Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz.16 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 16:59   #451
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja bym tak zrobiła, ale TZ nie chce robić mamie przykrości i on się na to nie zgodzi ....
Wrrr....
Ale już dzwoniłam do Węca i on coś takiego moze mi zrobić, tylko to zależy od tego ile będę miała tego złota.
Musimy zważyć obrączki, potem wybrać wzór i on nam przeliczy czy nasze złoto wystarczy czy nie .....
Cos dzisiaj na TZow jestem cieta Twoj TZ nie chce zrobic swojej mamie przykrosci, ja to rozumie, ale dlaczego to ty masz latac jak szalona, zeby to zalatwic?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:00   #452
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez notizia Pokaż wiadomość
Kobietki piszę szybko z pracy...

powiedzcie mi czy Wy miałyscie kotyliony dla gośi?
chcę to zrobić sama, ale tasiemki tyo nie problem... gorzej jest np z ym kwiatuszkiem na środku który jest ozdoba... gdzie to kupić? jakieś pomysły, propozycje?
poratujecie mnie...
U nas nie było kotylionów i zupełnie nie wiem po co to


Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Cześć

Właśnie wróciłam do domu,byłam tż na zakupach i kupiliśmy sukieneczke i bolerko dla bratanicy tż-ta,ktora będzie niosła nam obrączki.
Pokaż

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość

ja tez mam zareczynowy od Weca i tez z szafirem i dwoma brylancikami
Mogłabyś pokazać jaki masz?
Ładnie proszę

A zestaw super
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:03   #453
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dziewczyny sorki, ze Was tak mecze(obiecuje - to juz ostatni raz ), ale co sadzicie o takim zestawie? (co do butkow to niestety chodzi tylko okolorek, bo musze miec buty z zapieciem zeby mi nie spadly i na pewno na nizszym obcasie - gdzies tak 6-7cm...)
No co ty? Przeciez po to tu jestesmy Mi sie takie zestawienie bardzo podobaA te butki to jakie beda? Satynowe?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:06   #454
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
To moze ta osoba co wali takie fochy niech sie tym zajmie....
Popieram
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:07   #455
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Cos dzisiaj na TZow jestem cieta Twoj TZ nie chce zrobic swojej mamie przykrosci, ja to rozumie, ale dlaczego to ty masz latac jak szalona, zeby to zalatwic?

Hihihi - woda, właśnie o to samo się pokłóciłam z TZ dwa dni temu ...
bo on nie ma kiedy z mamą porozmawiać na ten temat (tzn. na temat przetopienia tych obrączek, bo do tej pory była tylko wersja " macie wziąć te, tylko trzeba je wygrawerować")

Zresztą powiem Ci, że wolę to chyba sama załatwić - bo inaczej teściowa mnie ubiegnie, i coś tam sobie w tych obrączkach pozmienia .... już podobna nawet była u jakiegoś jubilera
Dobrze, że obrączka jest na mnie za duża, to zanim coś zrobi musi mnie zapytać o rozmiar ....
I jeszcze o samochód sie pokłócilismy - bo obiecał, że się tym zajmie, a jak na razie ani słowa na ten temat.
Wrrrr - jemu sie wydaje, że tyle jest aut, że nawet tydzień przed śłubem mi to załatwi ...
Aha, już to widzę - bo samochody tylko czekają, żeby mój TZ sobie poszedł i wybrał co mu się podoba ....

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:10
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:08   #456
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dziewczyny sorki, ze Was tak mecze(obiecuje - to juz ostatni raz ), ale co sadzicie o takim zestawie? (co do butkow to niestety chodzi tylko okolorek, bo musze miec buty z zapieciem zeby mi nie spadly i na pewno na nizszym obcasie - gdzies tak 6-7cm...)
Zestaw -
Tylko - widzę dwa welony. Będzie ten hiszpański czy ten drugi? (Pytam bom ciekawska )
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:13   #457
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Mogłabyś pokazać jaki masz?
Ładnie proszę
jasne, nie ma sprawy o taki:
Załącznik 3030791


Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
A zestaw super
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No co ty? Przeciez po to tu jestesmy Mi sie takie zestawienie bardzo podobaA te butki to jakie beda? Satynowe?
Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Zestaw -
Tylko - widzę dwa welony. Będzie ten hiszpański czy ten drugi? (Pytam bom ciekawska )

no to super ze sie podoba najwieksze watpliwosci mialam czy takie butki rozowe beda pasowaly do mojej sukni, ale wydaje mi sie, ze beda, a jesli Wy tez tak uwazacie to chyba na pewno beda
butki beda satynowe bede musiala poszukac takiego koloru satyny
welon bedzie taki hiszpanski jak na zdjeciu, 3,5-metrowy to zdjecie z kobietka z bukietem jest tylko dla zobrazowania wizji bukietu

dobra zmykam, bo TZ wraca z pracy. caly ten tydzien konczy o 18, bo kolega z biurka obok ma urlop ze wzgledu na ta kilkumiesieczna coreczke co Wam kiedys pisalam, ze miala powazna wade serduszka (juz jest po udanej operacji) i tylko jedna sprawna nerke. teraz jest nadzieje, ze druga zacznie dzialac trzymajcie kciuki
lain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:18   #458
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez can't be perfect Pokaż wiadomość
takie sukieneczki sa słodziutkie a ile mała ma lat?
Mała ma 4 latka.

Tosiu,prosze bardzo zdjęcie sukieneczki dla naszej druhenki.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:20
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:21   #459
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez notizia Pokaż wiadomość
Kobietki piszę szybko z pracy...

powiedzcie mi czy Wy miałyscie kotyliony dla gośi?
chcę to zrobić sama, ale tasiemki tyo nie problem... gorzej jest np z ym kwiatuszkiem na środku który jest ozdoba... gdzie to kupić? jakieś pomysły, propozycje?
poratujecie mnie...
My nie bedziemy mieli takich pierdół, a te kwiatki, serduszka, itd to mozna kupić w każdej pasmanterii, na allegro, itd...
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:24   #460
Ellin_ak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 561
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Też mam zaręczynowy od Węca z szafirem
Masz zdjęcie? ja mam ze szmaragdem

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

ja tez mam zareczynowy od Weca i tez z szafirem i dwoma brylancikami
poka, poka może mamy podobne?

Tak Lain!! identyczne- tylko mój ze szmaragdem!!

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1806 a tu mój

Edytowane przez Ellin_ak
Czas edycji: 2010-04-14 o 17:31
Ellin_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:31   #461
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

coś mnie głowa rozbolała...
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:34   #462
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
No przefajdane, chyba lepszego slowa na okreslenie tego sie nie da znalezc...ale jak ci Martoolka liste zrobi to tez bedziesz miala przefajdane, ale jeszcze bardziej, bo ja cie nie przypilnuje, bo miejmy nadzieje,ze w tym czasie bede na miodowym
nie strasz nie strasz
a ja dziś zaniosłam zapowiedzi u mnie co łazka u tzta 100zł jakoś mnie to zdziwilo
już sprawy koscielne kosztują nas 150zł
okazało się, że w mojej parafii ślub kosztuje 1000zł szook, na sczęscie my gdzie indziej ślubujemy
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:44   #463
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Hihihi - woda, właśnie o to samo się pokłóciłam z TZ dwa dni temu ...
bo on nie ma kiedy z mamą porozmawiać na ten temat (tzn. na temat przetopienia tych obrączek, bo do tej pory była tylko wersja " macie wziąć te, tylko trzeba je wygrawerować")

Zresztą powiem Ci, że wolę to chyba sama załatwić - bo inaczej teściowa mnie ubiegnie, i coś tam sobie w tych obrączkach pozmienia .... już podobna nawet była u jakiegoś jubilera
Dobrze, że obrączka jest na mnie za duża, to zanim coś zrobi musi mnie zapytać o rozmiar ....
I jeszcze o samochód sie pokłócilismy - bo obiecał, że się tym zajmie, a jak na razie ani słowa na ten temat.
Wrrrr - jemu sie wydaje, że tyle jest aut, że nawet tydzień przed śłubem mi to załatwi ...
Aha, już to widzę - bo samochody tylko czekają, żeby mój TZ sobie poszedł i wybrał co mu się podoba ....
Nie martw sie , faceci myślą , zę sie wszystko na ostatnia chwile załatwaia.Ja swojemu musiałam ze 100 razy przypomniec o organiście a teściowe lubią nos wtykać i zawracać głowe czasem
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:51   #464
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Hihihi - woda, właśnie o to samo się pokłóciłam z TZ dwa dni temu ...
bo on nie ma kiedy z mamą porozmawiać na ten temat (tzn. na temat przetopienia tych obrączek, bo do tej pory była tylko wersja " macie wziąć te, tylko trzeba je wygrawerować")
I jeszcze o samochód - bo obiecał, że się tym zajmie, a jak na razie ani słowa na ten temat.
Wrrrr - jemu sie wydaje, że tyle jest aut, że nawet tydzień przed śłubem mi to załatwi ...
Aha, już to widzę - bo samochody tylko czekają, żeby mój TZ sobie poszedł i wybrał co mu się podoba ....
Kurcze, no jakis podzial obowiazkow musi byc
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:53   #465
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

