Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 21:35   #1501
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dlaczego mają być wycofane 60?

Są niebezpieczne...?:rolleye s:
Gdzie tam Po prostu Unia wprowadziła przepisy, że wszystkie filtry powyżej 50(ale praktycznie mających faktor powyżej 60) mają być oznaczane jako 50+
Tak, to Bioderma miała 100, nawet miałam przyjemność gościć ją na swojej skórze
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:24   #1502
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Shee'naz, czyli mowisz,ze nie powinna wersja dla dzieci zapchac? hmm.. to ja sie chyba skusze na niego (poczekam jeszcze na pelna analize) jak sie zdecyduje to napisze gdzie go kupilam i jak sie sprawuje :P trza sobie pomagac
spiesze doniesc, ze dzieciaczek Sorayi 60 jest w Carrefourze, w promocji za 17 zł z groszami . Oczywiscie nabyłam . Ma delikatne rozowe zabarwienie, zapachu brak. jutro przetestuje na twarzy.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:30   #1503
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Gdzie tam Po prostu Unia wprowadziła przepisy, że wszystkie filtry powyżej 50(ale praktycznie mających faktor powyżej 60) mają być oznaczane jako 50+
Tak, to Bioderma miała 100, nawet miałam przyjemność gościć ją na swojej skórze
aha

nie pytam dlaczego
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 19:55   #1504
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
spiesze doniesc, ze dzieciaczek Sorayi 60 jest w Carrefourze, w promocji za 17 zł z groszami . Oczywiscie nabyłam . Ma delikatne rozowe zabarwienie, zapachu brak. jutro przetestuje na twarzy.
Koniecznie napisz!
Jeśli okaże się że nie jest tłusta, nie daje smalcowatego połysku i nie bieli to może się skuszę zamiast 45
A ten róż znika po chwili ze skóry czy się utrzymuje?

Mam jeszcze jedną prośbę 'umieść' opakowanie Sorajki pod światłem, czy to prawda że to pudło ma drugie dno? Wysoko?

Edytowane przez Fuzukatsu
Czas edycji: 2009-07-13 o 19:57
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:39   #1505
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Z pudłem o dwóch dnach to prawda. To tylko 100 ml w dużej butli. Dno podchodzi do góry w miarę zużywania filtra.
Soraya 45 mnie lekko szczypie, ale jeśli 60 dzieciaczkowa ma lepszy skład to wypróbuję jak tylko gdzieś w promocji dostanę.
Zainteresował mnie też filtr synchroline. W kilku aptekch internetowych jest dostępny. Może by tak wypróbować?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:46   #1506
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Z pudłem o dwóch dnach to prawda. To tylko 100 ml w dużej butli. Dno podchodzi do góry w miarę zużywania filtra.
Soraya 45 mnie lekko szczypie, ale jeśli 60 dzieciaczkowa ma lepszy skład to wypróbuję jak tylko gdzieś w promocji dostanę.
Zainteresował mnie też filtr synchroline. W kilku aptekch internetowych jest dostępny. Może by tak wypróbować?
Promocja jest w 'Kerfurze' sama ostatnio gazetkę oglądałam.
Czyli to dno jakąś sprężynkę wtedy ma. Wredna Soraya, człowiek myśli że takie wielkie pudło filtra ma za dwie dychy
Synchroline? Czyżby nowa firma? Masz może skład?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 20:48   #1507
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Koniecznie napisz!
Jeśli okaże się że nie jest tłusta, nie daje smalcowatego połysku i nie bieli to może się skuszę zamiast 45
A ten róż znika po chwili ze skóry czy się utrzymuje?

