Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-23, 17:25   #2251
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Widzę, że tu jakieś nieporozumienie... W święta kłótnie i to o byle co, każdy pisze na wątku co chce... Wyluzujcie

MEADOW narobiłaś sobie wrogów swoim rozjaśnieniem włosów

KAROLCIA taki super stan Twoich włosów, że odrostów nawet nie widzę ładnie lśnią
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 18:26   #2252
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

najwyraźniej
trochę mam czerwoną twarz przy tak jasnych włosach i to śmiesznie wygląda, szczególnie czoło

w ogóle na szyi powyskakiwały mi białe bąble, bardzo dużo ich było, ale teraz tylko 2-3 zostały, to raczej nie uczulenie tylko pewnie reakcja skóry, bo włosy na niej leżały z wodą 12%... nie swędziało też na szyi, lekko głowa tylko

mam nadzieję że tym razem naturalne też będą sie mało odznaczały jak pofarbuję, bo to było bardzo dobre rozwiązanie...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:05   #2253
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
najwyraźniej
trochę mam czerwoną twarz przy tak jasnych włosach i to śmiesznie wygląda, szczególnie czoło

w ogóle na szyi powyskakiwały mi białe bąble, bardzo dużo ich było, ale teraz tylko 2-3 zostały, to raczej nie uczulenie tylko pewnie reakcja skóry, bo włosy na niej leżały z wodą 12%... nie swędziało też na szyi, lekko głowa tylko

mam nadzieję że tym razem naturalne też będą sie mało odznaczały jak pofarbuję, bo to było bardzo dobre rozwiązanie...
Meadow, lanie zaraz dostaniesz ! :P Zostaw Ty te włosy wreszcie w spokoju !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 19:39   #2254
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

przepraszam

dziwi mnie tylko, że w sumie były rozjaśniane 4 razy, w tym 3 razy 12% i 1 raz 9% i w między czasie 2 razy farbowane a się nie zniszczyły

natura daje mi szansę


edytuję bo przydarzyła mi się pewna sytuacja...
podeszłam do lustra, patrzę na włosy i się zastanawiałam czy ten kolor mi pasuje i stwierdziłam, że może jak całe będą takie jak przy głowie i długie to będzie ładnie, po czym poślizgnęłam się o łańcuch świąteczny, który leżał na ziemi i upadłam
czy to jakiś znak?

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-12-23 o 20:10
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:23   #2255
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
przepraszam

dziwi mnie tylko, że w sumie były rozjaśniane 4 razy, w tym 3 razy 12% i 1 raz 9% i w między czasie 2 razy farbowane a się nie zniszczyły

natura daje mi szansę
hehe a w to akurat nie uwierzę
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 21:57   #2256
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no następna, dlaczego?
w październiku bodajże czy kiedy to było co się to niefortunne zdarzenie złożyło z kuzynką to był rozjaśniacz joanny do pasemek, na utleniaczu pisało 12%, na to położyła mi farbę z naturii jakiś blond, nie wiem który, i miał wodę 9%, potem w listopadzie ruda farba, brązowa farba i wczoraj 2 razy rozjaśniaczem tym samym co kuzynka mi zrobiła, czy to dziwne?
normalnie wszyscy mi chcą zrobić na złość, pisze człowiek co robi a tu jeszcze mu będą zarzucać kłamstwo, aż mam ochotę coś po prostu rozwalić ze złośliwości takich jak Ty bo inaczej tego nazwać nie można
normalnie aż żałuję że nie nagrywałam tego wszystkiego, bo nerwy puszczają jak się takie coś czyta

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-12-23 o 21:59
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-23, 22:04   #2257
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
w październiku bodajże czy kiedy to było co się to niefortunne zdarzenie złożyło z kuzynką to był rozjaśniacz joanny do pasemek, na utleniaczu pisało 12%, na to położyła mi farbę z naturii jakiś blond, nie wiem który, i miał wodę 9%, potem w listopadzie ruda farba, brązowa farba i wczoraj 2 razy rozjaśniaczem tym samym co kuzynka mi zrobiła
nic dodać nic ująć- faktycznie wracasz do naturalnych włosów! tylko podziwiać!
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 04:15   #2258
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

