Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-04-14, 15:43   #4591
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Radzê sie trzymaæ z daleka od tej "miedzianej czerwieni"garniera
A to niby dlaczego?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:33   #4592
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
melina ja sie zbralam pod koniec kwietnia za mgr ( do czerwca mialam oddac), ale jestes dzielna
Nie jestem dzielna, ale nie mam innego wyj¶cia, robiê badania porównawcze, a mam trudna grupê badawcz± (badam pacjentów onkologicznych) i przeprowadzenie takich badañ w 2 - 3 miesi±ce jest niewykonalne.
Btw, pierwszy raz od niepamiêtnych czasów mam ³upie¿ Fantastycznie Szampon przeciw³upie¿owy zapewne w oka mgnieniu zrobi ze mnie s³omianow³os± piêkno¶æ bez ¶ladu rudo¶ci
Kurczê, w najbli¿szym mojemu sercu i domowi Rossmanie nie mogê znale¼æ Alterry Jest tu jaka¶ Ruda Krakowianka, która znalaz³a tê seriê do w³osów w Rossmanie???
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:41   #4593
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Szkoda ¿e nie wychodzi tak jak na opakowaniu, bo tam jest super
Mnie w³a¶nie skusi³ kolor na opakowaniu i ca³kiem niez³e opinie..
Cytat:
Napisane przez Martolek Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Wam, ¿e jestem trochê za³amana- rudy chyba zaczyna byæ modny...
Te¿ to zauwa¿y³am, na szczê¶cie w moim najbli¿szym otoczeniu tylko ja jestem ruda. A T¯ jaki zadowolony.
Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
U¿y³am od¿ywki Alterra morelowej, trzyma³am ok 1 h na w³osach - rezultat rewelacja piêkne loki i zero puchu, wiêc jednak sprawdza siê u mnie tylko przy wyd³u¿onym czasie trzymania na w³osach. Naprawdê bardzo dobra, czuæ ¿e w³osy s± zregenerowane i piêknie pachn±.
A jak ta 2 od¿ywka?
Mój kolorek teraz jaki¶ morelowy, ¶liczny i jasny
Kusi mnie ta od¿ywka baardzo, w³a¶nie wczoraj skoñczy³am od¿ywkê Garniera z awokado i karite i muszê kupiæ co¶ na jej miejsce, chyba skuszê siê w³a¶nie na Alterrê, ostatnio zaczê³a mi siê faza na bardziej naturalne kosmetyki. Przy okazji kupiê te¿ szampon i maseczkê.

A morelkowych rudo¶ci zazdroszczê..
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
fuksja moim zdaniem juz masz swietny kolor pamietj, ze prawdziwa rudosc rzadko ladnie wyglada na poziomie 8i powyzej (chociaz kathy i agusiaki sie to udaje)
Ojejku.. dziêkujê. Nie spodziewa³am siê, ¿e komu¶ siê spodoba
Zobaczê jak bêdzie siê zachowywa³ ten odcieñ, jak bardzo ta czerwieñ siê wyp³ucze i potem zdecydujê co dalej.
Cytat:
Napisane przez dzasminka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jestem z loreal zadowolona bo k³adzie siê na mokre, a Joanne chyba na suche? I tego siê bojê w³a¶nie jako d³ugow³osa
Joannê na wilgotne.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 18:41   #4594
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez miszona Poka¿ wiadomo¶æ
A to niby dlaczego?
Bo ona jest ciemno czerowna mi na jasnych w³osach wyszed³ typowy burak w dodatku nierówno chwyci³ kolor, dot±d mam traumê...
Cytat:
Napisane przez radkafatka Poka¿ wiadomo¶æ
trochê obawiam, bo nie chcê ¿eby mi wyszed³ jaki¶ czerwonawy
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:06   #4595
radkafatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

