Niestety przyszło lato :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 13:31   #1
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213

Niestety przyszło lato :/


Kochane, poradźcie coś...

Mam ogromny problem z potliwością. Pół biedy, gdyby to były pachy, czy inne normalne miejsce, ale mi pot cieknie ciurkiem... z pośladków Z roku na rok jest niestety coraz gorzej. Nie wyobrażacie sobie, jak mi to utrudnia normalne funkcjonowanie. Muszę chodzić w czarnych ciuchach, bo na jasnych strasznie widać mokre plamy. Staram się jak najrzadziej siadać, a więc zawsze stoję w tramwaju czy autobusie, nie umawiam się też z nikim na kawę czy piwo, jeśli wiem, że będziemy siedzieć na dworze. Właśnie szukam pracy i nie wyobrażam sobie, jak będzie wyglądało moje krzesło po kilku godzinach siedzenia w biurze, bo przecież nie wszędzie jest klimatyzacja. Ostatnio codziennie chodzę w sukienkach i spódnicach, oczywiście tylko z bawełny i lnu, ale i tak pot spływa mi po nogach strumieniami. Gdy tylko mogę, to latam to toalety się wycierać. Czuję się z tym jak prosiak. Próbowałam tabletek, piłam szałwię, myję się mydłem antypotowym, ale to nic nie daje. Czy mogę wetrzeć w pośladki Etiaxil albo inny bloker? I w ogóle, jak się ma picie wody do potliwości? Czy im więcej piję, tym bardziej się pocę, czy może wtedy wydalam nagromadzoną wodę z moczem? Pomyślałam też o chodzeniu do sauny - może wtedy usunę z organizmu nadmiar wody i dodatkowo przyzwyczaję się do wyższych temperatur? Już nie wiem, co na to poradzić, może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby...
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:39   #2
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
Kochane, poradźcie coś...

Mam ogromny problem z potliwością. Pół biedy, gdyby to były pachy, czy inne normalne miejsce, ale mi pot cieknie ciurkiem... z pośladków Z roku na rok jest niestety coraz gorzej. Nie wyobrażacie sobie, jak mi to utrudnia normalne funkcjonowanie. Muszę chodzić w czarnych ciuchach, bo na jasnych strasznie widać mokre plamy. Staram się jak najrzadziej siadać, a więc zawsze stoję w tramwaju czy autobusie, nie umawiam się też z nikim na kawę czy piwo, jeśli wiem, że będziemy siedzieć na dworze. Właśnie szukam pracy i nie wyobrażam sobie, jak będzie wyglądało moje krzesło po kilku godzinach siedzenia w biurze, bo przecież nie wszędzie jest klimatyzacja. Ostatnio codziennie chodzę w sukienkach i spódnicach, oczywiście tylko z bawełny i lnu, ale i tak pot spływa mi po nogach strumieniami. Gdy tylko mogę, to latam to toalety się wycierać. Czuję się z tym jak prosiak. Próbowałam tabletek, piłam szałwię, myję się mydłem antypotowym, ale to nic nie daje. Czy mogę wetrzeć w pośladki Etiaxil albo inny bloker? I w ogóle, jak się ma picie wody do potliwości? Czy im więcej piję, tym bardziej się pocę, czy może wtedy wydalam nagromadzoną wodę z moczem? Pomyślałam też o chodzeniu do sauny - może wtedy usunę z organizmu nadmiar wody i dodatkowo przyzwyczaję się do wyższych temperatur? Już nie wiem, co na to poradzić, może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby...
a czemu nie byłaś z tym u jakiegoś lekarza?
wiesz moim kumplom też się pocą tyłki, ale oni to mają dużo włosów na nich a ty chyba nie masz myślę
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 13:44   #3
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

No nie mam

A o dobrego lekarza niestety trudno. Szukałam i pytałam, niestety nie znalazłam nikogo godnego polecenia. Większość nie uważa pocenia się podczas upałów za coś nienormalnego. Poza tym najpowszechniejsza jest nadpotliwość pod pachami, na stopach i dłoniach i lekarze proponują obecnie zastrzyki z botoxu. Z pośladkami może być trudniej.
__________________
Walczę z własnymi słabościami