W tym watku widac ze najskuteczniejsze jest po prostu zostawienie wlosow w spokoju, zadnego farbowania farbowanych koncowek ani szamponetek . Po prostu trzeba sie wyzbycia nawyku farbowania - nawet farbowanie na podobny kolor do naturalnego nic nie da bo farba sie spierze i co wtedy znowu farbujecie? U mnie roznica byla drastyczna (ciemny blond/czerwien) i co jakos dalam rade , chociaz tez moglam leciec bo basme zeby przyciemnic czerwien albo 'zedrzec' henne chemia.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 07:46   #2259
karmela41
Raczkowanie
 
Avatar karmela41
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 413
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam

Też należę do grupy zapuszczania naturalnych włosków i to co dzieje się na forum nie podoba mi się. Wydaje mi się, że nie wszystkie do końca jesteście przekonane o tym czy dobrze robicie zapuszczając naturalki.. i macie za mało motywacji
Ja tam dziewczyny mam już spory odrost, nie farbuje rok i prawie 4 miesiące! I powiem szczerze nie było łatwo przez ten czas.. Mimo, że kolory może tak bardzo się nie różnią od siebie miałam chwile zwątpienie. Ale zawsze sobie powtarzam, że żadna farba nie dałam mi NIGDY takiego koloru jaki bym chciała. Tak więc decyduje się na to co dałam mi natura i zapuszczam swoje ZDROWE I LŚNIĄCE, a nie matowe i sztuczne

Na koniec życzę Wam Wesołych Świąt i powodzenia w zapuszczaniu Obyśmy za rok cieszyły się wszystkie naturalnymi włoskami

Edytowane przez karmela41
Czas edycji: 2011-03-15 o 14:14
karmela41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:10   #2260
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
W tym watku widac ze najskuteczniejsze jest po prostu zostawienie wlosow w spokoju, zadnego farbowania farbowanych koncowek ani szamponetek . Po prostu trzeba sie wyzbycia nawyku farbowania - nawet farbowanie na podobny kolor do naturalnego nic nie da bo farba sie spierze i co wtedy znowu farbujecie? U mnie roznica byla drastyczna (ciemny blond/czerwien) i co jakos dalam rade , chociaz tez moglam leciec bo basme zeby przyciemnic czerwien albo 'zedrzec' henne chemia.
jestem identycznego zdania. w tym watku wogole nie powinno byc mowy o farbach a kto nie dal rady i zafarbowal ZNOWU to powinien odejsc i nie opowiadac o tym, nie demotywowac. pozatym co dadza szamponetki (sama mialam na nie ochote ale przemyslalam i......a jak nie zejdzie??) czy farbowanie koncowek?! tor yzyko, niszczenie wlosow, szkoda slow..


dokladnie tak karmela41, mi tez sie nie podoba! coraz wiecej tu o farbach a nie o naturalnych.........coraz rzadziej tu zagladam bo ja w przeciwientwie do innych jestem przekonana czego chce i nie ustapie a to robia mnie po prostu denerwuje

Edytowane przez an0138
Czas edycji: 2010-12-24 o 09:12
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 09:55   #2261
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja już wiem jaka farba jest IDENTYCZNA jak moje naturalne, i mam zamiar zafarbować w przyszłym tygodniu i ścinam, i tak krótko zagości na mojej głowie, bo na wiosnę zetnę w miarę do odrostów, przynajmniej tył, grzywkę noszę krótką także spokojnie do wakacji będę miała swoje, stawiam na extra-krótkie fryzurki w przyszłym roku

ja rozumiem, że może Was denerwować namawianie na farbę i narzekanie typu "nie no ja się pofarbuję, bo mam brzydkie włosy" ale ja tu nie mówię o takich rzeczach, spokojnie dziewczyny, na ścięcie jestem w 100% zdecydowana, włosy ostatnio rosną mi 1,5cm, 2cm/miesiąc więc nie będzie z tym problemu

myślałam o fryzurkach jak w załączniku tylko z krótsza grzywką, taką przed brwi, albo jesli chodzi o to drugie to ewentualnie z lekko dłuższymi przy uszach, bo mam wystające


WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE, PIĘKNYCH NATURALEK, DUŻO WYTRWAŁOŚCI, BLASKU WE WŁOSACH I SZYBKIEGO POROSTU NOWEGO ODROSTU
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Short-Bob-Haircut.jpg (31,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 214654rnH.jpg (23,2 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-12-24 o 10:13
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 10:46   #2262
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karmela41 Pokaż wiadomość
Witam

