Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-20, 22:06   #3421
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
No to dobrze ze udało się bez zabiegu








kurcze współczuję. I trochę się obawiam ze u nas może być to samo bo podobnie płyty wyglądały zanim zaczęłam stosować emolient do kąpieli...







tak nadal bez, walczę sama ze sobą, bo taka mam ochotę na mleko czy lody smietankowe ze nie macie pojęcia! Stwierdziłam ze za dwa tyg spróbuję wypić szklankę mleka żeby sprawdzić czy objawy wrócą bo póki co jest dużo lepiej. Buzia gladziutka, mniej ulewa. Tylko te kupy ze sluzem mnie martwią.





No mój też ostatnio mniej przybiera niż wcześniej, mam nadzieje ze nic mu nie jest i ze po prostu się normuje juz ta waga bo i tak swoje kg juz ma! Ostatnio przybyło mu ok 250 g na 9 dni a wcześniej potrafił przybierać ok 330 na tydzień
Kupy ze śluzem teraz się pojawiły?
250g to super przyrost! My tak średnio przybieramy a teraz myślę czy 200g będzie.

Madzixx - gdzie się podziewasz?
Rosario - a Ty?
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 22:16   #3422
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Ja biorę teraz najmniejszą dawkę 25 i doktorek powiedział ze mam tarczyce de lux nic nie widać ze niedoczynność jakaś była większa widocznie u Ciebie potrzebna większą dawka żeby wszystko pracowało jak należy.

DOMIMA kochana glowa do góry! zapal sobie papieroska jak tak bardzo potrzebujesz tego, wyluzujesz się pewnie po tym. Choć jak zaczniesz to już może polecieć z górki i ciężko będzie przestać. Ja bym troszkę ściągnęła na Twoim miejscu skoro w dotyku masz bolesne piersi.
Dziękuję Ci Kochana :-*
Właśnie myślałam że się przelamie ale jeszcze nie... jeszcze mam jakąś dziwna blokadę której nie umiem zrozumieć :-/
Boje się ruszyć te cyce żeby zaraz nie bylo kłopotów - zobaczę rano jak będzie. Póki co pije szałwie i miete. Oby jakieś zapalenia mnie ominęły bo to juz będzie za dużo jak na mnie...
To ile Filipek waży teraz? Bo on młodszy od mojego o kilka dni.. a Mój waży na domowej wadze niecałe 6.5 kg. i nie wiem czy to ok czy nie- dopiero mam wizytę u lekarza w przyszły wtorek...

Edytowane przez DomimaZet
Czas edycji: 2015-07-20 o 22:17
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 22:20   #3423
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

GOSSIP ładna sukienka

MAJKA od paru dni mamy śluz w kupie, a od tyg często idą zielono- pomarańczowe. Czasem dość wodniste czasem normalne. Nie wiem co o tym myśleć. ..

My spędziliśmy dzień na ogródku. Opalilam się znów, ale chyba już przystopuje z tym słońcem bo i tak już wyglądam jakbym z wakacji wróciła. Nigdy nie byłam tak opalona, bo wiecznie w pracy człowiek siedział.
Jutro rano sprawa w sadzie :/ jak o tym pomyślę to mi słabo. Na dodatek z piersi nie leci mi chyba mleko zbytnio bo odciagnelam ledwie 65 ml. A musze zapełnić do rana cała butlę... ciężka noc mnie czeka z laktatorem a ja na wizażu siedzę zamiast spać
Żegnam się więc i życzę dobrej nocki!

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

DOMIMA w sobotę wazony był i wyszło 7180g. Myślę że Twój Olaf ma dobrą wagę. Każde dziecko w swoim tempie przybiera. Nasz akurat w szybkim lecę pa!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 22:29   #3424
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
GOSSIP ładna sukienka

MAJKA od paru dni mamy śluz w kupie, a od tyg często idą zielono- pomarańczowe. Czasem dość wodniste czasem normalne. Nie wiem co o tym myśleć. ..

