Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 13:36   #2041
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
to dopiero początek
to samo pomyslalam!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Może rodzą dziewczyny już, oby

Mała Sylwia - z tymi czapkami to w ogóle jest śmiesznie, ja już dostałam rady hehe, że koniecznie muszę kłaść spać w czapce bo u mnie jest zimno ( 21 stopni - może nie najcieplej, ale bez przesady) w wózku w czapce, w ogóle najlepiej pewnie w futrzanej... Ja się boję tych zawiązywanych pod szyją, przerażają mnie troczki, które może dzidziuś bezwiednie zacisnąć sobie... Mam kilka takich śmiesznych czapeczek z uszkami, oczkami itp. ale to jak będzie chłodno i po kąpieli myślę, mam też letni berecik ( ;P) i takie opaski, żeby słonko nie grzało. Myślę, że nie zamorduję swojego dziecka nie ubierając jej jak na syberię...
tez mam duzo czap i chyba nbardziej bede je zaklala na glowke jak bedziwe zimno, zeby cieplo nie uciekalo a nie ze wzgledu na uszka po kapieli na poczatku zakladalam cieniutka bawelniana, teraz juz nic

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to witamy się spacerkowo nadaje z ławki parkowej. Filip dziś od rana taki krzykacz był prawie 4 godziny nie chciał iść spać tylko cyc i cyc wiec ubrałam go i wzieliśmy go na spacerek. Teraz spiocha słodko a ja się wygrzewam na słońcu
!
jak ci dobrze
u mnei za oknem srednio, alwe moze po obiedzie wezme troche malego, niech powietrza zlapie

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Mala cos niespokojna jest i podsypia po 20min. Teraz wzielam ja na siebie to sie uspokoila. Chyba potulac sie potrzebuje.
Jasiek tez przytulas dzis.
na mnie, przy mnie na kocyku jest fajnie i spiocha sobie, jak go odkladam do lozeczka do pomialkuje
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:40   #2042
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

A Szymek juz prawie dwie godziny jest na spacerze z babcia Czuje sie prawie jak na wakacjach
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:45   #2043
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

czesc juz pewnie widziala na fb, a dla tych ktore nie widzialy to zdj aktualne malego w klubie zamiescilam

MAJKA- mialas aktualne zdj Julka wrzucic

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A Szymek juz prawie dwie godziny jest na spacerze z babcia Czuje sie prawie jak na wakacjach
jak tesciowa wziela malego na spacer na wsi na 30 minut to sie czulam jak bez reki i co chwile wygladalam gdzie oni sa

__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ


Edytowane przez MaŁa_Sylwia
Czas edycji: 2015-04-30 o 13:47
MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:49   #2044
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ale jaki brzuch?! extra!
ja po 6 tyg wygladamy tak, nie jest zle, choc jak sie najem czuje sie jak w ciazy, waga pokazala dzis kolejny kg w dol, choc to na czczo z rana mam 63, wiec jeszcze 6 do wagi z przed ciazy

Twoj tez dobrze wygląda!




Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
dzieki za przypomnienie, maz wroci z pracy to by pasowalo na zakupy podjechac, choc pewnie dzisiaj tlum bedzie wczesnie. ciekawe czy ja gdzies jeszcze chleb dostane

Ja mam juz chleb




Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
I spoko jest ten Canpola? Bo musze kupić a nie chce wydawać tez niewiadomo ile...

jestem zadowolona. Miał dobre opinie dlatego kupilam




Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Ja póki co myje w żelu do kąpieli z babydream pasuje nam bo ma delikatny zapach i delikatnie się pieni. Ale jak te nóżki i rączki będą dalej takie suche to kupię na pewno emolient

A tak w ogóle to witamy się spacerkowo nadaje z ławki parkowej. Filip dziś od rana taki krzykacz był prawie 4 godziny nie chciał iść spać tylko cyc i cyc wiec ubrałam go i wzieliśmy go na spacerek. Teraz spiocha słodko a ja się wygrzewam na słońcu

GOSIAK Ty to masz szczęście w tego totka!

Ale super
U nas dzis tez pięknie - słonko 16 stopni. Maly tez plakal mocno. Potem poszły bączki i kupa.




Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Majka a Ty miałas jakieś badania robione u tego neonatologa ze względu na te drgawki?
Bo się niepokoimy jakoś i mąż wyczytał że można EEG zrobić glikemię i poziom elektrolitów i każe mi zapisać malutką, ja bym poczekała jeszcze do poniedziałku ale mąż poprostu chce żebyśmy byli spokojniejsi. Za bardzo niewiem gdzie najlepiej w Białym na takie badania umawiać...
Czytalam ze to fizjologia. Potwierdził to wczoraj ten lekarz i pefiatra. Nawet ma to nazwę ale nie pamiętam jaka. To zanika ok.2-3 m-ca życia

Kamilove - zobaczymy jak u nas zadziała esputicon. Mam wrażenie ze Julek musi swoje przecierpiec i popłakac niezależnie od leków :/

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Sylwia - wrzucę. Tyle że mój syn albo śpi albo płacze. Stany pośrednie trwają niezwykle krótko
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 13:54   #2045
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
aż się zawstydziłam
Serio gosia super sobie radzisz .

Bylismy w rossku ale tylko cień z miss sporty wzielam i tusz lovely ostatni.
Mlody nie chce zasnąć a ja padał zmęczona.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:01   #2046
aagatrycze
Raczkowanie
 
Avatar aagatrycze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Daleki Koniec :)
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Witam
Ostatnio co próbuję coś napisać, to mi zaczyna stękać albo młodsza, albo starsza córa. No nie dają mamie być aktywną na forum
Teraz starsza ma drzemkę u siebie w łóżeczku, a młodsza śpi w salonie przy dźwiękach mojej suszarki będę musiała sobie kupić nową jak jej się te kolki skończą, bo się eksploatuje cały czas. Nawet jak karmię, to muszę ją włączyć, bo mała z tego bólu nawet cyca łapać nie chce

W ogóle to mam mega duża różnicę w wielkości piersi, zwłaszcza po karmieniu. Chyba nawet ze 2 rozmiary. Jak tak stanę przed lustrem, to mnie to przeraża ten widok Mam nadzieję, że mi się szybko laktacja unormuje i moje cycuchy szybko do siebie wrócą

ooo i starsza się obudziła...
__________________
21.12.2013
06.04.2015
aagatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:04   #2047
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
Witam
Ostatnio co próbuję coś napisać, to mi zaczyna stękać albo młodsza, albo starsza córa. No nie dają mamie być aktywną na forum
Teraz starsza ma drzemkę u siebie w łóżeczku, a młodsza śpi w salonie przy dźwiękach mojej suszarki będę musiała sobie kupić nową jak jej się te kolki skończą, bo się eksploatuje cały czas. Nawet jak karmię, to muszę ją włączyć, bo mała z tego bólu nawet cyca łapać nie chce

W ogóle to mam mega duża różnicę w wielkości piersi, zwłaszcza po karmieniu. Chyba nawet ze 2 rozmiary. Jak tak stanę przed lustrem, to mnie to przeraża ten widok Mam nadzieję, że mi się szybko laktacja unormuje i moje cycuchy szybko do siebie wrócą

ooo i starsza się obudziła...
A suszarka z youtube nie działa?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

No mlody padl. Mamusia odpoczywa dobrze ze mam obiad na dzis.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:06   #2048
aagatrycze
Raczkowanie
 
Avatar aagatrycze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Daleki Koniec :)
Wiadomości: 233
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A suszarka z youtube nie działa?

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

No mlody padl. Mamusia odpoczywa dobrze ze mam obiad na dzis.
No właśnie, że nie działa z telefonu z aplikacji też nie bardzo... Tylko moja stacjonarna Przy okazji też czasem jej brzuszek grzeję tą suszarką i też jej trochę ból brzuszka mija...
__________________
21.12.2013
06.04.2015
aagatrycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:08   #2049
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez aagatrycze Pokaż wiadomość
No właśnie, że nie działa z telefonu z aplikacji też nie bardzo... Tylko moja stacjonarna Przy okazji też czasem jej brzuszek grzeję tą suszarką i też jej trochę ból brzuszka mija...
U mnie tez lepiej działa prawdziwa. Szum samochodów tez dobrze działa na spacerach
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:21   #2050
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję Wam bólu po,oby szybko przeszło

