Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 08:02   #2371
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a teraz z trochę innej strony ten popielaty brąz - jaki będzie efekt jeśli na brązowe włoski użyjemy płukankę srebrzyk? bo daje ona chłodny odcień na włoskach blond wręcz srebrny a jaki będzie efekt na brązie?
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:36   #2372
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zoska86 Pokaż wiadomość
a teraz z trochę innej strony ten popielaty brąz - jaki będzie efekt jeśli na brązowe włoski użyjemy płukankę srebrzyk? bo daje ona chłodny odcień na włoskach blond wręcz srebrny a jaki będzie efekt na brązie?
Żaden. - przetestowałam!

Ismenka - "Na razie po paru myciach pozostał popielaty, ale myślę że się wypłucze - na to czekam"
- Coooooo Ty wygadujesz! O matuniu! My tu walczymy pazurami o to by utrzymać popiel jak najdłużej a Ty się cieszysz, że się wypłukujee???? A kysz!! Co to się robi na tym świecie..... :-P

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-08-26 o 13:39
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:44   #2373
zoska86
Raczkowanie
 
Avatar zoska86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 53
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Żaden. - przetestowałam!
odcień nie stał się jaśniejszy? bardziej popielaty?

hmmmmm a miałam nadzieję :/
__________________
**Para 26.11.2005**
**Narzeczona 26.12.2008**
***Panna Młoda 26.06.2010***
zoska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:58   #2374
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zoska86 Pokaż wiadomość
odcień nie stał się jaśniejszy? bardziej popielaty?

hmmmmm a miałam nadzieję :/
Nic kompletnie nic nie było widać. A próbowałam już Srebrzyka, płukanki z Celii, niebieskiego szamponu z Joanny i profesjonalnej linii wychładzającej z Biosilka. Nothing. Jak miedziaki były tak były (i są... )
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 06:55   #2375
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ismenka - "Na razie po paru myciach pozostał popielaty, ale myślę że się wypłucze - na to czekam"
- Coooooo Ty wygadujesz! O matuniu! My tu walczymy pazurami o to by utrzymać popiel jak najdłużej a Ty się cieszysz, że się wypłukujee???? A kysz!! Co to się robi na tym świecie..... :-P
Hahaha, kiedyś też chciałam tylko popielu na głowie, ale coś się zmieniłam pod tym względem, mam brązowe oczka i jakoś buro wyglądam w popielu.
Ale rozumiem Was, bo sama kiedyś o to walczyłam jak lew, coraz to nowe farby, płukanki, szampony fioletowe, kombinowanie...a efekt i tak krótkotrwały. Nie podobają mi się już popielate blondy ani trochę, ale za to brązy są śliczne jak są zimne, zwłaszcza u niebieskookich dziewczyn. Jak byłam brunetką to jednak farbowałam Kolestonem 5/75, więc jednak nie popielatym odcieniem i bardzo mi się podobało. Jednak naprawdę wiem co przeżywacie!!!!
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 16:00   #2376
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To pytanie raczej nie na ten wątek, ale cieszy się on dużą popularnością i mam nadzieje że coś mi poradzicie. Mój naturalny kolor to brąz (raczej popielaty) ale dążę do ciepłych odcieni. Pofarbowałam sobie włosy odcieniem 6.3 (ciemny zloty blond) z palety voila. Wyszedł troche ciemniej niż się spodziewałam, w zasadzie jest taki jak moj naturalny kolor ale cieplejszy. Chcę mieć podobny kolor do tego który zamieściła ismenka (moze odrobine ciemniejszy). Muszę robić dekoloryzacje czy użycie wody z większym stężeniem (9%, 12%) wystarczy by przejść na poziom 8? Bardzo proszę o pomoc
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 06:48   #2377
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
To pytanie raczej nie na ten wątek, ale cieszy się on dużą popularnością i mam nadzieje że coś mi poradzicie. Mój naturalny kolor to brąz (raczej popielaty) ale dążę do ciepłych odcieni. Pofarbowałam sobie włosy odcieniem 6.3 (ciemny zloty blond) z palety voila. Wyszedł troche ciemniej niż się spodziewałam, w zasadzie jest taki jak moj naturalny kolor ale cieplejszy. Chcę mieć podobny kolor do tego który zamieściła ismenka (moze odrobine ciemniejszy). Muszę robić dekoloryzacje czy użycie wody z większym stężeniem (9%, 12%) wystarczy by przejść na poziom 8? Bardzo proszę o pomoc
Ja nie do końca się na tym znam, ale wcześniej nosiłam poziom 5, potem 6 ( jak wyblakły od słońca ) i kiedy chciałam przejść na 8, fryzjerka powiedziała, że tylko dekoloryzacja. Wydaje mi się, że nie dasz rady z 6 na 8 inaczej. Ale mogę się mylić i niech się wypowiedzą ekspertki
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 12:48   #2378
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To fakt, że czasem pragnie się czegoś w czym nie jest nam do końca ładnie albo upieramy się przy jakimś produkcie...
Ja robiłam teraz kilka razy Richesse 7 i 7.02. Wychodzi mi taki naturalno-chłodnawy jasny brąz. Jakoś zachwytów na ten temat nie słyszałam.
Ale kiedy robiłam zwykłą Palette (ten żółty) kolor Ciemna Czekolada, to każdy (nawet fryzjerzy) pytał się co to za piękny kolor. Wcale nie miałam zniszczonych włosów i połysk też był...
Więc już sama nie wiem, czy nie dać sobie spokoju z tymi "naturalnymi" popielatymi odcieniami, które nigdy nie wychodzą jakby się chciało, i tak się zmywają i ciągle trzeba coś poprawiać... Wkurza mnie już to.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 21:01   #2379
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
To fakt, że czasem pragnie się czegoś w czym nie jest nam do końca ładnie albo upieramy się przy jakimś produkcie...
Ja robiłam teraz kilka razy Richesse 7 i 7.02. Wychodzi mi taki naturalno-chłodnawy jasny brąz. Jakoś zachwytów na ten temat nie słyszałam.
Ale kiedy robiłam zwykłą Palette (ten żółty) kolor Ciemna Czekolada, to każdy (nawet fryzjerzy) pytał się co to za piękny kolor. Wcale nie miałam zniszczonych włosów i połysk też był...
Więc już sama nie wiem, czy nie dać sobie spokoju z tymi "naturalnymi" popielatymi odcieniami, które nigdy nie wychodzą jakby się chciało, i tak się zmywają i ciągle trzeba coś poprawiać... Wkurza mnie już to.
Właśnie... Nic dodać nic ująć...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 07:56   #2380
x3independencex3
Raczkowanie
 