Edytowane przez Keelie
Czas edycji: 2013-06-19 o 13:46
Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:10   #4
zawizieta
Raczkowanie
 
Avatar zawizieta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 132
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Proponuję udac sie do endokrynologa i zrobić badanie hormonów, przede wszystkim tarczycy
nie wiem czemu akurat same pośladki Ci sie pocą, a reszta nie, ale sądze, ze warto, bo jak wiadomo, gdy są problemy z tarczycą, to własnie jednym z podstawowych objawów jest nadpotliość

Powodzenia
zawizieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:12   #5
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Nie radziłabym traktować tyłka jakimkolwiek blokerem, bo możesz nieźle się po nim czochrać, dopiero będziesz miała problem. Powinnaś się przebadać, bo zbytnia potliwość może być spowodowana poważnymi problemami zdrowotnymi. Próbowałaś tych tabletek (załącznik)? Podobno dosyć skuteczne. I przede wszystkim jakaś dobra bielizna, ale to na pewno wiesz. Osoby z nadwagą bardzo często borykają się z tą przypadłością.
Pytałaś się czy nie można zrobić wspomnianego zastrzyku w pośladek? Podobno to najskuteczniejsza metoda.
http://zdrowie-i-uroda.wieszjak.pl/zdrowe-i-piekne-cialo/257952,5-sposobow-na-walke-z-nadmierna-potliwoscia.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (13,5 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-06-19 o 14:16
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:13   #6
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Niestety przyszło lato :/

może Perspi Block?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 14:23   #7
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Endokrynologicznie leczę się od ponad 10 lat, tarczycę mam wyciętą, hormony w normie od dłuższego czasu...

Spróbuję jeszcze tych tabletek, bo brałam inne
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 14:33   #8
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Swoją drogą to ciekawe... Antyperspirant w porównaniu z perspi blockiem ma uboższy skład wzbogacony jedynie o ekstrakt z pachnotki zwyczajnej, a powinno się brać tylko jedną tabletkę dziennie. W przypadku perspi block 3x dziennie.
I bądź tu mądry.
Rozejrzyj się czy nie ma przypadkiem bielizny termoaktywnej, takiej na lato, odprowadzającej pot. Zimowa jest na pewno, może i letnie produkują, bo koszulki produkują i na zimę i na lato.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 15:24   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Niestety przyszło lato :/

a masz problem z wagą?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:23   #10
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
Kochane, poradźcie coś...

Mam ogromny problem z potliwością. Pół biedy, gdyby to były pachy, czy inne normalne miejsce, ale mi pot cieknie ciurkiem... z pośladków Z roku na rok jest niestety coraz gorzej. Nie wyobrażacie sobie, jak mi to utrudnia normalne funkcjonowanie. Muszę chodzić w czarnych ciuchach, bo na jasnych strasznie widać mokre plamy. Staram się jak najrzadziej siadać, a więc zawsze stoję w tramwaju czy autobusie, nie umawiam się też z nikim na kawę czy piwo, jeśli wiem, że będziemy siedzieć na dworze. Właśnie szukam pracy i nie wyobrażam sobie, jak będzie wyglądało moje krzesło po kilku godzinach siedzenia w biurze, bo przecież nie wszędzie jest klimatyzacja. Ostatnio codziennie chodzę w sukienkach i spódnicach, oczywiście tylko z bawełny i lnu, ale i tak pot spływa mi po nogach strumieniami. Gdy tylko mogę, to latam to toalety się wycierać. Czuję się z tym jak prosiak. Próbowałam tabletek, piłam szałwię, myję się mydłem antypotowym, ale to nic nie daje. Czy mogę wetrzeć w pośladki Etiaxil albo inny bloker? I w ogóle, jak się ma picie wody do potliwości? Czy im więcej piję, tym bardziej się pocę, czy może wtedy wydalam nagromadzoną wodę z moczem? Pomyślałam też o chodzeniu do sauny - może wtedy usunę z organizmu nadmiar wody i dodatkowo przyzwyczaję się do wyższych temperatur? Już nie wiem, co na to poradzić, może Wy macie jakieś sprawdzone sposoby...
Ja na twoim miejscu bym posmarowała ten tyłek Antidrialem i tyle.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 16:54   #11
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Niestety przyszło lato :/

