Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-03-13, 12:26   #4171
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witajcie rudow³ose piekno¶ci

Zbliza mi sie drugie farbowanie, jednak mam dylemat..Po nalozeniu szamponetki Delia kolor przy odrostach by³ sliczny ale konce sie przyciemni³y, nie bardzo ale da sie zauwazyc. Wiem ze to sie wymyje bo to szamponetka ale nie chcia³±bym miec takiej roznicy miedzy odrostami a do³em..i tu moje pytanie:

Chce farbowac Vitalitys ale samym kolorem 8,44 by nie przyciemniaæ ich co kolejne farbowanie nie wiem co z moimi koncami sie dzieje ze one tak reaguja...

Czy k³ad±c sam kolor 8,44 i oxyd 6% nie rozjasni mi znow odrostów?

Dzieki za pomocne podpowiedzi
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-13, 15:52   #4172
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ ja niestety nie pomogê przez brak wiedzy w tym temacie

Ja siedzê sobie z szamponetk± na g³owe i za parena¶cie minut bêdê piêknie ruda,a nie karmelowa
Oczywi¶cie przy nak³adaniu szamponetki jako¶ nie pomy¶la³am,¿eby za³o¿yæ gorsz± bluzkê i zafajda³am tak± fajn± bokserkê;/
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-13, 15:54   #4173
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Moni@ ja niestety nie pomogê przez brak wiedzy w tym temacie

Ja siedzê sobie z szamponetk± na g³owe i za parena¶cie minut bêdê piêknie ruda,a nie karmelowa
Oczywi¶cie przy nak³adaniu szamponetki jako¶ nie pomy¶la³am,¿eby za³o¿yæ gorsz± bluzkê i zafajda³am tak± fajn± bokserkê;/
ok, dzieki

A jaka szamponetke masz? Delii?
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:09   #4174
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
ok, dzieki

A jaka szamponetke masz? Delii?
No w³a¶nie nie mogê nigdzie Delii kupiæZa tydzieñ pojadê do wiekszego miasta to mam nadziejê,¿e znajdê.

A u¿ywam joanny
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-14, 09:37   #4175
Oli_G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

Hej Dziewczyny,
przede wszystkim dziêkujê wszystkim za cenne rady jak w domowym zaciszu uzyskaæ wymarzony kolor rudo¶ci. Naturalnie jestem brunetk± i tak 2.5 roku temu zachcia³o mi siê zostaæ marchewk±. Pocz±tki by³y ciê¿kie - najpierw fryzjerka zrobi³a mi na g³owie cieniowane w³osy (u nasady by³y ...hmmm jak by nazwaæ ten kolor - taka wydlak³a czerwieñ przechodz±ca w br±z, a koñcówki niemal nie zmieni³y koloru a nie farbowa³am wcze¶niej w³osów). Gdy zobaczy³am siê w ¶wietle naturalnym pop³aka³am siê i kaza³am pofarbowaæ na jaki¶ br±z ¿eby to wyrównaæ. Wiedzia³am, ¿e bêdê teraz musia³a odczekaæ ¿eby znów my¶leæ o rudym... ale postanowi³am zaeksperymentowaæ - posz³am do LEPSZEGO fryzjera i on postanowi³ mi takim intensywnym czerowo/rudym zrobic pasemka (³adnie wysz³y) wiêc stwierdzi³am, ¿e bêdê próbowaæ dalej.
O dziwo najlepsze rezultaty z dotychczas otrzymanych wysz³y mi po farbowaniu w domu przez siostre (tanio, szybko, nie niszczy w³osów) L'oreal Mango. Na pocz±tku tak ze dwa farbowania to by³ raczej kasztan mieni±cy siê rudawo w s³oñcu ale za 3 razem wyszed³ ju¿ do¶æ intensywny. tak jak wiele z was zauwa¿a mango ma do¶æ intensywn± (szczególnie na pocz±tku) barwê paprykow±... moja kole¿anka farbuje t± farb± od 3 lat ale mam blond podk³ad dlatego jej kolor wychodzi³ bardziej rudy niz czerwony. D³ugo zastanawia³am siê co zrobiæ ¿eby otrzymaæ u mnie marchewkê. Po przeczytaniu forum postanowi³am potraktowaæ w³osy rozja¶niaczem (u¿y³am Garniera).
Zrobi³am to jak mój odrost mia³ zaledwie kilka mm. Efekt rzeczywi¶cie marchewka (choæ te kilka mm wyszed³ prawie blond)Jestem zadowolona (jeszcze nigdy nie mia³am tak jasnych i intensywnie rudych w³osków. Choæ jeden minus to bardzo gêsta konsystencja ... siostra strasznie psioczy³a podczas nak³adania - mam w³osy do¶æ rzadkie do po³owy szyi i ledwo starczy³o mi jedno opakowanie... tak ciê¿ko siê nak³ada. Ale uda³o siê w niektórych miejscach mam troszkê ja¶niejsze pasma ale wygl±da to bardzo naturalnie! Jest tylko jeden problem ... nie wiem co zrobiæ jak zacznê mieæ odrost (jak zastosuje rozja¶niacz znów to bêdzie spora ró¿nica kolorów)

