Nieciekawy problem :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 17:19   #1
agatat88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8

Nieciekawy problem :(


Witajcie. Uprzedzam, z góry, ze nie jestem trollem, mam za to nieciekawy problem
Chciałabym się poradzić Was w kłopotliwej sprawie, być może podobny problem byl juz tutaj poruszany, ale moj jest nietypowy.

Mojemu facetowi bardzo źle pachnie z ust. Wiem, ze myje zeby, dziur raczej nie ma, ale zapach jestem w stanie wyczuć stojac nawet 20 cm od niego. Jest to zapach amoniaku lub czegoś w tym stylu. Znam go od dawna, od ok. 5 lat i zawsze tak było (kiedys nawet zastanawialam sie jak reaguje na to jego była), a teraz sama mam z tym problem :P znaliśmy sie po prostu, jak kolega z kolezanka, od niedawna jestesmy razem i poza tym problemem moj Luby (nazwijmy go A.) nie ma wielu wad.

Zapach jest wyczuwalny wlasciwie zawsze, jest naprawde nieprzyjemny, znika troche po jedzeniu, czy alkoholu. Boje sie go spytac czy ma jakis problem, zwrocic mu uwage, niestety jest bardzo drazliwy na punkcie takich spraw, wygladu itd.
Kiedys jak mial wysyp pryszczy i powiedzialam mu, zeby moze poszedl do dermatologa z tym to sie obrazil, kiedy indziej znowu kiedy delikatnie wspomnialam (juz mialam prawie zapytac o ten zapach z ust), ze ma lekki kamien na zebach nie odzywał sie do mnie godzine.

Od kiedy z nim jestem z nim jestem ciagle mi wyskakuja na ustach zajady a wlasciwie z jednej strony. Nie wiem czy nalezy to wiazac z nim i z całowaniem, ale kiedys nawet "nie wiedzialam" co to zajad, a teraz nie chce mi sie w ogole wygoic. Wyczytalam w internecie, ze zajady moze powodowac grzybica, a poza tym zapach amoniaku moze byc jej objawem.

Jak rozwiazac ten problem? Jak z nim porozmawiac?
agatat88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:24   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez agatat88 Pokaż wiadomość
Witajcie. Uprzedzam, z góry, ze nie jestem trollem, mam za to nieciekawy problem
Chciałabym się poradzić Was w kłopotliwej sprawie, być może podobny problem byl juz tutaj poruszany, ale moj jest nietypowy.

Mojemu facetowi bardzo źle pachnie z ust. Wiem, ze myje zeby, dziur raczej nie ma, ale zapach jestem w stanie wyczuć stojac nawet 20 cm od niego. Jest to zapach amoniaku lub czegoś w tym stylu. Znam go od dawna, od ok. 5 lat i zawsze tak było (kiedys nawet zastanawialam sie jak reaguje na to jego była), a teraz sama mam z tym problem :P znaliśmy sie po prostu, jak kolega z kolezanka, od niedawna jestesmy razem i poza tym problemem moj Luby (nazwijmy go A.) nie ma wielu wad.

Zapach jest wyczuwalny wlasciwie zawsze, jest naprawde nieprzyjemny, znika troche po jedzeniu, czy alkoholu. Boje sie go spytac czy ma jakis problem, zwrocic mu uwage, niestety jest bardzo drazliwy na punkcie takich spraw, wygladu itd.
Kiedys jak mial wysyp pryszczy i powiedzialam mu, zeby moze poszedl do dermatologa z tym to sie obrazil, kiedy indziej znowu kiedy delikatnie wspomnialam (juz mialam prawie zapytac o ten zapach z ust), ze ma lekki kamien na zebach nie odzywał sie do mnie godzine.

Od kiedy z nim jestem z nim jestem ciagle mi wyskakuja na ustach zajady a wlasciwie z jednej strony. Nie wiem czy nalezy to wiazac z nim i z całowaniem, ale kiedys nawet "nie wiedzialam" co to zajad, a teraz nie chce mi sie w ogole wygoic. Wyczytalam w internecie, ze zajady moze powodowac grzybica, a poza tym zapach amoniaku moze byc jej objawem.