Avatar x3independencex3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z pokoju :D
Wiadomości: 149
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a co zrobić aby na czerni naturalnej wyszedł jakiś ladny brązik ?
__________________
To dla Ciebie istnieje cały mój świat <3
x3independencex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:19   #2381
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Czytam sobie Wasz wątek od dawna. Kiedyś byłam wielką fanką zimnego blondu. Niestety wykończyłam moje włosy rozjaśniaczami i płukankami, postanowiłam o nie zadbać i zafarbowałam na brąz, raczej ciemny. I jakoś nagle wolałam się w ciepłych, mahoniowych odcieniach. Nosiłam brązik 3 lata i znowu mi odwaliło, zrobiłam dekoloryzację. Szybko jednak zrezygnowałam z bardzo jasnego blondu, wolę taki średni. I cały czas farbuję profesjonalną Wellą. Mimo iż wróciłam do blondu, już mi się nie podobają blondy zimne, wolę się w ciepłych. Ostatnio zrobiłam jednak Color Touch z Welli 8/71 ( brązowo popielaty jasny blond ), wyszedł ciemno i jak dla mnie bardzo chłodno. A ja chcę ciepły, więc pewnie następnym razem wezmę 8/07 Kolestona. Ale odnośnie tego co napisała Shade, rzeczywiście w palecie Color Touch jest mało chłodnych odcieni, ale te x/71 wychodzą według mnie b. chlodno.

Ps. Zdjęcie 1 i 2 przed nałożeniem 8/71, 3,4,5,6 po. A na ostatnim zdjęciu kolor jaki bym chciała.
Dałabym się pokroić za taki popiel
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 21:27   #2382
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez x3independencex3 Pokaż wiadomość
a co zrobić aby na czerni naturalnej wyszedł jakiś ladny brązik ?
Jeśli naturalne to polecam sklepową Ferię lub Recital rozjaśniającą naturalny kolor. Jest seria Ultrarozjaśniających Kasztanów i Brązów. Ja kładłam beżowy brąz (czy jakoś tak) na włosy farbowane i nawet na nich coś drgnęło, więc naturalne powinien ruszyć. Najbezpieczniej spróbować na pasemku od spodu i ocenić efekt. Tylko nie bierz nic jasnego, bo wyjdą Ci rude jak po rozjaśniaczu!