Mam jeszcze jedną prośbę 'umieść' opakowanie Sorajki pod światłem, czy to prawda że to pudło ma drugie dno? Wysoko?
Tak jak Elfia napisała, drugie dno oczywiscie jest . Ale to zaobserwowałam we wszystkich tego typu opakowaniach z pompka kremow, fluidow itp. Znajduje sie troche ponizej polowy dlugosci - najpierw trzeba troche ponaciskac pompke zeby je"zassac" przy pierwszym uzyciu .
Posmarowałam na probe reke i wchłoneło sie błyskawicznie, bielenia i tlustosci zero - ale musze to powtorzyc na twarzy zeby ostatecznie ocenic (poki co jestem zafiltrowana Avenką) .
no i kwestia tego czy zapcha - okaze sie dopiero za pare dni...

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-07-13 o 20:49
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 20:57   #1508
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
no i kwestia tego czy zapcha - okaze sie dopiero za pare dni...
Mnie zapycha tylko parafina- nie powinno być tak źle. Boję się tego masła Shea, też podobno ma właściwości komedogenne.

Wiadomo, filtr inaczej zachowuje się na ciele, a inaczej na twarzy. Czekam na twarzową próbę i wtedy podejmę ostateczną decyzję.
Generalnie chyba 60 i tak kupię, ale na plażę.

Czy ten dekielek jest zbędny? Jakoś nie widzi mi się ciągłe ściąganie go(leniwa jestem)
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:17   #1509
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Mnie zapycha tylko parafina- nie powinno być tak źle. Boję się tego masła Shea, też podobno ma właściwości komedogenne.

Wiadomo, filtr inaczej zachowuje się na ciele, a inaczej na twarzy. Czekam na twarzową próbę i wtedy podejmę ostateczną decyzję.
Generalnie chyba 60 i tak kupię, ale na plażę.

Czy ten dekielek jest zbędny? Jakoś nie widzi mi się ciągłe ściąganie go(leniwa jestem)
Masło Shea jest w skladzie dopeiro na 13stym miejscu na szczescie.
Czytałam opinie dziewczyny o tłustej skorze na innym forum, ze to mleczko nie zapchało ja po dwoch tygodniach stosowania- co daje mi nadzieje, ze bedzie ok . Natomiast z tych wersji dla dorosłych nikt zadowolony nie był. zobaczymy...
chodzi Ci o ta przezroczystą nakładke ? Mysle ze jest zbedna, mleczko jest z taka sztywniejsza pompka wiec nie powinno sie smao przycisnac i wylac w torbie np. A juz w domu to mozesz spokojnie bez tego ustrojstwa trzymac
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 21:34   #1510
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Promocja jest w 'Kerfurze' sama ostatnio gazetkę oglądałam.
Czyli to dno jakąś sprężynkę wtedy ma. Wredna Soraya, człowiek myśli że takie wielkie pudło filtra ma za dwie dychy
Synchroline? Czyżby nowa firma? Masz może skład?
Skład jednego z filtrów synchroline podała wyżej agnieszka1970.
Szkoda, ze ja kerfurka u sibie nie mam. Jak był w promocji w naturze to chodziłam obok niego, zastanawiałam się, bo troszkę mnie zraża to szczypanie w sorayi 45. Apteczne filtry są łagodniejsze dla mojej maltretowanej i złuszczanej skóry.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-13, 23:13   #1511
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Shee'naz,a jak jest z zapachem tego filtra? pytam,bo 45+ strasznie mocno pachniala :/
ciekawe do kiedy bedzie ta promocja.. aby jak najdluzej,bo nie dam rady w tym tyg pojechac
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 23:30   #1512
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Shee'naz,a jak jest z zapachem tego filtra? pytam,bo 45+ strasznie mocno pachniala :/
ciekawe do kiedy bedzie ta promocja.. aby jak najdluzej,bo nie dam rady w tym tyg pojechac
zapaszek jest leciutki - jakby syropu dzieciecego? Ale nie jest drazniacy
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 12:57   #1513
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
zapaszek jest leciutki - jakby syropu dzieciecego? Ale nie jest drazniacy
Dziękuję za info dot. nakładki. Mam w planach trzymać pudełko tylko w domu na toaletce.
A, i pamiętaj że czekamy na relację, nadal nie wiem którą brać.
Boję się w 45 zapchania, a w dzieciaczkowej 60 błyszczenia i tłuszczyku
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:25   #1514
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Fuzukatsu, pamietasz moze przegladajac gazetke karfura do kiedy jest promocja na dzieciaka 60+? nie wiem,czy oni w ogole pisza takie rzeczy :P
ponoc cera po filtrze sie blyszczy,ale wystarczy puder,aby blysk zniwelowac. niech sie Shee'naz wypowie. czekamy na opinie!!!!!!
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:28   #1515
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Proszę znawczynie tematu o opinię na temat stabilności filtrów w kremie Synchroline Aknicare Sun Cream SPF30 do skóry trądzikowej. Właśnie go testuję - mat totalny, pierwszy raz mam do czynienia z takim filtrem. Ciekawe tylko czy na dłuższą metę nie wysuszy...Jak oceniacie jego skład? Z góry dzięki
Skład: aqua, triethyl citrate, cetearyl alkohol, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, alcohol denat., methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, propylene glycol, glycolpalmitate, arachidylalcohol, dimethicone, cetearylglucoside, behenyl alcohol, cyclopentasiloxane, benzyl pca, xanthangum, arachidyl glucoside xydroxyethyl acrylate, decyl glucoside, squalane, c30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, polysorbate60, sodiumhydroxide, phenoxyethanol, sodium hyaluronate, bht, parfum (fragrance)
Dziewczyny, bardzo proszę o słówko na temat powyższego składu. Muszę szybko kupic jakiś krem na dziń pod makijaż i nie wiem, czy Synchroline czy Avene Hydrance Legere spf20...
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:43   #1516
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

