związek z katolikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-11, 23:32   #1
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240

związek z katolikiem


Spotykam sie z chłopakiem od kilku miesiecy. Łączy nas wspólna wiara i wartości więc uznałam że warto spróbować być razem mimo dzielącej nas ponad 100 km odległości. Na początku nie bylo fajerwerków, było raczej spokojnie ale wzajmnie darzyliśmy do lepszego poznania sie. Na poczatku własnie czułam się z nim dobrze, wydawało mi się że moge byc przy nim sobą że nie muszę przy nim niczego udawać. Jednak w maire upływu czasu on stał sie coraz bardziej oceniający mówił "nie lubie jak tak robisz", nie lubię jak taka jesteś, a ja podświadomie starałam sie mu przypodobac bo zaczeło mi zależeć na tej relacji. Były momenty miedzy nami kiedy było naprawdę dobrze a byly takie kiedy on tak naprawde sam nie wiedział chce ze mną byc bo widział we mnie wady i nie pasowałam do jego wymarzonej idealnej kobiety której zawsze pragnoł. obecnie sama już nie wiem co robić czy to zakończyć czy ciągnąć dalej bo tak naprwde nigdy nie dorównam temu ideałowi o którym on zawsze marzył.
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:51   #2
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Spotykam sie z chłopakiem od kilku miesiecy. Łączy nas wspólna wiara i wartości więc uznałam że warto spróbować być razem mimo dzielącej nas ponad 100 km odległości. Na początku nie bylo fajerwerków, było raczej spokojnie ale wzajmnie darzyliśmy do lepszego poznania sie. Na poczatku własnie czułam się z nim dobrze, wydawało mi się że moge byc przy nim sobą że nie muszę przy nim niczego udawać. Jednak w maire upływu czasu on stał sie coraz bardziej oceniający mówił "nie lubie jak tak robisz", nie lubię jak taka jesteś, a ja podświadomie starałam sie mu przypodobac bo zaczeło mi zależeć na tej relacji. Były momenty miedzy nami kiedy było naprawdę dobrze a byly takie kiedy on tak naprawde sam nie wiedział chce ze mną byc bo widział we mnie wady i nie pasowałam do jego wymarzonej idealnej kobiety której zawsze pragnoł. obecnie sama już nie wiem co robić czy to zakończyć czy ciągnąć dalej bo tak naprwde nigdy nie dorównam temu ideałowi o którym on zawsze marzył.
Przecież każdy z nas ma wady, czasami można je zmienić. Zależy też co w Twoim zachowaniu mu się nie podoba, może chce stosować konstruktywną krytykę i myśli, że takim mówienie zmotywuje Ciebie do działania?
Możesz podać przykład zachowania które mu się nie podoba?
Ogólnie to wydaje mi się, że źle się czujesz w tej relacji więc może lepiej ją zakończyć i poszukać kogoś innego?
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 23:56   #3
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

Co mu nie pasuje? np że jestem zamknięta ze czasem zbyt mało mowie a że on to by chciał żebym byla otwarta itd, a czasem poprostu nie mam ochoty mówić duzo a i tka mówię o wiele więcej od niego np /
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:04   #4
leenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: związek z katolikiem

Zakończ, poszukaj kogoś innego.
leenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:13   #5
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: związek z katolikiem

Gdy się z kimś jest to akceptuje się nie tylko jego zalety, ale też i przede wszystkim wady! On Cię nie akceptuje więc teraz to już twój wybór co z tym zrobisz.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:17   #6
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Co mu nie pasuje? np że jestem zamknięta ze czasem zbyt mało mowie a że on to by chciał żebym byla otwarta itd, a czasem poprostu nie mam ochoty mówić duzo a i tka mówię o wiele więcej od niego np /
W takim razie lepiej to zakończ :P
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:19   #7
strix55
Rozeznanie
 
Avatar strix55
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 501
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
Gdy się z kimś jest to akceptuje się nie tylko jego zalety, ale też i przede wszystkim wady! On Cię nie akceptuje więc teraz to już twój wybór co z tym zrobisz.
No zakoncz to.