Jak rozwiazac ten problem? Jak z nim porozmawiac?
To faktycznie problem - zwłaszcza, że Twój chłopak jest taki wrażliwy na swoim punkcie. Według mnie jakimś wyjściem byłoby napisanie mu listu/e-maila w tej sprawie - myślę, że taki sposób przekazania tej sprawy byłby lepszy, ponieważ on uniknie kłopotliwego patrzenia Ci w oczy w takiej chwili i będzie sobie mógł w samotności przetrawić tę informację, a Ty będziesz mogła w nieskończoność poprawiać wypowiedź po to, żeby użyć najodpowiedniejszych słów. Nie wiem jak to będzie i czego możesz się po nim spodziewać skoro się obraził za propozycję pójścia do dermatologa, ale nie ma sensu żebyś się męczyła i sama przez to chorowała. Poza tym dla niego to też nie jest bezpieczne, wszystko jedno czy to grzybica jamy ustnej czy np. problemy gastryczne. Napisz jak to widzisz, zapewnij że to z dobrej woli, przekaż co podejrzewasz, zaproponuj wizytę u lekarza i czekaj na reakcję - reszta w jego rękach.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:27   #3
zawizieta
Raczkowanie
 
Avatar zawizieta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 132
Dot.: Nieciekawy problem :(

Słyszałam, że brzydki zapach z ust powodowany jest jakimis problemami z żołądkiem itp.
ale zapach amoniaku... no nie wiem...
moze warto porozmawiać. powiedz ze to moze byc objaw jakiejs choroby, ale znowu z drugiej strony, żeby On sie nie obraził...
ciezka sytuacja ;/
zawizieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:29   #4
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nieciekawy problem :(

W sumie lepiej żeby się obraził i poszedł do tego lekarza, niż żeby autorka chodziła z zajadami. Może pora mu trochę przetrzepać skórę, to zrobi się grubsza i w przyszłości będzie mu można cokolwiek powiedzieć bez wielkiej obrazy.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:52   #5
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Nieciekawy problem :(

Zapach amoniaku z ust może świadczyć o niewydolności nerek.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Niewydolność nerek to jest poważny problem wymaga jak najszybszej konsultacji z lekarzem.

Może też występować przy odwodnieniu, chłopak za mało pije. Wody oczywiście.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Podobny, nieprzyjemny zapach jakby acetonu to oznaka cukrzycy, kwasicy ketonowej.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:55   #6
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez zawizieta Pokaż wiadomość
Słyszałam, że brzydki zapach z ust powodowany jest jakimis problemami z żołądkiem itp.
ale zapach amoniaku... no nie wiem...
moze warto porozmawiać. powiedz ze to moze byc objaw jakiejs choroby, ale znowu z drugiej strony, żeby On sie nie obraził...
ciezka sytuacja ;/
Może mieć refluks, ale jeśli dziewczyna przez to ma też dolegliwości to na pewno przyczyna leży gdzie indziej aniżeli w żołądku.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 17:55   #7
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Zapach amoniaku z ust może świadczyć o niewydolności nerek.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Niewydolność nerek to jest poważny problem wymaga jak najszybszej konsultacji z lekarzem.

Może też występować przy odwodnieniu, chłopak za mało pije. Wody oczywiście.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Podobny, nieprzyjemny zapach jakby acetonu to oznaka cukrzycy, kwasicy ketonowej.
jest różnica między zapachem amoniaku a acetonu
poza tym wydaje mi się, że jak jest niewydolność nerek to człowiek w całości ma taki zapach a nie tylko z ust. przynajmniej tak jest u zwierząt.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 17:57   #8
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Nieciekawy problem :(

Albo zakwaszenie organizmu i/lub grzybica zlokalizowana na języku albo w zatokach.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:00   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nieciekawy problem :(

albo zamiast diagnozować chłopaka przez internet - pogadasz szczerze (propozycja z mejlem całkiem niezła) i wysłać do lekarza.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:03   #10
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez agatat88 Pokaż wiadomość
Witajcie. Uprzedzam, z góry, ze nie jestem trollem, mam za to nieciekawy problem
Chciałabym się poradzić Was w kłopotliwej sprawie, być może podobny problem byl juz tutaj poruszany, ale moj jest nietypowy.