agnieszka1970, ja nie pomoge,ale moze lepiej wklej tego posta do watku o analizie skladu. tam mysle,ze predzej dostaniesz odp
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 18:54   #1517
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Proszę znawczynie tematu o opinię na temat stabilności filtrów w kremie Synchroline Aknicare Sun Cream SPF30 do skóry trądzikowej. Właśnie go testuję - mat totalny, pierwszy raz mam do czynienia z takim filtrem. Ciekawe tylko czy na dłuższą metę nie wysuszy...Jak oceniacie jego skład? Z góry dzięki
Skład: aqua, triethyl citrate, cetearyl alkohol, ethylhexyl methoxycinnamate, octocrylene, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoate(Uvinul A Plus), bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine(Tinosorb S), alcohol denat., methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol(Ti nosorb M), propylene glycol, glycolpalmitate, arachidylalcohol, dimethicone, cetearylglucoside, behenyl alcohol, cyclopentasiloxane, benzyl pca, xanthangum, arachidyl glucoside xydroxyethyl acrylate, decyl glucoside, squalane, c30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, polysorbate60, sodiumhydroxide, phenoxyethanol, sodium hyaluronate, bht, parfum (fragrance)
Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardzo proszę o słówko na temat powyższego składu. Muszę szybko kupic jakiś krem na dziń pod makijaż i nie wiem, czy Synchroline czy Avene Hydrance Legere spf20...

Agnieszko,filtry wyboldowalam jest to jak najbardziej fotostabilny filtr,na Twoim miejscu zdecydowanie wybralabym Synchroline.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 19:45   #1518
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy to oznacza, że synchroline to kolejny filtr bezparsolowy? Yupi
Warto spróbować, bo jak na spf 30 ma dużo filtrów UVA, więc ochrona powinna być lepsza niż przewiduje norma.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 20:42   #1519
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Shneenaz - możesz zerknąć czy dobrze kupilam?

Wprawdzie to emulsja +50 tak jak miala byc, ale byly dwie wersje do ciala(wieksza) i do twarzy. Ja kupilam tą do twarzy
szkoda że jakiś dozownik dali, nie wiem czy to dobre rozwiazanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 071409214017.jpg (157,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 071409214037.jpg (153,4 KB, 18 załadowań)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 21:01   #1520
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Shneenaz - możesz zerknąć czy dobrze kupilam?

