Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy. cz. 15 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 11:16   #3481
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez aicila Pokaż wiadomość
mój Tż też się ze mnie śmieje, że jak bym miała u niego mieszkać, to kartony z butami musiałabym w piwnicy trzymać
Ojj no to normalne, że kobieta potrzebuje większej ilości butów Ta para pasuje do spódnicy, ta do dżinsów, ta do eleganckich spodni itp. itd.
Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
cześć,

dzisiaj nie mam siły Was nadrabiać... miałam fatalny dzień, wyszłam na 15 min kupić warzywa na targu wracam a tam wgnieciona maska i zarysowany błotnik po stronie pasażera chyba nie musze się nikomu tłumaczyć jaki w związku z tym mam dzisiaj humor... sprawca oczywiście odjechał i nikt nic nie widział... nikt nic nie wie
Masakra Ludzie są wredni, nieodpowiedzialni i mogłabym tak przez godzinę wymieniać

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość

Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
Hmmm ja w zasadzie nie zastanawiałam się czy ubrać rajstopy czy pończochy bo jakoś tak mam zakodowane, że pończochy Ale tak sobie myślę, że jakbyś tak mocno się zakręciła a miałabyś pończochy, to przecież byłoby widać ich pas albo w ogóle pas do pończoch, więc może w takiej sytuacji lepsze rajstopy
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub

Edytowane przez asiulek1705
Czas edycji: 2010-03-26 o 11:17
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:18   #3482
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
ja tez sie mocno zastanawiam, bo źle sie czuje w pończochach. Chyba gorzej jak widac ze masz pończochy a nie rajstopy.
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:27   #3483
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Witam w piątkowy dzień.
I zabieram się do nadrabiania.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:28   #3484
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość

Hmmm ja w zasadzie nie zastanawiałam się czy ubrać rajstopy czy pończochy bo jakoś tak mam zakodowane, że pończochy Ale tak sobie myślę, że jakbyś tak mocno się zakręciła a miałabyś pończochy, to przecież byłoby widać ich pas albo w ogóle pas do pończoch, więc może w takiej sytuacji lepsze rajstopy
Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
ja tez sie mocno zastanawiam, bo źle sie czuje w pończochach. Chyba gorzej jak widac ze masz pończochy a nie rajstopy.
No wlasnie mojej mamie o to chodzi, ze powinno byc widac, ze sa ponczochyA ja w rajstopach wiem, ze lepiej sie bede czula, bo nic mi nie spadnie, nic widac nie bedzie, chrzanic konwenanse, zakladam rajstopy
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:32   #3485
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No wlasnie mojej mamie o to chodzi, ze powinno byc widac, ze sa ponczochyA ja w rajstopach wiem, ze lepiej sie bede czula, bo nic mi nie spadnie, nic widac nie bedzie, chrzanic konwenanse, zakladam rajstopy
Ahaaa Mama chce żebyś sexi wyglądała Ale jasne, jeśli będziesz się czuła wygodnie i bardziej komfortowo w rajstopach, a jeszcze znalazłaś odpowiednie, to się nie zastanawiaj tylko je włóż
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:34   #3486
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No wlasnie mojej mamie o to chodzi, ze powinno byc widac, ze sa ponczochyA ja w rajstopach wiem, ze lepiej sie bede czula, bo nic mi nie spadnie, nic widac nie bedzie, chrzanic konwenanse, zakladam rajstopy
oj tam. jak ci wygodnie to czemu nie?
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:35   #3487
obca7
Wtajemniczenie
 
Avatar obca7
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 2 697
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No wlasnie mojej mamie o to chodzi, ze powinno byc widac, ze sa ponczochyA ja w rajstopach wiem, ze lepiej sie bede czula, bo nic mi nie spadnie, nic widac nie bedzie, chrzanic konwenanse, zakladam rajstopy
Ja chyba tez zaloze rajstopyponczoc hy mi spadają ostatnio, a pas to ponczoch to nawet nie wiem czy ym w swoim rozmiarze dostała,a le pewnie nie wiec dla wygody lepsze rajstopki
obca7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 11:52   #3488
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Nadrabiam czytajac albo odpisując.



Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
odpowiedzcie mi, jak to sie dzieje, ze na niektorcyh avatarach jest symbol wizazu a na niektorych nie ma?
Ja niewiem jak to jest.





Widze,że piszecie o rajtopach,tudzież pończochach.Ja bęe chciała mieć rajstopy.
Pońcochy wygodniejsze,bo mniej warstw do ściągania.





Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Być może jest szansa upoważnic pisemnie kogoś z rodziny-najlepiej mame albo tate. Poproś rodziców żeby skontaktowali się telefonicznie z urzędem i zapytali jak rozwiązać tą sytuację. W nagłych sprawach może uda się to w ten sposób załatwić.
Mi sie wydaje,że upoważnienie nie jest mozliwe.Sama chciałam upoważnić pisemnie,by któreś z rodzicieli odebrali mój paszport z nowym nazwiskiem ( zresztą już dawno mi się też skończyła data ważności ) Noi ma rodzicielka pytała się w USC,czy jest taka możliwośc,no ale niestety nie to ja musze odebrać wszystko osobiście.
Z jednej strony rozumiem,bezpieczeństwo itd że nikt sie za ciebie nie poda,aleeee z drugiej biurokracja.


Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
ja już wcześniej to pisałam do mad, że takie rzeczy się załatwia przez ambasadę. czekam na odp od koleżanki która w ten sposób wymieniala dokumenty i wtedy Ci napiszę (Mad Tobie też,nie zapomniałam jakby co tylko czekam na odp )
A no pisałaś,pisałaś,to dziękuje z góry. Właśnie weszłam na strone Polskiej Ambasady w Londynie i czytam.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:54   #3489
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Witam w ten piękny wiosenny dzień

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
To fajno,że sprzęcior bardzo dobrze się sprawuje.

Karpatke pieczesz. Oho,no to faktycznie trzeba fajnie przyjąć teścia.Ja przygotowałam póki co ziemniaki na kopytka i niebawem będe robić/działać w kuchni,do tego będa kotlety z kurczaka plus jakaś surówka.
Ta... sprzęcior się dobrze sprawuje tylko w teorii, bo w praktyce jak go dziś uruchomiliśmy, to się okazało, że wcale nie działa Jedziemy z nim zaraz na reklamację

A co do karpatki, to już prawie cała zjedzona. A na kolację przypadkiem załapali się moi rodzice, więc zapiekanka zniknęła w mgnieniu oka

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
dzisiaj nie mam siły Was nadrabiać... miałam fatalny dzień, wyszłam na 15 min kupić warzywa na targu wracam a tam wgnieciona maska i zarysowany błotnik po stronie pasażera chyba nie musze się nikomu tłumaczyć jaki w związku z tym mam dzisiaj humor... sprawca oczywiście odjechał i nikt nic nie widział... nikt nic nie wie
Co za burak

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
przezyłam w sumie miałam zdać relację, ale właściwie to nie ma z czego u księdza siedziałam 10 minut, chyba trafiłam na jakiegoś normalnego była gadka o małżeństwie, o czystości , o miłości duchowej a nie tylko cielesnej.. dał mi do zrozumienia żebyśmy poddali się próbie i nie współżyli z TZtem to chyba wsio
Chyba musisz mi dać namiary na tego księdza

Cytat:
Napisane przez BlackAngel Pokaż wiadomość
kurczę mnie przesilenie wiosenne męczy, a w weekend chyba kogos zabiję skoro jest zmiana czasu
Nie martw się - to minie. Mnie ostatnio przesilenie męczyło przez jakiś tydzień i byłam kompletnym flakiem, ale na szczęście już minęło i mam teraz więcej energii

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość

tos pojechała Pani po życiorysie


Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A jeszcze wczoraj powiedzialam siostrze TZa (jednej z moich dwoch swiadkowych), ze beda mialy bukiety z gozdzikow i pawich piorek, a ona na to takie oczy , bo...ona sie boi pawich pior, bo jej sie zawsze wydawalo, ze one maja oczy i tak dziwnie na nia patrzaNormalnie czub z niej, jakiego w zyciu nie widzialam


Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
Ja będę mieć pończochy, ale tylko ze względu na to, że tak mi po prostu wygodniej. Raczej nie ma opcji, żeby ktoś zobaczył te rajty, bo równie dobrze gdybyś miała pończochy to mogliby Twoje majtochy zobaczyć,a to raczej nierealne. No chyba, że byś na rękach stała
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:01   #3490
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Ahaaa Mama chce żebyś sexi wyglądała Ale jasne, jeśli będziesz się czuła wygodnie i bardziej komfortowo w rajstopach, a jeszcze znalazłaś odpowiednie, to się nie zastanawiaj tylko je włóż
Wczoraj kupilam trzy pary rajstop, takze kolejna rzecz moge skreslic z listy

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
oj tam. jak ci wygodnie to czemu nie?
Ciesze sie, ze podzielacie moje praktyczne spojrzenie, na niepraktyczny slubny ubior

Cytat:
Napisane przez obca7 Pokaż wiadomość
Ja chyba tez zaloze rajstopyponczoc hy mi spadają ostatnio, a pas to ponczoch to nawet nie wiem czy ym w swoim rozmiarze dostała,a le pewnie nie wiec dla wygody lepsze rajstopki
Ciesze sie, ze podzielacie moje praktyczne spojrzenie, na niepraktyczny slubny ubior

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość

Mi sie wydaje,że upoważnienie nie jest mozliwe.Sama chciałam upoważnić pisemnie,by któreś z rodzicieli odebrali mój paszport z nowym nazwiskiem ( zresztą już dawno mi się też skończyła data ważności ) Noi ma rodzicielka pytała się w USC,czy jest taka możliwośc,no ale niestety nie to ja musze odebrać wszystko osobiście.
Z jednej strony rozumiem,bezpieczeństwo itd że nikt sie za ciebie nie poda,aleeee z drugiej biurokracja.
Moim zdaniem dla bezpieczenstwa, to mogliby ustalic, ze odbior jest osobisty, a te wszystkie papierkowe sprawy, zeby o dokumenty zaaplikowac, to powinni jak najbardziej uproscic, np powinno byc dostepne wypelnienie formularzy w internecie, albo przynajmniej ich wyslanie. No ale my jestesmy madrzy i wiemy jak te wszystkie procedury zrobic, zeby "dla ludzi" byly, a oni i tak robia swoje.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość




A no pisałaś,pisałaś,to dziękuje z góry. Właśnie weszłam na strone Polskiej Ambasady w Londynie i czytam.
Tam wyrobienie paszportu trwa 6 tygodni, najpierw sie trzeba umowic na spotkanie i to ponoc dodatkowe 3 tygodnie. A do tego ceny za paszport zabojcze

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość


Ja będę mieć pończochy, ale tylko ze względu na to, że tak mi po prostu wygodniej. Raczej nie ma opcji, żeby ktoś zobaczył te rajty, bo równie dobrze gdybyś miała pończochy to mogliby Twoje majtochy zobaczyć,a to raczej nierealne. No chyba, że byś na rękach stała
Moze moja mamuska myslala, ze w tym naszym pierwszym tancu, to mamy naprawde skomplikowane figury taneczne, stanie na rekach wlaczajac
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:13   #3491
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Pomyslalabys w zyciu, ze ktos by tak na bukiet zareagowal Bukietu nie zmieniam, bo po pierwsze jest juz w kwiaciarni ustalony, po drugie mojej siostrze sie baaardzo podoba i mi tez, po trzecie nie bede przez nastepny miesiac myslala nad glupim bukietem, bo mam wystarczajaco duzo spraw do zalatwienia. Zapomnialam dodac po czwarte z fobiami trzeba walczyc

Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
Ja się pewnie zdecyduję na pończochy, bo rajstop nie znoszę, zresztą w sierpniu rajstopy to dla mnie ryzykowny pomysł ....