My spędziliśmy dzień na ogródku. Opalilam się znów, ale chyba już przystopuje z tym słońcem bo i tak już wyglądam jakbym z wakacji wróciła. Nigdy nie byłam tak opalona, bo wiecznie w pracy człowiek siedział.
Jutro rano sprawa w sadzie :/ jak o tym pomyślę to mi słabo. Na dodatek z piersi nie leci mi chyba mleko zbytnio bo odciagnelam ledwie 65 ml. A musze zapełnić do rana cała butlę... ciężka noc mnie czeka z laktatorem a ja na wizażu siedzę zamiast spać
Żegnam się więc i życzę dobrej nocki!
U nas też od ponad tygodnia gorsze kupy i ostatnio też wodniste. Tez nie wiem skąd
Dobranoc

Domima - laktacja nie ustanie tak nagle. Daj sobie (a raczej swoim cyckom hehe) trochę czasu. Mniej teraz pijesz? Warto ograniczyc płyny żeby nie pobudzac produkcji mleka

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Hanka - Julian ma podobną wagę. Tydz.temu wazyl 7140. Filip jest młodszy 3"tyg.ale urodził sie cięższy.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kurcze która już godzina
Idę spać
Dobranoc
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 22:36   #3425
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
GOSSIP ładna sukienka

MAJKA od paru dni mamy śluz w kupie, a od tyg często idą zielono- pomarańczowe. Czasem dość wodniste czasem normalne. Nie wiem co o tym myśleć. ..

My spędziliśmy dzień na ogródku. Opalilam się znów, ale chyba już przystopuje z tym słońcem bo i tak już wyglądam jakbym z wakacji wróciła. Nigdy nie byłam tak opalona, bo wiecznie w pracy człowiek siedział.
Jutro rano sprawa w sadzie :/ jak o tym pomyślę to mi słabo. Na dodatek z piersi nie leci mi chyba mleko zbytnio bo odciagnelam ledwie 65 ml. A musze zapełnić do rana cała butlę... ciężka noc mnie czeka z laktatorem a ja na wizażu siedzę zamiast spać
Żegnam się więc i życzę dobrej nocki!

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

DOMIMA w sobotę wazony był i wyszło 7180g. Myślę że Twój Olaf ma dobrą wagę. Każde dziecko w swoim tempie przybiera. Nasz akurat w szybkim lecę pa!
To trzymam kciuki za nocke z laktatorem :-*-ładna ma wagę Filipek i to na dodatek na samej piersi - Musisz mieć super to mleko swoje:-* ekstra

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas też od ponad tygodnia gorsze kupy i ostatnio też wodniste. Tez nie wiem skąd
Dobranoc

Domima - laktacja nie ustanie tak nagle. Daj sobie (a raczej swoim cyckom hehe) trochę czasu. Mniej teraz pijesz? Warto ograniczyc płyny żeby nie pobudzac produkcji mleka

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Hanka - Julian ma podobną wagę. Tydz.temu wazyl 7140. Filip jest młodszy 3"tyg.ale urodził sie cięższy.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kurcze która już godzina
Idę spać
Dobranoc
Czy pije mniej... hmm no tak nie do końca bo przy tej duchocie to się nie da za bardzo :-(- domyślam się ze to chwile potrwa -choć tak sądząc po ostatniej ilości to nie powinna trwać jeszcze niewiadomo ile. Ostatnio jakoś po 12 h odciagnelam chyba niecałe 30 ml z obu piersi :-( - wtedy jak jeszcze karmiłam wiec to już zawazylo o tym ze nie ma sensu siebie męczyć i dziecka ...
Ciekawe jak to się potoczy...