Jakie¶ rady? my¶lê ¿e mo¿e znów powtórzê zabieg z mango i po 3 tyg rozja¶niacz... czy która¶ to przechodzi³a?
Oli_G jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 10:39   #4176
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie rudow³ose piekno¶ci

Zbliza mi sie drugie farbowanie, jednak mam dylemat..Po nalozeniu szamponetki Delia kolor przy odrostach by³ sliczny ale konce sie przyciemni³y, nie bardzo ale da sie zauwazyc. Wiem ze to sie wymyje bo to szamponetka ale nie chcia³±bym miec takiej roznicy miedzy odrostami a do³em..i tu moje pytanie:

Chce farbowac Vitalitys ale samym kolorem 8,44 by nie przyciemniaæ ich co kolejne farbowanie nie wiem co z moimi koncami sie dzieje ze one tak reaguja...

Czy k³ad±c sam kolor 8,44 i oxyd 6% nie rozjasni mi znow odrostów?

Dzieki za pomocne podpowiedzi
Dlaczego nikogo tu nia ma Kathy wyjecha³a i nikt nie poradzi nic????
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 11:20   #4177
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dlaczego nikogo tu nia ma Kathy wyjecha³a i nikt nie poradzi nic????
Hmmm nie czujê siê zbyt kompetentna, ALE a szamponetka Ci siê zmy³a i co? Koñce nadal ciemniejsze? Bo mo¿e to jeszcze pozosta³o¶æ po dekoloryzacji u fryzjera? czy na pocz±tku by³o równo?
A mo¿e na koñce po³o¿yæ farbê na krócej? Np. na 20 minut...??
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 11:31   #4178
dudaduda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie do kathy, bo wydaje siê bardzo zorientowana w temacie w³osy mam teraz dosyæ ciemne, br±zowo-miedziane. Bardzo podoba mi siê efekt, jaki uzyskujesz mieszank± 7.44 i 8.44 i mam zapytanie...co powinnam zrobiæ, ¿eby kolor wyszed³ podobny do Twojego?
dudaduda jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:07   #4179
kyou666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 7
Rude w³osy - proszê o pomoc

Witam serdecznie,
Od kilku miesiêcy borykam siê z problemem koloryzacji swoich w³osów. Naturalnie jestem popielat± blondynk±, która rozja¶nia³a swoje w³osy baleja¿em. Parê miesiêcy temu chcia³am spróbowaæ czego¶ innego i zdecydowa³am siê na rudy. Strasznie lubiê siebie w tym kolorze, ale problem jest taki, ¿e kolor siê strasznie brzydko zmywa - szczególnie z koñcówek (fryzjerki mi mówi³y, ¿e mo¿e to wina rozja¶niacza, ¿e mo¿e w³osy s± zniszczone i mi je podcina³y). Ostatnio wygoli³am sobie cze¶æ w³osów - i jak siê okazuje moje naturalne w³osy trzymaj± mocno farbê. W tej chwili ogolona czê¶æ i kawa³ek grzywki jest mocno ruda, reszta jest ju¿ jaka¶ z³oto-ruda (bardziej blond). Ogó³em zawsze koñcówki przy koloryzacji maj± trochê inny odcieñ od góry, potem siê sp³ukuj±.