Ale jak Ty bedziesz sie w rastopach czuła lepiej, to zakladaj rajstopy i juz...

Zresztą nie wiem, w która strone musialabyś się kręcić, żeby Ci było widac rajstopy - chyba nogami do góry ....
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 12:18   #3492
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Też nie mam pojęcia jak trzeba by się kręcić, podskakiwać i wydziwiać, by było widać, ze ma się pod spodem rajstopy/pończochy. Bez przesady! Nikt kiecki na głowę zadzierać nie będzie
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:25   #3493
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
Ja tam w ubieraniu rajstop do sukni nie widzę nic zdrożnego Każdy bierze co mu wygodniej nosić.
Ale rajstopy przerażają mnie pod innym względem - na każde siku nie dość, że trzeba się bedzie z suknią meczyć to jeszcze z rajstopami A w ponczochach (jesli są samonośne) jest bezposredni dostęp do majtasów, że tak to ujmę
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:25   #3494
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

ja tez obstaje za rajstopami cieniutkimi, niestety w lecie jak jest gorąco to moje nienajszczuplejsze udka o siebie ocierają i często robią mi się krostki- odparzenia, a rajstopy ograniczają tarcie ( hehe jak to zabrzmiało ) więc pewnie będę skazana na rajstopy, no chyba że sobie nogi talkiem wysmaruję żeby o siebie nie ocierały ehh niby dużo schudłam, ale przydałoby się jeszcze z 7 kg...
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:26   #3495
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Wczoraj kupilam trzy pary rajstop, takze kolejna rzecz moge skreslic z listy
To masz już solidny zapas
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:33   #3496
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
ja tez obstaje za rajstopami cieniutkimi, niestety w lecie jak jest gorąco to moje nienajszczuplejsze udka o siebie ocierają i często robią mi się krostki- odparzenia, a rajstopy ograniczają tarcie ( hehe jak to zabrzmiało ) więc pewnie będę skazana na rajstopy, no chyba że sobie nogi talkiem wysmaruję żeby o siebie nie ocierały ehh niby dużo schudłam, ale przydałoby się jeszcze z 7 kg...
mam podobnie wolałabym pończochy ale z moimi udami to ryzykowne. Chyba ze do wrzesnia utrzymam dyscyplinę i zbiję jeszcze trochę ciała
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:35   #3497
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jędrzejów/Latina
Wiadomości: 6 082
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Uwaga na różne "zabawy" weselne typu poznawanie PM-ki po kolanku lub nodze, zdejmowanie podwiązki zębami i tego typu popularne "przyjemniaczki". Jeśli takich baletów nie będzie to kto będzie wiedział czy to co macie pod sukienką to pończochy czy rajstopy?
Jeśli nie zlecą z nóg oczywiście
__________________
Przykładna żonka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:40   #3498
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Ta... sprzęcior się dobrze sprawuje tylko w teorii, bo w praktyce jak go dziś uruchomiliśmy, to się okazało, że wcale nie działa Jedziemy z nim zaraz na reklamację
O kurka,to niedobrze. No,ale dobrze że możecie wymienić.I opijcie potem nowy sprzęt coby się wam nie psuł.



Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
A co do karpatki, to już prawie cała zjedzona. A na kolację przypadkiem załapali się moi rodzice, więc zapiekanka zniknęła w mgnieniu oka
To karpatka,zapiekanka musiały być pyszne.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:50   #3499
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

apropos rajstop to mi przed chwilą poleciało takie za***iste oczko przez całą nogę i wyglądam jak debil. mam nadzieję, że będę mieć samych takich klientów, że nie będę musiała wstawać zza biurka. gorzej będzie z powrotem do domu

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Pomyslalabys w zyciu, ze ktos by tak na bukiet zareagowal Bukietu nie zmieniam, bo po pierwsze jest juz w kwiaciarni ustalony, po drugie mojej siostrze sie baaardzo podoba i mi tez, po trzecie nie bede przez nastepny miesiac myslala nad glupim bukietem, bo mam wystarczajaco duzo spraw do zalatwienia. Zapomnialam dodac po czwarte z fobiami trzeba walczyc

Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
ubierz to w czym ci wygodniej i nie przejmuj się komentarzami


obca a ja mam do ciebie pytanie, czy wy z tż wybieracie się gdzieś w podróż poślubną? bo wiesz październik to już mocno posezonowy miesiąc i się z tż orientowaliśmy w wyjazdach i niektóre biura mówią że tylko max na 7 dni do egiptu albo wyspy kanaryjskie, itp.
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 12:52   #3500
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Wczoraj kupilam trzy pary rajstop, takze kolejna rzecz moge skreslic z listy
za zakupione rajstopy. Antygwałtów,jak to mój tż mówi.



Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dla bezpieczenstwa, to mogliby ustalic, ze odbior jest osobisty, a te wszystkie papierkowe sprawy, zeby o dokumenty zaaplikowac, to powinni jak najbardziej uproscic, np powinno byc dostepne wypelnienie formularzy w internecie, albo przynajmniej ich wyslanie. No ale my jestesmy madrzy i wiemy jak te wszystkie procedury zrobic, zeby "dla ludzi" byly, a oni i tak robia swoje.
Z tym odbiorem,to własnie tak jest,że trzeba odebrać osobiście,innej opcji nie ma.A co uproszczenia ludziom spraw,to racja powinni ułatwić ludziom życie,a nie utrudniać.




Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Tam wyrobienie paszportu trwa 6 tygodni, najpierw sie trzeba umowic na spotkanie i to ponoc dodatkowe 3 tygodnie. A do tego ceny za paszport zabojcze
OMG 6 tygodni,plus dodatkowe 3 tygodnie.A cennik widziałam np:
Wydanie nowego paszportu 10-letniego przed upływem terminu ważności dotychczas posiadanego paszportu, jeżeli paszport został utracony z przyczyn zawinionych przez jego posiadacza-cena 150 GB.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 12:55   #3501
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
za zakupione rajstopy. Antygwałtów,jak to mój tż mówi.




Z tym odbiorem,to własnie tak jest,że trzeba odebrać osobiście,innej opcji nie ma.A co uproszczenia ludziom spraw,to racja powinni ułatwić ludziom życie,a nie utrudniać.





OMG 6 tygodni,plus dodatkowe 3 tygodnie.A cennik widziałam np:
Wydanie nowego paszportu 10-letniego przed upływem terminu ważności dotychczas posiadanego paszportu, jeżeli paszport został utracony z przyczyn zawinionych przez jego posiadacza-cena 150 GB.
cena kosmiczna a ja sobie wczoraj sprawdziłam ważność mojego paszportu i co? do 26 maja 2010 więc jeśli zdecydujemy się na podróż poślubną to w tym roku będę wyrabiać paszport 2x ??!!
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:06   #3502
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
o właśnie, Woda skoro Ty nie możesz załatwiać pewnych spraw z powodu Twojej nieobecności w kraju można umocować jednego z Twoich rodziców do załatwiania takich spraw za Ciebie ( u notariusza pełnomocnictwo kosztuje ok. 50 zł ( do jednej czynności ) albo ok 140 zł ( do wielu czynności ). Oczywiście Ty musisz się stawić u notariusza, a jedno z rodziców już niekoniecznie - możesz mieć dowód ze sobą rodzica
O tego nie wiedziałam,że u notariusza można wykupić upoważnienie.
No,ale co ok,wykupuje takie upoważnie na pare spraw i będe mogła np upoważnić jednego z rodzicow do odbioru dowodu/paszportu etc
Chyba wątpie ,ale musze się dowiedzieć.





Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
cena kosmiczna a ja sobie wczoraj sprawdziłam ważność mojego paszportu i co? do 26 maja 2010 więc jeśli zdecydujemy się na podróż poślubną to w tym roku będę wyrabiać paszport 2x ??!!
Cena niezła,trzeba przyznać.No widzisz.Kurka przerąbane. :/
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:11   #3503
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
apropos rajstop to mi przed chwilą poleciało takie za***iste oczko przez całą nogę i wyglądam jak debil. mam nadzieję, że będę mieć samych takich klientów, że nie będę musiała wstawać zza biurka. gorzej będzie z powrotem do domu
zdejmuj ciepło jest
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:13   #3504
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
zdejmuj ciepło jest
eeee, jeszcze mnie podwieje i co, będę siusiać co 3 minuty potem
poza tym nogi takie niegotowe na wiosne (czyt.nieopalone )
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:14   #3505
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez Anouk. Pokaż wiadomość
mam podobnie wolałabym pończochy ale z moimi udami to ryzykowne. Chyba ze do wrzesnia utrzymam dyscyplinę i zbiję jeszcze trochę ciała
Noszę rozm. 48 i nie mam żadnych problemów przy noszeniu pończoch
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:22   #3506
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No wlasnie dzisiaj zadzwonili do USC i ponoc to jedyny przypadek kiedy nie mozna nikogo upowaznic.
Eh,szkoda. :/



Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Powiedz mi czy ta baba prawde mowi i rzeczywiscie w tej sprawie nie mozna nikogo upowaznic.
Też jestem ciekawa.


Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dowiedz sie koniecznie jak ona to zalatwia. Jedyny problem z tego co wiem, to ze ambasady sie dowodami w ogole nie zajmuja, a ja bez dowodu paszportu tez nie wyrobie
No własnie zauważyłam,że nie ma nic o dowodach,a szkoda że zajmują się tylko paszportami.




Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno: jak wy bierzecie slub konkordatowy to tez teoretycznie wasze dowody powinny byc tak jak moj uniewaznione po tych 2-3 miesiacach. Czy znacie kogos, kto na takim uniewaznionym gdzies jezdzil? Chodzi mi o to, ze po innych forach dziewczyny pisza, ze rok po slubie nie wymienily jeszcze dowodu i na nim jezdza zagranice, czyli ze co, na uniewaznionym? Moze nikt sie tego nie czepia i to takie tylko martwe prawo, ze uniewazniaja.
Czyli po slubie,dowód powinien być unieważniony po 2-3 miesiącach.Tak?Też gdziez o tym czytałam,że niektóre już zony jeżdziły na nie uważnionym dowodzie,bo się poprostu może nie przyznawały,że mają nowe nazwisko i powinny mieć nowy dowód.





Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
poza tym nogi takie niegotowe na wiosne (czyt.nieopalone )
Nie opalone nogi to jedno ( to jeszcze nic takiego ),ale dobrze że nie owłosione ( chyba ).
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:24   #3507
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Czyli po slubie,dowód powinien być unieważniony po 2-3 miesiącach.Tak?Też gdziez o tym czytałam,że niektóre już zony jeżdziły na nie uważnionym dowodzie,bo się poprostu może nie przyznawały,że mają nowe nazwisko i powinny mieć nowy dowód.
moja koleżanka z 5 lat używała starego dowodu tylko że akurat nigdzie nie wyjeżdżała

mariiasia to może faktycznie nie zdejmuj
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:25   #3508
mariiasia
Zadomowienie
 
Avatar mariiasia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 941
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
(...)
Nie opalone nogi to jedno ( to jeszcze nic takiego ),ale dobrze że nie owłosione ( chyba ).
co to to nie
btw zawsze mnie to w szkole rozwalało, jak widzialam nauczycielkę w cienkich rajstopkach i z taaaakimi kłakami na nogach
__________________
15.10.2013 Szymuś

mój mały wielki cud



72--65--->62

mariiasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:25   #3509
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Dzien dobry dzis to juz jest plaza u mnie 22 stopnie