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Kładę się spać :-* Spijcie dobrze Dziewczyny. Miłej nocki
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 23:19   #3426
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
nie dodalo mi posta, wiec pisze raz jeszcze, bylismy u lekarza i niestety mamy AZS, nic nie poradzimy, mozemy jedynie zalagodzic objawy, dostalismy recepte na masc i emolium robione, za tydz na kontrole, niby dieta nie am z tym nic wspolnego ale powiedziala, zeby moze sprobowac na tydz odstawic mleko. nawilzac natluszczac co 4 h emolientami.
bardzo Wam wspólczuję, mam tylko nadzieję, że taka szybka diagnoza okaże sie błędna... a jezli nawet nie, to łagodna odmiana to jest

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Jesteś może na fb? Bo nie ukrywam, że najłatwiej mi tak byłoby przesłać foty. Próbowałam przez apke i chyba się nie da...
nie mam konta na fb, ale dzięki za chęci , mialam chwile i wlaśnie juz na kompie porządnie obczaiłam te krzesełka i roznice (róznią sie tym,ze magic ma kosz na różnosci i pałąk z zabawkami no i droższe jest. i mniej kolorowe modele). z tego obczajania wynalazłam jeszcze jedno krzesełko do wyboru o takie http://www.bangla.babyonline.pl/opin...sy-clean-w2082
bo mi zależy na takim mało miejsca zajmującym. musze zrobic burze mózgu z TZtem. z wyglądu to mi sie toto Keter najbardziej podoba, ale ono bez regulacji oparcia.. nie wiem czy taka regulacja sie przydaje?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 23:27   #3427
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Majka po 3 mcu tempo przybierania spada. Bo do 3 mca jest min. 125 g na tydzien a po 3 mcu jest min 96 g na tydzien. Przy kp. Tak piaze dr Gugulska w ksiazce "Warto karmic piersia".
Haniu oj wierze ze masz dosc tej diety.. ja nabialu duzo jem i tez bym miala klopot odstawic. Ale ze skazy duzo dzieci wyrasta, a i Ty jak z kp dociagniesz do roku to bedzie super, bo chyba tak planowalas nie?

Moja cora dzis ladnie spala, szok normalnie, ciekawe jak noc bo ja zamiast spac to siedze w necie
Dobranoc
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 23:32   #3428
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

a mi sie spac nie chce...
dobranoc Wam
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 23:46   #3429
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Goczek, opinie ma super to krzesełko, rzeczywiscie ciezko wybrać. My sobie jemy, Zuzia wróciła do nocnego karmienia nie podoba mi sie Zgrubienie przy oczku, musze o zatykających sie kanalikach poczytać
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 23:47   #3430
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Przyszla paczka od bobovity a w niej kaszka bezmleczna zbożowa wieloowocowa malutka, sloiczek moj pierwszy groszek oraz saszetka z serii przyjaciele - marchewka. I poradnik fajnie napisany jak rozszerzać diete.
Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
BLACK ja dostalam kaszke, pierwsza marchewke i cos jeszcze ale nie pamietam co..
skad macie

Sylwia wspolczuje, kolezanka Mai ma azs i na sloncu ladnie zanika, gorzej z kapiela jest np. w morzu, bo ja szczypie

Pavlinecka zdrowka dla malej, wiem co przezywasz, koszmar


My dzis caly dzien poza domkiem najpierw zakupy, pozniej dzialka, jutro tez jedziemy na dzialke szkoda tylko, ze domku nie ma... juz oficalny list polecony za potwierdzeniem odbioru wystosowalam, jak kasy nie odda to do sadu pozew maatko jak ja nie lubie klopotow, mam nadzieje, ze odda albo ruszy duuuupe i zbuduje ten domek
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 00:00   #3431
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Gossip http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5263472611
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 04:26   #3432
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Sonia co to? Nie moge wejsc na tym glupim tel na to 😠

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Mamy pierwsze karmienie odgodz 19....😁
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 04:36   #3433
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Sonia co to? Nie moge wejsc na tym glupim tel na to 😠

---------- Dopisano o 05:26 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Mamy pierwsze karmienie odgodz 19....😁
Aptamil comfort


Zadroszcze..my mamy drugie karmienie od 20...a pobudke nr 4. I walcze zeby zasnal
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 06:02   #3434
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hej
HANKA najczesciej alergia na nabial wystepuje z azsem! U nas caly pakiet. I odradzam draznienia "szklanka mleka" bo draznienie skazy moze doprowadzic do astmy!