Wprawdzie to emulsja +50 tak jak miala byc, ale byly dwie wersje do ciala(wieksza) i do twarzy. Ja kupilam tą do twarzy
szkoda że jakiś dozownik dali, nie wiem czy to dobre rozwiazanie

Te dozowniki sa naprawde dobrym rozwiazaniem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:02   #1521
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ustawiliłam plan dnia, żeby wpaść do Natury i lipa Sorayi dla dzieci spf 60 nie było, nie było nawet miejsca na półce dla niego. Kupiłam trzydziestkę dla dzieci, bo i tak ma anty-UVA 18, czyli pewnie tyle, co moja Lirenka 50+, będzie jak ulał na dni w domu i ewentualnie na dwór (używam tylko LHA, BHA odstawiłam ponad miesiąc temu). Do Kalafiora mi nie po drodze, więc jakby ktoś złowił Sorayę dla dzieci spf 60 gdzieś indziej, to proszę pisać
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:12   #1522
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Agnieszko,filtry wyboldowalam jest to jak najbardziej fotostabilny filtr,na Twoim miejscu zdecydowanie wybralabym Synchroline.
Hexxano, dzięki serdeczne Na Ciebie to zawsze można liczyć
Jeśli filtry ma OK to naprawdę fajny krem matujący. Niestety próbka starczyła tylko na 3 razy i mam nadzieję, ze w dłuższym używaniu nie zapcha ani nie wysuszy zbyt bardzo, ale nie jest kosmicznie drogi (37-40 zł), więc chyba spróbuję
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:27   #1523
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Te dozowniki sa naprawde dobrym rozwiazaniem
w uzytkowaniu tak, tylko czy koncowke kremu wycisnie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:37   #1524
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Shneenaz - możesz zerknąć czy dobrze kupilam?

Wprawdzie to emulsja +50 tak jak miala byc, ale byly dwie wersje do ciala(wieksza) i do twarzy. Ja kupilam tą do twarzy
szkoda że jakiś dozownik dali, nie wiem czy to dobre rozwiazanie
uzywam taki sam filtr jak Ona,wiec odpowiem za nia :P tak to ten
wlasnie dosc ciezko zuzyc do konca. ja robie tak,ze caly czas trzymam filtr na tej nakretce i jak juz nic nie chce leciec z dziubka to nie wywalam go (caly czas jest w pozycji pionowej). po jakims czasie moge wygrzebac jeszcze resztki (na 2 zuzycia). mozna tez nozyczkami przeciac i wygrzebac resztki
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2009-07-14 o 21:40
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 21:55   #1525
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
w uzytkowaniu tak, tylko czy koncowke kremu wycisnie
Koncowki kremu nie wycisniesz tez z tradycyjnej tuby-trzeba rozciac
Nie jest to jakos szczegolnie meczace

Agnieszko zdaj pozniej relacje z uzywania bo od jakiegos czasu sledze oferte Synchroline i ciekawi mnie kazda opiniaCiesze sie,ze moglam pomoc
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:41   #1526
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mój Uriage hyseac został całkowicie pocięty, że praktycznie wszyściutko wybrałem .Warto to robić bo w środku zostało tyle tego, że na 3 dni jeszcze starczyło akurat w sam raz żeby zaopatrzyć się w nową sztukę tym razem BIODERMA
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:43   #1527
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez koko19891 Pokaż wiadomość
Mój Uriage hyseac został całkowicie pocięty, że praktycznie wszyściutko wybrałem .Warto to robić bo w środku zostało tyle tego, że na 3 dni jeszcze starczyło akurat w sam raz żeby zaopatrzyć się w nową sztukę tym razem BIODERMA

A jak oceniasz Uriage?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-14, 23:57   #1528
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

całkiem przyjemny, ale nie mam porównania z innymi bo był to mój 1 szy (dopiero od 3 miesięcy zmieniłem i zmieniam całą pielęgnację itp itp ).