Koloryzowa³am w³osy ju¿ 5 razy (plus dwa szampony) w bardzo krótkim czasie i szkoda mi ju¿ w³osów. Zastawiam siê, czy w ogóle nie zrezygnowaæ z rudego, ale nie mam pomys³u na nowy kolor.
Czy ten problem mog³aby ewentualnie uratowaæ dekoloryzacja? Mam jakie¶ nieporadne fryzjerki
kyou666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 12:46   #4180
kyou666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Dodajê zdjêcia swojego problemu:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 kopia.jpg (78,4 KB, 179 za³adowañ)
kyou666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 13:19   #4181
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

ojojoj, trzeba Ciê ratowaæ

Kolor Ci siê wymywa przez rozja¶niacz. Wiem, bo sama przesz³am etap platynowej blondynki do rudego. Ponadto Bêdziesz musia³a niestety ¶cinaæ te koñcówki, bo masz zniszczone w³oski.

Jedyn± opcjê jak± tu widzê, je¶li jeste¶ zdecydowana na rudy kolor to henna. Polecam Eld Chna. Kolor wyjdzie ciemniejszy, ale bêdziesz zakochana. Poza tym pokryje mocniej, no i trwale. Nie wymywa siê tak jak chemiczna. Ka¿de farbowanie chemiczne bêdzie os³abia³o Twoje ju¿ biedne w³oski. Ponadto w³osy po hennie wydaj± siê zdrowsze, nabieraj± po³ysku. Je¶li jeste¶ zainteresowana, to polecam w±tek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42193&page=113
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 13:46   #4182
kyou666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Ogó³em my¶la³am o tym, ¿eby ¶ci±æ siê na krótko, bo molestowa³am w³osy tym malowaniem i prostownic±. Bojê siê jednak, ¿e powtórzê to niszczenie, nie umiem dbaæ o swoje w³osy :/ Szczególnie ¿e siê krêc±, a chcia³abym proste.

Mówisz, ¿e wyszed³by ciemny kolor... tzn bardziej intensywny czy po prostu ciemniejszy?
Fryzjerki mi odradza³y henne, mówi³y ¿e to wcale nie jest sta³e farbowanie, bo te¿ siê wyp³ukuje, ciê¿ej siê nak³ada, a potem nie mo¿na malowaæ normalnymi farbami.
Bojê siê ¿e nawet jakbym siê zdecydowa³a na henne, to jednak znów by³by jaki¶ pokrêcony odcieñ na koñcach i inny przy g³owie.

Zastanawiam siê, czy na razie wyj¶ciem nie by³oby ¶ci±æ te w³osy do ucha i zrobiæ rude pasemka.

Edytowane przez kyou666
Czas edycji: 2011-03-16 o 14:05 Powód: Dodatkowa my¶l
kyou666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 14:28   #4183
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 645
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Ka¿dy sztuczny czerwony pigment bêdzie znika³ z w³osów ekspresowo. £adne rudo¶ci, chocia¿ trudne do przewidzenia, daje henna, stacjonarnie mo¿na dostaæ firmy ELD, Sipa b±d¼ w sklepach orientalnych, indyjskich. Ale nie ma co sp³ycaæ tematu, krótko mówi±c - henna nie blaknie, kolor jest sta³y, nic siê nie wymywa, je¶li jeste¶ zainteresowana to zobacz w temacie o farbowaniu henn±
wrily_curly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 16:43   #4184
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm nie czujê siê zbyt kompetentna, ALE a szamponetka Ci siê zmy³a i co? Koñce nadal ciemniejsze? Bo mo¿e to jeszcze pozosta³o¶æ po dekoloryzacji u fryzjera? czy na pocz±tku by³o równo?
A mo¿e na koñce po³o¿yæ farbê na krócej? Np. na 20 minut...??
Na poczatku bylo ok ale jak zacze³a sie zmywac to odrosty coraz jasniejsze mam a konce dalej rude jak po farbowaniu. Szamponetka zmy³a sie:/ jakby widac by³o roznice miedzy odrostami a koncami
Moze kupie 8,44 i 7,44 i zrobie jak Kathy pol na pol...chcia³am wziac sama 8,44 ale zeby za jasne nie wysz³y...
Kurte nie wiem co robic
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 18:30   #4185
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka¿ wiadomo¶æ
Fryzjerki mi odradza³y henne, mówi³y ¿e to wcale nie jest sta³e farbowanie, bo te¿ siê wyp³ukuje, ciê¿ej siê nak³ada, a potem nie mo¿na malowaæ normalnymi farbami.