Też należę do grupy zapuszczania naturalnych włosków i to co dzieje się na forum nie podoba mi się. Wydaje mi się, że nie wszystkie do końca jesteście przekonane o tym czy dobrze robicie zapuszczając naturalki.. i macie za mało motywacji
Ja tam dziewczyny mam już spory odrost, nie farbuje rok i prawie 4 miesiące! I powiem szczerze nie było łatwo przez ten czas.. Mimo, że kolory może tak bardzo się nie różnią od siebie miałam chwile zwątpienie. Ale zawsze sobie powtarzam, że żadna farba nie dałam mi NIGDY takiego koloru jaki bym chciała. Tak więc decyduje się na to co dałam mi natura i zapuszczam swoje ZDROWE I LŚNIĄCE, a nie matowe i sztuczne

Na koniec życzę Wam Wesołych Świąt i powodzenia w zapuszczaniu Obyśmy za rok cieszyły się wszystkie naturalnymi włoskami
Racja gratulacje i widać, że o wiele lepsze naturalki niż te farbowane



Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia swoich włosów- stan na dziś
Ślicznie błyszczą

Dziewczyny przestancie się kłócic i przestancie farbowac włosy

Wesołych i pamietajcie, świeta to tylko 3 dni szybko zleci i juz nikt nie bedzie pamietał że miałyście jakies tam śmieszne odrosty, w przyszłym roku na wigilie bedziemy miały kazda z nas do ramion naturalki
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:50   #2263
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wesołych Świąt Dziewczyny
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 11:58   #2264
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam!
Macie rację dziewczyny.
sama kilka razy zaczynałam zapuszczać naturalne włosy i potem po kilku m-cach rezygnowałam.
Za ostatnim razem dałam radę zapuścić 6 cm odrost i znowu mi odbiło i pofarbowałam... ale nie pisałam żeby nie zaśmiecać wątku.

Meadov jestem BARDZO ZDZIWIONA-kilka miesięcy temu wyrzuciłaś mnie z watku bo zaśmiecałam i nie byłam zdecydowana czego chcę a sama teraz udajesz ,że przez pomyłkę ci siostra rozjaśniła a ty nie zdawałaś sobie sprawy co ona robi ,

potem pofarbowałaś się na brązowo i się żaliłaś

a teraz znowu rozjaśniłaś i się żalisz

normalnie pobiłaś rekord farbowań a co najsmieszniejsze NADAL ZAPUSZCZASZ NATURALNE WŁOSY ?
nie wypowiem się już dalej na Twój temat .


Co do mnie ZAPUSZCZAM NATURALNE WŁOSY od 14 dni i teraz już wiem,że to ostatni raz.

Nie mam zamiaru już farbować ,bo zawsze żałuję ,nigdy nie jestem zadowolona,o zniszczeniach jakie są już się nawet nie bedę wypowiadała.

Zapuszczam naturalne włosy i nie tykam ich żadną farbą ANI SZAMPONETKĄ.

Mam nadzieję ,że tak jak mówicie ,ten wątek wróci do dawnej formuły.

A teraz życzę nam wszystkim ,abyśmy za rok mogły się cieszyć naturalnymi włosami

Wesołych Świąt
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:05   #2265
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

KARMELA cudnie lśnią te Twoje włosy długi odrost, prawie tyle samo zapuszczamy naturalne

Też jestem PRZECIW farbom Nasz wątek zboczył trochę z toru, a istnieję na nim prawie rok więc wiem jak było wcześniej. W każdym razie jeśli ktoś farbuje - niech farbuje nie moja sprawa dopóki nikogo nie namawia do tego samego. Ja nie farbuję

WESOŁYCH ŚWIĄT
Za rok będziemy miały piękne naturalne włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:22   #2266
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczynki nie kłóćmy się w święta
Życze Wam wesołych świąt i szybszego porostu Obyśmy na wakacje cieszyły sie już naturalkami
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:40   #2267
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