Mojemu facetowi bardzo źle pachnie z ust. Wiem, ze myje zeby, dziur raczej nie ma, ale zapach jestem w stanie wyczuć stojac nawet 20 cm od niego. Jest to zapach amoniaku lub czegoś w tym stylu. Znam go od dawna, od ok. 5 lat i zawsze tak było (kiedys nawet zastanawialam sie jak reaguje na to jego była), a teraz sama mam z tym problem :P znaliśmy sie po prostu, jak kolega z kolezanka, od niedawna jestesmy razem i poza tym problemem moj Luby (nazwijmy go A.) nie ma wielu wad.

Zapach jest wyczuwalny wlasciwie zawsze, jest naprawde nieprzyjemny, znika troche po jedzeniu, czy alkoholu. Boje sie go spytac czy ma jakis problem, zwrocic mu uwage, niestety jest bardzo drazliwy na punkcie takich spraw, wygladu itd.
Kiedys jak mial wysyp pryszczy i powiedzialam mu, zeby moze poszedl do dermatologa z tym to sie obrazil, kiedy indziej znowu kiedy delikatnie wspomnialam (juz mialam prawie zapytac o ten zapach z ust), ze ma lekki kamien na zebach nie odzywał sie do mnie godzine.

Od kiedy z nim jestem z nim jestem ciagle mi wyskakuja na ustach zajady a wlasciwie z jednej strony. Nie wiem czy nalezy to wiazac z nim i z całowaniem, ale kiedys nawet "nie wiedzialam" co to zajad, a teraz nie chce mi sie w ogole wygoic. Wyczytalam w internecie, ze zajady moze powodowac grzybica, a poza tym zapach amoniaku moze byc jej objawem.

Jak rozwiazac ten problem? Jak z nim porozmawiac?

Hej.

Ogladałam ostatnio program na tlc i była tam dziewczyna u lekarza , której czuć było kałem z ust. Zalecili jej pić jogurty z probiotykami i herbatki ziołowe.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:25   #11
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Jestem w lekkim szoku, ze zechcialo Ci sie wiazac z kims, komu smierdzi z buzi i nie dba o siebie .
No, ale jak lubisz takie klimaty i to jeszcze serwowane przez sfoszoną primadonne to tylko zyczyc "happily ever after".

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-06-19 o 18:26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 18:29   #12
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
jest różnica między zapachem amoniaku a acetonu
poza tym wydaje mi się, że jak jest niewydolność nerek to człowiek w całości ma taki zapach a nie tylko z ust. przynajmniej tak jest u zwierząt.
Autorka w pierwszym poscie napisała ,że :"zapach jest jakby amoniaku albo czegoś w tym stylu"
stąd moje sugestie ,ze to może być zapach acetonu i cukrzyca.

Ale jeśli amoniak to najprawdopodobniej nerki.
Być może jego ciało pachnie tak samo jak oddech ale zapach oddechu jest tak intensywny ,że zapach ciała mniej się wyczuwa.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41397860]Jestem w lekkim szoku, ze zechcialo Ci sie wiazac z kims, komu smierdzi z buzi i nie dba o siebie .
No, ale jak lubisz takie klimaty i to jeszcze serwowane przez sfoszoną primadonne to tylko zyczyc "happily ever after".[/QUOTE]

Przesadzasz. Ten zapach nie musi być zapachem z zaniedbania tylko zapach choroby. On może sobie zupełnie nie zdawać z tego sprawy bo swojego zapachu się nie czuje.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:32   #13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Przesadzasz. Ten zapach nie musi być zapachem z zaniedbania tylko zapach choroby. On może sobie zupełnie nie zdawać z tego sprawy bo swojego zapachu się nie czuje.
Dbanie o siebie to takze regularne wizyty u dentysty. Naprawde uwazasz, ze zaden dentysta nie zorientowal sie, ze chlop smierdzi?