Ja właśnie niebawem chcę ją kupić i troszeczkę rozjaśnić włosy, bo mam zamiar zacząć kłaść nie 6,1 a 7,1 a teraz mogło by nie łapać. No...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 21:37   #2383
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny doradźcie co robić?Na głowie obecnie mam położoną 2 miesiące temu farę Awaves 6.1 czyli ciemny popielaty blond.Wyszedł dośc ciemno,może dlatego,że wczesniej farbowałam średnim brązem.Kolorek się wypłukał,naszczęscie nie do rudego.Wszystko byłoby ok,ale odrost nadal mam delikatnie jaśniejszy.Chciałabym mieć kolor bardziej zbliżony do naturalnego,czyli ciemny blond,ale żebym nie musiała czekać dwa miesiące aż się wypłucze.Fryzjer zaproponował mi dekoloryzację na wybranych z góry pasmach i położenie Diacolor 6.02 czyli cemny blond opalizujący.Boję się jednak,że ta 6 nadal będzie ciemniejsza niż moje naturalne,bo te farby jakoś ciemniejsze zawsze wychodzą.Poza tym czy ta farba nie wypłucze się do rudego,bo tego bym nie zniosła.Help,zależy mi na czasie,bo jutro mam iść po farbę.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 06:44   #2384
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie co robić?Na głowie obecnie mam położoną 2 miesiące temu farę Awaves 6.1 czyli ciemny popielaty blond.Wyszedł dośc ciemno,może dlatego,że wczesniej farbowałam średnim brązem.Kolorek się wypłukał,naszczęscie nie do rudego.Wszystko byłoby ok,ale odrost nadal mam delikatnie jaśniejszy.Chciałabym mieć kolor bardziej zbliżony do naturalnego,czyli ciemny blond,ale żebym nie musiała czekać dwa miesiące aż się wypłucze.Fryzjer zaproponował mi dekoloryzację na wybranych z góry pasmach i położenie Diacolor 6.02 czyli cemny blond opalizujący.Boję się jednak,że ta 6 nadal będzie ciemniejsza niż moje naturalne,bo te farby jakoś ciemniejsze zawsze wychodzą.Poza tym czy ta farba nie wypłucze się do rudego,bo tego bym nie zniosła.Help,zależy mi na czasie,bo jutro mam iść po farbę.
To się fryzjer zna, pogratulować... W żadnym razie Diacolor 6.02 ani jakikolwiek kolor z poziomu 6! Przecież wyjdzie Ci tak samo ciemno jak miałaś. Zrób Diacolor z poziomu 7, a jeśli chcesz kilka pasm jaśniejszych to nawet 8. Wiem co mówię.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 08:22   #2385
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
To się fryzjer zna, pogratulować... W żadnym razie Diacolor 6.02 ani jakikolwiek kolor z poziomu 6! Przecież wyjdzie Ci tak samo ciemno jak miałaś. Zrób Diacolor z poziomu 7, a jeśli chcesz kilka pasm jaśniejszych to nawet 8. Wiem co mówię.
Kurczę dzwoniłam do niego i jeszcze raz pytałam,mówiłam o swoich obawach.A on na to,że mam kupić 6.02,bo na rozjaśnionych nie wyjdzie tak ciemno.Ale jak patrzę na wzornik to po prostu poziom 7,aż się prosi.A kumpela nawet twierdzi,że odrost mam jak poziom 8.Ja tam wiem,że moje włosy nie były aż tak jasne,kurcze co ja mam robić?Trochę głupio przeciwstawiac się fyzjerowi,który pracuje w dobrym salonie,czyżby aż tak się mylił?
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 10:29   #2386
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

megan ja bym na twoim miejscu wzięła z poziomu 7, zawsze lepisj przyciemnić niż później się męczyć ze smołą))

ja kupilam 6.1 +6.22 z mijarelki loreala i będę lada dzień farbować
a maiałam tak:
1> blond paseka a pod koniec sam jasny blond i tak mnie ten blond męczył że postanowiłam przefarbować na jasny brąz: wzięłam migdałowy-jasny brąz złocisty z narral&easy chyba już nawet nie pamiętam i wyszły mi ciemne, ale spłukały się bardzo 2 tyg. i teraz mam rudawy średni blond i nie mogę na siebie patrzeć i do tego te rude złote odbicie ble..