Edytowane przez strix55
Czas edycji: 2013-11-12 o 00:25
strix55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 00:28   #8
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

Chyba zbyt długo już zyje nadzieją że on zaakceptuje mnie taka jaką jestem i zaczyna mi to mocno przeszkadzać jednak juz.
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:38   #9
PiszacDniem
Wtajemniczenie
 
Avatar PiszacDniem
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 511
Dot.: związek z katolikiem

Zakoncz to . Jeszcze znajdziesz milosc
__________________
LOVELINESS | blog

Believe in yourself and live happily !
PiszacDniem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 00:54   #10
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez strix55 Pokaż wiadomość
No zakoncz to.
Szkoda, że nie zdążyłam zacytować Twojego poprzedniego posta, zanim edytowałaś... autorko jedziesz na dwa konta?
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:11   #11
slodka0018
Raczkowanie
 
Avatar slodka0018
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 380
Dot.: związek z katolikiem

To zakończ to . . .
__________________
20.03.2010 <3
slodka0018 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:34   #12
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez Czarna_Złośnica Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie zdążyłam zacytować Twojego poprzedniego posta, zanim edytowałaś... autorko jedziesz na dwa konta?

a co było napisane?:-D
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:43   #13
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Co mu nie pasuje? np że jestem zamknięta ze czasem zbyt mało mowie a że on to by chciał żebym byla otwarta itd, a czasem poprostu nie mam ochoty mówić duzo a i tka mówię o wiele więcej od niego np /
Czyli nie pasują mu Twoje podstawowe cechy charakteru. To po co Ci pupkę zawraca?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:52   #14
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: związek z katolikiem

Zerwijcie i tyle. Po co się męczyć?

Ps. Ja tylko nie rozumiem, co do tego wszystkiego ma tytuł wątku: "Związek z katolikiem".
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 07:55   #15
paula25s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: związek z katolikiem

Zastanów się porządnie i spróbuj z nim poważnie porozmawiać; jeśli to nic nie da, to zerwij tę znajomość, widocznie nie spełniacie nawzajem swoich oczekiwań co do idealnego partnera
__________________
hondaplaza.pl
paula25s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:35   #16
madzia1251
Raczkowanie
 
Avatar madzia1251
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 301
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Zerwijcie i tyle. Po co się męczyć?

Ps. Ja tylko nie rozumiem, co do tego wszystkiego ma tytuł wątku: "Związek z katolikiem".
o to samo chciałam zapytać.
madzia1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 08:46   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość

Ps. Ja tylko nie rozumiem, co do tego wszystkiego ma tytuł wątku: "Związek z katolikiem".
Ja w sumie też Strzelam, że może bierze się to stąd, iż autorka tak naprawdę tego chłopaka nie kocha, nawet jakoś bardzo nie lubi a ich związek stworzony jest sztucznie, "a nuż wyjdzie", bo w końcu wierzą w to samo - stąd potem nie pisze związek z Józkiem tylko związek z katolikiem
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:06   #18
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez verumka Pokaż wiadomość
Zerwijcie i tyle. Po co się męczyć?