Pomijam fakt, ze sporo ludzi ma zwyczaj sprawdzania wlasnego zapachu z ust (zatykasz buzie dlonmi i dmuchasz). Glupio to brzmi moze, ale ciezko uwierzyc, ze chlop przez 5 lat tego nie zrobil.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:33   #14
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
On może sobie zupełnie nie zdawać z tego sprawy bo swojego zapachu się nie czuje.
Czuje się. Nie wiem skąd wziął się ten dziwny pogląd, że człowiek nie czuje swojego przykrego oddechu/zaschniętego potu/nieładnego zapachu z okolic intymnych itp.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:33   #15
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Nieciekawy problem :(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41397860]Jestem w lekkim szoku, ze zechcialo Ci sie wiazac z kims, komu smierdzi z buzi i nie dba o siebie .
No, ale jak lubisz takie klimaty i to jeszcze serwowane przez sfoszoną primadonne to tylko zyczyc "happily ever after".[/QUOTE]

Ja jestem w lekkim szoku z powodu Twojej głupoty, gdyż autorka prosi o radę w celu rozwiązania problemu, nie potrzebuje kpiny i złości, bo to dla niej również ciężki temat.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:37   #16
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez meg1702 Pokaż wiadomość
Ja jestem w lekkim szoku z powodu Twojej głupoty, gdyż autorka prosi o radę w celu rozwiązania problemu, nie potrzebuje kpiny i złości, bo to dla niej również ciężki temat.
Jak nie potrafisz sklecic zdania bez wyzwiska to polecam przerzucic sie na Kafeterie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:41   #17
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Nieciekawy problem :(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41397994]Dbanie o siebie to takze regularne wizyty u dentysty. Naprawde uwazasz, ze zaden dentysta nie zorientowal sie, ze chlop smierdzi?

Pomijam fakt, ze sporo ludzi ma zwyczaj sprawdzania wlasnego zapachu z ust (zatykasz buzie dlonmi i dmuchasz). Głupio to brzmi moze, ale ciezko uwierzyc, ze chlop przez 5 lat tego nie zrobil.[/QUOTE]

Zapach amoniaku nie jest spowodowany zepsutymi zębami.
Przez 5 lat nawet jeśli nie miał kontaktu z dentystą to zapach czuli jego najbliższi, rodzina ,znajomi. Nikt widocznie mu nic nie mówił to nie domyśla się ,ze ma z tym problem.
Autorka ma zamiar mu powiedzieć i być może problem zniknie.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Czuje się. Nie wiem skąd wziął się ten dziwny pogląd, że człowiek nie czuje swojego przykrego oddechu/zaschniętego potu/nieładnego zapachu z okolic intymnych itp.
Większość ludzi widocznie nie czuje.Gdyby czuli to może nie byłoby takiego smrodu w środkach komunikacji miejskiej. I nie zawsze jadą tam bezdomni.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:41   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nieciekawy problem :(

problem z żołądkiem, z dziąsłami
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:42   #19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Zapach amoniaku nie jest spowodowany zepsutymi zębami.
Nie ma to znaczenia. Jesliby o siebie dbal to nie byloby problemu.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Przez 5 lat nawet jeśli nie miał kontaktu z dentystą to zapach czuli jego najbliższi, rodzina ,znajomi. Nikt widocznie mu nic nie mówił to nie domyśla się ,ze ma z tym problem.
Napisalam juz, ze brzydki zapach da sie wyczuc u siebie. Zwlaszcza, ze smierdzi od minimum 5 lat.

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Autorka ma zamiar mu powiedzieć i być może problem zniknie.
No, ciekawe tym razem na jak dlugo sie chlopak obrazi .

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Większość ludzi widocznie nie czuje.Gdyby czuli to może nie byłoby takiego smrodu w środkach komunikacji miejskiej. I nie zawsze jadą tam bezdomni.
Czesc ludzi niestety jest na bakier z higiena i wlasny smrod im nie przeszkadza.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-19, 18:46   #20
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Nieciekawy problem :(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41398068]Jak nie potrafisz sklecic zdania bez wyzwiska to polecam przerzucic sie na Kafeterie.[/QUOTE]

Zacytuj mi proszę wyzwisko jakie użyłam we wcześniejszej wypowiedzi ;-)
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 18:55   #21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez meg1702 Pokaż wiadomość
Zacytuj mi proszę wyzwisko jakie użyłam we wcześniejszej wypowiedzi ;-)
A to Ty nie wiesz, co piszesz? Jak rybka z "Gdzie jest Nemo?" cierpisz na brak pamieci krotkotrwalej czy po prostu nie panujesz nad soba?