dziêki to jutro sobie podjadê i wymieniê kolor jakby¶cie mia³y jakie¶ propozycje to piszcie
radkafatka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:23   #4596
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny farby drogeryjne w wiêkszo¶ci nie rozja¶niaj±, wiêc je¶li chcecie stosowaæ to najlepiej kolor na poziomie swoich naturalnych w³osów.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jestem dzielna, ale nie mam innego wyj¶cia, robiê badania porównawcze, a mam trudna grupê badawcz± (badam pacjentów onkologicznych) i przeprowadzenie takich badañ w 2 - 3 miesi±ce jest niewykonalne.
Btw, pierwszy raz od niepamiêtnych czasów mam ³upie¿ Fantastycznie Szampon przeciw³upie¿owy zapewne w oka mgnieniu zrobi ze mnie s³omianow³os± piêkno¶æ bez ¶ladu rudo¶ci
Kurczê, w najbli¿szym mojemu sercu i domowi Rossmanie nie mogê znale¼æ Alterry Jest tu jaka¶ Ruda Krakowianka, która znalaz³a tê seriê do w³osów w Rossmanie???
...a mo¿e co¶ podra¿ni³o skórê?Je¶li nie rozprzestrzeni³ siê po d³ugo¶ci proponujê aby¶ umy³a w³osy delikatnym szamponem a nastêpnie Nizoralem tylko przy skórze, w momêcie jak bêdziesz sp³ukiwa³a Nizoral zabezpiecz w³osy po d³ugo¶ci od¿ywk± w ten sposób unikniesz wyp³ukania wiêkszej ilo¶ci pigmentu

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy to chyba byla jakas kampania reklamowa lechera bo u nas tez regularnie go zachwalalali dopiero jakis czas temu ekspedientka sie przyznala, ze trwalszy jest znacznie alfaparf (ale sugerowala by nie mowic tego przy szefowej)...

melina tez sie tak pozno bralam za mgr mieszkajac potem w bibliotece
no to jest fakt bez takiej bazy kolor potrafi szybko zjechac, ja osobiscie wole jasniejsza rudosc bo po co mi farbowac na kasztanowe odcienie skoro jesienia/zima takie mam swoje
kiedys juz pisalas o tym cudzie z pantene, ale jakos nie lubie tej firmy zawsze mi wlosie oblepiala, chociaz jesli zapodasz nazwe to sie lookne w rossmannie
W³a¶nie ja dlatego nie kupi³am bo ta seria dzia³a na zasadzie oblepiania,
zawiera surfaktanty kationowe, które, przylegaj±c do ujemnie na³adowanej powierzchni w³osów farbowanych, skutecznie imituj± ochronn± warstwê .
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-14 o 19:24
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:58   #4597
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy czyli mialam sluszne obawy

melina moze wlasnie od tej odzywki dostalas lupiez?? mi pantene nigdy nie sluzylo
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 20:31   #4598
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy czyli mialam sluszne obawy

melina moze wlasnie od tej odzywki dostalas lupiez?? mi pantene nigdy nie sluzylo
Nie s±dzê, bo odzywkê kupi³am dawno i od tego czasu bardzo czêsto jej u¿ywa³am, zreszt± nie mia³am nigdy takich problemów z Pantene. Wydaje mi siê, ¿e najbardziej prawdopodobnym winowajc± jest woda. By³am kilka dni u kole¿anki - maj± wyj±tkowo syfn± wodê. Wnoszê z tego, ¿e zawsze wracam od niej z przesuszon± skór± twarzy i wiêkszym, lub mniejszym uczuleniem na udach, ramionach, dekolcie.
W ka¿dym razie Nizoralu nie mogê u¿ywaæ bo dostajê wysypki, jutro poszukam czego¶ innego byle szybko siê pozbyæ tego dziada. Kolorem zajmê siê pó¼niej
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:06   #4599
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
S± 2 szko³y, pierwsza mówi ¿eby nie rozcieñczaæ poniewa¿ zmienia siê konsystencja farby a co za tym idzie jej dzia³anie, natomiast druga ¿e nie ma przeciwwskazañ. Osobi¶cie rozcieñcza³am wiele razy i nic siê nie sta³o. Je¶li zastosujesz 6% kolor bêdzie ciemniejszy i mniej intensywny
Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ

martolek daawno temu rozcienczylam chyba farbe z alvavesi mi wyszlo nierowno , ale robilam to raz na podniszczone wlosy i sto lat temu
rudy jest modny od kilku sezonow, ja mam to szczescie, ze jak sie przefarbowywalam na inny to rudy sie robil najmodniejszy i moglam sobie popatrzec na to co stracilam
Dziêkujê za odpowiedzi
Z tym rozcieñczaniem to tak tylko orientacyjnie pytam

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
No naprawdê! Sporo dziewczyn z ciemnych w³osów robi sobie nagle rude.. kiedy¶ ten kolor nie by³ a¿ tak popularny, chocia¿by rok temu..
U mnie w grupie, nawet najwiêksza gwiazdeczka zaczê³a co¶ kombinowaæ z rudo¶ci±


Ja dzi¶ od¶wie¿a³am kolor zachwalan± przez Was Joann± faktycznie chyba jest lepsza z tego co uda³o mi siê zauwa¿yæ to na pewno lepiej siê pieni, to chyba plus? a jaki efekt to dopiero jutro zobaczê.

Dziewczyny, jaki kolor butów na wiosnê/lato bêdzie pasowa³ do zielonej sukienki?
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:17   #4600
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kobiety! pomozcie, ktory Waszym zdaniem kolor warto sobie zafundowac na wiosne?? nie moge sie zdecydowac

http://www.aceshowbiz.com/images/photo/emma_stone.jpg

http://www.emmastone.info/images/Emma-Stone-Picture.jpg

http://carmentafoya.files.wordpress....-stone-red.jpg

http://www.dailymakeover.com/appImag...pr_27_2008.jpg

http://por-img.cimcontent.net/api/as...8cd7837bb0.jpg

http://por-img.cimcontent.net/api/as...8cd7837bb0.jpg

szczegolna prosba do kathy bo wiesz jak wygladam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:36   #4601
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna, 4 zdjêcie

taki jest
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 22:03   #4602
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

martolek dzieki za glos, tez mi sie strasznie podoba, a tyle juz za mna chodzi opcji, ze nie moge wybrac po prostu. w sumie ten najlatwiejzrobic na moich wlosach
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 00:32   #4603
kyou666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam serdecznie ponownie

Nie wiem czy kto¶ jeszcze mnie pamiêta, ale mia³am problem m.in z ja¶niejszymi koñcówkami.
W za³aczniku mój nowy fryz (chwalê siê, bo strasznie mi siê podoba). I czas ju¿ by by³o je pomalowaæ. Kupi³am sobie henne z firmy Venita. I chcia³abym siê zapytaæ, czy kto¶ ni± farbowa³?

http://img7.burak.pl/img/a/7/2/b/ven...aca-4-chna.jpg <- tu mój zakup.

Pamiêtam te¿ tematy zwi±zane z farbowaniem hn±, jak to siê tam rozrabia etc. Kto¶ wie gdzie to mogê znale¼æ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (23,3 KB, 89 za³adowañ)
kyou666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:29   #4604
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

3 i ostatni, Julianna zaryzykuj 8.44+7.44 bêdziesz zadowolona, tylko troszke w innych proporcjach 7.44 -50ml ..a 8,44 tylko 25 ml
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-04-15 o 08:30
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:44   #4605
nicemonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna-p zdecydowanie 3 jest cacy
nicemonia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 09:37   #4606
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
martolek dzieki za glos, tez mi sie strasznie podoba, a tyle juz za mna chodzi opcji, ze nie moge wybrac po prostu. w sumie ten najlatwiejzrobic na moich wlosach
Jest wyj±tkowo energetyczny jak na moje. Byæ mo¿e trochê podrasowany na zdjêciu, ale i tak
Chocia¿ ka¿dy jest piêkny, rozumiem Twoje niezdecydowanie