Ps. Ja tylko nie rozumiem, co do tego wszystkiego ma tytuł wątku: "Związek z katolikiem".
Ja też nie Myślałam, ze będzie coś o seksie, antykoncepcji, albo innych zakazach, które narzuca religia, ale wątek nie ma z tym nic wspólnego
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:18   #19
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja w sumie też Strzelam, że może bierze się to stąd, iż autorka tak naprawdę tego chłopaka nie kocha, nawet jakoś bardzo nie lubi a ich związek stworzony jest sztucznie, "a nuż wyjdzie", bo w końcu wierzą w to samo - stąd potem nie pisze związek z Józkiem tylko związek z katolikiem
Zależało mi na tej relacji i nawet pojawiały sie we mnie uczucia, jednak przez te wszystkie problemy dystansowałam sie jednak cigle miałam nadzieje ze bedzie dobrze ze on mnie zaakceptuje, żylam nadzieją ze sie to zmieni kiedyś. Jednak teraz dopiero zrozumialam w czym tkwi problem tak naprawde ze on mnie na siłe próbuje wpasowac w ten kiedys dawno przez siebie wymyslony ideał a cóz ja jestem inna poprostu i nie znaczy że gorsza no i chyba te pare miesięcy juz wystarczyły skoro i tak sie nic nie zmienia, byc może nakresle mu jescze w czym tkwi problem no ale nie da sie tego na siłe zminić by on wyzbył sie z głowy tego ideału który ma więc byc moze czas to zakończyc.
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:29   #20
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Zależało mi na tej relacji i nawet pojawiały sie we mnie uczucia, jednak przez te wszystkie problemy dystansowałam sie jednak cigle miałam nadzieje ze bedzie dobrze ze on mnie zaakceptuje, żylam nadzieją ze sie to zmieni kiedyś. Jednak teraz dopiero zrozumialam w czym tkwi problem tak naprawde ze on mnie na siłe próbuje wpasowac w ten kiedys dawno przez siebie wymyslony ideał a cóz ja jestem inna poprostu i nie znaczy że gorsza no i chyba te pare miesięcy juz wystarczyły skoro i tak sie nic nie zmienia, byc może nakresle mu jescze w czym tkwi problem no ale nie da sie tego na siłe zminić by on wyzbył sie z głowy tego ideału który ma więc byc moze czas to zakończyc.
a ja to widzę inaczej: on Ci wprost mówi jaki jest jego ideał i jak powinnaś się zachowywać - nie oznacza to jednak, że musisz się na to zgadzać. Żadnego wpasowywania Cię na siłę nie widzę, za to desperację z Twojej strony, żebranie o akceptację - jak najbardziej. Nie wiem po kiego czorta tkwisz w tym związku skoro czujesz się nieakceptowana
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:51   #21
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

nie żądam akceptacji coż ideałow nie ma i wydaje mi sie jego podejscie niedojrzałe poprostu. A cóż dziewczyny tu na wizazu tkwia w totalnie toksycznych relacjach moja taka nie jest. Juz zdecydowałam sie to zakonczyc. Poprostu on podobal mi sie i łaczyły nas wpolne wartosci wiec to był mocny punkt zaczepienia, no ale widac to nie wystarczyło.

Edytowane przez brickgame1
Czas edycji: 2013-11-12 o 09:55
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 09:55   #22
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
nie żądam akceptacji
A powinnaś.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:02   #23
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
nie żądam akceptacji coż ideałow nie ma i wydaje mi sie jego podejscie niedojrzałe poprostu. A cóż dziewczyny tu na wizazu tkwia w totalnie toksycznych relacjach moja taka nie jest. Juz zdecydowałam sie to zakonczyc. Poprostu on podobal mi sie i łaczyły nas wpolne wartosci wiec to był mocny punkt zaczepienia, no ale widac to nie wystarczyło.
nie żądasz akceptacji tylko tego, żeby on zmienił swoje podejście, ciągniesz związek na siłę z poczuciem, że jesteś dla kogoś niepełnowartościowa i to on według Ciebie jest niedojrzały? popatrz najpierw na siebie, masz wypaczony obraz związków. Dobrze, że to kończysz, tylko przemyśl sobie jeszcze raz to wszystko i nie powtarzaj błędów w przyszłości.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:12   #24
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

[QUOTE=SALIX;43676270]nie żądasz akceptacji tylko tego, żeby on zmienił swoje podejście, ciągniesz związek na siłę z poczuciem, że jesteś dla kogoś niepełnowartościowa i to on według Ciebie jest niedojrzały? popatrz najpierw na siebie, masz wypaczony obraz związków. Dobrze, że to kończysz, tylko przemyśl sobie jeszcze raz to wszystko i nie powtarzaj błędów w przyszłości.[/QUOT

Cóż poprostu dałam temu zwiazkowi troche czasu zwłaszcza że nie widujemy sie czesto ze wzgledu na odleglość kilometrowa, ale uznałam że nie ma już dłuzej tego przeciągac bo i tak sie nic nie zmieni i on mnie nie zaakceptuje taka jaka jestem. Nie wiem gdzie mój obraz związkow jest wypaczony w którym miejscu niby? nie cigle tego latami zaledwie kilka miesiecy co przy naszej czestosci spotkan to i tka nie wiele
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:21   #25
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość

Cóż poprostu dałam temu zwiazkowi troche czasu zwłaszcza że nie widujemy sie czesto ze wzgledu na odleglość kilometrowa, ale uznałam że nie ma już dłuzej tego przeciągac bo i tak sie nic nie zmieni i on mnie nie zaakceptuje taka jaka jestem. Nie wiem gdzie mój obraz związkow jest wypaczony w którym miejscu niby? nie cigle tego latami zaledwie kilka miesiecy co przy naszej czestosci spotkan to i tka nie wiele
tu napisałaś:

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
nie żądam akceptacji
a wcześniej:

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
cigle miałam nadzieje ze bedzie dobrze ze on mnie zaakceptuje, żylam nadzieją ze sie to zmieni kiedyś.
SAMO SIĘ NIE ZROBI. Albo jesteś z kimś jasno stawiając warunki: mam takie a takie cechy charakteru, nad tymi uciążliwymi będę pracować ale nie zmienię się o 180 stopni, zwłaszcza gdy tego nie chcę bo to sprzeczne z moją osobowością albo żyje się nadzieją, czekając jak ten wierny piesek na głasku-głasku od pana. Ty robiłaś to drugie i jest to wypaczonym podejściem do związku.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:23   #26
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: związek z katolikiem

Na większości rekolekcji, których musiałam w szkole wysłuchać, ciągle nam mówiono, że związek katolików nie polega na tolerancji i akceptacji drugiej osoby tylko na wspólnym dążeniu do doskonałości. Czyli jeśli ktoś ma jakąś wadę, która oddala go od naszego ideału, to nie możemy jej zaakceptować, bo to będzie oznaczać,że nam nie zależy. Może się chłopina nasłuchał tych bredni i teraz chce mieć "prawdziwy katolicki związek".
Choć jednak stawiam na to, że sam ma spore kompleksy w tej dziedzinie i po prostu rekompensuje je sobie ciągłym pouczaniem partnerki. Związku bez akceptacji nie zbuduje się, nie ma siły. Prowadzi to tylko do frustracji i ciągłego pilnowania się, żeby nie wypaść z odgrywanej roli.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:26   #27
brickgame1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 240
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
tu napisałaś:



a wcześniej:



SAMO SIĘ NIE ZROBI. Albo jesteś z kimś jasno stawiając warunki: mam takie a takie cechy charakteru, nad tymi uciążliwymi będę pracować ale nie zmienię się o 180 stopni, zwłaszcza gdy tego nie chcę bo to sprzeczne z moją osobowością albo żyje się nadzieją, czekając jak ten wierny piesek na głasku-głasku od pana. Ty robiłaś to drugie i jest to wypaczonym podejściem do związku.
popełniłam literówke i napisałam żądam a nie żebrze. rozmawaiąłm z nim wielokrotnie o tym że mnie nei akceptuje gdy mi cos wytykał i sama uznal że to rzeczywiscie wada to staralm sie to zminić ale on cigle i cigle cos nowego wiec uznalam ze to nie ma sensu bo to nie były jakies rażące rzeczy tylko poprotu bo on miał takie widzi mi sie.
brickgame1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:34   #28
guanga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: związek z katolikiem

Te same wartości to zdecydowanie za mało - gdyby tylko to wystarczało, to wystarczyłoby wejść do kościoła i na chybił trafił wybrać sobie partnera na resztę życia
__________________
<ciach_reklama>
guanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:41   #29
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Spotykam sie z chłopakiem od kilku miesiecy. .
Cytat:
Napisane przez brickgame1 Pokaż wiadomość
Chyba zbyt długo już zyje nadzieją że on zaakceptuje mnie taka jaką jestem i zaczyna mi to mocno przeszkadzać jednak juz.
od kilku miesięcy się spotykacie a Ty już piszesz, że zbyt długo żyjesz nadzieją?!
dziewczyno, daj sobie spokój, szkoda czasu na taki "związek".
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:56   #30
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4 689
Dot.: związek z katolikiem

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Związku bez akceptacji nie zbuduje się, nie ma siły. Prowadzi to tylko do frustracji i ciągłego pilnowania się, żeby nie wypaść z odgrywanej roli.
No właśnie. Uważam, że dobrze się stało, że sobie to uświadomiłaś i podjęłaś decyzję co dalej.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.