Taaa, fryzjerki da³y czadu. Trzeba by³o zapytaæ czy w ogóle widzia³y kiedy¶ hennê i czy wiedz± co w ogóle to jest.
Kolor jest trwa³y, nie zmywa siê i mo¿na potem u¿ywaæ normalnych farb.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504604 Tu s± przyk³ady

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2011-03-16 o 18:35
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 19:28   #4186
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Moni@ ja po dekoloryzacji mia³am ró¿nicê miêdzy odrostami, a reszt± w³osów. W³osy po dekoloryzacji nie by³y zniszczone (w widoczny sposób), ale jakie¶ takie bez ¿ycia i nie trzyma³y dobrze rudo¶ci (mimo to by³y ciemniejsze ni¿ odrost). Niestety dopiero ¶ciêcie doprowadzi³o do tego, ¿e jestem zadowolona z w³osów i tego jak prezentuje i jak trzyma siê na nich kolor. Fryzjerka przy ka¿dym kolejnym ¶ciêciu mówi³a, ¿e wyczuwa ró¿nicê miêdzy w³osami, które odrasta³y, a w³osami, które by³y poddane dekoloryzacji. Na pocz±tku jak by³o widaæ ró¿nicê, przy ka¿dym kolejnym farbowaniu siêga³am po inn± farbê, bo w nich doszukiwa³am siê przyczyny problemu, dopiero pó¼niej dotar³o do mnie, ¿e sprawa dotyczy czego¶ innego. A poza tym rudy pigment nie by³ jeszcze dobrze osadzony we w³osie.
Ja na Twoim miejscu potraktowa³abym ca³o¶æ jedn± farb± (albo mieszank± je¶li wolisz), nie bawi³abym siê póki co w u¿ywanie ró¿nych oksydantów. To dopiero kilka pocz±tkowych farbowañ na rudo, wiêc trzeba dok³adnie obserwowaæ, jak w³osy reaguj± na farbê. Takie jest moje podej¶cie. Daj znaæ, co postanowi³a¶ Trzymam kciuki, nie zra¿aj siê
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 20:05   #4187
obywatelka planety Ziemia
Rozeznanie
 
Avatar obywatelka planety Ziemia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 646
GG do obywatelka planety Ziemia
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

równiez jestem przyk³adem osoby z naturalnym kolorem blond która rozjasnia³a w³osy a potem przysni³ sie jej rudy
nie ma bata-nie wazne jaka profesionalna farbe kupowa³am-pigment szybko sie wymywa³ wiêc przy chemicznej nie uchronisz sie przed tym. ja jeszcze stosowa³am po sp³ukaniu od¿ywki tzw p³ukanki florillum-jest m.in. miedziana i pomarañczowa. mo¿esz zrobic mocniejsze stê¿enie i to nada w³osom odcien rudy. dodatkowo myj w³osy w najch³odniejszej wodzie jak sie da-³uski sie az tak nie otworz± i pigment nie wychodzi tak ³atwo. no i ¶rodki pielegnacyjne przeznaczone do w³osów farbowanych przeciwko blakniêciu koloru-zmieniaja one PH na takie ze proces wymywania zachodzi wolniej.
takie jest moje do¶wiadczenie ale obecnie chce spróbowaæ henny jesli mozna jednoczesnie farbowac nie szkodz±c i odzywaj±c to po co brn±æ w chemiê
obywatelka planety Ziemia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-16, 23:00   #4188
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Monia Dziewczyny dobrze radz± moim zdaniem nie kombinuj za duzo. dopiero jeden raz uzyskalas ladna rudosc, kolor musi sie ustabilizowac. ja jedynie uwazalabym z saszetkami moze na zniszczonych od rozjasniania koncach zwyczajnie potrafia Ci wyjsc ciemniej. kolor sie osadzi na wlosach i bedzie ok. zamiast saszetek probuj moze odzywek??
jeszcze jedno, kiedy moja dobra znajoma przeszla z ciemnych wlosow na rude wlasnie uzyskala piekny kolor, ale wciaz mowila, ze gora jasniejsza.moze trzeba sie przestawic?? przynajmniej moje wlosy pod ciemna farba przy skorze wygladaly zawsze najciemniej