Mo¿e Ty mi doradzisz, bo na jakim¶ rudym w±tku wyczyta³am, ¿e jeste¶ posiadaczk± zielonego p³aszcza upatrzy³am sobie zielon± sukienkê na lato, ale nie wiem do koñca jaki kolor butów by do niej pasowa³. Na pewno czarne, ale na lato wola³abym co¶ jasnego. Obstawiam szaro¶æ, albo modny ostatnio nude. Co by¶ poradzi³a

Cytat:
Napisane przez kyou666 Poka¿ wiadomo¶æ
W za³aczniku mój nowy fryz (chwalê siê, bo strasznie mi siê podoba).
Odwa¿ny, ciekawy, ale ja niestety jestem zwolenniczk± d³ugich w³osów
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 12:10   #4607
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Zdjêcie z 3 linka
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 14:26   #4608
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Orientujecie siê, czy istnieje vitality's 9,44, 9,04 lub 9,4? Widzia³am 9,34 , ale obawam sie, ze to bedzie po prostu z³oty blond, bo 8,34 ma bardzo wyra¿ny z³oty(zó³tawy) refleks a refleks miedziany jest tam baardzo s³abo widoczny. Ewentualnie mieszaniem mo¿na taki kolor uzyskaæ?
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 14:32   #4609
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Orientujecie siê, czy istnieje vitality's 9,44, 9,04 lub 9,4? Widzia³am 9,34 , ale obawam sie, ze to bedzie po prostu z³oty blond, bo 8,34 ma bardzo wyra¿ny z³oty(zó³tawy) refleks a refleks miedziany jest tam baardzo s³abo widoczny. Ewentualnie mieszaniem mo¿na taki kolor uzyskaæ?
wieczorm po przyj¶ciu do domu odpisze ci
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 15:12   #4610
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mam pytanie.Wiem ¿e Moni@ u¿ywa³a jaki¶ czas temu dekoloryzatora Elgon. Podobno jak siê nie na³o¿y od razu farby to kolor ciemnieje. To prawda? Niestety z dnia na dzieñ coraz mniej podobaj± mi siê moje w³osy. S± do¶æ ciemne, prawie ¿e br±zowe z lekkimi czerwonymi refleksami. My¶la³am o zafarbowaniu na czerwono ale nie wiem jakiej farby u¿yæ po dekoloryzacji. Producent uwa¿a ¿e nale¿y u¿yæ farby o ton ja¶niejszej od po¿±danego koloru. Czyli w tym przypadku jakiej? A mo¿e po dekoloryzacji zafarbowaæ na jasny blond, odczekaæ ze dwa tygodnie i dopiero na³o¿yæ czerwon± farbê? Co s±dzicie o kolorze czerwony blond 7/5 ?
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:44   #4611
Quills
Przyczajenie
 
Avatar Quills
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Od razu z gory przepraszam jesli nie do tematu, ale przyznam sie bez bicia nie chcialo mi sie czytac tych 153 stron No wiec szukam szmponetki najlepiej jesli by sie dalo, bo farba jak na razie mnie odstrasza :P i strasznie podobaja mi sie te odcienie rudego i oczywiscie ten ostatni co tutaj znalazlam tez cudo czy ktos moze jest obeznany i wie gdzie bym trafila na podobne kolorki
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bonnie-wright-harry-ginny-moment-04.jpg (109,5 KB, 25 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg z7836278O.jpg (82,4 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg emma-stone-red.jpg (33,4 KB, 22 za³adowañ)
Quills jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:46   #4612
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Kyou666, odwa¿na fryzura Podobaj± mi siê krótkie ciêcia, ale jak ju¿ siê postanowi zapuszczaæ to jest tragedia. Ten w±tek masz na my¶li? Tam od razu Ci powiedz±, ¿e Venita to nie henna.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42193&page=45

Julianna, ja te¿ obstawiam 3 I nie tylko ze wzglêdu na usta, które absorbuj± niemal 100% uwagi ;p Co¶ Ci chodzi po g³owie ta zmiana i chyba nie odpu¶cisz dopóki tego nie zrealizujesz