U nas teraz już okay, ale m.in. Po paru dniach w domu wróciliśmy do szpitala z zoltaczka (w sensie sam synek niestety już) ,potem mieliśmy problemy z karmieniem i wyladowalismy u doradcy laktacyjnej...
Teraz juz jest okay,karmimy się mieszanie,bo mam za mało tkanki gruczolowej i choćbym na głowie stawała samą piersią dziecka nie wykarmie

Poza tym wszystko juz okay,nie licząc tego że mały strasznie potrzebuje bliskości i właściwie non stop na rękach,wiec ciężko cokolwiek w domu zrobić ;-)
Nie martw się tym karmieniem. Głową muru nie przebijesz.

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A myslisz ze moge tym co odciagam przed karmieniem? Nie bedzie to zla opcja jesli to laktoza go tak drazni? Zal mi je wylewac, a oddzielnie sciagac do mycia tylka to zwariuje chyba.
Nie mam pojęcia niestety
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:25   #2051
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Dzieci sąsiadów mnie odwiedzily bo widzialy małego na zewnątrz i juz się nie mogly doczekać.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 14:26   #2052
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
wysypalo mi Jaska na buzi, od dydaka i pod szyjka od czapki :/ polozna mowila, zeby przemywac rumiankiem.

ja sie w ogole nad tymi czapkami zastanawialam i pytalam ja o to, powiedziala, ze u nas w polsce jest taki dziwny zwyczaj tych czapek, ze jak matke na dworze zobacza z dzieckiem bez czapki to najlepiej by zlicznowali, czytalam tez troche o tym i taka prawda, ze nie ma czegos takiego jak przewianie uszka (dzieje sie to tylko jak ucho jest mokre), zapalenie wystepuje od bakterii nie od wiatru
na dwor jak wiaterek to zakladac jak naciensza bawelniana, w gondoli sciagac balam sie ze tylko dla mnie te czapki to chora sprawa, ale widze ze nie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


nic nie poradzisz, jak trzeba to trzeba, wazne zbey jemu ta dupcia sie wygoila

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


moze uzyj swojego magicznego czopka musujacego?
Ja to bym sie bala ale ja ogólnie przegrzewam synka :/ boje sie ze zimno mu
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:27   #2053
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Ja to bym sie bala ale ja ogólnie przegrzewam synka :/ boje sie ze zimno mu
Ja tez sie boje ze mu zimno będzie na zewnątrz ale staram się zachować zdrowy rozsądek.
siempre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:28   #2054
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
ciekawe jak boleczka ...
Też o niej myślę. ...

Była polozna i zdjęła mi szwy bolało troche ale teraz jaka ulga siedze normalnie co do przeziębienia... możliwe że to od piersi, chociaż badała i według niej jest wszystko w porzadku ale w razie czego przystawiac raz na jakiś czas do cyckow aby sobie possal a reszta butelką jak chce i man oficjalne pozwolenie na dawanie mm na noc bo dziecko będzie lepiej spać iii pepuszek odpadł w 9 dobie można kąpać małego i mamy wychodzić na spacery jak najwięcej następna wizyta w przyszłym tygodniu aaa i ibuprom mogę wziąć na "przeziębienie"
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:41   #2055
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Majka u Ciebie tylko nóżka drży u nas to czasem i ręce i wtedy jakby cała buu znasz jakiegoś dobrego neurologa dziecięcego ?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Znalazłam jakąś Dr n. med. Marzannę Wołk - ma dobre opinie. Pojedziemy sprawdzimy bo będziemy niespokojni - 6 maja wizyta, na fundusz na listopad można 😜heh kochana służba zdrowia.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015