a ja bym poszla do lekarza, bo takie pocenie sie nie jest normalne. Trzeba szukac przyczyny, to podstawa. Bo normalnie az tak odbyt (?) sie nie poci...

Moi znajomi maja ten problem, ale oni maja chore jelita...
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:13   #12
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a ja bym poszla do lekarza, bo takie pocenie sie nie jest normalne. Trzeba szukac przyczyny, to podstawa. Bo normalnie az tak odbyt (?) sie nie poci...

Moi znajomi maja ten problem, ale oni maja chore jelita...
To nie odbyt mi się poci, tylko powierzchnia pośladków.

Wagę mam w górnej granicy normy, ale fakt, że akurat tyłek i biodra mam spore... Szkoda, że to się tłuszcz nie wytapia
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:29   #13
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Niestety przyszło lato :/

A próbowałaś brać te wszystkie tabletki na namierne pocenie? W TV jest teraz zatrzęsnienie reklam.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:48   #14
martuchaOo7
Raczkowanie
 
Avatar martuchaOo7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 148
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Mi z kolei nadmiernie poci się twarz i kark Wstyd tak ciągle się obcierać, ale trudno. Chciałam iść do lekarza ale w sumie to nie wiadomo do jakiego i zapewne będzie odpowiedź, że to normalne, że sie człowiek poci...
__________________
„Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.”
martuchaOo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:07   #15
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Postanowiłam kupić ten krem, bo nadaje się na wszystkie partie ciała http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p17321-Iwo...tliwosci_40_ml
Spróbuję też tabletki Antyperspirant.
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 20:41   #16
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez martuchaOo7 Pokaż wiadomość
Mi z kolei nadmiernie poci się twarz i kark Wstyd tak ciągle się obcierać, ale trudno. Chciałam iść do lekarza ale w sumie to nie wiadomo do jakiego i zapewne będzie odpowiedź, że to normalne, że sie człowiek poci...
Ja też mam problem z twarzą. Dzisiaj co chwilę przecierałam sobie nos i pod nosem. Przynajmniej z czołem nie jest tak źle...

Też radziłabym wypróbować jakieś środki apteczne.

A jak było przed wycięciem tarczycy? Może to miało jakiś wpływ na Ciebie.
W ogóle to jakaś jestem w tyle, bo o wycięciu tarczycy jeszcze nie słyszałam. Zresztą to ryzykowne, bo jest ona bardzo ważna w organizmie i nie wyobrażam sobie... A tak w ogóle to sobie o tym poczytam .
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 21:07   #17
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ja też mam problem z twarzą. Dzisiaj co chwilę przecierałam sobie nos i pod nosem. Przynajmniej z czołem nie jest tak źle...

Też radziłabym wypróbować jakieś środki apteczne.

A jak było przed wycięciem tarczycy? Może to miało jakiś wpływ na Ciebie.
W ogóle to jakaś jestem w tyle, bo o wycięciu tarczycy jeszcze nie słyszałam. Zresztą to ryzykowne, bo jest ona bardzo ważna w organizmie i nie wyobrażam sobie... A tak w ogóle to sobie o tym poczytam .
Służę linkiem http://pl.wikipedia.org/wiki/Tyreoidektomia Oczywiście, że jest to bardzo ważny organ, dlatego muszę brać hormony do końca życia.

