Czy faktycznieLawenda w produktach stosowana czesto na skore NISZCZY KOLAGEN,uszkadza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-15, 03:44   #1
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270

Czy faktycznieLawenda w produktach stosowana czesto na skore NISZCZY KOLAGEN,uszkadza


Ostatnio ogladajac filmik na yt."gossa" na temat podkladu Bobbi Brown wear,wspominal ze ten podklad uczula i jego znajoma stosujac go miala nawet reke zaczerwieniona... zawiera on lawende(pachnie lawenda) ktos napisal ze lawenda stosowana w produktach na skore,dosyc czesto, sprawia ze kolagen w skorze zostaje niszczony plus uszkadza naskorek... Ktos posiada wiedze i odpowie mi czy to Prawda?


Co do tego podkladu Bobbi Brown wear to nie kojarzylam zaczerwienienia -ramiona od tego podkladu,dopiero po tym filmiku jestem w szoku i doszlo do mnie, ze to ten podklad to powodowal... :O
a juz tak bardzo mi sie spodobal skora wyglada w nim tak naturalnie jak w zadnym+bardzo nawilzona po zmyciu nie jest zmeczona,plus super kryje i wyglada megaaa naturalnie,stosuje go 2 tygodnie i skora po nim jakos ladniej wyglada poprawila sie...


ale znalazlam jego sklad na codecheck - i to pewnie winowajca to wysoko w skladzie "Ethylhexyl Methoxycinnamate" czyli pochone hormonu ...

"Ethylhexyl Methoxycinnamate " to €“ związek chemiczny stosowany do redukcji widoczności blizn oraz jako pochłaniacz promieni UV. Toksyczny, szkodliwy dla zdrowia, może powodować reakcje alergiczne. Składnik wytwarza nadmiar reaktywnych form tlenu, które mogą przeszkadzać w sygnalizacji komórkowej, powodują mutacje, prowadzące do śmierci komórek i mogą być zaangażowane w choroby sercowo-naczyniowe. Wchłania się w skórę." ten skladnik rowniez zanjduje sie w podkladzie tak bardzo lubanym przez wiele kobiet czyli "MAC face&Body,zamierzalam go kupic ,ale przed chwilka sprawdzilam sklad i on tez zawiera ten skladnik...
OKRUTNI sa producenci kosmetykow... dodam jeszcze tylko ze ostatnio jakos czesciej mnie serce pobolewalo...


http://www.codecheck.info/kosmetik_k...foundation.pro
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-07-15 o 04:39
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 09:31   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy faktycznieLawenda w produktach stosowana czesto na skore NISZCZY KOLAGEN,us

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Ostatnio ogladajac filmik na yt."gossa" na temat podkladu Bobbi Brown wear,wspominal ze ten podklad uczula i jego znajoma stosujac go miala nawet reke zaczerwieniona... zawiera on lawende(pachnie lawenda) ktos napisal ze lawenda stosowana w produktach na skore,dosyc czesto, sprawia ze kolagen w skorze zostaje niszczony plus uszkadza naskorek... Ktos posiada wiedze i odpowie mi czy to Prawda?
Każdy wyciąg, hydrolat i olejek eteryczny, jak również ich pochodne używane jako składniki kompozycji zapachowych mogą uczulać.

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
ale znalazlam jego sklad na codecheck - i to pewnie winowajca to wysoko w skladzie "Ethylhexyl Methoxycinnamate" czyli pochone hormonu ...