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

NIEZAWSZE na stronie bobovity sie logowalam
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 06:29   #3435
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez niunka2015 Pokaż wiadomość
Juz chyba wiem cEgo zrzucal jedzenie na podloge. Ona karmil krasnoludki!
Haha ale się uśmiałam





Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
To mojego męża tak nosi i bardzo chce gdzieś wyjechać... w sensie że zagranicę... a ja to taka ustabilizowana... I du.py nie chce za bardzo stąd ruszać...

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------


I tam się też lepi galy ze śniegu i jeszcze jakieś takie hasło odnośnie śmiechu ale nie mogę sobie przypomnieć
A czemu on by chcial wyjechać?
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:37   #3436
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;52148329]bardzo Wam wspólczuję, mam tylko nadzieję, że taka szybka diagnoza okaże sie błędna... a jezli nawet nie, to łagodna odmiana to jest


nie mam konta na fb, ale dzięki za chęci , mialam chwile i wlaśnie juz na kompie porządnie obczaiłam te krzesełka i roznice (róznią sie tym,ze magic ma kosz na różnosci i pałąk z zabawkami no i droższe jest. i mniej kolorowe modele). z tego obczajania wynalazłam jeszcze jedno krzesełko do wyboru o takie http://www.bangla.babyonline.pl/opin...sy-clean-w2082
bo mi zależy na takim mało miejsca zajmującym. musze zrobic burze mózgu z TZtem. z wyglądu to mi sie toto Keter najbardziej podoba, ale ono bez regulacji oparcia.. nie wiem czy taka regulacja sie przydaje?[/QUOTE]

U nas bardzo! Dzięki regulacji i wkladce niemowlecej juz z niego jemy a nie dopiero od 6m. U nas te dodatkowe gadżety się sprawdziły, kosz jest pomocny, a pałąk z zabawkami zajmuje Małą jak muszę coś zrobić w kuchni.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:42   #3437
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
U nas też od ponad tygodnia gorsze kupy i ostatnio też wodniste. Tez nie wiem skąd
Dobranoc

Domima - laktacja nie ustanie tak nagle. Daj sobie (a raczej swoim cyckom hehe) trochę czasu. Mniej teraz pijesz? Warto ograniczyc płyny żeby nie pobudzac produkcji mleka

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Hanka - Julian ma podobną wagę. Tydz.temu wazyl 7140. Filip jest młodszy 3"tyg.ale urodził sie cięższy.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Kurcze która już godzina
Idę spać
Dobranoc
No ciekawe co z tymi kupami u naszych chłopaków! Planujesz coś działać jak będzie się to utrzymywać? Jakiś lekarz?
No mój to klusek jest już niezły bo jak na razie nie idzie na długość tylko na szerokość hehe




Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki za nocke z laktatorem :-*-ładna ma wagę Filipek i to na dodatek na samej piersi - Musisz mieć super to mleko swoje:-* ekstra

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------


Czy pije mniej... hmm no tak nie do końca bo przy tej duchocie to się nie da za bardzo :-(- domyślam się ze to chwile potrwa -choć tak sądząc po ostatniej ilości to nie powinna trwać jeszcze niewiadomo ile. Ostatnio jakoś po 12 h odciagnelam chyba niecałe 30 ml z obu piersi :-( - wtedy jak jeszcze karmiłam wiec to już zawazylo o tym ze nie ma sensu siebie męczyć i dziecka ...
Ciekawe jak to się potoczy...