Szczerze mówiąc nie pamiętam, jak było przed operacją... Miałam ją 4 lata temu. Hmmm... Chyba faktycznie spytam endokrynologa, czy ma to jakiś związek. Ale nawet nigdy mnie nie pytał o potliwość, a pyta o wiele rzeczy.
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 22:48   #18
maimeri
Raczkowanie
 
Avatar maimeri
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 231
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Spróbuj potraktować się odabanem, na stronie piszą że można go stosować także w miejscach intymnych. Ja go używam pod pachy i działa.
__________________
Because I read "Twilight" I have unrealistic expectations in men.. o_O
maimeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:30   #19
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez maimeri Pokaż wiadomość
Spróbuj potraktować się odabanem, na stronie piszą że można go stosować także w miejscach intymnych. Ja go używam pod pachy i działa.
Oooo, dzięki, brzmi obiecująco!!
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 23:39   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
Endokrynologicznie leczę się od ponad 10 lat, tarczycę mam wyciętą, hormony w normie od dłuższego czasu...

Spróbuję jeszcze tych tabletek, bo brałam inne
to moze byc przyczyna. Ale zapytaj lekarza.

Poza tym nos bawelniane figi (zadnych sztucznych materialow ani wycietych string), rozwaz sport i zrzucenie troche kg czyli dieta. Ogolnie jak jadasz?

Aha i jak z mydlami i balsamem? Balsam do ciala tez moze zatykac pory, sprobuj w czasie najgorszych upalow zrezygnowac z kremow do tej czesci ciala, mydlo dobrze oczyszczajace. No i spodnice lub spodnie tylko bawelna i len.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 23:43   #21
Ang el
Raczkowanie
 
Avatar Ang el
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Niestety przyszło lato :/

Mam ten sam problem, wagę też w górnych granicach (ale nadwagi), tarczycę leczoną ale tutaj za przyczynę potliwości endokrynolog uznała wysoki testosteron, wiec może powinnas sobie zbadać
Ang el jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 00:13   #22
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
to moze byc przyczyna. Ale zapytaj lekarza.

Poza tym nos bawelniane figi (zadnych sztucznych materialow ani wycietych string), rozwaz sport i zrzucenie troche kg czyli dieta. Ogolnie jak jadasz?

Aha i jak z mydlami i balsamem? Balsam do ciala tez moze zatykac pory, sprobuj w czasie najgorszych upalow zrezygnowac z kremow do tej czesci ciala, mydlo dobrze oczyszczajace. No i spodnice lub spodnie tylko bawelna i len.
Oczywiście noszę tylko naturalne materiały oraz nie posiadam stringów. Balsamu nie używam w upały, mydło w kostce przeciwpotowe Barwa. Uprawiam umiarkowany sport (ok. 3x w tygodniu godzina ćwiczeń w domu, na co dzień trochę chodzenia) i właśnie przerzucam się na weganizm (w ciągu ostatnich dwóch tygodni wypiłam jedynie pół szklanki mleka (co zaowocowało bólem żołądka), poza tym już w ogóle niczego zwierzęcego nie jadam). Ogólnie już od długiego czasu odżywiam się zdrowo.
A z chudnięciem od dziecka mam problem - nawet 2 miesiące ostrych treningów (codziennie godzina aerobów + 2x w tygodniu prawie 2 godziny ćwiczeń siłowych z trenerką) i diety pod okiem mistrzyni Polski w fitness nie przyniosły żadnych rezultatów. Hormonalnie wszystko ok, więc nie wiem, w czym tkwi problem. No ale to nie temat na ten wątek
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 03:14   #23
Amitri
Zadomowienie
 