no i wczoraj kupiłam sobie pokrowiec na tel za całe 35zł i pies mi pogryzl bo lezał ten pkrowiec 3 sekundy na podłodze.
na szczęscie lekko ale ślady widać..... czy to jakaś seria pogryzień?
a bo chyba nie pisałam że mój cudowny szczeniorek pogryzł nowy!!!! podkład- na szczęscie nie na wylot, ale przyjemność używnia zmiejszyła się o 70%
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 17:56   #466
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
jasne, nie ma sprawy o taki:
Załącznik 3030791

Cytat:
Napisane przez Ellin_ak Pokaż wiadomość
Masz zdjęcie? ja mam ze szmaragdem

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------


poka, poka może mamy podobne?

Tak Lain!! identyczne- tylko mój ze szmaragdem!!

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1806 a tu mój
Śliczne pierścionki
Mój jest skromniejszy, ale i tak za nic bym nie zamieniła
No i szafir, a nie inny kamień, bo Tż-towe oczka niebieskie

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mała ma 4 latka.

Tosiu,prosze bardzo zdjęcie sukieneczki dla naszej druhenki.
Super sukieneczka
Fajnie, że taka subtelna, a nie minisukniaślubna

Cytat:
Napisane przez dziewczyneczka89 Pokaż wiadomość
Nie martw sie , faceci myślą , zę sie wszystko na ostatnia chwile załatwaia.Ja swojemu musiałam ze 100 razy przypomniec o organiście a teściowe lubią nos wtykać i zawracać głowe czasem
Wiadomo, że faceci mają inaczej mózgi skonstruowane
Dlatego jeśli kobieta chce mieć spokój ducha i wymarzony ślub, to sama musi pomyśleć co i jak ma być, a potem odpowiednio zachęcić Pana Młodego do działań zgodnych z jej planem

Edytowane przez toskaKrk
Czas edycji: 2010-04-14 o 18:03
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:16   #467
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
A jeszcze co do weekendu zniżek:
"Drogie Czytelniczki,
W zwiazku z tym, że w dniach 17 i 18 kwietnia odbędą się uroczystości żałobne w intencji ofiar katastrofy pod Smoleńskiem oraz pogrzeb Pary Prezydenckiej, prawdopodobnie większość sklepów będzie zamknięta. Nie mamy więc pewności, czy zakupy ze zniżkami związanymi z Narodowym Dniem Glamour będą możliwe do zrealizowania.
Dla wszystkich naszych czytelniczek organizujemy powtórkę Narodowego Dnia Glamour, która obdędzie się w sobotę 15 maja 2010 roku. Tego dnia obowiązywać będzie karta rabatowa przewidziana na 17.04.2010 r., która była dołączona do kwietniowego numeru Glamour.
Listę wszystkich sklepów, w których 15 maja będzie można zrobić zniżkowe zakupy oraz wszelkie inne informacje będziemy na bieżąco zamieszczać"

Także w razie czego - karta jeszcze się przyda
tak akurat wtedy jestem na weselu

Lain
zestaw super masz moja zgodę
ja ostatnio znalazłam kilka bukietów które mi się tak podobają
i ciągle czekam na przesyłkę butów z all
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:22   #468
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

No to która ma tą listę rzeczy do zrobienia/załatwienia w ostatnim tygodniu/dwóch??? Jak ją chcę, ja chcę!
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:28   #469
dziewczyneczka89
Wtajemniczenie
 
Avatar dziewczyneczka89
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 559
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość


Wiadomo, że faceci mają inaczej mózgi skonstruowane
Dlatego jeśli kobieta chce mieć spokój ducha i wymarzony ślub, to sama musi pomyśleć co i jak ma być, a potem odpowiednio zachęcić Pana Młodego do działań zgodnych z jej planem
zgadzam sie hehhe.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
My nie bedziemy mieli takich pierdół, a te kwiatki, serduszka, itd to mozna kupić w każdej pasmanterii, na allegro, itd...
my tak samo nie robimy takich rzeczy...szkoda czasu moim zdaniem, ale jak komus sie podoba to ok "co kraj to obyczaj"
__________________
Mąż i żona
They lived happily ever after ...
dziewczyneczka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 18:30   #470
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
No to która ma tą listę rzeczy do zrobienia/załatwienia w ostatnim tygodniu/dwóch??? Jak ją chcę, ja chcę!
dołączam się też chcę!
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:37   #471
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Ja bym tak zrobiła, ale TZ nie chce robić mamie przykrości i on się na to nie zgodzi ....
Wrrr....
Ale już dzwoniłam do Węca i on coś takiego moze mi zrobić, tylko to zależy od tego ile będę miała tego złota.
Musimy zważyć obrączki, potem wybrać wzór i on nam przeliczy czy nasze złoto wystarczy czy nie .....
ale ona o tym nie musi wiedziec no ale jak TŻ tak chce..

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mała ma 4 latka.

Tosiu,prosze bardzo zdjęcie sukieneczki dla naszej druhenki.
ale ładniutka na pewno będzie slicznie wyglądać

***
no i znów skleślam z listy 4 osoby.. jedna koleżanka się jeszcze zastanawia.. niektórzy to mają wymówki echh.. ale chociaż na panieński te 2 kolezanki przyjdą i na ślubie też będą.. chociaż coś
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:51   #472
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

can't a co za wymówki mają?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:09   #473
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
can't a co za wymówki mają?
jedna powiedziąła, że ona mnie nie zapraszała więc jej by było głupio i nie może przyjąc zaproszenia, a jak zaczełam tłumaczyć to powiedziała że ma żałobę po babci bo zmarła 2 tyg temu i ona jeszcze nie chce się abwić.. a jak powiedziałam o panieńskim to powiedziała że przyjdzie zobaczymy czy będzie wtedy tańczyć ale ok..
druga powiedziała szczerze że ma komunię chrzesniaczki i nie będzie miała kasy, powiedziałam że nie chcę prezentów, a ona że jeszcze zobaczy, ale myslę żę skoro ta jedna nie przyjdzie to ona tez nie,..

mama nadzieję że chociaż ta 3 będzie do oczepin.. zobaczymy..

policzyłam listę i na razie mamy 94 osoby, z tego myślę że jeszcze kilka odpadnie bo się nie dozywają więc będzie 85..
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:13   #474
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

ehhhh mam nadzieję, że u nas chociaż 40 osób wyjdzie ;/

dziewczyny a myślałyście nad jakimś upominkiem/podziękowaniem świadkom?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:19   #475
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Mała ma 4 latka.

Tosiu,prosze bardzo zdjęcie sukieneczki dla naszej druhenki.
śliczna sukienunia
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:27   #476
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

can't,mmm,gospella dziękuje za opinie,noi ciesze się,że sukieneczka Wam się podoba. I tak uważam,że zdjęcie nie oddaje jej całego uroku.Jak będe mieć/zrobie fotke w sukieniusi małej to wam pokaże.

Wkońcu mam czas usiąść i nadrobić.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:35   #477
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ehhhh mam nadzieję, że u nas chociaż 40 osób wyjdzie ;/

dziewczyny a myślałyście nad jakimś upominkiem/podziękowaniem świadkom?
Mi dzisiaj to do głowy przyszło, TŻ się zgodził Prawdopodobnie jakiś alkohol kupimy
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:47   #478
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj to do głowy przyszło, TŻ się zgodził Prawdopodobnie jakiś alkohol kupimy
ale od tak wręczycie butelkę, czy jak...
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:51   #479
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ale od tak wręczycie butelkę, czy jak...
Zapakujemy jakoś ładnie, powiemy parę słów do mikrofonu w czasie wesela, podziękujemy, wywołamy na środek i wręczymy

Prawdopodobnie tak to będzie wyglądało... Dzisiaj mi to dopiero przyszło do głowy, więc nie jest to jeszcze sprecyzowane...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:56   #480
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Gadać głupot czasu nie mamy,jesteśmy zajęte ślubnymi przygotowaniami-PM 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Zapakujemy jakoś ładnie, powiemy parę słów do mikrofonu w czasie wesela, podziękujemy, wywołamy na środek i wręczymy

Prawdopodobnie tak to będzie wyglądało... Dzisiaj mi to dopiero przyszło do głowy, więc nie jest to jeszcze sprecyzowane...
aha... hmmm w każdym razie dziękuję za podpowiedź
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.