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Kładę się spać :-* Spijcie dobrze Dziewczyny. Miłej nocki

Dzięki kochana! Dałam rade odciągnąć w nocy butle 125ml mam nadzieje ze wystarczy w razie w! Przed wyjściem nakarmilam Filipka wiec musi te parę godzin wytrwać. Mam stresa przed rozprawą trzymajcie kciuki żeby dobrze poszło!




Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Majka po 3 mcu tempo przybierania spada. Bo do 3 mca jest min. 125 g na tydzien a po 3 mcu jest min 96 g na tydzien. Przy kp. Tak piaze dr Gugulska w ksiazce "Warto karmic piersia".
Haniu oj wierze ze masz dosc tej diety.. ja nabialu duzo jem i tez bym miala klopot odstawic. Ale ze skazy duzo dzieci wyrasta, a i Ty jak z kp dociagniesz do roku to bedzie super, bo chyba tak planowalas nie?

Moja cora dzis ladnie spala, szok normalnie, ciekawe jak noc bo ja zamiast spac to siedze w necie
Dobranoc
Wiesz nie wiem czy dam radę do roku karmić, planowałam min pół roku a zobaczy się w praniu jak to wyjdzie.

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Hej
HANKA najczesciej alergia na nabial wystepuje z azsem! U nas caly pakiet. I odradzam draznienia "szklanka mleka" bo draznienie skazy moze doprowadzic do astmy!

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

NIEZAWSZE na stronie bobovity sie logowalam
Mówisz? Kurcze ja na jakiejś stronie wyczytałam ze żeby dowiedzieć się czy na pewno to skaza to po kilku tygodniach diety wypić szklankę mleka. Może faktycznie się wstrzymam. Dzięki za radę!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:42   #3438
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hejks laski!
Podczytałam- przystopowałyście trochę z postami ostatnio

Domima uszy do góry prosimy
Sylwia współczuje azs
Pavlinecka oby szybko malutkiej przeszło bo widzę ze się martwisz mocno
Ja wczoraj też miałam podejrzenia że Adeczkę przewiało czy co bo niemogła zasnąć do 22 ciagle sie przebudzała i płakała, ale myślę że to od plażowania. Nałykała się wiatru i miała kolki?? Dobrze myślę?? Tak mi teściowa pierdzieli ciągle o tym wietrze... Ale przespała całą nockę do 7 30 Wvzoraj od 14 mieliśmy ładną słoneczną pogodę Piwrwszy raz publicznie karmiłam Buñkę- na plaży wśród tłumu ludzi, ale myślę że nikt nie widział, tak się ukryłam
Majka lusterko siè super sprawdza, dobrze w nim dziecko generalnie widać, chociaż Adka siedziała na środku i Tż średnio widział musiałby lusterko przekręcać- najlepiej jak za kierowcą by siedziała pewnie- na samotne traski z kierowcą się sprawdzi ale poza tym ona się przyglądała w te lusterko bo tam jej się obraz zmieniał także super. Karuzelka podróżna też ekstra w wózku, w foteliku wykorzystujemy często
Piszecie że Wasze szkraby już z 3 wyrastają, a my jeszcze mamy kilka 2 białych i są ok na Adkę 3 mi się za wielkie wydają ale chyba już nie będę dokupywać mniejszych, bo zaraz 6 kg panna bedzie miała
Nakarmione idziemy na dół przebierać dupsko Udanego dnia dziewczynki
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:43   #3439
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
No ciekawe co z tymi kupami u naszych chłopaków! Planujesz coś działać jak będzie się to utrzymywać? Jakiś lekarz?
No mój to klusek jest już niezły bo jak na razie nie idzie na długość tylko na szerokość hehe







Dzięki kochana! Dałam rade odciągnąć w nocy butle 125ml mam nadzieje ze wystarczy w razie w! Przed wyjściem nakarmilam Filipka wiec musi te parę godzin wytrwać. Mam stresa przed rozprawą trzymajcie kciuki żeby dobrze poszło!