Melina moja subtelna interwencja zabila trolla bo sie nie odzywa, a liczylam, ze mi wytlumaczy pare rzeczy.
baleriny lubie, ale na poczatku stosuje z umiarem bo jestem malenstwem a TZ to spory facet i sie musze przestawic na plaskie. na razie smigam w seksownych kozakach.

kathy gdziekolwiek jestes mam nadzieje, ze dobrze sie bawisz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-03-16 o 23:04
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 00:00   #4189
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

mam pytanie .
altualnie mam ciemny szaro-bury rudy bo ponad . 1.5 roku farbuje i zrobil sie juz za ciemny.
Chce kupic sobie rozjasniacz , jak rozjaznie to wyjdzie bardziej zywy kolor ?

marzy mi siê co¶ takiego : http://fryzury.info/fryzura/4198/fryzura-z-grzywka/ taki odcien rudego jest moim marzeniem <3 tylko nie wiem czy po rozjasnianiu bedzie efekt dobry czy wrecz odwrotny
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 06:58   #4190
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna nie b±dz taka i nie zacieszaj sama-daj link to tego fajnego w±tku
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:20   #4191
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam serdecznie,
Od kilku miesiêcy borykam siê z problemem koloryzacji swoich w³osów. Naturalnie jestem popielat± blondynk±, która rozja¶nia³a swoje w³osy baleja¿em. Parê miesiêcy temu chcia³am spróbowaæ czego¶ innego i zdecydowa³am siê na rudy. Strasznie lubiê siebie w tym kolorze, ale problem jest taki, ¿e kolor siê strasznie brzydko zmywa - szczególnie z koñcówek (fryzjerki mi mówi³y, ¿e mo¿e to wina rozja¶niacza, ¿e mo¿e w³osy s± zniszczone i mi je podcina³y). Ostatnio wygoli³am sobie cze¶æ w³osów - i jak siê okazuje moje naturalne w³osy trzymaj± mocno farbê. W tej chwili ogolona czê¶æ i kawa³ek grzywki jest mocno ruda, reszta jest ju¿ jaka¶ z³oto-ruda (bardziej blond). Ogó³em zawsze koñcówki przy koloryzacji maj± trochê inny odcieñ od góry, potem siê sp³ukuj±.

Koloryzowa³am w³osy ju¿ 5 razy (plus dwa szampony) w bardzo krótkim czasie i szkoda mi ju¿ w³osów. Zastawiam siê, czy w ogóle nie zrezygnowaæ z rudego, ale nie mam pomys³u na nowy kolor.
Czy ten problem mog³aby ewentualnie uratowaæ dekoloryzacja? Mam jakie¶ nieporadne fryzjerki
Przede wszystkim tu masz w±tek dla Ciebie
Trzeba 1. umyæ w³osy z silikonów przed farbowaniem (odpowiedni szampon znajdziesz w w±tku, który poda³am) 2. domkn±æ ³uskê w³osa po farbowaniu (u¿yæ zakwaszajacej od¿ywki + p³ukanki)
3. Stosowaæ odpowiednie produkty po, w tym je¶li trzeba "bezpo¶redni± koloryzacjê" , np szamponetki lub expresso vitality's, 4. Zmieniæ farbê na profesjonaln± 5. i daæ ciemneijszy odcieñ na koñcówki
Zapomnij o dekoloryzacji, bo z tego co czyta³am po niej jest gorzej z utrzymaniem kolkoru
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:26   #4192
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez anakazar Poka¿ wiadomo¶æ
Julianna nie b±dz taka i nie zacieszaj sama-daj link to tego fajnego w±tku
Chyba tu
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:51   #4193
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 9 276
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba tu
hehe chyba tak.Dziêki
__________________
Mój najpiêkniejszy u¶miech

"Kiedy decydujesz siê na dziecko,zgadasz siê,¿e od tej chwili Twoje serce bêdzie przebywa³o poza Twoim cia³em"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:38   #4194
elmaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Rude w³osy - proszê o pomoc

