a nie tak jak kiedyś po dwa miesiące. W pierwszej ciąży nawet nie dołączałam do wątku, bo byłabym jedną z ostatnich rodzących i była masakryczna przepaść między dziewczynami. Ja rodziłam jak dziewczyny miały już 3 miesięczne bobasy, więc rozumiem te ostatnie rodzące, że nie umiecie się wbić w temat kupek, kolek itp. Ale już niedługo się przekonacie jak to jest

Miałam coś jeszcze pisać, ale tak to jest jak się nadrabia z tel i nie ma czasu od razu odpisać.
Też mi się podoba że wątki sa miesięczne
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś




Edytowane przez Aaamelkaa
Czas edycji: 2015-04-24 o 15:13
Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:13   #404
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hehe mój tez mnie dzis podirytował ale to chwilowo tylko. Jutro robi pępkówkę grilla to ogarnia trochę, na szczęscie zarcie mu zrobi taka kucharka, tylko napoje alko i miejscówkę musi ogarnąć ale poza domem sporoprzebywa dziś, dobrze ze mam mamę chętna to juz mi popomagala, obiad przyniosła Tylko ja w koszuli ciągle he zaraz małż wróci ze spaceru z psem to się ogarnę w końcu.
No i mała znowu rzadziaka zrobiła, juz milion razy dzisiaj, u Was też tak na początku było? Czy coś jej może szkodzić?
Kurde u mnie problem w druga stronę... kup robi naprawdę mało -jak jest jedna dziennie to jestem mega zadowolona za to baki ida na non stopie.. ale brak albo ograniczona ilość kup mnie martwi...:-( 😢
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:14   #405
aagatrycze
Raczkowanie
 
Avatar aagatrycze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Daleki Koniec :)
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
dupa dupa dupa! wrócili nas do domu
wód jest mniej faktycznie ale nie jest to wskazanie do rozpoczęcie akcji bo nie jest ich na tyle mało..... ze względów medycznych nie ma po co zaczynać akcji, bo może samo sie zacznie....
więc mamy sie zgłosić jutro między 8-9 rano...
za☠☠☠iście jeden nastraszy drugi uspokoi i weź tu badź mądry....
zła jestem jak osa! bo z torbą sie wracaliśmy i w ogóle dzwoń zaś do wszystkich że to jednak nie dziś....


Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
No żesz....kurczę ale oni lubią irytować ludzi przeciez to jest okrutne, ale doczytalam ze jutro wiec bede trzymac kciuki

Jak ja kocham takie mądre pytania

Yyy to co ty bedziesz jadła? Suchary?



Bardzo Ci współczuję, jak lezalam to byli ogrom dziewczyn co mezowie wolne brali a tu dupa bo porodu nie bylo, innie jechali w trase...to bardzo przykre, ale dasz rade, musisz!

Hmmm może oni widza cos czego ty nie widzisz ze bedziesz rodzic w nocy



Wybacz ale sie uśmiałam : )
No u mnie to taki brzuch zostal, chrzciny w czerwcu może troszke sie skurczy
hehe no chyba tylko to mi zostało

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hehe mój tez mnie dzis podirytował ale to chwilowo tylko. Jutro robi pępkówkę grilla to ogarnia trochę, na szczęscie zarcie mu zrobi taka kucharka, tylko napoje alko i miejscówkę musi ogarnąć ale poza domem sporoprzebywa dziś, dobrze ze mam mamę chętna to juz mi popomagala, obiad przyniosła :P Tylko ja w koszuli ciągle he zaraz małż wróci ze spaceru z psem to się ogarnę w końcu.
No i mała znowu rzadziaka zrobiła, juz milion razy dzisiaj, u Was też tak na początku było? Czy coś jej może szkodzić?
To jest jak najbardziej normalne nie ma co się przejmować
__________________
21.12.2013
06.04.2015
aagatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:15   #406
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Taa, mnie tez sie tak zdarzylo ze musialam to trzymac i strasznie nie wygodnie mi bylo.
A nastepne ktg w poniedzialek
Ja też w poniedziałek ale mam nadzieję, ze nie doczekam tej wizyty...





Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hihi przywal mu

Widzę że wszystkie oczekukące dziś na w☠☠☠☠ie- jeszcze trochę dziewczynki, głowy do gory



A jeszcze trochę i przywale :p to straszne mieć chłopa ktory wszystko wie najlepiej...


Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Nie, skierowanie na jakiś mocz, krew itp były owszem, a badań żadnych, ostatnią wizytę miałam 16 i mówił, że to już ostatnia. Pf.
Kiepsko z tymi badaniami u Ciebie. Ja od 37 tyg wizyta z ktg co tydzień i do tego za kazdym razem usg. W szoku jestem, ze lekarz na nfz tak troskliwie sie mną zajął :p
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:20   #407
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Która z Was zlozyla już wniosek o becikowe?
Pytanie mam: dochod z pitu ,us i zus to za roj 2014? Bo babka wydajaca mi druki powiedziała ze 2013
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:24   #408
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ja jak miałam termin na 11 kwietnia to w szpitalu na krzywa cukrowa dostałam skierowanie na któregoś tam czerwca. -na początku. Chyba ok8 tygodni po porodzie. Wiec wtedy się tam dopiero zjawie. A Ty? A pilnujesz sobie jeszcze cukru?
Nie pilnuje, chociaż przydaloby się. Ja mam 18 czerwca. 3 miesiące po porodzie.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:46   #409
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość

Mała sa tabsy przy kp,jednoskladnikowe
na te licze

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Mam paczkę pieluch dada rozm.1 Wrażenie robią dobre bo są miękkie i nie grube. Kupilam żeby łatwiej bylo kupke wyskrobac do próbki i faktycznie w oamoers biały wsiaka kupka od razu w ta siateczke a tu nie. Potestuje je i zobaczymy. Ciekawe czy rozm.2 też takie przyjemne bo na tych jedynkach jest napisane premium comfort fit i one są w małych paczkach a kolejne w dużych
tez mialam paczke jedna dady, nawet dobre, fajne milutkie ale do pampersa bialego sie nie umywaja

w ogole kupilam dzis jeszcze jedna mala paczke 1, mialam przejsc na 2ale jakies takie duze mi sie wydaja :/

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Mi wygodnie pewniej się czuję że nigdzie nie zachaczę blizny i ze majty się nie wpiją
Sylwia a Ty masz już normalne czucie wokół rany?
nie, dretwe jeszcze

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Sylwia-no to super wieści, możesz być dumna


Wklejam co kupiłam dla mojej królewny tiulowa spódniczka jest przesłodka coruniu wychodź!!!Załącznik 5967549
cos pieknego

jestem MEGA dumna

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

maz wrocil dzis pierwszy raz do pracy, po miesiecu siedzenia z nami (nareszcie ) a my poczulismy troche wolnosci i ruszylismy na spacer, do pepco nas pognalo
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 15:47   #410
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kordelka85 Pokaż wiadomość
GOCZEK, DOMINA kiedy rozbicie krzywa cukrową?
6 tygodni po porodzie mam zalecone, sie postaram gdzies w okolicach tego terminu
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:52   #411
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Skierowana do szpitala, wód mniej, więc nie ma co czekać bo i tak po terminie jestem . Ogarniam się i lecimy na porodowke 3 majcie kciuki bo obsrana jestem
Kciuki mocne!!!

VIOLKA ja mialam ściągnięty plaster po 12 h od cięcia i super się goi bez tego,od razu kapalam się i nie omijam tej rany wcale.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:53   #412
boleczka93
Zakorzenienie
 
Avatar boleczka93
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 074
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Ja też w poniedziałek ale mam nadzieję, ze nie doczekam tej wizyty...
No ja tez mam taka nadzieje, caly czas sobie jeszcze mowimy z M ze nam malutka chce zrobic prezent na 6 rocznice bo jutro mamy , trzymam kciuki za Ciebie
__________________
Razem od 25.04.09
Jestem Twoją żonką od 27.12.14

Nasza córcia - Nikola
30.04.15
boleczka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 15:54   #413
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Która z Was zlozyla już wniosek o becikowe?
Pytanie mam: dochod z pitu ,us i zus to za roj 2014? Bo babka wydajaca mi druki powiedziała ze 2013
Mi mówiła że za 2013. Jeszcze nie składałam ale już mam prawie wszystkie papiery:P
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:01   #414
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Kurde nie wiem co to za fenomen-bliscy znajomi czekają kulturalnie na wizyte u nas, głupio im pytać czy juz można a osoby z którymi widzę sie raz w roku juz by sie wepchaly ... I truja mi dupe czy mogą wpaść. Pisze ze za miesiac gosci przyjmujemy. Masakra.
ludzie sa ciekawscy ;/ a tylko prawdziwi znajomi rozumieja, ze potrzeba wam czasu