więc posłuchałam madziuni80 i kupiłam tą mieszankę 6.1 i 6.22 i zobaczymy )
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 23:02   #2387
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Kurczę dzwoniłam do niego i jeszcze raz pytałam,mówiłam o swoich obawach.A on na to,że mam kupić 6.02,bo na rozjaśnionych nie wyjdzie tak ciemno.Ale jak patrzę na wzornik to po prostu poziom 7,aż się prosi.A kumpela nawet twierdzi,że odrost mam jak poziom 8.Ja tam wiem,że moje włosy nie były aż tak jasne,kurcze co ja mam robić?Trochę głupio przeciwstawiac się fyzjerowi,który pracuje w dobrym salonie,czyżby aż tak się mylił?
"megan ja bym na twoim miejscu wzięła z poziomu 7, zawsze lepisj przyciemnić niż później się męczyć ze smołą))" - racja!

Zawsze możesz dać o poziom ciemniejsze jeśli ci wyjdą za jasne. A jak dasz sobie zrobić od razu 6 i wyjdą ciemny brąz - to klops.
Ja sama dałam się raz tak nabrać fryzjerowi z salonu L'Oreal (chciałam jasny, rozjaśniaczowy blond zrobić na karmelkowy jasny brąz - pokazałam zdjęcie i wyszłam z czarnymi włosami - dzięki, myślałam że mnie cholera trafi) i powiedziałam, że już nigdy więcej nie zrobię farby u fryzjera. Przecież to nie jest żadna magia włosy ufarbować.
Teraz robię zawsze kolor sama - Richesskami - poziom 7.02 - wychodzi jasny brąz (z blondem z nazwy ma niewiele wspólnego).
Więc nie daj się namówić na 6.
Najwyżej jak Ci wyjdą za jasne - kupisz zestaw w Allegro (ok 40zł) i już.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Druga sprawa - jak dasz za ciemny kolor od razu to przeżyjesz "szok kolorystyczny" - czyli nie będziesz się poznawać w lustrze i ciężko będzie Ci się przyzwyczaić.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:47   #2388
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Serdeczne dzięki,ale już jest po i mam na głowie pomieszany poziom 6+7.W sumie delikatnie jaśniej jest tylko na tych pasemkach,które były wcześniej odbarwiane.Jednym słowem porażka.Kolor rzeczywiście ani w ząb nie jest tym czego oczekiwałam.Teraz tylko czekać jak pasma zaczną do rudego się wypłukiwać,wtedy to już kulka w łeb.Ogólnie jest ciemno i za cholerę nie wiem jak i kiedy wylizę z tej smoły.Teraz post w koloryzacji,bo kłaki wszystkie wypadną.Ech...
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:15   #2389
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez megan79 Pokaż wiadomość
Serdeczne dzięki,ale już jest po i mam na głowie pomieszany poziom 6+7.W sumie delikatnie jaśniej jest tylko na tych pasemkach,które były wcześniej odbarwiane.Jednym słowem porażka.Kolor rzeczywiście ani w ząb nie jest tym czego oczekiwałam.Teraz tylko czekać jak pasma zaczną do rudego się wypłukiwać,wtedy to już kulka w łeb.Ogólnie jest ciemno i za cholerę nie wiem jak i kiedy wylizę z tej smoły.Teraz post w koloryzacji,bo kłaki wszystkie wypadną.Ech...
A nie mówiłam, że nie masz mu wierzyć... Kolejny przykład - nigdy więcej koloryzacji u fryzjera.
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 12:43   #2390
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

trosze mnie tu nie było
ja mam ochote troszke na złoty braz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:31   #2391
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
A nie mówiłam, że nie masz mu wierzyć... Kolejny przykład - nigdy więcej koloryzacji u fryzjera.
Dlatego też jeśli nie znam efektu zawsze jestem za zrobieniem pierwszy raz wersją bez amoniaku i na słabej wodzie utlenionej. Przynajmniej się szybko wymyje.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 01:21   #2392
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
trosze mnie tu nie było
ja mam ochote troszke na złoty braz
Ty to jesteś zmienna!! No cała JA! Hahahaha!!