Przede wszystkim nie zapycha, nie bieli i wchałnia się do matu, ale brakuje mi jakby nawilżenia... stąd pod niego stosowałem ciu kremiku babydream i było ok.Serum z vit C z BU powodowało że wyglądałem jak polcerana
Ogólnie jestem zadowolony, ale spróbuję coś innego dla porównania .
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:08   #1529
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
uzywam taki sam filtr jak Ona,wiec odpowiem za nia :P tak to ten
wlasnie dosc ciezko zuzyc do konca. ja robie tak,ze caly czas trzymam filtr na tej nakretce i jak juz nic nie chce leciec z dziubka to nie wywalam go (caly czas jest w pozycji pionowej). po jakims czasie moge wygrzebac jeszcze resztki (na 2 zuzycia). mozna tez nozyczkami przeciac i wygrzebac resztki
dzięki

Już w pt wyjezdzam Co do opalania mało rzeczy wiem, nasuneło mi się kilka pytań. Jadę do Chorwacji tam może być potrzebna większa ochrona niż tutaj. Aha i chcę sie opalić (nie za mocno ale żeby nogi, ręce opalone były na taki średni brąz )

1) Jak stosować balsamy bez fotostabilnych filtrow? Czy jest konieczna częstsza aplikacja? Jeśli tak, to jak częsta? Mogą się one szybciej ścierać?

2) Czy mogę mieszać dwa filtry o jednym faktorze. Np nałożyć niski faktor, a na to cienka warstwe faktora wyzszego?

3) Czy mogę posmarować się jednym faktorem a po kilku godzinach kiedy trzeba się dosmarować to użyć innego faktora?
a)faktora o innej wartości
b)faktora o tej samej wartości tylko innej firmy

4) Przyspieszacz opalania na filtr, czy pod filtr?

5) Jak to jest z czestością aplikacji, po ilu godzinach należy nalożyć filtr jeszcze raz (jeśli nie plywamy, ani się nie zetrze)? Słyszałam już różne opinie od 2 godzin do 5godz

będe wdzieczna za udzielenie odpowiedzi pozdrawiam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-07-15 o 10:10
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-15, 10:53   #1530
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Muszę przyznać, że jak na razie Emulsja Avene (z dozownikiem) spisuje się na medal Uzywam jej od soboty, w poniedziałek, zauważyłam jakby rosła mi gula pod skóra, ale ją zostawiłam, posmarowałam ze 3-4 razy Tormentiolem i zeszła bez śladu. Żadnych nowych krost, poza jakimiś potówkami od upału. Ta gula to pewnie był efekt czegoś innego, albo imprezowego weekendu
Od wczoraj mam urlop, od soboty używam Avene, na noc kocanki lub Acne Derm, wieczorem Biodermy Sensiobio AR na wyjście i jest ok. Wcoraj spędziałam sporo czasu na słoneczku bez filtra na ciało (no jakaś tam marna 5), skórę mi spiekło, ale twarz nie ruszona dokolorowuje ją samoopalaczem Daxa a chusteczkach. Poczekam do końca tygodnia w takim zestwie, i jeśli nic ine wyskoczy wprowadzę Lemona i Serum z vit C by zbadać, czy nie zapychają. Na razie siedzę w cieniu, a Lireneke zużyję do ciała.
W kwestii wizualnej Avene jest rewelacyjna. Tyle się naczytałam o smalcu, bileneniu, ciastach na twarzy, że gdy takiego efektu nie miałam po pierwszym z filtrów Solcerin, uznałam, że trafiłam na filtr idealny i używałam przez rok. Błąd. Avene to pod względem matu jak niebo i ziemie. Względem Lirene mniej, ale podobnie. Buzia wygląda jak po jakiejs bazie pod makijaż. Jest gładka, satynowa, koloryt wyrównany. Gdy będę zamawiać kolejne opakowanie, zamówię też mleczko, może podziała równie dobrze, a taniej
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.