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hehe mój tez mnie dzis podirytował ale to chwilowo tylko. Jutro robi pępkówkę grilla to ogarnia trochę, na szczęscie zarcie mu zrobi taka kucharka, tylko napoje alko i miejscówkę musi ogarnąć ale poza domem sporoprzebywa dziś, dobrze ze mam mamę chętna to juz mi popomagala, obiad przyniosła :P Tylko ja w koszuli ciągle he zaraz małż wróci ze spaceru z psem to się ogarnę w końcu.
No i mała znowu rzadziaka zrobiła, juz milion razy dzisiaj, u Was też tak na początku było? Czy coś jej może szkodzić?
u nas to caly czas rzadkie
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ


Edytowane przez MaŁa_Sylwia
Czas edycji: 2015-04-24 o 16:03
MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:15   #415
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

FLIGHT doczytałam teraz ze urodziłas ogromne gratulacje!!!!

Ja coś czuje ze nie dam rady być teraz z Wami na bieżąco póki się nie ogarniemy z naszą dzidzia

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

VIOLKA rzadkie kupki to norma tak mi się wydaje ze takie maluszki jeszcze nie robią konkretnych kup.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:31   #416
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
FLIGHT doczytałam teraz ze urodziłas ogromne gratulacje!!!!

Ja coś czuje ze nie dam rady być teraz z Wami na bieżąco póki się nie ogarniemy z naszą dzidzia

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

VIOLKA rzadkie kupki to norma tak mi się wydaje ze takie maluszki jeszcze nie robią konkretnych kup.
Nie przejmuj sie ja to wchodze i zazwyczaj na ostatnią stronę : )
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:32   #417
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
Mi mówiła że za 2013. Jeszcze nie składałam ale już mam prawie wszystkie papiery:P
Faktycznie chyba jednak 2013 bo za 2014 jeszcze jest niby czas na rozliczenie itd
Dzięki

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

zdziwiło mnie że 2 akty urodzenia chcą,Kamilka i Michała
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 16:38   #418
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Faktycznie chyba jednak 2013 bo za 2014 jeszcze jest niby czas na rozliczenie itd
Dzięki

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

zdziwiło mnie że 2 akty urodzenia chcą,Kamilka i Michała
Bo pewnie o rodzinne od razu. Ja mam dwa wnioski o becikowe, a drugi o zasilek rodzinny i dodatek z tytulu urodzenia dziecka. Wszystkie zaswiadczenia z 2013 roku.

Pesel nam wczoraj przyszedl, musze ogarnac papiery i zlozyc wszystko do mopsu.

Dzis odpukac lepiej u nas. Bylysmy na spacerku, Milka sie wyszalala.

Przyszedl dzis konik morski fisher price. Jak wasze dzieci reaguja na niego?
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 17:07   #419
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Goczek mojego doktora wlassie nie bylo i to ten minus.
Oni chyba dzis to odwlekli bo mieli mulllltum cesarek i porodow!

Bolus dawaj grilla!

M byl, nawiozl dobroci. Dzis juz dwa razy byl..nie wiem po co.. jutro tez bedzie. Kazalam mu do kaperka jechac i go na ringo zabrac,co by nie bylo ma 30km do mnie w jedna strone.dzis na obchodzie bede ich meczyc o kroplowke na jutro.
Po obchodzie pojde sie kapac.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 17:10   #420
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

AMELKA tak dobrze Ci powiedziala ze z 2013 r maja byc. Za 2014 chca w drugiej polowie roku u nas akt malej tylko chca.

MADELINEM moja mala go uwielbia zasypia z nim jak jej gra

MALA Ja mialam tabsy dla karmiacych i mniej mleka mialam a skojarzylam po fakcie jak poczytalam o tym.

Ja mam podklady 2 jeszcze z tej promki styczniowej po za tym dostala od sis pake z podkladami, cieniami, szminkami, blyszczykami... itp. Zanioslam szwagierce na dol aby sobie wybrala bo sama tego nie przejem..

W pokojach poscieralam kurze, uporzadkowalam boksy z zabawkami i ide ogarnac kuchnie i lazienke jak mi mala da bo jak na razie to spi. Moze uda mi sie odkurzyc potem.. chlopaki z mezem na dworze.
I sernik na zimno machnelam
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 13:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.