Edytowane przez violka848
Czas edycji: 2015-04-30 o 14:43
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:43   #2056
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Dzięki Kochane, byla pediatra i
stwierdziła, ze ' nie wie co ma z nami zrobic' bo bilirubina lekko wzrosła (z 9,5 na 11,8) ale dalej w górnej granicy normy i jestesmy w zawieszeniu, bo wypisać z czystym sumieniem nie moze a naświetlać za wcześnie przy takim wyniku..
Pobiora jeszcze raz krew o 16, zeby sprawdzić czy spada czy nie, bo podobno w 3 dobie jest największy poziom..
Eh no nie mam wyjścia, wole to teraz przejść niz trafic potem do szpitala rzeczywiście z żółtaczka tzn mała by musiała sama wrócić i leżeć
Tu przynajmniej razem możemy być..modlę sie, zeby nie było takiej potrzeby
I Wasze kciuki dalej potrzebne prosze!

Co do sąsiadki z pokoju to sie okazało, ze faktycznie była głodna!! A laska ciagle walczyła z przystawieniem..polozne w nocy przylatywały, ze czemu tak płacze, bo 'umarłego by obudzila' proponowały dać mm ale ona nie chciała, bo sie odzwyczai od piersi. W dzień tez przylatywaly i studentki ale wszyscy łącznie z mamuśka sie smiali, ze taka nerwuska i złośnica . Taa zabawne serio
Teraz mm podali i nastała cisza wow, no nie było innej opcji-u nich żółtaczka ewidentnie wzrosła od wczoraj plus hematokryt jest nie teges i zabrali jej mała na gore na kroplówkę i fototerapie..
Przespałam sie 2h ahh


Cashmere- współczuje problemów Szymka z pupka! Przetrwacie tetrę i bedzie super

Gossip-ja tez sie boje co to z dwójka bedzie, ja mam chyba szew az do odbytu :/

Gosiak-gratki totka! Farciara

Viola-moja Ala śpi jak Twoja Ada z tego co czytam. Zaraz ja muszę wybudzać na jedzenie

Sylwia-mamusia sexy z Ciebie brzuSzek elegancki i fryzurka extra, te fotki na fb cudne
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:46   #2057
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Kamilove w Łomiankach mamy, wiec bliziutko

Cashmere wsppolczuje pieluch tetrowych

Majka super brzuch plaski!

Koperco no i zapomnialam co Ci napisac mialam

Ciekawe jak Boleczka

Ja wkladek nie nosze, mi tylko raz pocieklo na uczelni, bo za dlugo z laktatorem zwlekalam
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 14:50   #2058
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Ja jak wychodzę to zakładam wkładki a tak po domu to nie.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:00   #2059
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Hej! Ja nic nie pisze bo nic się nie dzieje. Dostałam żel do pipki, skurcze były ale po 2h ustały. Zresztą ja ich nawet bardzo nie czułam a na ktg wychodziły ponad skalę. Położna stwierdziła, że jestem stworzona do rodzenia... Taa Teraz czekam co dalej... Szykuje się chyba cesarka...

Ciekawe jak Boleczka?
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 15:08   #2060
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Witam

Dziś o 11.40 mój synuś skończył 2 tygodnie

Byliśmy dziś u lekarza i okazało się, że od zeszłego tygodnia przybrał ponad 600g. Aż cyc rośnie A tak serio to zdziwiona jestem, że tak ruszył choć nie powiem widać po nim, że mu się "rośnie" Poza tym wszystkie odruchy i cała reszta w porządku. Mamy zalecenie by wypuszczać się na dłuuugie spacery to małemu ta resztka żółtaczki szybciej zniknie. Poza tym widzimy się na szczepieniu w 6 tygodniu.

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Była polozna i zdjęła mi szwy bolało troche ale teraz jaka ulga siedze normalnie
Też od dziś jestem bezszwowa : Tzn u mnie były szwy rozpuszczalne ale te końcówki wystające na wierzch miałam sobie niby sama odciąć. Poza tym położna uspokoiła mnie, że macica się dobrze obkurcza i żebym sobie filmów nie kręciła Ale jak tu wytrwać skoro nawet spodni nie mogę zapiąć bo mnie brzuch i skóra na brzuchu bolą. Że o załamującej wielkości telbucha nie wspomnę...