Martolek, ja te¿ mam zielony p³aszcz (intensywnie zielony), który wrêcz uwielbiam. W po³±czeniu z nim zawsze wygrywa czerñ (chocia¿ mo¿e to ze wzglêdu na to, ¿e czarny to mój numer 1) i uwa¿am, ¿e ona wygl±da najkorzystniej, chocia¿ p³aszcz, a sukienka to te¿ ró¿nica...
Czêsto spotykam dziewczynê, która ³±czy ze sob± bardzo intensywne kolory. Czerwone buty, ¿ó³te rajstopy, zielon± sukienkê itp. Wygl±da piêknie na tle wszechobecnej szaro¶ci. Jednak osobi¶cie wolê, kiedy przy jednej rzucaj±cej siê w oczy rzeczy, pozosta³e s± bardziej stonowane.

Edytowane przez siskath
Czas edycji: 2011-04-15 o 15:47
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 15:54   #4613
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Orientujecie siê, czy istnieje vitality's 9,44, 9,04 lub 9,4? Widzia³am 9,34 , ale obawam sie, ze to bedzie po prostu z³oty blond, bo 8,34 ma bardzo wyra¿ny z³oty(zó³tawy) refleks a refleks miedziany jest tam baardzo s³abo widoczny. Ewentualnie mieszaniem mo¿na taki kolor uzyskaæ?
O ile mi wiadomo nie maj± takiego koloru. Ostatnie przyzwoite miedzie to w wypadku Vitality's poziom 8.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 16:47   #4614
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 715
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

HELP - mam ma³± pro¶bê - czy mog³yby¶cie siê wypowiedzieæ na temat farb FRAMESI framcolor 2001? Dzisiaj w ramach oszczêdno¶ci na fryzjerze zakupi³am tê farbê - oznaczona jest jako TRP8 dalej jest napisane 8,4 (z³oty tycjan) - nie mam pojêcia co to wszystko znaczy - pierwszy raz w ¿yciu sama bêdê farbowaæ w³osy profesjonaln± farb± i nawet nie wiem jak siê do tego zabraæ Szuka³am opinii w KWC -ale nie ma, szuka³am na forum - te¿ nie ma, w tym temacie s± chyba 4 posty i ¿adnych szczegó³ów.
Swoj± drog± jestem mega przera¿ona tym jak bardzo popularne staj± siê rude w³osy na rudo farbujê siê od 9 lat i jeszcze 2-3 lata temu nie by³o mowy ¿ebym spotka³a kogo¶ drugiego rudego w autobusie. Teraz - wszyscy polecieli na jaskrawe kolory Jak kupowa³am farbê do sklepu zd±¿y³y wej¶æ 4 inne kobity i kupiæ dok³adnie tak± sam± farbê jak ja (po czym zreszt± wywnioskowa³am, ¿e musi byæ dobra )

edit: jeszcze jedna kwestia - czy mog³yby¶cie opisaæ jak siê w ogóle zabraæ do farbowania? S³ysza³am, ¿e istotne jest w jakiej kolejno¶ci i jak d³ugo siê miesza farbê z wod± utlenion±? Czy dam sobie radê sama - je¿eli chodzi o ty³? Czy odmierzaæ czas farbowania po na³o¿eniu ca³ej farby czy od momentu nak³adania? A mo¿e mog³yby¶cie poleciæ jaki¶ fajny i DOBRY filmik instrukta¿owy na youtubie?