Avatar Amitri
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Ja tam bym radziła trochę schudnąć. Jestem typem gruszki, uda i tyłek też mam spore i już kiedy ważyłam 58 kg przy wzroście 166 to miałam podobny problem. W lecie, gdy nosiłam spódnicę często pociłam się w zgięciu między udami a pośladkami, normalnie z nóg lał się pot. Z innymi częściami ciała to się nie działo. Teraz przy wadze 55 kg to się już nie zdarza - w lecie, autobus, spódnica, wszystko ok. Więc myślę, że nie zaszkodzi spróbować.
__________________
Ciekawostka na dziś
Amitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:26   #24
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
Oczywiście noszę tylko naturalne materiały oraz nie posiadam stringów. Balsamu nie używam w upały, mydło w kostce przeciwpotowe Barwa. Uprawiam umiarkowany sport (ok. 3x w tygodniu godzina ćwiczeń w domu, na co dzień trochę chodzenia) i właśnie przerzucam się na weganizm (w ciągu ostatnich dwóch tygodni wypiłam jedynie pół szklanki mleka (co zaowocowało bólem żołądka), poza tym już w ogóle niczego zwierzęcego nie jadam). Ogólnie już od długiego czasu odżywiam się zdrowo.
A z chudnięciem od dziecka mam problem - nawet 2 miesiące ostrych treningów (codziennie godzina aerobów + 2x w tygodniu prawie 2 godziny ćwiczeń siłowych z trenerką) i diety pod okiem mistrzyni Polski w fitness nie przyniosły żadnych rezultatów. Hormonalnie wszystko ok, więc nie wiem, w czym tkwi problem. No ale to nie temat na ten wątek
weganizm mowi mi z grubsza czego nie jesz, a nie mowi co jesz. Jakie jadasz w takim razie bialko zamiast zwierzecego i czy w diecie nie ma za duzo cukrow i weglowodanow prostych. Wbrew potocznym opiniom by schudnac jesc trzeba czesto ale male porcje (wiec zadnych glodowek), nie musisz unikac tluszczy zwlaszcza takich jak orzechy i oliwa z oliwek za to wielu slodkich owocow owszem tak. Ogolnie na diecie odchudzajacej trzeba uwazac na owoce, raczej skupic sie na warzywach. Aha i kup sobie otreby, maja duzo blonnika i pomagaja w trawieniu. Jak u Ciebie z kawa i alkoholami? Niestety alkohole trzeba mocno ograniczyc, a nawet na jakis czas zrezygnowac z nich jak chcesz skutecznie schudnac. Palisz?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 10:39   #25
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość

A o dobrego lekarza niestety trudno.
No to z takim podejściem dalej lataj do łazienki i wycieraj się ciurkiem

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
Oczywiście noszę tylko naturalne materiały oraz nie posiadam stringów. Balsamu nie używam w upały, mydło w kostce przeciwpotowe Barwa. Uprawiam umiarkowany sport (ok. 3x w tygodniu godzina ćwiczeń w domu, na co dzień trochę chodzenia) i właśnie przerzucam się na weganizm (w ciągu ostatnich dwóch tygodni wypiłam jedynie pół szklanki mleka (co zaowocowało bólem żołądka), poza tym już w ogóle niczego zwierzęcego nie jadam). Ogólnie już od długiego czasu odżywiam się zdrowo.
A z chudnięciem od dziecka mam problem - nawet 2 miesiące ostrych treningów (codziennie godzina aerobów + 2x w tygodniu prawie 2 godziny ćwiczeń siłowych z trenerką) i diety pod okiem mistrzyni Polski w fitness nie przyniosły żadnych rezultatów. Hormonalnie wszystko ok, więc nie wiem, w czym tkwi problem. No ale to nie temat na ten wątek
Kobieto,to co Ty mi piszesz,to ręce opadają
Taki trening?
Przeciez nie chodzi o to ,zebys nabyła więcej masy!!
Po takim treningu to tylko mięśnie Ci wskoczą,zamiast chudnięcia!
Musisz od początku zacząc powoli i konsekwentnie.
Myslisz,e dwa miesiace i luz?
Dieta,ćwiczenia, ruch i w ogole.
Inaczej to zawsze będzie Ci pot ciekł, no przieciez im wiecej masz ciala,tymbardziej ten organizm musi się nameczyć bo go schłodzić prawda?
albo ogrzac?
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 11:36   #26
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez Keelie Pokaż wiadomość
A z chudnięciem od dziecka mam problem - nawet 2 miesiące ostrych treningów (codziennie godzina aerobów + 2x w tygodniu prawie 2 godziny ćwiczeń siłowych z trenerką) i diety pod okiem mistrzyni Polski w fitness nie przyniosły żadnych rezultatów.
Nie ma w tym nic dziwnego, po 2 miesiącach jeśli trenowałaś siłowo, waga może stać w miejscu, bo zaczęły Ci się rozwijać mięśnie (szczególnie jeśli jadłaś białko), które są cięższe niż tłuszcz. Efekty w postaci spadku wagi przychodzą w drugiej kolejności.
Żeby schudnąć nie wystarczy zdrowo się odżywiać, bo zdrowo odżywiać powinien się każdy. Trzeba ograniczyć kalorie, najlepiej pod okiem trenera czy dietetyka.
ja myślę, że lepiej zrzucić trochę wagi niż jechać non stop na jakichś antyperspirantach czy innej chemii
leki hormonalne czasami zwiększają apetyt albo zatrzymują wodę, więc może Twoje też tak działają?
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 12:02   #27
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Wiem,że problem z poceniem można zniwelować dietą, poszukaj może w necie czego unikać, na pewno słonego i pikantnego ale szczegółów nie znam, no i na pewno trzeba znaleźć dobrego lekarza. Kiedyś też oglądałam program, dziewczynie botox wstrzykiwali bo się extremalnie pociła, ale to już chyba ostateczność...
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 13:03   #28
Keelie
Raczkowanie
 