PLATYNOWA nic nie udaję do Twojej wiadomości i nie musisz mi Ty następna grac na nerwach w święta
nie robie tego co Ty, bo Ty co chwilala pisałaś że nie podobaja Ci sie naturalne a ja nie
i nie pofarbowała mi przez pomyłkę siostra tylko na złość kuzynka i nikomu na żaden temat sie nie żaliłam
a jesli sądzisz że udaję to jesteś po prostu bezczelna, nie inaczej


napisałam juz 2 razy że ścinam włosy na bardzo krótko, jeśli nie potarfisz czytać wszystkiego to nie wyjmuj kawałków


przepraszam bardzo że ciągnę dalej ten temat, ale jesli ktoś zarzuca mi kłamstwo to ja tego tak obojętnie zostawić nie mogę

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-12-24 o 12:43
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 12:51   #2268
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wesołych Świąt Dziewczynki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-24, 13:10   #2269
deeestiiiny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 65
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wesołych świat dziewczynki !!!!!!!!

p.s. Ja oczywiście dalej trwam bez farbowania Powodzenia !!
deeestiiiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-24, 20:47   #2270
czarnamama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Hej dziewczyny Wesołych Świąt Wam życzę, i przesyłam fotki, trzy miesiące-4cm, moje naturalki sa śliczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ANIOŁEK 014.jpg (84,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ANIOŁEK 015.jpg (57,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ANIOŁEK 016.jpg (65,5 KB, 49 załadowań)
czarnamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 09:28   #2271
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja odchodze, bo zafarbowalam,zeby nie bylo, ze wprowadzam zamet
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 10:19   #2272
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Czarnamama,
Na szczęście Twoje odrosty są w podobnym kolorze co reszta włosów i się tak nie rzucają w oczy.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 10:22   #2273
AngelkaMorelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 155
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Szkoda że tyle osob odchodzi co moze byc troszke demotywujace... No ale to ich wybór, ja zamierzam trzymac sie dalej bo widze ze warto... Dziewczynki jak juz przebrniecie do takiego odrostu 10 cm i wiecej to juz tak nie bedzie kusilo, bo po zwiazaniu nie bedzie tak widoczny... Ja kocham moje 13 cm i juz ich nigdy nie pokrzywdze farba Najgorsze sa poczatki a pozniej mozna strzelic krotka fryzurke albo robic upiecia z wlosow i jest git. Przykro mi ze tyle osob wyłamalo sie teraz na Święta a i podejzewam ze na sylwestra troche osob tez odpadnie..Dziewczyny pokazcie troche silnej woli i zdecydowania bo warto
__________________
Zapuszczam naturalki od 12.02.2010
AngelkaMorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:12   #2274
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja na sylwestra na pewno nie odpadnę, ja nie jestem osobą która imprezuje kiedykolwiek, bo po prostu nie umiem i nie odnajduję się w towarzystwie, wydaje mi się, że to przez to, że się bardzo mało uśmiecham - nabyłam taki nawyk bo kiedyś było mi bardzo wstyd za moje okropnie krzywe zęby i teraz nie potrafię tego odkręcić, uśmiecham się tylko jak coś mnie na prawdę rozśmieszy mocno ale w nowej klasie mnie pocieszyły dziewczyny, że mam się nie przejmować zębami

Pokazałam mamie, tż-towi i siostrze tę krótszą fryzurkę z tych dwóch co zamieściłam i zdziwiłam się, bo podoba im się taki pomysł

pokazać Wam zdjęcie fryzurki jak już mnie ktoś obetnie?
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:17   #2275
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Pewnie, że tak. Pochwal się nam
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:26   #2276
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny nie przesadzajcie...
Według mnie nie potrzebna jest ta cała kłótnia prowadzona na tej i na poprzedniej stronie. Każdy ma swój sposób na dojście do naturalek, nie koniecznie musi to się każdemu podobać i nie koniecznie każdy to musi popierać... Ktoś może zapuszczać naturalki przy np. czerwonych włosach i nic z nimi nie robić, mimo wielkiej różnicy kolorów, ktoś może pofarbować całe włosy na kolor zbliżony do naturalnych i dalej zapuszczać, ktoś może same farbowańce pofarbować, ktoś może ściąć włosy, nie ważne jaki sposób - ważne, że mamy ten sam cel i do niego dążymy. Każdy może mieć czasem chwile słabości i nie należy go z tego powodu przekreślać. Tym bardziej bez przesady, że temat farb zakazany, a kto się pofarbował musi odejść z tego wątku itp., po to jest ten wątek i po to jesteśmy my, żeby wspierać się, mimo że nasze namowy czasem nic nie dają i ktoś się pofarbuje. Nie jest to napewno dla nas żadną motywacją, że ktoś się pofarbuje mimo sporego odrostu, ale jeśli żałuje i chce dalej wracać do swojego koloru - POMÓŻMY MU W TYM! Sama dzisiaj pofarbuję sobie farbowańce i wcale nie zamierzam odchodzić z tego wątku, chyba że będzie panował tu taki nastrój, że nic nie można napisać, nic nie można zrobić co się komuś nie spodoba bo odrazu na Ciebie naskoczą. Nie farbuję włosów od maja, naturalki sobie spokojnie zapuszczam, ale na farbowańcach mam takie straszne siano, że nadaje się do ścięcia, jednak nie mogę sobie pozwolić teraz na takie radykalne cięcie, dlatego jeśli przyciemnię kolor, po pierwsze włosy trochę oblepi farba i nie będą aż tak straszyć, po drugie będzie mi o wiele łatwiej.