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
miałam fatalny dzień, wyszłam na 15 min kupić warzywa na targu wracam a tam wgnieciona maska i zarysowany błotnik po stronie pasażera chyba nie musze się nikomu tłumaczyć jaki w związku z tym mam dzisiaj humor... sprawca oczywiście odjechał i nikt nic nie widział... nikt nic nie wie
co za swinstwo

kolega mi opowiadal jak kiedys tak w niego ktos wjechal... wraca do auta a tu wgniot na calych tylnich drzwiach i oczywiscie ktos odjechal jakby nigdy nic...
na szczescie znalazla sie jakas mila osoba, ktora zdarzenie widziala i zostawila na karteczce za wycieraczka "wjechał w Pana samochód o nr rejestracyjnym .......... " kolega poszedl na policje i znalezli ta laske, wiec dostal kaske z jej OC

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
przezyłam w sumie miałam zdać relację, ale właściwie to nie ma z czego u księdza siedziałam 10 minut, chyba trafiłam na jakiegoś normalnego była gadka o małżeństwie, o czystości , o miłości duchowej a nie tylko cielesnej.. dał mi do zrozumienia żebyśmy poddali się próbie i nie współżyli z TZtem to chyba wsio
o ja ale Ci zazdroszcze, ze masz to juz za soba
niech ktos za mnie pojdzie

ja juz dzieki pewnym informatorom wiem, do ktorego kosciola sie wybrac zeby bylo z duzym prawdopodobienstwem bezbolesnie teraz jeszcze musze zdobyc informacje do ktorego konkretnie ksiedza najlepiej isc

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
a ja myślałam że się dzisiaj z koleżankami spotkam, ale jak narazie dwie nie odpisują, a jedna twierdzi że będzie dzisiaj siedziec i pisać prace magisterską, bo ma silne postanowienie
w piatek wieczor bedzie pisac prace magisterska?
jakby mi tak kolezanka powiedziala to bym najpierw zaniemowila, a potem umarla ze smiechu

my dzis idziemy ze znajomymi potanczyc na miasto bedziemy swietowac nadejscie wiosny

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna sprawa: czy ktoras z was w dniu slubu nie bedzie miala ponczoch? Ja znalazlam sliczne rajstopy 8den, ktore wygladaja jakbym nic na nodze nie miala, ale mama mi gada, ze to nieelegancko i ze jak sie zakrece, to bedzie widac, ze to rajstopy, a nie ponczochy(to ja nie wiem jak bardzo musialabym sie krecic, zeby mi wszystko bylo widac)
ja bede miala ponczochy z tego wzgledu, ze rajstop nie znosze brrr no i w ponczoszkach w srodku lata bedzie jednak chlodniej - zawsze to jakis przewiew w okolicach posladkow (szczegolnie przy stringach )
tez wlasnie mam zamiar kupic takie 8den i chyba nawet niedlugo, bo zamowie sobie tez ekstra ze 2-3 pary tak zeby miec ot tak do chodzenia przydadza sie chocby na kwietniowe wesele znajomych

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
ehh niby dużo schudłam, ale przydałoby się jeszcze z 7 kg...
ja mysle, ze jak juz Ci sie tyle udalo schudnac to te 7kg nie powinny byc problemem, szczegolnie, ze do lipca jeszcze troche czasu zostalo


a ja dzis beztrosko ubralam rano szpilki na gole stopy... i pozalowalam tak mi te cholery obtarly piety, ze do domu to juz w mekach wracalam chyba przez zime zapomnialam jak to jest, ale juz bede dobrze pamietac i nie powtorze wiecej tego bledu (przynajmniej do czasu az znow zapomne co to za bol )

wsuwam sandacza z tzatzikami... pyszota

Edytowane przez lain
Czas edycji: 2010-03-26 o 14:33
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:38   #3510
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Nadchodzą wiosenne roztopy, a PM-ki 2010 dopinają wszystko, by nie było wtopy.

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
moja koleżanka z 5 lat używała starego dowodu tylko że akurat nigdzie nie wyjeżdżała
Wow,no to nieźle. No,a ja wyjechać musze z Polski.



Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
co to to nie
btw zawsze mnie to w szkole rozwalało, jak widzialam nauczycielkę w cienkich rajstopkach i z taaaakimi kłakami na nogach
To dobrze,że nie.
A co do nauczycielki to fuuuuuuuuuuuj.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.