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:06
metice jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 17:05   #4615
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
wieczorm po przyj¶ciu do domu odpisze ci
Ok, dodam, ¿e nie chodzi mi o tak± jasn± ¿arówkê, ale o "truskawkowy" blond, jednoczesnie, ¿eby nie by³ to zó³to-z³oty blond, ani ró¿owy, ale delikatny miedziany... eh chyba wydziwiam, wiem
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:07   #4616
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, dodam, ¿e nie chodzi mi o tak± jasn± ¿arówkê, ale o "truskawkowy" blond, jednoczesnie, ¿eby nie by³ to zó³to-z³oty blond, ani ró¿owy, ale delikatny miedziany... eh chyba wydziwiam, wiem
W Vitality's 9.04 ani 9.4 nie widzê, za to u¿ywa³am 9.04 Majirel i by³am bardzo zadowolona, u mnie wychodzi³ bardzo jasno

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Poka¿ wiadomo¶æ
HELP - mam ma³± pro¶bê - czy mog³yby¶cie siê wypowiedzieæ na temat farb FRAMESI framcolor 2001? Dzisiaj w ramach oszczêdno¶ci na fryzjerze zakupi³am tê farbê - oznaczona jest jako TRP8 dalej jest napisane 8,4 (z³oty tycjan) - nie mam pojêcia co to wszystko znaczy - pierwszy raz w ¿yciu sama bêdê farbowaæ w³osy profesjonaln± farb± i nawet nie wiem jak siê do tego zabraæ Szuka³am opinii w KWC -ale nie ma, szuka³am na forum - te¿ nie ma, w tym temacie s± chyba 4 posty i ¿adnych szczegó³ów.
Swoj± drog± jestem mega przera¿ona tym jak bardzo popularne staj± siê rude w³osy na rudo farbujê siê od 9 lat i jeszcze 2-3 lata temu nie by³o mowy ¿ebym spotka³a kogo¶ drugiego rudego w autobusie. Teraz - wszyscy polecieli na jaskrawe kolory Jak kupowa³am farbê do sklepu zd±¿y³y wej¶æ 4 inne kobity i kupiæ dok³adnie tak± sam± farbê jak ja (po czym zreszt± wywnioskowa³am, ¿e musi byæ dobra )

edit: jeszcze jedna kwestia - czy mog³yby¶cie opisaæ jak siê w ogóle zabraæ do farbowania? S³ysza³am, ¿e istotne jest w jakiej kolejno¶ci i jak d³ugo siê miesza farbê z wod± utlenion±? Czy dam sobie radê sama - je¿eli chodzi o ty³? Czy odmierzaæ czas farbowania po na³o¿eniu ca³ej farby czy od momentu nak³adania? A mo¿e mog³yby¶cie poleciæ jaki¶ fajny i DOBRY filmik instrukta¿owy na youtubie?
Framesi u¿ywa³am i nie za bardzo polubi³am poniewa¿ farba ¿le siê ³±czy z oxydantem (powstaj± mega grudki) a kolory jak dala mnie za bardzo jaskrawe. je¶li mia³a bym poleciæ to dla osób które chc± do¶æ znacznie rozja¶niæ w³osy,poniewa¿ farba sama w sobie zawiera rozja¶niacz. Je¶li chodzi o przygotowanie do farbowania to zerknij na mój blog.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:33   #4617
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy, melina, nicemonia, siskath dziekuje bardzo. zostal mi i tak dylemat bo kolor z 3 praktycznie nie wymaga u mnie farby, wystarczy saszetka, z drugiej strony - kolor, ktory podkreslila martolek to ulubieniec TZ-ta. mam jeszcze tydzien na myslenie

co do mody na rudy to ona odbiera nam troche "elitarnosci".

martolek mam i nawet dzisiaj nosilam ten plaszczyk, on jest z mango, intensywnie zielony. ja dobieram rozne buty bo mam ich troche, osobiscie lubie z zielonymi kozakami, czarnymi szpilkami, sandalkami w kolorze nude, a dzisiaj mialam z czerwonmi sandalkami. tak wiec sadze, ze jesli dobierzesz odpowiednia tonacje (ciepla/zimna) i styl pasujacy do sukienki to wszytsko bedzie ok. moim zdaniem buty nude sa super
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 19:43   #4618
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
W Vitality's 9.04 ani 9.4 nie widzê, za to u¿ywa³am 9.04 Majirel i by³am bardzo zadowolona, u mnie wychodzi³ bardzo jasno
A nie masz przypadkiem fotek swoich w³osów z tamtego okresu? Czy majirel mo¿na rozcieñczac wod± 6%? Bo do 9% chyba nie chcê wracaæ
My¶la³am, ¿eby mo¿e zmieszaæ 9,0 lub 9,1 1:1 z 7,44 (czyli kwintesencj± miedzi)