Obrazilas mnie, uzylas w moim kierunku wyzwiska piszac o "mojej glupocie".


Naprawde, polecam Kafeterie. Tam poczujesz sie u siebie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:02   #22
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez meg1702 Pokaż wiadomość
Zacytuj mi proszę wyzwisko jakie użyłam we wcześniejszej wypowiedzi ;-)
Cytat:
Napisane przez meg1702 Pokaż wiadomość
Ja jestem w lekkim szoku z powodu Twojej głupoty, gdyż autorka prosi o radę w celu rozwiązania problemu, nie potrzebuje kpiny i złości, bo to dla niej również ciężki temat.
Pozwoliłam sobie zacytować.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Moim zdaniem po pierwsze:

1) Nie wytrzymałabym z facetem który obraża się na mnie bo mu powiedziałam że ma lekki kamień na zębach. No po prostu nie. Cały czas musiałabym się hamować żeby go przypadkiem nie urazić.

2) Nie potrafiłabym się całować z kimś komu nieładnie pachnie z buzi. Jak kiedyś całowałam się z chłopakiem któremu śmierdziało z ust jakąś szynką, to miałam odruch wymiotny.

3) NIE ROZUMIEM że on nic z tym nie robi. Na pewno ma jakiś specyficzny posmak w ustach, i dziwne że sobie nie wygooglował nic, nie poszedł się zbadać, tylko z tym żyje.
Ja na Twoim miejscu powiedziałabym mu prosto z mostu, nawet kosztem tego że się obrazi.

Jak chcesz to załatwić delikatnie, to napomknij mu że nie możesz się z nim na razie całować, bo masz grzybicę w jamie ustnej I nie chcesz go zarazić. No i oczywiście KOMPLETNIE nie wiesz gdzie mogłaś to złapać, bo przecież wcześniej nie miałaś takich problemów

Poza tym to współczuję Bo amoniak naprawdę cuchnie :/
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-06-19 o 19:04
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:07   #23
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Nieciekawy problem :(

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41398363]A to Ty nie wiesz, co piszesz? Jak rybka z "Gdzie jest Nemo?" cierpisz na brak pamieci krotkotrwalej czy po prostu nie panujesz nad soba?

Obrazilas mnie, uzylas w moim kierunku wyzwiska piszac o "mojej glupocie".


Naprawde, polecam Kafeterie. Tam poczujesz sie u siebie.[/QUOTE]

Rybka Nemo to moje rodzeństwo ;-)

To stwierdzenie to nie przezwisko, chyba ktoś tu hiperbolizuje.

Autorka tematu też może czuć się obrażona Twoim wcześniejszym postem. Jeśli ją przeprosisz - ja Ciebie też

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Pozwoliłam sobie zacytować.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Moim zdaniem po pierwsze:

1) Nie wytrzymałabym z facetem który obraża się na mnie bo mu powiedziałam że ma lekki kamień na zębach. No po prostu nie. Cały czas musiałabym się hamować żeby go przypadkiem nie urazić.

2) Nie potrafiłabym się całować z kimś komu nieładnie pachnie z buzi. Jak kiedyś całowałam się z chłopakiem któremu śmierdziało z ust jakąś szynką, to miałam odruch wymiotny.

3) NIE ROZUMIEM że on nic z tym nie robi. Na pewno ma jakiś specyficzny posmak w ustach, i dziwne że sobie nie wygooglował nic, nie poszedł się zbadać, tylko z tym żyje.

Jak chcesz to załatwić delikatnie, to napomknij mu że nie możesz się z nim na razie całować, bo masz grzybicę w jamie ustnej I nie chcesz go zarazić. No i oczywiście KOMPLETNIE nie wiesz gdzie mogłaś to złapać, bo przecież wcześniej nie miałaś takich problemów

Poza tym to współczuję Bo amoniak naprawdę cuchnie :/
Pomysł całkiem dobry. Możesz powiedzieć, że jesteś chora i dla jego dobra, żeby też się przebadał. W jakiś sposób tak to załatwić.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:08   #24
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez meg1702 Pokaż wiadomość
Rybka Nemo to moje rodzeństwo ;-)

To stwierdzenie to nie przezwisko, chyba ktoś tu hiperbolizuje.