Można założyć nowy wątek, jakąś galerię zapuszczania naturalek, gdzie będą zamieszczane same zdjęcia odrostów, jeśli o to wam chodzi i tego oczekujecie od tego wątku.
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 11:53   #2277
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja myślę, że wszystko zostało juz wyjaśnione i porozumienie jest

wczoraj się niestety rozchorowałam i dzisiaj jest gorzej babcia mi powiedziała, że w związku z tym zetnie mi włosy jutro (wolałabym dzisiaj, bo mi okropnie gorąco i przydałoby się krótszych włosów ), nie będę się z nią kłóciła, bo jeszcze wcale nie zetnie i co wtedy także zdjęcia będą jutro albo pojutrze, ewentualnie później, bo babcia czasami odwleka co ma zrobić, ale postaram się żeby ścięła mnie jak najszybciej

xyolax
, ostrożnie z odrostem! i powodzenia
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 12:21   #2278
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

MEADOW ta druga fryzurka którą załączyłaś bardziej mi się podoba. Zapomniałam to napisać przez te nieporozumienia

KAGUYA szkoda, że odchodzisz...

CZARNAMAMA różnicy prawie nie ma. Racja Twoje naturalki są śliczne

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

ANGELKAMORELKA ja nie odpadnę, jeśli wszyscy się wyłamią (a nie chciałabym tego) to zostaniemy tu we dwie
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 12:24   #2279
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

no ale bede was podczytywac moze kiedys uda mi sie pozbyc rudosci.
zycze wytrwalosci w dążeniu do naturalek. mnie po prostu nie pasują
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 12:41   #2280
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja myślę, że wszystko zostało juz wyjaśnione i porozumienie jest

wczoraj się niestety rozchorowałam i dzisiaj jest gorzej babcia mi powiedziała, że w związku z tym zetnie mi włosy jutro (wolałabym dzisiaj, bo mi okropnie gorąco i przydałoby się krótszych włosów ), nie będę się z nią kłóciła, bo jeszcze wcale nie zetnie i co wtedy także zdjęcia będą jutro albo pojutrze, ewentualnie później, bo babcia czasami odwleka co ma zrobić, ale postaram się żeby ścięła mnie jak najszybciej

xyolax
, ostrożnie z odrostem! i powodzenia
Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć I będę uważać, ale chyba jednak farbowanie będzie jutro, bo siostra poszła spać, a wolałabym żeby zrobić to przy świetle dziennym żeby było widać miejsce gdzie naturalki przechodzą w farbowańce
Kurcze, babcia Cię obcina, ale masz fajnie

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
MEADOW ta druga fryzurka którą załączyłaś bardziej mi się podoba. Zapomniałam to napisać przez te nieporozumienia

KAGUYA szkoda, że odchodzisz...

CZARNAMAMA różnicy prawie nie ma. Racja Twoje naturalki są śliczne

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

ANGELKAMORELKA ja nie odpadnę, jeśli wszyscy się wyłamią (a nie chciałabym tego) to zostaniemy tu we dwie
Ja też trwam w zapuszczeniu naturalek

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no ale bede was podczytywac moze kiedys uda mi sie pozbyc rudosci.
zycze wytrwalosci w dążeniu do naturalek. mnie po prostu nie pasują
PASUJĄ CI !!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:41.