"Ethylhexyl Methoxycinnamate " to €“ związek chemiczny stosowany do redukcji widoczności blizn oraz jako pochłaniacz promieni UV. Toksyczny, szkodliwy dla zdrowia, może powodować reakcje alergiczne. Składnik wytwarza nadmiar reaktywnych form tlenu, które mogą przeszkadzać w sygnalizacji komórkowej, powodują mutacje, prowadzące do śmierci komórek i mogą być zaangażowane w choroby sercowo-naczyniowe. Wchłania się w skórę." ten skladnik rowniez zanjduje sie w podkladzie tak bardzo lubanym przez wiele kobiet czyli "MAC face&Body,zamierzalam go kupic ,ale przed chwilka sprawdzilam sklad i on tez zawiera ten skladnik...
OKRUTNI sa producenci kosmetykow... dodam jeszcze tylko ze ostatnio jakos czesciej mnie serce pobolewalo...


http://www.codecheck.info/kosmetik_k...foundation.pro
Teraz to już siejesz panikę na dużą skalę. O większości składników kosmetycznych wypisują takie rzeczy. Może najlepiej przestać używać kosmetyków i przerzucić się, nie wiem, na nacieranie herbatkami z rumianku. Moment, przecież on też uczula

Ethylhexyl Methoxycinnamate to filtr, jest przenikający i może działać estrogennie. Tak samo działa ogromna ilość produktów spożywczych czy choćby piwo. Na zachorowanie na nowotwór estrogenozależny wpływ mają także takie czynniki jak nierodzenie lub rodzenie pierwszego dziecka po 30.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 19:06   #3
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Czy faktycznieLawenda w produktach stosowana czesto na skore NISZCZY KOLAGEN,us

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Każdy wyciąg, hydrolat i olejek eteryczny, jak również ich pochodne używane jako składniki kompozycji zapachowych mogą uczulać.



Teraz to już siejesz panikę na dużą skalę. O większości składników kosmetycznych wypisują takie rzeczy. Może najlepiej przestać używać kosmetyków i przerzucić się, nie wiem, na nacieranie herbatkami z rumianku. Moment, przecież on też uczula

Ethylhexyl Methoxycinnamate to filtr, jest przenikający i może działać estrogennie. Tak samo działa ogromna ilość produktów spożywczych czy choćby piwo. Na zachorowanie na nowotwór estrogenozależny wpływ mają także takie czynniki jak nierodzenie lub rodzenie pierwszego dziecka po 30.

Wczoraj ogladajc ten filmik od GOSS (na temat podkladu Bobbi Brown Long wear,przerazilam sie... a wlasnie ten podklad jakby leczy moja skore,po nim znikaja mi zaskorniki,skora ladniejsza jest juz po 2 tygodniach uzywania,poprawil mi troche stan skory,zmniejszyly pory,koloryt poprawil sie,druga warstwa swietnie kryje ,przy czym wyglada MEGA NATURALNIE,zadnen podklad tego nie dokonal a probowalam mnostwo z wysokiej polki podkladow,..
Fenomen mega naturalny wyglad+duze krycie.
w szoku jestem,nawet nie smialam o tym marzyc, aby to Jakis podklad dokonal-poprawil stan skory... a tu patrzcie i nagle znajduje sklad,filmik-skladnik
Ethylhexyl Methoxycinnamate i przerazenie...



"chimay"Ethylhexyl Methoxycinnamate -Estrogennie dziala czyli w jaki sposob,co moze powodowac?


---------
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-07-15 o 19:21
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 19:19   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy faktycznieLawenda w produktach stosowana czesto na skore NISZCZY KOLAGEN,us

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Wczoraj ogladajc ten filmik od GOSS (na temat podkladu Bobbi Brown Long wear,przerazilam sie... a wlasnie ten podklad jakby leczy moja skore,po nim znikaja mi zaskorniki,skora ladniejsza jest juz po 2 tygodniach uzywania,poprawil mi troche stan skory,zmniejszyly pory,koloryt poprawil sie,w szoku jestem,zaden krem tego nie dokonal,tym bardziej juz nawet nie smialam o tym marzyc, aby to Jakis podklad dokonal... a tu patrzcie i nagle znajduje sklad,filmik-skladnik
Ethylhexyl Methoxycinnamate i przerazenie...



Ethylhexyl Methoxycinnamate -Estrogennie dziala czyli w jaki sposob,co moze powodowac?
Tutaj masz bardzo proste objaśnienie KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 20:19:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.