A ja się ciągle zastanawiam... Czy ten popiel jest aby na pewno taki super (nie bijcie!)
Założyłam ten wątek zastanawiając się czy wybrać BRĄZ ZIMNY czy POPIELATY...
Cała nasza batalia toczy się teraz właściwie o popiele... A gdzie tytuowe zimne brązy?
Od zawsze brąz był moim ukochanym kolorem! Brązowe włosy, cienie do powiek, zestawienie beżu, brązu w ciuchach... mmm.. wspaniałe... A tu padło na szarości!
Ja wracam do wizji brąz na głowie!! Popiel ok... ale jakiś za smętny, za szary mi się teraz wydaje... Też kusi mnie złocistość... Mój ukochany kolor z wszelkich palet z poziomu 7,1 wypiera ostatnio zimny brąz z Majirel 7,13... Jest cudowny!
Wszędzie na ulicach teraz widzę piękne, brązowe, nasycone włoski... Są takie widowiskowe! Ach.... ja chcę ZIMNY a nie popielaty brąz!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 08:52   #2393
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
zimny brąz z Majirel 7,13... Jest cudowny!
Czy ta 7,13 Majirel , ma jakiś odpowiednik kolorystyczny w diacolor?
Nie chce niszczyc włosów wysoko % wodą utlenioną.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 08:55   #2394
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade swietnie cie rozumiem.. popiel jest troche za szary.. w takim bardzo popielatym mi nie za ciekawie.. raczej walcze o pekny braz własnie nasycony bez miedzi i czerwieni.. to jest moj nr jeden.. albo braz ze złotym refleksem!ah
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:22   #2395
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczynki używała ,któraś z was farby MAJIREL KREM KOLORYZUJACY L'OREAL ? 2.10 - bardzo ciemny brąz popielaty intensywny ?

Coś takiego ? http://allegro.pl/item724889032_100_...y_l_oreal.html

O i tak jest jak się przeczytało te strony od początku a nie od końca
Czy ta farba bardzo niszczy włosy ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?

Edytowane przez Oddycham
Czas edycji: 2009-09-06 o 14:23
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:06   #2396
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

oddycham.. poziom 2 wyjdzie jak smola..
majirel mnie nie zniszczyl wlosow
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 05:54   #2397
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
oddycham.. poziom 2 wyjdzie jak smola..
majirel mnie nie zniszczyl wlosow
Dokładnie, 2.10 to w palecie granatowo-czarny.
Będziesz wyglądać jak Morticia Adams
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 07:45   #2398
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja już jestem po farbowaniu 6.1 z 6.22 - bardzo mi siępodoba, jednak jest ciut za bardzo wpadający w fiolet ( w końcu taki opal wybrałam) ale nie myślałam , że opal tak zdominuje popiel, ale jest ok. Te raz mam pytanie do shade- czy masz jakieś fotki po 7.1 ) , już powoli myślę czym dalej zafarbować bo pro jak 7.1 lub 6.1zy tym to nie bardzo zostane.
i tak jak poprzedniczka zapytam czy są z richese odpowiedniki popielatego brązu takiego jak 7.1 lub6.1.????????
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:02   #2399
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

i jeszcze 1 pytanie- próbowałyście farby z FAROUK CHI IONIC bezamoniakowatam są podwójne popiele na każdym pozieomie, ale zastanaiwam sie jak wychodza w praktyce no i oczywiście czy ta farba nie nisczy włosów
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:46   #2400
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Więc tak:
- Matrix Colorsync 4A to naturalny popiel. Ale uwaga - wyjdzie ciemny brąz (może wyjść bardzo ciemny). Poza tym robiłam kiedyś 6A i wcale nie był mocno popielaty, nie błyszczał też jakoś specjalnie.
Potwierdzam - wyszedł ciemny brąz, delikatnie popielaty.
o ton ciemniejszy niż na próbniku.

Cały czas szukam swojej farby. Jak ta nie będzie się wypłukiwała do rudości to będę używać, choć jeszcze raz kusi mnie by przetestować Majirel - ta z kolei mniej niszczy włosy/
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.