Przepraszam, ¿e piszê tu, ale gdy napisa³am na innym w±tku dwa dni temu to do tej pory nikt siê nie odezwa³ a ja okropnie panikuje
dwa dni temu pomalowa³am w³osy intensywnym ciemnym czerwonym kolorem Loreal Ferie Preferance i o ile technicznie wszystko jest ok czyli równomiernie i kolor zgodny z tym co by³o na opakowaniu to ja strasznie wygl±dam w tym kolorze, po prostu jest za ciemny, przyt³acza mnie i wygl±dam jeszcze bardziej blado, mój "naturalny" kolor w³osów to o ile dobrze pamiêtam co¶ ko³o ciemnego?¶redniego br±zu, i bardzo bardzo bym chcia³a do niego wróciæ, ale:
1. czy farbowanie 2 razy pod rz±d zostawi mi co¶ na g³owie?(w³osy na koñcach ju¿ s± strasznie suche a ta farba nie¼le amoniakiem pachnia³a)
2. czy jest mo¿liwo¶æ ¿eby z takiego bordowego przej¶c na br±z (broñ bo¿e z takim rudym odcieniem) bez dekoloryzacji
3.jak d³ugo bêdzie jeszcze zimno bo nie wiem ile dam rade chodziæ z chustk± na g³owie.

ps: jestem za³amana i gotowa na wszystko.
elmaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:41   #4195
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

anakazar sorry dopiero weszlam

elmaa ciezko to widze. przede wszytskim my rozmawiamy o mega intensywnej rudosci i nie do konca wiemy jak sie jej pozbywac, z reguly sama nam zwiewa

ALE przede wszytkim sadze, ze powinnas przejsc na farby profesjonalne, po drugie jesli wstawisz fotki Dziewczyny tez wiele doradza , ale opis koloru daje jedynie wobrazenia, a wygladac realnie moze inaczej. nie znam poziomu koloru, ktory nosisz ani, ktory chcesz osiagnac. na razie mozemy standardowo doradzac intensywne olejowanie to zabija kazda czerwien/rudosc. kiedy taki pigment zniknie nie bedzie mowy o dekoloryzacji (chociaz ja i tak bym na nia uwazala)ewentualnie szampon przeciwlupiezowy. i tak kilka dni, powinno pomoc z barwnikiem czerwonym. A reszta porad, jak mowilam (jesli oczywiscie interesuja Cie moje opinie) jak wstawisz fotki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:06   #4196
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
Melina moja subtelna interwencja zabila trolla bo sie nie odzywa, a liczylam, ze mi wytlumaczy pare rzeczy.
baleriny lubie, ale na poczatku stosuje z umiarem bo jestem malenstwem a TZ to spory facet i sie musze przestawic na plaskie. na razie smigam w seksownych kozakach.
Szczerze powiedziawszy ja spodziewa³am siê w³a¶nie takiego koñca tej wzruszaj±ce historii: ¿e troll znikniepod wyp³ywem zdemaskowania. Moze to i lepiej, s± te¿ takie, które bêd± siê zapieraæ "a nie bo to ja, to ta modelka siê pode mnie podszywa" U mnie dzisiaj leje. I jest parszywie. Wiêc polowanie na baleriny od³o¿one, bo nienawidzê jak mam w domu co¶ nowego i nie mogê w tym chodziæ. Ale znam Twój ból, ja mam 1,62, a mój ch³op 1,96. Wiêc tego... Ale i tak wygl±da m³odziej ode mnie, mimo ¿e ma na karku ponad dychê wiêcej. Wiec ju¿ przesta³am zwracaæ uwagê

Moni@ Zgodnie ze swoimi do¶wiadczeniami z pocz±tków moich rudo¶ci te¿ radzê Ci poczekaæ cierpliwie jeszcze z 2 farbowania. Je¶li wtedy kolor bêdzie wygl±da³ nierówno, a ja tak mia³am w³a¶nie przy 3 farbowaniu Majirelem mo¿esz spróbowaæ po³o¿yæ na ciemniejsze partie farbê z oksydantem 9%. Ja tak zrobi³am i to rozwi±za³o mój problem. Niemniej jakie¶ 2 cm w³osów by³y mocno wysuszone. Mnie to dynda³o bo i tak wtedy z 3, 4 cm sz³y do ¶ciêcia ale ostrzegam na wypadek gdyby¶ Ty bardzo nie chcia³a ¶cinaæ. Daj znaæ jak wyjdzie, ruda braæ czeka na zdjêcia
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:42   #4197
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Ba¶ni :P
Wiadomo¶ci: 3 093
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dzieki ze sie odezwa³yscie

Ja mam 2 rozwiazania

1) kupic tylko Vitalitys 8,44 +6% oxy i na ca³e dac (bedzie to o ton jasniej niz mia³am)
2) kupic 7,44+8,44+6% i zmieszac tylko 2 odcienie jak kathy robi i tez dac na ca³e w³osy.