btw Testy od¿ywki Chi wypadaj± pozytywnie , stosuje na codzieñ po myciu i woda jest krystalicznie czysta... a¿ szkoda bêdzie mi sie z ni± rozstawaæ, ale wiecej raczej jej nie kupiê ze wzgledu na zapach, ech...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-04-15 o 19:45
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 21:19   #4619
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ok , nalozylam tego garniera po tej kapieli rozjasniajacej . Nie mialam niestety pieniedzy zeby sobie zamowic majirela , wiec skoro juz kupilam garniera to nalozylam .

Efekt ? jak dla mnie kolor wyszedl bomba bo taki chcialam ))

pewnie za 2 tyg bede musiala znowu farbowac bo kolor sie wyplucze ,ale warto aczkolwiek przy myciu wlosow nie zauwazylam,zeby cos sie dzialo z tym kolorem

zalaczam zdjecie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (14,6 KB, 84 za³adowañ)
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-04-15, 21:26   #4620
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Quills Poka¿ wiadomo¶æ
Od razu z gory przepraszam jesli nie do tematu, ale przyznam sie bez bicia nie chcialo mi sie czytac tych 153 stron No wiec szukam szmponetki najlepiej jesli by sie dalo, bo farba jak na razie mnie odstrasza :P i strasznie podobaja mi sie te odcienie rudego i oczywiscie ten ostatni co tutaj znalazlam tez cudo czy ktos moze jest obeznany i wie gdzie bym trafila na podobne kolorki
Nie trzeba czytaæ 153 stron, wystarczy przeszukaæ w±tek pod k±tem has³a "szamponetka". Wpisujesz w pole "Przeszukaj ten w±tek".
Ja tak robi³am i zawsze co¶ przydatnego mi wyskakiwa³o


Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Martolek, ja te¿ mam zielony p³aszcz (intensywnie zielony), który wrêcz uwielbiam. W po³±czeniu z nim zawsze wygrywa czerñ (chocia¿ mo¿e to ze wzglêdu na to, ¿e czarny to mój numer 1) i uwa¿am, ¿e ona wygl±da najkorzystniej, chocia¿ p³aszcz, a sukienka to te¿ ró¿nica...
Czêsto spotykam dziewczynê, która ³±czy ze sob± bardzo intensywne kolory. Czerwone buty, ¿ó³te rajstopy, zielon± sukienkê itp. Wygl±da piêknie na tle wszechobecnej szaro¶ci. Jednak osobi¶cie wolê, kiedy przy jednej rzucaj±cej siê w oczy rzeczy, pozosta³e s± bardziej stonowane.
Dziêkujê za radê wiem, ¿e czerñ najlepiej by siê wpasowa³a, ale na lato niezbyt mi odpowiada te¿ wolê stonowanie.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
martolek mam i nawet dzisiaj nosilam ten plaszczyk, on jest z mango, intensywnie zielony. ja dobieram rozne buty bo mam ich troche, osobiscie lubie z zielonymi kozakami, czarnymi szpilkami, sandalkami w kolorze nude, a dzisiaj mialam z czerwonmi sandalkami. tak wiec sadze, ze jesli dobierzesz odpowiednia tonacje (ciepla/zimna) i styl pasujacy do sukienki to wszytsko bedzie ok. moim zdaniem buty nude sa super
Dziêkujê za rady hmm czyli trzeba bêdzie siê zakrêciæ ko³o jakich¶ nudziaków nudziakowe sanda³ki mi siê marz±. Tylko zanim znajdê co¶ co mi siê spodoba to
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.