Avatar Keelie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 213
Dot.: Niestety przyszło lato :/

Cytat:
Napisane przez _chocolate Pokaż wiadomość
Nie ma w tym nic dziwnego, po 2 miesiącach jeśli trenowałaś siłowo, waga może stać w miejscu, bo zaczęły Ci się rozwijać mięśnie (szczególnie jeśli jadłaś białko), które są cięższe niż tłuszcz. Efekty w postaci spadku wagi przychodzą w drugiej kolejności.
Żeby schudnąć nie wystarczy zdrowo się odżywiać, bo zdrowo odżywiać powinien się każdy. Trzeba ograniczyć kalorie, najlepiej pod okiem trenera czy dietetyka.
ja myślę, że lepiej zrzucić trochę wagi niż jechać non stop na jakichś antyperspirantach czy innej chemii
leki hormonalne czasami zwiększają apetyt albo zatrzymują wodę, więc może Twoje też tak działają?
Ja nie mówiłam o spadku wagi. Miałam robione analizy składu ciała. Tkanka tłuszczowa nawet nie drgnęła. I oczywiście miałam ograniczone kalorie - dieta ułożona przez trenerkę.

Trening siłowy przy odpowiedniej diecie daje najlepsze efekty, jeśli chodzi o spalanie. Rozbudowa mięśni zależy też w dużym stopniu od sposobu odżywiania - przy ujemnym bilansie kalorycznym mięśnie nie będą miały okazji się rozwinąć. Nie bez powodu panowie, którzy chcą przypakować, jedzą ogromne ilości kurczaka i ryżu. Ja miałam dietę ustawioną na redukcję.
__________________
Walczę z własnymi słabościami

Keelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 15:54   #29
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Niestety przyszło lato :/

No to ciężko powiedzieć, może coś było nie tak z cukrami w tej diecie.

Musisz też porozmawiać z lekarzem, może Twoje leki jakoś zaburzają metabolizm, może masz za duże dawki albo coś w tym stylu. Z hormonami to różnie bywa :-/
Może masz za wysokie ciśnienie? to też wpływa na pocenie się.

Może nie noś tych czarnych ciuchów, bo one jednak ściągają słońce, może noś jasne, ale bardzo cienkie i przewiewne. Bierz zimny prysznic przed wyjściem, chociaż to wszystko są tylko doraźne środki. Myslę, że możesz pić dużo wody, woda oczyszcza z toksyn, więc może nie będziesz ich aż tak wydalać przez skórę.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.