Ja juz scie³am 1/3 w³osów po koloryzacji...

Nie chce za dlugo czekac z odrostami bo sa ciemne i wyglada to zle:/ a po drugie boje sie ze mi odrostów ta 8,44 nie chwyci

Nie zrazam sie absolutnie wielu osobom sie bardzo podoba ta zmiana i mowi± ze wygl±dam m³odziej :P
Moni@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:43   #4198
elmaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

oto moje zdjêcia, przepraszam ¿e takie beznadziejne, nie ¶miejcie siê, to z moim narutalnym kolorem w³osów jest sprzed prawie 5 lat! ale jednak natura najlepiej dobiera kolory i ju¿ odechcia³o mi siê j± poprawiaæ, krótki rys historyczny (najpier malowanie na kruczoczarny potem dekoloryzacja, która sprawi³a ze mia³am trzy kolory w³osów, potem malowanie na br±z ¶redni który nie pokry³ dok³adnie wszystkich w³osów i nadal trójkolorowe w³osy potem w³a¶nie pomalowa³am na rudy aby je ujednoliciæ bo akurat to by³ mój najciemniejszy kolor na w³osach no i teraz s±, jednolite- RUDE, help!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg ZdjÄ™cie0037[1].jpg (110,5 KB, 81 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg stare.jpg (25,3 KB, 69 za³adowañ)
elmaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:20   #4199
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Moni@ Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki ze sie odezwa³yscie

Ja mam 2 rozwiazania

1) kupic tylko Vitalitys 8,44 +6% oxy i na ca³e dac (bedzie to o ton jasniej niz mia³am)
2) kupic 7,44+8,44+6% i zmieszac tylko 2 odcienie jak kathy robi i tez dac na ca³e w³osy.

Ja juz scie³am 1/3 w³osów po koloryzacji...

Nie chce za dlugo czekac z odrostami bo sa ciemne i wyglada to zle:/ a po drugie boje sie ze mi odrostów ta 8,44 nie chwyci

Nie zrazam sie absolutnie wielu osobom sie bardzo podoba ta zmiana i mowi± ze wygl±dam m³odziej :P
Moni@ a na jakim poziomie Ty masz w³osie naturalne? Bo ja mam tak na 6/5 i mnie Majirel 8.43 z woda 6% ³apa³ odrosty bez problemu. Szczerze powiedziawszy ja bym na Twoim miejscu zrobi³a 8,44. A to z tego wzglêdu, ¿e zale¿y Ci ¿eby w³osów czasem nie przyciemniæ za bardzo (jak ka¿demu kto wyszed³ z "ciemno¶ci") wiêc jakby co to zawsze ³atwiej przy nastêpnej farbie dodaæ 7,44 i przyciemniæ tym samym (gdyby¶ dosz³a do wniosku, ¿e s± za jasne jednak), ni¿ potem znowu rozja¶niaæ, jakby czasem wysz³o za ciemno dla Ciebie To takie moje rozkminy na ch³opski rozum, ¿e lepiej przechodziæ od odcieni jasnych do coraz ciemniejszych w ten sposób szukac koloru, który bedzie pasowa³ idealnie, ni¿ na odwrót. I taniej i dla w³osów lepiej
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:15   #4200
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
mam pytanie .
altualnie mam ciemny szaro-bury rudy bo ponad . 1.5 roku farbuje i zrobil sie juz za ciemny.
Chce kupic sobie rozjasniacz , jak rozjaznie to wyjdzie bardziej zywy kolor ?

marzy mi siê co¶ takiego : http://fryzury.info/fryzura/4198/fryzura-z-grzywka/ taki odcien rudego jest moim marzeniem <3 tylko nie wiem czy po rozjasnianiu bedzie efekt dobry czy wrecz odwrotny
Zale¿y na jakim poziomie masz w³osy, je¶li ok 7 to ju¿ nie rozja¶niaj. A taki kolor jak w linku mam po Majirel 7,40. Wczoraj farbowa³am wiêc mam nadziejê, ze siê trochê stonuje, bo dla mnie jest zbyt jaskrawy
__________________
Pozdrówka
Ka¶ka



kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.