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
RYBCIA jak chłopaki miały po 3/4 miesiące to ja nad morze jechałam ponad 500km i nic się i nie stało.. a w aucie spały jak susły że na karmienie budzić musiałam.. ale my to rodzina "terenowa" jesteśmy od samego początku jeździmy dużo z chłopakami i zwiedzamy.
Właśnie trzeba coś zacząć jakiś wyjazd planować

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ale jaki brzuch?! extra!
ja po 6 tyg wygladamy tak, nie jest zle, choc jak sie najem czuje sie jak w ciazy, waga pokazala dzis kolejny kg w dol, choc to na czczo z rana mam 63, wiec jeszcze 6 do wagi z przed ciazy
U mnie dziś na czczo było 65,5 i tym samym 6,5 do wagi z przed ciąży ale niestety brzuch sterczy jak sterczał w połowie ciąży

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nancy822 Pokaż wiadomość
Hej! Ja nic nie pisze bo nic się nie dzieje. Dostałam żel do pipki, skurcze były ale po 2h ustały. Zresztą ja ich nawet bardzo nie czułam a na ktg wychodziły ponad skalę. Położna stwierdziła, że jestem stworzona do rodzenia... Taa Teraz czekam co dalej... Szykuje się chyba cesarka...

Ciekawe jak Boleczka?
Znam ten tekst z pierwszej ciąży. Padł o 9 rano. Prawie 8h później byłam już po cesarce
__________________
Всеки вижда как изглеждаш, но малко чувстват какъв си.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:08   #2061
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Witam

Dziś o 11.40 mój synuś skończył 2 tygodnie

Byliśmy dziś u lekarza i okazało się, że od zeszłego tygodnia przybrał ponad 600g. Aż cyc rośnie : A tak serio to zdziwiona jestem, że tak ruszył choć nie powiem widać po nim, że mu się "rośnie" Poza tym wszystkie odruchy i cała reszta w porządku. Mamy zalecenie by wypuszczać się na dłuuugie spacery to małemu ta resztka żółtaczki szybciej zniknie. Poza tym widzimy się na szczepieniu w 6 tygodniu.



Też od dziś jestem bezszwowa : Tzn u mnie były szwy rozpuszczalne ale te końcówki wystające na wierzch miałam sobie niby sama odciąć. Poza tym położna uspokoiła mnie, że macica się dobrze obkurcza i żebym sobie filmów nie kręciła : Ale jak tu wytrwać skoro nawet spodni nie mogę zapiąć bo mnie brzuch i skóra na brzuchu bolą. Że o załamującej wielkości telbucha nie wspomnę...



Właśnie trzeba coś zacząć jakiś wyjazd planować :



U mnie dziś na czczo było 65,5 i tym samym 6,5 do wagi z przed ciąży ale niestety brzuch sterczy jak sterczał w połowie ciąży
Piona Maddy - mój Syneczek tez dzisiaj skończył 2 tygodnie o 9. 35
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:13   #2062
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
ale jaki brzuch?! extra!
ja po 6 tyg wygladamy tak, nie jest zle, choc jak sie najem czuje sie jak w ciazy, waga pokazala dzis kolejny kg w dol, choc to na czczo z rana mam 63, wiec jeszcze 6 do wagi z przed ciazy
Super spadł brzuszek





Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Kamilove w Łomiankach mamy, wiec bliziutko

Cashmere wsppolczuje pieluch tetrowych

Majka super brzuch plaski!

Koperco no i zapomnialam co Ci napisac mialam

Ciekawe jak Boleczka

Ja wkladek nie nosze, mi tylko raz pocieklo na uczelni, bo za dlugo z laktatorem zwlekalam
No to blisko super My byliśmy w weekend na działce moich teściów, mają w markach więc też rzut beretem ale lipa bo tam altanka tylko i na cyca musiałam chować się z małą do samochodu a trochę ciepło było
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:16   #2063
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ja jak wychodzę to zakładam wkładki a tak po domu to nie.


