koloryzacja profesjonalną farbą w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 15:31   #1
malgoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
GG do malgoszka

koloryzacja profesjonalną farbą w domu


Witam! Wiem, że było wiele podobnych wątków, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie Otóż mam zamiar zafarbować włosy profesjonalną farbą, najprawdopodobniej Kolestonem Welli, nie wiem jednak jak się do tego zabrać, o co w ogóle chodzi z tym utleniaczem i czy jest mi on potrzebny w mojej sytuacji? Mam długie włosy, które po wieloletnim farbowaniu na bardzo jasny blond pofarbowałam 2 tyg. temu na średni brąz, jednak kolor wyszedł lekko nierówny, więc farbować będę jeszcze raz. I jeszcze jedno- jaki odcień powinnam wybrać? Pasują mi raczej zimne odcienie, myslałam o 4/0 średni brąz.

PS. Nie spytam się 'pani z hurtowni':P, ponieważ w moim mieście takowej hurtowni nie ma-zamawiam przez allegro. Mam nadzieję, że mi pomożecie
malgoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:04   #2
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: koloryzacja profesjonalną farbą w domu

Musisz mieć utleniacz, bo inaczej farba nie złapie. Jak nie zmieniasz znacznie koloru włosów to powinien Ci wystarczyć najsłabszy - 3%
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:35   #3
malgoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
GG do malgoszka
Dot.: koloryzacja profesjonalną farbą w domu

Aha, i jeszcze jedno- starczy mi jedna farba na pokrycie całych włosów długość do ramion?
malgoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:44   #4
martak110
Rozeznanie
 
Avatar martak110
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 303
Dot.: koloryzacja profesjonalną farbą w domu

Cytat:
Napisane przez malgoszka Pokaż wiadomość
Witam! Wiem, że było wiele podobnych wątków, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie Otóż mam zamiar zafarbować włosy profesjonalną farbą, najprawdopodobniej Kolestonem Welli, nie wiem jednak jak się do tego zabrać, o co w ogóle chodzi z tym utleniaczem i czy jest mi on potrzebny w mojej sytuacji? Mam długie włosy, które po wieloletnim farbowaniu na bardzo jasny blond pofarbowałam 2 tyg. temu na średni brąz, jednak kolor wyszedł lekko nierówny, więc farbować będę jeszcze raz. I jeszcze jedno- jaki odcień powinnam wybrać? Pasują mi raczej zimne odcienie, myslałam o 4/0 średni brąz.
Po to one sie nazywają PROFESJONALNE KOSMETYKI FRYZJERSKIE zeby używali ich profesjonaliści,chcesz sobie zrobić krzywde? Co ci z tego ze kupisz sobie farbe jak nie wiesz jakiej wody użyć, w jakich proporcjach i ile trzymać zeby efekt wyszedł taki jak chcesz. Ja na twoim miejscu jeżeli wogóle sie nie znasz na tym czym sie róznią emulsja3, 9 od 12 itd. to bym sie za to nie brała bo wiecej złego sobie zrobisz niż dobrego. Proporcje muszą być idealne nie mozna dac ani za dużo ani za mało. Przemyśl to jeszcze
__________________
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.
martak110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:06   #5
malgoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
GG do malgoszka
Dot.: koloryzacja profesjonalną farbą w domu

Hm, moje włosy moja sprawa, tym bardziej, że chodzi mi jedynie o tonowanie a nie o radykalną zmianę koloru. Po to zadaję ze pytania, żeby nie popełnić błędu Farbuje włosy sama od podstawówki na rożne kolory, więc dam rade. Ponawiam:P - czy jedna tubka mi wystarczy?
malgoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:50   #6
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: koloryzacja profesjonalną farbą w domu

Cytat:
Napisane przez malgoszka Pokaż wiadomość
Hm, moje włosy moja sprawa, tym bardziej, że chodzi mi jedynie o tonowanie a nie o radykalną zmianę koloru. Po to zadaję ze pytania, żeby nie popełnić błędu Farbuje włosy sama od podstawówki na rożne kolory, więc dam rade. Ponawiam:P - czy jedna tubka mi wystarczy?
Mi wystarczyła jedna na włosy do łopatek, ale to była Ce-ce. Nie wiem jaką Ty masz i jaka to pojemność.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.