Autorka tematu też może czuć się obrażona Twoim wcześniejszym postem. Jeśli ją przeprosisz - ja Ciebie też
Człowieku, to nie miejsce na wyrażanie swoich żali, i stawianie warunków Myślę że nikomu nie zależy na Twoich przeprosinach.
Ja również polecam kafaterię.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:09   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Jestem w lekkim szoku, ze zechcialo Ci sie wiazac z kims, komu smierdzi z buzi i nie dba o siebie .
No, ale jak lubisz takie klimaty i to jeszcze serwowane przez sfoszoną primadonne to tylko zyczyc "happily ever after".
popieram.
Autorko, chłopakowi śmierdzi z buzi z odległości np. 20 cm, a Ty się z nim całujesz i jeszcze leczysz wrzody. Bo facet się obrazi. No weź.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:14   #26
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem po pierwsze:

1) Nie wytrzymałabym z facetem który obraża się na mnie bo mu powiedziałam że ma lekki kamień na zębach. No po prostu nie. Cały czas musiałabym się hamować żeby go przypadkiem nie urazić.

2) Nie potrafiłabym się całować z kimś komu nieładnie pachnie z buzi. Jak kiedyś całowałam się z chłopakiem któremu śmierdziało z ust jakąś szynką, to miałam odruch wymiotny.

3) NIE ROZUMIEM że on nic z tym nie robi. Na pewno ma jakiś specyficzny posmak w ustach, i dziwne że sobie nie wygooglował nic, nie poszedł się zbadać, tylko z tym żyje.
Ja na Twoim miejscu powiedziałabym mu prosto z mostu, nawet kosztem tego że się obrazi.

Jak chcesz to załatwić delikatnie, to napomknij mu że nie możesz się z nim na razie całować, bo masz grzybicę w jamie ustnej I nie chcesz go zarazić. No i oczywiście KOMPLETNIE nie wiesz gdzie mogłaś to złapać, bo przecież wcześniej nie miałaś takich problemów

Poza tym to współczuję Bo amoniak naprawdę cuchnie :/
Zgadzam sie. Zreszta uwazam, ze ten smrod to wbrew pozorom najmniejszy problem.
Chlopak nie przyjmuje slowa krytyki ani rady. Autorka nie zwraca mu uwagi, bo ja to podnieca, ale dlatego, ze cos jej przeszkadza. Uwazam, ze powody zdrowotne to jak najbardziej racjonalne powody.

Jak z takim obrazajacym sie dzieckiem tworzyc zwiazek? Ani sie porozumiec, ani cokolwiek naprawic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:15   #27
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nieciekawy problem :(

taki zapach ust moze swiadczyc o ciezkiej chorobie
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:15   #28
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Człowieku, to nie miejsce na wyrażanie swoich żali, i stawianie warunków Myślę że nikomu nie zależy na Twoich przeprosinach.
Ja również polecam kafaterię.
Fakt, nie miejsce bo ktoś inny ma tu problem. Nie sądzę, żeby moja wcześniejsza wypowiedź dotyczyła Ciebie, więc idź na spacer.
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:17   #29
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Nieciekawy problem :(

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
popieram.
Autorko, chłopakowi śmierdzi z buzi z odległości np. 20 cm, a Ty się z nim całujesz i jeszcze leczysz wrzody. Bo facet się obrazi. No weź.
Wrzody autorki/zajady/ nie muszą być spowodowane smoczym oddechem partnera.
Autorka może mieć grzybicę spowodowaną np. braniem antybiotyków.
Może mieć niedobór witaminy B a szczególnie B2 ,może mieć niedobór żelaza.
I jeszcze kilka innych przyczyn. Też powinna poradzić się lekarza jeśli domowe środki nie podziałają.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 19:31   #30
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Nieciekawy problem :(

Brzydki zapach z ust nie zawsze oznacza brak higieny jamy ustnej.

W pierwszym odruchu pomyślałam że to może oznaka cukrzycy, mój teść na nią cierpi i niestety ten zapach z ust mu towarzyszy.

Chłopak niech zrobi badania krwi i moczu. Podstawowe, ale mogą dać pewien obraz.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.