Wiesz nie wiem czy dam radę do roku karmić, planowałam min pół roku a zobaczy się w praniu jak to wyjdzie.
U nas kupy od początku ze sluzem. Jak nic poza tym nie bedzie sie działo to nie.
Powodzenia na rozprawie!

Mlody właśnie sie budzi. Lecę do niego
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 07:44   #3440
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Goczek, opinie ma super to krzesełko, rzeczywiscie ciezko wybrać. My sobie jemy, Zuzia wróciła do nocnego karmienia nie podoba mi sie Zgrubienie przy oczku, musze o zatykających sie kanalikach poczytać
A pokazał Ci lekarz jak robić masaż kanalikow? Ja do tej pory rano i wieczorem masuje jej to oczko, bo prawdopodobnie u nas zapalenie właśnie od zatkanego kanalika bylo.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 07:52   #3441
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

U nas karmienie 21, 1:30, od 5 wcale nie chciał spać i o 6:30 znowu karmienie noo nie tragicznie ale i nie super...nie lubie tego wybudzania potem tak ciężko zasnąć maly zaczyna wcinac 150 mm
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:08   #3442
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hanka kciuki za sprawę!
Majka ja mam lusterko be safe i na samotne drogi idealne.
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:12   #3443
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Hej ho

HANIA - może te kupki to faktycznie przez to ząbkowanie .. poza tym łapki sa non stop w buziuni .. u nas dwa razy była zielonkawa a wdzięk wczoraj już żółtawa . Tez to obserwuje ale póki co z tego co czytam to nie na się co denerwować. Powodzenia na rozprawie. Kciuki :-*

VIOLKA - Dzięki Kochana :-*. .. odpoczywaj ile wlezie i wykorzystuj ten czas- trzymam kciuki zeby Adusi nic nie było :-*
Aha i u nas tez jeszcze pampki 2.. He he... co prawda mam jeszcze jedna pake ale nie wiem czy jeszcze damy rade

RYBCIA -ja też od niedawna zaczęłam dawać po 150 ml

Miłego dnia Dziewczyny :-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:17   #3444
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Zważylam młodego i tak jak myślałam przybrał mniej. W ciagu tyg.140g. Oby to nie było tempo spadkowe
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:31   #3445
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Zważylam młodego i tak jak myślałam przybrał mniej. W ciagu tyg.140g. Oby to nie było tempo spadkowe
Ale je tyle samo? Czy mniej?
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:33   #3446
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;52148329]bardzo Wam wspólczuję, mam tylko nadzieję, że taka szybka diagnoza okaże sie błędna... a jezli nawet nie, to łagodna odmiana to jest


nie mam konta na fb, ale dzięki za chęci , mialam chwile i wlaśnie juz na kompie porządnie obczaiłam te krzesełka i roznice (róznią sie tym,ze magic ma kosz na różnosci i pałąk z zabawkami no i droższe jest. i mniej kolorowe modele). z tego obczajania wynalazłam jeszcze jedno krzesełko do wyboru o takie http://www.bangla.babyonline.pl/opin...sy-clean-w2082
bo mi zależy na takim mało miejsca zajmującym. musze zrobic burze mózgu z TZtem. z wyglądu to mi sie toto Keter najbardziej podoba, ale ono bez regulacji oparcia.. nie wiem czy taka regulacja sie przydaje?[/QUOTE]
ja nie miałam przy synku regulacji oparcia i nie narzekam. Ale ja krzesełka używałam tylko do jedzenia a nie do spania, siedzenia itp.