Madzia moja już dziś więcej czuwała, z dnia na dzień bedzie mniej tego spanka ale oby nocki ładnie przesypiały Pozdrawiamy Alę💐 i czekamy na fotki
Szkoda że tu w wątku nieda się wstawiać jakos z zastrzeżeniem, bo w klubie mało kto ogląda i komentuje

Sylwia, Majka ekstra wyglądacie
Ja jak pierwszy raz wyszłam po ciazy, to tak dziwnie się czułam, patrzyłam czy na mnie patrzą że jestem bez balastu W ogóle mi sie wydaje że ciàża to tak dawno było he a to 1,5 tyg temu
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:17   #2064
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Madzix kurcze biedna ale co się robi dla maluszka nadal trzymamy mocno

Nancy dziś cesarka? Będzie kwietniowy czy majoweczka się szykuje ?

Maddy u mnie też rozpuszczalne ale cięcie i pęknięcie zrosniete a szwy takie grube były że już mnie uwieraly i wbijaly mi sie :/ więc postanowiła mi ściągnąć abym nie cierpiała
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:26   #2065
nancy822
Zadomowienie
 
Avatar nancy822
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 329
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Madzix kurcze biedna ale co się robi dla maluszka nadal trzymamy mocno

Nancy dziś cesarka? Będzie kwietniowy czy majoweczka się szykuje ?

Maddy u mnie też rozpuszczalne ale cięcie i pęknięcie zrosniete a szwy takie grube były że już mnie uwieraly i wbijaly mi sie :/ więc postanowiła mi ściągnąć abym nie cierpiała
Żebym to wiedziała kiedy. Rano ordynator zarządził, że jak nie pójdzie po żelu to trzeba pomyśleć o cesarce. Teraz tż poszedł pytać co dalej, musi czekać na dyzurujaca lekarke a ona ma poród. Zobaczymy co dalej... Ale raczej będzie majowa dzidzia
nancy822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:31   #2066
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Też tak macie z piersiami że nagle zaczyna wam z nich lecieć? Ja czuje dziwne mrowienie i patrze a mi ciurkiem bez wyciskania mleko leci
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:37   #2067
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Też tak macie z piersiami że nagle zaczyna wam z nich lecieć? Ja czuje dziwne mrowienie i patrze a mi ciurkiem bez wyciskania mleko leci
Ja czuje jakby taki skurcz w sutka, nieprzyjemny. I wtedy pojawiaja się kropelki.

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Lodówka nam mrozi. Znowu wydatek
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:43   #2068
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Kobitki - jak przetrzymujecie swoje odciagniete mleko np w lodówce albo w zamrażarce to w jaki sposób je później podgrzewacie żeby można było dać dzidziusiowi a żeby nie straciło swoich właściwości?
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 15:59   #2069
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Majka u Ciebie tylko nóżka drży u nas to czasem i ręce i wtedy jakby cała buu znasz jakiegoś dobrego neurologa dziecięcego ?

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Znalazłam jakąś Dr n. med. Marzannę Wołk - ma dobre opinie. Pojedziemy sprawdzimy bo będziemy niespokojni - 6 maja wizyta, na fundusz na listopad można 😜heh kochana służba zdrowia.
Ze starszym byliśmy u niej. Podobno dobra. Dasz znać co powiedziała ok?
U nas drżą nóżki i warga dolna
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 16:01   #2070
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dobrze że juz u Was w porządku
Na jakiej podstawie się stwierdza ze tej tkanki gruczołowej jest za mało?

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Współczuję ale jeszcze bardziej jego mamie :/ Może ono głodne
Kiedy się dowiecie czy idziecie dzis do domku?
Doradca laktacyjna mi wymacala cyce,oceniła ich kształt i na tej podstawie. Coś mówiła,że normalnie one os sutka w dół powinny być takie polkoliste, a moje są proste tak jakby...taki stożek... No i lekka asymetria też to potwierdza niby.

Ja się zaopatrzylam jak Szymek był w szpitalu w laktator elektryczny z Medeli i jest spoko,ale teraz już nie używam,bo w ciągu dnia karmimy się SNS.

A czapki faktycznie.chore,chociaż ja na dwór zakładam bawełnianą ;-)

Madzixx, zostancie lepiej w szpitalu,nas w środę wypisali z bilirubina 11,3 i niby wszystko okay,a w poniedziałek wróciliśmy z 19,95...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-09 13:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.