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hejks laski!
Podczytałam- przystopowałyście trochę z postami ostatnio

Domima uszy do góry prosimy
Sylwia współczuje azs
Pavlinecka oby szybko malutkiej przeszło bo widzę ze się martwisz mocno
Ja wczoraj też miałam podejrzenia że Adeczkę przewiało czy co bo niemogła zasnąć do 22 ciagle sie przebudzała i płakała, ale myślę że to od plażowania. Nałykała się wiatru i miała kolki?? Dobrze myślę?? Tak mi teściowa pierdzieli ciągle o tym wietrze... Ale przespała całą nockę do 7 30 Wvzoraj od 14 mieliśmy ładną słoneczną pogodę Piwrwszy raz publicznie karmiłam Buñkę- na plaży wśród tłumu ludzi, ale myślę że nikt nie widział, tak się ukryłam
Majka lusterko siè super sprawdza, dobrze w nim dziecko generalnie widać, chociaż Adka siedziała na środku i Tż średnio widział musiałby lusterko przekręcać- najlepiej jak za kierowcą by siedziała pewnie- na samotne traski z kierowcą się sprawdzi ale poza tym ona się przyglądała w te lusterko bo tam jej się obraz zmieniał także super. Karuzelka podróżna też ekstra w wózku, w foteliku wykorzystujemy często
Piszecie że Wasze szkraby już z 3 wyrastają, a my jeszcze mamy kilka 2 białych i są ok na Adkę 3 mi się za wielkie wydają ale chyba już nie będę dokupywać mniejszych, bo zaraz 6 kg panna bedzie miała
Nakarmione idziemy na dół przebierać dupsko Udanego dnia dziewczynki
pierwsze słyszę żeby od wiatru były kolki. Tak to moje dziecko byłoby jedną wielką kolką bo tu nad morzem ciągle pizga.

Witam się i ja. Wciągnęło mnie to szydełko więc prawie mnie tu nie ma:P
Dziś jedziemy na plażę z dzieciakami, właśnie zabieram się za wałówkę i pakuje nas i w drogę bo pogoda piękna.
Buziaki
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:36   #3447
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
ja nie miałam przy synku regulacji oparcia i nie narzekam. Ale ja krzesełka używałam tylko do jedzenia a nie do spania, siedzenia itp.


pierwsze słyszę żeby od wiatru były kolki. Tak to moje dziecko byłoby jedną wielką kolką bo tu nad morzem ciągle pizga.

Witam się i ja. Wciągnęło mnie to szydełko więc prawie mnie tu nie ma
Dziś jedziemy na plażę z dzieciakami, właśnie zabieram się za wałówkę i pakuje nas i w drogę bo pogoda piękna.
Buziaki
Chyba nie muszę pisać że zazdroszczę? ... jak tylko widzę to słoneczko za oknem to od razu myslę o Was- Nadmorskie Kobitki :-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:40   #3448
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ale je tyle samo? Czy mniej?
Byl czas ze krótko ssal a teraz normalnie. W nocy tez 2-3 razy. Może teraz bedzie wolniej przybieral ale na podobnym poziomie. Wage ma i tak słuszną bo 7,3kg a za tydzień kończy 4 m-ce

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Byc może to tez sygnał do rozszerzenia diety o którym wczoraj było pisane

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Koperco - Ty jeździsz na plażę sama z dwójką? Udanego plażingu
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:42   #3449
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

Violka co to za lusterko i gdzue je kupilas? Potrzebuje cos takuego ale nie bardzo wiem gdzue takowe znaleźć ..
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 08:44   #3450
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 4

hej
moja Hanka przespała noc pierwszy raz odurodzenia! tzn jak zasneła o 21:30 to o 6tej dopiero sie obudzila na mleczko. ale zjadła potem 3 razy co godzine i dalej spi, az chodze co chwile i sprawdzm czy oddycha odsypia wczorajsze wizgi. wlosy umylam, makijaz zrobilam, sniadanie, zmywarke rozladowalam i aż kompa odpalilam. może ja obudzic powinnam?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 12:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.